Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XI Runda Ekstraligi 2020: Włókniarz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
lupus 

Wysłany: 2020-08-20, 19:32   

CzakloszMiklosz napisał/a:
Leszek, tutaj nie chodzi o włażenie w zad Stasiowi, krytyka jak najbardziej tak - ale trzeba być przyzwoitym w doborze słów. Wyzwiska to nie jest krytyka. Mam do Chomskiego sporo żalu i bardzo często przez te wszystkie lata działał mi na nerwy, ale nie będę sobie robił wycieczek personalnych w kierunku jego i jego rodziny, bo jak ktoś wyżej napisał, będzie to zwykły hejt a nie krytyka. Tyle.

jak mawiał pewien literat... chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Ci panowie nie rozumieją, że jak ktoś nie napisze "Chomski won| to od razu jest lizusem i fanbojem trenera. Nie rozumieją, że można nie z kimś nie zgadzać, kogoś nie lubić ale go szanować.
Poza tym tak się cały czas zastanawiam... tak łatwo krytykować innych stojąc sobie bezpiecznie z boku, nie znając założeń, podstaw podjętych decyzji, możliwości itp. Prawda nigdy nie jest czarna ani biała tylko szara.

Szprycer 

Wysłany: 2020-08-20, 19:56   

Jak jeszcze nie można było zakładać kont to się na wypowiedzi tych panów wkurzałem przed monitorem, teraz mogę się wypowiedzieć na szczęście i już napisałem - opinię wyrażaj, ale pisanie Chomski won opinią nie jest. Krytyka to w normalny sposób ale nie rampy w lidlu...
wtedy czuję cios"

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2020-08-20, 20:21   

leszek napisał/a:
Ja chce tylko takiej starej sTALI NIC WIECEJ !!!

A ja chcę poziomu tego forum, jakie było na tym poprzednim!!
I co? I g...o, przez takie wpisy jak Twoje.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-21, 10:39   

Panowie nawet nie wiecie jak się cieszę, że w końcu odezwał się głos rozsądku na tym forum. Dlaczego? Bo jak żeście przez ostatni czas milczeli, a ja jako jedyny próbowałem z tym walczyć to dawaliście na to po cichu "legitymizację", ale widzę że w końcu to się zmienia i mam nadzieję, że w końcu z tym koniec.

Bo Panowie leszek, as35, Tomek, nie potrafią zrozumieć, że jeżeli ktoś nie jedzie po Chomskim tak jak oni to i tak możemy nie być jego zwolennikami.

Po prostu potrafimy nieco inaczej spojrzeć na to wszystko, przede wszystkim z większą kulturą i dystansem. Teraz tylko mam nadzieję, że admin będzie pilnował tych Panów, a jeżeli suma summarum zabraknie ich na forum to płaczu też nie będzie po nich.

Trzymamy dziś kciuki za Stal i za naszego "idola" Chomskiego, aby nie porobił babuli taktycznych.

Ten sezon jest kolejnym dowodem na to, że naprawdę potrzeba czasem więcej dystansu i więcej chłodnej głowy, a wyniki powolutku same przyjdą.

Leszek niestety porównujesz do meczy sprzed lat, a nie pomyślałeś że wtedy mieliśmy inny zespół, liga była inna. Ja to bym chciał żeby Stal była takim zespołem jak w latach 90, czyli sami gorzowianie wzmocnieni jednym, dwoma obcokrajowcami. Jednak dobrze wiesz, że jest to nierealne i niemożliwe. Także takie życzeniowe pisanie nie ma tutaj nic do rzeczy.

Natomiast chciałbym, aby było tak jak pisze master, żeby forum było takie jak było kiedyś. Rzetelne, fajne, merytoryczne, bez hejtu, krzyków i dyskusji na poziomie żuli spod baru. Bo niestety teksty sławetnego as35, czy Tomka to właśnie takie są. Dlaczego tutaj moje życzeniowe myślenie ma pokrycie, a w temacie zespołu Stali nie ma? Ano dlatego, że na poziom dyskusji mamy tutaj duży wpływ w odróżnieniu do składu zespołu i ligi.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-21, 11:03   

Niestety tak długo jak Chomski bedzie decydowal o skladzie, zmianach itp. tak dlugo ta frustracja bedzie u wielu narastała.

Pomyslcie. Mielismy Bartka na nr 8. Super mozliwosci taktyczne. Co robi Chomski? Nie uznaje rezerwowych bo... w Pile mu cos tam nie wyszlo. Rezultat? Pogodzil sie ze srebrem juz przed finalem z Lesznem. Najwazniejsza byla atmosfera, "czynnik ludzki".

