Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - WTS Atlas Wrocław 03.05.2009 (IV kolejka)
Autor Wiadomość
masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-05-03, 18:52   

Rogos94 napisał/a:
Nie wiem co się stało ale i tak wolę oglądać Ruuda niż tego sierotę Okoniewskiego

Podaj jeden argument, czym roznila sie jazda Ruuda od Okoniewskiego??
Wedlug mnie, lepiej promowac Polaka...i tak jak pisalem, Ruud start i latwe oddawanie pozycji.
A Okon nie jest sierota...po stracie mamy moglbys tak pisac, on stracil tate!!

Wojtek 

Wysłany: 2009-05-03, 19:00   

Cytat:

Ruud wygrywa starty, okoń startuje jak już wszyscy pojadą. Myślę, że to zasadnicza różnica.

Odnośnie promowania to myślę, że się błaźnisz, promuje to się zdolnych polskich juniorów, tudzież seniorów, którzy cały czas są perspektywiczni. Okoń nie należy ani do jednych, ani do drugich.

Cytat:
Ruud start i latwe oddawanie pozycji.

Okoń brak startu i spokojne trzymanie ostatniej pozycji.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-03, 19:05   

masters napisał/a:

Ruud jest na pewno bardziej waleczny niż Okoniewski. Jeździ do końca a nie jak Okoniewski rozgląda się i nie wiadomo kogo szuka :roll: Chłopak ma potencjał a Okoniewski to chyba tylko ochotę na łatwą kasę za (0,1,d,0,u) Wolę oglądać walczącego Ruuda z dorobkiem 7+1 niż mistrza Okoniewskiego z dorobkiem 6+2 i jest to dla mnie różnica.
Więcej o tym mogę napisać po tym jak Ruud spiszę się w Zielonej o ile w ogóle pojedzie

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-05-03, 19:08   

Bueheheheeee....w ktorym momencie meczu, widziales walczacego Ruuda??
Albo po prostu zmien dilera... ;-)

rav_gorzow

Wysłany: 2009-05-03, 19:13   

masters napisał/a:

walczył z Jędzrzejakiem. ten na ostatnim łuku zrobił niewiadomo co. Okoń raczej byłby 30 metrów z tyłu.

Generalnie David nie zachwycił. Dajmy mu trzy mecze. Mam nadzieje że na wyjezdzie pojedzie na 4-5 pkt. A to by wystarczyło na potwierdzenie przydatności do drużyny.

Jeszcze jedna uwaga. Nie podoba mi się okreslanie Okonia i Szewy mianem jakiś nieudaczników / drewniaków itp. Ludzie ! To nasi zawodnicy. A tylko nieumiejętność dobrania najlepszych przez menegera powoduje niepotrzebny stres i wyzwiska. Okoń myslę że jeszcze wiele pokaże , Szewa mam nadzieje też . Ale teraz jest szansa dla innych . Szansa się Ruudowi i Zmarzlikowi należy i tyle. Ale bez niepotrzebnych epitetów !

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-03, 20:17   

Masters, brak słów.. po dzisiejszym meczu jasno widać, kto z dwójki Ruud-Okoniewski prezentuje lepszą formę.. mówisz, że Ruud był niańczony przez Golloba? Rafał mógł tylko marzyć o tym, że wyjdzie spod taśmy przed kapitanem :roll: Poza tym przypomnij sobie styl w jakim 'startowiec' zdobywał punkty..raz zapunktował na dzwonie Lindbaecka. Nie wspominam już o tym że Bydgoszcz na tle Wrocławia to dużo słabsza drużyna. Ruud nie walczył? Proszę Cię :-/ a Jędrzejaka na ostatnim łuku kto wyprzedził?

Dla Davida to był debiut w Ekstralidze w naszych barwach, podczas gdy Okoniewski ma już spore doświadczenie. Po prostu z biegu na bieg jego sprzęt słabł, było to widać wyraźnie.

Podsumowując, Ruud przyjeżdża na mecz (nie trenował na Jancarzu w tym tygodniu!) i zdobywa 7+1, podczas gdy Okoniewski z Bydgoszczą 6+2 (raz punkty spadły z nieba dzięki Lindbaeck'owi, o czym wspomniałem wcześniej), odbywając wcześniej dużo więcej treningów..Jakieś pytania? David na pewno wyciągnie jakieś wnioski i będzie starał się jeszcze poprawić!

