Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawodnicy Stali Gorzów Sezon 2009
Autor Wiadomość
Fenix 

Wysłany: 2009-04-08, 00:17   Zawodnicy Stali Gorzów Sezon 2009

Zakładam nowy temat w związku z brakiem tak owego na naszym forum, myślę że jeden temat dotyczący ogół naszych rajderów przyda się na forum.

http://www.sportowefakty....lu-krajowych-e/

Że tak powiem ręce opadają... Rysiek odpada w pierwszej krajowej eliminacji do GP w przyszłym roku... Z całą sympatią dla "Ryśka" ale myślę że z tym sezonem pożegna się z czołówką Grand Prix raz na zawsze, martwi mnie tylko (albo i aż) że może cieniować również u nas w skłądzie :roll:

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-04-08, 09:06   

No Holta 10 pkt i odpada... nie czaje przegrywa z jakimś Buczkowskim w biegu ( z całym szacunkiem dla niego) jak w poniedziałek będzie z nim przegrywał to ja jakos tego nie widze.. no ale miejmy nadzieje ze bedzie good. Okon tez sie wczoraj nie popisla w tych eliminacjach bo zaledwie 6 "oczek" i odlegle msc.. ; / słabiutki wystep naszym zawodników w tych el.

gizmol86 

Wysłany: 2009-04-08, 09:48   

Byłem na tych zawodach i może wyniki o tym nie świadczą ale nasi wcale źle nie pojechali. Tor był nudny jak flaki z olejem. Twardy zero walki praktycznie tak jak się ułożyło po wyjściu z 1 łuku tak dojeżdżali. Holta jakoś mi wygląda jakby nie miał siły. Pierwsze biegi jeszcze jako tako ale w 5 swoim starcie rzucało niem strasznie. Okoń pozytywnie mnie zaskoczył bo walczył i nie było odpuszczania. Co do innych zawodników to Protasiewicz poza zasięgiem atomowe starty i mocna maszyna.

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-04-08, 10:46   

W kontekscie meczow derbowych to Forma Protasiewicza od poczatku sezonu jest znacznie na wyzszym poziomie niz to bylo w ubieglym sezonie.

Co do naszych nie widzialem zawodow ale sadzac po wynikach to mimo iz niby walczyli to nie zachwycili...odpadli koniec i kropka.

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-11, 21:10   

Trza nam się wciąż rozglądać za wzmocnieniami na miejsce Okonia (ew. Ruuda) oraz za Jonassona. Może można jeszcze wyhaczyć kogoś zdolnego i perspektywicznego. Co myślicie?

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-11, 21:16   

Moim zdaniem zakontraktowanie zawodnika teraz już nie wchodzi w grę. A po drugie prezes razem z trenerem podkreślają, że mamy dużo silniejszą drugą linię niż rok temu i ja się w sumie z nimi zgadzam(Zagar).
Nie możemy wyciągać pochopnych wniosków po jednej porażce z Lesznie. Dajmy zespołowi z 2-3 mecze, niech pokażą wszystko na co ich stać i dopiero oceniajmy.

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 20:21   

No i spoko. Nie chodziło mi o Zagara bo to lider drużyny a nie zawodnik drugiej linii. Chodzi mi np. o szukanie juniora na miejsce Jonassona. Niech póki co jeździ, ale rozglądać się nie zaszkodzi. :)

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-04-13, 23:07   

rozglądać się nie tylko można, ale i trzeba. ale myślę, że na następny sezon (Thomas i tak przechodzi na seniora). teraz już raczej zostanie tak jak jest. chyba, że Adik się rozjeździ (może jednak ?) to będzie mógł zastąpić Jonassona i wtedy na drugiego juniora wstawiać Zmarzlików czy Cyrana

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-13, 23:28   

Znając politykę klubu, doczekamy się kolejnej 'inwestycji zagranicznej' w postaci niejakiego Makinena. Oczywiście nie umniejszam umiejętnościom tego chłopaka, jednak jednocześnie uważam, że Cyran ma porównywalne lub nawet większe szanse stać się dla nas dobrze punktującym juniorem.

A jeśli już konieczne będzie oglądanie kolejnego obcokracjowca, to zamiast Makinena, zainwestowałbym w Simona Gustafssona, który jeździ obecnie w II lidze. Chłopak papiery na jazdę ma, młodziutki jest, do tego dochodzi solidna pomoc ze strony ojca. Tylko, że to kolejny Szwed 8-)

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 23:33   

Ale to najwcześniej za rok. Być może się nada zamiast TJ.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-04-17, 18:11   

Szkoda, że najbliższego meczu nie jeździmy w Poznaniu... Proszę jak nasi juniorzy dzisiaj pojechali w el.IMŚJ:
2. Adrian Szewczykowski - Caelum Stal Gorzów (3,3,2,2,3) 13
4. Paweł Zmarzlik - Caelum Stal Gorzów (3,2,3,1,2) 11
i tylko Cyranowi trochę nie poszło:
13. Łukasz Cyran - Caelum Stal Gorzów (1,1,1,1,1) 5
Kiedy Adik w końcu w lidze tak pojedzie... :roll:

Ann 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-04-17, 18:24   

Na jednym motorze to by i Gollob nic nie ujechał tym bardziej takim, że dziecko na hulajnodze by go wyprzedziło. Technike jazdy ma dobrą tylko sprzętu brak i tyle. Brawo chłopaki oby tak dalej w końcu pokazaliście, że jak chcecie to i STAL może miec mocnych juniorów .

Styrcu 

Team: Stal Gorzów/ Manchester United
Wysłany: 2009-04-17, 19:54   

STALone_ZG napisał/a:
Kiedy Adik w końcu w lidze tak pojedzie...

Proste ;) Nigdy ;]

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-17, 22:19   

W lidze kiedyś tak pojedzie. Ale nie ekstralidze. Proste :)

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-04-19, 22:00   

Tak się prezentuje nasz"as" po trzech meczach w statystykach EŻ:
26.Rune Holta śr.bieg.-1,625; śr.mecz.-8,67
Albo inny:
45. THJ śr.bieg.-1,000; śr.mecz.-4,00
identycznie jak nasze tegoroczne wzmocnienie czyli Okoniewski!
Nie komentuję...

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-19, 22:14   

A jak tam Dawit Rót w innych ligach? Coś śmiga?

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-04-21, 05:30   

Nie ma kogoś takiego jak Dawit Rót w szeregach Stali :!:
Jeżeli nie wiesz jak pisze się nazwisko jakiegoś żużlowca to wykazałbyś się odrobiną wysiłku i poszukał troszkę. Gwarantuję Ci ze w niecałe pół minuty można znaleźć. Robisz z siebie pośmiewisko takimi wpisami... :roll:

STALone_ZG napisał/a:
Tak się prezentuje nasz"as" po trzech meczach w statystykach EŻ:

Średnie te obejmują mecz z Bydgoszczą gdzie nasi sobie znacznie je ponaciągali. Gdyby nie wliczać tego meczu wyglądałyby znacznie gorzej. :evil:
Mam nadzieję, że w następnym meczu szansę dostanie DAVID DUUD. Jeżeli przeciwko Sparcie pojedzie Okoń to chyba dołączę do grona przeciwników naszego trenera. :-/

Fenix 

Wysłany: 2009-04-21, 06:50   

spooszan napisał/a:
DAVID DUUD

Myślałem że David Ruud :). A tak na poważnie to ja bym ciągle nie skreślał okonia, u nas może być całkiem przyzwoicie punktującym zawodnikiem. Z Bydzią w 4 startach (tylko) zgubił dwa punkty, cieżko od niego wymagać jadąc z Gollobem na 5:1 żeby się z nim ścigał.

Wiem że Okoniewski na żużlu umie jeździć i nie rozumiem tej nagonki na niego. Wszyscy mówią że natrzaskał punktów na Bydzi (co z tego), jak natrzaska kilka punktów na Wrocławiu to też będzie źle?? Może jak zrobi na Falubazie to będzie dobrze??

Panowie ja wiem że Okoń tuzem speedwaya to nie jest, ale dajmy mu szanse w końcu kilka ładnych lat Historii w naszym klubie zapisał, w jego miejsce widziałbym jedynie Bola :)

darkis 

Wysłany: 2009-04-21, 07:46   

Jesli Okon bedzie wystawiony na Wroclaw, a wszytsko wskazuje ze TAK, to zapewne zrobi cos kolo 6-8 pkt..To byc moze pozwoli mu sie to przelamac i zaczac jechac na swoim poziomie.
Jesli zas znowu pojedzie dennie no niestety raczej wiecej go Stan nie wystawi, bo sam zacznie ryzykowac swoja posada.
Zas Ruud,no coz jesli pojechalby z Wrockiem to tez moze by zrobil cos kolo 6-8 pkt, no ale to jest jedna wielka niewiadoma...Bo rownie dobrz moze byc mniej....
Powiem szczerze ze Okon raczej powinien pojechac z Wrockiem ..ale powtorze slowo "RACZEJ"....
Co by nie bylo Stan i tak podejmie decyzje jaka podejmie....
pozdro..

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-21, 09:23   

spooszan napisał/a:
Nie ma kogoś takiego jak Dawit Rót w szeregach Stali :!:
Jeżeli nie wiesz jak pisze się nazwisko jakiegoś żużlowca to wykazałbyś się odrobiną wysiłku i poszukał troszkę. Gwarantuję Ci ze w niecałe pół minuty można znaleźć. Robisz z siebie pośmiewisko takimi wpisami... :roll: /

Jak to nie ma kogoś takiego? Chodzi mi o tego Duńczyka w szeregach Stali. Może jeszcze powiesz, że nie ma kogoś takiego jak Węgier Maciej Rzagar albo Anglik Pejter Carl's Son? Poczytaj trochę.

Moderator:
Chlopie troche powagi. Traktuj to forum chcociaz troche powaznie. Kazdemu moze zdarzyc sie przekrecic nazwisko, zrobic blad, ale bez przesady.
Ostatnio zmieniony przez Szczepa 2009-04-21, 19:45, w całości zmieniany 3 razy  

Stalowiec1947 

Wysłany: 2009-04-21, 12:40   

Thorgal napisał/a:
Jak to nie ma kogoś takiego?

Ja tez pierwszy raz słysze ze jest jakis Dawit Ród :lol: . . . Wiem ze jest
David Ruud

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-21, 20:27   

Panowie, wyluzujcie. To forum dyskusyjne kibiców, a nie konklawe kardynałów, zaś żużel to rozrywka, a nie religia. Trochę więcej dystansu i poczucia humoru życzę!

darkis 

Wysłany: 2009-04-22, 07:38   

No to teraz Ruud sie wku***ił...

http://przegladzuzlowy.pl...-odejdzie#start

No i ma racje, powinni go jednak puścić, choć znając podejście Stana do Okonia to chyba będzie ciężko.
Tylko dziwi mnie że tak TWARDA i MOCNA OJCOWSKA RĘKA OJCA PREZESA NIE ZAREAGUJE i prezes nic nie mówi na temat najsłabszego ogniwa, choć czasami klepie jęzorem na lewo i prawo nie zastanawiając się teraz prezes siedzi cicho ...
No może rzeczywiście Okoń ma zapisaną ilość startów, no ale nie sądzę..
pozdro

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-04-22, 07:48   

Wkurza już mnie ta cała klika w Stali!

W czym do jasnej cholery ten Okoniewski lepszy jest od Davida? Ja sądzę, że jest GORSZY, i to sporo. Dziwię się Komarowi, że pozwala na takie głaskanie Okonia po głowie przez Chomskiego. KOMAR, chciałeś walczyć o medal w tym roku!! A Ty dalej pozwalasz Chomskiemu na okradanie drużyny z punktów!! Obyś się na koniec nie rozczarował!!

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-22, 10:22   

Będziemy w czarnej du*ie za przeproszeniem, jeśli Chomski będzie na siłę wystawiał Rafała, a Ruudowi pozwoli odejść :-( Już teraz możemy powiedzieć, że przy takich okolicznościach żadnego medalu nie będzie. Jak my mamy walczyć na wyjazdach, mając słabych juniorów, Holtę jeżdżącego w kratkę i słabego Okoniewskiego?? W Gdańsku było cholernie ciężko. Zostaje jeszcze Bydgoszcz do ogrania 8-) Reszta, łącznie z Wrocławiem, w plecki.

Wiem, że za wcześnie, aby wyciągać takie wnioski, ale na dzień dzisiejszy tak to właśnie wygląda.

PANIE PREZESIE, CZAS NA INTERWENCJĘ, PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO!!!
EWENTUALNA STRATA RUUDA PRZEZ WYPOŻYCZENIE GO DO INNEGO KLUBU TO BĘDZIE PO PROSTU STRZAŁ W STOPĘ!!

Bez Ruuda nie będzie żadnej rywalizacji o skład, a Rafał będzie wtedy miał gdzieś czy przywiezie 0 czy 5 pkt. Trzeba myśleć przyszłościowo..

Odpowiedz do tematu