Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-29, 10:54   

Słuchajcie, chce napisać, że nie twierdzę, iż mazinho nie ma racji i faktycznie historia była taka jak jest tutaj opisywana.

Jednak jako człowiek myślący wypadałoby zadać pytanie. Czy to o czym pisze i co w tej chwili podaje mu obecny prezes nie jest elementem walki "politycznej" pomiędzy nim, a Zmorą? Do mnie słuchy o lewiznach Pana Ireneusza Macieja też dochodziły, ale czy na pewno jest tak jak pisze mazinho? Tego nie wiemy i na pewno się nie dowiemy nigdy.

Życzę Panu Markowi jak najlepiej, chciałbym aby był odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, ale to ocenimy najwcześniej za rok kiedy okaże się, że zespół przejechał sezon bez kłopotów i udało się zbudować dobry, silny skład na kolejny sezon.

Oby faktycznie było tak jak chcemy, aby było i klub był w dobrych rękach.

Tak jak pisze mój przedmówca, to nie wszystko jest takie proste jak napisał. To, że są kibice, jest jakaś tam ilość sponsorów to nie dowód na to, że było do końca tak super. W Częstochowie kilka lat temu kibiców było jeszcze więcej i sponsorzy też byli, a klub padł na paszczę.

Co do jednego pełna zgoda - gdyby został Zmora dziś na pewno w Stali nie byłoby KK, a skład byłby na pewno jeszcze słabszy, a i pewnie byśmy byli zmuszeni odbudowywać kolejnego zagraniczego dziada.

PS. Wiecie dlaczego mam ograniczone zaufanie? Bo nie wierzę, w zbawców na białym koniu, którzy tak naprawdę wzieli się z mitycznego "nikąd". Oby jednak moje obawy były bezzasadne i trzymam kciuki za Pana Grzyba, bo faktycznie został prezesem w ciężkich czasach.

PS2. Od osób pracujących wiele lat w klubie dochodzą mnie też słuchy jakoby Pan Grzyb chciał się na Stali tylko wybić i pójść do polityki. Czy to prawda? Oby nie...

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-04-29, 12:00   

marcin_crx napisał/a:

PS. Wiecie dlaczego mam ograniczone zaufanie? Bo nie wierzę, w zbawców na białym koniu, którzy tak naprawdę wzieli się z mitycznego "nikąd". Oby jednak moje obawy były bezzasadne i trzymam kciuki za Pana Grzyba, bo faktycznie został prezesem w ciężkich czasach.

PS2. Od osób pracujących wiele lat w klubie dochodzą mnie też słuchy jakoby Pan Grzyb chciał się na Stali tylko wybić i pójść do polityki. Czy to prawda? Oby nie...

Po Twoim poście wnioskuję, że albo nazywasz się Ireneusz Maciej Zmora albo jesteś jego zwolennikiem. :evil:

michalr 

Wysłany: 2020-04-29, 12:31   

Ja pozwolę sobie wrócić do poprzedniego tematu. Mazinho ty bedziesz pisał do prezesa w sprawie programów bo też bym się pisał nawet jak by były tak jak do tej pory czyli sam program i głównie reklamy to zawsze jakiś nośnik reklamowy. Szczególnie że siostra zbiera programy więc miała by pamiątkę. Jedyny problem to rozprowadzanie tych programów chyba że otworzą ponownie sklepik klubowy w nova przed rozpoczęciem sezonu.

mazinho 

Wysłany: 2020-04-29, 12:39   

Maciex napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

Po Twoim poście wnioskuję, że albo nazywasz się Ireneusz Maciej Zmora albo jesteś jego zwolennikiem. :evil:

marcin_crx to ukrywajacy się prezes Zmora. Mam na to dowody, fajnie dał m się się wypuscic w wiadomości prywatnej i mam też inne potwierdzenie tego faktu (informatyczne plus pewna osoba widziała jak się logował w pracy na ten nick). Dajcie mi więcej czasu to Wam udowodnię, kwestia za zebranie wszystkich danych w kupę.

Ale możecie już macinowi_crx vel Ireneuszowi Maciejowi Zmorze powiedzieć co o jego działalnosci myslicie. :). I pomysleć, że tyle lat między kibicami ślizgał się jak zwykły szczur.

PS w Mediach ta niegospodarność też pójdzie, jak się mówi A, trzeba powiedzieć B. Koniec z tuszowanie pewnych faktow, które klub prawie wyżarły od środka niczym rak!

PS MArcinie crx : w prywatnej wiadomosci proponowalem spotkanie ze wszystkimi forumowiczami w jednym miejscu...Na to była odpowiedź:

"Jestem za, a póki co proponuje spotkanie w 4 oczy. Powiem Ci, że brakuje mi konkretnych, rzeczowych rozmów o żużlu. W zasadzie z kumpli z GW wysypali się wszyscy, został mi tylko kuzyn z Torunia".

Marcinku drogi, czemu jesteś taki samotny:)?

grochu_92 

Wysłany: 2020-04-29, 12:58   

No to grubooo.... Tego się nie spodziewałem. Mazinho jeśli masz dowody to odpalisz niezłą bombę

mazinho 

Wysłany: 2020-04-29, 13:00   

grochu_92 napisał/a:
No to grubooo.... Tego się nie spodziewałem. Mazinho jeśli masz dowody to odpalisz niezłą bombę

Mam na to 100 % dowody. Eksprezes dał się wypuścić jak małe dziecko w klapkach za "lizaka".

yellow-blue

Wysłany: 2020-04-29, 13:13   

No nie wiem.. Lepiej to sprawdzić dokładnie. Czy IMZ pisałby o sobie:

marcin_crx napisał/a:
Do mnie słuchy o lewiznach Pana Ireneusza Macieja też dochodziły

albo:
marcin_crx napisał/a:
Sądzę też, że gdyby nie jego pycha i te opowiadane wszem i wobec zyski z kontraktów sponsorskich to pewnie mógłby prezesem być jeszcze przez najbliższe kilka lat.
:?:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-29, 13:16   

mazinho napisał/a:
Maciex napisał/a:
marcin_crx napisał/a:

marcin_crx to ukrywajacy się prezes Zmora. Mam na to dowody, fajnie dał m się się wypuscic w wiadomości prywatnej i mam też inne potwierdzenie tego faktu (informatyczne plus pewna osoba widziała jak się logował w pracy na ten nick). Dajcie mi więcej czasu to Wam udowodnię, kwestia za zebranie wszystkich danych w kupę.

Ale możecie już macinowi_crx vel Ireneuszowi Maciejowi Zmorze powiedzieć co o jego działalnosci myslicie. :). I pomysleć, że tyle lat między kibicami ślizgał się jak zwykły szczur.

PS w Mediach ta niegospodarność też pójdzie, jak się mówi A, trzeba powiedzieć B. Koniec z tuszowanie pewnych faktow, które klub prawie wyżarły od środka niczym rak!

PS MArcinie crx : w prywatnej wiadomosci proponowalem spotkanie ze wszystkimi forumowiczami w jednym miejscu...Na to była odpowiedź:

"Jestem za, a póki co proponuje spotkanie w 4 oczy. Powiem Ci, że brakuje mi konkretnych, rzeczowych rozmów o żużlu. W zasadzie z kumpli z GW wysypali się wszyscy, został mi tylko kuzyn z Torunia".

Marcinku drogi, czemu jesteś taki samotny:)?

HAHAHA!! To teraz pojechałeś po całości - nie jestem samotny, ani nie jestem Zmorą.

Po tym co napisałeś już mi się odechciewa spotkań :D ludzie, Ty tak serio, czy po prostu sobie jaja robisz??? :D :D :D :D :D :D

Co do spotkania, tak owszem chciałem pogadać z kimś kto zna się na żużlu i podłapać kontakt.

Zwolennikiem Zmory nie jestem i nie byłem, a jedyne co to chciałem spojrzeć na sprawę obiektywnie, a nie wierzyć i ufać tylko jednej stronie kolego sympatyczny.

Co do mojej osoby, jestem kibicem, który chodzi regularnie na mecze od 1996 roku.

A tego co tutaj piszecie to nawet nie chce się komentować, żal. Ot, po prostu chciałem Wam tylko dać do myślenia, aby spojrzeć na to obiektywnie i spróbować nabrać dystansu to wszelkiego rodzaju rewelacji.

MAzinho jeżeli mi nie wierzysz, zapraszam spotkajmy się tak jak pisałem w 4 oczy, lub w więcej par oczu, mam do w dupie to może nabierzesz trochę dystansu i zobaczysz prawdę na mój temat :D

Maciex 

Wysłany: 2020-04-29, 13:47   

Tylko za prezesem Grzybem przemawiają pewne fakty. Dzięki jego działaniom klub wraca do normalności. Tylko idiota tego nie potrafi docenić.

lomboNET 

Wysłany: 2020-04-29, 14:31   

I nawet gdyby miał się tylko wybić i odejść to odejdzie zostawiając klub na stabilnych filarach gdzie ktoś inny przejmując go nie dozna szoku patrząc za zobowiązania i nie zostanie zasypany trupami otwierając szafy w klubie.

Tak więc cieszmy się bo gdyby nie on to za dwa trzy lata byl by komarowy wypas kóz na stadionie.

In Mushroom we trust 8-)

grochu_92 

Wysłany: 2020-04-29, 14:43   

Dokładnie tak. Prezes jest młodą osobą i wiadome jest, że raczej całego życia w klubie nie spędzi. Chwała mu za to, że wykłada prywatne pieniądze i czas na to by pomóc Stali podnieść się w niełatwej sytuacji i wynieść ją na wyższy poziom zarówno sportowy jak i organizacyjny. Gdyby nie Pan Marek dzisiaj rozmowa nasza dotyczyła by co dalej z żużlem w Gorzowie albo byłoby jeszcze jeden sezon dobijanie już klubu w agonii. Chwała Prezesowi bo robi kawał dobrej roboty. Jak każdemu może się czasem przydarzyć jakiś błąd bo jesteśmy tylko ludźmi ale bez niego dzisiaj Stal byłaby nad przepaścią lub by z niej spadła. Marek Grzyb to właściwa osoba na właściwym miejscu o właściwym czasie. To NASZ Prezes. Człowiek słuchający kibica, wyciągający wnioski. Mający swoje cele, plany i marzenia związane ze Stalą Gorzów i ja mu ufam w 110%.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-29, 18:51   

Kolego mazinho pogrążyleś się totalnie, jeżeli Twoje "zrodla" są tak samo pewne jak to, że ja jestem prezes Zmora to faktycznie można Ci wierzyć. Masakra...

Michu5 

Wysłany: 2020-04-30, 00:15   

Grube tematy wchodzą :)

Nie wiem do końca, o co chodzi w tej przepychance, ale wyraźnie widać, że Panowie Marek Grzyb oraz Ireneusz Maciej Zmora wymieniają coraz więcej "uprzejmości" między sobą, korzystając z pośredników, jakimi są mazinho oraz Ostafa :)

Co do oceny naszego nowego prezesa: jest bardzo, bardzo obiecująco. Jednak na właściwą ocenę przyjdzie czas, gdy Pan Grzyb odda stery w inne ręce. Jeśli zostawi klub w dobrej kondycji finansowej, to niezależnie od tego, czy pójdzie w politykę, czy nie, będzie mu się należał pomnik.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-30, 11:45   

Michu5 napisał/a:
Grube tematy wchodzą :)

Nie wiem do końca, o co chodzi w tej przepychance, ale wyraźnie widać, że Panowie Marek Grzyb oraz Ireneusz Maciej Zmora wymieniają coraz więcej "uprzejmości" między sobą, korzystając z pośredników, jakimi są mazinho oraz Ostafa :)

Co do oceny naszego nowego prezesa: jest bardzo, bardzo obiecująco. Jednak na właściwą ocenę przyjdzie czas, gdy Pan Grzyb odda stery w inne ręce. Jeśli zostawi klub w dobrej kondycji finansowej, to niezależnie od tego, czy pójdzie w politykę, czy nie, będzie mu się należał pomnik.

Od samego początku o to mi chodziło, żeby spórbować spojrzeć obiektywnie i poczekać na efekty pracy.

W pełni popieram działania Pana Grzyba, ale do jasnej cholery poczekajmy. Nawrocki też w Rzeszowie naobiecywał złote góry i kupił Hancocka.

Kolega mazinho to chyba ma problemy związane z własną osobowością skoro uważa, że jestem przesem Zmorą ;)

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-05-02, 22:54   

Sorki, że nie na temat ale skoro tutaj to wypłynęło to napiszę też swoją opinię. Moim zdaniem Marcin na 99% nie jest IMZ. Mam swoje powody, żeby tak sądzić, ale o nich nie powiem. Często nie zgadzam się z tym co pisze Marcin, natomiast analizy Mazinho czytam z dużym zaciekawieniem i przeważnie się z nimi zgadzam, ale akurat tutaj to moim zdaniem było straszne pudło. Może faktycznie Marcin popiera IMZ (tego nie wiem), może ma/miał z nim jakieś konszachty. To jest jego sprawa - mi nic do tego. Jedno wiem na pewno: teraz IMZ nie ma (szkoda, że nie można go rozliczyć z tego wszystkiego), jest Pan Marek. Początek prezesury Pana Marka Grzyba jest obiecujący. Nie wiem jakie powody nim kierowały, żeby przyjść do nas. Jeśli nawet chce kiedyś w ten sposób wkroczyć do świata polityki (chyba ktoś o tym wspominał) to niech to robi. Będzie dobrym prezesem i w takiej sytuacji zostawi klub to ludzie go wybiorą jak wybrali Komarnickiego czy Dowhana. Będzie słaby to go wyśmieją i zagłosują na kogoś innego. Te wybory, które ew. interesują Pana Marka odbędą się dopiero za 3,5 roku. Jednego był nie chciał - tak jak pisze Marcin. Żeby prezesura Pana Marka wyglądała jak Nawrockiego czy Morawskiego, bo sami wiecie czym to się kończyło.

lupus 

Wysłany: 2020-05-05, 07:27   

Chwila przerwy i proszę bardzo. Grubo idzie UE. Moja opinia: jak mnie zawsze wqr... ło takie pierd...nie „mam na to dowody ale nie pokaże” . Albo mam dowody i je pokazuje albo zamykam paszcze i siedzę cicho. Takie pierdzenie, widzę w dzisiejszych czasach, robi się bardzo modne. Wiec @mazinho albo piszesz i publikujesz albo milczysz. No chyba że jesteś politykiem. Wówczas bym zrozumiał twoje motywy. Ale Twoja wiarygodność tutaj by jeszcze bardziej spadła.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-05-05, 11:17   

Odbiegając totalnie od tematu, bo nie chce mi się już wchodzić w tą polemikę z ludźmi, którzy wszędzie widzą i wietrzą teorie spiskowe.

Powoli klaruje nam się sytuacja w e-lidze, a klaruje się na tyle dla nas ciekawie, że jeżeli faktycznie jest tak jak donoszą media, że Leszno nie ma kasy i nie wiadomo co z Sajfudinowem i Pawlickim, jeżeli Nicki nie pojedzie w składzie GKM, a i w Sparcie nie wiadomo co z Woffindenem i Drabikiem to może się okazać, że będziemy głównym kandydatem do DMP ;)

Ciekawie jak to będzie ostatecznie wyglądało, ale mogą się sprawdzić moje prognozy, że jeżeli liga ostatecznie wystartuje to będzie to liga "kadłubowa" w niepełnych składach z ograniczonymi możliwościami.

