Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VI Runda: Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Autor Wiadomość
Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-15, 20:30   VI Runda: Stal Gorzów - Sparta Wrocław

Czy jest opcja, by pojechac z gosciem? Chomski odpowiada:

- Nie wiem co zrobimy. Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Mamy jeszcze trochę czasu do poniedziałku. Z tym „gościem”, to jest jednak bardzo trudna sprawa. Kluby stawiają bardzo wygórowane wymagania odnośnie zatrudnienia tych zawodników. Nie warto chyba kopać się z koniem, zwłaszcza iż chodzi tylko o jeden mecz. Wziąć kogoś z przypadku, bez sprawdzenia na treningu, to nie jest rozwiązanie. Z drugiej strony na treningu Woźniak i Kasprzak spisywali się doskonale. Na pewno muszę usiąść i z nimi na spokojnie porozmawiać - powiedział szkoleniowiec Stali.

Zatem rozwiązaniem będzie... rozmowa z Chomskim.
Zapowiada sie odrodzenie KK i Wozniaka.
Ostatnio zmieniony przez Maciex 2020-08-17, 07:58, w całości zmieniany 1 raz  

leszek 

Wysłany: 2020-08-15, 21:55   

Thorgal17 napisał/a:
Zatem rozwiązaniem będzie... rozmowa z Chomskim.

Natchnie rozmowa w nich ducha walki :)

TOMEK

Wysłany: 2020-08-15, 22:32   

Dodam kolejna porcje "mądrości" made by Chomski. Dwa razy się upewniałem, że naprawdę opowiada takie pierdoły:

Faktycznie nie wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Nie chcę ich usprawiedliwiać, ale troszeczkę zostaliśmy zaskoczeni przez PGE Ekstraligę zmianą warunków przygotowania toru. Trenowaliśmy na trochę innym torze, niż był w czasie meczu. Niektórym zawodnikom najwyraźniej to przeszkodziło - ocenił trener Chomski.

W normalnym miejscu pracy durnia opowiadającego takie dyrdymały wywalono by za bramę bez prawa powrotu, a tu facet bredzi w mediach i zero reakcji.

Chomski won

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-16, 19:03   

ANKIETA:

Dlaczego trener Chomski nie powoła na poniedziałkowy mecz ze Spartą Marcusa Birkemose?

a) Bo proces budowania Kasprzaka nie jest zakończony.
b) Bo obawia się wściekłego Kasprzaka.
c) Bo Birkemose to wróżenie z fusów. Niczego nie gwarantuje poza ściganiem.
d) Bo skład potrzebuje stabilizacji. A stres z powodu odstawienia od jazdy skraca życie o 17 sekund.
e) Bo chciałby nadal otrzymywać życzenia świąteczne od Kasprzaka.
f) Bo to ekstraliga. A tu zera muszą zdobywać sprawdzeni Polacy.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-17, 10:05   

Dobra, nie panikować. Jedzie Klindt. Chomski się czuje pewnie jak Duda, gdy się dowiedział, że Kurski wraca. Hehehe.

Chomski won

Ks 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-17, 10:29   

Właśnie wyruszam z Krakowa. Mam nadzieję że zdążę na mecz choć nasze pociągi TLK Intercity lubią łapać nawet godzinne spóźnienie. Jedzie Klindt za Kasprzaka i tu jest spora niewiadoma. Liczę na jago 5-6 pkt. Szymek z Rafałem zrobią podobnie i wygramy 48:42

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-17, 10:50   

odnośnie Waszych ew. nadzieji na PO:

Częstochowa - 13 punktów

Gorzów (D) + 2
Lublin (W) + 0
Rybnik (D) + 3
Leszno (W) + 0

Razem: 18 punktów

Wrocław - 11 punktów:

Gorzów (W) + 0
Zielona Góra (W) + 0
Gorzów (D) + 3
Rybnik (W) + 3

Razem: 17 punktów

Gorzów - 7 punktów

Wrocław (D) + 2
Częstochowa (W) + 1
Zielona Góra (D) + 2
Wrocław (W) + 0
Grudziądz (D) + 3

Razem: 15 punktów

Zatem, aby awansować do PO musimy:

a) dziś pokonać Spartę
b) pokonać u siebie Falubaz
c) wygrać w Częstochowie
d) na Sparcie zdobyć bonus
e) mecze Wrocławia i Czewy muszą się ułożyć tak jak założyłem wyżej

Także tutaj potrzebny jest Tom Cruise z Mission Immosible :)
Ostatnio zmieniony przez marcin_crx 2020-08-17, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  

mazinho 

Wysłany: 2020-08-17, 11:05   

marcin_crx napisał/a:
odnośnie Waszych ew. nadzieji na PO:

Częstochowa - 13 punktów

Gorzów (D) + 2
Lublin (W) +1
Rybnik (D) + 3
Leszno (W) + 0

Razem: 19 punktów

Zakładasz remis Czewy w Lublinie? Ja uważam, że Włókniarz tam przegra, a w związku, że Włókniarz przegrał z Motorem u siebie, to na Motorze zdobędzie 0 pkt.

Także kluczowe jest - w kontekscie naszej walki o PO ujechanie przynajmniej 42 punktów w Czewie. Jeśli zdobędziemy bonus, to 18 punktów pozwoli zrównać się z Włókniarzem i przy lepszym bilansie ich wyprzedzić.

Cytat:

Gorzów - 7 punktów

Wrocław (D) + 2
Częstochowa (W) + 1
Zielona Góra (D) + 2
Wrocław (W) + 0
Grudziądz (D) + 3

Razem: 15 punktów

Żeby powalczyć o "4" musimy zdobyć przynajmniej 18 punktów. Mamy obecnie 7. Potrzeba nam dziś wygranej ze Spartą, wygranej z GKM za 3 i wygranej z Falubazem. Same mecze u siebie dadzą nam 7 punktów + szanse na..nawet dwa kolejne bonusy.

7_+ 7 = 14 punktów. W Czewie musimy przynajmniej zremisować. W przypadku porażki potrzebny jest chociaż mały punkt, ale wówczas o naszym losie przy wygranych meczach u siebie zadecyduje pojedynek we Wroclawiu. Także kazdy kolejny nasz mecz jest o 'coś".

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-17, 11:06   

mazinho sorry, zapomniałem, że oni przegrali u siebie, już poprawiam :)

Natomiast niewiele to zmienia wobec 5 punktów jakie wymieniłem w kontekście ew. awansu do PO.

Tak jak piszesz potrzebne jest 18 punktów, a pokonanie Falubazu u siebie jest niemożliwe za 3 punkty, jeżeli już to bonus na Sparcie, chociaż to jest podobnie trudne.

Śmiem twierdzić, ze już dziś przegramy i stracimy szansę na PO...

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-17, 11:36   

Klindt za KK to jakas nadzieja. Licze na wygrana dzis i wlaczenie do walki o play off. Czekam na hejt :-)

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-08-17, 11:42   

marcin_crx napisał/a:

Natomiast niewiele to zmienia wobec 5 punktów jakie wymieniłem w kontekście ew. awansu do PO.

Tak jak piszesz potrzebne jest 18 punktów, a pokonanie Falubazu u siebie jest niemożliwe za 3 punkty, jeżeli już to bonus na Sparcie, chociaż to jest podobnie trudne.

Tak naprawdę, to gdybyśmy dziś wygrali zdecydowanie, a Klindt okazał się wzmocnieniem na miarę Jacka to czemu mamy nie powalczyć o czwórkę? Mam nadzieję, że definitywnie pozbyliśmy się w tym sezonie najsłabszego ogniwa - Kasprzaka i już. Mamy bardzo mocnego Zmarzlika, rozkręcającego się Thomesna, Jacka, Klintda i Woźniaka. Na dodatek do końca rundy mamy ZZ za PUK-a (dodatkowe starty F16, Jacka czy Thomsena). Jeżeli nasze chłopaki dziś wygrają, to będę wierzył, że to może się udać.
Na dodatek wygląda jakby Falubaz, Sparta czy Włókniarz trochę tracili na sile - a my jesteśmy na fali wznoszącej. Dziś na Jancarzu 50-40 :) a za tydzień w Czewie jedziemy o 3 punkty!