Odnośnie całego meczu, to cała drużyna zasługuje na pochwałę. Zagar pomimo zmęczenia potrafił zapunktować, za to mu chwała. Karlsson, Holta i Gollob nie zawiedli. Tomek może nieco słabiej niż zwykle, jednak zwycięzców nie sądzimy. Bardzo duży plus dla Zmarzlika, z przyjemnością oglądało się jego jazdę i walkę na torze!

PS. Dziwne tylko zachowanie kibiców Sparty, którzy w większości opuścili stadion po 10 biegu, zwijąc ze sobą cały sprzęt.

Thorgal 

Wysłany: 2009-05-03, 20:24   

Wszystko zgodnie z planem. Wartość Ruuda ocenimy po meczach wyjazdowych. Mam nadzieję, że Chomski da mu szansę. Póki co zrobił to co powinien i na pewno zasłużył sobie na miejsce w składzie w następnym meczu.

Ciekaw jestem co Chomski tym razem wymyśli ;-)

Mam nadzieję, że Komarnicki często konwersował z Jasonem w parkingu. ;-)

kryzys78 

Wysłany: 2009-05-03, 20:32   

masters napisał/a:

Masters Tobie chyba oczy chyba mułem zarosły hehe :) Trzeba być ślepym, aby nie zauważyć różnicy w jeździe Rudda i Okonia. Okoń już w połowie prostej zamykał manetkę i hamował nogą aby broń Boże kogoś nie wyprzedzić. Jak domniemuje a niemal jestem pewien że nie było Cię na meczu w Gdańsku bo może wtedy zauważyłbyś jak fajnie można hamować w połowie prostej :)
Zmarzlik myślał na torze, mam nadzieję, że dostanie więcej szans na rozjeżdżenie się w lidze.
Z oceną Ryśka wstrzymam się jeszcze na 2-3 mecze aby powiedzieć czy widać progresję.
Gollob- odnoszę wrażenie, że ma jakieś problemy ze sprzętem, mam nadzieję że sobie z nimi poradzi.
Zagar- swoje zrobił.Średia 2,0 na bieg- jest OK
Szewczyk- ciągle nie może załapać.
Karlsson - solidny rzemieślnik. Jest OK

Rogos94 

Wysłany: 2009-05-03, 20:38   

masters napisał/a:

Słuchałeś meczu w radiu czy może czytałeś relacje na sportowefakty.pl ???
Walka z Jędrzejakiem ,Wattem czy Nichols mówią same za siebie.
Co do zmiany dilera to Ci radziłbym nie brać przed meczem :roll:
Jeśli chcesz tutaj komuś zaimponować to napisz coś mądrego a nie bronisz Okoniewskiego który jedyne punkty które zbiera to na defektach rywali lub ich wykluczeń. To,że jesteś moderatorem to nie znaczy,że jesteś najmądrzejszy a twoje żarty są na żenującym poziomie.Jeśli masz jakieś uwagi to przeczytaj mój podpis pod postem....

kris_77 

Wysłany: 2009-05-03, 20:51   

Witam all.

No i 2 pkt są, nie było pogromu ale wynik nie zagrożony. Ja najbardziej sie ciesze ze nie było Jonassona w składzie, Paweł Zmarzlik zastapił go świetnie i mam nadzieje ze Stachu bedzie na niego stawiał, bo warto. Jeden bieg spierdo.....ł, ale walczył super.

A któryś z kolegów z Forum mnie obśmiał jak pisalem, że wole Zmarzlika od Jonassona (nie chce mi sie szukac na Forum) POTWIERDZAM: Wole Zmarzlika od Tomasa.

Ruud pojechał lepiej niż OKOŃ w pierwszych kolejkach i powinien pojechac z Czewą.

