Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2021

Kto powinien wzmocnić Stal Gorzów w sezone 2021?
Robert Lambert
24%
 24%  [ 26 ]
Martin Vaculik
25%
 25%  [ 27 ]
Kacper Woryna
5%
 5%  [ 6 ]
Artem Łaguta
10%
 10%  [ 11 ]
Kenneth Bjerre
0%
 0%  [ 1 ]
Jack Holder
18%
 18%  [ 20 ]
Emil Sayfutdinov
6%
 6%  [ 7 ]
Janusz Kołodziej
1%
 1%  [ 2 ]
Mikkel Michelsen
1%
 1%  [ 2 ]
Maksym Drabik
0%
 0%  [ 1 ]
Bartosz Smektała
1%
 1%  [ 2 ]
Dominik Kubera
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 106

Autor Wiadomość
miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-08-12, 14:33   

marcin_crx napisał/a:
Leszek nie zgadzam się.

Dla mnie Woźniak to gość, który pewnego poziomu nie przeskoczy i nie zamydli mi jego umiejętności nawet dobra końcówka sezonu.

Kacper Woryna na pewno nie będzie droższy, a gość ma ofensywny styl jazdy i dużo prędzej wskoczy na poziom prawdziwego lidera niż Woźniak.

Dla mnie Woryna przy dobrym zapleczu w przeciągu 1-2 sezonów może stać się drugim Janowskim, umiejętności ma olbrzymie i moim zdaniem niewiele potrzeba, aby tak się stało. Janowskiego to on mi sylwetką trochę przypomina ;)

Zgadzam się zdecydowanie, że Woryna to jest chłopak, który ma zdecydowanie większe możliwości, a przy Bartku mógłby zdecydowanie wskoczyć na inny poziom. Jaki z Woryną widzę problem? To jest Rybniczanin i gdy tylko Rybnik wróci do EL, to i on natychmiast wróci do Rybnika.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-12, 14:49   

Taki sam z niego rybniczanin jak z Kołodzieja tarnowianin. Unia wracała do eligi, a Kołodziej niekoniecznie do Unii.

Także wszystko kwestia kasy i zaplecza, jeżeli przyjdzie do nas, będzie dobrze jeździł to na pewno nie wróci tak prędko do Rybnika.

Poza tym Rybnik jak spadnie też nie wiadomo jak prędko znów wróci.

Dlatego ja uważam, że realny skład 2021:

1. Zmarzlik
2. Woryna
3. Thomsen
4. Lambert
5. J.Holder/Thungate/Kułakow lub jeżeli będzie nas stać to Vaculik lub Emil (w co nie wierzę)
6. Jasiński
7. Bartkowiak, choć tutaj mam wątpliwości, nie chce juniora z zewnątrz i chyba jednak wolałbym przez rok jechać tym co mamy, a za rok wstawić Oskara

kris_77 

Wysłany: 2020-08-12, 16:38   

Ma ktoś z Was jakieś informacje dotyczące M. Bartkowiaka? Jak wygląda leczenie, rehabilitacja?
Jeśli chłopak wróci do ściagania to ekstra, ale niestety on jest słabym żużlowcem. CO z tego, że technika piękna, jak nie walczy. Zresztą na 4 miejscu w każdym biegu to można szlifować technikę, jednak my potrzebujemy zawodnika na nr 14, z możliwościami na 6-7 punktów.
Ostatni mecz oczywiście pokazał, że można uzbierać ponad 45 samymi seniorami, bardzo rzadko, ale można.
Planując skład wg mnie prezes musi pomyśleć o juniorach. Pytlewski, Nowacki, Jasiński na dziś nie dają szans na dobre punkty. Jak widzicie skład juniorski na 2021. I ile lat ma młody Paluch?

A mój skład na 2021:

9. Vaculik
10. Zmarzlik
11. Lambert
12. Woźniak
13. Thomsen
14. Szostak
15. Bartkowiak/Jasiński/Nowacki
16. Karczmarz

leszek 

Wysłany: 2020-08-12, 19:18   

marcin_crx napisał/a:
Taki sam z niego rybniczanin jak z Kołodzieja tarnowianin

No nie do konca kolego - pewnych rzeczy nie wiesz , lub sie nie dowiedziales . Mianowicie z Januszem w Tarnowie jest konflikt Prezes - Kolodziej - Cierniak
Janek nawet prowadzi szkolke , ale zawodnikow na licencje rozdaje ( pewnie nie za darmo ) do wszystkich polskich klubow . Myslisz ze dlaczego syn Mirka nadal jezdzi w Tarnowie ?
Nam jest potrzeba 2-3 transferow nic wiecej ( nic wiecej polowa zawodnikow ) teraz tak
Mlodego Holdera nie wyrwiemy - to jest pewne . Co nam potrzeba ? Oczywiscie pisze tak opierajac sie na tym , ze zostanie Bartek i Thomsen .

Kasprzak out - zasiedzial sie , konfliktowy , bez formy od 2014 z dobrymi przeblyskami na koniec sezonu /
Teraz pytanie co dalej - idziemy po dwoch seniorow + junior , czy pozostajemy z tym co mamy ( juniorzy ) kontraktujemy tlko seniorow . To jest istotne . Tu widze Zupinskiego lub Cierniaka
Do tego widze Lamberta za Krzycha , jezeli bedzie opcja wymiany Wozniaka na Woryne to tez w to wchodze /

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-08-13, 00:07   

marcin_crx napisał/a:
1. Zmarzlik
2. Woryna
3. Thomsen
4. Lambert
5. J.Holder/Thungate/Kułakow lub jeżeli będzie nas stać to Vaculik lub Emil (w co nie wierzę)
6. Jasiński
7. Bartkowiak, choć tutaj mam wątpliwości, nie chce juniora z zewnątrz i chyba jednak wolałbym przez rok jechać tym co mamy, a za rok wstawić Oskara

kris_77 napisał/a:
9. Vaculik
10. Zmarzlik
11. Lambert
12. Woźniak
13. Thomsen
14. Szostak
15. Bartkowiak/Jasiński/Nowacki
16. Karczmarz

A ja sobie oba Wasze składy zmiksuje:
9. Vaculik/Emil
10. Woźniak/Woryna
11. Zmarzlik
12. Lambert/J. Holder/Tungate
13. Thomsen
14. Szostak/Cierniak
15. Jasiński
16. Birkemose/Karczmarz

Mając taki skład, jak wyżej, to nawet rezerwowy nie będzie potrzebny i Stasiu Chomski będzie miał komfort prowadzenia zawodów :mrgreen:

Budowa składu musi się opierać przynajmniej na 2 mocnych filarach. Musimy mieć drugą gwiazdę na biegi 13-15, z tej prostej przyczyny, że Bartka trzeba odciążyć od trzymania całej Stali, w każdym meczu, na jego plecach. Poza tym, aby poważnie myśleć o play-offach koncepcja składu 2+3 lub 3+2 jest niezbędna.
Zakładając, że chcemy mieć w składzie Thomsena i drugiego polskiego seniora na poziomie Woźniak/Woryna, to wówczas potrzebujemy minimum 1 petardy obok Bartka. Stąd Vaculik/Sayfutdinov jest dla nas priorytetem. Jeżeli mielibyśmy ich obu, to tak naprawdę juniorka staje się problemem drugoplanowym.

Bardzo ważną kwestią pozostaje sprawa juniora-obcokrajowca. Jeżeli kluby to przeforsują, to rozwiązuje się nam problem. Mamy wówczas parę Jasiński-Birkemose i w odwodzie Nowackiego. W powrót Bartkowiaka do żużla zwyczajnie nie wierzę, a jeżeli nawet, to będzie blokada psychiczna. Jeżeli jednak dalej będziemy jechać polskimi juniorami (przepisy się nie zmienią), to wóczas warto pomyśleć o wzmocnieniu z zewnątrz. Szostak z Ostrowa to minimum. Cierniak z Tarnowa, to maksimum. Po środku jest jeszcze Żupiński z Gdańska, ale prawdopodobnie parol na niego zagiął już Toruń. O Majcherze z Rzeszowa nie piszę, bo to jednak jeszcze nie ten poziom.

Dlatego moja koncepcja składu maksimum (optymalnego) to:
9. Sayfutdinov
10. Woryna/Woźniak
11. Vaculik
12. Thomsen
13. Zmarzlik
14. Cierniak
15. Jasiński

Koncepcja pośrednia
9. Sayfutdinov/Vaculik
10. Woryna/Woźniak
11. Lambert/J. Holder/Tungate/Michelsen
12. Thomsen
13. Zmarzlik
14. Cierniak/Szostak
15. Jasiński

I wersja minimum
9. Zmarzlik
10. Woryna/Woźniak
11. Thomsen
12. J. Holder/Tungate/Michelsen
13. Lambert
14. Szostak
15. Jasiński
16. Birkemose

Najsłabsza jest wersja minimum, bo ona niczego nie gwarantuje poza młodym, nieobliczalnym składem. Dlatego koncepcja budowy składu w oparciu o duet Zmarzlik-Vaculik/Saifutdinov w zamyśle walki o play-off jest warunkiem koniecznym.

Nie wierzę w przyjście Kołodzieja do Stali. Cegielski go tu nie puści. :-o
Smektała i Kubera z pewnością zostaną w Lesznie.
Pawlicki nawet jak odejdzie z Leszna, to na pewno nie do Gorzowa. :-)

Inne opcje? Przedpełski, Hampel, Pieszczek, Fricke, Milik, Kułakov, Jacobsen, Rasmus Jensen, MJJ, Przemek Pawlicki. Nie bardzo widzę ich w Stali, może ewentualnie Jacobsen z Gniezna, bo zapowiada się na niezłego żużlowca.

Jest sporo niewiadomych i co do przepisów i co do samej koncepcji budowy drużyny (kasa w klubie + problemy pocovidowe w innych klubach). Z pewnością czeka nas najciekawsze okienko transferowe w ostatnim 10-leciu.

Myślę, że czas Kasprzaka w Stali dobiega końca (w przyszły wtorek może się okazać, że wręcz przeciwnie :-D ), podobnie jak Iversena (kontuzja goni kontuzję) i poza wielką sympatią i sentymentem do obu z nich, jak również z szacunkiem dla ich dokonań w Stali i dla Stali trzeba świeżej, młodej, ambitnej, głodnej sukcesów, żużlowej krwi. Trzeba przewietrzyć skład i zbudować zespół od nowa na przynajmniej kilka sezonów (2-3). Stąd podpisałbym z Bartkiem kontrakt na minimum 2 lata, bo to oczywiście on jest priorytetem dla wszystkich osób w jakikolwiek sposób związanych ze Stalą, Gorzowem, regionem. To marka sama w sobie i magnes, który przyciąga (kibiców/sponsorów/media i polityków). Dalej skupiłbym się na pozyskaniu pewniaka na 15 bieg, który pomoże Bartkowi prowadzić drużynę do zwycięstw, a następnie dopełniłbym skład młodymi gniewnymi. Juniorzy? W zależności od przepisów i siły składu seniorskiego. Mimo wszystko pokusiłbym się o sprowadzenie przynajmniej Szostaka. Chłopak ma papiery na jazdę i w ekstralidze mógłby się przy odpowiednim dosprzętowieniu rozwinąć i sprawdzić.

Wątku trenera nie poruszam celowo. Dlaczego? 8-)

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-13, 10:05   

Shreks napisał/a:
Grochu ... trener pozostaje ten sam ??

Niestety Stanisław u nas będzie tak długo jak długo będzie sobie tego życzył Bartek. Jeśli Stanisława pogonią to zwiększa to prawdopodobieństwo odejścia Bartka. Przeanalizujcie sobie wszystko co od lat mówi o Stanisławie Bartek, przypomnijcie kto bywał najczęściej w boksie Bartka na GP. Stanisław niechby sobie był. Ważniejsze, żeby przyjmował wskazówki odnośnie ustawienia składu od prezesa i żeby ktoś normalny szykował tor. Wtedy nawet Stanisław nie będzie groźny
Je...ał ich pies!!!"

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2020-08-14, 14:50   

Już kilkakrotnie poruszane były szanse Staleczki na PO.
Jedni widzą szansę a inni nie są takimi optymistami.
Zamieszczam zatem arkusz Excela. Wystarczy go otworzyć.
Każdy sam może wpisać dowolny wynik dla pozostałych meczy. Arkusz przeliczy która drużyna ile otrzyma punktów.
Sami możecie przekonać się czy Staleczka ma szanse na PO i jakim wynikiem muszą zakończyć się mecze aby tam się dostać (i czyim kosztem).
Arkusz jest zablokowany więc nie ma możliwości edycji.
Proszę o ewentualne uwagi lub opinie na temat tego arkusza.

Ponieważ forum uparcie - wbrew temu co jest napisane - nie chce załączyć pliku z rozszerzeniem *.zip ani *.rar (ciekawe dlaczego?) zmuszony zostałem wrzucić ten plik tutaj Jeżeli pojawi się czerwona strona z informacją, że na następnej stronie znajdują się szkodliwe programy to jeżeli zdecydujecie się pobrać plik - należy kliknąć w "szczegóły: a następnie kliknąć w ostatnim zdaniu zwrot: "wejść na tę stronę" a potem pobrać plik.

UWAGA: ponieważ podczas pobierania pojawiają się komunikaty, że plik może być niebezpieczny dlatego daję słowo honoru, że nic tam nie "dołożyłem" a plik przeszedł skanowanie antywirusem.

Jeżeli ktoś chciałby uzyskać ten arkusz bezpośrednio ode mnie to proszę przekonać zarządzających tym forum o umożliwienie mi zamieszczania załączników lub wysłać mi na PW swój adres email z prośbą o arkusz Excela
Identyczny arkusz już zamieszczałem w minionych sezonach więc niektórzy powinni wiedzieć o jaki arkusz chodzi.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-14, 18:50   

Nie otwierajcie tego.

Co do Stali 2021 - Lambo zdał egzamin. Pokonal Bartka. Z obecnego skladu nadaja sie tylko Zmarzlik i Thomsen. Moze Jack H.zateskni do nas widzac otwarte i opiekuncze serce trenera.

Potrzebujemy jeszcze Polaka. Piotr Pawlicki.

I juniorow. Cierniak do pary z Bartkowiakiem, Jasinskim lub Nowackim.

zabulaF

Wysłany: 2020-08-14, 19:01   

Thorgal17 napisał/a:
Nie otwierajcie tego.

A możesz napisać z jakiego powodu?

leszek 

Wysłany: 2020-08-14, 19:47   

Bo to kon trojanski z zielonki .

zabulaF

Wysłany: 2020-08-14, 21:16   

Nie chcecie - to nie! Wasz wybór. W poprzednich latach ten sam arkusz był ściągany kilkadziesiąt razy. Teraz nosi inną nazwę: "Falubaz 2020 - Blokada.xlsx"
Rozumiem, że jesteście uczuleni i dostajecie wysypki. :mrgreen:
To kto w takim razie ściąga ten arkusz?
Są widocznie tacy, którzy ściągnęli go w zeszłych latach i teraz wiedzą na co może im się przydać.
Gratuluję dzisiejszej wygranej.
W typerze mocno się pomyliłem gdyz prognozowałem zwycięstwo Staleczki za 58 pkt.
Oczywiście wynik tego meczu należy wpisać do ściągniętego arkusza ręcznie.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-15, 10:56   

Nie ściągajcie tego jesli chcecie miec spokojny sen i pewnosc sprawnego komputera. Teraz kibicowskie bitwy sa toczone nie na stadionie, lecz w sieci. Pamietacie te szmate: Tylko Falubaz - na naszym sektorze? Nie otwierajcie tego.

lupus 

Wysłany: 2020-08-15, 11:30   

Thorgal17 napisał/a:
Nie ściągajcie tego jesli chcecie miec spokojny sen i pewnosc sprawnego komputera. Teraz kibicowskie bitwy sa toczone nie na stadionie, lecz w sieci. Pamietacie te szmate: Tylko Falubaz - na naszym sektorze? Nie otwierajcie tego.

oskarżasz kogoś o przestępstwo (Art. 269b kk) bezpodstawnie... super koleś jesteś. I do tego pastor... dorosły facet a nie rozumie różnicy pomiędzy wniesieniem flagi a uszkodzeniem komuś danych...masakra
Ostatnio zmieniony przez lupus 2020-08-15, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  

zabulaF

Wysłany: 2020-08-15, 11:34   

Thorgal17 napisał/a:

Dlaczego od razu zarzucasz mi złą wolę? Czy każdy, kto kibicuje drużynie którą nienawidzisz lub nie lubisz jest zaraz zły? Z Twoich wpisów aż biją w oczy złe i niezdrowe emocje. Jeżeli masz problemy w pracy lub życiu osobistym, to może skorzystaj z jakiejś formy pomocy. A jeżeli się mylę i jesteś normalnym facetem to po prostu uśmiechnij się. Sport i kibicowanie powinno przynosić radość.
Dzieci w podstawówce uczą się jak sprawdzić plik za pomocą programu antywirusowego. Poproś wnuka albo kogoś kto ma antywirusa aby Tobie sprawdził. No chyba, że znasz nikogo takiego. Wtedy masz rację: Nie należy otwierać lub uruchamiać ściąganych plików bez sprawdzenia ich antywirusem.
Zostawię ten plik na serwerze aby każdy mógł sobie ściągnąć - o ile zechce.
W przyszłości będę nazywał ten plik "Staleczka - 2021.xlsx" Może nie będzie wywoływał takiej alergii. Tych 13-tu co ściągnęło ten plik proszę o informację czy antywirus cokolwiek wykrył.
Chociaż znam się w miarę dobrze na Excelu to nie mam najmniejszego pojęcia jak "zarazić" taki arkusz i czym. nigdy czegoś takiego nie robiłem.

[ Dodano: 2020-08-15, 12:40 ]
lupus napisał/a:
I do tego pastor...

!? :shock:
Teraz sam nie wiem sam jak to skomentować...
No chyba, że słowami pewnego aktora:
Teraz pokory, cierpliwości i miłosierdzia nauczysz się od kelnera a nie od księdza (chyba tak to szło).

[ Dodano: 2020-08-15, 13:58 ]
Poszukałem i znalazłem strony w internecie w których przeczytałem słowa autorstwa osoby która ponoć identyfikowana jest z tutejszym uczestnikiem. To są dwie różne osoby. Tamtą poznałem osobiście jakiś czas temu. Mówił to, co dzisiaj przeczytałem. Postępował i zachowywał się zgodnie z tym co pisał i mówił. To muszą być dwie osoby.
Bo inaczej okazałoby się, że tylko mówił i pisał...
Chociaż uważam, że wchodząc na to forum należy zostawić za sobą swoje życie zawodowe - o ile nie jest związane z żużlem - to jednak należy postępować - nawet na tym forum - zgodnie ze swoją etyką zawodową.
Może to, co napisałem jest trochę zawiłe ale humanista z doktoratem na pewno zrozumie.
Nie będę już kontynuował tej dyskusji - straciłem ochotę.

lupus 

Wysłany: 2020-08-15, 15:08   

up możliwe, że @Thorgal17 to nie @Thorgal był problem na forum z logowaniem (jakiś błąd) i ludzie pozakładali nowe konta. Skoro Thorgal1 jest z gdańska i ma podobny styl do Thorgala to zakładałem, że to ta sama osoba. I jak czytałem posty nie tylko ja tak myślałem. Ale wynika, że nie pomyliłem.
sty za ofa

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-08-15, 16:08   

@lupus, to ten sam koleś. Pastor, szaman, wizjoner z Gdańska, ale kibic Stali. Nie będę podawał jego personaliów z imienia i nazwiska, ale wielu z was wie kto to.

Co do pliku zabulaFa, to ja go kiedyś ściągałem i wszystko było ok. Teraz tego nie zamierzam, ale nie dlatego, że straciłem zaufanie do niego, ale i bez pliku wiem, że mamy już od wczoraj po sezonie. Podsumowując: utrzymanie jest, play-off nie będzie. :idea:

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-15, 17:29   

Panowie, wrocmy do tematu.

To jak? Lambert? Holder? I Polak po odejsciu KK i Wozniaka?
Co myslicie o Piotrze Pawlickim?

kris_77 

Wysłany: 2020-08-15, 17:52   

Thorgal17 napisał/a:

niech ten wieśniak zostanie w Lesznie. Zostanie Szymon, więc tematu polskiego seniora nie ma.
A jak okaże się że nie bedzie ani Szymona ani KK, to mamy Karczmarza. Nie sądze,że po transferach Barka, Lamberta i Vacula bedzie jeszcze kasa na polskiego seniora.

