Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III runda Ekstraligi 2020: ROW Rybnik - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
leszek 

Wysłany: 2020-06-29, 15:28   

Danonek920 napisał/a:
Z tym Karczmarzem to bym aż tak nie przesadzał, zdobył w 2 wyścigach 6 punktów na juniorach i Szczepaniaku

No tak Wozniak i Puk za to wygrywali z tuzami zuzla ! Najpierw zobacz rozpiske biegow , potem sie wypowiadaj !
pimpsson napisał/a:
Karnet i kartę parkingową tanio sprzedam

Nie przeginaj - daj 50 zeta to wezme . I tak moja noga w tym roku tam nie stanie ( pierwszy raz od 46 lat ) , wreczylbym sasiadowi ktorego nie lubie , tak w ramach sasiedzkiej przyjazni .
marcin_crx napisał/a:
Ja to nawet oddam karnet, bo nie chce mi się chodzić na to dziadostwo

Nie terroryzuj ludzi kolego . Na 100% masz jakiegos wroga , tesciowa itp . Im oddaj :)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-07-01, 11:51   

Cytat:
Kibice Stali, a ja też, dziwią się, że gorzowski klub nie zastrzegł sobie w kontrakcie, że nie może pan jechać przeciwko Stali.

Gdzieś przed meczem przeczytałem, że nie będę mógł jechać, więc zapytałem i usłyszałem, że jest taka klauzula, ale ona dotyczy wyłącznie play-off.

Czyli jak widać wpisali taką klauzulę, ale na play-off. Nieźli dowcipnisie w obu klubach. :lol: :lol: :lol:

Wnioski po wczorajszym zarządzie, a w zasadzie jeden najważniejszy: Trener jest nietykalny!

lupus 

Wysłany: 2020-07-01, 12:07   

No to zaczynam się martwić na poważnie. :-/

as35 

Wysłany: 2020-07-01, 12:50   

Don Lucas napisał/a:

Wnioski po wczorajszym zarządzie, a w zasadzie jeden najważniejszy: Trener jest nietykalny!

Czyli w piątek nie na stadion tylko przed TV :-) . Nie mam zamiaru nawet złotówki dorzucać ... póki ten człowiek zajmuje miejsce trenera .... i innym to polecam.

mazinho 

Wysłany: 2020-07-01, 13:07   

as35 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:

Czyli w piątek nie na stadion tylko przed TV :-) . Nie mam zamiaru nawet złotówki dorzucać ... póki ten człowiek zajmuje miejsce trenera .... i innym to polecam.

Niestety ja też to robię. Nie będę miał serca kibicować...Włókniarzowi. Biorę 4-pak piwka, jade nad jeziorko i wchodze na neta po 22-giej.

leszek 

Wysłany: 2020-07-01, 15:40   

A ja na odwrot ! Czteropak , kilo karkowy , papryka + cebulka :) Szaszlyczek i delektowanie sie przed tv porazka :) Wyjdzie mi to nawet taniej jak bilet :)

boberGW 

Wysłany: 2020-07-01, 19:02   

Słabi jesteście. Ja kupiłem bilety i idę na żużel, dzięki takim jak Wy nie miałem z tym problemu.
Jakby tak pomyśleli sponsorzy jak wy to już by było po klubie.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

leszek 

Wysłany: 2020-07-01, 19:16   

boberGW napisał/a:

Słabi jesteście.

Slaby to jestes Ty . Jak ja sponsorowalem klub to ty srales pod siebie . Kupuj bilet i dawaj sie doic !!!! Dzieki takim jak Ty amatorszczyzna w wykonaniu pseudo - zawodowcow bedzie na porzadku dziennym . Ciemnogrod jednak nie zginie :) Powodzenia na meczu :)

boberGW 

Wysłany: 2020-07-01, 19:31   

leszek napisał/a:
ty srales pod siebie

I po co takie teksty? Lepiej Ci poczułeś się wielki? Życzę Ci żebyś ty zaraz nie zaczął srać pod siebie jak jesteś taki wiekowy
leszek napisał/a:
Kupuj bilet
.
I kupiłem, i mam w dupie Twoje zdanie.
leszek napisał/a:
Dzieki takim jak Ty

Dzięki takim jak ja to za rok będziesz sobie mógł pójść na żużel, jak znów będą wygrywać. Bo jakby np. Marek Grzyb zachował się jak ty, to za rok oglądałbyś w telewizji na pewno nie Stal Gorzów.
leszek napisał/a:
Ciemnogrod jednak nie zginie

Ciemnogród to Twój post drogi leszku, i żadne inwektywy i oszczerstwa rzucane w moim kierunku nie zmienią tego.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

as35 

Wysłany: 2020-07-01, 19:32   

boberGW napisał/a:
Słabi jesteście. Ja kupiłem bilety i idę na żużel, dzięki takim jak Wy nie miałem z tym problemu.
Jakby tak pomyśleli sponsorzy jak wy to już by było po klubie.
Brawo Ty- mocarz - po drodze walnij dwa mocarze. Bilety są po 1 PLN?
Gdyby tak działali sponsorzy? A Kibic to kto? Ja uważam ze sponsor a Ty że owca którą można strzyc jak się chce i nawet nie beknie.

Nawet Elvis nam nie pomoże - zajmujący miejsce trenera nie takie rzeczy potrafi spier.... i tym razem nie będzie inaczej.

boberGW 

Wysłany: 2020-07-01, 19:35   

as35 napisał/a:
Gdyby tak działali sponsorzy? A Kibic to kto? Ja uważam ze sponsor a Ty że owca którą można strzyc jak się chce i nawet nie beknie.

Sorry ale ciężko Cię zrozumieć, jak piłeś nie pisz, jak nie piłeś to jeszcze gorzej.

as35 

Wysłany: 2020-07-01, 20:00   

boberGW napisał/a:
as35 napisał/a:

Sorry ale ciężko Cię zrozumieć, jak piłeś nie pisz, jak nie piłeś to jeszcze gorzej.

Ilość ludności globalnie wzrasta. niestety ilość inteligencji jest stała.
Biorąc to pod uwag, zastosowane w moim poście skróty (delikatne) myślowe oraz aluzje ( tu już grubo) mogą utrudnić odczytanie mojej myśli.

boberGW 

Wysłany: 2020-07-01, 20:09   

Tak tak, piszesz tak naukowe posty, że trzeba być na prawdę mega "asem" i inteligentem żeby je zrozumieć. Kończę bo to nie ma sensu. Pisz co chcesz, nie chcesz chodzić na żużel, nie chodź, patrząc po aktywności na forum podczas spotkań i tak pewnie siedzisz w domu. Generalnie nigdy nie wchodziłem z Tobą w polemikę bo szkoda nerwów i widzę, że dobrze robiłem. Z Tobą rozmawiać to jak grać w szachy z gołębiem.
Pij sobie te Mocarze, ja akurat gustuje w lepszych trunkach.

kris_77 

Wysłany: 2020-07-01, 20:29   

Nikt nie jest dumny z postawy w Rybniku. Ani my, ani tym bardziej zawodnicy. No może pan Stasiu, który budował i budował i budował i mu się rozjebało.
Myślę jednak,że oddawanie karnetów, śmianie się z tych którzy pójdą na mecz i pieprzenie, że nigdy więcej, że wolę grilla iitd jest mega słabe. Podejrzewam, że te same osoby stękały z zachwytu w tłustych latach.....

Oddałem karnet na cegłe, ale idę, bo che zobaczyć zużel na żywo po raz pierwszy od chyba 9 miesięcy. Podać rękę panu Nowakowi i wrzucić mu dychę, spotkać znajomych, poczuć ten klimat.....

I jestem akurat z tych, co chodzą od 1986, bo lubię żużel i kocham Stal.

Nie odwracajcie się teraz. Jeszcze może być tak, że zatęsknicie za byle jaką imprezą na naszym torze. Świętochłowice, Rzeszów, Pila - coś wam mówią puste stadiony, bo nie ma licencji, bo nie ma druzyny.

mazinho 

Wysłany: 2020-07-01, 20:42   

kris_77 napisał/a:

Nie odwracajcie się teraz. Jeszcze może być tak, że zatęsknicie za byle jaką imprezą na naszym torze. Świętochłowice, Rzeszów, Pila - coś wam mówią puste stadiony, bo nie ma licencji, bo nie ma druzyny.

Kris_77 bo jak iść na żużel i kibicowac przeciwko "swoim"? Większośc kibiców chce zmian, które zaczęły się wraz z odejściem Zmory. Kolejnym elementem jest odejscie S.Chomskiego i do tego niezbedna jest porazka w tym meczu. Na prawdę ciężko się idzie na taki mecz, gdy chcesz porazki wlasnej ukochanej drużyny. Wszystko po to, aby w przyszłości było lepiej. Po dymisji S. Chomskiego myślę, że kibice Stali wrócą na stadion.

as35 

Wysłany: 2020-07-01, 20:45   

kris_77 napisał/a:
Nikt nie jest dumny z postawy w Rybniku. Ani my, ani tym bardziej zawodnicy.

A którzy to , oprócz dyżurnego ostatnio przepraszacza B. Zmarzlika, zawodnicy przerosili za swoje amatorskie podejście doz zawodowego żużla? Coś mi umyka?

kris_77 napisał/a:
Oddałem karnet na cegłe, ale idę, bo che zobaczyć zużel na żywo po raz pierwszy od chyba 9 miesięcy. Podać rękę panu Nowakowi i wrzucić mu dychę, spotkać znajomych, poczuć ten klimat.....

Żużel w Gorzowie z tym torem, zajmującym miejsce trenera i zawodnikami bez startów i rozeznania własnego toru?

kris_77 napisał/a:
I jestem akurat z tych, co chodzą od 1986, bo lubię żużel i kocham Stal..

Ja od 1978

kris_77 napisał/a:

W jaki sposób Kibic może wyrazić swoją dezaprobatę do działań prowadzących właśnie do stanu Piły i innych dawnych ośrodków? Powiedz jak? Ja znam tylko jeden skuteczny sposób- portfel. Od dawna diagnoza była prawidłowa. Niestety nowy Prezes zatrzymał się na zmianach na betonie trenerskim. Ubiegły rok pokazał już dobitnie że w zespole króluje kolesiostwo i olewatorstwo.
Nic się nie zmieni do czasu betonu w parkingu! NIC!

kris_77 

Wysłany: 2020-07-01, 20:59   

mazinho napisał/a:
Kris_77 bo jak iść na żużel i kibicowac przeciwko "swoim"? Większośc kibiców chce zmian, które zaczęły się wraz z odejściem Zmory. Kolejnym elementem jest odejscie S.Chomskiego i do tego niezbedna jest porazka w tym meczu.

No właśnie nie. Kibicować zawsze za Stalą. Teraz akurat wynik jest najważniejszy, prezes już wie (mam taką nadzieję), że Chomski nie nadaje się na trenera Eligi. I zakończy z nim współpracę prędzej czy później. Wg mnie dla Grzyba wynik w piątek nie będzie decydował, jeśli Chomski pokaże, że żyje meczem i szybko podejmie decyzje. Prezes ma znajomych, co się znają na żuzlu i raczej już by było pozamiatane, gdyby mu doradzili wypad Chomskiego.

Chodzi, o to, żeby nie wygwizdać teraz chłopaków, dac im pierwszą szansę przed kibicami w Gorzowie.

mazinho 

Wysłany: 2020-07-01, 21:07   

kris_77 napisał/a:
mazinho napisał/a:
Kris_77 bo jak iść na żużel i kibicowac przeciwko "swoim"? Większośc kibiców chce zmian, które zaczęły się wraz z odejściem Zmory. Kolejnym elementem jest odejscie S.Chomskiego i do tego niezbedna jest porazka w tym meczu.

No właśnie nie. Kibicować zawsze za Stalą. Teraz akurat wynik jest najważniejszy, prezes już wie (mam taką nadzieję), że Chomski nie nadaje się na trenera Eligi.

No właśnie tak nie jest. Wciąż w klubie mają nadzieję na cudowne odrodzenie. W przypadku wygranej zapewne zmiany szkoleniowca nie będzie. A jak jeszcze po drodze dojdzie kilka sukcesów - to trener będzie podawany za przykład wychodzenia z kryzysu.

Dlatego przegrajmy, niech dzięki temu coś się zmieni w kontekście lepszej przyszlości. Ja pierwszy raz od xxxx czasu (potrafilem urlopy przerywac i wracac na mecze) na stadion nie przyjdę. Wlasnie z tego powodu co pisałem powyżej, bo nie miałbym serca kibicować Stali, wiedząc, że...na dłuższą metę szkodzę klubowi.

kris_77 

Wysłany: 2020-07-01, 21:08   

as35 napisał/a:
W jaki sposób Kibic może wyrazić swoją dezaprobatę do działań prowadzących właśnie do stanu Piły i innych dawnych ośrodków? Powiedz jak?

Może inne przywitanie Chomskiego, a brawa dla zawodników. Może trzeba dać znać, że nie jesteśmy przeciw drużynie i nadal wierzymy. Zostawić puste trybuny dla Mistrza Świata, jedynego wychowanka z Gorzowa, który zdobył IMŚ i został w Stali, choć miał lepsze oferty? No sorry, ale ja w to nie idę. Szacunek, choćby dla Bartka się należy. I tyle. Podziękować za piękną walkę Thomsenowi? Przywitać w dorosłym żużlu Jasińskiego?

Jeśli to nie są powody dla których warto iśc na stadion to udanej kielbaski życzę, zimnego 6 % browara i miłego piątku. Ja i moi znajomi będziemy na Jancarzu.

as35 

Wysłany: 2020-07-01, 21:37   

kris_77 napisał/a:

Może inne przywitanie Chomskiego, a brawa dla zawodników.

Przepraszam ale czy ty czytasz co piszesz? Wiesz gdzie gwizdy lub ciszę ma zajmujący miejsce trenera? Nie wiesz. To napiszę " tam gdzie Pan , może Pana majstra w dupę pocałować " (koniec cytatu- Kabaret Dudek- z ew małymi skrótami dla ... mniej kumatych).

kris_77 napisał/a:
Może trzeba dać znać, że nie jesteśmy przeciw drużynie i nadal wierzymy.

Ile razy mamy to robić????!! Kiedy to ta drużyna spasionych kocurów to NAM udowodni ze są warci naszego dopingu?! Może wreszcie to tabakiera będzie do nosa a nie odwrotnie? ( dla bobra- taki cytat z przysłowia, nie musisz zrozumieć).

kris_77 napisał/a:
Zostawić puste trybuny dla Mistrza Świata, jedynego wychowanka z Gorzowa, który zdobył IMŚ i został w Stali, choć miał lepsze oferty? No sorry, ale ja w to nie idę. Szacunek, choćby dla Bartka się należy. I tyle. Podziękować za piękną walkę Thomsenowi? Przywitać w dorosłym żużlu Jasińskiego?
Jeśli to nie są powody dla których warto iśc na stadion to udanej kielbaski życzę, zimnego 6 % browara i miłego piątku. Ja i moi znajomi będziemy na Jancarzu.

I to jest kwintesencja niezrozumienia- tak , puste trybuny - może zrozumieją ze Stal Gorzów to drużyna a nie indywidualności. Drużyna ! Może to spowoduje ze taki leń i obibok Kasprzak dostanie od kolegów opier.. pod prysznicem... może Woźniak dostanie opier.. ze jego sprawy domowe to sobie w kiblu niech zostawi a tu trzeba zapier... albo do Lidla na rampę w nocy palety ustawiać. Może Prezes zrozumie ze tym towarzystwem wzajemnej adoracji trzeba potrząsnąć? Panem w ciągniku, Panią od piłeczek--- za bramę, jej tatusia za bramę... i piłka krótka albo zapie... na 150% albo spier.... na 100 % za bramę. STAL GORZÓW to coś znaczy - nie olewatorstwo, bylejakość i kolesiostwo- niestety ostatnio także frajerstwo i odcinanie kuponów.

kris_77 

Wysłany: 2020-07-01, 21:56   

AS nie dogadamy się, nie bede też wklejał każdego zdania i go komentował i tłumaczył dlaczego tak komentuje.

Zapraszam na stadion dla powodów, o których pisałem wcześniej. Ty dalej o Kasprzaku i Woźniaku. Brnij.
Ja mam 3-4 inne powody. Udanego oglądania. I trzymaj kciuki. bo będzie 48:42.

Odpowiedz do tematu