Pozdrawiam All

PROFESOR 

Wysłany: 2009-05-03, 20:56   

Ja również jestem jak najbardziej za Ruudem. Bez porównania z Okoniewskim. Widać że walczy na torze i co najwazniejsze nawiązuje równą walkę. Okoń nawiazywal walke z samym sobom i torem. No i Gollob mial z kim pośmigać a nie tylko oglądać sie na Okonia ktory startuje jak wszyscy są już na łuku.
Brawa równiez dla Zmarzlika. Bardzo dobre starty, walka na torze. Nie zawsze wychodzila ale wirze że jak pojeździ jeszcze troche to i z tym da rade.
Dostal kredyt zaufania i moim zdaniem go nie zmarnował. Mam nadzieje że jak wruci Thomas to nie zapomną o nim.
Brawo Holta i Gollob. Pojechali na miarę oczekiwan
Brawo Zagar - to bym masakryczny weekend- sporo w trasie, rano zle samopoczucie(na tabletkach), a mino to wyjechal z niezłym wynikiem

Mecz bardzo mi sie podobal- przede wszystkim wszyscy rowni, każdy dorzucał ważne oczka

Brawo
pozdro

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-05-03, 20:58   

kryzys78 napisał/a:
Masters Tobie chyba oczy chyba mułem zarosły hehe

Pewnie tak, widac zle widzialem, przeciez David wygrywal z cala plejada mega gwiazd Wrocka, Jedrzejaka tez wyprzedzil po pieknej walce przez cztery okrazenia.
A ze Ogor to kilkukrotny miszcz sfiata, takze wielkie brawa naleza sie naszemu Szwedowi.
Co nie zmienia faktu, ze jeszcze dwa mecze naleza mu sie.

kryzys78 napisał/a:
może wtedy zauważyłbyś jak fajnie można hamować w połowie prostej

Mistrzem w tym jest Monberg, takze Okon na pewno go nie pobil.

Rogos94 napisał/a:
Słuchałeś meczu w radiu czy może czytałeś relacje na sportowefakty.pl ???

A co to sportowefakty??W radiu nie moglem znalezc, wiec czekalem az wroci z meczu moj kolega, ale za dlugo nie mogl ze mna rozmawiac, jutro idzie do przedszkola, poszedl na kaszke, bo musi rano wczesnie wstac.

Rogos94 napisał/a:
Jeśli chcesz tutaj komuś zaimponować

Nie udalo mi sie??A tak sie staralem... :-/

kris_77 

Wysłany: 2009-05-03, 21:07   

Wedlug mnie, lepiej promowac Polaka...i tak jak pisalem, Ruud start i latwe oddawanie pozycji.
A Okon nie jest sierota...po stracie mamy moglbys tak pisac, on stracil tate!![/quote]

Kolego Masters, troche chyba przesadzasz. Chyba ze jestes z rodziny Rafała Okoniewskiego.
Przeciez jest duży i sam decyduje co zrobić ze sobą. Jeśli kaleczenie żużla ma być dla ŚP ojca Rafała nagrodą, to pewnie sie z niej nie cieszy.

Wole promować każdego walczącego za wynik, a nie każdego Polaka.

Ruud jest lepszy od Okonia i tyle. Niech Stachu da mu 3 mecze i podliczy średnią.
P. Zmarzlik jest lepszy od THJ, Niech Stacu da mu 3 mecze i podliczy średnią.

Pozdrawiam All

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-05-03, 21:09   

Bartek89 napisał/a:
Dziwne tylko zachowanie kibiców Sparty, którzy w większości opuścili stadion po 10 biegu, zwijąc ze sobą cały sprzęt.

Kibice Sparty pojechali do Zielonej Gory wspierac swoich zgodowiczow z Gdanska.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-03, 21:11   

Cytat:

A co ma do tej dwójki Monberg? Skończyły Ci się logiczne argumenty przemawiające za Okoniewskim? On też punktował na megagwiazdach z Bydgoszczy (a wygrać biegu nie potrafił mimo tego!), także nie wypominaj tego w odniesieniu do Ruuda.

W 1 jego biegu, Tomek nawet próbował go wyprzedzić i zgarnąć trójkę, ale Twoim zdaniem oczywiście była to asekuracja 8-) Najlepszy w asekuracji jest Okoń, z tym że on zabezpiecza tyły całej stawki.

Sam pisałeś, że nie byłeś w Gdańsku, także ciesz się z tego, że nie musiałeś patrzeć na bardzo asekuracyjną jazdę Okoniewskiego. A może w Lesznie Ciebie zachwycił? Kryzys78 wcale nie przesadził z tym hamowaniem w połowie prostej podczas meczu z Wybrzeżem. Okoniewski był ostatni na dojeździe do pierwszego łuku w każdym z wyscigów.

