Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X runda Ekstraligi 2020: Stal Gorzów - ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-08-11, 07:51   X runda Ekstraligi 2020: Stal Gorzów - ROW Rybnik

Przed nami kolejny mecz na Jancarzu. Mecz, który powinien być dla nas spacerkiem i potwierdzeniem, że miejsce w Ekstralidze należy nam się jak psu kość

Po bardzo dobrym meczu z Częstochową pewny miejsca w składzie jest Woźniak. Czy powinien pojechać Kasprzak? Moim zdaniem nie. Skład zostawiłbym taki sam jak na wczorajszym meczu z Częstochową.

9.Szymon Woźniak
10.Bartosz Zmarzlik
11.Niels K. Iversen Z/Z
12.Jack Holder
13.Anders Thomsen
14.Wiktor Jasiński
14.Rafał Karczmarz

Typ: 53:37

Zapraszam do dyskusji.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-11, 09:42   

Te ustawienie naprawdę się sprawdziło, myślę, że trener nie będzie kombinował. Co do Kasprzaka, jego bym wystawiał tylko na wyjazdy do Czewy i Wroclawia za Woźniaka, reszta ławka. Tak jak wielu mówiło, ściągnąłbym jeszcze jednego gościa, aby była dodatkowa motywacja na poniedziałkowy mecz z Wrocławiem. Bo o ile Woźniak sobie raczej miejsce wywalczył, to z braku Holdera jest jeszcze jedno wolne miejsce, a nie chciałbym aby KK za darmo je dostał :) ROW powinniśmy zlać do 30 i tak też obstawiam 60:30.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-11, 10:14   

Mecz z kategorii do odjechania, bo nie wierzę, że Rybnik będzie w stanie osiągnąć lepszy wynik niż 35 punktów.

Bardziej mnie ciekawi jak pojedziemy w poniedziałek ze Spartą, w składzie bez Holdera. Szczerze mówiąc to raczej będzie to mecz przegrany, ale czas pokaże...

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-11, 12:33   

marcin_crx jeśli Kasprzak będzie chciał sobie znaleźć jakiegoś pracodawcę na poziomie to będzie jego ostatnia szansa by się mu pokazać. Inaczej czeka go ewentualnie rola oczekującego w Stali, lub 1 liga. Wątpię że ktoś po kolejnym takim słabym sezonie będzie chciał z nim podpisać kontrakt w E-lidze. Być może zostanie mu Grudziądz który zdaje się będzie w najgorszym położeniu. Dlatego mecz ze Spartą będzie dla niego o być albo nie być w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mecz ze Spartą będzie już po Rybniku więc my nic do stracenia nie mamy, stracić może tylko on. Po cichu liczę że wskoczy na swój poziom z dawnych lat i dzięki temu z Holderem i ZZ-tką jakoś wyważymy te drzwi z buta do PO. To by było coś. :-P

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-11, 12:39   

Skoro z ROWem jedziemy, by mecz odjechac, to Chomski bedzie budowal KK, by po ew. 7-8 pktach byl zmotywowany na Sparte. Pauza z ROWem mentalnie rozwali niestabilna psychike popularnego KejKeja Enuiu Łeja.

GM 

Wysłany: 2020-08-11, 12:52   

Na mecz z ROW-em nie odważyłbym się wystawić Kasprzaka. Nie ma co lekceważyć przeciwnika bo mecz meczowi nie równy. Zapewnijmy sobie na 100% utrzymanie wygraną, a potem można eksperymentować do woli. KK tylko od meczu z Wrockiem. Dla ROW-u to będzie mecz o życie i będą się zabijać na torze i oby wszyscy nasi zawodnicy skończyli go cało. Bo wyprzedzać na naszym torze nie ma gdzie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-11, 12:57   

Ja proponuje po każdym meczu przy Śląskiej puszczać w trakcie i po meczu z dedykacją dla Jacka Holdera:

https://www.youtube.com/watch?v=mRrB3aH3jm0

może się chłop zlituje i zostanie ;-)

Ks 

Wysłany: 2020-08-11, 15:42   

GM napisał/a:
Na mecz z ROW-em nie odważyłbym się wystawić Kasprzaka. Nie ma co lekceważyć przeciwnika bo mecz meczowi nie równy.

Dokładnie jestem takiego samego zdania. Wszyscy piszą że ich zlejemy ja bym był ostrożny. Mrozek wie że to jest mecz o życie dla Rybnika, pewnie już szykuje jakiegoś gościa na to spotkanie i da mu dużą kasę za każdy punkt, a ten będzie gryzł tor.
Wygrajmy to 50:40 a w kolejnych meczach niech nasz trenerio od nowa buduje KKeja.
Ciekaw jestem jak na naszym torze pojedzie Lambert, to będzie takie przetarcie przed spodziewanym transferem do Gorzowa

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-11, 16:34   

Żadnego Kasprzaka w składzie, to jest mecz o wszystko, nie daj Boże jakaś kontuzja w pierwszym biegu i leżymy.

Nawet kosztem wyniku ze Spartą, ale ten mecz jest dla nas najważniejszy i dla mnie nie ma miejsca na eksperymenty.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-11, 16:35   Re: X runda Ekstraligi 2020: Stal Gorzów - ROW Rybnik

Maciex napisał/a:
Po bardzo dobrym meczu z Częstochową pewny miejsca w składzie jest Woźniak. Czy powinien pojechać Kasprzak? Moim zdaniem nie. Skład zostawiłbym taki sam jak na wczorajszym meczu z Częstochową.

Ale Chomski widzi to inaczej. W normalnym klubie sięgnięto by po innego "gościa" i mecz z Rybnikiem potraktowano dla niego jako poligon przed spotkaniem ze Spartą. Sądzę, że dobrym wyborem byłby Tungate, lub Klindt, który w ubiegłorocznych barażach pokazał się ładnie.

No ale skoro Bartek dziękuje Chomskiemu za przygotowanie toru (hahaha!), a podjarana Julia tweetuje od rana, to nie ma o czym gadać. Ręce opadają.

Chomski won

yagr

Wysłany: 2020-08-11, 18:28   

Widzę, że prawie wszystkim spodobała się jazda z Z/Z-tką i czwórką seniorów z "gościem". Celowo piszę czwórką seniorów bo juniorów to u nas na obecną chwilę niet !!! Niestety ale w przeciwieństwie do moich przedmówców powyżej uważam , że w najbliższym meczu powinniśmy jechać bez Z/Z-tki i z Krzysztofem Kasprzakiem. Dlaczego ? Bo nigdy nie wiadomo kiedy i który zawodnik poza Zmarzlikiem zacieniuje. A wystarczyłoby że jeden z trójki odpali ale w drugą stronę i Stali nie ma !!! Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego pod numerem rezerwowego nie mamy zawodnika który powinien być zdecydowanie lepszy od naszego najlepszego juniora a trener wstawia kolejnego juniorka ?! Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego po raz kolejny tracimy od 6 do 10 punktów po pierwszej serii i to u siebie ?! To gdzie ten mecz był w Częstochowie bo nie oglądałem ?! I na koniec KASPRZAK do składu. Nie lekceważąc nikogo ( nawet ROW ) ten mecz to formalność i co najmniej piątka z przodu. Ostatnie pytanie - czy nie ma w klubie nikogo kto by choć trochę wkur..ł przed meczem Krzysztofa ?! Sama mamina kaczka nie wystarczy.

leszek 

Wysłany: 2020-08-11, 18:37   

Zasnych gosci z Rybikiem !!! Zrobic tor pod Wozniaka i KK sam odpadnie . Ludzie ogarnijcie sie ! Co bedzie jezeli Termos zakarze jezdzic u nas Holderowi ? Niech jedzie KK i sie pograzy

as35 

Wysłany: 2020-08-11, 18:47   

Mecz z Rybnikiem to najważniejszy mecz sezonu. Niestety ochy i achy nad zajmującym miejsce trenera , przesłaniaj niektórym problemy z jakimi się borykamy i BEDZIEMY borykać jak dłużej ten człowiek będzie w Stali.
Skład na Rybnik musi być max a nie jakieś popierdółki eksperymentalne. Po ew. wygranej z Rybnikiem możemy sobie eksperymentować.
Wczorajsza wygrana paradoksalnie przypudrowała jedynie syf a nie naprawia sytuacje.
Niestety stajemy się klubem wzajemnej koterii, już raz tez przerabialiśmy sytuacje gdy jeden zawodnik robił co chciał ( i pod niego robiono) a wynik był gówniany. Pamiętacie? Nie, to w komentarzach widać. Wczoraj - Karczmarz na antenie - tor inny niż dzień wcześniej (wiem nie autorytet0, Zmarzlik dziękuje Chomskiemu za tor..... Tor na którym w pierwszym biegu przyjechał ostatni. Super tor....
Tak wiec (niestety) mecz będzie ciężki z jednej Strony Stal Gorzów z drugiej ROW Rybnik + nasz "sztab szkoleniowy". Wielu tu na forum i w klubie nie widzi ze naszym wybawcą nie jest B.Zmarzlik tylko młodszy z braci Holderów. Sprawdzian ze Spartą
Ostatnio zmieniony przez as35 2020-08-11, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  

leszek 

Wysłany: 2020-08-11, 18:52   

as35 napisał/a:
Tor na którym w pierwszym biegu przyjechał ostatni. Super tor...

AS35 nie pierdol !!! Lubie cie gnoju jeden , ale nie sluchaj Karczmarza . Bartek sam na antenie pisal , ze spierdolil pierwszy start .
Kabaret odjebal Karczmarz . W Twoim stylu jaja na baku !!!
dLACZEGO JA NIE CHCE ABY JECHAL NAJSILNIEJSZY SKLAD - dodam to tylko moje zdanie .
- uzmyslowic chomskiemu gdzie my tak naprawde jestesmy
- niech wykrzesa z nich jezeli moze to co najlepsze ( wiem nie da rady )
- Kasprzak niech sie wreszcie przekona gdzie jest jego mijsce ( Orzeł Ludz ?? )
Naprawde spokojnie sobie poradzimy bez Holdera . Kapusta zostanie a moze i ktos sobie cos wbije do pustej mozgownicy wreszcie .

as35 

Wysłany: 2020-08-11, 19:00   

leszek napisał/a:
as35 napisał/a:
Tor na którym w pierwszym biegu przyjechał ostatni. Super tor...

AS35 nie pierdol !!! Lubie cie gnoju jeden , ale nie sluchaj Karczmarza . Bartek sam na antenie pisal , ze spierdolil pierwszy start .
Kabaret odjebal Karczmarz . W Twoim stylu jaja na baku !!!

Napisałem że to nie autorytet, ba pisałem wcześniej też ze to nie był defekt sprzętu - jedynie strach. Co do drugiej strony- co miał powiedzieć że tor kiepski? Ze jako mistrz świata nie rozpoznał swojego toru?
A teraz przepraszam ktoś daje wiarę ze zajmujący miejsce trenera zrobił tor? Zrobił to co zamyśl? Jaja sobie robicie Panowie :-) jaja. Nasz tor jest wypadkową przypadku i działań komisarzy. Sam zajmujący od dawna twierdzi ze nie kuma tego toru i nie potrafi go zrobić. Jeśli coś zadziała to tylko w wyniku przypadku.

[ Dodano: 2020-08-11, 20:04 ]
leszek napisał/a:

dLACZEGO JA NIE CHCE ABY JECHAL NAJSILNIEJSZY SKLAD - dodam to tylko moje zdanie .
- uzmyslowic chomskiemu gdzie my tak naprawde jestesmy
- niech wykrzesa z nich jezeli moze to co najlepsze ( wiem nie da rady )
- Kasprzak niech sie wreszcie przekona gdzie jest jego mijsce ( Orzeł Ludz ?? )
Naprawde spokojnie sobie poradzimy bez Holdera . Kapusta zostanie a moze i ktos sobie cos wbije do pustej mozgownicy wreszcie .

Uzmysłowić Chomskiemu- zdanie zawiera z gruntu fałszywą tezę że jemu coś można uzmysłowić (potrzebny jest pewien czynnik).
On by nawet gdyby miał większe krzesiwo niż jego ego to by nawet marnej- jednej- iskierki nie wskrzeszał.
Tak bardzo źle życzysz Orłowi Lódź?
W poniedziałek mecz ze Sparta- sprawdzian czy damy sobie rade bez Holdera.

CzakloszMiklosz 

Team: SG
Wysłany: 2020-08-11, 19:36   

Może mam słabą pamięć, ale coś mi świta, że jak jechaliśmy do Rybnika, to zdaniem większości (w tym moim również) mieliśmy ich rozjechać, bo przecież kim miał nas Mrozek postraszyć.... jak to się skończyło, wszyscy wiemy.
Mając na względzie powyższe, myśle ze należy jechać możliwie najsilniejszym dostępnym ustawieniem, a eksperymentować będzie sobie można w kolejnych meczach - eksperymentować, budować, odbudowywać, itd., itd.
Mam jedną zasadniczą obawę, mianowicie na meczu z ROW Stasiu będzie chciał budować KejKeja na Spartę, obym się mylił, bo to się może źle skończyć.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-11, 23:01   

Na 99,99 % Stanislaw bedzie budowal KejKeja. Z ROWem u siebie to szansa na kase. No i wzmocnienie mentalne przed Spartą. Chomski nie robi takich świństw podopiecznym. Rozumie sytuacje bytową.

Na szukanie nowego goscia np. Tungate bym nie liczyl. To nie ten klub.

Nasi teraz sa zachwyceni 4 pktami. Chomski w Stali rosnie na bohatera. Chwali go prezes i IMŚ. Ma jedna z najsilniejszych pozycji sposrod trenerow ekstraligi. Nawet w nc+ go chwala za spokoj. Pogodzmy sie, ze Chomski i Julia to team na wiele lat w Stali.

Ja sie obawiam, ze procz Chomskiego kredyt zaufania na przyszly sezon otrzyma Szymek i jedyna zmiana bedzie wymiana KK na Lamberta. Obym sie mylil.

adifanstal 

Wysłany: 2020-08-12, 13:21   

Dziwi mnie pogląd, że ZZ-tka wzmacnia niesamowicie Stal Gorzów.
Chyba niektórzy zapomnieli jak w pierwszych meczach na tej zz wychodziliśmy... To jest bardzo ciężkie położenie. 4 zawodników musi dobrze i solidnie jechać, żeby ZZ wykorzystać. W ostatnim meczu się to udalo, bo cała czwórka seniorów Zmarzlika, Holder, Thomsen i Woźniak jechała równo. Gdy ktoś ma gorszy dzień to ZZ-tka traci. Na Wrocław nie mamy Holdera, więc ZZ już ma jeden bieg do tyłu.
Trzeba postawić na Kasprzaka na Rybnik pod kątem meczu z Wrocławiem. Bo obudzimy się nagle z ręką w nocniku...

Danonek9200 

Wysłany: 2020-08-12, 13:37   

Z/Z nie dawała na początku, bo poza Zmarzlikiem nie miał kto zmieniać Iversena. Tym bardziej, że większość meczów była wyjazdowych i taki Thomsen, Kasprzak, Woźniak robi głównie 0 albo 1. Jak w meczu z Czewą mieliśmy dwóch liderów na Z/Z pllus dobrze spasowanych u siebie Thomsena i Woźniaka to Z/Z jest ewidentnie wzmocnieniem zwłaszcza w meczu u siebie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-12, 13:39   

Pogląd wcale nie jest dziwny.

Na początku sezonu nawet Bartek jechał w kartkę i nie było Holdera.

Dziś mamy bardzo szybkiego Bartka i Holdera do tego bardzo solidny Thomsen. Także nawet ta trójka przy dobrym układzie może bardzo dużo ugrać.

Już mega handicapem Z/Z może być np. w takiej Częstochowie, gdzie Bartek i Holder prawdopodobnie pojadą po 7 razy. Jadąc praktycznie co drugi bieg będą mega spasowani i śmiem zaryzykować, że jesteśmy w stanie w Czewie, jeżeli będziemy na początek przegrywać 6 oczkami, a być może po dwóch seriach jadąc taktykami za Woźniaka i przy korzystym układzie na nominowane nawet wygrać lub chociaż ujechać bonus.

Temat jest prosty, na początku sezonu nie jechał praktycznie nikt. Dziś mamy 3 solidnych grajków, a być może u siebie o ile przebudzenie Woźniaka będzie na stałe to nawet i 4.

Z/Z pomaga jak masz kim jechać, jak nie masz kim jechać to nic nie pomoże.

Dziś po bardzo trudnym początku sezonu, gdzie nic nam nie wychodziło jesteśmy teraz w ofensywie i wykorzystujemy przepisy na naszą korzyść (gość, Z/Z).

Ja jednak jestem "spokojny", że Stach z Rybnikiem pojedzie z Kasprzakiem, który na I lidze zrobi z 8-10 oczek i pewnie pojedziemy w kolejnych meczach bez Z/Z...

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-14, 18:46   

Teraz sie okaze czy nasz trener jest mezczyzna czy zniewiescialym mezczyzna. A wiec sciaga na jutro na treningi debiutanta w Stali na mecz ze Sparta w pn czy trzęsie nogawkami przed gniewem Kasprzaka.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-14, 18:52   

marcin_crx napisał/a:

Ja jednak jestem "spokojny", że Stach z Rybnikiem pojedzie z Kasprzakiem, który na I lidze zrobi z 8-10 oczek i pewnie pojedziemy w kolejnych meczach bez Z/Z...
.

Buhahaha! To żeś wypalił!

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-08-14, 19:39   

TOMEK napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

.

Buhahaha! To żeś wypalił!

Chomski won

przecież Marcin sobie jaja robi...

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-15, 10:57   

To jak? Kulakow? Tungate?

Ktos jest do wypozyczenia na Sparte za KK?

michalr 

Wysłany: 2020-08-15, 11:02   

A co ci da Kulakov który i tak w poniedziałek nie może jechać bo także jeździ w Toruniu? Jedynie Tungate albo ewentualnie Klindt gorzej nie będzie ale i tak Woźniak musiał by pojechać tak jak z Częstochowa bo ani jeden ani drugi dwu cyfrówki jak Holder nie dowiezie.

Odpowiedz do tematu