Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2021

Kto powinien wzmocnić Stal Gorzów w sezone 2021?
Robert Lambert
24%
 24%  [ 26 ]
Martin Vaculik
25%
 25%  [ 27 ]
Kacper Woryna
5%
 5%  [ 6 ]
Artem Łaguta
10%
 10%  [ 11 ]
Kenneth Bjerre
0%
 0%  [ 1 ]
Jack Holder
18%
 18%  [ 20 ]
Emil Sayfutdinov
6%
 6%  [ 7 ]
Janusz Kołodziej
1%
 1%  [ 2 ]
Mikkel Michelsen
1%
 1%  [ 2 ]
Maksym Drabik
0%
 0%  [ 1 ]
Bartosz Smektała
1%
 1%  [ 2 ]
Dominik Kubera
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 106

Autor Wiadomość
Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-08-04, 08:12   Stal Gorzów 2021

Dziwny sezon 2020 trwa ale ze względu na gorąca dyskusję dot. tematu składu na nowy sezon postanowiłem otworzyć wątek pt. Stal Gorzów 2021.

Ciężko obecnie założyć w jakiej lidze będzie występowała Stal Gorzów w sezonie 2021. Myślę, że nikt z nas nie zakłada spadku.

Przed nami dość ciekawy i interesujący rynek transferowy; moim zdaniem jeden z najciekawszych od wielu wielu lat. Zawodnicy będą szukać klubów, które będą wypłacalne i zapewnią im odpowiedni kontrakt po trudnym finansowo sezonie 2020.

W naszym klubie należy przeprowadzić gruntowne zmiany w składzie. Podstawowa rzecz to zatrzymanie IMŚ - Bartosza Zmarzlika. W Stali zatrzymałbym też Andersa Thomsena, który sprawdza się w roli jaką ma. Prawdopodobnie będziemy skazani na kogoś z dwójki Woźniak/Kasprzak. Ciężko powiedzieć, który z tych Panów cokolwiek gwarantuje.... Definitywnie pożegnałbym się z Iversenem.

Jedno jest pewne Stal Gorzów potrzebuje armat i młodych walecznych zawodników

Moja wizja składu"
1.Zmarzlik
2.Woźniak/Kasprzak/Woryna
3.Lambert
4.Thomsen
5.Vaculik/Łaguta A.
6.Jasiński
7.Nowacki/Bartkowiak
8.Birkemose

Ostatnio zmieniony przez Maciex 2020-08-10, 09:19, w całości zmieniany 2 razy  

majomcl 

Wysłany: 2020-08-04, 09:54   

Ja życzyłbym sobie Emila Sayfutdinov'a, ale to takie pobożne życzenie. Mój skład na 2021 wyglądałby tak:

1. Zmarzlik
2. Thomsen
3. Vaculik
4. Smektała
5. Lambert
6. Jasiński
7. Nowacki/Bartkowiak
8. Birkemose

Wymieniłbym wszystkich naszych 3 zawodników tj: Woźniak, KK, Iversen. W zamian za to przyszedłby Smektała, Vacul i Lambert. Dałoby to pole do popisu Chomskiemu, bo być może nowych zawodników by sobie ułożył po swojemu (nowych - nie myślę tu o Vaculu).
Jeżeli musielibyśmy wybierać kogo zostawić z trójki Woźniak, KK, to stawiam zdecydowanie na KK, dlaczego? Ponieważ stać go na dwu cyfrówki, nie tak jak Woźniaka. Mimo, że KK jest starszy niż Szymon, to doświadczenie na pewno większe i jeździ po prostu lepiej i agresywniej aniżeli Szymon. Pożegnałbym bez skrupułów Iversena. Stal czas odmładzać, więc jestem za ściągnięciem trójki nowych grajków, ale jeżeli uda się dwóch dobrych (Lambo i Vacul) zostawić KK - zjechać mu kontrakt, ale za to dać pieniądze na torze, że jak zrobi 10, to obłowi się lepiej niż za 15. Bo chłop motywacji nie ma żadnej.

WojtekG 

Wysłany: 2020-08-04, 10:41   

Maciex skład byłby super z Artiemem i Kk, po takim składem podpisuje sie, Vacul już był, jeździł, odszedł i niech tak zostanie, niech mu będzie coraz lepiej co drugi sezon w innym klubie, życzyłbym sobie składu na ładnych parę lat, a nie co chwilę zmiana, może zamiast KK widziałbym Karczmarza, to Nasz chłopak, jeżeli Stal ma być bardziej stalowa, im więcej Naszych wychowanków tym lepiej, a RK ma potencjał tylko cholercia jakiś niewykorzystany

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-05, 15:03   

Realnie patrząc z tej listy do wyjęcia byliby:
Lambert
A. Łaguta
Bjerre
Woryna

GKM pewnie łatwo dwóch z nich nie wypuści, bo ich celem też będzie wzmocnienie, a nie kierunek do 1 ligi.

Prędzej pozbędą się czubka Pedersena. Pytanie - czy nasi się skuszą? :)

Shreks 

Wysłany: 2020-08-06, 12:16   

Realnie patrząc, drużyna nie wygląda dobrze i w mojej opinii wymagana jest gruntowna przebudowa zespołu. Oczywiście możemy czekać i zakładać że może Kasprzak (1,37) odpali za rok może odpali Woźniak (0,957), możemy tez liczyć ze liderem stanie się Thomsen (1,519 vs 1,667 w 2019), ale to pozostaje w sferze, może.
Jeżeli chcemy o coś walczyć to uważam że potrzebna jest rewolucja a nawet zamach stanu !!!
1. Oczywiście wymiana trenera/managera/etatu/długopisu/stopera jak zwał tak zwał nie ma co się rozpisywać wszyscy widzą wiedzą
Kolejna rzecz; od 2-3 sezonów nie mamy drugiego zawodnika na 15 bieg, a były czasy że mieliśmy 3, a jak Bartek był juniorem to i 4. Drugi mocny grajek na 15 bieg jest niezbędny przy zaciętych meczach, obecnie wszyscy skupiają się na Bartku i jak nie wyjdzie mu start to jest pozamiatane, i wszystkie te mecze dostajemy w tubę, wyjątek mecz z Lesznem 2019 i cud w 15, bardziej w kategorii przypadku niż rutyny.
Tu stawiałbym na zawodników którzy od pewnego czasu nie schodzą z pewnego poziomu powiedzmy 4 lata średnia 2,2 plus (Emil, Artiom, Martin (uważam że będzie tylko lepszy), Madsen, Tai) oczywiście są to życzenia wiec proszę nie traktować mnie jako osoby oderwanej od rzeczywistości, na 3 strzelbę wziąłbym kogoś pokroju Zegar ! Kołodziej Bjerre, Lambert (tu mam obawy żeby nie było z nim tak jak z Charissem)
Jeżeli chodzi o zawodników 2 linii w mojej opinii potrzebujemy/stawiałbym na zawodników młodych walecznych z 1 ligi. Ale w tym przypadku potrzebny jest skauting bądź szczegółowa analiza meczów pierwszej ligi (ponad siły naszego obecnego sztabu pewnie). Coś w stylu filmu MoneyBall, szukamy zawodników walecznych ambitnych, crazy, pasujących do naszego toru mających wiele do ugrania.Patrząc na 2019 i wybór Motoru w kierunku Michelsena, 2015 Doyel, czy wcześnie Kildemand, czy nasz gość Holder.
W tym przypadku postawił bym na Bellego (choć nie wiem jak będzie się ścigał po kontuzji), ofensywnie jadący zawodnik, Kułakow,
Oczywiscie obowiązkowo wprowadzamy do składu Bikremosse (po raz kolejny trener, bo obecny do 2027 będzie go wprowadzał w poważny żużel, bo przecież Lidsey urwał sie z księżyca i to talent 1 na milion, a pewnie nasz kołcz nie widzi tego i ta sytuacja jest mu obca bo już to przerabiał w Pile)
Juniorzy, tu nie mam zdania, wierzyłem w Bartkowiaka, ale on jakiś bez jajeczny obym sie mylił okazał, Wiktor jak najbardziej, natomiast nie wiem jak sie ustosunkować do wpisów Mazinho odnośnie Cierniaka, bo jednak od zawsze mieliśmy swoich (chyba że mogli jeździć zagraniczni), a jak patrze na czewe i na Swidnickiego i Kowalskiego, falubaz Niedźwiedzia Tondera, Pawilczaka (wiem że nie ich) to kurka jakby był dobry trener (no właśnie) to warto zostawić swoich bo wcale nie gorszy potencjał mają ...
Podsumowując: Moja Stal 2021

1 Zmarzlik
2 Kołodziej / Karczmarz (w zależności od budżetu i postawionych celów na 2021 i oczywiście utrzymania)
3 Vaculik
4 Bellego/ Kułakow/ Thomsen
5 Zagar / Lambert
6 Jaśiński
7 Bartkowiak
8 Birkemosse

Trener: każdy byle nie Pogoda rozdaje karty ....

PS, Chyba prezesa na taki skład byłoby stać bo uważam że taki Zagar wcale nie droższy niż Kasprzak, Kołodziej też myslę że wcale nie droższy niż Kasprzak czy Iversen, Bellego, Kułakow wcale nie drożsi niż Iversen Vaculik sie też zbilansuje ...

Taki skład mi sie marzy :):)

Z checią wysłucham uwag i krytyki

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-06, 12:34   

No to jak lecimy ze składami to mój skład na 2021:
Wersja liga 1:

Karczmarz
Birkemose
Woźniak
Cyfer
Gapiński
Jasiński
Bartkowiak/Nowacki

A tak na poważnie to:

1. Sayfudtinov/Vaculik
2. Smektała/Woryna/Kasprzak
3. Thomsen
4. Lambert
5. Zmarzlik
6. Jasiński
7. Bartkowiak/Nowacki
8. Birkemose

Shreks 

Wysłany: 2020-08-06, 12:37   

Grochu ... trener pozostaje ten sam ??

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-06, 12:44   

Shreks napisał/a:
Grochu ... trener pozostaje ten sam ??

Nie mam zielonego pojęcia. Skład i trener to na dzisiaj temat otwarty. Wszystkie kluczowe decyzje dopiero przed nami. Teraz trwają rozmowy z zawodnikami i badanie rynku. Zobaczymy co się uda

Ks 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-06, 15:23   

Mój skład na 2021r

1. A. Łaguta/Vaculik
2. Kołodziej/Kasprzak
3. Thomsen
4. Lambert
5. Zmarzlik
6. Jasiński
7. Bartkowiak/Nowacki
8. Birkemose

Trener Rafał Dobrucki :-P

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-06, 16:49   

1. Rickardsson
2. Zmarzlik
3. Crump
4. Gollob
5. Nielsen
6. Cierniak
7. Jasiński

Trener: Marek Cieślak

Tak zestawiony skład to bajka ;)

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-06, 17:20   

Panowie,

Łatwo zauważyć, że problem z Kasprzakiem i Woźniakiem to nie jest problem motorków. Ci dwaj zawodnicy to jeźdźcy bez głowy, a w przypadku Szymka również umiejętności.

Obaj to mistrzowie utraty pozycji. Obaj nikogo na trasie nie wyprzedzą. Kasprzak wchodzi dziwną trajektorią w łuki i łatwo go wyprzedzić. Tu chodzi o prostą fizykę. Woźniak zaś nie ma umiejętności jeżdżenia po szerokiej. Po prostu nigdy się tego nie nauczył.

Na Gorzów można czasami "oszukać" (jak on to mówi) brak tej umiejętności, ale na większości torów już nie. Dlatego naprawdę - nie ma co kierować się nadziejami, że się poprawią. Nie poprawią, bo już pewnych rzeczy się nie nauczą. Ci dwaj są na 100% do wymiany za rok. Oznacza to, że prócz Lamberta będziemy potrzebowali dobrego Polaka - lidera.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-06, 18:56   

Minimum z minimum to wymiana dwóch zawodników, na pewno Woźniak i albo KK, albo Iversen, ale jeżeli się uda, to wymienić od razu trzech

leszek 

Wysłany: 2020-08-06, 19:05   

marcin_crx napisał/a:
1. Rickardsson
2. Zmarzlik
3. Crump
4. Gollob
5. Nielsen
6. Cierniak
7. Jasiński

Ale ty jestes dziwny !!! Jeszcze Hliba w to wsadz Mieszasz w innych watkach Asa35 a sam zachowujesz sie jakbys byl oderwany od rzeczywistosci !!! \
Ostatnio zmieniony przez leszek 2020-08-07, 05:00, w całości zmieniany 1 raz  

Danonek9200 

Wysłany: 2020-08-06, 22:24   

Thorgal17 napisał/a:
Panowie,

Łatwo zauważyć, że problem z Kasprzakiem i Woźniakiem to nie jest problem motorków. Ci dwaj zawodnicy to jeźdźcy bez głowy, a w przypadku Szymka również umiejętności.

Obaj to mistrzowie utraty pozycji. Obaj nikogo na trasie nie wyprzedzą. Kasprzak wchodzi dziwną trajektorią w łuki i łatwo go wyprzedzić. Tu chodzi o prostą fizykę. Woźniak zaś nie ma umiejętności jeżdżenia po szerokiej. Po prostu nigdy się tego nie nauczył.

Na Gorzów można czasami "oszukać" (jak on to mówi) brak tej umiejętności, ale na większości torów już nie. Dlatego naprawdę - nie ma co kierować się nadziejami, że się poprawią. Nie poprawią, bo już pewnych rzeczy się nie nauczą. Ci dwaj są na 100% do wymiany za rok. Oznacza to, że prócz Lamberta będziemy potrzebowali dobrego Polaka - lidera.

bardzo dobrze napisałeś, mam w 100% to samo zdanie o Woźniaku i Kasprzaku, praw fizyki się nie da oszukać, aczkolwiek jeśli ma się super sprzęt to nawet bez wielkich umiejętności można być świetnym żużlowcem. Pedersen również nie potrafi jeździć po szerokiej , a był trzykrotnym mistrzem świata, Madsen umiejętnościami to też nawet nie jest top 10, a od dłuższego czasu jest czołowym zawodnikiem, Kasprzak też był vice-mistrzem świata, choć akurat wtedy jeździł dużo ładniej. Aczkolwiek zgadzam się, że potrzeba kogoś kto na prawdę na motorze potrafi zrobić wszystko. Lambert nawet jak trochę cieniował w tamtym sezonie to widać było, że on umie jeździć na motorze tylko coś mu nie idzie, prawdopodobnie nie trafił w sprzęt. Widać również, że Thomsen ma ogromny potencjał, bardzo ładna technicznie jazda i umiejętność napędzania się pod bandą, aczkolwiek bez startów może być co najwyżej zawodnikiem 2 linii. Iversen również nie prezentuje się szczególnie dobrze na motorze obecnie i nie wiem czy jego też nie powinni wymienić.

lupus 

Wysłany: 2020-08-06, 22:30   

Tak mi się czasami wydaje, że KK to już tylko czeka do emerytury sportowej, aby bezpiecznie dociągnąć do końca. Krzysztof zapomniał jak się jeździ? Nie uwierzę. Podobnie zachowywał się Bolo pod koniec kariery. Tylko kiedyś inne czasy były....

[ Dodano: 2020-08-07, 06:56 ]
Hmmm z Lublinem nie jedzie Holder tylko Szymon.... :evil: super plan.

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-08-07, 07:35   

lupus napisał/a:
Tak mi się czasami wydaje, że KK to już tylko czeka do emerytury sportowej, aby bezpiecznie dociągnąć do końca. Krzysztof zapomniał jak się jeździ? Nie uwierzę. Podobnie zachowywał się Bolo pod koniec kariery. Tylko kiedyś inne czasy były....

[ Dodano: 2020-08-07, 06:56 ]
Hmmm z Lublinem nie jedzie Holder tylko Szymon.... :evil: super plan.

Kasprzak ma 36 lat więc do żużlowej emerytury zostało mu +/- koło 10 lat. Nie przesadzajmy, że chce bezpiecznie dociągnąć do końca. Z całym szacunkiem do Bola był on raczej średniakiem a Kasprzak ma wielkie osiągnięcia i zapisał się wielkimi literami w historii polskiego żużla. Z Kasprzakiem problem jest taki, że on ma ciężki charakter i mnie przeraża jego problem z wagą. Nie wygląda on za dobrze.

Z Lublinem jedzie Holder na 100%. Nie można go wpisać do składu awizowanego po prostu ;)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-07, 09:53   

leszek napisał/a:
marcin_crx napisał/a:
1. Rickardsson
2. Zmarzlik
3. Crump
4. Gollob
5. Nielsen
6. Cierniak
7. Jasiński

Ale ty jestes dziwny !!! Jeszcze Hliba w to wsadz Mieszasz w innych watkach Asa35 a sam zachowujesz sie jakbys byl oderwany od rzeczywistosci !!! \

Więc ja Ci drogi Panie Leszku odpowiem jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć tego co przekazuje w swoich postach.

Jeszcze wczoraj byłem dla Ciebie idiotą, a dziś już tylko dziwny? Szkoda, że zmieniłeś bo powinieneś za to dostać bana.

Natomiast już spieszę Ci wyjaśnić jeżeli nie rozumiesz metafory. Skład, który wpisałem to miał być kawał/sarkazm w którym docelowo chciałem przekazać, że wszystkie nazwiska jakie wymieniamy to jest zestawienie życzeniowe naszych forumowiczów, takie marzenia, które tak naprawdę tylko w niewielkim stopniu mogą się zrealizować lub wszystko może legnąć w gruzach jeżeli nasi żużlowcy zaliczą spadek.

Natomiast posty kierowane bezpośrednio do as35 lub do Ciebie, Leszku drogi mają na celu uświadomić Wam, że ludziom po 50 roku życia (o ile faktycznie Panowie tyle lat macie), iż Wam "nestorom" tego forum po prostu zwyczajnie nie wypada pisać posty na tak niskim poziomie co bardzo często w przypadku as35 lub Twoim się zdarza. Ot, po prostu liczyłbym, że Panowie z tak dużym doświadczeniem życiowym z tak dużym stażem na żużlu powinni jednak nieco bardziej na chłodno oceniać pewne rzeczy i dawać nam "młodym" przyklad z góry jak po latach powinniśmy podchodzić do pewnych spraw.

Jeżeli nadal nie jesteś w stanie Leszku zrozumieć tego to bardzo mi przykro, ale to świadczy tylko o Tobie. Dalej nie będę już pisał, bo nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu i pisać o niskim poziomie inteligentcji, wypisywaniu o idiotach, CH***, debilach i innych tego typu rzeczach.

Natomiast odnosząc się do Twojej wypowiedzi z tematu o najbliższych meczach, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nigdzie nie brnę w ślepą wiarę w umiejętności Chomskiego lub naszych kolarzy. Nie wiem czy choć raz pochyliłeś się nad moimi postami w ostatnich czasach, bo bardzo często ostatnio krytykuje Chomskiego i naszych kolarzy i raz nawet zbyt mocno się zagalopowałem wyzywając naszych żużlowców. Czytaj raz zniżyłem się do Waszego poziomu, za co raz jeszcze solidnie przepraszam.

Jest natomiast różnica zasadnicza od krytykowania, a pisania o rampie w Lidlu lub wprost hejtowania, bo do tego sprowadzają się Wasze posty.

leszek 

Wysłany: 2020-08-07, 16:49   

marcin_crx napisał/a:
Jeszcze wczoraj byłem dla Ciebie idiotą, a dziś już tylko dziwny? Szkoda, że zmieniłeś bo powinieneś za to dostać bana.

Szczerze ? Bana mam w dupie . Za wczorajszego posta bardzo Cie przepraszam - zbyt impulsywnie zareagowalem - pogoda robi swoje + browarek i po herbacie . Zresztga to nie jest wymowka - zachowalem sie karygodnie . - PRZEPRASZAM
Nie bede tez cytowal Twojego postu i odpowiadal na wybrane zagadnienia , ktorymi sie posluzyles :)
Co nie zmienia faktu , ze w 90% zgadzam sie z Toba .
Jeszcze raz Cie przepraszam , ale zdania na temat Chomskiego i pewnych zawodnikow nie zmienie .
Dam sobe jaja uciac , ze gdybys Ty i wielu innych tak wkonywali swoja prace dawno dostaliby kopa w dupe . U nas w klubie od kilku lat jest dramat , szczegolnie w wykonaniu jedneo Pana . Wiec slowo DEBIL jak najbardziej do niego pasuje . Ilez razy mozna z uporem maniaka popelniac takie same bledy ? Sam zobacz - ja wczoraj dalem totalnie dupy - zareagowales i ok . Ja uderzylem sie w piers - potrafie przyznac sie do bledu . W/w jegomosc niestety nie - ba nawet wykrzykuje do dziennikarzy .
Pozdrawiam Cie serdecznie i poraz trzeci przepraszam .

Ps. 50 lat jeszcze nie mam

as35 

Wysłany: 2020-08-07, 19:02   

marcin_crx napisał/a:

Natomiast posty kierowane bezpośrednio do as35 lub do Ciebie, Leszku drogi mają na celu uświadomić Wam, że ludziom po 50 roku życia (o ile faktycznie Panowie tyle lat macie), iż Wam "nestorom" tego forum po prostu zwyczajnie nie wypada pisać posty na tak niskim poziomie co bardzo często w przypadku as35 lub Twoim się zdarza.

Nie wypada także małolatowi który jak ja chodziłem na żużel nie był w planach - zwracać uwagę starszym. Uszy po sobie, wzrok w podłogę i siedzieć cicho. Szczególnie jak się jest od dawna (ostatnio ciut mniej) wielkim fanem intelektu i wiedzy żużlowej zajmującego miejsce trenera w naszym klubie.

marcin_crx napisał/a:
Ot, po prostu liczyłbym, że Panowie z tak dużym doświadczeniem życiowym z tak dużym stażem na żużlu powinni jednak nieco bardziej na chłodno oceniać pewne rzeczy i dawać nam "młodym" przyklad z góry jak po latach powinniśmy podchodzić do pewnych spraw.

To doświadczenie właśnie NIE pozwala mi przechodzić do porządku dziennego nad wiadrami wazeliny i ton tłumaczeń nieudaczników. To doświadczenie pozwala zauważyć kiedy zaczyna się wciskanie kitu i tworzenie legend. A wiek pozwala także na ostre i MĘSKIE określanie miernot i ich miejsca w otaczającym świecie.

marcin_crx napisał/a:
Natomiast odnosząc się do Twojej wypowiedzi z tematu o najbliższych meczach, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nigdzie nie brnę w ślepą wiarę w umiejętności Chomskiego lub naszych kolarzy. Nie wiem czy choć raz pochyliłeś się nad moimi postami w ostatnich czasach, bo bardzo często ostatnio krytykuje Chomskiego i naszych kolarzy i raz nawet zbyt mocno się zagalopowałem wyzywając naszych żużlowców. Czytaj raz zniżyłem się do Waszego poziomu, za co raz jeszcze solidnie przepraszam.

Tu mało ze śmiechu piwa nie rozlałem... Dokładnie w ostatnich czasach ... nikt już nie bierze na serio zapewnień o ambicji, woli walki, taktyce u zajmującego miejsce trenera i amatorów na kontraktach zawodowych - tylko Ty. Zorientowałeś się że zostałeś sam w swoim uwielbieniu zajmującego miejsce trenera i amatorów na kontraktach zawodowych.

marcin_crx napisał/a:
Jest natomiast różnica zasadnicza od krytykowania, a pisania o rampie w Lidlu lub wprost hejtowania, bo do tego sprowadzają się Wasze posty.

Kolejny raz potwierdzasz że za młody jesteś (brak doświadczenia) aby poznać wszystkie cienie krytyki.
Chomski - won, Zmarzlik mniej gadania więcej pracy- szczególnie starty, Wożniak, Kasprzak - rampa Lidl lub Biedronka (tu większe ponoć wymagania).

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-07, 23:58   

As35

Skad informacja, że w Biedronce większe wymagania?

Daj troche wiecej mozliwosci.

as35 

Wysłany: 2020-08-08, 00:12   

Thorgal17 napisał/a:
As35

Skad informacja, że w Biedronce większe wymagania?

Daj troche wiecej mozliwosci.

Ponoć w Lidlu pracuje się pod nadzorem a w Biedronce samodzielnie. Stad wniosek że w Biedronce trzeba mieć większe kwalifikacje ( samodzielne myślenie- typu:co zrobić na 1 łuku, 2 łuku i co to fizyka ruchu).

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-08, 10:35   

as35 Ty jesteś niereformowalny i dodaje Cię to ignorowanych użytkowników w tym momencie. Jesteś strasznym frustratem, gościem, który ma chyba mnóstwo kłopotów życiowych i nie potrafi w żaden inny sposób tego załatwić poza wylewaniem hejtu.

Ty nie potrafisz normalnie i konstruktywnie krytykować i nie rozumiesz żadnych argumentów.

Jesteś po prostu zwykłym hejterem, ja nie nawidzę takich ludzi.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-08, 13:43   

marcin_crx napisał/a:

To znaczy, że jesteś hejterem :-)

lupus 

Wysłany: 2020-08-08, 14:16   

tak na marginesie... @as35 ciekawe jakie są Twoje dokonania życiowe, czym się wyróżniłeś na forum chociażby krajowym skoro Krzysztofa Kasprzaka, który 11 razy stawał na pudle zawodów rangi mistrzostw świata ( z czego 3 razy wygrał), który ma min tytuł IMŚ juniorów, IMP juniorów nazywasz nieudacznikiem... Wg mnie można wiele o człowieku powiedzieć, pomyj wylać ale nie to ze mu nic w życiu nie wyszło. Szczególnie jak się samemu nic więcej nie dokonało. Tak na marginesie, bo co do kierunku i sensu Twoich wypowiedzi trudno się nie zgodzić.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-08, 15:04   

Thorgal17 napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

To znaczy, że jesteś hejterem :-)

Otóż nie, Panie Pastorze, bo to że nienawidzę, to nie znaczy że pisze, mówię o nich w kontekście rampy w Lidlu i innych tego typu.

Odpowiedz do tematu