Nikt tutaj nie wynosi Davida pod niebiosa, jednak każdy widział, że zaprezentował się po prostu lepiej i nie ma o czym dyskutować. Przyjechał na pierwszy swój mecz w Ekstralidze bez wcześniejszych treningów, zapunktował, jest ok. Następnym razem lepiej dopasuje sprzęt i będzie walczył z Częstochowianami i mam nadzieję, również w Zielonej Górze, gdzie Okoniewski nie ma najmniejszych szans na punkty (na dzień dzisiejszy).

Nie chce mi sie pisac osobnego posta, ale biega o to, ze Okon nie zasluzyl sobie na takie traktowanie i wyzywanie od sierot!!Zawsze bede za Polakiem, tym bardziej, ze Ruud wcale przekonywujaco nie pojechal.Ale tak jak napisalem, teraz Ruud ma 3 mecze szansy.Tyle!

To rozumiem, że z Harrisa można cisnąć, ale z Okoniewskiego już nie..nie ma to jak obiektywizm.
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-05-03, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

Rogos94 

Wysłany: 2009-05-03, 21:46   

masters napisał/a:

A co to sportowefakty??W radiu nie moglem znalezc, wiec czekalem az wroci z meczu moj kolega, ale za dlugo nie mogl ze mna rozmawiac, jutro idzie do przedszkola, poszedl na kaszke, bo musi rano wczesnie wstac.

Mamy się smiać czy płakać ?
Okoniewski to twój kuzyn/wujek/brat czy coś ? Zgadzam się z innymi. Lepiej promować walczącego zawodnika niż tego który boi się wejść ostro w łuk.
Załóż stronę typu www.RafalOkoniewski-moje bóstwo.pl i tam wypowiadaj się o swoim idolu czarnego sportu.
Możesz nie lubić Ruuda ale faworyzowanie "Asa" Okoniewskiego to chyba lekka przesada.

Nie ma sensu kłócić się z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem :roll:

Przypomne, ze to temat o meczu, nie o moderatorach!Kolejny nie na temat, usuwam!
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-05-03, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-05-03, 21:52   

Zmarzlik myślał na torze, mam nadzieję, że dostanie więcej szans na rozjeżdżenie się w lidze.

jedyny wielki plus tego meczu . Cholp ma ikre zaciecie a to sie ceni tylko niech nasz wilki menago nie stawia na skandynawa znowu . Znajac stasia palnie ze jonasson wiecej meczy nie moge ryzykowac heheh. co do meczyku i konfrontacji czy lepszy rudd czy okoniewski. kto byl widzial . Atomowe stary jak na zawodnika z 2 lini 7 oczek wynik pozytywny , chce tylko napisac ze to tomek meczyl sie w jednym z wyscigow bo rudd byl daleko z przodu . powinen wygrac wtedy nawet z crumpem moze sie pzresztraszyl i zle pojechal ten 1łuk . niebo a ziemia co do porownania . co do juniorki to samo . nianczony dmuchany szwedzik 2 lata robi wielkie g... wpada nasz mlody i nagle walczy jak rowny z rownym z jedrzejakiem . alepuje to naszego wielkiego menego . Jada tylko najlepsi nie patrzec na nazwiska. jak szewzcykowski i jonasson slabi para zmarzlik cyran i dziekuje !! a tak to sie zanosi . tylko czy stasiu zaryzykuje oj chyba nie ) hehhehe

kris_77 

Wysłany: 2009-05-03, 22:06   

Pisal kolega:
alepuje to naszego wielkiego menego . Jada tylko najlepsi nie patrzec na nazwiska. jak szewzcykowski i jonasson slabi para zmarzlik cyran i dziekuje !! a tak to sie zanosi . tylko czy stasiu zaryzykuje oj chyba nie ) hehhehe[/quote]

JA też Apeluje do treneru Chomskiemu: stawiaj na młodych z Gorzowa. THJ sobie poradzi, przez 3 lata kase w Gorzowie zarobił. To nie jest Saitfutdinow, nie ten talent, nie tan potencjał, no i brak prefesjonalnej opieki.

