Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - WTS Atlas Wrocław 03.05.2009 (IV kolejka)
Autor Wiadomość
kryzys78 

Wysłany: 2009-04-29, 21:55   

Nie no masakra z tym Pawłem. Chłopak jest szczery aż do bólu. Ale Panowie- taka jest prawda...kurczak zobaczcie w F1 ile znaczy Kubica na osiołku jakim teraz jeździ- chłop ma talent i co z tego???lipa...to samo z Adrianem,Pawłem i Łukaszem. Oni nie rozwiną skrzydeł starując na zdezelowanym sprzęcie- no chyba, że stać nas na ciągłe inwestowanie w zagranicznych darmozjadów, którzy wolą przecierać szkiełka w goglach niż zobaczyć co robi Kulczwalski ze sprzętem (vide-park maszyn Gdańsk)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-04-29, 23:12   

Podobno bedzie minimum jedna zmiana w awizowanym skladzie - ale Wroclawia.

Miejsce Madsena, ktory 3 maja ma ćwierćfinał mistrzostw swojego kraju w kategorii juniorów, zajmie Dennis Andersson, podobno gorszy :) chociaz i tak pojedzie tylko jeden bieg zapewne :)

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-04-30, 11:52   

Jestem zaskoczony stasiu i taka rewolucja w skladzie . Jak to mawiał Pawlak z Samych Swoich" toz to szok" ) Brak okoniewskiego w skaldzie hehe . Wiekszosc go wychwalała pod niebiosa ze swoj ze zna srodowisko ze to ze tamto ze ratował klub . Ostatnia wypowiedz tez powala na kolana trening nie jest wyznacznikiem kto pojedzie w meczu . Zal chlopie to co jest wyznacznikiem kto ma ile sponsorow na kevlarze. czy moze jakiego ma busa albo czy ma rodzine czy nie. Sa te zmiany ok jakos nasz wielki menago hehee daje szanse innym . tylko pozstaje opcja toru jak bedzie przygotowany znajac wielkiego menago moze byc zlany niemlilosiernie jak po ulewie lipcowej . I nagle po 3 wyscigach jest 6:12 i co sie dzieje . Ale u nas to jest standard jak jest w Stali stasiu . Wrocław na pewno sie nie polozy na koronie stadionu i nie beda sie zawodnicy opalac . Takie lekcewazenie przeciwnika moze nam wyjsc na niekorzyc . Nagle mecz ulozy sie po mysli "klejowych" i stasiu bedzie biegal po koronie z tym stoperkiem zakupionym w kaczorku i krecil z neidowierzaniem głowa . Wiec spokojnie nie wolno lekcewazyc rywala a mam takie przeczucie ze u nas w klubie juz dopisalismy sobie 2 punkty .

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-04-30, 21:16   

Nie nie, aż tak mocno Stasiu sobie w stopę strzelał nie będzie, żeby wystawiać dwójkę nieopierzonych juniorów na Janowskiego i Madsena

Bovit, źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że jest to idealny mecz aby nasi młodzi się rozjeździli bo wg mnie zwycięstwo jest nie zagrożone.
Z resztą czy na tym etapie rozgrywek różnica pomiędzy Jonassonem a Cyranem jest tak wielka? Czy w ogóle jest jakaś?

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-30, 21:28   

Cytat:
zwycięstwo jest nie zagrożone

Zwycięstwo może i nie, ale bonus jak najbardziej ;-) We Wrocławiu będzie dużo trudniej, także każdy punkt się liczy. Cyrana można spokojnie puścić np w meczu z Gdańskiem u nas.

Poza tym trochę ciężko zaczynać mecz od 1:5 w plecki. Potem jakiś defekt czy coś i nagle może się zrobić dajmy na to 6:12 po trzech biegach. Dlatego niech jedzie Jonasson, powinien powalczyć chociaż w tym pierwszym biegu..tak na marginesie doszło już do tego, że na tego juniora można liczyć praktycznie tylko na początku zawodów, Szwed w każdym kolejnym biegu jest co raz to słabszy :-| Może Zmarzlik będzie miał dobry dzień ;-)

A jeśli Jonasson nie będzie w stanie zapunktować na Jeleniewskim, Watt'cie czy juniorach Sparty, to wtedy już naprawdę nie będzie różnicy czy w następnych meczach pojedzie on czy Szewczykowski/Zmarzlik/Cyran/Makinen.

TOMEK

Wysłany: 2009-04-30, 21:33   

kibicgorzowski napisał/a:
Jestem zaskoczony stasiu i taka rewolucja w skladzie.

