Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III runda Ekstraligi 2020: ROW Rybnik - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 22:23   

Z wypowiedzi komentatorów w tv również wynikało, że wypożyczony mógł nie jechać gdyby Stał to zablokowała. Wiec cis tu nie gra.

czarli9 

Wysłany: 2020-06-28, 22:35   

lupus napisał/a:
Z wypowiedzi komentatorów w tv również wynikało, że wypożyczony mógł nie jechać gdyby Stał to zablokowała. Wiec cis tu nie gra.

Widocznie sami nie zagłębiali się w przepisach a zapis o którym napisał przemek jest, sprawdziłem😉

mazinho 

Wysłany: 2020-06-28, 22:41   

My tak na prawdę sami sobie zapracowaliśmy na porażkę. Po pierwsze...kto wypożycza zawodnika do ekipy, która z nami rywalizuje o utrzymanie? Ciekawe kogo była to decyzja - sztabu szkoleniowego, czy prezesa? Nie ważne, że Rybnik jest słaby. Ciężko bylo poczekać 7 dni i młodego wypożyczyć po naszym meczu? Jak się okazało właśnie m.in. punkty Nowackiego pomogły wygrać...ROWowi. LEkceważenie rywala wyszło nam bokiem.
Po drugie...Po fatalnych dwóch meczach wstawiamy do składu Iversena, kiedy wciąż możemy robić ZZtką, która dobrze wykorzystana jest dla nas wzmocnieniem. Na prawdę trzeba być naiwnym (patrzac co jechać w Toruniu Iversen, patrzac na uraz i to jak w czwartek jechał na treningu), że będzie naszym wzmocnieniem. Niestety Iversen wywierał presję, że chce jechać i to jak najszybciej, wszak szansa na kasę mu ucieka..Wpuszczając na ich juniora Kasprzaka, Thomsena i dając dodatkowy start Bartka wyszłoby nam zdecydowanie na plus. Te dwie decyzje plus..kontuzja Lebiediewa (mogli skorzystac z ZZ-tki) sprawiła, że ROW mógł realnie liczyć na wygraną. Aaa...i do tego był jeszcze nasz sztab szkoleniowy.

Jak można było po tak dwóch fatalnych startach puścić w 8 biegu Iversena? Dlaczego mając 40-38 puszczamy tego teoretycznie słabszego seniora (Kasprzaka) zamiast Thomsena? Sądzę, że Thomsen dałby wiecej, tak samo jak wpuszczamy Woźniaka, czemu znów dajemy go na pola c lub d? Jazda Woźniaka po ścieżce po "szerokiej" to istne samobójstwo.

Jestem w szoku, że przegraliśmy z ekipą, która ma fatalnych juniorów, której wszyscy podstawowi seniorzy nie przywieźli żadnej "3". To się w głowie nie mieści.

Zaszczytny tytuł FRAJERÓW roku będzie należał do nas. Jak można przegrać mecz, kiedy lider rywali robi 8 pkt w 6 biegach, a podstawowi seniorzy...NIE WYGRALI INDYWIDUALNIE ŻADNEGO BIEGU. Takiej sytuacji jeszcze w polskiej lidze w historii nigdy nie było!

Rywale jeszcze w drugiej fazie meczu pomagali jak się dało i wypuszczali Lamberta x2 na Zmarzlika...Mimo tego i tak Chomski przebił w głupocie Mrozka x5.

Czas na pierwsze wyciagnięcie konsekwencji. Po co i na co mamy czekać? Teraz mamy u siebie Częstochowę, która jest nie do objechania, później wyjazdy do Zielonej Góry i mecz z Wrocławiem. PRzy dobrych wiatrach mamy szansę punkty tylko z Wrocławiem.

Nie ma co dłużej sięz zastanawiać tylko podziekować obecnemu trenerowi. Do czasu znalezienia niwego niech ten zespół prowadzi Paluch z Orłem. Koniecznie zakontraktować gości i ściągnąć ich na trening. Gdzies do mnie doszło nawet, że nasi rozmawiają z Kułakowem. To dobra opcja, jeszcze jeszcze Bellego w Bydgoszczy i młody Holder w Toruniu. Koniecznie też ściągać Birkemose, a starszego kolegę - Iversena wysłać na dalsze leczenie i ZZ-tkę.

Na Częstochowe widzę taki skład:
9. Zmarzlik
10. ZZtka
11. Thomsen
12. Kasprzak
13. gość/Bartkowiak
14. Karczmarz
15.Jasiński
16. Birkemose

Jeżeli Kasprzak pojedzie jak z Lesznem u siebie, czy w drugiej fazie w Lublinie automatycznie powinien być zastąpiony przez Birkemose. Przykład Leszna pokazuje, że ciezka praca na treningach, odpowiedni zawodnik (talent) warto stawiać na młodych. Mecz odpoczynku przyda się Woźniakowi, a Iversen niech odpoczywa.
Trzeba pomału szykować się też do przebudowy drużyny. Podziekować Woźniakowi (nie ten kaliber zawodnika, by walczyc o najwyzsze cele), Iversenowi (to nie ten poziom co kiedyś) i duży znak zapytania postawić przy Kasprzaku. Na Zmarzliku i Thomsenie coś próbować budować.

CZAS NA ZMIANY. Im szybciej tym lepiej. Bo w większości to nie Stalowa armia...a DEZERTERZY i SABOTAZYŚCI!
Ostatnio zmieniony przez mazinho 2020-06-28, 22:53, w całości zmieniany 2 razy  

przemek1221

Wysłany: 2020-06-28, 22:48   

Keyser napisał/a:
przemek1221 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:
Aha, gratuluję wypożyczenia Nowackiego do Rybnika bez klauzuli zakazującej startów w meczach przeciwko Stali. Śmieszne?? No nie bardzo, bo nawet TAKI Real Madryt w wypożyczeniach swoich zawodników daje klauzulę zakazującą gry zawodnika wypożyczonego przeciwko nim. Serio!

Sportowi janusze biznesu normalnie. Tak trzymać :lol: :lol: :lol

Art. 245.
1. Klub pożyczający zawiera z klubem wypożyczającym umowę o wypożyczenie.
2. W umowie o wypożyczenie muszą być wskazane warunki finansowe wypożyczenia. W szczególności umowa owypożyczenie:
1) musi pod rygorem nieważności zawierać kwotę pozostałych na dzień wypożyczenia zobowiązań finansowych i niefinansowych wynikających z kontraktu z klubem pożyczającym oraz sposób ich rozliczenia lub oświadczenie stron umowy o braku takichzobowiązań.
2) nie może zawierać jakichkolwiek klauzul ograniczających klubowi pożyczającemu możliwość wstawienia zawodnika do startu w zawodach.

Kto tu jest Januszem? ;D

Kiedyś wypożyczony był Strzelec z ZG do Częstochowy. Wtedy nie mógł jechać w meczu przeciwko ZG. Czy ten zapis w regulaminie dodany był po tym czasie?

Ten przepis został wprowadzony i obowiazuje od sezonu 2016. Kiedys jeździł u nas Przemek Pawlicki wypozyczony z Leszna i też przeciwko Unii nie mógł jechac. No ale zmienili przepisy.

Generalnie ta dyskusja nad Nowackim mnie śmieszy i jest żałosna. Rozumiem jeśli sprawa dotyczylaby wypozyczenia zawodnika pokroju Hampela ktory został wypozyczony do Lublina. Ale Nowacki to junior, który nie lapie sie do skladu a w kolejce di skladu jest jeszcze za Bartkowiakiem i Jasinskim. Wiec jeśli my się boimy Nowackiego to faktycznie w tym sezonie nie jedziemy o nic wiecej niż utrzymanie....

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-06-28, 22:57   

przemek1221 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:
Aha, gratuluję wypożyczenia Nowackiego do Rybnika bez klauzuli zakazującej startów w meczach przeciwko Stali. Śmieszne?? No nie bardzo, bo nawet TAKI Real Madryt w wypożyczeniach swoich zawodników daje klauzulę zakazującą gry zawodnika wypożyczonego przeciwko nim. Serio!

Art. 245.
2. W umowie o wypożyczenie muszą być wskazane warunki finansowe wypożyczenia. W szczególności umowa owypożyczenie:
1) musi pod rygorem nieważności zawierać kwotę pozostałych na dzień wypożyczenia zobowiązań finansowych i niefinansowych wynikających z kontraktu z klubem pożyczającym oraz sposób ich rozliczenia lub oświadczenie stron umowy o braku takichzobowiązań.
2) nie może zawierać jakichkolwiek klauzul ograniczających klubowi pożyczającemu możliwość wstawienia zawodnika do startu w zawodach.

Kto tu jest Januszem? ;D

[ Dodano: 2020-06-28, 23:11 ]
TOMEK napisał/a:
No to juz możecie podziękować Chomskiemu za przegrany mecz. To jest kompromitacja! A biorac pod uwagę co zrobił Nowacki, to jest wstyd na całą Polskę! Co za idiota go wypozyczyl i pozwolil na wystep przeciwko Stali? Jeśli po tym Chomski nie wyleci na zbity ryj, to ja juz nie wiem, co sie musi stać.

Chomski won. Przestań kompromitować Stal

Kolejny "ekspert" :roll:

1. Na przyszłość jeżeli powołujesz się na jakiś przepis, to należy podać jego tytuł, a nie cytować z dupy sam artykuł, który pochodził z 2018 rok i obowiązywał w ub. sezonie.
2. Zgodnie z załącznikiem UMOWA TRANSFEROWA / WYPOŻYCZENIA ZAWODNIKA / WYPOŻYCZENIA „GOŚĆ” - wersja z dn. 05.06.2020 ze strony PZM, treść tego dokumentu wygląda tak: Umowa wypożyczenia 2020

Średnio umiejący czytać i myśleć człowiek spokojnie jest w stanie zakumać, że ust. 2 par. 2 wyraźnie pozwala uregulować i wpisać w tej umowie wszelkie warunki wypożyczenia uzgodnione miedzy stronami.

Jesteś zatem tak samo ogarnięty, jak człowiek na stanowisku trenera w tym klubie, co gorsza wprowadzasz pozostałych forumowiczów w błąd.

przemek1221

Wysłany: 2020-06-28, 23:05   

mazinho napisał/a:
Jeżeli Kasprzak pojedzie jak z Lesznem u siebie, czy w drugiej fazie w Lublinie automatycznie powinien być zastąpiony przez Birkemose. Przykład Leszna pokazuje, że ciezka praca na treningach, odpowiedni zawodnik (talent) warto stawiać na młodych. Mecz odpoczynku przyda się Woźniakowi, a Iversen niech odpoczywa.
Trzeba pomału szykować się też do przebudowy drużyny. Podziekować Woźniakowi (nie ten kaliber zawodnika, by walczyc o najwyzsze cele), Iversenowi (to nie ten poziom co kiedyś) i duży znak zapytania postawić przy Kasprzaku. Na Zmarzliku i Thomsenie coś próbować budować.

Leszno to jednak inna bajka, Lidsey to nie człowiek z kosmosu. On 2 lata regularnie startował w Rawiczu za każdym razem kończąc sezon ze średnią powyżej 2 pkt/bieg. Owszem, można przyjść znikąd i pojechać mecz życia i być liderem drużyny ale to trzeba mieć talent Warda. Można wstawić Birkemose ale to się skonczy tak jak z Bewley we Wrocławiu. A zmienianie KK po dwoch slabszych biegach i wpuszczanie mlodego chlopaka w polowie meczu nie niezbyt rozsadny pomysł. Nie wiem co mielibysmy na tym uzyskac poza wstrzasnieciem Kasprzakiem? Woźniak końcówkę meczu z Lesznem miał dobrą więc nie odstawilbym go od skladu. Mamy tydzien, trenować starty, szukać ustawien i tyle. Goscia można wziąć ale kogo? Umówmy sie - byla okazja ściągnąć klasowego grajka ale sprytniejszy byl Lublin.

[ Dodano: 2020-06-29, 00:08 ]
Don Lucas napisał/a:
przemek1221 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:

Art. 245.

Kto tu jest Januszem? ;D

TOMEK napisał/a:
No to juz możecie podziękować Chomskiemu za przegrany mecz. To jest kompromitacja! A biorac pod uwagę co zrobił Nowacki, to jest wstyd na całą Polskę! Co za idiota go wypozyczyl i pozwolil na wystep przeciwko Stali? Jeśli po tym Chomski nie wyleci na zbity ryj, to ja juz nie wiem, co sie musi stać.

1. Na przyszłość jeżeli powołujesz się na jakiś przepis, to należy podać jego tytuł, a nie cytować z dupy sam artykuł, który pochodził z 2018 rok i obowiązywał w ub. sezonie.
2. Zgodnie z załącznikiem UMOWA TRANSFEROWA / WYPOŻYCZENIA ZAWODNIKA / WYPOŻYCZENIA „GOŚĆ” - wersja z dn. 05.06.2020 ze strony PZM, treść tego dokumentu wygląda tak: Umowa wypożyczenia 2020

Średnio umiejący czytać i myśleć człowiek spokojnie jest w stanie zakumać, że ust. 2 par. 2 wyraźnie pozwala uregulować i wpisać w tej umowie wszelkie warunki wypożyczenia uzgodnione miedzy stronami.

Jesteś zatem tak samo ogarnięty, jak człowiek na stanowisku trenera w tym klubie, co gorsza wprowadzasz pozostałych forumowiczów w błąd.

Regulamin Przynależności Klubowej 2020 - wersja z dn. 23.06.2020
Szukaj.

[ Dodano: 2020-06-29, 00:14 ]
Z reszta regulamin mówi wprost że nie można takich zapisow stosować a Ty to chcesz zawierać w umowie w "dodatkowych uzgodnieniach miedzy stronami". Jeśli boimy się Nowackiego to trzeba go było wcale nie wypożyczać i tyle.

TOMEK

Wysłany: 2020-06-28, 23:19   

przemek1221 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:

Art. 245.

Kto tu jest Januszem? ;D

TOMEK napisał/a:

Kolego "przekumaty": umowa jest zgodnym oświadczeniem stron i w drodze porozumienia mozna w niej umieścić np. zapis o tym, ze w określonych zawodach wypożyczamy zawodnik nie wystartuje. W umowie wypożyczenia jest zresztą stosowny paragraf i jesli obie strony zgadzają się na zapisy tego paragrafu, to ok. Tyle. Zgadzam się, że skoro umowy zawierają idioci, to lepiej żeby w ogole ich nie bylo (umów oraz idiotow).

Chomski won. Nie kompromituj Stali

Danonek920

Wysłany: 2020-06-28, 23:28   

Powiem szczerze, że ja akurat popierałem wypożyczenie Nowackiego. Dobrze dla chłopaka, że ma szanse się objeżdżać w ekstraligowym zespole , a nie spodziewałem się, że Woźniak jest tak słaby, że może z nim przegrać. Nie wierzyłem, że jesteśmy aż tak fatalni by bać się Rybnika z Nowackim w składzie. Tutaj przyznaję się do błędu. Co do Iversena to większość forumowiczów pisało, że bardzo go brakuje i źle wychodzimy na Z/Z , ja z kolei pisałem, że po tym jak jeździł w Toruniu oraz fakt, że jest po kontuzji i jeszcze nie wszedł w sezon to może być z nim słabo i w tej kwestii akurat się nie pomyliłem. Co do dzisiejszego meczu to do tej pory nie mogę zrozumieć jak po dwóch fatalnych biegach ,,Puka" Chomski nie zmienił go dobrze dysponowanym Karczmarzem, który po 4 biegu miał aż 6 biegów przerwy, a każdy kto się interesuje żużlem to wie, że po takim czasie tor jest już zupełnie inny, a zawodnik sprzętowo zupełnie pogubiony. Co do obsady biegu nominowanych to tutaj Chomski po raz kolejny popełnił ogromny błąd. Błąd jednak według mnie nie polegał na puszczeniu Woźniaka w biegu 14, ponieważ była szansa , że wyjdzie mu start tak jak w poprzednim jego biegu w którym jechał na prowadzeniu zanim Woryna go sfaulował. Karczmarz też pod koniec był zupełnie pogubiony, więc tutaj prawdopodobnie wyszłoby na to samo. Błąd polegał na tym, że Chomski w biegu 14 nie puścił Thomsena, który według mnie zdobyłby przynajmniej 2 punkty i zabezpieczyłby wynik. Jeszcze większy błąd Chomski zrobił w biegu 15, w którym Zmarzlik powinien jechać z 3 pola , ponieważ on by sobie poradził z każdego , a Thomsen z pierwszego. Po tym meczu niestety dochodzę do wniosku, że pozostaje nam walka o 7 miejsce z Rybnikiem, którą według mnie prawdopodobnie wygramy. Pewnie wielu z Was widzi nas w tej chwili jako kandydata do spadku, jednak przed rewanżem jesteśmy tylko -2, a Rybnik zdążył przegrać już z Falubazem u siebie o ile się nie mylę 37-53. Nie wiem co u nas się stało, że tylu zawodników zupełnie nie trafiło z formą. Zmarzlik wyglądał świetnie na tle Rybnika, ale obawiam się, że na tle asów z Częstochowy mogą wrócić problemy z poprzednich meczów, Thomsen jeździ solidnie, lecz też miewa wpadki, Kasprzak wygrywa tylko z najsłabszymi seniorami rywali i juniorami, nawet na tle Rybnika prezentuje się średnio, Woźniak jest zupełnie zagubiony, w tej chwili to jeden z najgorszych seniorów ligi, nie wiem co się z nim dzieje, ponieważ tamten sezon miał całkiem udany , Mazinho pisał na chacie, że ma on problemy finansowe i chyba nie jest u niego dobrze z psychiką. Iversen po kontuzji potrzebuje sporo jazdy, której nie ma i boję się, że szybko to on nie wróci do formy. Karczmarz całkiem przyzwoicie jak na juniora , Jasiński dzisiaj też raczej pozytywnie, ale jeszcze wolałbym się nie wypowiadać o nim. Na pewno jest bardziej zadziorny od Bartkowiaka. Do tego jeszcze dochodzi Chomski, który zupełnie nie ogarnia taktyki meczowej i mamy obraz nędzy i rozpaczy.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-06-28, 23:32   

Cytat:
Regulamin Przynależności Klubowej 2020 - wersja z dn. 23.06.2020
Szukaj.
Znalazłem, trudne nie było. Zwracam honor. Jednak jest tu pewna nieścisłość pomiędzy dokumentami, którą można we właściwy sposób obejść.
Moim zdaniem wystarczyło napisać w umowie, że Rybnik dobrowolnie zobowiązuje się (w ramach podziękowania za wypożyczenie) nie wystawiać Nowackiego w zawodach o DMP w meczach przeciwko Stali Gorzów i byłoby po sprawie. Tylko Rybnik musiałby sam wyjść z propozycją takiego zapisu, wtedy byłoby ok. Jeżeli Stal wprowadziłaby taki zapis do umowy odgórnie, to wówczas można by łatwo to podważyć w myśl przepisu, który przytoczyłeś.

Ale tak naprawdę, o co my się tu spieramy, o występ niechcianego w Stali czwartego juniora ... :roll: :roll:

PavelN11 

Wysłany: 2020-06-29, 06:05   

To dlaczego zapis, że Kamil nie może jechać przeciwko nam w PO ( :lol: ) się znalazł?
I tu nie chodzi o to czy to Hampel czy czwarty junior, tylko o to że nie wzmacnia się rywala, z którym ma się akurat mecz. Nie ważne kim, po prostu to idiotyczne posunięcie.

greenoolo 
greenoolo

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-06-29, 06:31   

No i nastał poniedziałek, pochmurno z rana, Panie Prezesie Marku Grzyb, fajnie że poukładał Pan klub finansowo, ale pozostawienie sztabu szkoleniowego to strzał w oba kolana, niech Pan w porę patrzały otworzy no chyba, że może będzie lepiej budować klub od podstaw w niższych ligach, a Kamil pokazał wczoraj jakim pseudo trenerem jest Stasio

TOMEK

Wysłany: 2020-06-29, 06:37   

greenoolo napisał/a:
Panie Prezesie Marku Grzyb, fajnie że poukładał Pan klub finansowo, ale pozostawienie sztabu szkoleniowego to strzał w oba kolana

Chyba raczej strzał w głowę :mrgreen:

Chomski won

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2020-06-29, 06:53   

W głowę to zbyt humanitarne, takie Stasiowe, to trzeba leżeć patrzeć na to i powoli się wykrwawiać ✊✊

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-06-29, 08:49   

Jesteśmy frajerami. Frajerami do kwadrartu, frajerami do potęgi 5.

Mecz przegrywamy 46:44, a kluczowe, absolutnie kluczowe 3 oczka na jednym z naszych (SIC!!) liderów robi nasz debiutujący w e-lidze junior wypożyczony do rywala.

Jednak jedynym winnym tej porażki jest Chomski, bo podobnie jak w Lublinie zamiast wstawiać i korzystać na początku z szybkiego Karczmarza za dramtycznego Iversena to wstawia go dopiero w 10 biegu po dwóch równaniach toru, gdzie potem miał praktycznie bieg po biegu.

Jestem niemal w 100% pewny, że jeżeli Karczmarz pojechałby w drugiej i trzeciej serii za Iversena ten mecz byśmy wygrali.

Okey, spójrzmy co dalej, moim zdaniem jesteśmy w głebokim kryzysie szkoleniowym i organizacyjnym zatem pomimo całkiem silnego składu tego zespołu nie ma i jestem niemal pewny, że to my w tym sezonie spadniemy do I ligi.

Ja ze swojej strony chyba daje sobie spokój z żużlem, bo szkoda moich nerwów na tą amatorkę uprawioną przez Pana Chomskiego.

pimpsson 

Wysłany: 2020-06-29, 08:54   

Karnet i kartę parkingową tanio sprzedam
Je...ał ich pies!!!"

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-06-29, 08:55   

pimpsson napisał/a:
Karnet i kartę parkingową tanio sprzedam

Ja to nawet oddam karnet, bo nie chce mi się chodzić na to dziadostwo, a z żoną już ustaliliśmy, że zamiast na żużel jedziemy w niedzielę nad wodę, szkoda naszych nerwów.

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-06-29, 08:57   

Jak mawiał Zbigniew Stonoga: "To jest dramat kur.." :evil:

Przed meczem byłem przekonany, że wygramy ale po ciężkim boju. To co działo się podczas meczu woła o pomstę do nieba... Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych argumentów do walki o play off ale chyba to już wiemy po pierwszych dwóch spotkaniach. Ja obawiam się, że wszystkie kluby zrobią wszystko abyśmy spadli do niższej ligi...

Krzysztof Kasprzak - Ciężko powiedzieć jaki to jest Kasprzak czy ten z 2015 i 2019 czy może z innego roku... Na tą chwilę jego forma jest niepewna. Raz 3 pkt w dobrym stylu a potem 0 pkt w beznadziejnym stylu...
Szymon Woźniak - To co wyprawia na torze to istna tragedia. Totalna jazda bez jaj i bez pomysłu. Bieg numer 12 to już w ogóle "mistrzostwo" w jego wykonaniu...
Anders Thomsen - Jeździ na sprzęcie klubowym + jego walka na torze to dwa wielkie plusy. Jest duży potencjał na zawodnika na lata. Trzeba w niego inwestować i koniecznie zatrzymać na kolejne sezony.
Niels Kristian Iversen - Ehhh Puk Puk... Czy jego jazda to wina kontuzji czy sprzętu? Jego forma jest dla nas kluczowa. Wczoraj zamiast Iversena chyba jechał Kildemand bo jazda i forma podobna.
Bartosz Zmarzlik - jako IMŚ jego obowiązkiem był komplet w meczu w Rybniku. Swoje zadanie wykonał. Mecz prawdy dla Bartka będzie w piątek w Gorzowie gdzie jedziemy z Częstochową.
Rafał Karczmarz - znakomity początek ale potem dzięki decyzji naszego trenera zgasł. Rafał robi swoje i super, że został z nami.
Wiktor Jasiński - pozytywne zaskoczenie + świetna jazda. Silnik od ICT Poland daje radę :)

Stanisław Chomski - wypełniacz programu - czas tego człowieka w Stali Gorzów powinien dobiec końca. Piszę to po raz pierwszy ale to co wczoraj wyprawiał a może bardziej czego nie robił trener to SKANDAL! Mając Karczmarza w wielkim gazie zostawia go w parkingu i w biegach 5,6,7,8 i 9 jedzie ktoś inny.
Po raz kolejny zasada BUDOWANIA-BU DO WA NIA-B U D O W A N I A- ZAWODNIKÓW nie zdaje egzaminu. Stawianie na Woźniaka w biegu numer 14 to istny strzał w kolano....

Podsumowując, czeka nas rozpaczliwa walka o utrzymanie, jeżeli nie będzie jakiś drastycznych zmian. Podstawowa rzecz: Trener do dymisji + ściągnąć kogoś z zewnątrz kto nie będzie miał w Gorzowie żadnych układów i spojrzy chłodną głową na wszystko i tutaj jest kandydat w postaci Rafała Dobruckiego.

pimpsson 

Wysłany: 2020-06-29, 09:15   

Taa… Budowanie zawodników. Kogóż to pan Chomski buduje? Woźniaka? A Rafała, który tak naprawdę jest dla mnie w tej chwili trzecim zawodnikiem w drużynie po Bartku i Andersie odstawia. To się dopiero nazywa budowanie zawodnika. Wygrywasz 2 biegi po fajnej walce i w nagrodę oglądasz z parkingu jakie cuda na torze wyczynia "budowany" Woźniak. I ciekawe co sobie wtedy myślisz? A potem jedziesz po przerwie i guzik możesz zrobić, bo straciłeś kontakt z torem. BRAWO!!! Tak się niszczy chłopaka, który i tak cud, że poskładał psychikę przez zimę. Ale to panu "menedżerowi" wychodzi znakomicie
Je...ał ich pies!!!"

yellow-blue

Wysłany: 2020-06-29, 11:52   

Don Lucas napisał/a:
Ale tak naprawdę, o co my się tu spieramy, o występ niechcianego w Stali czwartego juniora ...

Otóż to. To, że Kamil miał możliwość pojechania z nami nie powinno mieć zadnego wpływu. I jego pierwsze 2 biegi to potwierdzały. No i przyszedł ten trzeci, gdzie wyskoczył ze startu, a Woźniak mimo, że był szybszy to jechał tak bardzo nieudolnie, że skończyło się sensacją. I o ile tak obiektywnie to jest to piękno sportu, tak Szymona za taki mecz powinna czekać ławka w następnym spotkanu w normalnych warunkach. Ale nie u nas. U nas w nagrodę dostał jeszcze start w 14 biegu.. Mając na koncie 3 oczka. Rafał mial 6, w tym 2 trójki! To się w głowie nie mieści czym kierował się pan Chomski. No i oczywiście te uparte wystawianie Iversena, żeby odegrał się na Tudzieżu (jak to w ogóle brzmi...). Tym bardziej mając Karczmarza który w tej fazie zawodów robił trójki! A Iversen tylko się pogrążył. Z resztą widać było, że chłop się mega męczył, ale Stasiu na siłę, na przełamanie. Idiotyzm.

Podsumowując. Po raz kolejny zawiedli seniorzy - Woźniak i wracający po kontuzji Iversen.
Ale to Chomski przegrał nam mecz i to nie podlega żadnej dyskusji. Ten mecz przelał wszelką czarę goryczy. Zwolnienie trenera to OBOWIĄZEK Prezesa. CZEKAMY

Ps. Co zrobił Kasprzak w tym 14 biegu na tym 2 łuku? Prowadzł i nagle poszedł gdzieś zupełnie bez sensu na zewnątrzną i dał się wyprzedzić dwóm rywalom na raz...To było co najmniej dziwne...

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2020-06-29, 12:03   

Najbardziej jest mi szkoda po tym meczu Rafała, który zwyczajnie zasłużył na występ w 14 biegu.
Nie wiem, co musi czuć po takim zlekceważeniu jego bardzo dobrego występu. Nie zwracam za bardzo uwagi, na jego słabszą jazdę w drugiej fazie zawodów, bo jasnym jest, że Chomski powinien wystawić go za Iversena, już w tej wczesnej fazie zawodów, a tak Karczmarz wyjechał chyba po 5 czy 6 biegach przerwy, to jasne że się pogubił na już pewnie torze który się zdążył zmienić.
To jest po prostu przykre, że stawia się w 14 biegu na totalnie w tym meczu słabiutkiego Szymona, który nawet jednego punktu na rywalu chyba nie zrobił. Mimo, że lubię i szanuję Woźniaka, to w tym meczu nawet nie był cieniem, a cieniem cienia.

yellow-blue

Wysłany: 2020-06-29, 12:15   

Adix1994 napisał/a:
To jest po prostu przykre, że stawia się w 14 biegu na totalnie w tym meczu słabiutkiego Szymona, który nawet jednego punktu na rywalu chyba nie zrobił

Nikt tego nie rozumie. Wiecie co? Chomski pewnie spojrzał, że Woźniak w ostatnim swoim biegu zrobił 2 pkty i dlatego wystawil go w 14 biegu :lol: (nie zdążył chyba zapisać, że przegrał z Nowackim, który wcześniej zrobil dwie śliwki) a przyjechał tylko przed...naszym debiutantem Jasińskim. Nie zdzwiłbym się, gdyby tak faktycznie było. Bo jak to inaczej racjonalnie wytłumaczyć? Nie da się.

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-06-29, 12:20   

yellow-blue napisał/a:
Don Lucas napisał/a:
Ale tak naprawdę, o co my się tu spieramy, o występ niechcianego w Stali czwartego juniora ...

Ps. Co zrobił Kasprzak w tym 14 biegu na tym 2 łuku? Prowadzł i nagle poszedł gdzieś zupełnie bez sensu na zewnątrzną i dał się wyprzedzić dwóm rywalom na raz...To było co najmniej dziwne...

Może oni chcą go zwolnić? Każdy trener analizuje, podpowiada - jedź tu, jeźdź tu...a Stasiu tylko program wypełnia.

greenoolo 
greenoolo

Wysłany: 2020-06-29, 12:32   

Po tym co czytam na PS to Stasio jest mega odjechany od rzeczywistości, ja pier.....le no kosmita

pimpsson 

Wysłany: 2020-06-29, 12:41   

"zawsze staram się wejść w skórę zawodnika, który przyjechał na mecz po to, aby jeździć" - to co ma powiedzieć Rafał, który był w gazie i pół meczu czekał na to, żeby wyjechać na kompletnie inny tor? To po pierwsze. A po drugie może by pan Chomski wszedł w skórę kibiców co wywalili kupę kasy na karnety przed sezonem i mają w zamian co? Pół drużyny pogubionych amatorów z ignorantem w roli menedżera
Je...ał ich pies!!!"

Danonek920

Wysłany: 2020-06-29, 13:07   

Z tym Karczmarzem to bym aż tak nie przesadzał, zdobył w 2 wyścigach 6 punktów na juniorach i Szczepaniaku, potem jak Stasiu mu zanotował 6 biegów przerwy to był bardzo pogubiony, więc na moje wyszłoby to samo. Z innymi zarzutami zgadzam się w 100%.

Odpowiedz do tematu