Maciex 

Wysłany: 2020-05-05, 12:40   

marcin_crx napisał/a:

Powoli klaruje nam się sytuacja w e-lidze, a klaruje się na tyle dla nas ciekawie, że jeżeli faktycznie jest tak jak donoszą media, że Leszno nie ma kasy i nie wiadomo co z Sajfudinowem i Pawlickim, jeżeli Nicki nie pojedzie w składzie GKM, a i w Sparcie nie wiadomo co z Woffindenem i Drabikiem to może się okazać, że będziemy głównym kandydatem do DMP ;)

Nie ma sensu pompować balonika... Na razie wiemy o problemach Unii Leszno. Reszta klubów to duża niewiadoma. Poczekajmy na koniec okna. Ważne, że nasz klub i Prezes Marek Grzyb trzyma rękę na pulsie.

lomboNET 

Wysłany: 2020-05-05, 12:47   

Dokładnie. A poza tym bardzo silny ma skład Częstochowa.
Na papierze zawsze wszystko dobrze wygląda. Rzeczywistość weryfikuje.

PavelN11 

Wysłany: 2020-05-05, 13:03   

Tylko zadajmy sobie pytanie ile warte by było takie mistrzostwo kiedy liga pojedzie w okrojonych składach :-/ mam nadzieję, że wszyscy pojadą pełnymi zestawieniami, ale ten scenariusz codziennie się coraz bardziej oddala.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-05-05, 13:24   

Zaczynam się bać, czy ta liga wystartuje.

Przegląd Sportowy donosi nieoficjalnie, że wśród piłkarzy ekstraklasy są zakażeni. Zatem wielki znak zapytania co z ligą piłkarską? Problem jest taki, że o ile w piłce są szerokie i zawsze można zastąpić piłkarza innym, natomiast w żużlu wystarczy, że jeden wypadnie chory na covid i cała liga leży.

Blado to widzę...

michalr 

Wysłany: 2020-05-05, 14:28   

Czyli jak chcemy Vaculika w 2021 u nas to musimy go teraz wypożyczyć z Falubazu? Bo według Puki to małe szanse że się dogada są małe, więc będzie mógł być zgłoszony do jazdy w 2021 w Ekstralidze?

marcin_crx akurat te obawy rozwiał Stępniewski - w przypadku 3 zawodników z najwyższą średnią w klubie będzie Z/Z a w przypadku słabszych zawodników zastępuje ich inny zawodnik z klubu lub gość z 1 ligi. A nie oczekujmy że szczególnie po 2 tygodniowej kwarantannie będą dziesiątki wyników pozytywnych.
-edit-
W piłce brak wyników pozytywnych więc o żużel byłbym spokojny.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-05-06, 09:53   

Drodzy kibice!! Wierni kibice!! Apeluję do wsparcia klubu w postaci pozostawienia karnetu na sezon 2020!! Sam przed chwilą to zrobiłem i zachęcam, aby każdy komu leży dobro Stali na sercu zrobił to samo!!

PavelN11 

Wysłany: 2020-05-06, 10:50   

marcin_crx napisał/a:
zachęcam, aby każdy komu leży dobro Stali na sercu zrobił to samo!!

Ja też swój karnet zostawiłem na ten sezon, bo na szczęście mogę sobie na to pozwolić. Jednak pamiętajmy, że nie każdy ma taką możliwość, tym bardziej w dzisiejszych czasach, w których wielu ludzi straci lub już straciło pracę. Także nie patrzmy na to tak, że tylko tym którzy karnetu nie oddali na sercu leży dobro Stali :)

darkis 

Wysłany: 2020-05-06, 11:02   

a ja kupilem abonament na 2020 za 240 zl choc i tak niestety nie bede na ani jednym meczu..

Odpowiedz do tematu