Za rok moze bedzie Lambert. Idealny zawodnik pod nr 16. Ale nie przy Chomskim. Bo to bedzie stresowalo Wozniaka, ktory musi miec komfort jazdy.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-08-21, 11:21   

marcin_crx napisał/a:
Natomiast chciałbym, aby było tak jak pisze master, żeby forum było takie jak było kiedyś. Rzetelne, fajne, merytoryczne, bez hejtu, krzyków i dyskusji na poziomie żuli spod baru. Bo niestety teksty sławetnego as35, czy Tomka to właśnie takie są. Dlaczego tutaj moje życzeniowe myślenie ma pokrycie, a w temacie zespołu Stali nie ma? Ano dlatego, że na poziom dyskusji mamy tutaj duży wpływ w odróżnieniu do składu zespołu i ligi.

Masz rację. W wielu rzeczach nie zgadzam się z Tobą, ale tutaj masz absolutną rację. Jeżeli mamy do kogoś zastrzeżenia to piszmy swoje argumenty na poparcie tej tezy, a nie słowa pokroju idiota, debil itp. Każdy ma inne spojrzenie na dany temat i trzeba to uszanować.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-21, 11:24   

krzysiugumisiu napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

Masz rację. W wielu rzeczach nie zgadzam się z Tobą, ale tutaj masz absolutną rację. Jeżeli mamy do kogoś zastrzeżenia to piszmy swoje argumenty na poparcie tej tezy, a nie słowa pokroju idiota, debil itp. Każdy ma inne spojrzenie na dany temat i trzeba to uszanować.

Nie zgadasz się ze mną, masz do tego prawo, ale zauważ że ja nigdy nie pisałem w kategorii o jakiej piszesz, a zawsze starałem się swoje tezy uargumentować, a nie hejtować innych bo mają inne zdanie. Po prostu tak to powinno wyglądać.

mazinho 

Wysłany: 2020-08-21, 11:39   

Do Chomskiego za ostatnia poczynania taktyczne, czy za skład, czy prowadzenie meczu nie można się przyczepić. Widać, że ktoś albo musiał mu przedstawić dobre argumenty, albo ktoś tym steruje. Nie ważne. Ważne, że wszystkie decyzje wreszcie są trafne, a z zespołu jest wydobywany maksymalny potencjał.

Ja jeśli bym decydował jeśli chodzi o skład, to na ten mecz miałbym nieco inny pomysł - na środek spotkania stworzyłbym dwie ultraofensywne pary, czyli:

1.Jack Holder
2. ZZ
3. Thomsen
4. Zmarzlik
5. Woźniak
6. Karczmarz
7. Jasiński

"Odpusciłbym" biegi 7 i 10, gdzie nawet mając ZZ-tkę maksymalnie możemy ugrać 2x3:3. Przy tym założeniu każde punkty Szymka traktowałbym jak złoto, jednak to pozwalało nam mieć mega ofensywne pary, które byłyby kluczem w obronie przynajmniej bonusa.

Jednak takie powyższe ułożenie to byłoby va banque - rozsądne va banque w naszym ulożeniu. Bo co mamy do stracenia?

Skład jaki mamy na Częstochowe jest poprawny. Jedna uderzeniowa para, reszta niedawiadoma. Ważne by odpowiednio rozlozyc ZZ-tkę i jej nie zmarnować jak w Lublinie.

Bartek Zmarzlik powinien zostać zostawiony "na koniec" , czyli 13 bieg (tam jest para uderzeniowa miejscowych).Pierwsza ZZ-tka powinna pójsc w osobie ..SZYMKA WOŹNIAKA. Raz, że to jest najsłabszy senior i z najslabszego punktu lepiej wystrzelić się na początku. Dwa, Szymon z ZZ-tki bedzie już po swoim pierwszym starcie, a do tego będzie miał pole a lub b. Po trzecie jedzie tam lier miejscowych i szkoda "palić" start kogoś lepszego czytaj Thomsena czy Holdera.

Mimo wszystko uważam, że to my wygramy w Częstochowie. Mamy pewniejszych liderów, do tego dobrze rozprowadzona ZZ-tka to nasz olbrzymi atut. Woźniak niech objezdze juniorów Czewy + Holtę i te "1" będą cenne. Karczmarz niech chociaz przywozi Swidnickiego i powinno być dobrze. Osobiscie typuje nawet wynik w oklicach "50" dla nas. Czestochowa do tego nie trenowala dwa dni przed meczem, bo ich tor się nie nadawał. Cieslak otworzył tor we wtorek, potem przyszla ulewa. Cieslak ciagle liczy, że mecz zostanie przelozony, a my nie skorzystamy z ZZ-tki. Jednak wszystko popsuje dobra pogoda i Włókniarz poniesie 4 z rzedu porażkę u siebie. Ten tor nam odpowiada, zawodnicy są w gazie i myślę, że pierwsza wygrana na wyjeździe stanie sie faktem. Włókniarz nie ma po prostu kim wygrac tego meczu. Holta na przyczepnym torze po opadach? Przedpelski, który od 3-4 tygodni jest pogubiony? Niepewna juniorka? Włókniarz nie ma drugiej linii, a ich liderzy są chimeryczni, zawsze ktorys z nich zawala mecz. Nasza druzyna z ZZ-tka jest mocniejsza od Włókniarza w takiej formie.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-21, 14:53   

Ja bym nie puszczał Woźniaka z ZZki na początek, ponieważ on rywalizuje o ZZkę z Karczmarzem. A to komu z nich się to nalezy - ma pokazać mecz.

lupus 

Wysłany: 2020-08-21, 15:28   

Thorgal17 napisał/a:
Ja bym nie puszczał Woźniaka z ZZki na początek, ponieważ on rywalizuje o ZZkę z Karczmarzem. A to komu z nich się to nalezy - ma pokazać mecz.

Sorki ale mecz jest do wygrania a nie sprawdzania zawodników. Do meczu przystępujemy ze składem i ustawieniem, a nie ustawiamy skład podczas meczu. Wg mnie W Czewie Szymon daje większe szanse punktowe niż Adrian.

leszek 

Wysłany: 2020-08-21, 16:19   

marcin_crx napisał/a:
Ten sezon jest kolejnym dowodem na to, że naprawdę potrzeba czasem więcej dystansu i więcej chłodnej głowy, a wyniki powolutku same przyjdą.

Wlasnie aby jak najszybciej pogonic Chomskiego i jego poplecznikow z klubu - moze bedzie normalnie . Zawodnicy zrozumia o co chodzi i spojrzenie na zawodnikow ktorzy chca walczyc . Nie przywiazywanie do nazwiskik . Mlodziezowcy nie beda sie uwsteczniac tylko zrobia jakiekolwiek postepy . Puki mlode nie wskakuja pod rekaw Chomskiego to jakos jada , chwila i po ptakach , jada do tylu .
marcin_crx napisał/a:
Po prostu potrafimy nieco inaczej spojrzeć na to wszystko, przede wszystkim z większą kulturą i dystansem.

O jakim Ty kolego dystansie piszesz ? Gosc jest w klubie za moje pieniadze , tak samo zawodnicy . Moze laskawie cos jako kibice i podatnicy mamy do powiedzenia hm ... ?? I nie pisz mi o konstruktywnosci , boo byl czas kiedy tak pisalem , ale jeszcze raz powtarzam nie jestem frajerem ktorego sie nabija w butelczyne . CHcesz bezglosnie byc w dupe bity ? Twoja sprawa to wolny kraj ( podobno ) !!
marcin_crx napisał/a:
Natomiast chciałbym, aby było tak jak pisze master, żeby forum było takie jak było kiedyś. Rzetelne, fajne, merytoryczne, bez hejtu, krzyków i dyskusji na poziomie żuli spod baru

A ja chce 6 w totka , wtedy kupuje klub i gonie na zbity pysk darmozjadow . A co do normalnego pisania to luz , ale jakakolwiek krytyka ( bez obrazania kogolwiek ) konczyla sie wlasnie najazdem hejterskim na osoby , ktore cokolwiek pisaly zle na klub , zawodnikow , trenera itp , wiec nie pisz mi takich dyrdymalow , bo to przrabialem nie raz . Tu na tym forum nie masz prawa skrytykowac nikogo !! Chwalic , glaskac i calowac po dupie , wtedy sie podoba dupowlazom . !
Thorgal17 napisał/a:

Niestety tak długo jak Chomski bedzie decydowal o skladzie, zmianach itp. tak dlugo ta frustracja bedzie u wielu narastała.

Pomyslcie. Mielismy Bartka na nr 8. Super mozliwosci taktyczne. Co robi Chomski? Nie uznaje rezerwowych bo... w Pile mu cos tam nie wyszlo. Rezultat? Pogodzil sie ze srebrem juz przed finalem z Lesznem. Najwazniejsza byla atmosfera, "czynnik ludzki".

