Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III runda Ekstraligi 2020: ROW Rybnik - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
TOMEK

Wysłany: 2020-06-28, 18:12   

No to juz możecie podziękować Chomskiemu za przegrany mecz. To jest kompromitacja! A biorac pod uwagę co zrobił Nowacki, to jest wstyd na całą Polskę! Co za idiota go wypozyczyl i pozwolil na wystep przeciwko Stali? Jeśli po tym Chomski nie wyleci na zbity ryj, to ja juz nie wiem, co sie musi stać.

Chomski won. Przestań kompromitować Stal

PavelN11 

Wysłany: 2020-06-28, 18:33   

Tę przegraną dedykuję trenerowi idiocie i przygłupowi z kierownictwa, który pozwolił na jazdę Nowackiego przeciwko nam. Brawo panowie, jesteście nie do podrobienia!

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 18:37   

no i dupa...Bartek zatrybił, Kasprzak i Wożniak ...
czas zacząć się martwić

kris_77 

Wysłany: 2020-06-28, 18:39   

Prezes Grzyb to taki sam amator jak CHOMSKI. Wypożyczony Nowacki wygrał im mecz. BRAWO Grzybie.
O Chomskim nie ma co pisać, bo jest debilem, ja bym mu psa na 2h nie zostawił pod opiekę, a co dopiero drużynę żużlową. Myślałem że GRZYB coś kuma. Jednak nie.

Jedyna nadzieja to, że GRZYB zwolni dziś CHOMSKIEGO. Nie może być gorzej, przecież Rybnik to 1 ligowa osłabiona drużyna, z ktorą wygra każdy u nich.

Z Czewą nie wyjdziemy z 30 jak będzie CHOMSKI.
Ostatnio zmieniony przez kris_77 2020-06-28, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 18:41   

TOMEK napisał/a:
No to juz możecie podziękować Chomskiemu za przegrany mecz. To jest kompromitacja! A biorac pod uwagę co zrobił Nowacki, to jest wstyd na całą Polskę! Co za idiota go wypozyczyl i pozwolil na wystep przeciwko Stali? Jeśli po tym Chomski nie wyleci na zbity ryj, to ja juz nie wiem, co sie musi stać.

[ Dodano: 2020-06-28, 18:41 ]
PavelN11 napisał/a:
Tę przegraną dedykuję trenerowi idiocie i przygłupowi z kierownictwa, który pozwolił na jazdę Nowackiego przeciwko nam. Brawo panowie, jesteście nie do podrobienia!

[ Dodano: 2020-06-28, 18:41 ]
kris_77 napisał/a:
Prezes Grzyb to taki sam amator jak CHOMSKI. Wypożyczony Nowacki wygrał im mecz. BRAWO Grzybie.
O Chomskim nie ma co pisać, bo jest debilem, ja bym mu psa na 2h nie zostawił pod opiekę, a co dopiero drużynę żużlową. Myślałem że GRZYB coś kuma. Jednak nie.

Pisze o tym od dawna ale ponoć to nie merytoryczne było. A i kto zamiast Chomskiego. Odpowiem kolejny raz NIKT - będzie mądrzej, taniej i może wyniki będą lepsze.

teraz konferencja i jak zwykle będzie : bla bla to sport , bla blaa tor nas zaskoczył . bla bla bla......

jutro w SF prezes I.Zmor,, opss Grzyb powie ze Chomski ma jego pełne zaufanie a zwodnicy- w końcu biorą kasę jako zawodowcy powiedzieli - Bedzie Pan zadowolony.... . Kibice to się nie znają i mordki w kubeł i czekamy na wasza kasę z biletów. Paru gostków poskacze i pośpiewa Staleczko nic się nie stało...
Ostatnio zmieniony przez as35 2020-06-28, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 18:43   

@as35 my potrafimy czytać... po co dublujesz czyjeś posty...

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 18:49   

lupus napisał/a:
@as35 my potrafimy czytać... po co dublujesz czyjeś posty...
Po pierwsze cytuje a nie dubluje. Po drugie może w końcu ktoś wstawi posta 'merytorycznego". Broniącego geniuszu naszego sztabu szkoleniowego.
Po trzecie taka mała satysfakcja- jako nieliczny to wiedziałem , czułem...... :-) inni łykali gadki Chomskiego i zarządu ( poprzedniego i aktualnego ) jak pelikany kwaśne mleko.
Aby nie być gołosłowny - mój post z maja
" Sezon będzie ciekawy, niestety nie u nas. Na wyjazdach będzie fajna walka, na torze i w parkingu (zajmujący miejsce nie opanuje sytuacji- nowa tabela). W domu nudy na torze - nerwy w parkingu. Nie "cieszmy się" problemami innych klubów- im może brakować zawodników - my mamy zajmującego miejsce trenera a to znacznie większy minus."
Ale on ponoć był niemerytoryczny...
Ostatnio zmieniony przez as35 2020-06-28, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 18:58   

up co mecz tak piszesz :lol: :mrgreen: więc musiałeś w końcu trafić :-P
oczywiście żartuje. Gdyby nie wyzywanie i obrażanie innych można by napisać, że mądrze prawisz.
Tak na prawdę jesteśmy w głębokiej i czarnej. Bartek - ok, Kasprzak tez nie najgorzej. Juniorzy też swoje dołożyli. A reszta??? Iwersen ... pominę, Szymon zaczął ok, póżniej po upadku z problemami (tak jak by miał jeden dobry motor)...

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 19:02   

lupus napisał/a:
up co mecz tak piszesz :lol: :mrgreen: więc musiałeś w końcu trafić :-P
oczywiście żartuje. Gdyby nie wyzywanie i obrażanie innych można by napisać, że mądrze prawisz.

Hmm to moja wina ze co mecz muszę pisać o bezmyślnych zawodnikach ? To ja jadę czy oni? Z tym ze to oni biorą za to kasę ( w tym moja ) a nie ja. Jeśli obraza dla takiego Kasprzaka jest stwierdzeniem ze zachował się jak bezmózg oglądając się za siebie na ostatnim łuku (wcześniej tez) i tracąc przy tym wygrana to nie wiem jak napisać.

leszek 

Wysłany: 2020-06-28, 19:08   

as35 napisał/a:
to nie wiem jak napisać.

" Krzysio spojrzal w lewa strone z za wegla , pozostawil goscinnie i przyzwoicie miejce , aby koledzy druzyny przeciwnej mogli go wyprzedzic . Fenomenalny przejaw goscinnosci i kolezenstwa . "

Tak to wlasnie powinno byc As35

TOMEK

Wysłany: 2020-06-28, 19:12   

leszek napisał/a:
as35 napisał/a:
to nie wiem jak napisać.

" Krzysio spojrzal w lewa strone z za wegla , pozostawil goscinnie i przyzwoicie miejce , aby koledzy druzyny przeciwnej mogli go wyprzedzic . Fenomenalny przejaw goscinnosci i kolezenstwa . "

Zza węgła - tak po staropolsku, czy też z uwagi na to, że akcja działa sie w Rybniku, to zza węgla?

sprii 

Wysłany: 2020-06-28, 19:17   

Ale my jesteśmy pizdy! Z ogórami z 1 ligi nie możemy wygrać. Także wszystko jasne bronimy się przed spadkiem w tym sezonie. W ogóle nie wiem jak wy ale ja jestem wkurwiony na maksa! Taki mecz... To jakieś żarty! A 14 Woźniak? Poważnie. Karczmarz powinien jechać... Dupy z nas jak nic! Za tydzień plecy i w derbach to samo....
Ostatnio zmieniony przez sprii 2020-06-28, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 19:18   

leszek napisał/a:
as35 napisał/a:
to nie wiem jak napisać.

jak Krzyś będzie jeździł za 0,00 pln za mecz to może tak napisze. Obiecuje.
Wszystkim proponuje poczytać posty na Facebook na profilu Stali.
Dla "merytorycznych" nie czytajcie. Posty generalnie nie merytoryczne.

leszek 

Wysłany: 2020-06-28, 19:26   

TOMEK napisał/a:
działa sie w Rybniku, to zza węgla?

Dokladnie

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 19:30   

as35 napisał/a:
leszek napisał/a:
as35 napisał/a:
to nie wiem jak napisać.

faktycznie, na FB @as35 byś się wyróżniał delikatnością wypowiedzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

leszek 

Wysłany: 2020-06-28, 19:36   

Az tak grubo jada ???

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 19:52   

ano, trenejro będzie miał problemy...jest juz petycja do Grzyba o zwolnienie trenera i #chomskiwon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2020-06-28, 19:56   

Taki sucharek mi przyszedł do głowy po meczu.

- Puk, puk!!
- Kto tam?
- 1 liga.
- A to zapraszamy.

Co do meczu, to na spokojnie napiszę, że jak Chomski jutro nadal będzie trenerem Stali, to prezes Grzyb sam sobie strzeli samobója do końca sezonu i wyjdzie na ... . Tak, naprawdę.

Aha, gratuluję wypożyczenia Nowackiego do Rybnika bez klauzuli zakazującej startów w meczach przeciwko Stali. Śmieszne?? No nie bardzo, bo nawet TAKI Real Madryt w wypożyczeniach swoich zawodników daje klauzulę zakazującą gry zawodnika wypożyczonego przeciwko nim. Serio!

Sportowi janusze biznesu normalnie. Tak trzymać :lol: :lol: :lol:

PS. Brawo Kamil Nowacki, w Rybniku kupiłeś sobie już nie tylko kibiców biegiem nr 12, ale i prezesa Mrozka.

TOMEK

Wysłany: 2020-06-28, 19:56   

lupus napisał/a:
ano, trenejro będzie miał problemy...jest juz petycja do Grzyba o zwolnienie trenera i #chomskiwon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Eeeeej... Chomski won to moje. Nie dałem praw do używania. :lol:

Chomski won

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-06-28, 20:15   

No to skompromitował się trener, skompromitował się prezes, skompromitowali się niektórzy zawodnicy... i ja sam czuję się skompromitowany w oczach kibiców innych drużyn po tym meczu... To by było tyle. Nie ma sensu pisać co mecz o jednym i tym samym więc sobie daruję. Jedziemy dalej bo jest o co walczyć póki co. Wiem jednak jedno - tak dalej być nie może jeśli mamy walczyć o utrzymanie. Sentymenty trzeba odłożyć na bok, potrzeba męskich decyzji i należy wziąć się ostro do roboty. Priorytetem powinno być dobro klubu a nie widzimisię zawodników czy trenera...

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 20:23   

GM napisał/a:
No to skompromitował się trener, skompromitował się prezes, skompromitowali się niektórzy zawodnicy... i ja sam czuję się skompromitowany w oczach kibiców innych drużyn po tym meczu... To by było tyle. Nie ma sensu pisać co mecz o jednym i tym samym więc sobie daruję. Jedziemy dalej bo jest o co walczyć póki co. Wiem jednak jedno - tak dalej być nie może jeśli mamy walczyć o utrzymanie. Sentymenty trzeba odłożyć na bok, potrzeba męskich decyzji i należy wziąć się ostro do roboty. Priorytetem powinno być dobro klubu a nie widzimisię zawodników czy trenera...

Ale w tym klubie zawsze tak było. Prezesi przychodzili, odchodzili a zawodnicy i trenerzy swoje robili. Jeśli kierunek przypadkiem bywał zgodny to Ok. Jeśli nie to mamy powtórkę z rozrywki. Obserwuje to od czasu pamiętnego meczu z Ostrowem (2004 bodajże), kiedy mogliśmy wejść do ekstraklasy a zawodnicy położyli mecz.

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 20:59   

GM napisał/a:

Nie wolno z zawodnikami ostro rozmawiać! Mogą się obrazić. Trener tez jest nieruszalny- ponoć jest tytanem wiedzy i cezarem i inny Herkulesem. A i zawodnicy go lubią.
Zawodnicy żużlowi (za jednym z uczestników forum) to słabe psychicznie mimozy ( tu zgoda pełna) i nie wolno , pod rygorem ekskomuniki im cokolwiek zarzucać. Wskazane głaskanie. lizanie doopek i tego typu zachowania.
Generalnie to Kibice mogą..zapłacić za bilet i zamknąć pyszczki.

[ Dodano: 2020-06-28, 21:02 ]
lupus napisał/a:
as35 napisał/a:
leszek napisał/a:
as35 napisał/a:
to nie wiem jak napisać.

faktycznie, na FB @as35 byś się wyróżniał delikatnością wypowiedzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dziękuje :-)

As17 

Team: stal
Wysłany: 2020-06-28, 21:35   

Ciekawe kiedy nasza ,,ARMIA" hehehe - dobre armia, zdobędzie pierwsze pkt. Jak obstawiacie? ja po przemyśleniach i stylu jaki pokazuje nasz zespół stawiam na 9 kolejkę tak dopiero na 9 kolejkę chcę się mylić ale dzisiejszy mecz pokazał że jesteśmy jeszcze słabsi niż w zeszłym sezonie. Na teraz mamy 1 zawodnika, 1 dobrego doparowego, 1 który udaje że coś jedzie z 1/4 juniora i nic więcej z tego nie da się zbudować zwycięstwa nawet na własnym torze!

przemek1221

Wysłany: 2020-06-28, 23:08   

Don Lucas napisał/a:
Aha, gratuluję wypożyczenia Nowackiego do Rybnika bez klauzuli zakazującej startów w meczach przeciwko Stali. Śmieszne?? No nie bardzo, bo nawet TAKI Real Madryt w wypożyczeniach swoich zawodników daje klauzulę zakazującą gry zawodnika wypożyczonego przeciwko nim. Serio!

Sportowi janusze biznesu normalnie. Tak trzymać :lol: :lol: :lol

Art. 245.
1. Klub pożyczający zawiera z klubem wypożyczającym umowę o wypożyczenie.
2. W umowie o wypożyczenie muszą być wskazane warunki finansowe wypożyczenia. W szczególności umowa owypożyczenie:
1) musi pod rygorem nieważności zawierać kwotę pozostałych na dzień wypożyczenia zobowiązań finansowych i niefinansowych wynikających z kontraktu z klubem pożyczającym oraz sposób ich rozliczenia lub oświadczenie stron umowy o braku takichzobowiązań.
2) nie może zawierać jakichkolwiek klauzul ograniczających klubowi pożyczającemu możliwość wstawienia zawodnika do startu w zawodach.

Kto tu jest Januszem? ;D

[ Dodano: 2020-06-28, 23:11 ]
TOMEK napisał/a:

Kolejny "ekspert" :roll:

Keyser 

Wysłany: 2020-06-28, 23:16   

przemek1221 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:

Sportowi janusze biznesu normalnie. Tak trzymać :lol: :lol: :lol

Art. 245.
1. Klub pożyczający zawiera z klubem wypożyczającym umowę o wypożyczenie.
2. W umowie o wypożyczenie muszą być wskazane warunki finansowe wypożyczenia. W szczególności umowa owypożyczenie:
1) musi pod rygorem nieważności zawierać kwotę pozostałych na dzień wypożyczenia zobowiązań finansowych i niefinansowych wynikających z kontraktu z klubem pożyczającym oraz sposób ich rozliczenia lub oświadczenie stron umowy o braku takichzobowiązań.
2) nie może zawierać jakichkolwiek klauzul ograniczających klubowi pożyczającemu możliwość wstawienia zawodnika do startu w zawodach.

Kto tu jest Januszem? ;D

Kiedyś wypożyczony był Strzelec z ZG do Częstochowy. Wtedy nie mógł jechać w meczu przeciwko ZG. Czy ten zapis w regulaminie dodany był po tym czasie?

Odpowiedz do tematu