Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII runda Ekstraligi 2020: GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
CzakloszMiklosz 

Team: SG
Wysłany: 2020-07-26, 19:49   

Zauważcie, ze podczas prac torowych jeździł zabytkowy ciągnik i polewaczka, które obsługiwał jeden człowiek. Po zakończeniu meczu przez Substyka na tor wyjechały dwa nowiuteńkie ciągniki i nawet kierowcy się znaleźli. Kempes ewidentne przeciągał prace torowe w oczekiwaniu na deszcz. Cały teatr trwał ponad 40 minut.... co mówi regulamin? Sędzia zawieszony tweetem 20 minut po zakończeniu meczu... wynik zaliczony? WAŁ w UJ i tyle w temacie. Jeżeli nie będzie protestu z naszej strony, to ja już nic nie rozumiem.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP

Do samego meczu się nie będę odnosił, bo to był skandal połączony z kabaretem.
Jeden kretyn już został zawieszony (sędzia), jeszcze czekamy na toromistrza.

Odniosę się do naszego podwórka, bo zaśmierdziało amatorką w tym meczu na kilometry.
1. Brak zawodnika rezerwowego. Gdzie był Marcus Birkemose? Odp. W domu, bo ta zakuta Chomska pała wbił sobie i wszystkim dookoła włącznie z prezesem do głowy, że młody Dun jest tam niepotrzebny.
2. Brak lekarza klubowego na meczu - serio??? I to kretyńskie tłumaczenie Orła w tv. Facet za taką wypowiedź powinieneś polecieć z funkcji kierownika ekstraligowego klubu!! To jest jakieś science-fiction w którym ci ludzie funkcjonują.
3. Brak reakcji sztabu po decyzjach sędziego - wy tam jaj nie macie w spodniach, bando nieudaczników! żony by wam gwałcili, a wy byście stali z boku i patrzyli. żadnego protestu, żadnego telefonu do sędziego?AMATORKA!!
4. Kempiński w boksach Stali zmuszający Thomsena do wyjazdu do szpitala. Jak oglądam żużel, to pierwszy raz widziałem taką sytuację, żeby trener drużyny przeciwnej wyslał zawodnika drużyny przeciwnej do szpitala, a ta drużyna w ogóle nie zareagowała!! Dla mnie to był szok i precedens!
5. Tor i czas 30 minut - to, że ten bezjajeczny sztab nie wymusił na sędzim walkowera, to jest SKANDAL i NIEUDACZNICTWO. Mecz nie został przerwany z pwodu deszczu tylko przygotowania toru, albo jego braku. Regulamin mówi jasno - WALKOWER! Orzeł, ty kiedyś brylowałeś w znajomości przepisów, a teraz jesteś zwykłym ignorantem.
6. Pomeczowy wywiad - Kempiński zrobił Chomskiemu z dupy jesień średniowiecza, a ten wysyła Orła przed kamery, który robi z siebie debila na całą Polskę i ośmiesza Stal. Chomski jesteś cieniasem. Nie nadajesz się nawet na kasę do Biedronki. A kierownik drużyny dobitnie dzisiaj udowodnił, że z niego zwykły wróbel, a nie orzeł.

Jeżeli prezesie dalej chcesz trzymać tę bandę amatorów w sztabie szkoleniowym i za to
jeszcze im płacić, to jesteś tak samo winien całej sytuacji jak ta banda nieudaczników z Chomskim, który Cię zwyczajnie omamił i oszukuje na czele. Czas zdjąć te klapki z oczu i przestać być dobrym wujkiem, bo masz bandę amatorów w sztabie, a nie profesjonalistów.

mazinho 

lupus napisał/a:
mazinho napisał/a:
Nie wierzę..my na prawdę chcieliśmy zaliczenia po 9 biegu..

ano przecież bonus (teoretycznie) zostaje u nas :mrgreen: ... tam na prawdę wszyscy żyją w innym świecie.

Tylko ten bonus nic nie dają, a strata dwóch punktów sprawia, że mamy już teraz koniec sezonu. Tfu, po wygranym meczu z Rybnikiem.

TOMEK

Wysłany: 2020-07-26, 20:03   

Don Lucas o to to. Nie będę przeklejał postu, ale podpisuje się pod całością. Jeśli po tak spapranym organizacyjnie meczu Chomski nie wyleci na zbity ryj, to ja już nie wiem co musi jeszcze zrobić? Napluć Grzybowi w twarz? (Choć to już pośrednio robi).

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-07-26, 20:27   

mazinho napisał/a:
lupus napisał/a:
mazinho napisał/a:
Nie wierzę..my na prawdę chcieliśmy zaliczenia po 9 biegu..

ano przecież bonus (teoretycznie) zostaje u nas :mrgreen: ... tam na prawdę wszyscy żyją w innym świecie.

Tylko ten bonus nic nie dają, a strata dwóch punktów sprawia, że mamy już teraz koniec sezonu. Tfu, po wygranym meczu z Rybnikiem.

ja to wiem, nie wyczułeś sarkazmu. Tyle, że wiem też, że takie będzie tłumaczenie po meczu. 4 pkt to zwycięstwo w 2 meczu.

Co do reszty całkowicie się zgadzam z tym co napisał @Don Lucas amatorka nie przystoi zespołowi z eligi. Martwi mnie Karczmarz. Już wychodził na prostą i po tej kraksie znowu może mieć schizę.
Ostatnio zmieniony przez lupus 2020-07-26, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-07-26, 20:28   

Też mam nadzieję, że ten mecz otworzy prezesowi oczy na to kółko wzajemnej adoracji. Wywalić Chomskich i Orła, tak jak Ekstraliga załatwiła sprawę z Substykiem. Na trenera do końca sezonu Palucha, a później postarać się o Staszewskiego. Na kierownika niech wezmą nawet Frątczaka. Właśnie na takie akcje jak w dzisiejszym potrzebny jest sprytny gość, a tutaj jestem pewien, że Jacuś zrobiłby co trzeba.

przemek1221

Wysłany: 2020-07-26, 20:29   

Riki napisał/a:
Ten mecz to był jawny przekręt:
- wykluczenie Thomsena, którego Nicki pakuje w bandę i wysyła do szpitala.
- wykluczenie Iversena na 1 łuku gdzie Niels w niczym nie zawinił.
- puszczenie 9 biegu tylko po to aby GKM wyszedł na prowadzenie.
- upadek Rafała przez zły stan toru.
- jeden stary traktor i polewaczka + jeden kierowca do przygotowania toru.

Nasz sztab powinien w TV dosadnie o tym powiedzieć. Jednak kapitan Bartek nie widział w tym nic złego, a trener bał się wywiadu i przekazał głos kierownikowi drużyny, który nie miał nic do powiedzenia. Jedyny, który miał jaja to Iversen, facet powiedział prawdę i szacunek za to.

Nie rozumiem jak można dać się w tak łatwy i perfidny sposób ograć praktycznie godząc się z porażką.

Moim zdaniem akurat upadek Karczmarza nie miał nic wspólnego z torem. Pawlicki w szycie łuku skontrowal i stanal w poprzek, Rafał żeby ho nie staranowac skontrowal i go obróciło.

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-07-26, 20:34   

przemek1221 napisał/a:
Riki napisał/a:
Ten mecz to był jawny przekręt:
- wykluczenie Thomsena, którego Nicki pakuje w bandę i wysyła do szpitala.
- wykluczenie Iversena na 1 łuku gdzie Niels w niczym nie zawinił.
- puszczenie 9 biegu tylko po to aby GKM wyszedł na prowadzenie.
- upadek Rafała przez zły stan toru.
- jeden stary traktor i polewaczka + jeden kierowca do przygotowania toru.

Nasz sztab powinien w TV dosadnie o tym powiedzieć. Jednak kapitan Bartek nie widział w tym nic złego, a trener bał się wywiadu i przekazał głos kierownikowi drużyny, który nie miał nic do powiedzenia. Jedyny, który miał jaja to Iversen, facet powiedział prawdę i szacunek za to.

Nie rozumiem jak można dać się w tak łatwy i perfidny sposób ograć praktycznie godząc się z porażką.

Moim zdaniem akurat upadek Karczmarza nie miał nic wspólnego z torem. Pawlicki w szycie łuku skontrowal i stanal w poprzek, Rafał żeby ho nie staranowac skontrowal i go obróciło.

Dokładnie, a na dodatek ten patałach wykluczył Rafała! :/
Oni muszą zweryfikować wynik tego spotkania...muszą!

Ks 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-07-26, 20:34   

Myśle że Prezes Marek Grzyb tak tego nie zostawi. Za dużo już wpakował swoich pieniędzy w naszą Stal. Nie wiem jaki jest czas na zgłoszenie wniosku o walkower po zakończeniu meczu ale mam nadzieje że ten wniosek jest już pisany.
Za ten mecz należy nam się walkower koniec kropka.

lupus 

Wysłany: 2020-07-26, 20:58   

Ks napisał/a:
Myśle że Prezes Marek Grzyb tak tego nie zostawi. Za dużo już wpakował swoich pieniędzy w naszą Stal. Nie wiem jaki jest czas na zgłoszenie wniosku o walkower po zakończeniu meczu ale mam nadzieje że ten wniosek jest już pisany.
Za ten mecz należy nam się walkower koniec kropka.

Zgadzam się z Tobą tylko nie wierze, w ten protest. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Zauważcie co Kempiński w wywiadzie mówił. Stasiu to, Stasiu tamto, tak się nie robi... aż się odechciewa. Ale dla nich wszystko jest Ok. W ich matrixie jest Ok.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-07-26, 21:47   

W skrocie:
1. Komisarz, sędzia i gospodarz meczu z jednego województwa
2. Wykluczenie Thomsena skandal, z wykluczeniem Puka nie dyskutuje
3. Stan toru
4. Dlaczego po 8 biegu nikt nie zakwestionował gaźnika, albo już wtedy stanu toru??
5. Pierwszy raz od 24 lat oglądam mecz w którym deszcz nie niszczy toru, a mecz się przerywa, samo to powinno przyznać nam walkower

Trochę za dużo tych dziwnych rzeczy na raz...

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-07-26, 22:22   

Nasi kwestionowali stan toru wcześniej ale sędzia i komisarz mieli to w d... zasłaniając się tym że ze względu na ograniczenia związane z pandemią GKM ma tylko jednego kierowcę ciągnika, ma padać i nie ma czasu. Jedyną nadzieją byłaby odmowa startu przed 9 biegiem a wtedy sędzia orzekłby walkowera dla GKM-u i to nie Grudziądz, tylko nas by wszyscy zlinczowali. Kowal zawinił, a Stal powiesili... Wyniku nie zmienią bo to by oznaczało przyznanie się do winy, skompromitowało by ten cały system z komisarzami i sędziami trzęsącymi portkami przy wydawaniu jakiejkolwiek decyzji mimo że regulamin mają wkuty do swoich łbów a decyzje powinny być oczywiste. A jak wiadomo nasi działacze w krawatach są nieomylni. Więc winny będzie deszcz. Uj z regulaminem...

Michu1947 

Wysłany: 2020-07-26, 23:07   

Po tym meczu powinny polecieć cztery głowy. Jedna już poleciała. Czekamy jeszcze na informację o zwolnieniu komisarza toru, Stanisława Ch., oraz Orzeł. GKM powinien dostać tak finansowo po dupie, żeby przez dobrych kilka lat nie mogli się pozbierać.

Don Lucas dobitnie podsumował dzisiejszy cyrk. To była jawna parodia Polskiego żużla. Odechciewa się tego wszystkiego już. Obejrzałem ten mecz ze znajomymi zza granicy. Niestety to był ich pierwszy i ostatni raz. Nawet nie żartuję.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-26, 23:35   

Podsumowanie tego skandalicznego "widowiska" w Grudziądzu w 10 punktach:

1. Kasprzak i Iversen z formą są w 1 lidze. Dobrze, że mamy Jacka Holdera. Jeśli da się o niego powalczyć za rok, to zróbmy to.

2. Ten mecz odpowiedział na pytanie: po co nam rezerwowy w składzie? Nawet jeśli miałby przyjechać tylko na wycieczkę. Ano po to, byśmy wykorzystali maksymalny potencjał, który daje regulamin. Żużel jest sportem szczególnie narażonym na kontuzje. Tak, niech ktoś się postresuje, niech ktoś będzie niezadowolony, że nie pojedzie. A co? Świat i życie nie jest jak pluszowy miś.

3. Dwie skandaliczne decyzje sędziego o wykluczeniu Thomsena i Iversena. W pierwszym przypadku nic nowego: wyprzedzany Pedersen wciska rywala w płot i wybija mu z głowy dalszy mecz. W drugim przypadku: motocykle Iversena i Buczka się złączyły i to była przyczyna kolizji.

4. Kempińskiemu należy się kara za zachowanie w naszym boksie. Chłop pięknie sobie nas ustawił. Gdzie był Chomski, który powinien go objąć i palcem wskazać, gdzie jest miejsce Kempińskiego. "Robert? Ty tutaj?! Możesz sprawdzić, czy nie ma Ciebie w boksie GKM Grudziądz?"

5. Co do zajść na torze: mecz ewidentnie został przerwany z powodu tego, że był nieregulaminowy, stwarzał zagrożenie i nie został w czasie 30 minut doprowadzony przez gospodarzy do użyteczności. Powodem przerwania meczu nie były opady deszczu.

6. W związku z powyższym - sędzia podjął skandaliczną decyzję nie orzekając walkowera. Ocenę pracy sędziego mieliśmy bardzo szybko. W Magazynie Żużlowym pan Demski rzeczowo skomentował dwie skandaliczne decyzje o wykluczeniu gorzowskich Duńczyków. Zaś pan Stępniewski ocenę pracy pana sędziego przedstawił w natychmiastowej decyzji Zarządu EŻ o odsunięciu tego pana od sędziowania do końca sezonu.

7. Mam nadzieję, że po tej ocenie sędziego i po przedstawieniu dowodów (jeden kierowca, jeden traktorek), filmów, zdjęć, protokołów Komisja Eligi zweryfikuje wynik i przyzna walkowera 40:0 dla Stali.

8. Jedyną przeszkodzą w orzeczeniu walkowera może być zachowanie panów... Chomskiego i Orła. Wszystko, co robili ci ludzie było na szkodę klubu. Z wypowiedzi Kempińskiego i zachowania, słów pana Orła wynika, że nasz sztab zabiegał o przerwanie zawodów po 9 biegu przy stanie 29-25 dla GKMu. I wszystko wskazuje na to, że przyczyną takiego zachowania była chęć zatrzymania... niskiej przegranej w perspektywie rewanżu w Gorzowie i zdobycia bonusa! Przecież to jest skandal w biały dzień. To ukazuje dwa problemy: po pierwsze, minimalizm i brak ambicji naszego sztabu, po drugie: nieznajomość regulaminu.

Nasz sztab powinien iść do sędziego i powiedzieć coś takiego: "Panie Sędzio, chcemy jechać dalej! Ale sam Pan widzi co się dzieje z tym torem. Sam Pedersen mówi, że nie da się tu jechać. Widział Pan jak jechali Pedersen, Buczkowski... Oczywiście poczekamy, aby gospodarze przygotowali tor do użyteczności, ale sam Pan wie, że mają na to 30 minut. Wie Pan, prawda?".

I należało włączyć stoper i co 10 minut pokazywać go sędziemu. Nasi tego nie zrobili. Zamiast tego "wzięli" 25-29. Ja na miejscu GKMu użyłbym tego jako argumentu, że gorzowianie zgodzili się "wziąć ten wynik" i sami zabiegali o to. Nasi wciąż powinni złożyć protest i zabiegać o walkowera, bo to jedyne sprawiedliwe rozwiązanie. Pytanie tylko, czy Orzeł i Chomski nie podpisali jakiegoś protokołu po meczu, który utrudni nam przyznanie walkowera? Słowa Orła przed kamerami nie ułatwiają nam sprawy.

9. W nSport powiedzieli, że Chomski odmówił wywiadu. Dramat. Należało iść przed kamerę i powiedzieć z postawą oburzenia: "Chcemy jechać dalej, ale gospodarze nie doprowadzili toru do ładu. Niestety minęło 30 minut i decyzja zgodnie z regulaminem może być tylko jedna. Niech panowie sobie odpowiedzą jaka".

Jeśli nie Chomski, powinien to powiedzieć pan Orzeł. Tymczasem nasi zabiegali o zatrzymanie meczu, bo byli zadowoleni z... niskiej porażki. Oni chyba żyją w Matrixie.

10. Naszemu sztabowi zabrakło znajomości regulaminu i zimnej krwi. Być może po decyzji o powtórzeniu meczu z Włókniarzem - Orzeł i Chomski nie chcieli zabiegać o walkowera w imię fair play itp. Nie wiem. Tyle, że były to dwie zupełnie różne sytuacje.

Wg mnie to zarząd klubu powinien wyciągnąć konsekwencje wobec trenera i kierownika drużyny.

Speedway-Fan 

Wysłany: 2020-07-27, 07:15   

Don Lucas napisał/a:
Do samego meczu się nie będę odnosił, bo to był skandal połączony z kabaretem.
Jeden kretyn już został zawieszony (sędzia), jeszcze czekamy na toromistrza.

Odniosę się do naszego podwórka, bo zaśmierdziało amatorką w tym meczu na kilometry.
1. Brak zawodnika rezerwowego. Gdzie był Marcus Birkemose? Odp. W domu, bo ta zakuta Chomska pała wbił sobie i wszystkim dookoła włącznie z prezesem do głowy, że młody Dun jest tam niepotrzebny.
2. Brak lekarza klubowego na meczu - serio??? I to kretyńskie tłumaczenie Orła w tv. Facet za taką wypowiedź powinieneś polecieć z funkcji kierownika ekstraligowego klubu!! To jest jakieś science-fiction w którym ci ludzie funkcjonują.
3. Brak reakcji sztabu po decyzjach sędziego - wy tam jaj nie macie w spodniach, bando nieudaczników! żony by wam gwałcili, a wy byście stali z boku i patrzyli. żadnego protestu, żadnego telefonu do sędziego?AMATORKA!!
4. Kempiński w boksach Stali zmuszający Thomsena do wyjazdu do szpitala. Jak oglądam żużel, to pierwszy raz widziałem taką sytuację, żeby trener drużyny przeciwnej wyslał zawodnika drużyny przeciwnej do szpitala, a ta drużyna w ogóle nie zareagowała!! Dla mnie to był szok i precedens!
5. Tor i czas 30 minut - to, że ten bezjajeczny sztab nie wymusił na sędzim walkowera, to jest SKANDAL i NIEUDACZNICTWO. Mecz nie został przerwany z pwodu deszczu tylko przygotowania toru, albo jego braku. Regulamin mówi jasno - WALKOWER! Orzeł, ty kiedyś brylowałeś w znajomości przepisów, a teraz jesteś zwykłym ignorantem.
6. Pomeczowy wywiad - Kempiński zrobił Chomskiemu z dupy jesień średniowiecza, a ten wysyła Orła przed kamery, który robi z siebie debila na całą Polskę i ośmiesza Stal. Chomski jesteś cieniasem. Nie nadajesz się nawet na kasę do Biedronki. A kierownik drużyny dobitnie dzisiaj udowodnił, że z niego zwykły wróbel, a nie orzeł.

Jeżeli prezesie dalej chcesz trzymać tę bandę amatorów w sztabie szkoleniowym i za to
jeszcze im płacić, to jesteś tak samo winien całej sytuacji jak ta banda nieudaczników z Chomskim, który Cię zwyczajnie omamił i oszukuje na czele. Czas zdjąć te klapki z oczu i przestać być dobrym wujkiem, bo masz bandę amatorów w sztabie, a nie profesjonalistów.

Nic dodać , nic ująć.

sprii 

Wysłany: 2020-07-27, 07:58   

Według mnie wynik zostanie... zaliczony niestety;/ Zostaniemy wydymani w biały dzień.
Niech ten sezon już się kończy ciągle coś i mamy pod górkę.
Wiadomo coś co z duńczykiemi Rafałem??

kris_77 

Wysłany: 2020-07-27, 09:48   

Wszystko już napisaliście. Ale może ktoś konkretnie odpowiedziec na kilka pytań:

- dlaczego nie zabieramy na ważny mecz zawodnika pod numer 8?
- dlaczego trener odmawia wywiadu, zamiast powiedzieć całej Polsce co myśli o zachowaniu sedziego, Kempińskiego, Kościechy?
- czy bedą jakieś poważne kroki klubu zmierzające do powtórki meczu (zawieszenie sędziego to chyba dobry argument)
- czy faktycznie Chomski chciał zaliczyć -4, bo jest szansa na bonusa?, Jeśli tak, to ja dziś chcę widzieć jego zwolnienie.

TOMEK

Wysłany: 2020-07-27, 10:48   

kris_77 napisał/a:
Wszystko już napisaliście. Ale może ktoś konkretnie odpowiedziec na kilka pytań:

- dlaczego nie zabieramy na ważny mecz zawodnika pod numer 8?
- dlaczego trener odmawia wywiadu, zamiast powiedzieć całej Polsce co myśli o zachowaniu sedziego, Kempińskiego, Kościechy?
- czy bedą jakieś poważne kroki klubu zmierzające do powtórki meczu (zawieszenie sędziego to chyba dobry argument)
- czy faktycznie Chomski chciał zaliczyć -4, bo jest szansa na bonusa?, Jeśli tak, to ja dziś chcę widzieć jego zwolnienie.

Tak. Ja odpowiem. Osoba zatrudniona na stanowisko menedżera jest zadufanym w sobie ignorantem, nie posiadającym ani kompetencji, ani odpowiednich zasobów intelektualnych, aby skutecznie prowadzić drużynę żużlowa. Pewnie w oczekiwaniu na decyzje sędziego rzucał zawodnikom piłeczki, albo układał Jenga. Powtarzam to od dawna i jeszcze raz powtórzę: tak długo jak Chomski będzie zajmować stanowisko trenera, tak długo Stal bedzie kompromitowania, a jej kibice ośmieszani. Nie moge wyjść z podziwu jak długo można tolerować taki stan rzeczy?

Wg mnie regulamin nie stwarza możliwości do ogłoszenia walkowera, bo taka decyzja powinna zapaść już w trakcie meczu. Nie wiem na ile zda się skierowanie sprawy do KOL.

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-07-27, 10:57   

Też jestem przekonany że protesty w tej chwili się na nic zdadzą. Nie podważą decyzji sędziego, pomimo że była ona błędna. Tworzyłoby to niebezpieczny precedens. A tego chcą uniknąć. I tak wszyscy wiedzą że powinien być Walkower, ale wykorzystają sytuację że Stali to pasuje (przecież się tego domagała). Sędzia już Przykładnie ukarany, pewnie U karają toromistrza i sytuacja rozwiązana, z ich punktu widzenia.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-27, 12:28   

Nie mogą z perspektywy regulaminu zmienić wyniku na walkower?

Wg mnie - dokumenty pomeczowe plus zapis video, zdjęcia mogą świadczyć o tym, co było prawdziwą przyczyną przerwania meczu. I Komisja może zweryfikować wynik. Tak dzieje się to np. po przyłapaniu jakiegoś zawodnika na dopingu itp. Wynik w dniu meczu niekoniecznie jest ostateczny.

Orientuje się ktoś, czy po meczu kierownicy drużyn muszą podpisywać jakiś protokół?

TOMEK

Wysłany: 2020-07-27, 12:35   

Tak, protokół podpisują oprócz osób funkcyjnych również kierownicy drużyn. Sądzisz ze po tym co wyprawiali nasi amatorzy w osobach Chomskiego i Orła, to nie podpisali kwitów?

Chomski won

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-27, 12:54   

W takim razie pewnie sami zaświadczyli, że powodem przerwania meczu były opady. W końcu o to im chodziło. Nie o walkower, lecz o niską przegraną. Pan "Niech wygra sport" jest bardzo cwanym lisem. Bierze 25-29 w ciemno.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/892399/zuzel-wojciech-stepniewski-prezes-grzyb-musi-liczyc-sie-konsekwencjami-slowa-o-d

"Sędzia zakończył zawody. GKM wygrał ze Stalą 29:25. Nie ma tematu".

Wg mnie jest temat. A mianowicie, panie Stępniewski: Co było przyczyną przerwania meczu? Proszę odpowiedzieć na to pytanie. Czemu dziennikarz go nie zadał?

Słowa naszego prezesa o drukarni głupiutkie, naiwne. Więc Stępniewski potwierdza, że nasi walczyli o przerwanie spotkania z powodu niskiej przegranej. W tym układzie składanie wniosku do KOL o walkower będzie niepoważną hipokryzją.

Niestety obawiam się, że prezes Grzyb nie widzi w naszym sztabie szkoleniowym problemów. Jego zachowanie jest mało profesjonalne. Emocje biorą górę nad chłodną analizą faktów.

TOMEK

Wysłany: 2020-07-27, 13:05   

Otóż to. Pięknie to opisał członek władz GKM - cytuje z pamięci: Chomski chciał zakończenia meczu z niewielka różnica punktów, bo dzięki temu utrzyma stanowisko. Coś w tym jest: udało się przykryć bezmiar niekompetencji Chomskiego: brak rezerwowego, zły układ par, brak lekarza, pozwolenie by bo boksie Thomsena biegał „lekarz” Kempinski, itd. Słowa nie ma na ten temat, za to wszyscy mówią o skandalicznych decyzjach sędziego. Jakaś pani psycholog to podpowiadała, czy jak? ;-) Propagandowy majstersztyk dla ubogich, ale jak widać niestety (choć tu liczę jeszcze na otrzeźwienie) na Prezesa wystarczyło...

Chomski won

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-07-27, 13:21   

Szkoda mi tego naszego IMPOTENTA STASZKA...szkoda mi Stali. Serce boli od bezsilności, w Lesznie znów w palnik (chyba, że zdarzy się CUD :D ) - takiego CUDU potrzebujemy.

TOMEK

Wysłany: 2020-07-27, 15:36   

Anders wstrząśnienie mózgu i poobijany. Rafał stłuczona miednica i odcinek lędźwiowy, wskutek czego drętwieją mu nogi. Ciężko powiedzieć czy na Leszno będą gotowi.

Chomski won

Odpowiedz do tematu