Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawodnicy Stali Gorzów Sezon 2009
Autor Wiadomość
quba__s 

Wysłany: 2009-04-28, 16:50   

W dzisiejszym meczu w Szwecji w drużynie Lejonen Gislaved brak w składzie Ruuda :shock: nie wygląda to dobrze w perspektywie jego startu w niedziele przy Śląskiej :-/

http://live.sportowefakty...edway_1372.html

Styrcu 

Team: Stal Gorzów/ Manchester United
Wysłany: 2009-04-28, 16:59   

Czego sracie ogniem :P Wiem, że David jest dobrym zawodnikiem i da rade. Z resztą skoro jest dobry powinien nawet i bez żadnego sparingu zrobić w Gorzowie ze Spartą conajmniej 7 pkt.

Wojtek 

Wysłany: 2009-04-28, 18:31   

W sumie mnie nie dziwi, że mówi na "Pan", ale co w tym złego? Według mnie to właśnie świadczy o jego kulturze i o tym, że dobry z niego chłopak. Często rozmawia z kapitanem, widocznie nie przeszli sobie na mówienie po imieniu, a od niego nie może wyjść taka propozycja.

Co do tej sprawy z klubem to już od jakiegoś czasu mnie to dziwi. Brzozowski, Hlib nie odeszli w miłej atmosferze, teraz Adik mówi, że nie jest zadowolony, a Zmarzlik nie ma maszyn. Zbyt dużo już chyba, aby powiedzieć, że to wina nie leży po stronie zawodników. tylko po stronie klubu.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-04-28, 18:49   

darkis napisał/a:
Cholera, jeszcze nigdy , w zadnym wywiadzie zaden zawodnik nie mowi o innym zawodniku per Pan...O co kaman?

Widac, jeszcze malo wywiadow widziales... ;-) Hlib za czasow startow w Tarnowie, tez przed kamerami na Golloba mowil "Pan".

mc_kssg

Wysłany: 2009-04-28, 19:26   

darkis napisał/a:
Cholera, jeszcze nigdy , w zadnym wywiadzie zaden zawodnik nie mowi o innym zawodniku per Pan...O co kaman?

Rogos94 napisał/a:
nie wiem czy Zmarzliczek chce się podlizać czy coś ale w każdym razie trochę głupio to zabrzmiało

To chyba dobrze swiadczy o mlodym zawodniku, ktory nawet nie moze nic powiedziec o startach z Tomkiem, bo nie mial przyjemnosci. Bardzo sie mylicie co do tej oceny. Tomek podpowiada Zmarzlikom, a oni po prostu go szanuja. Nie widze w tym nic dziwnego, moze jeszcze Bartek ma to Golloba mowic po imieniu? Sa poukladani chlopaki, wiec trzeba sie cieszyc.

darkis 

Wysłany: 2009-04-28, 20:08   

Dzis jezdzila liga szwedzka zas David Ruuda nie bylo...Cholera nie zalapal sie na sklad czy cos???

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-04-28, 20:11   

No niebyło Davida niwiem czemu.. Suchecki jechał a onnie ; /

Tomek 7 pkt w 5.. - jak na niego słabo..
Holta 11 pkt w 5 - dobry wystep

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-04-28, 21:43   

Mówienie per Pan przez zawodników młodzieżowych do gwiazd pokroju Golloba jest jak najbardziej na miejscu, więc nie wiem co wam chodzi :?: Szukacie sensacji na siłę. :roll:

Po tych dwóch wywiadach nasuwa się jeden wniosek: klub ma w głębokim poważaniu naszych juniorów. Oczekuje się od nich wyników i zaangażowania nic w zamian nie dając. Skończy się tak, że w przyszłym roku znowu będzie zaciąg świeżej krwi z zagranicy. Adik/Zmarzlik nadal będą dostawać ochłapy i skończą za parę lat w jakiejś Pile. :-?

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-29, 14:13   

Jeżeli zasady w lidze szwedzkiej nie zmieniły się w tym sezonie to David Ruud nie pojechał przez CMA (KSM). Tak myślę (mogę się mylić). Nie zapominajmy, że Lejonen zakontraktowało przed sezonem Leigh Adamsa. Do tego dochodzi równie dobrze punktujący Nicki Pedersen a ponadto Chris Holder i Davey Watt.

Jeżeli chodzi o wynik Golloba. Pewnie większość z Was już czytała na SF, że Gollob znów skarży się na sprzęt. Ja myślę, że to nie jest suche gadanie (co zarzuca mu Papa) i wina rzeczywiście leży w sprzęcie bo to jest niebywałe, że Gollob przegrywa z takimi pionkami jak Peter Ljung czy Sebastian Alden. Choć jeden bieg mu wyszedł - gdy wygrał z Hampelem.
Holta z kolei zaprezentował się dobrze. Szkoda tylko, że słabiej niż Walasek i Protasiewicz...

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-29, 20:48   

Dziś na Teletopie emitowany był wywiad z prezesem Komarnickim, w którym poruszona została kwestia między innymi Jonassona. Ucieszyła mnie wypowiedź, że jeśli Thomas zawiedzie w meczu ze Spartą to zostanie odsunięty na kilka spotkań lub też od razu do końca sezonu. Brawo za konsekwencję, oby tylko słowa znalazły zastosowanie w rzeczywistości! Może Szwed będzie jakoś umotywowany taką postawą klubu i dotrze do niego fakt, iż przestał być już świętą krową 8-)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-04-29, 22:41   

Jest odpowiedni watek przeznaczony Jonassonowi, wiec jak piszecie na temat tylko jednego zawodnika to lepiej w danym watku :) Ogolnie jezeli chodzi o THJ to poki co nie mamy go na kogo zamienic, wiec wstrzymalbym sie z tymi komentarzami. Lepsze jednak 4 punkty Szweda niz 1 naszego juniora. Dobrze, ze zmiana zaczela sie od wprowadzenia Zmarzlika za Adika, ktory byl gorzej dysponowany od Szweda (pewnie sprzetowo).

A juz uzupelniajac ten wywiad w Teletopie.. to prezes wspomnial, ze Okon tak naprawde mial dostac 4 mecze na rozjezdzenie, ale pod naciskiem kibicow oraz zarzadu postanowili dac szanse Ruudowi. Jutro ma byc jakies spotkanie odnosnie juniorow i sprzetu - czy da rade zalatwic jakis nowy.

Co ciekawe prezes Komarnicki wspomnial tez, ze Holta zrzucil 10 kg w zimie :roll: W sumie az tak sie nie przygladalem, nie wiem na ile przesadzil :) ale jezeli to prawda.. to mysle, ze przez to tez moze miec problemy z ta kondycja i utrzymaniem motocykla. Czy moze sie myle?

Bartek 

Wysłany: 2009-04-29, 23:03   

Iman, nie mylisz się. Holta widocznie przesadził, nawet moja mama podczas oglądania meczu w tv, podczas gdy ja byłem na stadionie, zadzwoniła i powiedziała, że "ten Rune jakoś biednie wygląda" :lol: Z jednej strony racja, że jeśli zawodnik jest lżejszy, to może osiągnąć lepsze wyniki jeśli chodzi o szybkość. Z drugiej jednak mniejsza masa może spowodować spadek siły, przez co trudniej panować nad motocyklem, zwłaszcza jeśli mowa o 10 kg :roll:

Spotkanie w sprawie juniorów przyda się z pewnością, tylko czemu myśli się o tym dopiero gdy sytuacja wygląda już tak mizernie :-/ ?

Jeśli chodzi o 4-5 pkt Jonassona to ok, tylko że za rok on już będzie seniorem i pewnie wyleci ze Stali, a na jego miejsce wskoczy dajmy na to właśnie Zmarzlik i co wtedy? Bez doświadczenia w Ekstralidze będzie słabiutko..a tak dostanie teraz szansę, potem może następne, co przy odpowiednim wsparciu sprzętowym z pewnością zaprocentuje dobrym wynikiem i w następnym sezonie będzie mu łatwiej (to oczywiście tylko teoretyczny przykład).

Trzeba po prostu dokonać wyboru..czy pomęczyć się teraz dwoma naszymi juniorami tak, żeby zdobywali doświadczenie i jeździli z większym powodzeniem w przyszłości, czy nadal konsekwentnie stawiać na Szweda i w przyszłym roku być w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy obecnie, czyli trudnej.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-04-30, 06:16   

Bartek89 napisał/a:
Ucieszyła mnie wypowiedź, że jeśli Thomas zawiedzie w meczu ze Spartą to zostanie odsunięty na kilka spotkań

A ja oglądałem wywiad na teletopie z Władkiem po meczu w Lesznie. Powiedział, że jeśli jeszcze jeden raz tak zawiedzie jak w meczu z Unią to będą jechać nasi juniorzy. A więc :

W meczu z Unią : Thomas H. Jonasson 3+1 (2,1*,D,0)
W meczu z Wybrzeżem : Thomas H. Jonasson 2 (2,0)

W Gdańsku pojechał gorzej, dlatego nawet na meczu z WTS-em nie powinno tego pana być, bo Gorzowianie mają prawo do oglądania gorzowskich zawodników. Całe starsze pokolenie było przyzwyczajone do oglądania gorzowian w akcji, dlatego można by zrobic ukłon w strone kibiców i nie męczyć nas jazdą tego za przeproszeniem patałacha i beztalencia Jonassona

P.S Dodam że 2 punkty w Gdańsku zrobione były na Adiku i Sperzu, a znimi to by mój stary wygrał
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-04-30, 07:10   

http://www.sportowefakty....iego-tez-mozna/

A tu nam David śmignął sobie w Danii... Wynik punktowy może nie jest żadną wykładnią, ale na 5 startów przeciwko Bjerre 4 zwycięstwa i to na duńskich torach....hmmm Ciekawe jak Okoń by sobie poradził? ;-)

kryzys78 

Wysłany: 2009-04-30, 21:41   

Iman napisał/a:
Co ciekawe prezes Komarnicki wspomnial tez, ze Holta zrzucil 10 kg w zimie W sumie az tak sie nie przygladalem, nie wiem na ile przesadzil :) ale jezeli to prawda.. to mysle, ze przez to tez moze miec problemy z ta kondycja i utrzymaniem motocykla. Czy moze sie myle?

Panowie czy Wy kiedyś widzieliście Holtę w zwykłym t-shircie???Jemu żebra i łopatki wychodziły na wierzch- zresztą popatrzcie sami:

Skończmy z tekstami schudł 10 kg bo po prostu w to nie wierzę. Daję max. 3 kg :) No chyba, że Rysiek jest teraz anorektykiem :)))

PS. Zdjęcie wykonane po ubiegłorocznym memoriale E.Jancarza

martinez 

Team: KSSG47
Wysłany: 2009-04-30, 22:35   

Wyniki z dzisiejszego Premier Trophy:
T. H. Jonasson (3,W,3,3,2*) 11+1
Czyżby przebudzenie? :lol:
Dodam jeszcze ,że ostatnia "dwójka" to 5:1 z Rajkowskim :)

zagar 

Team: Unia Tarnów
Wysłany: 2009-05-01, 08:42   

Bovit napisał/a:
http://www.sportowefakty....iego-tez-mozna/

A tu nam David śmignął sobie w Danii... Wynik punktowy może nie jest żadną wykładnią, ale na 5 startów przeciwko Bjerre 4 zwycięstwa i to na duńskich torach....hmmm Ciekawe jak Okoń by sobie poradził? ;-)

Fotorelacja z tego meczu:
http://msjspeedway.com/ga...album=389&pos=0

Jerry 

Wysłany: 2009-06-24, 15:14   

Pożegnanie z Rune Holtą?

"Przegląd Sportowy": Po wyjazdowym meczu z Unibaksem w Toruniu prezes klubu Władysław Komarnicki powiedział najbliższym współpracownikom, że Holta zostaje w Gorzowie tylko do końca rozgrywek.

Menedżer Holty: Za chwilę może się okazać, że Rune już nie zamierza dłużej jeździć w Gorzowie i to, czy prezes go chce, nie będzie miało wielkiego znaczenia.

[źródło]

Bartek 

Wysłany: 2009-06-24, 15:26   

Rozumiem prezesa i również jestem za tym aby pożegnać Holtę, ale takie rzeczy załatwia się po ostatnim meczu, a nie w trakcie sezonu, kiedy to atmosfera w zespole jest najważniejsza. Jak można teraz wymagać od Rune pełnego zaangażowania i poświęcenia, skoro docierają do niego głosy, że po zakończeniu rozgrywek wylatuje? To tylko człowiek, nie maszyna do robienia punktów. Pomijam już fakt, że ten zawodnik okazał nieco rozumu i zgodził się na obniżenie stawki kontraktu, czego wcale robić nie musiał.

Stalista

Wysłany: 2009-06-24, 19:18   

Mysle ze w sporej czesci te publiczne wymienianie wiadomosci, szczegolnie przez Wladka sluzy malemu postraszeniu zawodnikow. Nie znam sie na kontraktach zuzlowych ani zasadach ich zawierania, ale slyszalem kiedys wypowiedz prezesa, ze on moze Holte puscic lagodnie, albo zrobic taki przedwstep ze go kupi dopiero ktos z I-szej ligi, albo ktos go kupi za minimalny kontrakt, niestety pan Komarnicki nie chcial doprecyzowac co to oznacza, ale nie wykluczam iz jakies haki sa, szczegolnie przy transferach...

Steel 

Wysłany: 2009-06-27, 21:16   

Dosłownie kilka minut temu zakończyła się Runda Kwalifikacyjna do Grand Prix 2010 w Gorican. W stawce jak dobrze wiemy ścigało się dwóch Stalowców - Zagar i Ruud.

Pod kątem tych dwóch zawodników wynik przewidywalny i niespodzianki (niestety) nie ma. Zagar awansował dalej, Ruud niestety zdecydowanie poniżej swoich możliwości prawie na dnie tabeli.

Obsada turnieju była mocna. Szczególnie jeżeli chodzi o Polaków. Tu jednak wielka niespodzianka: awansował ten, któremu wieszczono najmniejszą szansę, czyli Świderski! Kołodziej i Kasprzak wypadli... Akurat to, że Krzysiu K. jest słaby :-P to nie nowość, ale jednak miałem nadzieję, że Koldi da radę.

Jeżeli jakieś wnioski można po tym turnieju wyciągnąć, to chyba tylko takie, że zakup Zagara był zdecydowanie strzałem w dziesiątkę (ale to już wiemy od dawna!), ale także to, że Ruud nie jest jednak pewnym zawodnikiem. David ma przebłyski, niemniej potrafi też ostro pocieniować i przegrywać z takimi "tuzami" jak Własow, Rymel, Karpov i Davidsson, nie mówiąc oczywiście jeszcze o czołówce stawki.

Aham, pozwolę też sobie na małą dygresję, tj. Mateja Ferjana. Jak ktoś czytał moje posty w innym wątku, to wie, że jestem wielkim kibicem tego zawodnika i żałuję strasznie, że wykopano go ze Stali. Ostatnio spisuje się wyśmienicie w 1 lidze, chociaż po fatalnym wyjeździe go Ostrowa bałem się o jego wynik w Gorican. Niepotrzebnie jak się okazało, w serkowie widać się spalił psychicznie (ma podstawy do tremy tam, heh). W eliminacjach pojechał świetnie i zajął miejsce zaraz za Zagarem!

Po raz kolejny upewniam się, że Ferjan > Okoniewski, a teraz też, że Ferjan > Ruud. Huh.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-06-28, 00:08   

Steel napisał/a:

Po raz kolejny upewniam się, że Ferjan > Okoniewski, a teraz też, że Ferjan > Ruud. Huh.

Kolego chyba mocno przesadziłeś. Nie patrz na zawodników przez pryzmat jednego turnieju. W to, że Ferjan jest lepszy od Ruuda nie uwierzę. Dla mnie kibica Stali ważniejsze są wyniki w meczach mojej drużyny. David w tym roku praktycznie jako zawodnik mocno drugoliniowy nie zawiódł nas w żadnym meczu. Z całym szacunkiem dla Ferjana, on nie zrobiłby 8 pkt + 1 bonus na mocnym Falubazie.

Dodatkowo za Davidem przemawia fakt, że ma świetnego mechanika i gościa który zna każdy centymetr gorzowskiego toru - Rysia Franczyszyna.

PS. Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi z tym postem, David nie zawodzi, a Ferjan w zeszłym roku nie pojechał ani jednego dobrego meczu. Potyczki z Tarnowem nie liczę, bo to był zespół mocno pierwszoligowy.

pozdrawiam

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-06-28, 09:35   

Mówisz ze nie pojechał dobrze w zadnym meczu, ale to własnie m.in dzięki jego przebudzeniu w bodajze trzech ostatnich biegach w Rzeszowie wygraliśmy mecz... Ruud ok bo go bardzo lubie, ale zamiast sciagac tego Okonia (za niemale pieniadze) mozna bylo zostawic ferjana i tak o to Ruud i ferjan by rywalizowali.. o miejsce w skladzie. było by napewno z korzyscia dla nas.. no ale kto wiedział ze OKon az tak bedzie cieniował... ;d a Ruud nie zawsze trzyma poziom, choc z falubazem pojechał wysmienicie i to najwazniejsze ;d

Steel 

Wysłany: 2009-06-28, 12:47   

marcin_crx napisał/a:
PS. Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi z tym postem, David nie zawodzi, a Ferjan w zeszłym roku nie pojechał ani jednego dobrego meczu.
Chodzi mi tylko o to, że nie podoba mi się zastąpienie Ferjana Okoniewskim. Dla mnie idealnym wariantem byłoby pozostawienie Ferrego i ściągnięcie Ruuda jako konkurenta. Dobrze gdy jest jakaś rywalizacja, zawodnik czuje motywacje, żeby się ciągle rozwijać i poprawiać wyniki.

Bo obcenie to co mamy? Zero rezerwy na pozycjach seniorskich. Bo chyba nikt z nas nie ma złudzeń, że wstawienie Okonia do składu, to jak jechanie z jednym zawodnikiem mniej.

Może za dużo w moim poście napisałem o Ruudzie, stąd to wrażenie, że w niego wycelowane to było :-) Po prostu porównuję wyniki obu zawodników, bo zajmowaliby w Stali podobną pozycję - wsparcie drugiej linii, cel: zdobycie 4-6 punktów co najmniej. Cenię Ruuda za jego waleczność i fakt, że wygrał nam z Zagarem ostatenie derby.

Brutalna prawda jest taka, że ktoś z naszej ekipy drugiej linii może złapać doła i spadek formy, ale nie mamy najmniejszego pola manerwu, żeby jakoś to załatać przez krótkowzroczną politykę transferową klubu.

MateoKSSG napisał/a:
no ale kto wiedział ze OKon az tak bedzie cieniował... ;d
Hmm, chyba tylko niepoprawni optymiści w Stali sądzili, że Rafał odnajdzie się w e-lidze. Rozmawiałem o naszych transferach z wieloma osobami, kibicami chyba wszystkich klubów e-ligowych. Opinie były przytłaczająco zgodne: Zagar - on będzie wzmocnieniem, Ruud - zobaczy się, ma potencjał, ale to jednak 1 liga, Okoń - hahahahahaha!

Mariner 

Wysłany: 2009-06-28, 13:59   

To był dobry dzień dla Stalowców ...

THJ- wygrał eliminacje IMŚJ (poprzednią rundę też wygrał) i to z kilkoma szybkimi zawodnikami. :-D
Trzeba przyznać że już od jakiegoś czasu on jedzie dobrze, w Toruniu walecznie, w derbach też bardzo dobrze, szkoda tego wykluczenia za 2 minuty bo nie dosyć że stracił punkty to jeszcze miał za długa przerwę i w kolejnym było 0.. wcześniej ładnie gonił Walaska.. Z niego mogą być jeszcze ludzie, talent ma, a i chęci coraz większe; za bardzo jednak czasami przeżywa starty psychicznie i to od początku kariery, pamiętam jego scysję kiedyś z Klindtem na finale DMŚJ gdzie go oszukano to prawie się poryczał :mrgreen:

Rune- postawa w Cardiff to pierwsza jaskółka , może zwiastująca powrót do prawdziwego Holty, w półfinale miałby duże szanse na finał, chyba nawet większe od Tomka.
Nie wszedł do ósemki strasznie pechowo; najpierw wykluczenie... Moim zdaniem nie powinno się wykluczać zawodnika który kładzie motocykl bo przed nim tańczy w poprzek toru gość (Emil) nie panując zbytnio nad maszyną! Emil utrudnił Hultajowi jazdę swoim własnym błędem (najechaniem na Dzika) i to on powinien być wykluczony ...
Potem ogromny pech jak już się zabierał za Freda wyrżnął orła (dziura albo zahaczenie o bandę, na pewno nie wina Ryśka), nic dziwnego że był wściekły..
Wczoraj po raz pierwszy w tym sezonie zobaczyliśmy szybkiego Holtę :-D ! Nawet minął Tomka od którego wcześniej był 2 razy wolniejszy..

Matej- pewny awans na drodze do GP. Mimo że według świadków został niesłusznie wykluczony na upadek Rymela (co potwierdził dziś Kołodziej) to potem zbierał już trójki :-D . Przegrana tylko z 'właścicielem' toru -Pavlicem i potem w nieznaczącym już dodatkowym z Holderem...
Dobrze by było aby wrócił do cyku, ten sezon może być przełomem, powinien się zdecydować czy ma zamiar zostać świetnym zawodnikiem czy zwyczajnym... Trzeba przyznać że niewielu zawodników potrafi zwyciężać w takim stylu, tak luźno prowadząc motocykl i tak jeździć po samym płocie (w tym najbardziej podobny do Golloba stylowo jeżdżący zawodnik w speedwayu obecnie)... Jak tego nie wykorzysta to będzie noga! :mrgreen: Awans z Gorican zakładałem w ciemno, bo to 'angielski' tor a Matej w BEL robi prawie same komplety i ma gigantyczną średnią (na obecną chwilę chyba najwyższą w lidze, lepszą od równie wymiatającego Lindgrena i Adamsa- który tak ustawił 'Garażowi' motory że tamten jest nie do ukłucia :-) )

Ciekawe co będzie (ze Stalą) jak Zagar wejdzie do GP (lub dostanie zaproszenie) a Hultaj się utrzyma (co jest jeszcze prawdopodobne, bo przed nim zawodnicy nie są pewniakami,a w dwóch ostatnich latach on tak właśnie się rozpędzał i po różnych dogrywkach się utrzymywał na 7-8 miejscach) ...
Według mnie Władek bardziej lubi Zagara.
Ciekawe za kim wstawiłby się Gollob, on wśród żużlowców wielu kolegów nie ma, a właśnie
Rune (z którym się błąkał razem po Tarnowach, Hagforsach, Gorzowach; a nawet z którym się razem rozbił samolotem ;-) ) i Matej (z którym chciał jeździć w drużynie i go 'sprowadził') są jego najlepszymi kolegami ze wszystkich startujących obecnie riderów...

> co do kwestii Ferjan- Ruud: krótki obiekt w Gorican nie był sprzymierzeńcem ani jednego ani drugiego, ich epizody angielskie nie przynoszą im chwały, jeden i drugi uwielbia dłuższe tory, David mniej, Matej bardziej przyczepne.
Bardziej uniwersalnym zawodnikiem jest Ferjan (lepszy na trasie), ale on jest psychicznie kłębkiem nerwów .. David jak przystało na Skandynawa jest bardziej opanowany...

Odpowiedz do tematu