Skomand 

Wysłany: 2020-08-17, 12:01   

miszarus napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

Tak naprawdę, to gdybyśmy dziś wygrali zdecydowanie, a Klindt okazał się wzmocnieniem na miarę Jacka to czemu mamy nie powalczyć o czwórkę? Mam nadzieję, że definitywnie pozbyliśmy się w tym sezonie najsłabszego ogniwa - Kasprzaka i już. Mamy bardzo mocnego Zmarzlika, rozkręcającego się Thomesna, Jacka, Klintda i Woźniaka. Na dodatek do końca rundy mamy ZZ za PUK-a (dodatkowe starty F16, Jacka czy Thomsena). Jeżeli nasze chłopaki dziś wygrają, to będę wierzył, że to może się udać.
Na dodatek wygląda jakby Falubaz, Sparta czy Włókniarz trochę tracili na sile - a my jesteśmy na fali wznoszącej. Dziś na Jancarzu 50-40 :) a za tydzień w Czewie jedziemy o 3 punkty!

Klindt i Jack nie mogą pojechac w jednym meczu. Chyba, że KK zachoruje na covid. Regulamin pozwala na jednego seniora w meczu jako gościa. Czyli dzisiejszy ruch, wg mnie, zbędny.

PavelN11 

Wysłany: 2020-08-17, 12:17   

Skomand napisał/a:

Klindt i Jack nie mogą pojechac w jednym meczu. Chyba, że KK zachoruje na covid. Regulamin pozwala na jednego seniora w meczu jako gościa. Czyli dzisiejszy ruch, wg mnie, zbędny.

Ten ruch jest tylko po to żeby uratować dzisiejszy mecz ze Spartą i mieć jeszcze jakieś iluzoryczne szanse na PO. Wątpię, że Klindt pojawi się jeszcze w jakimś meczu, chyba że znowu wystąpi konflikt terminów z Toruniem.

Skomand 

Wysłany: 2020-08-17, 12:33   

PavelN11 napisał/a:
Skomand napisał/a:

Ten ruch jest tylko po to żeby uratować dzisiejszy mecz ze Spartą i mieć jeszcze jakieś iluzoryczne szanse na PO. Wątpię, że Klindt pojawi się jeszcze w jakimś meczu, chyba że znowu wystąpi konflikt terminów z Toruniem.

Ale to ruch bez sensu. Bo jeśli mielibysmy jeszcze zawalczyc o PO, to i tak musi sie porządnie rozjeździć Woźniak albo Kasprzak. Czyli dzisiejszy mecz byłby albo przełomem, albo uznaniem stanu faktycznego. PO to przgeraliśmy w Rybniku. Jako jedyni w lidze. Stan realny to 6-7 miejsce. PO nie będzie z Jackiem, o ile Woźniak czy Kasprzak by nie zaskoczyli. Dlatego trza było dzisiaj sprobować. Inna sprawa, że Klindt ma być zbawća? W I lidze srednia na poziomie Musielaka chyba. Ruch bezsensowny, wg mnie.
Bo aby wejść do PO, to potrzeujemy drugiego dobrego Polaka. Kasprzak fajnie pojechał w ZK. A jak jedzie Woźniak to znowu tor na starty. Z jednym klasycznym startowcem w drużynie-Szymonem.
Jasińskiemu tylko Chomski nie doradzał i został w Poznaniu njalepszym zawodnikiem gospodarzy, pokonując cakiem niezłych seniorów

leszek 

Wysłany: 2020-08-17, 14:46   

Zawsze placz ! Gdyby nie wzieli to ojojojoj , 0 ambicji itp . Wzieli ! Tez kuva mac zle ! Nie dogodzisz . Szans na playoff nie mamy , ale jezeli maja na to kase to tak sobie wymyslili i gitara . Przestancie juz narzekac . Utrzymanie jest , wiec niech sobie robia co chca .

Skomand 

Wysłany: 2020-08-17, 16:47   

leszek napisał/a:
Zawsze placz ! Gdyby nie wzieli to ojojojoj , 0 ambicji itp . Wzieli ! Tez kuva mac zle ! Nie dogodzisz . Szans na playoff nie mamy , ale jezeli maja na to kase to tak sobie wymyslili i gitara . Przestancie juz narzekac . Utrzymanie jest , wiec niech sobie robia co chca .

Ja jestem przeciwny w ogóle przpeisowi o gościu. Bo to zwykłe psucie rogrywek. Ale jeszcze ksm i zmierzamy w stronę Anglii. A Koindt całkowicie zbędny na jeden mecz. Po prostu. Żadna strategia. Kasy za dużo? To dlaczego jakiejś petardy nie zakontraktowano, tylko teraz gaszenie pożaru? A KK ma umowę też na następny sezon, a więc powinien jeździć jak najczęściej. W końcu zaskoczy

Danonek9200 

Wysłany: 2020-08-17, 18:02   

Trzeba szanować sponsorów i kibiców i walczyć o jak najlepszy wynik. Na prawdę chcecie w składzie Kasprzaka i Woźniaka i kolejny mecz w plecy? Jest taki przepis o gościu i połowa ligi z niego korzysta, ma to swoje plusy i minusy , ale liga staje się dzięki temu ciekawsza. Mało kto się skupia na naszym rywalu , a oni również korzystają z drugiego gościa, ponadto na juniorce u nich jedzie Czugunow, a Drabik , który powinien już dawno być zawieszony , wciąż sobie jeździ. Szanse na play-off są minimalne, ale czy to znaczy , że mamy się poddawać? Cwaniactwo też jest ważny w tym sporcie i nasz prezes coraz bardziej rozumie rynek. Co z tego, że Kasprzak ma kontrakt na 2 lata, jak dla niego ten sezon już jest stracony, budowanie go jeszcze bardziej pogarsza jego formę. Każdy kontrakt również można rozwiązać, nic nie jest na siłę. Co do Klindta to po nieudanych negocjacjach z Tungatem to był jedyny słuszny wybór, ode mnie wielkie brawa dla prezesa za walkę do końca.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-17, 19:23   

Słucham wypowiedzi Chomskiego przed meczem. Facet jest niereformowalny i wręcz żałosny. Jasno artykułuje, że Klindt został wciśnięty do składu na siłę, bo on pewnie dalej pieprzylby te dyrdymały o budowaniu zespołu. Jak ktos jeszcze miał wątpliwości, że ten pajac jest główna przyczyną wieloletniej zapaści Stali, to mam nadziej, że już się ich wyzbył.

Chomski won

Skomand 

Wysłany: 2020-08-17, 19:52   

Danonek9200 napisał/a:
Trzeba szanować sponsorów i kibiców i walczyć o jak najlepszy wynik. Na prawdę chcecie w składzie Kasprzaka i Woźniaka i kolejny mecz w plecy? Jest taki przepis o gościu i połowa ligi z niego korzysta, ma to swoje plusy i minusy , ale liga staje się dzięki temu ciekawsza. Mało kto się skupia na naszym rywalu , a oni również korzystają z drugiego gościa, ponadto na juniorce u nich jedzie Czugunow, a Drabik , który powinien już dawno być zawieszony , wciąż sobie jeździ. Szanse na play-off są minimalne, ale czy to znaczy , że mamy się poddawać? Cwaniactwo też jest ważny w tym sporcie i nasz prezes coraz bardziej rozumie rynek. Co z tego, że Kasprzak ma kontrakt na 2 lata, jak dla niego ten sezon już jest stracony, budowanie go jeszcze bardziej pogarsza jego formę. Każdy kontrakt również można rozwiązać, nic nie jest na siłę. Co do Klindta to po nieudanych negocjacjach z Tungatem to był jedyny słuszny wybór, ode mnie wielkie brawa dla prezesa za walkę do końca.

Ja chcę drużyny. A nie działań doraźnych. I teraz zbędnych. N ataki cyrk nie bedę chodził. Po prostu. Zresztą, póki będzie Chomski to będzie patologia. Wywalic go powinni po sezonie gdy wypuścili Ljunga, stawiając na dużo gorszego Linusa. Chomski się nie nadaje.
A po co jego córunia? prowkuje kibiców na tt? Słaby psycholog, skoro sama nie trzyma ciśnienia. I po co taki dodatkowy koszt? Karczmarz znowu sobie coś złego pryzpomina i hamuje, Kasprzak wojuje z Thomsenem. Gzie psycholog, ja się pytam? Skoro jest na liście płac. Tutaj problem to Chomscy. A Woźniak pokazał dziś, że nawet z I toru nie potrafi obecnie wystartować A KK ma ważny kontrak jeszcze na przyszły rok

as35 

Wysłany: 2020-08-17, 20:17   

BRAWO wreszcie widać drużynę na torze!!!!!!!!!!!
Chomski won- za durne gadanie ze nowe wytyczne w sprawie toru nam utrudniają . Nam ? Komu ? Brawo dla tego z boku co wybił Chomskiemu Kasprzaka tym meczu. Klind :-) fajnie się pokazuje :-) .
Sędzia kalosz;-)

lomboNET 

Wysłany: 2020-08-17, 20:25   

Mój "gość" jest lepszy niż Twój 8-)

TOMEK

Wysłany: 2020-08-17, 20:26   

as35 napisał/a:
BRAWO wreszcie widać drużynę na torze!!!!!!!!!!!
Chomski won- za durne gadanie ze nowe wytyczne w sprawie toru nam utrudniają . Nam ? Komu ? Brawo dla tego z boku co wybił Chomskiemu Kasprzaka tym meczu. Klind :-) fajnie się pokazuje :-) .
Sędzia kalosz;-)

Coś w tym jest. Tor jest przewidywalny dla Chomskiego - drużyna nie jedzie. Tor wg Chomskiego jest nieodpowiedni - jadą. Wniosek: Chomski się zna na przygotowaniu toru jak świnia na gwiazdach.

Chomski won

as35 

Wysłany: 2020-08-17, 20:55   

Czy to tylko moje spostrzeżeni ze im mniej Chomskiego w klubie tym zespól jedzie lepiej? Mniej bo chyba nikt rozumny nie wierzy ze to on wpadł na pomysł obu gości w klubie. On by dalej budował Kasprzaka .....
Woźniak - mimo tylko 3 punktów - fajnie się prezentuje. Widać zaległości treningowe i sprzętowe ale jest walka!
Karczmarz- zawsze ładuj sobie taka wersje oprogramowania- walczak i zawodowiec. Nie te - amator i ciapa.
Thomsen i Zmarazlik- tak trzymać.
Klind- jak ty mnie gościu za serce chwyciłeś

lupus 

Wysłany: 2020-08-17, 21:26   

as35 napisał/a:
Czy to tylko moje spostrzeżeni ze im mniej Chomskiego w klubie tym zespól jedzie lepiej? Mniej bo chyba nikt rozumny nie wierzy ze to on wpadł na pomysł obu gości w klubie. On by dalej budował Kasprzaka .....
Woźniak - mimo tylko 3 punktów - fajnie się prezentuje. Widać zaległości treningowe i sprzętowe ale jest walka!
Karczmarz- zawsze ładuj sobie taka wersje oprogramowania- walczak i zawodowiec. Nie te - amator i ciapa.

no nie wierze... cały post bez lidla i biedronki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pięknie się oglądało, taka ekipa mi wystarczy na przyszły sezon.

as35 

Wysłany: 2020-08-17, 21:30   

lupus napisał/a:
as35 napisał/a:

no nie wierze... cały post bez lidla i biedronki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pięknie się oglądało, taka ekipa mi wystarczy na przyszły sezon.

Lidl i Biedra wtedy gdy na torze brak ambicji, olewatorstwo i amatorka. Dzis nawet Woźniak mimo 3 punktów zasługuje na pochwała za WALKĘ! Ambicja i walka - pojawiła się gdy pojawił się gość a dziś drugi gość. Walka gdy tor został ogarnięty.Oby tak dalej. Mniej Chomskiego .
I co kto miał racje? Głaskający i liżący czy ja ostro wymagający od zawodników i klubu profesjonalizmu w podejściu do pracy.
Qrw.. ten dalej buduje Kasprzaka.. co on ma do zrozumienia - jest amatorem wiec jego miejsce w lidze podwórkowej..
Ostatnio zmieniony przez as35 2020-08-17, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu