Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III runda Ekstraligi 2020: ROW Rybnik - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Michu5 

Wysłany: 2020-06-21, 21:10   III runda Ekstraligi 2020: ROW Rybnik - Stal Gorzów

Trochę jestem na tym forum, ale pierwszy raz pozwolę sobie założyć nowy temat.

Wychodzi na to, że w przyszłą niedzielę mecz o wszystko :) Czyli o uniknięcie degradacji. Wasze przewidywania?

as35 

Wysłany: 2020-06-21, 22:05   Re: III runda Ekstraligi 2020: ROW Rybnik - Stal Gorzów

Michu5 napisał/a:
Trochę jestem na tym forum, ale pierwszy raz pozwolę sobie założyć nowy temat.

Wychodzi na to, że w przyszłą niedzielę mecz o wszystko :) Czyli o uniknięcie degradacji. Wasze przewidywania?

Konferencja po meczu; tor nas totalnie zaskoczył, nie wprowadzałem zmian w składzie bo zawodnicy muszą mieć spokój. Bartek obiecał mi ze będzie jechał lepiej. Juniorów trzeba ochraniać. Generalnie atmosfera jest fajna, chłopaki robią sobie żarty ( z Kibiców szczególnie - mój dopisek). Nie mam pojęcia dlaczego nie poszło Bartkowiakowi- na treningach wygrywa sam ze sobą. i takie tam bla bla bla bla

mazinho 

Wysłany: 2020-06-21, 22:17   

Mi sie wydaje, że lekkim faworytem tego meczu będzie...ROW Rybnik.

Stal jest w beznadziejnej formie. Kasprzak, Woźniak jada do tyłu, a po ledwie kilku treningach do składu wskoczy Iversen. Do tego Zmarzlik jest wyjątkowo zagubiony i słaby, a Thomsen jeździ w kratkę. Nasza juniorka też mozę mieć problem nawet z ...Tudzieżem. Gospodarze pojadą na wycieczkę do Grudziądza tam sprawdzą Batchelora, może Logaczova i do meczu z nami podejdą maksymalnie skoncentrowani. ROW może liczyć na Worynę i rewelacyjnego na początku sezonu Lamberta. Jeżeli do tej dwójki dopasuje się Milik, a Miedziński i Batchelor będą robić regularnie punkty na Kasprzakach, czy Woźniakach, to ROW może wygrać u siebie. Pamietajmy, że jestesmy słabi i jedziemy na wyjazd.

W sumie jeśli po meczu w Lublinie nie zajdą zmiany, to po ew. porażce z Rybnikiem tych zmian nikt by nie wybaczył naszemu zarządowi. Jak mam wybierać: wygrać w Rybniku i dalej przegrać kolejne mecze z Czewą, Wrockiem, Grudziądzem i Falubazem, a przegrać w Rybniku 2-4 pkt i jak mają zajśc jakieś zmiany...to z wielkim bólem serca wybieram tą drugą opcję. Dlatego nie wiem, czy minimalna porażka w Rybniku czasem nawet nie wyjdzie "na zdrowie" w kontekscie naszej przyszłości.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-06-21, 22:36   

Jak przegramy w Rybniku to lecimy z ligi. I nie wiem jak wy, ale ja jestem przerażony przed tym meczem w przeciwieństwie do naszych zawodników i sztabu szkoleniowego którzy chyba nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Ten mecz może być naszym gwoździem do trumny. W tydzień musimy się ogarnąć, inaczej witaj I ligo.

boberGW 

Wysłany: 2020-06-22, 18:48   

Nie przegramy w Rybniku. Dwa mecze nam nie wyszły ale myślę że juz za tydzień powrócimy na właściwe tory. Rybnik nie ma na nas argumentów, juniorów brak, mają tak na prawdę Woryne i Lamberta a to nawet na nas za mało.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

leszek 

Wysłany: 2020-06-22, 19:45   

Zatem Bober przewiduje wynik 60-30 dla Stali :)

boberGW 

Wysłany: 2020-06-22, 19:53   

Leszek skąd wziąłeś ten wynik? Nie przypisuj mi proszę czegoś czego nie napisałem. Uważam że wygramy tam różnica ok 10 oczek bo to nie jest drużyna na poziomie ekstraligowym.
Zadziwiające jest jak niektórzy po dwóch meczach potrafią przekreślić szanse drużyny.
Popatrzcie jak Zielona zmieliła Rybnik tydzień temu, a co dziś z nimi zrobiła Czewa.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

TOMEK

Wysłany: 2020-06-22, 19:58   

Wg mnie skład optimum na Rybnik:

1. Thomsen
2. Iversen (Z/Z?)
3. Wozniak
4. Kasprzak
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Jasinski
8. Birkemose

Stawiam wynik w okolicy remisu.

Chomski won

as35 

Wysłany: 2020-06-22, 20:41   

TOMEK napisał/a:
Wg mnie skład optimum na Rybnik:

1. Thomsen
2. Iversen (Z/Z?)
3. Wozniak
4. Kasprzak
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Jasinski
8. Birkemose

Stawiam wynik w okolicy remisu.

Chomski won

Skład może i optimum ale... przecież zawodnicy potrzebują spokoju, są ZMĘCZENI jak mawia prezes , wiec może dajmy spokój z wyjazdem to tak daleko... .
Zapomniałem (edit) - Chomski ... juz dziękujemy...

[ Dodano: 2020-06-22, 21:44 ]
mazinho napisał/a:
Mi sie wydaje, że lekkim faworytem tego meczu będzie...ROW Rybnik.

Stal jest w beznadziejnej formie. Kasprzak, Woźniak jada do tyłu, a po ledwie kilku treningach do składu wskoczy Iversen. Do tego Zmarzlik jest wyjątkowo zagubiony i słaby, a Thomsen jeździ w kratkę. Nasza juniorka też mozę mieć problem nawet z ...Tudzieżem. Gospodarze pojadą na wycieczkę do Grudziądza tam sprawdzą Batchelora, może Logaczova i do meczu z nami podejdą maksymalnie skoncentrowani. ROW może liczyć na Worynę i rewelacyjnego na początku sezonu Lamberta. Jeżeli do tej dwójki dopasuje się Milik, a Miedziński i Batchelor będą robić regularnie punkty na Kasprzakach, czy Woźniakach, to ROW może wygrać u siebie. Pamietajmy, że jestesmy słabi i jedziemy na wyjazd.

W sumie jeśli po meczu w Lublinie nie zajdą zmiany, to po ew. porażce z Rybnikiem tych zmian nikt by nie wybaczył naszemu zarządowi. Jak mam wybierać: wygrać w Rybniku i dalej przegrać kolejne mecze z Czewą, Wrockiem, Grudziądzem i Falubazem, a przegrać w Rybniku 2-4 pkt i jak mają zajśc jakieś zmiany...to z wielkim bólem serca wybieram tą drugą opcję. Dlatego nie wiem, czy minimalna porażka w Rybniku czasem nawet nie wyjdzie "na zdrowie" w kontekscie naszej przyszłości.

NIE BEDZIE zmian - prezes wyraźnie powiedział - goowno się Kibice znacie. Chomski to Tytan wiedzy trenerskiej. Kibic ma płacić i zamknąć buzie. Szybciutko nowy prezes zszedł do poziomu byłego prezesa klubu naszego.

adifanstal 

Wysłany: 2020-06-23, 00:34   

Wygramy różnicą ponad 10 punktów, róbcie screeny ;)

Gdzie ma się odnaleźć Bartek, jeżeli nie w Rybniku? Gdzie ma odzyskać wiarę w siebie? Myślę, że zakręci się w okolicach kompletu, może raz/dwa przegra z Woryną.

Iversen wraca do składu i wniesie nową jakość do drużyny. Ten facet ma wiele do udowodnienia. Ma szansę odzyskać blask sprzed lat i będzie robił wszystko, żeby to zrobić. Kolejny przeciętny sezon i z płacy gwiazdora dostanie płacę zawodnika II linii.

Thomsen widać, że do kolejnego sezon w ekstralidze podchodzi bez kompleksów. Gość świetnie się rozwija. Od gwiazdy I ligi, udany debiut w ekstralidze, a teraz chce zostać jednym z liderów Stali Gorzów. Na zawodników z Rybnika uważam, że nawet przy przegranych startach będzie ich wyprzedzał jak chce na dystansie, przewiduje dwucyfrówkę.

Tak naprawdę nie wiadome to Kasprzak i Woźniak. Panowie ewidentnie ciągle szukają.

Liczę też na udany debiut Jasińskiego. Gorzej od Bartkowiaka nie da się pojechać (0,0,0,0).
Karczmarz spokojnie powinien złapać parę oczek na juniorach Rybnika. Z całym szacunkiem - dla juniorów Rybnika ekstraliga przyszła za szybko. Żaden nie przejechał nawet 4 okrążeń dotychczas, a co dopiero mówić o zdobywaniu punktów. Ba, jeden po upadku sam wycofał się ze składu na parę meczy.

Rybnik nie ma żadnych argumentów na nas. Myślę, że Woryna może pojechać nawet w okolicy 14-15 pkt w 6 startach. Lambert może dołożyć dwucyfrówkę. I tutaj praktycznie kończą się ich argumenty. Zero juniorów. Reszta ich zawodników do skłądu Stali Gorzów nawet by się nie załapała do rozważeń jako zawodnik II linii. Takie są realia.

Wygrana Rybnika ze Stalą byłaby absolutną sensacją i myślę, że przy takim czarnym scenariuszu Pan Marek zwolniłby z automatu trenera Chomskiego, pomimo tego, co mówi w wywiadach. Jego wypowiedzi są logiczne, nie chce wprowadzać nagonki na wynik a'la Toruń 2019. Głośna krytyka w niczym nie pomoże, lepiej załatwiać takie sprawy za zamkniętymi drzwiam. A do mediów się uśmiechać :)

TOMEK

Wysłany: 2020-06-23, 09:46   

adifanstal napisał/a:

Iversen wraca do składu i wniesie nową jakość do drużyny. Ten facet ma wiele do udowodnienia. Ma szansę odzyskać blask sprzed lat i będzie robił wszystko, żeby to zrobić. Kolejny przeciętny sezon i z płacy gwiazdora dostanie płacę zawodnika II linii.

Nie bądź taki pewien. Może i jego Chomski zamierza powoli wprowadzać do dorosłego żużla? :lol:

Chomski won

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-06-25, 09:25   

Ja dla odmiany w temacie meczowym przed tym spotkaniem nie napiszę nic konstruktywnego.

Nie wiem po prostu co sądzić o formie naszych na tle tak słabego zespołu jak Rybnik.

Co jednak wiem na pewno, ROW w składzie z Z/Z, gdzie dodatkowy start będzie miał Woryna, Milik i Lambert to sądzę, że możemy ten mecz przegrać.

Jeżeli tak będzie to jestem za drastycznymi ruchami łącznie z tym, aby poddać ten sezon i jechać do końca sezonu juniorami wspartymi Bartkiem i ew. Thomsenem i Birkemose.

Dla uzmysłownienia skali probemu:

Średnie naszych:

Bartosz Zmarzlik - 1,786 (21. miejsce)
Krzysztof Kasprzak - 1,364 (36. miejsce)
Szymon Woźniak - 1,000 (44. miejsce)

To jest już temat głębszy niż degrengolada formy.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-06-25, 09:50   

Marcin chyba żartujesz? Jadąc samymi juniorami czeka nas pewny spadek. Przegrana oznacza sytuację kryzysową, ale zawsze jest jakaś szansa na uratowanie E-ligi, choćby te 10%. Spadek oznacza dla nas katastrofę. Finansową i kadrową.

TOMEK

Wysłany: 2020-06-25, 13:12   

Jest skład. Z plusow, to Chomski w koncu zrozumiał/albo został zmuszony, aby wstawić Jasińskiego. To tyle dobrych wiadomosci. Taktycznie jak zawsze do dupy. Chomski dalej nie kuma, że KK i Woźniak jako pierwsza para, to błąd. Błąd w ustawieniu par oraz ZZ za Lebedvsa moze przechylic szale na rzecz ROW.

Chomski won

mazinho 

Wysłany: 2020-06-25, 13:20   

TOMEK napisał/a:
Jest skład. Z plusow, to Chomski w koncu zrozumiał/albo został zmuszony, aby wstawić Jasińskiego. To tyle dobrych wiadomosci. Taktycznie jak zawsze do dupy. Chomski dalej nie kuma, że KK i Woźniak jako pierwsza para, to błąd. Błąd w ustawieniu par oraz ZZ za Lebedvsa moze przechylic szale na rzecz ROW.

Chomski won

Zgadzam się. Znów daje na lepsze pola startowe Kasprzaka, a Woźniaka na gorsze. Na środek meczu mamy dwie niepewne pary + Zmarzlika z juniorem. Żeby nie skończyło się tak jak w Lublinie.

Danonek920

Wysłany: 2020-06-25, 17:20   

GM napisał/a:
Marcin chyba żartujesz? Jadąc samymi juniorami czeka nas pewny spadek. Przegrana oznacza sytuację kryzysową, ale zawsze jest jakaś szansa na uratowanie E-ligi, choćby te 10%. Spadek oznacza dla nas katastrofę. Finansową i kadrową.

przegrana wcale nie oznacza sytuacji kryzysowej . Jest też rewanż, a u siebie mieliśmy tylko Unię Leszno, a Rybnik przegrał już np. z Falubazem i to dość wyraźnie. W ogólnym rozrachunku nawet pomimo porażki mogę się założyć, że będziemy przed Rybnikiem.

leszek 

Wysłany: 2020-06-25, 18:11   

TOMEK napisał/a:
Z plusow, to Chomski w koncu zrozumiał/albo został zmuszony

Nie wierze ! Zrozumiał !? Czlowieku na 100% zostal zmuszony .
mazinho napisał/a:
Zgadzam się. Znów daje na lepsze pola startowe Kasprzaka, a Woźniaka na gorsze

Buduje Kasprzaka mazinho nie rozumiesz ??? Na mecze barazowe odpali i poleci do prezesa po gwiazdorski kontrakt .
Wozniakiem zajmie sie pozniej :)
TOMEK napisał/a:
Błąd w ustawieniu par oraz ZZ za Lebedvsa moze przechylic szale na rzecz ROW.

Bledem jest to ze ten Pan jest jeszcze trenerem ( menadzerem ) naszego klubu . Ten czlowiek juz sie nie zmieni Panowie . Tor + taktyka to dla jegomoscia temat tabu !
Danonek920 napisał/a:
przegrana wcale nie oznacza sytuacji kryzysowej

No co Ty ! Jasne ze nie :) Proponuje zwiekszenie stawek za punktyu dla zawodnikow :)

Swoja droga to np. dobry wystep Jasinskiego ( o ile takowy bedzie ) niech nie przysloni nam tego , ze jednak Bartkowiak rywalizowal z najlepszymi juniorami w lidze . Zobaczymy (o ile pojedzie) jak zaprezentuje sie scigajac z juniorami z Czestochowy .
\

Danonek920

Wysłany: 2020-06-25, 18:55   

zależy co mamy na myśli sytuację kryzysową, bo ja za taką uważam bezpośredni spadek.

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 15:22   

Jestem!!!!!!!

Kamil Nowacki w składzie ROW. Hmmm - a ponoć nie miał przeciwko jechać. Sam fakt że jedzie to tylko świadczy o amatorach w naszym klubie. Każdy jego punk będzie potwierdzeniem że nic się w naszym klubie nie zmieniło. Zmieniły się nazwiska - amatorka totalna pozostała.
Chomski - won!
Kasprzak - piosenkarz z ciebie jak z koziej doopy trąba- żużlowiec ostatnio jeszcze gorszy- zdaj sprzęt i wypad do domu..

Brawo juniorzy.. Chomski - do zapychania motorku Jasińskiemu się nadajesz - Chomski wypad z klubu!!!!!!!!!!
Karczmarz - ty wymagasz do sukcesu kopa w doope a nie głaskania jak do tej pory!!!! Brawo! jest szansa ze będzie z Ciebie facet a nie ...
Chomski WONNNN!!!!!!!!!!!

Bartek Zmarzlik- wraca? Woźniak- defekt- wybaczam.
Karczmarz- nie powinienem chwalić- ale.... zaczynasz mnie zmuszać :-) . Iversen - bez oceny - pierwszy bieg po kontuzji.
Zaczynamy Stal - równanie i włączamy program "bezmózg na torze" jedzie krawężnik - wiec my 2 metry od krawężnika.... , tor coś tam robiono a nasi zawodnicy jak w ostrym cieniu mgły... dno...
Ostatnio zmieniony przez as35 2020-06-28, 16:04, w całości zmieniany 4 razy  

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 15:40   

Jasiński niezły walczak.

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 15:42   

lupus napisał/a:
Jasiński niezły walczak.

Tak, tylko Chomski go tłamsił przez dwa mecze... CHomski - won z klubu!

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 15:45   

Mam wrażenie, że mógłby w pewnym momencie Karczmarza wyprzedzić, ale zwolnił. Będziemy mieli z niego pociechę.

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 15:49   

lupus napisał/a:
Mam wrażenie, że mógłby w pewnym momencie Karczmarza wyprzedzić, ale zwolnił. Będziemy mieli z niego pociechę.

Pod warunkiem że Chomski won! Inaczej będzie dalej wstawiał nielota Bartkowiaka..

lupus 

Wysłany: 2020-06-28, 15:56   

O co biega z Karczmarzem??? Raz nie umie teraz lata jak natchniony...

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 16:14   

Tragedia jest ze my podniecamy się ze remisujemy z drużyna tak naprawdę I ligową. Ten mecz pokazuje jaki poziom reprezentujemy.

[ Dodano: 2020-06-28, 17:34 ]
as35 napisał/a:
Tragedia jest ze my podniecamy się ze remisujemy z drużyna tak naprawdę I ligową. Ten mecz pokazuje jaki poziom reprezentujemy.

Kasprzak - poczytał forum - zaczyna jechać. Woźniak... tragedia - zero pomysłu na bieg.

I Karczmarz wraca na ziemię? A juz chciałem gościa pochwali a nawet... ale bym wtopił.

CO ten karczmarz wymodził w tym biegu??? Zdefekował się ze strachu...... Bezmyślna jazda... Tego się nie da wytłumaczyć - w jednym biegu - genialne rozpracowanie w drugim skrajne bezmózgowie.

[ Dodano: 2020-06-28, 18:11 ]
GRATULACJE dla tego geniusza co pozwolił Nowackiemu jechać przeciwko Stali. Prezesie Grzyb pan już spadł poniżej poziomu I.ZMORY!

Dawałem Panu kredyt zaufania - roztrwonił go Pan błyskawicznie - teraz to już przebił Pan dno!
Wożniak- zastanów się człowieku co ty robisz? Czy nie lepiej do Lidla na nocki towar rozpakowywać?
Kosmetyka toru , roszenie czy ktoś to powie zawodnikom? Warunki się ciut zmienia! Zajmujący miejsce trenera pewno dopiero wpisuje wyniki 3 biegu... Ktoś powie zawodnikom?

W 14 biegu mieliśmy pokaz bezmyślności i skrajnego olewatorstawa. Jest tu ktoś kto potrafi wyjaśnić co miał na myśli Kasprzak w 2 łuku? kto im wykłada taktykę? Mały Zenek w krzaków chlejący denaturat by im wyjaśnił jak jechać. Woźniak to... nie wiem czy w Lidlu by się załapał ... . obaj w miejscu pracy wymagającym myślenia nie maja szans.

Brawo RYBNIK! Brawo pozbawiony mózgu gość co pozwolił Nowackiemu startować przeciwko Stali BRAWO. Brawo Chomski - geniusz trenerski i taktyczny.
Kolejny raz zawodnicy stali podeszli olewatorsko do meczu. Bezmyślność poraża.

A teraz zapraszamy do dyskusji "merytorykow" wielbicieli Chomskiego oraz wielbicieli głaskania po główkach spasionych kocurów.
Dno Panie Prezesie I.Zm.. opss mylicie się mi już Panowie - panie Grzyb.
Chomski i ten co wymyślił pomysł z Nowackim powinni już do domu wracać jako były pracownik Stali ..
Ostatnio zmieniony przez as35 2020-06-28, 17:36, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu