Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV runda Ekstraligi 2020: Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
TOMEK

Wysłany: 2020-06-28, 18:18   IV runda Ekstraligi 2020: Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa

Zakładam temat, żebyście już zaczęli kupować bilety-cegiełki. Kasa jest potrzebna na premię dla Chomskiego, także nie ociągać się!

Chomski won. Przestań kompromitować Stal

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-06-29, 09:57   

Trener Dupski ustali prawdpopodbnie skład:

1. Zmarzlik
2. Dupersen
3. Thomsen
4. Dupniak
5. Dupsprzak
6. Jasiński
7. Bartkowiak

TYLKO Zwycięstwo!! DZIADY GORZÓW DO BOJU!!

Liczę na dobre rozegranie taktycznie meczu oraz mądre rezerwy ze strony najlepszego trenera Dupskiego!! Wtedy mamy realne szanse na wynik na poziomie 35-37 oczek co będzie olbrzymim skucesem naszej wspaniałej drużyny.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Maciex: Ostrzeżenie za stwierdzenia: Dupski, Dupersen, Dupsprzak, Dupniak. Nie schodźmy do poziomu dyskusji rodem z Facebooka Stali
Ostatnio zmieniony przez Maciex 2020-06-29, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-06-29, 11:03   

marcin_crx napisał/a:
2. Dupersen

Trochę gościu wyhamuj. Iversen, to jest nadal ikona Stali - tematu rozwijał nie będę. Za zasługi należy mu się szacunek, a jeśli pojechał słabo pierwszy mecz po kontuzji, na wyjeździe, bez wcześniejszych jazd, to nie uprawnia Cię do poniżania zawodnika. Może to już nie będzie ten sam Iversen, jakiego pamiętamy, ale bez takich chamówek proszę...
Ostatnio zmieniony przez Maciex 2020-06-29, 11:19, w całości zmieniany 2 razy  

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-06-29, 11:19   

Kiper napisał/a:
marcin_crx napisał/a:
2. Dupersen

Trochę gościu wyhamuj. Iversen, to jest nadal ikona Stali - tematu rozwijał nie będę. Za zasługi należy mu się szacunek, a jeśli pojechał słabo pierwszy mecz po kontuzji, na wyjeździe, bez wcześniejszych jazd, to nie uprawnia Cię do poniżania zawodnika. Może to już nie będzie ten sam Iversen, jakiego pamiętamy, ale bez takich chamówek proszę...

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Iversen to legenda Stali Gorzów! Jest po kontuzji plus jest to jego pierwszy mecz w tym sezonie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-29, 11:22   

Okey, poszedłem po bandzie, ale nie przesadzajmy - legendami Stali Gorzów, są Jancarz, Rembas, Paluch, a nie zagraniczniak.

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-06-29, 11:48   

marcin_crx napisał/a:
Okey, poszedłem po bandzie, ale nie przesadzajmy - legendami Stali Gorzów, są Jancarz, Rembas, Paluch, a nie zagraniczniak.

Chwila, Panowie nie brońcie Thomsena, bo chuja jedzie. W Rybniku też 3 mu się przyfarciła. Wszyscy jadą piach prócz Bartka i wyróżnianie Thomsena nie jest na miejscu.

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2020-06-29, 11:57   

Wyjście z 30 uznam za sukces w tym meczu.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2020-06-29, 13:10   

miszarus napisał/a:
Chwila, Panowie nie brońcie Thomsena, bo chuja jedzie. W Rybniku też 3 mu się przyfarciła. Wszyscy jadą piach prócz Bartka i wyróżnianie Thomsena nie jest na miejscu.

Mówimy o Iversenie, heloł!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-29, 13:34   

Thomsen swoje robi, to nie jest lider, a solidna druga linia i z tej roli wywiązuje się super moim zdaniem.

Zawodzi Woźniak i Kasprzak. Z iversenem musimy poczekać co będzie dalej, ale nie wygląda to dobrze.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-06-29, 14:51   

marcin_crx napisał/a:
Znak czasu. Kiedyś w Stali jeździli tylko polscy zawodnicy (bo zagraniczni nie mogli, takie były czasy i przepisy). Obecnie jeżdżą też obcokrajowcy. Był Kocso, był Crump, był Ferjan, każdy z nich zapisał się w pewien sposób w pamięci gorzowskich kibiców.

Dla mnie osobiście Iversen jest legendą Stali Gorzów. Dlaczego? Sezon 2013, gdzie w pojedynkę uratował nam ekstraligę i kolejne sezony, podczas których był rolowany przez Zmorę, a swoje na torze robił.

Poza tym nie Tobie decydować w pojedynkę, kto jest i może być legendą Stali, a kto nie. Nie przesadzajmy. O tym decyduje szersze grono kibiców.

Poza tym przekręcanie nazwisk zawodników swojego klubu na obraźliwe, to już szczyt chamstwa z Twojej strony, bez względu na to, jakby oni nie jeździli, nie wypada tak robić. Do tego przekręciłeś Kasprzaka i Iversena czyli zawodników, którzy spędzili tu wiele sezonów i dali nam mnóstwo radości swoją postawą na torze i nie tylko. Ciesz się, że nie jestem moderatorem, bo bym Cię zbanował. Serio.

Swoją drogą co się z Tobą chłopie ostatnio dzieje? Wywalenie Zmory i samobój Gezetu, aż tak mocno Cię zabolały, że robisz z siebie na forum karykaturę użytkownika? Jestem równie zszokowany Twoją postawą na forum, jak postawą Szymona Woźniaka na torze. On jedzie do tyłu, a ty piszesz na opak. Ogarnij się Marcin.

Co do meczu, żeby nie było off-topa, to szczerze pisząc nie spodziewam się niczego dobrego. Nie mamy czarodziejskiej różdżki, aby w kilka dni odmienić formę zawodników. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to kopa po jaja na torze i tor mocno selektywny. Madsen na tym nie pojedzie, nasi bez problemu. :idea:

I Birkemose koniecznie pod nr 16, jeżeli jest to możliwe. :idea:

Klepanie pp pleckach i budowanie atmosfery się skończyło. Nie ma wyników, nie ma atmosfery. Chyba, że prezes daje na to swoje ciche przyzwolenie. Wówczas nie ma już dla nas ratunku.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-29, 14:56   

Don Lucas masz rację, przyznaje że pojechałem po bandzie, ale nie ze względu na Zmorę, bo akurat on co było widać po ostatnich tematach też nie jest osobą, którą należy bronić.

Faktycznie zachowałem się jak nasz kolega as35, bo mój post nie był merytoryczny, ale to wynika z faktu bezradności, którą widziałem wczoraj, bo szczerze mówiąc nie mogę już patrzeć na te nazwiska i na to co robią Ci ludzie...

Dlatego sorry, przepraszam, ale część ludzi, którzy podchodzą emocjonalnie to życia i do ukochanego sportu zrozumieją co mialem na myśli.

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2020-06-29, 15:05   

I w przyszłym roku też będą wychowankowie jeździć, zaczniemy od 2 ligi , będą jeździć wychowankowie, może atmosfera wróci, trudno, ja w tym roku już w żadne cuda nie uwierzę

Tomash148 

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-06-29, 15:33   

marcin_crx napisał/a:
Don Lucas masz rację, przyznaje że pojechałem po bandzie, ale nie ze względu na Zmorę, bo akurat on co było widać po ostatnich tematach też nie jest osobą, którą należy bronić.

Faktycznie zachowałem się jak nasz kolega as35, bo mój post nie był merytoryczny, ale to wynika z faktu bezradności, którą widziałem wczoraj, bo szczerze mówiąc nie mogę już patrzeć na te nazwiska i na to co robią Ci ludzie...

Dlatego sorry, przepraszam, ale część ludzi, którzy podchodzą emocjonalnie to życia i do ukochanego sportu zrozumieją co mialem na myśli.

Nie masz za co przepraszać, bo zwyczajnie tylko wygłosiłeś swoją opinię i już. Masz do niej pełne prawo. Mnie osobiście dziwi, że najbardziej dotknięci czują się niektórymi wypowiedziami osoby, które oglądają i fascynują się bodaj jednym z najbardziej męskich sportów (no ok, już nie odkąd zawodnicy jeździliby najchętniej na asfalcie, byleby nic nie ryzykować). Ludzie, to ich praca. Czy jak Ty będziesz pieprzył robotę w nieskończoność, to masz zamiar liczyć na to, że ktoś będzie brał pod uwagę Twoje historyczne zasługi w danej firmie? Pogonią Cię kopem w dupę i już. Nie rozczulajcie się, bo och i ach. Nie wmawiajcie, że im zależy, bo nie zależy. Kiedy komuś naprawdę zależy, to efekty pracy przychodzą prędzej, czy później. Patrzcie na Bartka. 2 mecze i doszedł co i jak. Pewnie, że starty jak zawsze ma do bani, ale widać że dogadał się ze sprzętem. Nielsa też bym się nie czepiał, bo chłop totalnie nie wie póki co o co w tym chodzi. Ale Woźniak? Kasprzak? I przede wszystkim ta szmata chomski? Ludzie no, opanujcie się trochę.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-29, 15:54   

Otóż nie, bo mam za co przepraszać.

Po prostu nie powinno się w ten sposób obrażać ludzi.

Dlatego zawsze krytykowałem as35 za jego podejście.

leszek 

Wysłany: 2020-06-29, 16:08   

Maciex napisał/a:
Iversen to legenda Stali Gorzów

Zluzuj majteczki . Do legendy Stali Gorzow to mu jeszcze sporo spalonego metanolu brakuje , co nie zmienia faktu , ze szacunek jak najbardziej sie Pukowi nalezy . Ale nie wyskakuj z nim jako legenda . Legendami to sa Jancarz , Pogorzelski , Padewski , Swist i wielu innych super zawodnikow Stali , ktorzy doslownie! , doslownie ! serducho dla klubu i polamane gnaty zostawili . Prawdziwych legend nie obrazaj prosze .
miszarus napisał/a:
Panowie nie brońcie Thomsena, bo chuja jedzie.

Od Thomsena kolego to minimum 3 do 5 , uji w bok . Zapomniales chyba na jaka pozycje zostal zakontraktowany ! 6-7 pkt i to wykonuje w 100%
Na liderow dla przypomnienia kreowani byli Wozniak , Puk i Kasprzak ,, wiec wycieczki w strone Dunczyka to strzal chybiony . !

Danonek920

Wysłany: 2020-06-29, 16:39   

Ja również mam wielki szacunek do Iversena po tym co dla nas zrobił, przyszedł tutaj niechciany przez nikogo, a zszokował każdego. Po tym jak poszedł do Torunia to nie przestałem go obserwować i to już nie był ten sam zawodnik co u nas. Jeździł średnio na tle fatalnego Torunia, mając obok siebie słabych doparowych. Teraz po tej przerwie wyglądał wręcz dramatycznie, przegrywając 2 razy z Tudzieżem, ale nie można go jeszcze skreślać, może jak się ogarnie to zacznie zdobywać chociaż te 7-8 punktów, choć szczerze mówiąc wątpię w to. Moim zdaniem za dużo piszecie o tym Birkemose, widzieliście go chociaż raz na torze? Bo ja nie. Czy on może coś odmienić? Szczerze wątpię. Na miejscu naszego prezesa zrobiłbym wszystko ,żeby ściągnąć Kułakowa jako gościa i to mogłoby nam mocno pomóc w utrzymaniu, ale znając nasz klub ciągle będziemy jechać tym samym zestawieniem.

as35 

Wysłany: 2020-06-29, 17:27   

marcin_crx napisał/a:
Otóż nie, bo mam za co przepraszać.

Po prostu nie powinno się w ten sposób obrażać ludzi.

Dlatego zawsze krytykowałem as35 za jego podejście.

po pierwsze to odp.. się odemnie. Jak kojarzę to zawsze byleś fanem elewatorów i amatorów za pieniądze zawodowe. O Zmorze już nie wspomnę. Podejście takich ludzi jak ty do tej zmanierowanej grupki "gwiazdorów" robi najgorsze bagno w tym sporcie.
Po drugie aby wyrazić swoje zdanie to trzeba je mieć i umieć je przedstawić. Po trzecie, to już na marginesie " nie można ludzi obrażać w ten sposób' a w jaki można? Ja nie boje się napisać Kasprzak do Lidla na nockę towar rozładowywać na rampie. ( na pólkach już nie - trzeba myśleć). Ty byś go głaskał po główce i kożuch z mleka zbierał - bo może się obrazić. Niech spada w podskokach amator. W jego i Woźniaka występach widzę znów zaczątki strajkowania na torze.

Dziś znów ktoś piłował motor na stadionie . niestety dźwięk (zamknięty stadion) wskazywał że to znów były debilne ruszanie jednego zawodnika bez taśmy. A powinni dziś od rana piłować tor wszyscy jak młodzi na unitarce. Do tego trzeba jednak Prezesa z jajami i trenera z autorytetem.

yagr

Wysłany: 2020-06-29, 21:03   

TOR - zagadka. jaki tor będzie czekał na STAL na wyjazdach ?
Odpowiedź - ZAWSZE beton !!!! Więc jeżeli wszyscy to wiedzą i cytując jeden z kabaretów - "nawet dziadek we wsi wie , zakała rodziny" to pytanie brzmi - co nasz trener i zawodnicy zamierzają z tą wiedzą zrobić ?
Dzisiaj była powtórka meczu i tego najzwyczajniej nie dało się oglądać. Mam wrażenie , że Chomski i zawodnicy stworzyli sobie kółeczko wzajemnej adoracji i poklepywań po pleckach to tam nie ma końca.
TRENER - potrzebny nam człowiek na to stanowisko pracy charyzmatyczny, trochę szalony w swoich decyzjach i nie bojący się odstawić jednego czy drugiego zawodnika.
A przede wszystkim lotny , szybki w swoich decyzjach.
GOŚĆ- brać młodego Holdera i się nie zastanawiać. Jeden z trzech - Kasprzak, Woźniak, Iversen na ławę.
SEZON - o medalu możemy już zapomnieć. Trzeba zapewnić sobie utrzymanie bez barażu czyli to nędzne 6 miejsce. Tych pięciu punktów już nie odrobimy ( Leszno 2 punkty bez bonusa , Lublin punkt bonusowy , Rybnik 2 punkty wyjazdowe ).
REASUMUJĄC.
a) CHOMSKI - zawiesić
b) HOLDER - brać
c) BIRKEMOSE - wstawić i dawać mu szanse pod przyszły sezon
d) TOROMISTRZ - skoro nie może nam dać atutu własnego toru - wymienić
e) SKŁAD - zostaje ZMARZLIK , do niego VACULIK lub SAJFUTDINOW reszta jak chce może zostać ale bez gwarancji startów w 2021. Bez przynajmniej dwóch liderów i jednego dobrego juniora to nie mamy czego szukać w lidze.
f) SEZON 2020 - już mamy przerąbany. Teraz to już możemy sobie tylko poeksperymentować a już w szczególności na pozostałych wyjazdach gdzie już nic do końca zasadniczej nie wygramy.
Więc jak nie tam to gdzie ? Gadanie o bonusach to możemy sobie między bajki włożyć. Jedyny bonus do wzięcia to będzie z Rybnikiem w rewanżu więc ryzyko w przypadku wariacji i eksperymentów ze składem żadne .

mazinho 

Wysłany: 2020-06-29, 21:13   

yagr napisał/a:

SEZON - o medalu możemy już zapomnieć. Trzeba zapewnić sobie utrzymanie bez barażu czyli to nędzne 6 miejsce. Tych pięciu punktów już nie odrobimy ( Leszno 2 punkty bez bonusa , Lublin punkt bonusowy , Rybnik 2 punkty wyjazdowe ).

Przypominam, że w tym sezonie nie ma meczu barażowego. Do utrzymania wystarczy zajęcie siódmego miejsca, czyli wyprzedzenie Rybnika.

yagr

Wysłany: 2020-06-29, 21:20   

Jeśli 7 m-ce wystarczy to okey. Może to i jeszcze lepiej.

grochu_92 

Wysłany: 2020-06-29, 21:30   

Z tym tempem odbudowy zawodników możemy nie zdążyć wyprzedzić rekiny i wtedy zostaniemy pośmiewiskiem na miarę Apatora

Danonek920

Wysłany: 2020-06-29, 22:19   

Dokładnie, w tym sezonie nie ma baraży. Czy zajmiemy 7 czy 6 miejsce poza małym prestiżem to niewiele zmienia.

leszek 

Wysłany: 2020-06-30, 05:24   

Marek Cieślak skomentował także największą niespodziankę dotychczasowego sezonu w PGE Ekstralidze, a więc zwycięstwo ROW-u ze Stalą Gorzów.

- Aż tak bardzo mnie to nie zszokowało. Zdziwiło mnie natomiast to, że pojechał Iversen, który było widać, że ledwo siedzi na motocyklu. Myślę, że gdyby za niego jechała „ZZ”, to zdobyliby więcej niż punkt i pewnie wygrali – zakończył Cieślak.

I wiele innych artykulow poswieconych taktyce naszego Goru . Mam nadzieje ze dzisiaj po powrocie z pracy przeczytam o koncu wspolpracy z panem wypelniajacym program .

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-30, 13:07   

Bo K**** od czego jest trener? Czy on nie widział co Iversen jechał na treningach, że zdecydował się go wstawić? Czy zgubiła ich pycha na zasadzie "ten Rybnik to z palcem w D*** pokonamy?" Co tam Nowacki, co tam Iversen, jedziemy jak jest?

No sorry, ale naprawdę wszystko wskazuje na to, że Chomski po prostu sabotuje wyniki meczy Stali, szczególnie ten w Rybniku to jest po prostu istny sabotaż:

- wstawianie "kulawego" Iversena
- oddanie Nowackiego bez warunku braku jazdy z nami
- brak rezerw w osobie Karczmarza w momencie kiedy był szybki

Czy nadal nikt tego w zarządzie nie widzi co się dzieje?

lomboNET 

Wysłany: 2020-06-30, 13:27   

Tak po prawdzie to tego Iversena wszyscy mu do składu wciskaliśmy.

Odpowiedz do tematu