Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX/IV kolejka Ekstraligi - Stal Gorzów - Motor/Włókniarz
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-08-03, 14:21   IX/IV kolejka Ekstraligi - Stal Gorzów - Motor/Włókniarz

Pierwsze dwa z serii meczy o wszystko.

Pozwoliłem sobie wrzucić razem, bo mecze są dzień po dniu.

Zapraszam do dyskusji, choć nie wiem czy jest o czym, bo ja w wygraną już nie wierzę.

Z drugiej jednak strony jeżeli ten mecz na wyjdzie to dzień później z Czewą powinno być z górki.
Ostatnio zmieniony przez Maciex 2020-08-11, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  

kielbasa1978 

Wysłany: 2020-08-03, 16:53   

Podobno Holder znowu ma nie jechać w obu meczach.

Zawodnicy po meczu w Lesznie powiedzieli, że była super atmosfera a Chomski nie chce tego psuć

leszek 

Wysłany: 2020-08-03, 17:40   

kielbasa1978 napisał/a:
Podobno Holder znowu ma nie jechać w obu meczach.

Podono tez ze kogut wygrzmocil gaske i wyluly sie kaczki !!
Caly kurnik natomiast pial z zachwytu

majomcl 

Wysłany: 2020-08-03, 21:25   

Przecież jak nie wystąpi Holder za Woźniaka to istny sabotaż

lupus 

Wysłany: 2020-08-03, 22:00   

majomcl napisał/a:
Przecież jak nie wystąpi Holder za Woźniaka to istny sabotaż

kolega kiełbasa zarzucił pierwszy postem pewnie prowokacyjnie. Nie brałbym tego na poważnie. Tym bardzie, że Holder nie jest pomysłem trenejra naszego.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-03, 22:21   

lupus napisał/a:
kolega kiełbasa zarzucił pierwszy postem pewnie prowokacyjnie. Nie brałbym tego na poważnie. Tym bardzie, że Holder nie jest pomysłem trenejra naszego.

Wiesz, ja takich postów też nie biorę na poważnie, ale jeśli poświęcić temu postowi dłuższą analizę, to wcale nie byłbym tego taki pewien, że Holder jednak wystąpi w dwóch meczach.. Przecież musimy się budować... I może być tak, jak kiełbasa piszę...

kielbasa1978 

Wysłany: 2020-08-04, 09:02   

Taki żarcik ;-)

Ale próbowałem wejść w buty Stanisława. Strasznego psikusa mu zrobił Prezes tym wypożyczeniem JH. Zaprzeczył jego wieloletniej filozofii "budowania". Nigdy nie mieliśmy więcej zawodników niż miejsc w składzie i w każdym sezonie to się na nas mściło. Musieliśmy robić transfery Last Minute. Ale za to trenera lubili wszyscy zawodnicy i była sielanka w parkingu. I teraz zły Prezes każe Stanisławowi wyrzucić kogoś ze składu a ten chodzi struty.

To tak jak ze zwalnianiem pracownika. Nikt tego nie lubi robić ale za którymś razem staje się to już rutynowe i jest to obojętne emocjonalnie. Trener musi się w końcu tego nauczyć

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-04, 09:16   

Wiecie co, nie chce posądzać Stasia o takie praktyki, ale słyszałem ostatnio jakoby nasi menagerowie w polskich klubach mieli mieć tzw. "finansowe wsparcie" od zawodników za puszczanie w wyścigach. Więc może to tłumaczy "pewne" zachowania Stanisława?

Piszę to całkowicie poważnie, bez przymrużenia oka.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-04, 11:24   

Mecz z Motorem trzeba po prostu wygrać, aby ugasić pożar, który się tli u nas w tabeli. Potem dzień po dniu mamy Włókniarz, tor nie powinien się zmienić, a nasi będą mieli ustawione bryki pod tor... Moim zdaniem musimy liczyć tutaj na 4 punkty. Dla chłopaków to też mecze o coś, wielu z nich jeszcze nawet dobrze nie zarobiło - Iversen, KK. Oni też muszą się w końcu pokazać, aby zyskać na kontraktach na drugi rok. Iversen w Lesznie 8pkt i dwa indywidualne zwycięstwa, to napawa optymizmem. Moim zdaniem na pierwszy mecz skład powinien być ustawiony tak:

9. Holder
10. Iversen
11. Zmarzlik
12. Kasprzak
13. Thomsen
14. Jasiński
15. Karczmarz

Dlaczego tak? Najprawdopodobniej pod 2 wystawią Łagute, a ja chce zabezpieczyć bieg numer 12 Zmarzlikiem. Do tego mocne rozpoczęcie w 1 biegu Zmarzlik i Holder. Agresywna para KK i Zmarzlik najprawdopodobniej na Zagara i Hamepla oraz Michelsena i kogoś z dwójki juniorów.

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-08-04, 11:56   

majomcl napisał/a:
Mecz z Motorem trzeba po prostu wygrać, aby ugasić pożar, który się tli u nas w tabeli. Potem dzień po dniu mamy Włókniarz, tor nie powinien się zmienić, a nasi będą mieli ustawione bryki pod tor... Moim zdaniem musimy liczyć tutaj na 4 punkty.

Ja myślę, że musimy tutaj zagrać nie o 4, a o 5 punktów.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-04, 12:49   

majomcl napisał/a:
Mecz z Motorem trzeba po prostu wygrać, aby ugasić pożar, który się tli u nas w tabeli. Potem dzień po dniu mamy Włókniarz, tor nie powinien się zmienić, a nasi będą mieli ustawione bryki pod tor... Moim zdaniem musimy liczyć tutaj na 4 punkty. Dla chłopaków to też mecze o coś, wielu z nich jeszcze nawet dobrze nie zarobiło - Iversen, KK. Oni też muszą się w końcu pokazać, aby zyskać na kontraktach na drugi rok. Iversen w Lesznie 8pkt i dwa indywidualne zwycięstwa, to napawa optymizmem. Moim zdaniem na pierwszy mecz skład powinien być ustawiony tak:

9. Holder
10. Iversen
11. Zmarzlik
12. Kasprzak
13. Thomsen
14. Jasiński
15. Karczmarz

Dlaczego tak? Najprawdopodobniej pod 2 wystawią Łagute, a ja chce zabezpieczyć bieg numer 12 Zmarzlikiem. Do tego mocne rozpoczęcie w 1 biegu Zmarzlik i Holder. Agresywna para KK i Zmarzlik najprawdopodobniej na Zagara i Hamepla oraz Michelsena i kogoś z dwójki juniorów.

Ja bym poczekał najpierw na skład Lublina. Zmarzlik i KK w jednej parze się pozabijają.

Chomski won

majomcl 

Wysłany: 2020-08-04, 12:59   

TOMEK napisał/a:
Ja bym poczekał najpierw na skład Lublina. Zmarzlik i KK w jednej parze się pozabijają.

Skład Lublina najprawdopodobniej:
1. Miesiąc / Jamróg
2. Łaguta
3. Zagar
4. Hampel
5. Michelsen

Pod to ustawiałem nasz skład.
KK pierw musi dogonić Bartka, żeby się pozabijać, a to może być dla niego motywacja, aby szybko zapierdzielać :) Po za tym, kiedyś Bartek na juniorce jeździł z KK ustawionym pod 13/5 w parze i było całkiem spoko :D No to jest oczywiście moje zdanie i moja koncepcja na ten mecz.

Ks 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-08-04, 22:22   

miszarus napisał/a:

Ja myślę, że musimy tutaj zagrać nie o 4, a o 5 punktów.

Liczysz na wygraną z bonusem z Motorem?
Mnie zadowolą chociaż 2pkt aby dogonić Rybnik, a następnie wygrać z nimi w następny piątek za 3pkt i wtedy będzie można odetchnąć z ulgą

majomcl 

Wysłany: 2020-08-05, 09:48   

Własnie, w obydwóch meczach liczyłbym na 2pkt, bez bonusu, razem 4. Nie ma co być zachłannym i patrzeć trochę realistycznie. 4pkt to i tak już będzie dobrze. Później pyknąć ROW za 3 i mając 7 na koncie, nie wiem czy są nas w stanie pokonać w tabeli.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-05, 10:40   

Czemu w dzisiejszym finale MPPK jedzie bardzo słaby Woźniak, a nie słaby Kasprzak?

grochu_92 

Wysłany: 2020-08-05, 10:56   

Thorgal17 napisał/a:
Czemu w dzisiejszym finale MPPK jedzie bardzo słaby Woźniak, a nie słaby Kasprzak?

Krzysiek chce się zresetować przed weekendem, a silniki są na serwisie

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-05, 11:02   

grochu_92 napisał/a:
Thorgal17 napisał/a:

Oby to przyniosło jakiś rozsądny efekt.

Mam tylko nadzieję, że Chomski po być może dobrych dziś zawodach Woźniaka nie będzie miał idiotycznego pomysłu wstawienia go do składu na niedzielę/poniedziałek.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-05, 11:25   

grochu_92 napisał/a:

Czyli poniekąd to jego decyzja?
Mam nadzieje, że trener nie będzie naiwny i nie poleci na jeden dobry mecz o pietruszkę Woźniaka i wstawi go do składu kosztem Holdera.
Czy nasi trenują przed meczem z Motorem i Włókniarzem?

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-08-05, 11:27   

W piątek ma być trening wieczorny, połączony z testem nowej roździelni.

majomcl 

Wysłany: 2020-08-05, 11:36   

Czyli co, przed dwoma ważnymi meczami, robimy jeden wieczorny trening w piątek, gdzie jeden z meczy będzie o 16:30? Już dziś powinni trenować o tej godzinie, tym bardziej, że od dziś do niedzieli pogoda będzie tylko lepsza i będzie tylko cieplej

TOMEK

Wysłany: 2020-08-05, 12:06   

marcin_crx napisał/a:
W piątek ma być trening wieczorny, połączony z testem nowej roździelni.

A pan Kasprzak będzie łaskawy wziąć udział? Bo już na MPPK poprosił Chomskiego o wolne, a ten pacan się zgodził.

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-08-05, 13:19   

A co jak z rozdzielnia będzie problem? Nie będzie treningu? :mrgreen: :mrgreen:
Niby człowiek wie, że po tych specach nie powinien się dziwić niczemu ale takie sytuacje nadal mnie zaskakują. To tak jak z lekarzem i rezerwowym. Pan elektryk powiedział, że będzie Ok to będzie. A poprawki na błędy już nie zakładamy bo pan Elektryk powiedział, że będzie Ok. A jak nie będzie?

Majcher 
NYGUSY'08

Wysłany: 2020-08-05, 14:39   

Wczoraj trenowali, dzisiaj też coś sły
szałem.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-05, 14:59   

No dokładnie. Dziś Woźniak zapunktuje na paru kelnerach i przywiezie jakieś 8 oczek w 6 biegach i nasz Mega-Taktyk ogłosi, że akcja "Budowa Szymona" działa zgodnie z planem. I wstawi go na ligę w którymś ważnym meczu.

Będę na tym finale dziś w Gdańsku, to może uda mi się pogadać z Chomskim lub Woźniakiem o tym, ile czasu jeszcze planują zostać w Stali. Szukajcie na trybunach gościa z szalikiem i koszulką Stali :)

Niestety - musimy pogodzić się z tym, że jesteśmy skazani na pisanie o Chomskim jeszcze przez parę lat :-) Taki nasz los. P. Stanisław mieszka w Gorzowie i to nie może być przypadek. Stal i Chomski są na siebie skazani. My zaś możemy wybierać co z tym zrobić :-)

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-08-05, 15:14   

Thorgal17 napisał/a:
No dokładnie. Dziś Woźniak zapunktuje na paru kelnerach i przywiezie jakieś 8 oczek w 6 biegach i nasz Mega-Taktyk ogłosi, że akcja "Budowa Szymona" działa zgodnie z planem. I wstawi go na ligę w którymś ważnym meczu.

Woźniak nie zapunktuje, to wam gwarantuje. Kasprzak wziął wolne, bo szykuje się na ligę i bardzo dobrze, liczę, że w niedzielę pierdyknie 12-13 punktów i zgarniemy z Motorem 3 duże punkty. Wystarczy przypilnować Griszę, czy czegoś tam nie dolewa i będzie dobrze.

Odpowiedz do tematu