Za rok moze bedzie Lambert. Idealny zawodnik pod nr 16. Ale nie przy Chomskim. Bo to bedzie stresowalo Wozniaka, ktory musi miec komfort jazdy.

Dokladnie Thorgal 5+ dla Ciebie . Konstruktywnie i rzeczowo , ale uwazaj !!! Licho nie spi , badz czujny zbanuja cie . Dzisiaj mnie jutro ,Tomka , Asa35 przeskanuja Ciebie :)
mazinho napisał/a:
Do Chomskiego za ostatnia poczynania taktyczne, czy za skład, czy prowadzenie meczu nie można się przyczepić. Widać, że ktoś albo musiał mu przedstawić dobre argumenty, albo ktoś tym steruje

No wlasnie na 100% ktos tym steruje . Nie wiesze w taka przemiane wypelniacza programu . Chyba ten kudlaty co lata po parkingu w trakcie meczu . Nasz trener ma zelazna zasade BUDUJEMY !!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-21, 16:31   

Ty leszek naprawdę nie rozumiesz różnicy w zdaniach napisanych przez Thorgala, a przed chwilą przez Ciebie?

Poziom wypowiedzi Thorgala wskazuje na zupełnie co innego niż napisałeś Ty.

leszek 

Wysłany: 2020-08-21, 17:15   

marcin_crx napisał/a:
Ty leszek naprawdę nie rozumiesz różnicy w zdaniach napisanych przez Thorgala, a przed chwilą przez Ciebie

Jak najbardziej Marcinie rozumiem . Nie jestem ze wsi , a i wies nie przyjechala do mnie .
Ty nie zrozumiales mnie .
Skoncze sie ja , as , Tomek wkoczycie na Thorgala . Taka jest prawda . Serdecznie pozdrawiam i oby nasi dzisiaj pogonili medalikow na wlasnych smieciach , a Tobie udanego wekendu zycze .

[ Dodano: 2020-08-21, 18:25 ]
lupus napisał/a:
chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy

Nie jestem ze wsi . Ale zeby nie ta wies chlopaku to bys dzisiaj tylko vifony w proszku zajadal , wiec troszke dystansu jak sam mawiasz !!

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-21, 18:40   

Meczu nie ma.

Liczę na sprawiedlwość, za więc walkower.

To by oznaczało ważny krok w kierunku play off i pokrzyżowanie planów Chomskiego jechania jeszcze w tym sezonie z zakntraktowanymi zawodnikami.

Niestety będzie musiał nadal odstawiać od składu KK lub Woźniaka.

I to mi się podoba!

lupus 

Wysłany: 2020-08-21, 19:08   

leszek napisał/a:

Nie jestem ze wsi . Ale zeby nie ta wies chlopaku to bys dzisiaj tylko vifony w proszku zajadal , wiec troszke dystansu jak sam mawiasz !!

przyganiał kocioł garnkowi... ja nie wyzywam ludzi od debili, idiotów, dupowłazów itp itd. Tak się składa, że jestem ze wsi i może dlatego mam szacunek do innych ludzi.

ps: chłopaku... ostatni raz ktoś tak do mnie powiedział jakieś 45 lat temu... :-P

wracając do sedna. Ciekawe jak do tego podejdą. Walkower powinien być na 100% tylko ten rok jest masakryczny i może być różnie. Zamiast liga iść do przodu to się cofa. Nie ma kolejki bez jakiejś parodii spotkania.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-21, 19:37   

Panie Prezesie Grzyb. Podobno Cieślak jest do wzięcia. Nie przepadam za nim, ale Chomskiego przykrywa czapka. To niepowtarzalna szansa wzmocnienia Stali na przyszły sezon i pożegnania szkodnika ze stoperem. Takze do dzieła!

Chomski won

Maciex: Za całokształt pisania postów Chomski Won. Ban na 30 dni przerwy dobrze zrobi
Ostatnio zmieniony przez Maciex 2020-08-22, 06:36, w całości zmieniany 1 raz  

Szprycer 

Wysłany: 2020-08-21, 19:41   

Panie TOMEK. Podobno jest pan już nudny. Nie przepadam za panem, ale wszyscy pana przykrywają czapką. To niepowtarzalna szansa wzmocnienia poziomu forum na przyszły rok i pożegnania szkodnika z klawiaturą.
wtedy czuję cios"

TOMEK

Wysłany: 2020-08-21, 20:00   

Szprycer napisał/a:
Panie TOMEK. Podobno jest pan już nudny. Nie przepadam za panem, ale wszyscy pana przykrywają czapką. To niepowtarzalna szansa wzmocnienia poziomu forum na przyszły rok i pożegnania szkodnika z klawiaturą.

