Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II runda Ekstraligi 2020: Motor Lublin - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-06-22, 12:31   

najśmieszniejsze jest to, że zdobyliśmy tam 37 oczek, a ten mecz naprawdę był do wygrania lub przynajmniej do wyniku na styku, jednak tutaj zabrakło:

- utrzymania pozycji przez Woźniaka
- mądrzejszego rozdysponowania Z/Z tki
- wykorzystania Karczmarza na początku meczu jak był szybki

TOMEK

Wysłany: 2020-06-22, 12:51   

Tabela biegów jest dla wszystkich klubów taka sama. Potrzebny jest tylko ktos kto ja ogarnia i potrafi wykorzystać, a nie za przeproszeniem bałwan z długopisem.

Wracajac do wątku potencjalnych play-off, to wyraźnie widać, że Leszno, Wrocław i Częstochowa sa poza naszym zasięgiem. Grudziądz ma mocny atut własnego toru, który my straciliśmy. A jest jeszcze nieobliczalny Lublin. Naprawde mysleliscie, ze sama zmiana Pająka na PUK-a da Stali play-off?

Chomski won

leszek 

Wysłany: 2020-06-22, 14:45   

TOMEK napisał/a:

Tabela biegów jest dla wszystkich klubów taka sama

Do tego dodam , ze wszystkie kluby nie jedzily sparingow
- tabela jest taka sam dla wszystkich
Problem , lezy w taktyce , niewiedzy w przygotowaniu toru , braku reflrksu ( a tego mozna sie nauczyc chociaz na przyzwoitym poziomie ) .
I tutaj wina lezy po stronie trenera ! Tak trenera . To czlowiek od taktyki , treningow itp .

yagr

Wysłany: 2020-06-22, 15:24   

Na początek muszę się przyznać , że beznadziejny ze mnie kibic. Oglądanie meczu z Unią zakończyłem autentycznie po czwartym biegu. Obiecałem sobie poprawę. I była. Mecz z Motorem zakończyłem oglądać po biegu ósmym. Dzisiaj była powtóreczka to sobie doogladałem te pozostałe biegi i jestem wkur...ny !!! Panie Chomski proszę tak klateczka po klateczce przeanalizować sobie ten koszmar. Na 15 biegów wygraliśmy start drużynowo ... raz !!! Tylko jeden raz ( pierwszy bieg) !!! Przegrywaliśmy starty i dojazd z kretesem. Podwójne 1-5 było aż w siedmiu biegach. Jak to zauważyli już moi przedmówcy - drużyna CAŁA nie jedzie !!! Ja rozumiem , jeden ma dołek , drugi ale WSZYSCY ??? I to naraz. Panie Chomski coś pan z tymi chłopakami robił ? Liga jest krótka . Krótkie pac pac na dzień dobry i nas zwyczajnie nie ma. Z Lesznem gorzej niż w zeszłym roku. Z Lublinem podobnie. Wygląda na to , ze jeszcze się dobrze nie zaczęło a dla nas już się skończyło. Gwarancja play-off to wszystko u siebie do przodu , jeden dwa mecze na wyjeździe i chociaż 3-4 bonusy. Panie Chomski wszyscy wiedzą co na Stal przygotować a pan jak zwykle błądzący we mgle. Chłopie połóż jakieś płyty betonowe na starcie i niech chłopaki startują na tym betonie to gwarantuję , że wszystkim odechce się robić betonik pod Stal. A do ustalania taktyki to teraz to już potrzebujemy jakiegoś wariata. Jak nasi chłopacy nie będą wiedzieć o co chodzi to tym bardziej przeciwnik zgłupieje. Zawsze ma się jakieś rezerwy niestety my już ich nie mamy. I albo zaczniemy wygrywać od teraz wszystko i prawie wszędzie albo musi dojść do bardzo daleko idących zmian.

Michu5 

Wysłany: 2020-06-22, 16:51   

Dzień po meczu przyszedł czas na spokojną refleksję. Popatrzmy na to chłodno. Pojechaliśmy do Lublina tym samym składem, co rok temu. Wtedy było 50:40 dla Motoru. Wczorajszy wynik to 53:37. Biorąc pod uwagę, że Motor się wzmocnił, można by rzec: nawet nie tak źle nam poszło :)

Ja ostrzegałem wszystkich, że w 2020 będzie nas czekać walka o ligowy byt. Ktoś niepotrzebnie nadmuchał balonik oczekiwań i teraz wszyscy padliśmy jego ofiarą. Powiedzmy sobie wprost: jesteśmy słabą drużyną, jak na standardy Ekstraligi.

Ten nadmierny optymizm był oparty na trzech przesłankach.

1. Bartek miał utrzymać swój kosmiczny poziom
2. KK miał wypalić w parzystym sezonie
3. Juniorzy, a zwłaszcza Bartkowiak mieli zrobić progres.
4. Doszedł do składu Iversen.
5. "Oczyszczenie" atmosfery

W pierwszych dwóch rundach żaden z tych punktów nie zagrał, stąd ta frustracja nas wszystkich. Zapomnieliśmy też o tym, że inne drużyny także dokonały wzmocnień. Co gorsza, istnieje duża szansa, że w dalszej części sezonu żaden z tych pięciu punktów nie zaskoczy. Zejdźmy na ziemię z oczekiwaniami.

as35 

Wysłany: 2020-06-22, 17:55   

Raczej nie ma dla nas już szansy na zdobycie punktów ..za tydzień kosmiczna czewa ( oni umieją startować, czytają tor - ciekawe dlaczego maja przecież Cieślaka).
Nie ma szans bo to co dziś wygadywał prezes to już totalna degrengolada ( w SF) ... pare cytatów - poziom zajmującego miejsce trenera...

" Na razie jesteśmy osłabieni, bo zawodnicy i sprzęt mają swoją wytrzymałość. Na razie skupiam się na optymistycznych wnioskach i wsparciu."
Qrw...czym to oni są zmęczeni?

" Marszałek województwa lubelskiego przekazał Motorowi milion złotych. - To mamy dwie różne Polski, bo nasz marszałek nie dał nam 50 tysięcy, o które wnioskowaliśmy - mówi Marek Grzyb, prezes Stali." bo motor to promocja a Stal w tym sezonie to szkolny przykład anty promocji , Podnoszenie takiego argumentu w sytuacji anty żużla jest Panie prezesie nie na miejscu! a tego to juz nie kumam (końcówka) " Trener Chomski ma ogromne doświadczenie. Moim zdaniem w jego przypadku należy postąpić tak samo, jak z zawodnikami. Trzeba go wspierać, a nie wkładać palce w oczy. Dajmy mu szansę. Tak samo, jak każdej innej osobie, która jest częścią Stali Gorzów. Rozumiem, że oczekiwania były wielkie. Zapewniam, że ja też chcę wygrywać, ale proszę pamiętać, że w większości jedziemy zespołem, który rok temu bił się w barażach o utrzymanie w PGE Ekstralidze."
Po co wiec startowaliśmy w tym roku?

W błyskawiczny sposób Prezes Grzyb równa poziomem do byłego Prezesa Klubu naszego... znów Kibice muszą zagłosować portfelami.... Aktualny prezes totalnie pogubił się w uroku zajmującego miejsce trenera.... .

TOMEK

Wysłany: 2020-06-22, 18:47   

as35 napisał/a:

W błyskawiczny sposób Prezes Grzyb równa poziomem do byłego Prezesa Klubu naszego... znów Kibice muszą zagłosować portfelami.... Aktualny prezes totalnie pogubił się w uroku zajmującego miejsce trenera.... .

Miał być prawdziwek, a wyszedł sromotnik bezwstydny. Trzeba jednak przyznać, że nazwa Stali w tym sezonie znakomicie oddaje sytuację. Ileż tu metafor! :mrgreen: Prezes będzie miał zaraz pełne bermudy, a Chomski zbyt dosłownie wziął sobie do serca Moje Bermudy i popłynął w bezkres niekompetencji.

Chomski won

leszek 

Wysłany: 2020-06-22, 19:48   

Tak przy okazji , ze wzgledu , ze to juz niebawem :)

RM Solar Falubaz Zielona Góra - 31 pkt.
9. Martin Vaculik - 11 (1,3,2,2,2,1)
10. Patryk Dudek - 6+1 (2,1,1,1*,1,0)
11. Antonio Lindbaeck - 1+1 (0,-,1*,0,-)
12. Michael Jepsen Jensen - 0 (0,0,-,-,-)
13. Piotr Protasiewicz - 9 (2,1,w,3,0,3)
14. Mateusz Tonder - 4+1 (1,1*,2,0,0)
15. Norbert Krakowiak - 0 (0,d,-)
16. Damian Pawliczak - 0 ()

Eltrox Włókniarz Częstochowa - 59 pkt.
1. Jason Doyle - 14+1 (2*,3,3,3,3)
2. Rune Holta - 5+1 (1,2*,0,2)
3. Fredrik Lindgren - 10+2 (3,3,1,2*,1*)
4. Paweł Przedpełski - 8+1 (0,2*,3,1,2)
5. Leon Madsen - 13+1 (3,2,3,3,2*)
6. Jakub Miśkowiak - 5+1 (2*,3,0)
7. Mateusz Świdnicki - 4+1 (3,0,1*)
8. Bartłomiej Kowalski - 0 ()

As17 

Team: stal
Wysłany: 2020-06-23, 07:22   

Na Częstochowe widzę tylko jeden sposób trzeba zrobić kope jak się kiedyś robiło. Skoro sędziowie pozwalają w tym sezonie na ruszania i lotne to i kopa musi być dopuszczona. Jak się będą czepiać to im pokazać zdjęcia z ulewy z przed tygodnia. Jak zrobimy PRASOWANY I WYMUSKANY tor to możemy zostać w parkingu efekt będzie ten sam.

leszek 

Wysłany: 2020-06-23, 14:44   

Nasz trener i zawodnicy i tego nie sa wstanie ogarnac .

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-23, 14:47   

Są w stanie - Piotrek "Bolo" Paluch na traktor, Chomski niech kładzie wąż na linii stadion Śląska - Wodociągi.

Wtedy mamy szansę!! :mrgreen:

Marek 

Wysłany: 2020-06-23, 16:54   

Z tym mieszaniem składem , opowiadacie głupoty .... Unia Leszno jedzie cały czas tym samym ustawieniem ! Dlaczego ? Jak twierdzi Baron, ciągłe zmiany tylko szkodzą ! Ale zaraz mazinho i paru innych napisze że Baron się nie zna :):)
I szybko zaczynacie narzekać na nowego prezesa Stali 😂😂 .... no tak przecież wy lepiej wiecie co powinien zrobić, a co nie 🤔 Pan Grzyb robi bardzo dobrze że nie ma nerwowych ruchów . Jeden powinien zrobić 😂😂 zafundować co poniektórym kibicom zimny ...prysznic bo główki się lekko zagrzały 😂
#ZawszeRazem
Teraz możecie sobie pohejtowac ....3,2,1 start 😂😂😂😂

Michu5 

Wysłany: 2020-06-23, 17:47   

Gdybym miał zgadywać, to obstawiam, że prezes jest wściekły, tylko do mediów idzie stonowany komentarz. Ale to tylko moje domysły, nie wiem, jak jest.

Piszę tak, bo w sprawie Zmory na początku też były czułe słówka, a pamiętamy czym się to skończyło.

19xyz94

Wysłany: 2020-06-23, 18:24   

No niestety, ale chyba Michu5 masz racje. Z informacji, które docierają z wewnątrz zamieszania stonowany komentarz prezesa jest tylko przekazem medialnym. Napisałem niestety ze względu na formę i styl jego zachowania po meczu z Unią. Osobiście jestem zwolennikiem dość radykalnych kroków w szczególności względem sztabu szkoleniowego i jedynym, którego być może bym ocalił byłby kierownik Orzeł. Mam nadzieję, że prezes zgodnie z słowami swojego "trenera" wyciągnie wnioski i styl rozmowy z drużyną się poprawi. W dalszym ciągu darzę go największym zaufaniem, a lepszym stwierdzeniem byłoby, że w dalszym ciągu jest nadzieją na lepsze jutro.

Co do sztabu szkoleniowego napisano już wszystko, co do samego przebiegu meczu również. Patrząc na wyniki innych meczów można mieć wrażenie, że limitery podzieliły stawkę i z całą pewnością jesteśmy na ten moment w dolnej jej części.

Trzeba też spojrzeć na inny aspekt porażek. O ile można być spokojny o sprzedaż biletów, ponieważ będzie ich mało, to brak wyników może mieć negatywny skutek w postaci braku zainteresowania sponsorów czy też samych kibiców (cegiełki). Patrząc z tej perspektywy musimy jak najszybciej zacząć wygrywać, aby nie okazało że mocarstwowe plany transferowe trzeba będzie zastąpić kolejny raz zawodnikami pokroju Jamroga, czy też Kildemanda.

as35 

Wysłany: 2020-06-23, 21:30   

Marek napisał/a:
Z tym mieszaniem składem , opowiadacie głupoty .... Unia Leszno jedzie cały czas tym samym ustawieniem ! Dlaczego ? Jak twierdzi Baron, ciągłe zmiany tylko szkodzą ! Ale zaraz mazinho i paru innych napisze że Baron się nie zna :):)
I szybko zaczynacie narzekać na nowego prezesa Stali 😂😂 .... no tak przecież wy lepiej wiecie co powinien zrobić, a co nie 🤔 Pan Grzyb robi bardzo dobrze że nie ma nerwowych ruchów . Jeden powinien zrobić 😂😂 zafundować co poniektórym kibicom zimny ...prysznic bo główki się lekko zagrzały 😂
#ZawszeRazem

Po pierwsze w zespole Unii nie trzeba zmian - tam zawodnicy profesjonalnie przygotowali się do sezonu, Nie są jak nasi zmęczeni i motorki tez maja nie zmęczone (nasi odwrotnie-słowa prezesa).
Co do prezesa to raczej Kibice mogą mu pokazać- pustymi trybunami a tym samym pusta kasa. Jak chce ślinić się do zajmującego miejsce trenera, głaskać po główkach naszych "zawodowców' to jest na najlepszej drodze do poziomu byłego prezesa klubu naszego.
Nowacki dziś pokazał kunszt i rozeznanie zajmującego miejsce trenera ... szkoda ze nie robi punktów zamiast Bartkowiaka...

[ Dodano: 2020-06-23, 22:32 ]
Michu5 napisał/a:
Gdybym miał zgadywać, to obstawiam, że prezes jest wściekły, tylko do mediów idzie stonowany komentarz. Ale to tylko moje domysły, nie wiem, jak jest.

Piszę tak, bo w sprawie Zmory na początku też były czułe słówka, a pamiętamy czym się to skończyło.

Zmora tez czułe słowka posyłał w sparwie toru, potem nawet ostre - i co ? I gawno- amator dalej toru nie ogarnia. Prezes Grzyb jest na etapie czułych słówek-- a tor tez do doopy...

[ Dodano: 2020-06-23, 23:06 ]
19xyz94 napisał/a:
No niestety, ale chyba Michu5 masz racje. Z informacji, które docierają z wewnątrz zamieszania stonowany komentarz prezesa jest tylko przekazem medialnym. Napisałem niestety ze względu na formę i styl jego zachowania po meczu z Unią. Osobiście jestem zwolennikiem dość radykalnych kroków w szczególności względem sztabu szkoleniowego i jedynym, którego być może bym ocalił byłby kierownik Orzeł. Mam nadzieję, że prezes zgodnie z słowami swojego "trenera" wyciągnie wnioski i styl rozmowy z drużyną się poprawi. W dalszym ciągu darzę go największym zaufaniem, a lepszym stwierdzeniem byłoby, że w dalszym ciągu jest nadzieją na lepsze jutro.

Opier,, w żołnierskich słowach amatorów obrosłych w piórka zawodowców? Bardzo dobrze. Frajerstwa jakie odpier.. na torze nie zasługują na inne słowa! Orzeł też nie ten jak kiedyś.. Kiedyś to był ORZEŁ teraz to raczej spokojny starszy pan (mentalnie) pomagający rozwikłać meandry wypełniania programu przez zajmującego miejsce trenera.

19xyz94 napisał/a:
Patrząc na wyniki innych meczów można mieć wrażenie, że limitery podzieliły stawkę i z całą pewnością jesteśmy na ten moment w dolnej jej części. .

Ta limitery.. następna wymówka amatorów...

19xyz94 napisał/a:
Trzeba też spojrzeć na inny aspekt porażek. O ile można być spokojny o sprzedaż biletów, ponieważ będzie ich mało, to brak wyników może mieć negatywny skutek w postaci braku zainteresowania sponsorów czy też samych kibiców (cegiełki). Patrząc z tej perspektywy musimy jak najszybciej zacząć wygrywać, aby nie okazało że mocarstwowe plany transferowe trzeba będzie zastąpić kolejny raz zawodnikami pokroju Jamroga, czy też Kildemanda.

Wiec prezes ma do wyboru - ślinić się do zajmującego miejsce trenera i amatorów w piórkach zawodowców albo wzorem Dyzmy - krótko za mordki i do roboty!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-24, 09:17   

19xyz94 napisał/a:

Co do sztabu szkoleniowego napisano już wszystko, co do samego przebiegu meczu również. Patrząc na wyniki innych meczów można mieć wrażenie, że limitery podzieliły stawkę i z całą pewnością jesteśmy na ten moment w dolnej jej części.

Cóż powiedzieć, też swoje wiem na temat sytuacji po meczu z Lesznem, ale nie chcę nic pisać, bo zaraz będzie że jestem ex-prezesem, albo jestem sterowany przez ex-prezesa, albo jestem anty-nowy prezes.

Aczkolwiek skoro ktoś inny to potwierdza to faktycznie mogło być tak jak słyszałem.

grochu_92 

Wysłany: 2020-06-24, 10:40   

Jakieś źródła ? Bo zasłyszane info od sprzątaczki jest tak wiarygodne jak wiadomości w jednej z telewizji. Kto i co powiedział? Prezes ma rękę na pulsie i nie lekceważy sytuacji w jakiej się znajdujemy. Po meczu w Lesznie już sugerował pewne rozwiązania ale nie zostały podjęte przez trenera. Nie siejcie fermentu wokół drużyny i prezesa jeśli nie macie wiarygodnych informacji.

mazinho 

Wysłany: 2020-06-24, 11:13   

grochu_92 napisał/a:
Jakieś źródła ? Bo zasłyszane info od sprzątaczki jest tak wiarygodne jak wiadomości w jednej z telewizji. Kto i co powiedzia

Do mnie też to doszło. To głównie eks prezes Zmora rozpowiadał "na Gorzowie", że cytuję:" nasz obecny prezes w stanie mocno po % zszedł do zawodników i ich opierniczał. Oberwać się miało wszystkim, lącznie ze Zmarzlikiem. I ta pogadanka trwała do godziny 24".

Ile w tym prawdy/kłamstwa? Nie wiem, nie byłem na stadionie, nie bylem "na" i "po" meczu. Napisałem to co rozpowiada Zmora "po kątach".
Ostatnio zmieniony przez mazinho 2020-06-24, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  

grochu_92 

Wysłany: 2020-06-24, 11:19   

Ja ufam prezesowi i znam zgoła odmienna wersję wydarzeń i jej się będę trzymał. Jezeli Prezes zalazł by za skórę Bartkowi to równoznaczne byłoby to z dymisja

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2020-06-24, 11:22   

mazinho napisał/a:
grochu_92 napisał/a:
Jakieś źródła ? Bo zasłyszane info od sprzątaczki jest tak wiarygodne jak wiadomości w jednej z telewizji. Kto i co powiedzia

Do mnie też to doszło. To głównie eks prezes Zmora rozpowiadał "na Gorzowie", że cytuję:" nasz obecny prezes w stanie mocno po % zszedł do zawodników i ich opierniczał. Oberwać się miało wszystkim, lącznie ze Zmarzlikiem. I ta pogadanka trwała do godziny 24".

Ile w tym prawdy/kłamstwa? Nie wiem, nie byłem na stadionie, nie bylem "na" i "po" meczu. Napisałem to co rozpowiada Zmora "po kątach".

Tak mniej więcej brzmiało to o czym piszesz. Też nie wiem czy to prawda i ile faktycznie jest tutaj na rzeczy.

leszek 

Wysłany: 2020-06-24, 15:38   

Wow !! Super ! Napierdolony Prezes Grzyb pojechal po druzynie :) No to tak zacznijmuy ;
- nawet jak mial racje ( a pewnie w 100% ja mial ) nie powinien brykac nagrzany i besztac zawodnikow , o ile to prawda to dal dupy po calosci !
Takim podejsciem ma 0 argumentow aby kontrakt na przyszly sezon podpisal z nim Bartek .
Ale to onie o tym . Odpowiedzialnym za przygotowanie zawodnikow jest Chomski i tylko on . Skor przez chomskiego byli glaskani , w czym utwierdzil Prezesa Grzyba sam zainteresowany , to on powinien ponosic pelna odpowiedzialnosc za przygotowanie do sezonu ( a raczej jego brak ) .
Pomijam , juz tor , starty , ale ostatnio uslyszalem o limiterach .
No i tu znowu klania sie jasnie Pan Chomski . Natepna rzecz ktorej nie ogarnol !
Czytam na syfach - Jasinski na treningach lał Bartkowiaka ! To ja sie grzecznie pytam , dlaczego zabraklo Wiktora w skladzie na oba mecze ?
Chomski jednak jest DEBILEM !!!!
Tu naprawde nie chodzi o czepianie sie , lub pastwieniem na kimkolwiek . Chodzi o dobro naszego ukochanego klubu !
Marek napisał/a:

Z tym mieszaniem składem , opowiadacie głupoty .... Unia Leszno jedzie cały czas tym samym ustawieniem ! Dlaczego ? Jak twierdzi Baron, ciągłe zmiany tylko szkodzą

Mareczku jak najbardziej , ale co ma napisac , powedziec Piotrek ? Hm ? Przyjechali do nas i nas zlali , u siebie zlali super - Wroclaw . Wiec co tu zmieniac ?
Marek napisał/a:
! Ale zaraz mazinho i paru innych napisze że Baron się nie zna :):)

To tez nie tak Marku . Odpowiedz masz wyzej . Barona zawodnicy nie maja problem z wyjezdzaniem ze startu , problemu z dopasowaniem sie na wlasnych smieciach . Tu brak konstruktywnego hejtu Marku .
Marek napisał/a:

Marek , ale jaki to ma sens ? Masz prawo do swojej opini jak kazdy z nas tutaj . Wielki szacunek dla Ciebie - pozdrawiam

grochu_92 

Wysłany: 2020-06-24, 15:46   

Gdyby nagrzany Prezes opier... Zmarzlika to równie dobrze mógłby się pogodzić ze stratą Bartka, a co za tym idzie musiałby się podać do dymisji. Jak widzicie realność tej plotki jest taka jak autentyczność w TVP. Więcej własnego myślenia, a mniej słuchania podgrzewaczy. Im zależy tylko na jednym. Destabilizacji

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-06-24, 16:07   

mazinho skąd masz takie informacje? Bo jeśli takie coś rozpowiada Zmora to na miejscu Prezesa już bym składał sprawę o zniesławienie do prawnika. Co jak co ale ja na jego miejscu bym sobie na to nie pozwolił, a tym bardziej jeszcze takiemu typowi jak Zmorze. Powiem wprost - gdyby to dotyczyło mnie to dałbym typowi w pysk.

19xyz94

Wysłany: 2020-06-24, 16:25   

Mogę potwierdzić, że to co napisał mazinho jest praktycznie kalką wypowiedzi dwóch różnych osób z różnych środowisk. Co warte podkreślenia obie osoby swoją wiedzę czerpały od innych osób. W związku z tym jak dla mnie wyjścia są dwa i nie wiem które gorsze z perspektywy klubu.

1) Rączki Pana Zmory w klubie nadal są długie i czyszczenie "szatni" potrwa jeszcze długo( nie ma co się dziwić, niektóre osoby były zatrudniane z jego polecenia).

2) Klimatyzacja w lożach nie działała i po takim meczu, gdzie każdy się w domu zagrzał to samo tylko na stadionie zrobił prezes Grzyb.

Z jednej strony może lepiej o takich rzeczach nie pisać wcale, ale z drugiej strony czy nie z tego powodu przez tyle lat żyliśmy w obłudzie z której wyprowadził nas min. Mazinho. Forum jest czytane przez różne osoby, które prawdę znają i szybko wnioski zostaną wyciągnięte, albo przez prezesa Grzyba, który za dużo wypił, albo przez prezesa Grzyba względem osób, które szerzą takie plotki na zlecenie lub nie byłego prezesa.

leszek 

Wysłany: 2020-06-24, 18:07   

19xyz94 napisał/a:
2) Klimatyzacja w lożach nie działała i po takim meczu, gdzie każdy się w domu zagrzał to samo tylko na stadionie zrobił prezes Grzyb.

Co nie zmienia faktu ( jezeli tak rzeczywiscie bylo ) my sobie mozemy poplakac , pokrzyczec , polemizowac miedzy nami .
Prezesowi niestety NIE ! Zjebka jak najbardziej sie nalezala , ale nie w tym i takim momencie .
Mam jednak nadzieje ze to kompletne bzdury , bo mam Pana Grzyba za osobe na poziomie .

Odpowiedz do tematu