Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawodnicy Stali Gorzów Sezon 2009
Autor Wiadomość
Steel 

Wysłany: 2009-07-04, 18:13   

Mariner napisał/a:
Ciekawe co będzie (ze Stalą) jak Zagar wejdzie do GP
No i niestety nie mamy już od dziś tego problemu. Dziś w Motali Matej Zagar zajął odległe, 13 miejsce z dorobkiem 5 punktów (2,1,1,u,1). Strasznie szkoda, bo wszyscy wiemy, że Matej jest lepszy od takich Davidssonów, Drymlów czy Wattów razem wziętych...

A z drugiej strony może to i lepiej? Będzie większe pole do manewrów w składzie na przyszły rok, a Zagara zatrzymamy jako bardzo dobrego drugoliniowca. I tańszego...

Za to Falubaz może mieć problem ;-) w półfinałach awans wywalczyli Walasek, Protas i Lindgren :-P A ponoć od przybytku głowa nie boli ;-) Będą mieli szczególny problem jeżeli faktycznie zechcą na następny sezon kombinować z powrotem Dzika...

Scot fzg 

Wysłany: 2009-07-04, 18:23   

Steel napisał/a:
Mariner napisał/a:
Ciekawe co będzie (ze Stalą) jak Zagar wejdzie do GP
No i niestety nie mamy już od dziś tego problemu. Dziś w Motali Matej Zagar zajął odległe, 13 miejsce z dorobkiem 5 punktów (2,1,1,u,1). Strasznie szkoda, bo wszyscy wiemy, że Matej jest lepszy od takich Davidssonów, Drymlów czy Wattów razem wziętych...

A z drugiej strony może to i lepiej? Będzie większe pole do manewrów w składzie na przyszły rok, a Zagara zatrzymamy jako bardzo dobrego drugoliniowca. I tańszego...

Za to Falubaz może mieć problem ;-) w półfinałach awans wywalczyli Walasek, Protas i Lindgren :-P A ponoć od przybytku głowa nie boli ;-) Będą mieli szczególny problem jeżeli faktycznie zechcą na następny sezon kombinować z powrotem Dzika...

Jeśli Matej jest od nich lepszy to dlaczego dzisiaj tego nie pokazał?.Wladek mu zabronił?A czy to jedt takie pewne że Zagar będzie u was za rok po tym jak wasz promotor przed sezonem zmienia to co jest podpisane w umowie?

skaut20 

Wysłany: 2009-07-05, 11:37   Stal 2009 / 2010

Witam - wiem że to dopiero niespełna połowa rozgrywek sezonu 2009 ale myślę że to dobry moment aby zacząć grzebać i szukać (przyglądać się zawodnikom) zawodników którzy są mniej znani a mogli by się okazać jakimiś wyjątkowymi talentami w sezonie 2010 - myślę tu o zawodnikach jeżdżących na zapleczu extra ligi .
Nie powiem że jestem jakimś znawcą żużla i wszystkich o których tu napisze wiem wszystko bo o większości z nich nawet nie słyszałem wcześniej ale po zwróceniu uwagi na obecne wyniki ich w drugiej i pierwszej lidze uważam że warto im się nieco przyjrzeć i może zaprosić co nie których z nich na treningi Stali - dać (pożyczyć) im porządny motor i niech pokarzą co potrafią.
A oto i nazwiska o których myślę :
Myślę że przede wszystkim warto przyjrzeć się takim zawodnikom jak :
II liga:
Piotr Rembas (Gorzowianin obecnie zawodnik opola)
a przy okazji Robert Flis
Sebastian Alden(zawodnik Rawicza ma niezłe wyniki i to chyba junior ale nic o nim nie wiem)
a przy okazji Emil Idziorek (również Rawicz)
Siemen Własow , Józef Tabaka (niezłe wyniki - zawodnicy Krosna)a przy okazji Krister Jacobsen (Krosno)
Po za tymi zawodnikami w drugiej lidze myślę że warto spojrzeć na takich zawodników jak:
Opole:
Adam Czechowicz,Max Dilgier
Lublin:
Jacek Rempała,
Piła:
mimo wszystko - wielka Legenda Gorzowskiego żużla Piotr Świst
Łódź:
Stanisław Burza
Simon Gustawson
Miszkolc:
Norbert Magosi, Laszlo Szatmari

I liga:
według mnie przede wszystkim warto przyjrzeć się :
Maksim Bogdona , Artiom Łaguta (zawodnicy Lokomotiv)
Mariusz Węgrzyk (zawodnik Rybnika)
myślę że warto spojrzeć też na takich zawodników jak:
Lokomotiv:
Girgorij Łaguto
Rzeszów:
Dawid Lampart
Tarnów:
Sebastian Ułamek (gdzieś mi umkneło że nie ma go w e klasie hi)
Janusz Kołodziej (dokładnie to samo co z Ułamkiem hehe)
Ostrów:
Chris Harris
Na razie to na tyle - ale warto myślę też popatrzeć na inne ligi .

KTO SZUKA TEN ZNAJDZIE.

Pao 

Wysłany: 2009-07-05, 13:47   

Oi musisz jeszcze WIEEEEEELE poorientować się w światowym speedwayu (a przynajmniej nauczyć sie poprawnie pisac nazwiska zawodnikow i w miare ogarniac ich przynaleznosci klubowe). Ja osobiscie nie bede komentowal poprzednika, bo wyszedlby post-rzeka, ale jak ktos chce sie tego podjac, to smialo ;-)

skaut20 

Wysłany: 2009-07-05, 14:08   

Pao mimo wszystko bardzo proszę o komentarz przydało by mi się trochę wiedzy i zdanie na ten temat od kogoś kto zna się na światowym żużlu tak jak ty .
Tak że śmiało rozpisz się z chęcią poczytam.

ps. nie mówię że osoby o których pisałem od razu są godni stali chodziło mi głównie o to żeby być może zwrócić na takich jak oni troszkę więcej uwagi bo co nie którzy co prawda w dużo jednak słabszych ligach nie źle se radzą - kto więc wie jak by było gdyby mieli lepszy sprzęt i za czeli by starty w e lidze na razie na treningach - ps pamiętam że w dawnych czasach spore nadzieje były pokładane w takich zawodnikach jak np Piotr Rembas ile on teraz ma już lat - to jeszcze junior czy już senior bo nigdzie się nie mogę niczego doszperać.

Dielix

Wysłany: 2009-07-05, 14:29   

Wydaje mi się, że nasi nie będą za bardzo się rozglądać za drugą linią. Przynajmniej nie tak bardzo jak przed tym sezonem. Pewnie poważniejszym zmartwieniem będzie znalezienie kogoś w miejsce Holty i Karlssona, który co by nie mówić zbliża się do końca kariery. W sumie o Karlssonie ciężko mówić że to lider. Zwyczajnie tworzy dobrą parę z Matejem. Dlatego wychodzę z założenia, że trzeba poszukać kogoś za Holte, kto będzie pewniejszy przede wszystkim na wyjazdach. Za Karlssona (może zostanie - nie mam pojęcia) trzeba też znaleźć solidnego zawodnika. Nie może to być druga linia, ponieważ się osłabimy.
Trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, bo nie wiadomo kto będzie prezesem i czy w Stali będą pieniądze na utrzymanie obecnych zawodników.

skaut20 

Wysłany: 2009-07-05, 14:48   

Dielix napisał/a:
Wydaje mi się, że nasi nie będą za bardzo się rozglądać za drugą linią. Przynajmniej nie tak bardzo jak przed tym sezonem. Pewnie poważniejszym zmartwieniem będzie znalezienie kogoś w miejsce Holty i Karlssona, który co by nie mówić zbliża się do końca kariery. W sumie o Karlssonie ciężko mówić że to lider. Zwyczajnie tworzy dobrą parę z Matejem. Dlatego wychodzę z założenia, że trzeba poszukać kogoś za Holte, kto będzie pewniejszy przede wszystkim na wyjazdach. Za Karlssona (może zostanie - nie mam pojęcia) trzeba też znaleźć solidnego zawodnika. Nie może to być druga linia, ponieważ się osłabimy.
Trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, bo nie wiadomo kto będzie prezesem i czy w Stali będą pieniądze na utrzymanie obecnych zawodników.

oczywiście przyznaje ci rację ale szukanie zawodników na liderów to jeszcze zdecydowanie za wczesny temat a to o czym pisze i chcę poruszyć to przede wszystkim szukanie jakiś nie do końca odkrytych talentów i przede wszystkim juniorki , Pewne jest że zmiany i to spore powinny być na sezon 2010 i tu przede wszystkim wymienił bym Trenera - obydwu Liderów(Tomcia i Holtańskiego) , Petera Lubie ale czas na emeryturę - po za tym potrzebujemy rezerwy - mocnej rezerwy żeby nie było tak jak teraz.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-07-05, 15:30   

Cytat:
po za tym potrzebujemy rezerwy - mocnej rezerwy żeby nie było tak jak teraz.

Mocniejszej rezerwy niż mamy mieć na pewno nie będziemy. Bo kto miałby niby na niej być? Który klub ma na razerwie mocniejszego zawodnika od Okoniewskiego? :-D

Pao 

Wysłany: 2009-07-05, 15:40   

skaut20 napisał/a:
Piotr Rembas (Gorzowianin obecnie zawodnik opola)

dziadek Rembas jest trenerem juniorow w Opolu i ciezko bedzie go stamtad wyciagnac

Cytat:
Robert Flis

czas tego zawodnika w Stali skonczyl sie po play-offach w sezonie 2005

Cytat:
Sebastian Alden (zawodnik Rawicza ma niezłe wyniki i to chyba junior ale nic o nim nie wiem)

Alden to 23-letni typowy "lokalny matador", ktory poza Rawiczem kariery w naszej lidze nie zrobil. Owszem mial kilka udanych meczow startujac w Gnieznie, ale o sezonach w zielonej gorze czy Rybniku wolalby zapomniec.

Cytat:
Emil Idziorek

Mamy 5 juniorow liczac Mikorskiego i Parysa, a za rok dojda kolejni (B.Zmarzlik, Cyfer). Btw Idziorek rozwaza zakonczenie przygody z zuzlem z powodu klopotow finansowych

Własow, Tabaka (ten to juz wogóle tylko w Miszkolcu!) i Jacobsen to poziom co najwyzej II-ligowy, nie sugeruj sie tym, ze maja srednia ok. 2,0 bo w Elidze mogliby nie wyjsc z 1 pkt/bieg

Cytat:
Czechowicz,Max Dilgier

Czechowicza pozbyli sie praktycznie od razu po zdaniu licencji, bo lepiej zapowiadal sie Aszenberg i nie bylo miejsca dla Czecha, a Dilger? nie dosc ze niemiec, to jeszcze bardzo nierowny, i to w II lidze

Cytat:
Jacek Rempała

Nawet w Ekstralidze w swoim Tarnowie nie jezdzil dobrze, wiec czemu prawie 40-letni zawodnik mialby poradzic sobie u nas?

Cytat:
Piotr Świst

:lol: :lol: :lol:

Cytat:
Stanisław Burza, Simon Gustawson

Stan rowniez jest odpowiedni na II lige, a i tak tam ma srednia "tylko" 2,12, zas Simon moglby punktowac lepiej od Jonassona, ale chyba chodzi nam o to, zeby pozbyc sie zagranicznych juniorow :mrgreen:

Cytat:
Norbert Magosi, Laszlo Szatmari

Oni przez wiele lat nie osiagali takich sukcesow jak Adorjan czy Tihanyi, ponadto Szatmari w tym roku jezdzi wyjatkowo slabo

Cytat:
Maksim Bogdona, Artiom Łaguta

Bogdanow moze i tak, ale porownaj srednia z meczow u siebie (2,76) z wyjazdami (1,59) :] A.Laguta ten sezon ma bez blysku, nie to co w tamtym roku

Cytat:
Mariusz Węgrzyk

w tamtym roku jezdzil w Atlasie i furory nie zrobil

Cytat:
Girgorij Łaguta

a to tak, jeden zabijaka w zespole musi byc :]

Cytat:
Dawid Lampart

wczesniej napisalem ze juniorow nie potrzebujemy ;]

Cytat:
Janusz Kołodziej (dokładnie to samo co z Ułamkiem hehe)

piekielnie trudno bedzie go wyciagnac z Tarnowa

Cytat:
Chris Harris

juz zapomniales jak Harris jezdzil na poczatku sezonu? :-P

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-07-05, 17:05   

Temat troche za szybko poruszony, jednak z wymienionych zawodnikow, bralbym tylko braci Lagutow i Bogdanowa.Od siebie dodam, ze ciekawy bylby Edward Kennett.
Potrzebujemy mlodych zawodnikow, ktorzy pojada tam, gdzie nie wjedzie juz ani Holta, ani PK-ej.
Nie szukajmy na sile gwiazd, ktore kosztuja i kasuja ogromne sumy, za nieraz slaba jazde!
I powtorze po raz nie wiem juz ktory, nie oczekujmy od razu medalu, stworzmy druzyne, dla ktorej bedzie az chcialo sie przyjsc na stadion, czy jechac za nia na wyjazd!

Steel 

Wysłany: 2009-07-05, 18:45   

Hmm. No wcześnie, wcześnie.

O jakichkolwiek sensownych możliwościach transferowych będzie można mówić dopiero gdy dowiemy się kto spada z e-ligi a kto awansuje. Wtedy zapewne na rynku pojawi się kilku ciekawych rajderów, o których będzie można pomyśleć. Dokładnie jak np. o Zagarze po poprzednim sezonie. Sytuacja ogólnie wygląda o tyle ciekawie, że po dzisiejszej przegranej Wrocław jest jednym z kandydatów do spadku. Co z Jasonem? :-) Na pewno w 1-lidze śmigać nie będzie!

Natomiast ze wszystkich zawodników rozgrywek niższej ligi to tylko serio można byłoby myśleć o Simonie Gustafssonie. Chłopak ładnie śmiga, nawet bardzo ładnie. Poza tym można być pewnym o jego przygotowanie i psychikę - w końcu prowadzi go ojciec, wyśmienity niegdyś zawodnik.

Jednak jak Pao wskazał, my mamy promować własnych juniorów! Mecz ze Spartą pokazuje, że nawet przegrywając młodzieżowy bieg 5:1 da się wygrać spokojnie spotkanie :-) Niech więc nasi wychowankowie trochę pocieniują na początku, potem się wyrobią i będziemy mieli pociechę.

boberGW 

Wysłany: 2009-07-07, 13:11   

Zrobiłem sobie taką wstępną kalkulację następnych meczy i wyszło mi, że prawdopodobnie trafimy w play off na Falubaza. Toruń na Gdańsk, a Leszno na Czewe, oczywiście była to moja subiektywna ocena wyników poszczególnych meczów do końca sezonu i gdzie powędruje bonus. Nie byłby to dobry rywal dla nas w walce o wejście do półfinału, choć jak pokazuje ekstraliga w tym roku wszystko jest możliwe.
Najważniejszym zagadnieniem odnośnie przygotowania do play off powinno być odpowiednie dosprzetowienie juniorów, umiejętności na osiołkach juz poprawili, teraz czas na wynik, a do tego potrzebny jest sprzęt Panie Prezesie. I to nie byle jaki, tylko nowy po odpowiednim tuningu, nie mówię tu już o Kargerze, jednak silniki muszą zostać oddane do jakiegokolwiek tunera.
Kolejną sprawą powinno być utrzymanie mobilizacji naszej drużyny z ostatnich meczy, bo widać, że terapia szokowa po meczu w Zielonej zaczyna przynosić rezultaty. Powiem szczerze, że niezwykle podniosły mnie na duchu rezygnacje Jonassona, czy nawet Holty z el. do Gp w imię dobra klubu. Miało to nie wątpliwie wydźwięk bardziej symboliczny, jednak widać, że im bardzo zależy.
Tomek odzyskał formę i tego nikt nie może podważyć, zaczyna jeździć tak jak nas do tego przyzwyczaił, Holta coraz lepiej, Matej prezentuje sie jak na początku sezonu. Do tego rozumie sie idealnie z Pikejem, jak dla mnie jest to idealna para i dobrze, że stachu nawet nie próbował ich rozdzielić.
Kolejną ważną kwestią jest Dawid Ruud, który zaczyna przechodzić moje najśmielsze oczekiwania. Jego starty, często nie tylko zapewniają punkty jemu, ale pozwalają też partnerowi zdobyć bardzo dobrą pozycję. Przykładem mogą być dwa pierwsze biegi pary Gollob Ruud we Wrocławiu.
Jednym słowem mam wrażenie, że ta drużyna w ciągu sezonu dojrzała do tego żeby móc nazywać się drużyną. Zespołowość widać na torze i w parkingu. Jeżeli jeszcze klub zadba o polskich juniorów możemy zajść w lidze bardzo daleko, nawet trafiając w pierwszej kolejce play off na Falubaz, który wg mnie na dzień dzisiejszy jest dla nas najmniej wygodnym rywalem.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Pao 

Wysłany: 2009-07-10, 10:46   

Jerzy Synowiec napisał/a:
Najlepiej zaś by się stało, aby niżej została zdegradowana łotewska Lokomotywa, bo to zespół, który tylko u siebie coś znaczy, a na pozostałych torach zwyczajnie sobie nie radzi. Ich lider - Grigorij Łaguta - powinien w przyszłym roku jeździć w polskiej ekstraklasie i już dzisiaj można go wskazać jako cenną zdobycz menadżerom z Gorzowa i Zielonej Góry.

dotarło do zarządu czy zima uracza nas kolejnym szwedem? :-|

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-10, 11:56   

Łaguta na zapleczu jeździ gorzej niż Nermark. Nie przekreślam go od razu ale nie jest to pewny zawodnik. Przecież on w Elitserien nie zawsze sobie radzi, więc co będzie w polskiej ekstralidze? Lepiej żeby Stal zajęła się ciężką pracą nad wymianą Holty a nie kombinowała i zmieniała coś co pasuje. Jesteś Pao zawiedziony Ruudem? A może Karlssonem albo Zagarem?

Według mnie do klubu na przyszły rok powinien przyjść jeden zawodnik - lider, który zastąpi Holtę. Bo dla tego faceta nie powinno być przyszłości na pozycji lidera w ekstraligowym zespole. A co jak następny sezon w jego wykonaniu będzie jeszcze gorszy?

Pao 

Wysłany: 2009-07-11, 10:45   

Bula napisał/a:
Łaguta na zapleczu jeździ gorzej niż Nermark.

odlicz bonusy i Grisza najlepszym zawodnikiem I ligi :} (no, może był do wczoraj, bo Kołodziej go wyprzedził), nie wiem na jakiej podstawie sądzisz, że jeździ gorzej od Nermarka. Zawodnik zawodnikowi nierówny, Ruud w tamtym roku też nie był liderem KMO, a teraz w Ekstralidze jezdzi lepiej niz moznaby sie tego po nim spodziewac :)

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-11, 14:46   

Ale dlaczego miałbym odliczać bonusy? To, że Laguta byłby najlepszy bez bonusów świadczy tylko o tym, że jeździ w słabym zespole, gdzie po prostu nie ma z kim jeździć na 5:1 i pilnować tyłów.
Na pewno wypowiadam się trochę za pochopnie o tym zawodniku bo nigdy nie widziałem go na żywca na torze. I Ty Pao pewnie też. Jednak obserwuję jego wyniki w lidze szwedzkiej oraz polskiej i dochodzę do wniosku, że to mógłby być zawodnik dobry dla zespołów typu Gdańsk czy Bydgoszcz. U nas wszystko jednak gra - mamy Ruuda i Okonia (który wczoraj pokazał, że jednak potrafi zdobywać punkty w elicie) więc takie wymienianie któregoś z nich na Lagutę byłoby bez sensu. Sądzę po prostu, że prezentują oni jednakowy poziom.

Pao 

Wysłany: 2009-07-11, 14:58   

Okoń wczoraj pokazywał że potrafi tracić dobre pozycje na trasie. Łaguta, który jeździ w słabym zespole zajmującym 3. miejsce w I lidze jeździ zupełnie odwrotnie. Może zmienię o nim zdanie po dzisiejszym DPŚ, ale wątpię :}

Jajca by były jakby Rosja wyprzedziła dziś Szwecję ;)

Bula napisał/a:
to mógłby być zawodnik dobry dla zespołów typu Gdańsk czy Bydgoszcz.

im jest potrzebny drugi Bjerre/Jonsson a nie kolejny drugoliniowiec

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-07-12, 09:40   

Bula, po co sie wypowiadasz, skoro go nie widziales??Porownywanie zawodnikow po suchych wynikach nie ma sensu za bardzo.
Widzialem ich, bo chodzi mi o obu Lagutow, w kilku meczach i uwierz, gryzli tor wrecz, zeby wyprzedzic przeciwnika!Sa bardzo waleczni i jak najbardziej widzialbym braci Lagutow w naszej Stali!
Mam nadzieje, ze w pore sie nimi zainteresujemy, bo Falubaz juz od jakiegos czasu ma skierowane oczy na wschod....

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2009-07-12, 10:49   

Cytat:
Jajca by były jakby Rosja wyprzedziła dziś Szwecję ;)

Hehe no i byly jajca tyle ze nie tylko wyprzedzili Szwecje ale i oslabionych Dunczykow ;)

Pao 

Wysłany: 2009-07-12, 12:10   

Ale to nie temat o DPŚ. Buła, oglądałeś X bieg? Ruud zrobiłby coś takiego Łagucie? NIE! ;] Nigdy nie widziałem żeby Ruud wyprzedził kogoś poza I łukiem i prostą przeciwległą.

Grisza pod względem punktów był wczoraj najgorszym zawodnikiem Sbornej, ale gdyby nawet Pedałsen go wyprzedził to mialby 10 oczek, czyli tyle co Poważnyj i Gafurow.

Nam potrzeba rajderów z jajami, a nie startowców i norwegów!

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-12, 13:16   

masters napisał/a:
Bula, po co sie wypowiadasz, skoro go nie widziales??

No tego, o Wielki Moderatorze mi chyba nie zabronisz?

Po wczorajszych zawodach przyznaję, że Ruud nie umywa się do Laguty i myliłem się stawiając ich w jednym rzędzie. Ruud to jednak po kontuzji tylko startowiec i na to trzeba u niego liczyć. Podobnie zresztą Okoniewski. No a Laguta walczak jakich niewielu. Co nie zmienia faktu, że do naszego klubu będzie miał pewnie nastawienie takie jak typowi obcokrajowcy - przyjechać, odjechać, skasować, pojechać.

masters napisał/a:
Sa bardzo waleczni i jak najbardziej widzialbym braci Lagutow w naszej Stali!

Ojj, tak jak przed sezonem "najbardziej widziałeś" Gomólskiego w składzie naszej Stali. Artem co prawda pojechał dobrze w IMEJ i otarł się o podium, ale nam takich zawodników nie potrzeba. Mamy bardzo utalentowanych juniorów, którym trzeba dać po prostu sprzęt, a Ty już szukasz jakiegoś zastępstwa za Jonassona na przyszły rok z zewnątrz...

Co do Grigorija, zmieniłem zdanie, nawet pomimo tego co nie raz obserwowałem w telewizji oglądając ligę szwedzką. Ale co do Artema - takich zawodników w Stali być nie powinno. No chyba, że klub jeszcze bardziej zmieni (in minus) swoją filozofię na temat szkolenia młodzieży. Wtedy byłbym nawet za próbą "znaturalizowania" młodego Laguty i dokupieniem jeszcze jednego, zagranicznego juniora.

Pao 

Wysłany: 2009-07-12, 13:50   

Bula napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że do naszego klubu będzie miał pewnie nastawienie takie jak typowi obcokrajowcy - przyjechać, odjechać, skasować, pojechać.

niegdys ubostwiany, teraz nieco zapomniany przez was Antal Kocso tez prezentowal taka postawe, a jednak zaskarbil sobie wasza sympatie... Jezeli chodzi o Artema, to podzielam zdanie Buły - mamy swoich juniorow i im nalezy dawac szanse.

Fenix 

Wysłany: 2009-07-12, 13:51   

Tak bula tylko pamietaj ze Grigorij Laguta w kazdym wywiadzie podkresla ze jest do wziecia tylko i wylacznie z bratem. To tak jak kiedys Bracia Gollobowie (nierozlaczni)... Ja tak ze bym sie nie wachal ani w chwili zeby zakontraktowac te dwojke. To by bylo naprawde wzmocnienie Stali na przyszly sezon...

Ale coz nasz zarzad pewnie nawet nie mysli o zakontraktowaniu jezdzcow z Rosji... a szkoda :(

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-07-12, 19:22   

Bula napisał/a:
Ojj, tak jak przed sezonem "najbardziej widziałeś" Gomólskiego w składzie naszej Stali

Ktory z kompletem wygral polfinal IMP, czego nie potrafil zrobic np Gollob, nie wspomne juz o Malym!!
Gomola jedzie po kontuzji i z meczu na mecz coraz bardziej sie rozjezdza.

Bula napisał/a:
Artem co prawda pojechał dobrze w IMEJ i otarł się o podium, ale nam takich zawodników nie potrzeba. Mamy bardzo utalentowanych juniorów,

To nie chodzi tylko o ten sezon, Artiom mial bardzo dobry rowniez zeszly, w ktorym na rowni z rownym walczyl i wygrywal z bardziej utytulowanymi rywalami!
Po drugie, trzeba brac jako juniora, pozniej moze byc za pozno...vide Holder w Toruniu, Emil w Bydzi...

Fenix napisał/a:
Ja tak ze bym sie nie wachal ani w chwili zeby zakontraktowac te dwojke. To by bylo naprawde wzmocnienie Stali na przyszly sezon...

Mysle, ze nie tylko na przyszly...to byloby wzmocnienie na kilka ladnych sezonow!!

rav_gorzow

Wysłany: 2009-07-12, 19:31   

Pao napisał/a:
Bula napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że do naszego klubu będzie miał pewnie nastawienie takie jak typowi obcokrajowcy - przyjechać, odjechać, skasować, pojechać.

niegdys ubostwiany, teraz nieco zapomniany przez was Antal Kocso tez prezentowal taka postawe, a jednak zaskarbil sobie wasza sympatie... Jezeli chodzi o Artema, to podzielam zdanie Buły - mamy swoich juniorow i im nalezy dawac szanse.

jaką postawę prezentował Kocso ? Bo coś nie kminie. Czy tu człowieku choć raz widziałeś Antala na torze? Ostro przegiąłeś!

(Antala wspominam chyba najlepiej ze wszystkich obcokrajowców w Stali. Pamiętam jak przyjeżdzał na mecze starą Cytryną , tzn na tamte czasy wcale nie taką starą :) , pamiętam też jak po jego upadku na tor wbiegła jego przerażona żona. Nie sposób porównać tego człowieka do jakiegokolwiek innego z naszych stranierri . To taki gościu coś jak nasz kapitan Piotr BOLO P. Zresztą , to były trochę inne czasy , forsa była ważna ale nie aż tak jak teraz. Tamte czasy były fajniejsze.)

Odpowiedz do tematu