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-15, 18:05   

kris_77 napisał/a:
Thorgal17 napisał/a:

niech ten wieśniak zostanie w Lesznie. Zostanie Szymon, więc tematu polskiego seniora nie ma.
A jak okaże się że nie bedzie ani Szymona ani KK, to mamy Karczmarza. Nie sądze,że po transferach Barka, Lamberta i Vacula bedzie jeszcze kasa na polskiego seniora.

Ja bym z tym Vaculem był ostrożny mimo wszystko. Falubaz staje na rzęsach żeby go zatrzymać. Bartek to fakt przy najwyższym kontrakcie w historii sporo pociągnie z budżetu ale myślę, że Pan Marek ma doskonale wszystko skalkulowane. Cele rynkowe są ambitne. Zobaczymy jak się uda poukładać klocki

michalr 

Wysłany: 2020-08-15, 19:40   

Żeby tylko nie było tak że plany ambitne - walki o drugiego lidera i w ogóle a się okaże że ktoś w desperacji przelicytuje Lamberta i zostaniemy z ręką w nocniku (czytaj składem z tego roku). Oczywiście wierzę w prezesa po prostu się martwię że trochę za szybko popadliśmy w huraoptymizm podobnie zresztą jak przed początkiem tego sezonu.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-15, 20:33   

Jesli zostanie Wozniak i dwoch cienkich juniorow, to nawet przy wzmocnieniu Lambertem i Vaculikiem/Holderem to sklad na srodek tabeli.

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-16, 11:09   

Słuchajcie, czy ktoś zakłada scenariusz bez Zmarzlika na sezon 2021?

Wiem, że to byłaby katastrofa, że jakieś 99 proc. z nas po prostu nie jest w stanie sobie tego wyobrazić, ale co jeśli?

Nie wiem czy to subiektywne odczucia spowodowane obawami przed zrealizowaniem się tego scenariusza, ale mam wrażenie, że z Bartka po każdym kolejnym występie wylewa się jakaś frustracja. Mniejsza lub większa. Mam wrażenie, że stara się wbijać szpile gorzowskiemu środowisku za ten słabszy początek sezonu.

Czy ktoś z lepiej poinformowanych wie, jak wyglądają relacje rodziny Zmarzlików i prezesa Grzyba? Wydaje mi się, że nie są wcale jakieś super dobre i tam siedzi jakaś zadra. Że - paradoksalnie - Zmarzlikowie lepiej dogadywali się ze Zmorą, który rzekomo okradał klub i nie płacił zawodnikom.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-16, 11:52   

Bula napisał/a:
Słuchajcie, czy ktoś zakłada scenariusz bez Zmarzlika na sezon 2021?

Tak, ja sobie wyobrażam. Więcej. Uważam, że Zmarzlik popelni błąd jeśli pozostanie w Stali, ktorej skład nie będzie gwarantował walki o medale. To w końcu kasa za kilka dodatkowych meczów. Na temat ofermy Chomskiego tu akurat się nie będę wypowiadał, bo Zmarzlik go kocha. Ale skoro tak, to niech go weźmie do swojego teamu i w ten sposób uwolni Stal od tego gamonia.

Chomski won

leszek 

Wysłany: 2020-08-16, 13:01   

Bula napisał/a:
Zmorą, który rzekomo okradał klub i nie płacił zawodnikom.

Wcale nie okradal !!! Zawodnikom tez placil !!! Najlepiej jak zapytasz Zagara i Puka .
TOMEK napisał/a:
Uważam, że Zmarzlik popelni błąd jeśli pozostanie w Stali

Blad popelnia ten , ktory wypisuje takie bzdury . Najlepiej wywies szmate na nastepnym meczu " BARTEK ODEJDZ ZE STALI JEZELI NIE BEDZIE SKLADU NA PLAYOFF "

Brawo kibicu gorzowskiego zuzla . Oby wiecej takich fenomenow . Najlepiej na FB zwolaj grupe pt" Bartek odejdz "

darkis 

Wysłany: 2020-08-16, 14:32   

leszek napisał/a:
Brawo kibicu gorzowskiego zuzla . Oby wiecej takich fenomenow . Najlepiej na FB zwolaj grupe pt" Bartek odejdz "

Bravo Leszek, nie zawsze sie z Toba zgadzam ale teraz to masz racje!!!

A kolego TOMEK twoja nienawisc do Chomskiego to juz staje sie nudna, robi facet bledy , ale juz nie przesadzajmy...

Odpowiedz do tematu