PS: Stasiu wielki wychowawca talentów nie ułożył żadnego żużlowca w Polsce.
Smutne i bolące. Jednak prawdziwe.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-05-03, 22:20   

Siema!

Moim zdaniem odjechaliśmy dobry mecz. Szkoda troszkę punktów z końca meczu, pewnie wynik mógł być wyższy. Taki to sport, że Wrocek w końcu spasował się z naszym torem.

Ci co uważają, że nadal Okoń jest lepszy od Ruuda to brawo. David wygrywał stary dziś nawet z Crumpem i moim zdaniem jest na pewno bardziej wartościowym zawodnikiem niż Okoń.

Cieszy Holta, który dziś pojechał najlepiej jeżeli chodzi o punkty. Może w końcu Ryśkowi zaczną maszyny chodzić.

Zmarzlik - wielki plus, oby tak dalej, może z tej mąki będzie chleb. Wiadomo dużo błędów wynikających z braku doświadczenia, ale ogólnie bardzo okey!

pozdr

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-05-04, 07:11   

Cytat:

Ten Monberg przywiózł WE WROCŁAWIU 8+2, robiąc Crumpa na jego torze. O takim wyniku niejaki Okon moze sobie tylko pomarzyć.

Różnica w jeździe między Ruudem i Okoniem jest taka: łatwiej jest utrzymać pozycję niż zaatakować (szczególnie w przypadku Davida i Okonia). David wygrywa niemal WSZYSTKIE starty, Okoń wygrywa jedynie z defektami przeciwnika...

Mtz 

Wysłany: 2009-05-04, 07:16   

Mecz całkowicie ułożył się w pierwszych 7-8 biegach. Mogliśmy wygrać wyżej , jednak cieszę się z tego , co jest :). Postawa Ruuda i Zmarzlika zdecydowanie "in plus" , co nie tylko my zauważyliśmy.
Stanley :
Cytat:
W tym spotkaniu swoje szanse dostali David Ruud i Paweł Zmarzlik. Pojechali moim zdaniem zdecydowanie lepiej od zmienionych i to napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Teraz czas na tych zawodników, wykorzystali swoją szansę i myślę, że nie należy pozbawiać ich kolejnych startów.

Widać , że Stasiek czasem odwiedza nasze forum :)
Jedyną rzeczą , do której można się przyczepić , to postawa ... Golloba.
Kto jak kto , ale myślałem , że to On będzie pokazywał Crump'iemu plecy , a nie wałęsał się 20m za nim. Biorąc pod uwagę przyszły mecz z Czewą , gdzie pewnie przyjedzie Pedersen i Hancock , nie wygląda to różowo. Podstawą do wygrania tego meczu MUSI być 5:1 w biegu juniorskim i nie ma bata !

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-05-04, 11:33   

Co do postawy Ruuda, pojechał dobrze- to jest jego, ale tylko w pierwszej części zawodów, później zaczął przegrywać starty i kurczowo trzymał się krawędzi kiedy aż się prosiło żeby troszkę poorbitował, mam nadzieję, że w następnych startach będzie lepiej, jedyny jego słaby występ to jego bodajże drugi czy trzeci bieg z Crumpem i Janowskim, motał się chłopak niesamowicie, wygrał start o cały motocykl przed JC a później bardzo źle to wyglądało szczególnie wejścia w drugi łuk, Tomek było widać, że pilnuje go przed Janowskim który miał chęć go łyknąć, ale Gollob nie dość, że musiał oglądać się za młodym to jeszcze uważać na Ruuda który nieuporządkowanie jeździł, po biegu aż z tego powodu głową kręcił el kapitano. Osobne gratulacje dla Zmarzlika, pokazał chłopak, że ma papiery na jazdę, nie boi się walki w kontakcie i chyba przyszedł jego czas w Stali Gorzów. Pozdrawiam

boberGW 

Wysłany: 2009-05-04, 12:40   

Mecz dobry i moim zdaniem wynik nieadekwatny do tego co się działo. Powinno być dużo wyżej. Nasze prowadzenie nie zagrożone ani przez chwilę. I od połowy meczu miałem wrażenie jakby naszym się nie chciało dalej jechać. Brakowało mi tej determinacji, którą oglądaliśmy w meczu z Polonią.
W meczu podobał mi się jak zwykle Pikej, bardzo ładnie pojechał wreszcie Holta, Zagar też dobrze, no i oczywiście Zmarzlik. Jego punkty cieszyły mnie potrójnie, bo wreszcie zdobywał je jakiś wychowanek. Myślę, że Paweł pokazał, że stać go na jazdę w lidze i nadszedł jego czas. Niech jeszcze tylko poprawi stary i będzie już w ogóle bardzo dobrze.

