Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żużel na komórke ;D
Autor Wiadomość
Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-18, 12:25   Żużel na komórke ;D

Pozwoliłem sobie skopiować z innego forum.

Właśnie powstała nowa gra żużlowa na telefony komórkowe. Jak wiemy nie było ich za dużo, a popularne "kreseczki" nudziły się, po naciskaniu cały czas jednego klawisza akcji. Teraz nadszedł nowy wymiar gier żużlowych na nasze telefony komórkowe.
Grę wyprodukowała firma Vivid Games, która ma w swojej ofercie gry mobilne, oraz na iphona. Gra można by powiedzieć, wzorowana na nowej grze Techlandu, która ma zostać wydana. Zawiera ona tryb kariery (w Speedway Ekstralidze), GP oraz turnieje indywidualne! Sterowanie także się nie kończy na jednym klawiszu, oraz nie ma już opcji "ducha", tylko ściganie "bark w bark".

Opis producenta :
W żużlu chodzi wyłącznie o prędkość i kurz. Wsiadaj na motocykl i zostań najlepszym kierowcą jednego z najbardziej zawziętego i niebezpiecznego sportu motorowego na świecie. Ścigaj się w Grand Prix, Polskiej Ekstralidze i o puchar indywidualny. Ulepsz osiągi maszyny i pokonaj przeciwników na trasie! W CenterNet Speedway 2009 stworzysz swojego zawodnika, dołączysz do ulubionego klubu i staniesz w szranki z najlepszymi żużlowcami świata w kilku trybach wliczając w to polską ekstraligę i Grand Prix. Wystąpisz w setkach wyścigów, spróbuj zawsze być pierwszym lub chociaż zdobyć punkty bonusowe. Dbaj o motor, naprawiaj go, kiedy trzeba. W innym wypadku maszyna nie da się okiełznać. Zmieniaj opony, dość szybko się niszczą. Bądź najszybszy i zdobądź wszystkie nagrody za swoje umiejętności. Odwiedź najpiękniejsze stadiony w Europie i daj show, jakiego fani nie widzieli. Czy masz wystarczająco odwagi, by spróbować swoich sił w Speedway'u? Pamiętaj, w tym sporcie nie ma hamulców!

Linki do ściągnięcia gry:

Na rozdzielczość telefonu 128x128 (typu se k310i):
http://www.4shared.com/fi...4a6f2/K300.html

Na rozdzielczosc telefonu 128x160 (typu se k510i,) :
http://www.4shared.com/fi...cfbbe/K510.html

Na rozdzielczosc telefonu 128x160(typu nokia 5200) :
http://www.4shared.com/fi...9e0d2/5200.html

Na rozdzielczosc telefonu 176x220 (typu se w810i):
http://www.4shared.com/fi...bdf5d/W810.html

Na rozdzielczosc telefonu 176x220 (typu n70) :
http://www.4shared.com/fi...9331e0/N70.html

Na rozdzielczosc telefonu 240x320 (typu sek800i) :
http://www.4shared.com/fi...f9d5c/K800.html

Na rozdzielczosc telefonu 240x320 (s40v3 typu 5300) :
http://www.4shared.com/fi...feccf/5300.html

Na rozdzielczosc telefonu 240x320 (s60v3 typu n95) :
http://www.4shared.com/fi...16b09e/N73.html

Gra naprawdę wciąga ;p wczoraj zacząłem grać około północy, jak przestałem na zegarku była 3:25 :-P
Zacząłem w Stali Gorzów, zastąpiłem w drużynie THJ. Początkowo słaby silnik i zebatki powodawaly ze w lidze zdobywałem okol 3-4 pkt. Teraz mam najlepszy silnik, zebatki i jestem juz seniorem i udaje mi sie zdobywac 10-12 pkt :-P

Mimo dobrego sprzetu w GP raz udało mi się dojsc do finału i byłem w nim czwarty. Nie tak łatwo wyprzedzić Nickiego "złotówe" Pedersena i innych Sciągac sobie i dzielic się wrażeniami :mrgreen:

Zająłem ze Stalą 3 miejsce. Ale widze jeden błąd ktory zrobiłem. Gdy skonczyłem wiek juniorski, wskoczyłem na miejsce Tomka Golloba. Nie ma go w składzie i narazie wszystkie mecze mam w plecki ;pp Zrobię karierę od nowa i zastąpie Okonia lub Zagara bo oibaj jezdzą bardzo słabo ;p

Najbardziej szkoda ze jest tylko ekstraliga ;p i nie ma walki o awanse czy utrzymanie w lidze ;p

Pozdro !

Pao 

Wysłany: 2009-04-18, 15:38   

po 15 minutach udalo mi sie przejechac cale okrazenie ;d gierka wizualnie prezentuje sie calkiem fajnie, moze motorki za male, ale grywalnosc oraz tryby gry sa bardzo dobre. pierwsze wrazenie - jak najbardziej pozytywne ;-)

update: udalo mi sie ukonczyc bieg, oczywiscie wygralem na torze w ZG z czasem 79.20 :) CS 2009 zepchnal Icy Tower na 2 miejsce w hierarchii ulubionych gier na mobila :)

nastepny update: w kolejnym biegu prowadzacego Szczepaniaka wyprzedzilem na kresce :)
Ostatnio zmieniony przez Pao 2009-04-18, 15:55, w całości zmieniany 2 razy  

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-04-18, 15:42   

Gierka super chodz jest dosc łatwa wystarczy trzymac krawęzniki i nie podjezdzac pod bande.

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-18, 15:59   

Ja właśnie proóbuje atakować po szerokiej trudny fach, ale za to efektowne jak sie uda xDD :mrgreen: Trzeba sobie utrudnic ;p moze postarają sie zrobić ale razem z trzema ligami ;D

zecke 

Wysłany: 2009-04-18, 18:55   

A ja w Czewie zastępowałem Miturskiego. A po zdobyciu kompletu w meczu dali mnie pod 9 zamiast Nickiego i były problemy z wygrywaniem, bo tylko moje pkt nie stykały.
U was też taki wysad robią?

Mtz 

Wysłany: 2009-04-18, 19:47   

A ja dalej się mecze z pokonaniem pierwszej prostej , ale gierka całkiem , całkiem. Obowiązkowa pozycja dla każdego mobilnego fana speedway'a :).

zecke 

Wysłany: 2009-04-18, 21:53   

Gierka jest bardzo dobra ;)
Trochę mnie już palce od tego bolą :p
Ale trochę dziwne jest właśnie to, że przy dobrych występach zastępuje się lidera drużyny. W Stali przez mnie ze składu wyleciał T.Gollob ;]

Teraz będzie co robić na wykładach ;p

Danio 

Wysłany: 2009-04-18, 21:55   

W pierwszym sezonie łątwo bylo ;P ale Teraz to jest ciezko ! ledwno co wygrywam mecze! zastapilem Tomka Golloba i tylko ja z Holta robie pkt conieraz PK cos pokaze i THJ zagar 5-4 pkt ! A okon same "Audice" robi ^ ^

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-18, 22:52   

Lucas nie wiesz ,czy ta gra jest dostępna na telefony z ekranem dotykowym ? ;-)

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-18, 22:56   

Co do dostępności na ekrany dotykowe nie mam pojęcia. Jutro sprawdę na ich stronce.

a rzeczywiscie wskakujemy na miejsce seniora z 9. po dobrych wystepach.

Dlateog zrobilem kariere od nowa i zastąpiłem Okonia zamiast THJ :-D Wiec Gollob robi te 12-14 Holta tez pikej dorzuca swoje 9 Zagar tez uskrobie z 5. THJ tez kolo 4-5

Ja zrobie okolo 10-12 i mecz do przodu :mrgreen: Teraz sie skupiam na GP , Musze zostac msitrzem Swiata xD

GoNeR 

Wysłany: 2009-04-19, 10:30   

Gra dobra, bardzo wciąga.
A z tym zastępowaniem Golloba to jakiś błąd jest. Dopóki gram od początku jeżdżę za Okonia (tak jak wybrałem) ale gdy tylko wyłączę grę to już wskakuje do składu za Golloba.
Potem nawet jak zdobywam komplety to i tak przegrywamy :-P

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-19, 12:54   

Właśnie pod tym względem jest zle z tą grą :lol:
I zle są ustawione pary, dwoch najlepszych jedzie razem, tak jakby Herbie z Nicki jechał w jedej parze we Włokniarzu ;pp

Najbardziej zaluje jednak ze jest sama ekstraliga ;pp Gdyby byly trzy ligii by;la by fajna rywalizacja, awanse i spadki, ahh :mrgreen: Zaczął bym w Polonii Piła ;p

Pao 

Wysłany: 2009-04-19, 17:01   

zauwazylem pewien bug - gdy jade na prowadzeniu z duza przewaga i nie uda mi sie zdublowac ostatniego zawodnika, koncze bieg na 4 miejscu :|

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-19, 18:04   

dziwne. Ja czesto doganialem zslabego zawodnika jadacego na ostanim miejscu, ale nie mialem czegos takiego,

zecke 

Wysłany: 2009-04-19, 20:00   

Ja kiedyś jak zdublowałem to zakończyłem na 3 zamiast 1 :|
Ale takiego przypadku, żeby być jako 4 nie miałem..
Troche przypału jest z tymi upadkami.. Gościu mnie atakuje po małej i podcina a ja jestem wykluczony.. W ogóle dziwnie z tymi upadkami..

Jednak z tym GP też coś jest...
Bo jak sie wyjdzie z gry i wejdzie jeszcze raz to wszyscy maja tyle pkt co lider a ja mam tyle co mialem i jeden gosciu za mna ma 0 :|

adagio

Wysłany: 2009-04-24, 09:58   

Gierca wciąga na maksa. :) Fajnie to wszystko jest zrobione, choc jak wspomniano wczesniej nie brakuje tam kilku błędów.
Ogolnie osiagniecia mam wszystkie procz misji samych zer, 6 turniejow bez wykluczenia i mistrzostwa ekstraligi (Częstochowa strasznie cieniuje... ; ))

Ogolnie polecam dla zabicia czasu ;)

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-04-24, 10:25   

Gierka jest bardzo dobra, nawet najlepsza! Ale błędów jest bardzo dużo, błąd na błędzie.. Z tego co słyszalem ze ma wysyłane jakies info do producenta gry i jezeli poprawił by te wszystkie bugi/błedy gierka naprawde bedzie wymiatac :D

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-24, 10:40   

Najlepiej niestety zacząć kariere w Unii Leszno. Później wskakując na miejsce Jarka Hampela, i tak mecze do przodu, narazie doznałem jedenj porażki tylko :mrgreen:

Ale mozna tez obrac taką taktyke, choc wtedy osiągniećia będą kasowane. Gram tak:
-Ustalam sobie, że jestem juniorem. Dołączam do Staloi jezdzę cały sezon itp. Jak sezon się kończy kasuje profil. Znów podpisuje w Stali na miejscu juniora i tak kilka razy, az ustale ze osiągnąłem 22 lata :-P Jak kończe wiek juniorski, dołączam np, na miejsce Okonia ktory słabo jezdzi nawet w gierce :mrgreen: i po sezonie znwo kasuje profil i na nowo podpisuje kontrakt i tak w kolko xD Teraz zmiana barw reprezntuje od d dwoch sezonow Włókniarz :lol: ;p zamiast szczepana jezdze , bo w konuc seniorem jestm xD
Pozdro ;p

Danio 

Wysłany: 2009-04-24, 11:12   

A jak kasujesz Profil ! To osiagniecie zostaja? czy tez sie kasuja? ;]

Umnie jest taki debug ze np wylaczam gierke przed Półfinałami , i jak ponownie wlaczam gierke chcem meczyk zaczac to pisze ze złoto zdobyla unia leszno srebro takze unia leszno no i braz oczywscie Unia leszno :P wiec gierka z duzymi debugami:P ;d

adagio

Wysłany: 2009-04-24, 11:23   

hehe mialem podobnie, a jak jezdzilem Damianem Balińskim to jechalem mecz Unia Leszno - Unia Leszno w koncowej rundzie co kolejke bez konca, wynik oczywiscie 90:0 :D ale kasy wpadało troche. ;D

Wlasnie, jak to jest z tym profilem ? Osiagniecia zostaja?

w1947

Wysłany: 2009-04-24, 11:45   

jak kasujesz profil to kasujesz wszystko ;) chyba proste...

Kiljan 

Wysłany: 2009-04-27, 17:00   

Skasowanie profilu nie kasuje zdobytych osiągnięć.
A ogólnie co do gry to prezentuje się w miarę dobrze. Dla mnie najbardziej irytującym elementem są hmm... uślizgi gdy nie jestem przez nikogo atakowany :-D i banda zaliczona i wykluczenie :evil:

adagio

Wysłany: 2009-04-27, 17:48   

owszem, kasuje. ;] już się przekonałem . ;)
gre całą przeszedłem i już jej nawet nie mam :D
ale i tak na dzień dzisiejszy jest to moim zdaniem najlepszy speedway na komorke/ ;)

PePe

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-28, 20:16   

na 4share nie ma juz takiego pliku czy sa jakies inne stronki z ktorych mozna to sciagnac ??

Zagar_ 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-05-30, 21:25   

fakt nie ma już tego pliku istnieje jakaś inna stronka do pobrania za darmo ? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu