Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX/IV kolejka Ekstraligi - Stal Gorzów - Motor/Włókniarz
Autor Wiadomość
WojtekG 

Wysłany: 2020-08-09, 22:16   

Thorgal17 napisał/a:
Ufff... Aż strach pomyśleć, gdyby Bartek nie zrobił kompletu...

Jutro Woźniak za KK mimo wszystko. Obawiam się jednak, że po dzisiejszym meczu KKja trzeba zbudować. Odstawienie KKja wkurzy go na maksa i spowoduje strajk Kaspera. Nie wolno do tego dopuścić! On ma potencjal. Julia zna droge do jego psychiki.

Paweł z Woźniakiem sobie żartujesz, tak samo jak z Birkemose

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-09, 22:27   

Wojtek,

Nie żartuję. Czym Cię dziś przekonał KK i czym zasłużył na wygryzienie ze składu Woźniaka na Czewę?

Woźniak u nas z wewnętrznych pól może ujedzie 4-5 pktów. U KK nie mam wiary na progres w jeden dzień. Niech rywalizują o miejsce w składzie do końca sezonu.

A Birkemose? Dziś bym go puścił w 14 biegu. W Grudziądzu widzieliśmy co się może stać wobec braku rezerwowego. I w końcu: Wozniak i KK to powoli melodia przeszlosci w Stali. Birkemose zas przyszlosci. Warto go powoli wdrażać w zespol. Gorszy od powyzszej dwojki pewnie obecnie nie jest.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-09, 22:33   

Jutro powinno być lepiej. Dzisiaj mogli sobie darować tą polewaczkę bo to była parodia polewania. Duchota jak cholera, ledwo szło oddychać a ten pier...y komisarz zamiast porządnie zlać tor kazał robić jedno kółko i spowrotem do boksu. Zanim wyjeżdżali zawodnicy po takim "laniu" po wodzie śladu nie było. patrząc na to co było dzisiaj we Wrocławiu gdzie lali ile wlezie to śmiech na sali. Szczególnie jak porównamy nawierzchnie obu torów. Jutro mecz o 20:30 bez słońca więc chociaż troszkę dłużej tor będzie wilgotny.

[ Dodano: 2020-08-09, 22:51 ]
Co do Krzycha to ja mam swoje przemyślenia. To dorosły chłop, a ma całą rodzinę do wyżywienia. Brata, ojca - wszyscy jedzą ze wspólnego gara - jego gara. Krzychu jest przywiązany i nie potrafi odciąć tej pępowiny i zacząć własne życie, zmienić team. Być może robi to, bo podświadomie czuje że musi spłacać dług wdzięczności za lata inwestycji jakie ojciec w niego ładował na początku kariery. Dla mnie wygląda to tak że jego obecny team kompletnie nie radzi sobie z silnikami. Krzychu ma już swoje lata, jakieś osiągnięcia ma. Większość w jego wieku ma już postawiony dom i rodzinę. On mimo sukcesów jakie miał nie ma nic. Może ta sytuacja staje się już dla niego nużąca? Chciałby coś zmienić ale nie ma odwagi powiedzieć rodzinie dość. Ja wiem że są rodzinne teamy które sobie świetnie radzą, ale w jego przypadku to jest jakiś dramat. Karczmarz z klubowym mechanikiem łapie szybciej ustawienia od teamu KKeja. I jest od niego w każdym meczu szybszy, ale brak mu jeszcze umiejętności by tę szybkość wykorzystać. Według mnie oni są już sobą totalnie zmęczeni, wypaleni i lepiej dla Krzycha by było żeby znalazł sobie nowych współpracowników.

kris_77 

Wysłany: 2020-08-09, 23:25   

Z biegiem 14 to wg mnie decyzja PUKa - pewnie odczuwał ból i może sam powiedział, że lepiej nie ryzykować. Jeśli natomiast był w pełnej dyspozycji i mógł jechać to wygląda wtedy na błąd Chomskiego w nominacji do 14 biegu.

Tor zbyt suchy, kurzyło się strasznie. Na II łuku pełno pyłu na ubraniach, telefonach. Wszędzie. Zbyt mało wody. Czemu polewaczka nie może zrobić 2 kółek? W całej Polsce leją, a u nas jedna wielka kurzawa na trybunach

Thomsen powinien dostać karę finansową od klubu, bo to że dostanie od E ligi to już raczej pewne po tym co powiedział dziś Demski w magazynie. A jak nie finansowo to przynajmniej ostra dyskusja co się robi w takich sytuacjach. (walczysz do końca na torze, a potem w boksach wyjaśniacie sobie spięcie z toru), a tak to kolejny wizerunkowy strzał w stopę dla klubu i zespołu.

Juniorzy dziś znów słabo. Bieg Rafała z BZ był na 5:1, ale Karczmarz dał ciała na trasie.

Jutro widziałbym jednak pod 16 Birkemose, bo dużo nie brakowało dziś do kontuzji PUKA czy Thomsena - Birkemose móglby wtedy wskoczyć na 2-3 biegi.

I tak ciekawostka ze stadionu: prąd do band przynajmniej na II łuku był poprowadzony przedłużaczem z kontaktu zza 2 sektora :roll: , każdy mógł podejść i wyciągnąć wtyczkę. Ochroniarz pojawił się tam koło 6 biegu, a po kablu chodziło sporo ludzi. Amatorka jak nic. Kibice z Lublina zdjęcia robili :-)

Jutro musi być lepiej u juniorów, bo Bartek nie zawsze da rade wygrać 6 biegów.

Pytanie KK czy Woźniak - trudne na dziś. KK coś tak zaczyna w niektórych biegach szarpać, ale jak ma ma być kwaś po akcji z Thomsenem to może jednak Woźniak? Wg mnie chyba jeszcze jutro KK, a Thomsen i KK muszą się przeprosić i jechać bardziej zespołowo. Z perspektywy szczytu II łuku nie było widać ze KK celowo go wiezie. W tym miejscu wielu zawodników wyrzuca na zewnątrz.

Jutro 2 punkty, żeby mieć trochę luzu przed meczem z Rybnikiem.

PavelN11 

Wysłany: 2020-08-10, 07:19   

kris_77 napisał/a:

I tak ciekawostka ze stadionu: prąd do band przynajmniej na II łuku był poprowadzony przedłużaczem z kontaktu zza 2 sektora :roll: , każdy mógł podejść i wyciągnąć wtyczkę. Ochroniarz pojawił się tam koło 6 biegu, a po kablu chodziło sporo ludzi. Amatorka jak nic. Kibice z Lublina zdjęcia robili :-)

Do tego awaria na bramkach, ludzie stali w ogromnych kolejkach żeby podejść pod bramkę i zawrócić. Pan ochroniarz kierował ich do okienka, a tam pani mówiła, że nie wie :-D
A po 10 biegu jak stałem w kolejce za kupieniem wody to przyszedł jakiś pan i powiedział, że wyłączają im prąd, bo się boją żeby nie było tego co ostatnio :-D
Co oni robili przez te wszystkie dni? No Monthy Pyton, ile jeszcze wody w Warcie musi upłynąć żeby w tym klubie skończyło się te amatorstwo na każdym kroku?

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-10, 07:51   

PavelN11 napisał/a:
kris_77 napisał/a:

Do tego awaria na bramkach, ludzie stali w ogromnych kolejkach żeby podejść pod bramkę i zawrócić. Pan ochroniarz kierował ich do okienka, a tam pani mówiła, że nie wie :-D
A po 10 biegu jak stałem w kolejce za kupieniem wody to przyszedł jakiś pan i powiedział, że wyłączają im prąd, bo się boją żeby nie było tego co ostatnio :-D
Co oni robili przez te wszystkie dni? No Monthy Pyton, ile jeszcze wody w Warcie musi upłynąć żeby w tym klubie skończyło się te amatorstwo na każdym kroku?

Raczej skierowałbym pytanie do OSIR-u co oni robili przez ten czas, że przed meczem zabrakło prądu na drugim łuku i czemu w desperacji musieliśmy zabrać prąd z gastronomii. Klubowi wcale się nie dziwię takiej decyzji bo mecz był znów na naszą korzyść i to chyba było zwyczajowe dmuchanie na zimne. Ale dlaczego zarządca obiektu nie potrafi go przygotować żeby bez obaw i przeszkód można było rozgrywać zawody to jest dla mnie pytanie...

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-08-10, 08:03   

Mamy pierwsze punkty! Wreszcie

Cel na mecz Motorem wypełniony. Wygraliśmy, mamy pierwsze punkty i może z optymizmem patrzeć na kolejne spotkania ale czy na pewno mamy powody do zadowolenia?

Zacznijmy od początku: Przed meczem mega nerwówka bo widać, że Lublin miał pretensje o stan toru, potem jakaś awaria band i nerwowe rozkładanie przedłużaczy na drugim łuku.

Plusy:
+Fantastyczny Zmarzlik - klasa sama w sobie
+Bardzo dobry Holder i Thomsen - swoje chłopaki zrobili
+Odrobienie strat po pierwszej serii
+Dobre i szybkie zmiany Chomskiego. Jestem w szoku! :shock:

Minusy:
-Beznadziejny Kasprzak - tutaj wiele nie trzeba pisać...
-Słabi juniorzy - owszem wygrali bieg juniorski ale oczekiwałem, że uciułają punkty np. na słabym Hampelu
-Niepewny Iversen - co prawda na początku był szybki ale widać, że upadek wpłynął na jego formę.

Podsumowując, dobrze, że mamy 2 pkt. Dzisiaj czeka nas ciężki mecz z Częstochową. Obyśmy wyciągnęli wnioski a Buczak postawił Iversena i Holdera na nogi.

PS. Jedziemy po Play Offy (żart) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-08-10, 08:05   

Jeżeli chodzi o prąd to w Radio Gorzów dyrektor klubu powiedział, że było przepięcie od jednej z budek gastro i wywalało korki. Zlokalizowali błąd i będzie ok :)

WojtekG 

Wysłany: 2020-08-10, 08:35   

Thorgal17 napisał/a:
Wojtek,

Nie żartuję. Czym Cię dziś przekonał KK i czym zasłużył na wygryzienie ze składu Woźniaka na Czewę?

Woźniak u nas z wewnętrznych pól może ujedzie 4-5 pktów. U KK nie mam wiary na progres w jeden dzień. Niech rywalizują o miejsce w składzie do końca sezonu.

A Birkemose? Dziś bym go puścił w 14 biegu. W Grudziądzu widzieliśmy co się może stać wobec braku rezerwowego. I w końcu: Wozniak i KK to powoli melodia przeszlosci w Stali. Birkemose zas przyszlosci. Warto go powoli wdrażać w zespol. Gorszy od powyzszej dwojki pewnie obecnie nie jest.

W ogóle się z Twoim rozumowaniem albo jego brakiem (bez obrazy) nie mogę zgodzić, po pierwsze Woźniak w tym sezonie jest gwarancją niczego - dosłownie i w przenośni niczego, on nawet w jednym występie nie zaskoczył, jest całkowicie bez formy, a KK chociaż też bez formy to jednak ma jakieś przebłyski, Woźniak nie, co do Birkemose to czy Ty w ogóle widziałeś chłopaczka na torze, oglądałem go w sobotę, hmmmmmmm, niech chłopak oswaja się z naszą ligą od tej drugiej ligi, technika jazdy okej nawet bardzo okej, ale głowa ojojoj zbyt dużo emocji niepoukładanych, chociaż trzeba mu przyznać waleczny jest, ale nic poza tym nie prezentuje w tym roku i danie go na mecz ekstraligi to według mnie byłby bardzo zły pomysł

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-10, 09:48   

Najważniejsze jest to, że w końcu wczoraj zdobyliśmy 2 punkty. To jest olbrzymi plus dla nas, że w końcu nastąpiło "jakieś" przełamanie.

Specjalnie zaznaczyłem słowo "jakieś", bo tak naprawdę przełamaliśmy się tylko wynikiem, jazda naszych orłów poza naszym rodzynkiem Bartkiem, jak zawsze solidnymi Thomsenem i Holderem to był raczej dramat.

O ile jeszcze postawę PUK-a można zaakceptować, poobijany zdobył 5+2 co w tym sezonie jest naprawdę niezłym wynikiem, tak postawa KK to dno.

Rafał również, sprzętowo widać jest okey, nawet bardzo dobrze, ale jak zawsze 10 metrów do rywala, niewielka szansa kontaktu,a Rafał już nóżkę wystawia i hamuje ciałem. Wczoraj jakby miał troszkę więcej odwagi pewnie zamiast trzech byłoby 7-8 oczek. Szczególnie bolała frajerska strata punktów w biegu 4.

Chomski wczoraj spisał się dobrze, naturalnie bieg 14 i wstawienie KK to błąd, ale tutaj chyba chodziło o to, że PUK nie był fizycznie w stanie jechać.

Jeszcze jedno - moim zdaniem faul Łaguty to czerwona kartka.

guderian 
guderian

Team: Stal
Wysłany: 2020-08-10, 10:57   

2pkt cieszą, bo można zakładać, że 3 zdobędziemy w walce z ROW-em i to powinno dać utrzymanie. Nie chcę tego pisać, ALE gdyby ktoś zdecydował się "wyciąć" Bartka - to jest po nas. Ten chłopak to dar od Boga

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-10, 12:07   

Z fb Woźniaka:

Kierunek: "Jancarz". Do zobaczenia wieczorem ✊

Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
📺 ELEVEN SPORTS godz. 20:00

#SW48 | #StalowaArmia | #ZawszeRazem
Ostatnio zmieniony przez Thorgal17 2020-08-10, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  

mazinho 

Wysłany: 2020-08-10, 12:10   

To teraz krótko ode mnie. Mecz wygrał nam Bartek Zmarzlik...i I zestaw startowy. Te dwa czynniki miały decydujący wpływ na naszą 4-punktową wygraną.

Motor jechał 7 razy z zdecydowanie najkorzystniejszych pól a i c - jednak tylko pięć biegów mieli z tych pól z udziałem seniorów. To, że na a ustawił się raz Trofimow i raz Lampart udało nam się wykorzystać. Za 1 razem Zmarzlik z Holderem wygrali 5:1, a później Kasprzak z Iversenem wyszarpali cenne 3:3 na Lamparcie. Natomiast wszystkie 5 biegów seniorzy Motoru wygrali, gdy ustawiali się na polach a i c.

Kiedy Motor miał pola A i C:

1 bieg - 5:1
3 bieg - 5:1
7 bieg - 1:5 (Trofimow jechał z A, obok był Zmarzlik na b)
8 bieg - 4:2
10 beg - 3:3 (po starcie Motor wyszedł na 5:1, jednak lampart został objechany na dystansie przez naszych)
12 bieg - 4:2
14 bieg- 5:1

Motor z pól a i c łącznie zrobił +12

Stal Gorzów kiedy miała pola A lub C:

2 bieg - 4:2
4 bieg - 3:3 (karczmarz na dystansie dał się objechać dwójce rywali)
5 bieg - 5:1
6 bieg - 3:3
9 bieg - 5:1
11 bieg - 4:2
13 bieg - 5:1
15 bieg - 3:3

Stal kiedy miała pola A i C wyszła na +16

Kluczowe według mnie w tym spotkaniu były dwa biegi - młodzieżowy, kiedy wygraliśmy 4:2 wykorzystujac lepsze pola startowe, a także bieg numer 7, kiedy majac niekorzystne pola wygralismy go podwójnie (pomogło ustawienie na a najsłabszego Trofimowa).

Zmiany były dobrze zrobione. Z meczami u siebie Chomski nie ma problemu. Tutaj jest prosta zasada, jak tylko dochodzi do -6 od razu wypuszcza się taktyczną i tak też Chomski robi.

Jedynie co się można lekko przyczepić to:
- przygotowanie tak pól startowych, że o wygranej w meczu...w głównej mierze decyduje szczęście i wylosowanie odpowiedniego zestawu startowego.
- Widowiskowości. Tor nie był za bardzo atrakcyjny, była jedna sciezka, a mijanki były głównie na juniorach - Karczmarzu i Lamparciu lub raz na wolnym Hampelu. To zdecydowanie za mało.

I chyba największy błąd, ktory na szczęście nie miał wpływu na wynik meczu, a mianowicie obsada biegu numer 14. Przed tym biegiem po 8 punktów miał Thomsen i Jack Holder i mogliśmy wybierać. Wówczas bylo +8 dla nas i brakowało nam pokonania w 14 biegu przynajmniej jednego rywala. Motor robił taktyka i miał handicap i pola a i c. W 15 w a mieliśmy Bartka i żeby wykluczyc - ewentualną tasme, defekt (na szczęście to się nie stało) lepiej było próbować zamykać mecz w 14 biegu. Do biegów nominowanych tak prezentował się Thomsen i Holder:

Thomsen - Wygrane pojedynki 5:3 (Pokonani: łaguta, jamróg, hampel, michelsen,zagar), (Przegrani: michelsen, łaguta, zagar)

Holder - Wygrane pojedynki: 6:2 (michelsen, trofimow, łaguta,jamróg x2,hampel) porażki: (jamróg, zagar)

Założenie, że Holder był lepszy w tym spotkaniu i danie go do 14 biegu (tak zrobił trener Chomski) było mylące. Holder 3 z 4 biegów jechał z pól a i c. Raz - na początku spotkania miał pole b i w pierwszym starcie jak i w powrótce nienajlepiej wychodził spod taśmy z tego pola. Zresztą w powtórce przegrał 1:5. Thomsen z kolei połowe ze swoich startów jechał z pól b i d i raz mu sie udało zrobić punkty na dystansie na jednym z seniorów. Uważam, że Thomsen jadący w 14 biegu dawałby wiecej szans na pokonanie jednego z rywali niż Jack Holder. I tutaj mały bład naszego sztabu skzoleniowego, jednak bez konselwencji.

Prawdziwym ojcem zwycięstwo był oczywiscie Bartek Zmarzlik. Wreszcie tor pasował naszemu liderowi, który był piekielnie szybki. Zmarzlik miał też "szczęście" do korzystnych pól startowych, bo jechał z pól: c,c,b,c,a,a. Czyli tylko jeden raz na 6 stał na niekorzystnym polu (pole b), a obok miał najsłabszego juniora gości. To nieco pomogło...

Wnioski po spotkaniu. Jeżeli tor będzie taki jak wczoraj - to znów musimy liczyć na los i wylosowanie zestawu numer 1 - to da nam wiecej biegów z pól: a i c oraz szanse na wygranie biegu młodzieżowego. Musimy też liczyć na wystep Zmarzlika niemal perfekcyjny. Do tego mamy Thomsena, który jest drugim liderem, skutecznego Jacka Holdera i słabą drugą linię (Iversen, Kasprzak/Woźniak i juniorzy).

PS i chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobrą decyzją jest to co pisałem od sezonu 2017, czyli konieczność jazdy lidera z seniorem. Bartek jechał wczoraj 5 razy z seniorem z czego 4 razy wygrywaliśmy biegi drużynowo - za każdym razem podwójnie robiąc olbrzymią róznice. Thomsen z juniorem wyszli tylko w dwóch biegach na -2 i to też robiło robotę. Potencjał tej drużyny, kiedy Bartek jedzie z seniorem jest dużo wyższy. Dodam tyle, że wczoraj - Stal wygrała 6 biegów drużynowo, z czego 4 kiedy Bartek jechał z seniorem. Jakby Bartek jechałby pod 13 (jak za czasów i pozwolenia na to Zmory) to mecz z Motorem mógłby być przegrany...

Danonek9200 

Wysłany: 2020-08-10, 12:28   

Mazinho szanuję Twój wpis, bo również zgadzam się, że wczoraj pola 1 i 3 dawały sporą przewagę i dobrze się stało, że my jechaliśmy 8 biegów z tych pól, ale pisanie, że Chomski powinien w 14 wpuścić Thomsena , a nie Holdera po fakcie i że tutaj mały błąd Chomskiego to się nie zgodzę zupełnie. To takie wróżenie z fusów kto z nich by sobie lepiej poradził. Było pewne, że G. Łaguta z 1 pola ucieknie w 14, więc Holderowi pozostawała walka tylko z Michelsenem , który też jest solidnym żużlowcem. J. Holder robił co mógł i był o krok od wygranej na dystansie z nim, Thomsen natomiast w 15 biegu został dwie długości motoru na samym starcie i miał już po wyścigu. Czy on mógłby w 14 pokonać Michelsena? Nie mówię, że nie, ale to takie wróżenie z fusów. Na pewno błędu po stronie Chomskiego tutaj nie widzę. Zgadzam się, że Chomski zawalił nam w tym sezonie sporo meczów i marny z niego taktyk, ale czasem też wypadałoby go pochwalić, a nie na siłę krytykować. Wczoraj według mnie prowadził mecz wzorowo.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-10, 12:33   

Mazinho super analiza, po dzisiejszym meczu czekam na kolejną :)

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-10, 12:37   

Podpisuje się pod Panami wyżej. Szacunek Przemek za rozebranie spotkania na czynniki pierwsze :) Chylę czoła za poświęcony czas na tak fajny materiał ;)

adikkkkk 
Fanatyk od dziecka

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-10, 12:40   

Bardzo dobra analiza mazinho, ale co do 14 biegu zgadzam się z Danonkiem9200. Myślę, że wypuszczenie Thomsena w 14 nic by nie zmieniło.

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-10, 12:48   

adikkkkk napisał/a:
Bardzo dobra analiza mazinho, ale co do 14 biegu zgadzam się z Danonkiem9200. Myślę, że wypuszczenie Thomsena w 14 nic by nie zmieniło.

Thomsen na moje to tak co drugi bieg ma dobry start

Skomand 

Wysłany: 2020-08-10, 12:58   

Danonek9200 napisał/a:
Mazinho szanuję Twój wpis, bo również zgadzam się, że wczoraj pola 1 i 3 dawały sporą przewagę i dobrze się stało, że my jechaliśmy 8 biegów z tych pól, ale pisanie, że Chomski powinien w 14 wpuścić Thomsena , a nie Holdera po fakcie i że tutaj mały błąd Chomskiego to się nie zgodzę zupełnie. To takie wróżenie z fusów kto z nich by sobie lepiej poradził. Było pewne, że G. Łaguta z 1 pola ucieknie w 14, więc Holderowi pozostawała walka tylko z Michelsenem , który też jest solidnym żużlowcem. J. Holder robił co mógł i był o krok od wygranej na dystansie z nim, Thomsen natomiast w 15 biegu został dwie długości motoru na samym starcie i miał już po wyścigu. Czy on mógłby w 14 pokonać Michelsena? Nie mówię, że nie, ale to takie wróżenie z fusów. Na pewno błędu po stronie Chomskiego tutaj nie widzę. Zgadzam się, że Chomski zawalił nam w tym sezonie sporo meczów i marny z niego taktyk, ale czasem też wypadałoby go pochwalić, a nie na siłę krytykować. Wczoraj według mnie prowadził mecz wzorowo.

Żadne wróżenie. Chomski takiego ba
bola walną juz w Rybniku. W 14 mógł puścic Thomsena, a puścił Kasprzaka, a Thomsena w biegu 15. Chomski to taktyuczny laik. Beznadziejny. Na sprzęcie się nie zna. Woźniak bez formy, ale czmeu z Lesznem w pierwszym meczu dał go z parzystego numeru i zaczynał z pól zewnętrznych? Chomski to nawet na Stalusia sie nie nadaje

TOMEK

Wysłany: 2020-08-10, 14:53   

Dobra nie jarać się. Dziś bez Iversena.

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-08-10, 17:40   

TOMEK napisał/a:
Dobra nie jarać się. Dziś bez Iversena.

Chomski won

będzie ciężko, Bartek, Holder, Thomsen to 35 pkt jak pojadą tak jak wczoraj, to za mało. Niech Bartkowi jeden bieg nie wyjdzie... 11 pkt muszą przywieść juniorzy, Szymon i KK... jak się zepną będzie ok. Jak nie zepną.

hmm któryś z komentatorów sugerował wczoraj, że słaby początek Stali był zamierzony, żeby można było Bartka wykorzystać na maxa. Jakoś ciężko mi o takie taktyczne kruczki podejżewać nasz sztab....

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-10, 17:45   

Wozniak za KK. ZZ za Iversena.

Dobre decyzje. Przypomnijcie tylko: czy za Puka my mozemy stosowac ZZ tylko w meczach 1-7 kolejki?

darkis 

Wysłany: 2020-08-10, 18:04   

Musze powiedzic ze zawsze z ciekawosci i niecierpliwoscio oczekuje analiz Mazinho, kurcze czlowieku ty sie marnujesz jako analityk-amator.
Jakby bylo wspaniale gdyby Stanislaw posiadal Twoja wiedze, a moze zorganizujemy jakas akcje

"Mazinho do sztabu szkoleniowego"

CIekawi mnie czy ktos z kluby wie o tym iz posiadamy tutaj na forum taka osobe , czlowieka ktory po prostu zna sie na rzeczy.!!

Wsieklbym sie jakby sie nagle okazalo ze Falubazy czy tez inny klub przechwycil nam mazinho i wciagnal do wlasnego sztabu szkoleniowego/taktycznego

as35 

Wysłany: 2020-08-10, 18:16   

darkis napisał/a:
Musze powiedzic ze zawsze z ciekawosci i niecierpliwoscio oczekuje analiz Mazinho, kurcze czlowieku ty sie marnujesz jako analityk-amator.
Jakby bylo wspaniale gdyby Stanislaw posiadal Twoja wiedze, a moze zorganizujemy jakas akcje

CIekawi mnie czy ktos z kluby wie o tym iz posiadamy tutaj na forum taka osobe , czlowieka ktory po prostu zna sie na rzeczy.!!

Wsieklbym sie jakby sie nagle okazalo ze Falubazy czy tez inny klub przechwycil nam mazinho i wciagnal do wlasnego sztabu szkoleniowego/taktycznego

Siedzą i czytają- ponoć mają ostatnio obowiązek. I są tego efekty. Myślicie ze zajmujący miejsce trenera wpadłby na ostawienie KK po pierwszym sabotażu? Nigdy.

Dziś będzie trudno, KK i Woźniak w składzie ?

[ Dodano: 2020-08-10, 18:26 ]
Ufff jednak ZZ i Kasprzaka nie będzie. Bedzie Woźniak :-) tez nielot.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-08-10, 19:30   

darkis napisał/a:
Wie i ma na niego no ...szacunek ;-)

darkis napisał/a:
Za kogo i przy kim? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak obawiałem się trochę meczu z Motorem, tak byłem spokojny o mecz z Cz-wą. Po dzisiejszej informacji o zz jestem jeszcze bardziej spokojny. 8-)

Odpowiedz do tematu