Nick wszystko tłumaczy. Dobra rada: odstaw to czym się szprycujesz.

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-08-21, 20:05   

TOMEK napisał/a:
Szprycer napisał/a:

Nick wszystko tłumaczy. Dobra rada: odstaw to czym się szprycujesz.

Chomski won

może szprycuje innych :mrgreen: :mrgreen:
jeśli z Cieślakiem to prawda to na pewno by była to wartość dodana :mrgreen:
brak KK i mamy spokój z budowaniami, zabudowaniami i innymi. :mrgreen:

Szprycer 

Wysłany: 2020-08-21, 20:21   

No akurat pudło, Szprycer pochodzi od trochę innej dziedziny. Ty odstaw to co bierzesz, bo przesadzasz ostro. I nie, nie jestem lizusem Chomskiego, umiem go po prostu krytykować a nie obrażac.
wtedy czuję cios"

lomboNET 

Wysłany: 2020-08-21, 20:29   

Gdzie jest jakikolwiek moderator?

leszek 

Wysłany: 2020-08-21, 21:23   

Ustala z Panem Stasiem plan odbudowy Krzysztofa :mrgreen:

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-21, 22:52   

Sedziowie bez jaj. Boją się podjąć decyzje o walkowerze. To po co jest sedzia na stadionie?

Jesli ten mecz odbedzie sie w innym terminie - oglaszam koniec sportu zuzlowego w Polsce. To bedzie koniec ekstraligi.

przemek1221

Wysłany: 2020-08-21, 23:31   

Thorgal17 napisał/a:
Sedziowie bez jaj. Boją się podjąć decyzje o walkowerze. To po co jest sedzia na stadionie?

Jesli ten mecz odbedzie sie w innym terminie - oglaszam koniec sportu zuzlowego w Polsce. To bedzie koniec ekstraligi.

Żadnego walkowera nie będzie. Regulamin mówi jasno że walkower ogłasza sedzia lub jury zawodów jeśli tor jest nieregulaminowy a gospodarz nie przygotuje go należycie na 30 min przed meczem.

Skończy się tak że Włókniarz dostanie po kieszeni a jednoczenie zostanie ustalony nowy termin meczu.

Ta liga to śmiech, regulamin swoje a życie swoje. Tutaj jest walkower jak byk, ale w przypadku pożaru rozdzielni też zgodnie z regulaminem walkower sie należał. Mamy regulamin widmo.

yagr

Wysłany: 2020-08-21, 23:34   

Zawsze byłem i jestem za sportowym rozstrzygnięciem ale ... to co wydarzyło się w Częstochowie ze sportem nie miało nic wspólnego. Oczywiście Komisja "będzie" wysłuchiwać zainteresowane strony , badać co i jak ale to może być co najwyżej pozoranctwo bo inne rozstrzygnięcie niż walkower dla STALI kompletnie nie wchodzi w grę. Ewentualne wyznaczenie nowego terminu będzie już całkowitą KOMPROMITACJĄ decydentów naszej ligi a na to pozwolić już sobie nie mogą !!! Stworzyliby bardzo ale to bardzo niebezpieczny precedens i nawet nie trzeba tego uzasadniać. Idąc na rękę panu Świącikowi doprowadziliby w krótszym , bądź dłuższym czasie do katastrofy żużla w naszym kraju i trzeba być totalnym ignorantem do tego głuchym , ślepym i głupim żeby tego nie zauważyć. Te 3 punkty dla Stali w naszym przypadku oznaczają ni mniej ni więcej , że przy korzystnych innych wynikach mielibyśmy szansę na czwórkę. Oprócz tego , że w pozostałych meczach musimy wznieść się na wyżyny mocy to musimy niestety liczyć na innych np. na Grudziądz. Pan Rusko i pani Kloc aż chyba rączki zacierają bo jeżeli wygrają z GKM-em to w zasadzie będzie pozamiatane. Częstochowie też jeszcze nie odbieram szans na czwórkę ale i oni muszą już liczyć na "wsparcie" innych. Szkoda straconych punktów u siebie z Lesznem i Rybnikiem na wyjeździe. Te dodatkowe 4 punkty załatwiłyby sprawę. Nie będę robił rozpiski i analizy szans bo mamy tu speca od tego - mazinho.

Odpowiedz do tematu