Chyba nie sądzisz, że nasz pseudomenedżer sam na to wpadł? Pewnie przyszedł prezio i na czerwono mu wysmarował kto ma jechać, mając w d.... stasiowe ustalenia, że Okoniewski będzie się "rozjeżdżał przez 4 mecze".

Ciekawy jestem jak ze sprzętem Zmarzlika? Ostatnio składał silnik z dwóch starych, w tym jednego po młodszym bracie!

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie!

zecke 

Wysłany: 2009-04-30, 22:57   

Z tego co mi wiadomo to Paweł pojedzie na tym samym silniku o którym tu mówisz, czyli na składaku '2 in 1' ;)
Liczę, że Paweł pojedzie w więcej niż 1 biegu, bo jeśli nie to w sumie takie zmiany nie mają sensu..

Co do samego meczu, to teoretycznie jest do wygrania, ale trzeba pilnować wyniku :)

Zobaczymy co Holta pokaże bo ostatnio coś różnie u niego z formą...

Z tego co Stasiu dzisiaj powiedział, to Ruud dostanie więcej niż jedną szansę... Ile? Nie wiadomo :)

GrandGw 

Wysłany: 2009-05-01, 12:11   

tak jak wszyscy jestem zadowolony z powolania ruuda na niedzielny mecz ;) ktory mysle powinien byc wygrany do 36-38 punktow przez nas;) ruud od wczoraj siedzi w gorzowie widzialem go na miescie z panną wiec potrenuje na naszym torze napewno:) nie ma sie co obawiac ze stan w imie solidarnosci z rafałem zamknie tor do niedzieli ;D co do zmian w skladzie to wydaje mi sie ze to jednak zabieg komara ktory widzial cala burze wsrod kibicow ktorzy maja dosc okonia i bal sie ze poprostu częsc osob moze olac mecz :) a tak to kibice dostali co chcieli wiec bedzie gut ;) co do zmarzlika chlopak ma 19 lat wiec najwyzsza pora zeby zaczal jezdzic... ja osobiscie mam nadzieje na duza pomoc ze strony tomasza golloba ktory jest zaprzyjazniony ze zmarzlikami i ze moze na treningu jakas rezerwowa maszyne uzyczy pawłowi zeby sie z nia oswoil i podczas meczu takze pozwoli z niej skorzystac... wszak najgorszy motocykl golloba lepszy od maszyny pawła:)

Ann 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-05-01, 15:03   

Prawda jest taka, że Zmarzlik ma 3 motocykle i 2 silniki wiec ma w czym chłopak wybierac i mimo, że jest mówione, że ma kiepski sprzęt to fakt, że Paweł jest na kontrakcie zawodowym daje mu większe pole do popisu niż pozostałym juniorom. Poza tym sprzęt ma tak dobry, że jak tylko dobrze go dociąży to motor się kleji do toru i jedzie, aż się kurzy. Więc gadanie kibiców jaki on jest biedny i jeździ na starych maszynach jest błędne. Każdy kto obserwuje parking i zawodników zauważy wszystkie różnice nawet wtedy gdy zmieni przełożenie. Ciekawa jestem co wyszło ze spotkania zarządu w sprawie juniorów, bo to jest śmiech na sali żeby w 2 lidze zawodnicy mieli lepiej niż nasi u nas. Daliby sprzęt każdemu porównywalny i wtedy można by było mówić o talentach i o walce, a tak dzięki niekompetencji ludzi zasiadających na wysokich stanowiskach marnujemy zdolną młodzież. Co do meczu jeszcze myślę, że będzie na styku, że goście nie dadzą się tak łatwo objeżdżać.Może być bardzo ciekawie.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-05-01, 21:20   

zecke napisał/a:
Zobaczymy co Holta pokaże bo ostatnio coś różnie u niego z formą...

Wcale nie różnie,tylko raczej forma się ustabilizowała: mistrz jednego biegu... Chociaż może jego mecz w Szwecji jest zapowiedzią lepszych czasów. Może się czepiam, ale z drugiej strony, tylko dwa razy przed Sullivanem, i nikogo więcej ze znaczących nazwisk nie pokonał... No i chyba już mu sprzęt pasi (hehe jak to zawsze łatwo na coś można zwalić)!

kryzys78 

Wysłany: 2009-05-02, 07:25   

Widzę, że jutro na Śląskiej zobaczymy chyba Szewczykowskiego bo na wyspach w Edynburgu Jonasson był ZZ czyli znów gdzieś trzasnął potrójnego tulupa i zapewne gdzieś się połamał. Może i dobrze że na pozycjach juniorskich zobaczymy naszych zawodników.

Libky

Wysłany: 2009-05-02, 08:29   

Tomek nie jest kontuzjowany, niestety zmarł mu ojciec i jego absencja w niedzielnym meczu chyba jest możliwa...

http://www.edinburghspeed...icle.asp?id=679

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-02, 13:53   

kryzys78 napisał/a:
Może i dobrze że na pozycjach juniorskich zobaczymy naszych zawodników.

Mam dosyć oglądania Szewczykowskiego. Może Jari Makainen mógłby dostać szanse ? Jak jest zakontraktowany to mógłby się pokazać chociaż w jednym meczu ;-)

Mtz 

Wysłany: 2009-05-02, 13:54   

W środę swoje rozgrywki zainaugurowała duńska Super Liga , gdzie śmiga nasz Davidek.
Zaprezentował się bardzo dobrze. Fakt , że jeździł przeciwko kolarzom ( nie wliczając Bjerre , którego Ruud objeżdżał , jak Pavlic Okoniewskiego :) ).

Tak jeździł Dawid :

1. David Ruud (2,1*,3,2,3,3) 14+1

Biegi z jego udziałem :

Bjerre, Ruud, Norgaard, Klindt
Woelbert, Hougaard, Ruud, Bjerre
Ruud, Nielsen, Wortmann, Bjerre (w)
Norgaard, Ruud, Klindt, Sorensen
Ruud, Bjerre, Woelbert, Hougaard
Ruud ,Hougaard, Bjerre, Woelbert

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-02, 14:30   

Thomas na pewno nie myśli teraz o żadnych zawodach.. w końcu to duża tragedia stracić ojca. Nie wiem czy jakikolwiek zawodnik byłby w stanie dwa dni później wsiąść na motocykl i jechać na pełnej, będąc skupionym tylko na meczu. Lepiej dla niego, żeby został w domu, przynajmniej tak mi się wydaje.

Otworzyłoby to szansę dla Szewczykowskiego bądź Makinena. Pytanie brzmi: co prezentuje na dzień dzisiejszy młody Fin? Ewentualne ściągnięcie go w ostatniej chwili nie wróży choćby najmniejszego sukcesu..

Z drugiej strony może nie będzie tak źle i para Zmarzlik-Szewczykowski pokaże coś ciekawego (3:3 w pierwszym biegu jest jak najbardziej w ich zasięgu).

Ann 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-05-02, 14:57   

Pod wzgledem umiejętnościowym naszych juniorów jest duża szansa na wynik 3:3 bądz nawet na wygrany bieg juniorski. Niestety ze sprzętem Szewy, a jest to tylko i wyłącznie JEDEN motor klubowy i brak jakiejkolwiek zamiany motocykla to tutaj słabiutko widzę...Klub jest ślepy i tyle. Byleby tylko Paweł pociągnął bo jeździć ma na czym i to go i nas ratuje. Szkoda również Thomasa jeszcze do niedawna ojciec jego miał się dobrze, a tu takie niemiłe zaskoczenie. Szczere wyrazy współczucia...

Rogos94 

Wysłany: 2009-05-02, 15:13   

Bartek89 napisał/a:

O Pytanie brzmi: co prezentuje na dzień dzisiejszy młody Fin? Ewentualne ściągnięcie go w ostatniej chwili nie wróży choćby najmniejszego sukcesu..

Z drugiej strony może nie będzie tak źle i para Zmarzlik-Szewczykowski pokaże coś ciekawego (3:3 w pierwszym biegu jest jak najbardziej w ich zasięgu).

Pytanie brzmi : co prezentował Szewczykowski przez pierwsze 3 mecze sezonu ?
Nic nie prezentował.... Trzeba dać szanse młodemu zawodnikowi z Finlandii. Może zaprezentuje się dobrze i będziemy mieli w końcu porządnego juniorka godnego ekstraligi ? :-)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-05-02, 16:11   

Współczuje Thomasowi, straszna tragedia.

Tym nie mniej ja się nie cieszę, że zabraknie go w składzie. Bądź co badź to najlepszy junior jakim dysponujemy, mało tego uważam że na naszym torze pokona jeszcze niejednego zawodnika z czołówki.

Adik i Paweł, fajnie bo nasi, ale czy przejdzie to w dobry wynik sportowy? Jakoś szczerze wątpie, no ale zobaczymy. Obawiam się jednak, że Holta nie będzie miał wogóle wsparcia w swoich wyścigach.

O zwycięstwo jutro się nie martwię, jednak w perspektywie ważnego i trudnego meczu za tydzień z Częstochową może to byc znaczący brak kilku punktów.

pozdrawiam

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-05-02, 20:00   

Jeździ THJ, źle.Pojadą dwaj nasi juniorzy - też źle. Co niektórych ciężko zadowolić. Ten mecz i tak mamy wygrać,więc chyba raczej te pare punktów THJ,których by ewenetualnie zabrakło nie powinno nam pokrzyżować szyków. A może jutro zostaniemy mile zaskoczeni? Szkoda tylko, ze to życie napisało taki scenariusz, który wyznaczył Adika na ten mecz. WspółczujęTHJ...

Pao 

Wysłany: 2009-05-03, 09:57   

A ja wam mówie, ze i tak bedzie 5:1. W plecy. Janowski nawet mimo klopotow ze sprzetem objedzie naszych asiorów, a i jeszcze wysforuje Madsena na podwojne prowadzenie.

Cza bedzie gonic ;-)

Osobiscie martwilbym sie o Mateja, nie chce przypominac jak skonczyl sie mecz w Lublinie 2 lata temu, gdy inny Matej gonil z Terenzano do Lublina

ten plan trasy wyglada optymistycznie, ale team Mateja moze zna "lepsza" trase...

Edit by ja...Pao, tak to sie robi, a nie linki 10 linijkowe! :-P

przewiduje ze Gollob dzis gora dycha. 3 albo i 4 razy przegra z Crumpem

niemniej wygramy :)
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-05-03, 10:58, w całości zmieniany 3 razy  

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-05-03, 10:22   

Normalnie meczem z Wrockiem bym się nie podniecał, ale dzięki obecności Ruuda i obsadzie juniorskiej (oby mieli motocykle pozwalające na nawiązanie walki) będzie na co popatrzeć i o czym popisać po meczu. Pozytywne niespodzianki w występach tej trójki ucieszą mnie bardziej, niż pewne zwycięstwo w meczu. Trzymam kciuki i liczę na dobry start chłopaków z odwodów.
PS. Dwóch wychowanków w składzie! Toż to święto. Od dziś 3 maja będzie mi się kojarzył z tym patriotycznym wydarzeniem! :mrgreen:

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-03, 10:24   

Pao ne ma jak to optymizm :-P

Blokers:
Takie rzeczy to na sucharze możesz sobie wypisywać.
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-05-04, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-05-03, 17:55   

Mecz wygrany, wiec nie ma co karcic za bardzo zwyciezcow, jest jednak jedno, moze dwa "ale"!
Wszyscy zwolennicy Ruuda, po dzisiejszym meczu, chyba nie beda juz tak pewni swego.David, po nankowaniu w pierwszym swoim starcie przez el kapitano de la Golloba, w pozostalcy swoich biegach, jak dla mnie jechal slabo!!Smiem nawet twierdzic, ze w drugim starcie, mocno przeszkadzal Tomkowi, ktory chcial go przejsc i gonic zawodnika z Wroclawia!!Pozniej jechal daleko, daaaleko za rywalami.
Co do juniorow - na spotkania w Gorzowie, dawalbym Zmarzlika z Szewa...
Chcielismy wygrac dzisiaj jak najwyzej, ale chyba za bardzo nie udalo sie...cale szczescie, ze Nicholls spasowal sie dopiero na koniec zawodow.

Rogos94 

Wysłany: 2009-05-03, 18:24   

Oczywiście zwycięstwo cieszy ale spodziewałem się ciut lepszego wyniku. Co do zawodników to widać,że Holta już chyba powraca do formy z zeszłego sezonu. Ruud początek zawodów miał dobra lecz dalej mu nie szło. Nie wiem co się stało ale i tak wolę oglądać Ruuda niż tego sierotę Okoniewskiego. Zmarzlik walczył lecz z takim sprzętem to nie będzie przywoził za dużo punktów :roll: Zagar chyba zmęczony był po wczorajszych zawodach bo nie miał takiego powera jak w poprzednich meczach. Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze. ;-)

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-05-03, 18:47   

Cytat:
u. Ruud początek zawodów miał dobra lecz dalej mu nie szło. Nie wiem co się stało ale i tak wolę oglądać Ruuda niż tego sierotę Okoniewskiego.

Tak, i tym bardziej chce go zobaczyć w meczu wyjazdowym, bo tłukąc się tyle kilometrów nie mam ochoty na oglądanie jazdy Okoniewskiego w stylu "a'la niewiemco".
U siebie David zrobił tyle ile powinien. Jeśli na wyjazdach będzie się lepiej prezentował od Okonia (w co chyba nikt nie wątpi) to i będzie wiadomo, kto ma startować w podstawowym składzie. Bo nie widzę powodu dawania zarobu Okoniewskiemu na własnym torze w zamian za te zera wyjazdowe.

Cytat:
Holta już chyba powraca do formy z zeszłego sezonu.

Błąd. Tak już z Ryszardem będzie. U siebie nie zawodzi, na wyjeździe Ameryki już nie będzie...

Odpowiedz do tematu