Co do Ruuda pojechał poprawnie ale jak dla mnie szału nie zrobił. Nie przekonuje mnie, to taki drugi okoń, choć jest trochę lepszy od niego. Ma lepsze starty od Rafała, ale na dystansie prezentuje się równie słabo. Nie wiem czemu tak wczoraj trzymał się tej wewnętrznej. Zobaczymy jak będzie wyglądał w meczu z Częstochową, a potem z Falusami. Jak na razie nie wiemy nic, bo Ruud pojechał niemal identycznie jak Okoń w meczu z podobnym przeciwnikiem. Okoń 6 + 2 z Bydzią, Ruud 7 + 1 ze Spartą, generalnie to samo. Z tym, że Ruud pojechał bieg więcej.

I teraz największa bolączka. Martwi mnie ostatnio forma Tomka. Odniosłem wczoraj wrażenie, że był wolny. Jeździł bez błysku, a on jest od tego żeby wyrywać z Crumpem, Hancockiem czy Pedersenem. Boję się, że przy takiej formie może być ciężko w następnych meczach. Zwłaszcza w Zielonej.

Piata kolejka zweryfikuje siłę wszystkich drużyn. My sie zmierzymy wreszcie z poważnym przeciwnikiem, bo po Lesznie mieliśmy samych słabiaków, Zielona jedzie do Bydzi i zobaczymy jak sobie poradzi, Wrocław u siebie ma Toruń, a Leszno w Gdańsku. Myslę, że wyniki tych meczy dadzą wiele odpowiedzi na niektóre pytania.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

TOMEK

Wysłany: 2009-05-04, 14:59   

No i klops. Twardy orzech do zgryzienia dla naszego pseudomenedżera, który tym razem nie biegał po murawie, tylko siedząc załamany w parkingu słał pewnie esemesy do Okonia:
"Nie jest dobrze. Stop. Intryga się nie udała. Stop. Ruud jak na złość jedzie dobrze. Stop".

Pojawiły się tu pytania w stylu: a w czym Ruud jest lepszy od Okonia? Zaryzykuję odpowiedź dopasowaną do komicznego stylu, w jakim było zadane pytanie i napiszę, że Ruud lepiej rachuje do stu od końca.

Jak było - każdy widział. Okoń w dotychczasowej formie nie ma miejsca w składzie.

Osobny temat to Zmarzlik. Ewidentnie widać, że brakuje mu sprzętu. Co z tego, że prezentuje udane manewry w łukach, skoro na prostej jego "osiołek" wygląda jakby stawał w miejscu. Szewczykowski tradycyjnie nie pokazał nic, więc konsekwencją powinno być utrzymanie składu na mecz z Czewą z drobną zmianą Jonasson za Szewczyka, ale to już wątek do tematu o kolejnym meczu. Howgh!

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie!

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-05-04, 15:39   

Ja też przychylam się do wypowiedzi, że mimo wszstko to Ruud prezentuje się lepiej od Okonia, choć nie przekonał mnie tak naprawdę swoją jazdą.
Tak naprawdę w najblizszych meczach poznamy wartość naszch nowych zawodników (Zagar, Ruud). Do tej pory jeździlismy ze SŁABEUSZAMI, nie czarujmy się. Teraz pojedynki z Czewą (pytanie tylko czy pojedzie Nicki, bo może sobie odpuścić po GP w Lesznie ze względu na kontuzję), FALUBAZEM i Toruniem. Wtedy dopiero poznamy tak naprawdę wartość naszej drużyny.
Mam nadzieję, że Zagar jednak okaże się prawdziwm wzmocnieniem. W Ruuda też jeszcze wierzę ale musi się chłopak wspiąć na wyżny. O panu Okoniewskim pisać nie będę.
Coś więcej będziemy wiedzieli już za niecały tydzień!

Odpowiedz do tematu