Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VI Runda: Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Autor Wiadomość
lupus 

Wysłany: 2020-08-19, 19:36   

as35 napisał/a:
lomboNET napisał/a:
Skończcie z tym "won" bo to już się żałosne robi...
Wszyscy mamy podobne zdanie ale w kółko powtarzanie tego nic nie da a zamienia się w spam..

Wręcz przeciwnie trzeba pisać i to dużo. Choć można tez podkulić ogon i cicho siedzieć.
Na Białorusi dobrze nie czytają niektórych z tego forum- inaczej po co protestować przecież wiadomo że nie odejdzie......

pierdzielisz... dobrze wiesz, że nic nie zmienisz a tylko ciśnienie sobie podnosisz. Ale pisać zawsze można. Byle z kulturą. Wiek zobowiązuje :-P :mrgreen:

ja bym chciał tylko się dowiedzieć jak to było tym razem w parkingu. Kto podejmował jakie decyzje. Bo informacje są mocno rozbieżne.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-19, 23:17   

Chomski po meczu:

- Walczylismy bo chcielismy byc fair wobec Czestochowy i Lublina
- Sorry Krzysztof (w domysle: prezes wywarl na mnie presje, bo ja bym cie budowal)
- Dziekuje Staszewskiemu, ktory polecil Klindta
- Prezes Grzyb namawial mnie na goscia
- Chcialbym zakonczyc sezon zawodnikami ktorych zakontraktowalismy

To slowa trenera z mentalnoscia zwyciezcy?! To dramat. To slowa biernej marionetki, ktora ma problem, bo prezes chcialby zwyciezac, a w tym celu trzeba siegac po wzmocnienia. Wiec sorry chlopaki, musimy na chwile spelniac oczekiwania szefa.

Widac ze te sukcesy u siebie to owoc dzialan prezesa Grzyba, ktory przekonal Chomskiego do szukania wzmocnien. Chomskiemu nazwisko Klindt nawet przez glowe nie przeszlo. Nie dziwi mnie frustracja niektorych forumowiczow. Ten czlowiek ewidentnie nie mysli o sukcesach lecz o przetrwaniu w tym zawodzie, ktore zapewniaja zawodnicy stajacy za nim murem.

Odpowiedz do tematu