Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Włókniarz Czestochowa 10.05.2009 (V kolejka)
Autor Wiadomość
seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-05-11, 13:53   

pisza ludzie na forum ze P.zmarzlik ,,nie jedzie bo nie ma sprzetu ,, WŁASNIE MA 2 NOWE MOTORY! ,od meczu z WROCKIEM ! I ZROBIŁ PTK NA SŁABYM JUN. ANDERSENIE , przszedł mecz z czewa i pokazał jak jedzie p.zmarzlik ma w stali najlepszy sprzet z jun. ale najmniejsze umiejetnosci . Co do liderow brak słow . reszta na swoim poziomie - dobry mecz jonassona 6ptk, przy holty 4 ,,złotowa'' , tomek tez słabo .

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-11, 14:12   

seba_90 napisał/a:
I ZROBIŁ PTK NA SŁABYM JUN. ANDERSENIE

Zrobił punkty na MIM Polski Janowskim i Jędrzejaku, jeżeli mam być ścisły
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

boberGW 

Wysłany: 2009-05-11, 14:26   

Tabaskokssg napisał/a:
MIM Polski Janowskim

Niestety jego Paweł nie objechał.
seba_90 napisał/a:
pisza ludzie na forum ze P.zmarzlik ,,nie jedzie bo nie ma sprzetu ,, WŁASNIE MA 2 NOWE MOTORY! ,od meczu z WROCKIEM ! I ZROBIŁ PTK NA SŁABYM JUN. ANDERSENIE , przszedł mecz z czewa i pokazał jak jedzie p.zmarzlik ma w stali najlepszy sprzet z jun. ale najmniejsze umiejetnosci

Nie wiesz co piszesz człowieku. Jakie najmniejsze umiejętności? Pojechał dopiero drugi mecz w lidze, więc niestety od razu mistrzem świata nie bedzie. W pierwszym wyścigu zatarło mu się sprzegło, zwykły pech. Krytykujesz go a jakby nie jeździł pewnie byś płakał, że nie ma wychowanków.

Nie ma co płakać. Przegraliśmy po części przez pecha, jednak nie ma co się oszukiwać, że Czewa byłą po prostu silniejsza. Mieli dwóch niesamowitych liderów, solidna drugą linię i mocnego juniora. To jest skład, który stać na zwyciestwo z każdym.
U nas zawiedli przede wszystkim Tomek i Holta. Choć Tomek przegrywała tylko z wyżej wymienioną dwójką, do tego to niesłuszne wg mnie wykluczenie. Uważam, że u siebie już raczej nie przegramy, choć z Falusami będzie ciężko. Bo żadna inna drużyna nie ma dwóch maszyn do zdobywania punktów.

I jeszcze coś do tych krytykantów, co jadą po oprawie, po trenerze, po wszystkim, jak się nie podoba to sami coś zróbcie. Najłatwiej jest zasiąść przed klawiaturą i się mądrzyć, trudniej coś dać od siebie. Wielki plus dla naszej Ultraski, mam nadzieję, że nie zrażą was durne komentarze, ale niestety takie już jest polski społeczeństwo, że zawsze cos komuś nie pasuje.

Chciałby jeszcze tylko dodać, że argumentem w dyskusji nie powinien być tylko wiek. Bo jak ktoś ma 32 lata nie czyni go alfą i omegą. A każdy z nas miał 15 lat i chodził wtedy na mecze i zapewne nikt wtedy nie czuł się gorszym kibicem niż ci starsi. A często takie szkolne chłopaczki dają od siebie i mają do powiedzenia więcej mądrych słów niż ci zaawansowani wiekiem krytykanci, co myślą że są najmądrzejsi na świecie.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-11, 17:45   

"Trudno cokolwiek komentować po tym meczu. Zawiodła cała drużyna i mam nadzieję, że tak jak po pierwszej kolejce, będzie to nasza ostatnia wpadka. To jest sport i wszystko może się zdarzyć. Wypada tylko przeprosić naszych wspaniałych kibiców – powiedział na swojej stronie internetowej Tomasz."

:shock: Takich słów po kapitanie drużyny się nie spodziewałem. Brakuje jeszcze argumentu, że tor był za szybki. Ile jeszcze tych 'ostatnich' wpadek :?: Zawodnik, który nie bez przyczyny nazywany jest liderem zespołu, ratuje się argumentem przerabianym przez nas już miesiąc temu.. no chyba, że to Ruud z Zagarem mieli wozić Pedersena i Hancocka 8-)

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-05-11, 18:03   

Do Pana bobra z gw! Ja tak uwazam i dla mnie wszycy pozostali 3 juz sa LEPSI ,od p.zmarzlika i nigdy on mnie zachwycał i nie bedzie ma najlepszy sprzet i jako 1 jun stali- pol.. jezdzi na zawodowym kontrakcie, zeby ADIK I CYRAN POSIADALI taki sprzet jak pawel ich starty w zawodach były by duzo lepsze,gdyby zmarzlik jechal na sprzecie,,rowerach Adika,Cyrna nie robił by w zawodach jun 2ptk nawet bo jest gesty jak grochowka w wojsku!!

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-11, 18:10   

Bartek89 napisał/a:
"Trudno cokolwiek komentować po tym meczu. Zawiodła cała drużyna i mam nadzieję, że tak jak po pierwszej kolejce, będzie to nasza ostatnia wpadka.

Wpienił mnie jak nigdy. Jaka cała drużyna do cholery ? Mów za siebie panie Gollob, bo ani Ruud, ani tym bardziej Pikej nie zawiedli. Z całym szacunkiem, to przez pana szanowny panie Tomku, oraz przez pana kolege z GP Ryska Holte przegraliśmy ten mecz. To wyście zawiedli i taak jest prawda
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-05-11, 18:17   

Cytat:
Wpienił mnie jak nigdy. Jaka cała drużyna do cholery ? Mów za siebie panie Gollob, bo ani Ruud, ani tym bardziej Pikej nie zawiedli. Z całym szacunkiem, to przez pana szanowny panie Tomku, oraz przez pana kolege z GP Ryska Holte przegraliśmy ten mecz. To wyście zawiedli i taak jest prawda

Na zawsze KS STAL GORZÓW
DOKŁADNIE NIKI I GRECK POKAZALI JAK JADA LIDERZY !

Rafi 

Wysłany: 2009-05-11, 20:49   

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem teraz i trzeba się szybko pozbierać a przede wszystkim wyciągnąć z tej porażki wnioski.Fakt jest taki,że Czewa utarła nam nosa i wygrala zasłużenie,nasi wyglądali jakby błądzili we mgle i nie mogli za wiele zrobić na własnym torze.Szkoda tylko,że zawsze ktoś zawodzi i nie potrafimy pojechać równo przez kilka spotkań.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-05-11, 21:39   

Gollob jest dobry :) jak on pojedzie dobrze a przegramy to mowi, ze moze tylko mowic za siebie.. a jak zawalil mecz to, ze cala druzyna pojechala slabo ;)

Ruud kolejny raz mial bardzo dobre starty - moze trenerze warto by bylo dac Szweda z wewnetrznych pol? Bo gdyby jechal blizej kraweznika niz Hancock czy Pedersen to mogloby byc roznie. A lider Gollob? Niech walczy z zewnetrznych.. tyle zarabia to latwo byc nie moze :)

milena_nena 

Wysłany: 2009-05-11, 22:13   

Ty Seba_90 jak nie wiesz to nie gadaj...!!

Po pierwsze Paweł Zmarzlik jeżdzi na silniach Jarka Łukaszewskiego...a nie na dwóch nowych motocyklach....

Nie wiem skąd masz te info ale twój informator chyba ci coś źle przekazał...
A kto jest lepszy to sie okazało W finale... To Paweł się dostał do IMŚJ A nie Adik ...
:mrgreen:

Paweł dążył do celu i go zdobył....
Wysiłkiem i ciężką pracą...
A nie " patrzcie na mnie bo ja jestem żużlowcem"

I nie mów że nie ma umiejętnosci- bo ma... tylko jak ktos tego nie widzi to juz nie moj problem.Skoro nie ma umiejetności to dlaczego tak sobie radzi sprzetu nie ma to mysleniem na torze nadrabia..(IMŚJ--> WIDAĆ EFEKTY)...

To były jego dopiero dwa mecze więc wara od niego...
Bo jak ktoś słucha plotek to pozniej na tym zle wychodzi...

A kibice ktorzy są za jak jest wszystko "cacy mucha nie siada" a jak juz sie nie wiedzie to krytykuja to dla mnie nie sa kibice....
To są ludzie ktorzy udają ,że kochaja ten klub i są w tej rodzinie...

Trzeba im kibicować zawsze i wszedzie---> tam gdzie STALECZKA KOCHANA będzie...!!

Kibice sercem i duszą... na dobre i na złe..... TO SĄ KIBICE...!!!!!

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-11, 22:21   

milena_nena napisał/a:
Po pierwsze Paweł Zmarzlik jeżdzi na silniach Jarka Łukaszewskiego...a nie na dwóch nowych motocyklach....

Dostał od Kozaryna silnik przed meczem ze Spartą o ile dobrze wiem, a więc na takim rzęchu wcale nie jeździ

P.S Wszystko fajnie, ostatnie dwie linijki całkiem mądre, ale ta "Staleczka" z "serduszkiem" w sygnaturce pisana jakimś epulso-pokemonowatym pismem troche nie na miejscu jak dla mnie. Stal Gorzów to nie jest Paris Hilton ani Blog 27. Pozdrawiam 8-)

zecke 

Wysłany: 2009-05-11, 22:38   

Tu jest kilka wypowiedzi więcej niż na oficjalnej stronie :)
http://www.maxspeedway.co...raliga&go=start

milena_nena 

Wysłany: 2009-05-11, 22:47   

A czy ja mówie że STALECZKA TO PARIS HILTON!!!!!

yyy...

Ja tam mam swoje zdanie....
I chyba jestem dosyc dobrze poinformowana o tym co sie dzieje w Staleczce...

Strycu... ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ......
W 100%

.....................

I SEBA_90 WARA OD PAWŁA JAK MASZ PISAC GŁUPOTY I NIE PRAWDĘ..

boberGW 

Wysłany: 2009-05-11, 23:05   

seba_90 napisał/a:
Ja tak uwazam i dla mnie wszycy pozostali 3 juz sa LEPSI

Widzę dwie opcje dlaczego tak piszesz. Pierwsza patrząc na twój wiek to jesteś rówieśnikiem Pawła, więc może go znasz i nie lubisz albo mu czegoś zazdrościsz więc wchodzisz na forum i próbujesz go oczernić ;-)
Druga opcja to, że nie chodzisz na żużel bądź jesteś niewidomy, bo nie wiem kto oprócz Jonassona jest lepszy od Pawła? na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jakiś argument uzasadnij swoją wypowiedź ale faktami, konkretami. Fakty są takie, że pojechał bardzo dobrze w finale eliminacji IMŚJ. Tam mierzył się z zawodnikami z innych klubów posiadającymi lepszy sprzęt. Jeździł z głową, wyczekiwał swojej szansy, gdy się nadarzała wyprzedzał na dystansie. Mecz z Wrockiem pojechał również bardzo dobrze jak na debiut w meczu ligowym na naszym torze. Na dystansie poradził sobie z Tomkiem Jędrzejakiem, co też ma swoja wymowę.
W meczu z Częstochową pojechał 2 wyścigi, z czego w pierwszym z nich zatarł sprzęgło co uniemożliwiło mu niestety walkę. W drugim wyścigu jechał z Pedersenem i Gapińskim, więc porażka była wkalkulowana.
Dlatego nie wiem co ty chcesz od niego. Uwziąłeś się na niego jak TOMEK (użytkownik forum) na Chomskiego, tylko że on przynajmniej umie uzasadnić swoją niechęć do trenera.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

milena_nena 

Wysłany: 2009-05-11, 23:15   

boberGW

i z Tobą się całkowicie zgadzam....:)

Widać że jestes kibicem ktory nie przychodzi na mecz tylko zeby sie pochwalić ze byl ale po to by kibicować i patrzeć jak jest naprawde...:)

POZDROWIONKA.)

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-05-11, 23:29   

Ludziska ! No nie bjcie mnie . Opanujcie sie toz to akt desperacji z Waszej strony . Wyprówacie sobie żyły na forum , udowadniacie ile kto ma lat i ile na szlake zapierda.... ! Nie tedy droga moi mili . Mamy zawodnikow juz niestety w podeszlym wieku - wierzyliscie ze beda lepsi ? Nie no bez jaj panowie i panie o ile sie tu udzielaja ! Na co tutaj liczyliscie ? Sam w typerze typowalem wygrana , ale niestety podejscie dwóch panow 1,5 mln zniweczylo typ ( kurcze jakos mam plecak na typerze ) !! Chyba za bardzo ufam Gollobciowi - najwyzszy czas WLADEK GOLLOB WEŻ SIE SA SYNA MOTORY ! Bo umiejetnosci mu nie brakuje . Holta ??? To typowy dorobkiewicz - DZIAD i nie zmieni to mojego zdania na temat tego głąba , Komar za mało mu uczknoł . I wiecie co ? W Zielonce nie bedzie lepiej - znowu bedzie poruta .

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-05-11, 23:34   

Do tabaskokssg masz kolego racje w 100% wchodzi dziecko z epulsa i pisze ze zmarzlik jezdzi na sprzecie od Pana J .Łukaszewskiego :-D milena co dziadek wział ja na zuzel w niedziele 1 RAZ! . HHAA ..
Kolego bober gw ja uwazam tak od dawna i dla mnie P.Zmarzik jest słaby i to moja decyzja i ze ja podwazasz twoj sprawa... DO kolezanki milena nie kompromituj sie !

Thorgal 

Wysłany: 2009-05-11, 23:40   

kris_77 napisał/a:
CHOMSKI - jesteś najsałbszym ogniwem, odpadasz

Kupuję ten tekst! Jest czujny na maxa! :-)

Michu5 

Wysłany: 2009-05-11, 23:43   

Jakoś zupełnie nie zabolała mnie niedzielna porażka. Zupełnie mi wisi jaki wynik uzyskamy, gdyż w meczu nie jedzie Wielki Gorzów, tylko ZBowiD z zagranicy. Zero jazdy drużynowej, tylko gnanie do przodu za wszelką cenę, nie bacząc na partnera. Bardziej podobały mi się już czasy I ligi gdy można było popatrzeć na rozwój naszych rodzimych chłopaków jak Hlib, Rajkes, Brzoza czy Głuchy, podziwiać ułańskie szarże Bola i szaloną jazdę Fliska. To byli wtedy naprawdę "nasi". Nie mówiąc już o latach 70., których nie pamiętam, ale kiedy goliliśmy całą Polskę jak chcieliśmy swoimi wychowankami.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-11, 23:43   

seba_90 napisał/a:
Do tabaskokssg masz kolego racje w 100%

Miło mi że sie ze mną zgadzasz, jednakże ja z twoimi poglądami nie do końca. Uważam, że Zmarzlik jest lepszy i od Adiego i od Cyrana ;) A podczas eliminacji do IMŚJ objeżdżał kozaków z dobrym sprzętem.

seba_90 napisał/a:
DO kolezanki milena nie kompromituj sie !

Popieram :)

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-05-11, 23:48   

Dla mnie tu jest ruznica sprzetu , z tego co wiem zmienilo sie to Ł . cyran dostał teraz sprzet od bola a 2 motor całkoiy remat , Adi tez dostal od bola, wiec teraz rywalizaja bd napewno!

Thorgal 

Wysłany: 2009-05-12, 00:03   

Rogos94 napisał/a:
Ps. Na meczu był Hans Andersen z całą rodzina siedział w sektorze 28 :-P

Powiedzcie, że to żart bo zaczynam się lękać. Mam nadzieję, że wszedł za bilet i że prezes nie wiedział o jego pobycie.

kriss83 
Stal Rulez

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-05-12, 01:15   

Ja proponuje oddac Rune Holte za paczke fajek! bo i tak nie ma z niego żadnego pożytku! :mrgreen:

Ann 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-05-12, 11:32   

Po pierwsze bardzo smieszą mnie to komentarze. Taka jest prawda, że i Adik i Cyran i Zmarzlik dostali stare motory rupiecie dosłownie do przygotowania i do jeżdżenia "dla zabawy" jak to powiedział jeden z "trenerów" juniorów. Po drugie Zmarzlik ma o wiele lepszy sprzęt od pozostałych młodzieżowców i nie ma co tego ukrywać. Po trzecie Paweł dopiero w meczu z Cze-wą pokazał jak on jeździ. Czy to było mądre jechać na spalonym sprzęgle wiedząc, że nie ma się innego na stanie? Raczej nie. Następnie, co do meczu z Wrockiem Paweł nie błyszczał. Fakt faktem zdobył cenne punkty dla drużyny i tego mu nie można odjąć lecz sami powiedzcie na kim? Na słabym Denisie, dla którego to był pierwszy taki występ. Na Jędrzejaku, który nie mógł się przełożyć i wyczuć toru, a gdy już doszedł do porozumienia z motorami to i nasz kapitam miał nielada problem z nim.Na defektach kolegów? Nie powiem pkt zrobił ale na nikim kto mógłyby być godny podziwu.Ja nie mówie, że Zmarzlik czy Szewczykowski jest lepszy lub gorszy, ale to widać na torze po stylu jazdy i balansowaniu ciałem. Różnica jest kolosalna na pierwszy rzut oka.Tyle w temacie. Nie podwarzam niczyjego zdania, moje jest takie, a nie inne więc jedni powinni się zgadzać drudzy nie. Jak dla mnie Zmarzlik powinien pojechać jeszcze w meczu z Zieloną Górą i wtedy można by było konkretnie omówić jego umiejętności. Dziękuję

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-12, 12:35   

Do BoberaGW - Seba90 pisze takie rzeczy, bo Łukasz Cyran to jego kolega, wiem to dlatego bo znam Sebe bo gramy w piłke w jednym zespole.. i on nie parzy na to z daleka.. po prostu zapatrzony jest w kolege (Cyrana) i mówi ze on jest wielki taki czy owaki.. (Dzisiaj znowu jakas młodzieżówka w Toruniu jezdza to bedie widac ze Zmarzlik jest lepszy i Adik tez od Cyrana.

Do Ciebie Seba - Skoncz te zale na forum, bo juz ci pisałem to na gadu, a ty tym swoim pisaniem się po prostu ośmieszasz tutaj przed innymi! Cyran pojedzie w lidze jak bedzie posiadał odpowiednie umiejetnosci a teraz sa po prostu od niego lepsi czyt. Zmarzlik czy Adik. Pozdro!

Ave Ave Staleczka!

Odpowiedz do tematu