Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów-Polonia Bydgoszcz 13.04.2009 (II kolejka)
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 16:59   

Słucham transmisji pana Rachlewicza w Gdańsku. Śmieszny jest, ale kibicuje Stali. :-)

Wygląda na to, że wygramy więcej niż polegliśmy w Lesznie. Wracamy więc do gry. Ci, którzy widzieli mecz na żywo napiszą pewnie więcej. Czekam więc na Wasze oceny.

tomikx 

Wysłany: 2009-04-13, 17:10   

Przynajmniej Polonia wyszła z 30 :mrgreen:

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 17:14   

Jednak wyszła z 30 bo nie wiedzieć dlaczego Super Stan puścił w ostatnim biegu Jonassona zamiast Golloba. Wiadomo, sentymenty i jakieś szkoleniowe sztuczki z bogatego warsztatu trenerskiego Stana Chomskiego. ;-)

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2009-04-13, 17:20   

No bez kitu to co robi Stachu to sa jakies zarty!!! Dlaczego nie dal pojechac Adikowi w ostatnim biegu??? skoro polozyl lache na koncowy wynik mog dac pojechac naszemu juniorowi!!! :evil:

Metan0L 

Wysłany: 2009-04-13, 17:28   

Stal sie odrodziła. Gratulacje dla Gorzowa.
Teraz ładnie przeproście Okonia :D
Stal dziś pokazła ze właczy sie w walke o medale.
Moj zespoł pokazał ze Go nie ma! Jedynie emil i antonio to waleczni zawodnicy. Reszta to kolarze!!!

Pozdrawiam!!!

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 17:48   

Jonasson to także "nasz" junior. :) Adik pewnie był poobijany i nie miałby szans w tym biegu. Niech ćwiczy z Gollobem i Okoniem na treningu.

Nawiasem mówiąc - trener POWINIEN mieć obiektywny powód by robić takie roszady w ostatnim biegu. Kibice płacą za bilet po to by nawet jeśli wynik jest rozstrzygnięty (szczególnie w 15 biegu) oglądać najlepszych. Jeśli trener odmawia im możliwości oglądania rywalizacji Golloba z Jonssonem to niech poda powód. I najlepiej inny niż "Jonasson potrzebuje więcej jazdy" - bo to uznam ze zwykłe lekceważenie tych, którzy byli na meczu.

Okoń pojechał dobrze, tak jak należy. Odwołam swoją surową ocenę wobec niego jak na naszym torze będzie robił regularnie 6 pkt. Na wyjazdach to pewnie nieosiągalna dla niego zdobycz dlatego należy cieszyć się, że zdobył punkty u siebie na słabej Bydgoszczy.

adagio

Wysłany: 2009-04-13, 18:03   

Dlaczego Jonasson? Odpowiedź jest prosta.

W ostatnim wyscigu MUSZĄ jechać najlepsi. Jonasson jako rezerowy mógł zmienić Golloba i tylko on mogl to zrobic. Poza tym nasz Kapitan sam stwierdził, że lepiej jak Jonasson pojedzie i zrobi ten wyscig wiecej. ;) Troszeczke pomyślunku nie zaszkodzi, a nie od razu z krzykiem do ludzi ;D

jak dla mnie mecz bardzo udany. Kapitalnie Zagar, Gollob podobnie. Troszke odstaje dalej Okon, ale mysle ze tez nadrobi. Oby tak dalej.. :)

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-13, 18:05   

Witam wszystkich :-) W końcu mecz na Śląskiej i wysokie zwycięstwo.Cieszy postawa naszych zawodników. Gollob i Holta robią swoje,widać,że sie podnieśli po słabym meczu w Lesznie.Karlsson i Zagar widać,że od początku sezonu prezentują równą formę, oby tak dalej.Okoń trochę lepiej lecz 6 punktów hmmm mogło by być troszkę lepiej.Jonasson nie pojechał źle a Szewczykowski tak jak zawsze.Widać,że są postępy lecz nie popadajmy w euforię bo czeka nas mecz w Gdańsku a tam będzie ciężko.Lotos dobrze pojechał u siebie tak samo dzisiaj we Wrocku. Ale mam nadzieje,że wygramy :P
Warto powiedzieć o akcji "Jesteśmy na prostej" Siedzę w 8 sektorze i bardzo fajnie się zrobiło gdy KK przyszło :P. Wszyscy się rozśpiewali.Oby więcej takich akcji :-D

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2009-04-13, 18:17   

Moze mi jeszcze powiedz, ze ty jestes entuzjasta takich pomyslow, zeby w ostatnim biegu jechal junior zamiast lidera??? Bo Ja mowie zdecydowanie NIE!!! I mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy Panie Chomski...

diego'K 

Wysłany: 2009-04-13, 18:18   

Para Zagar - Karlsson BAJUNIA !!!

Co do akcji na prostej , ekstra sprawa WIELKI krok do przodu !!

dziekujemy za zwyciestwo :D

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-13, 18:24   

Żółto-niebieski napisał/a:
Moze mi jeszcze powiedz, ze ty jestes entuzjasta takich pomyslow, zeby w ostatnim biegu jechal junior zamiast lidera??? Bo Ja mowie zdecydowanie NIE!!! I mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy Panie Chomski...

Gollob sam zrezygnował a Jonasson był pod nr 15 więc tylko on mógł jechać. Co prawda gdyby Gollob jechał to może wygrali by 5:1 i by odrobili straty z Leszna ale to gdybanie.

Nie rób parodii z rzeczy mało ważnych tylko ciesz się ze zwycięstwa

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-04-13, 18:56   

Wielkie brawa za pzrygotowanie toru pod naszych zawodnikow. To byl klucz do takiego zwyciestawa. czasy krecone dzis byly niemilosierne. Kapitan to dostrzegl i w swoim ostatnim starcie juz po 1 okrazeniu bylo widac ze gna po rekord. Ale jak napisalem dawno nie widzialem tak dobrze spasowanej naszej druzyny. Chce to widzec czesciej. Jednak da sie zrobic dobry tor i do walki i szybki . Co do 15 wyscigu juz ganicie trenera u mnie ma plusa wlasnie za to . Opcja niech jedzie mlody a mogla by byc opcja jak z Rudem . Juz wszyscy zapomnieli mecz wysoko juz rostrzygniety i nasz lider laduje za banda. Tego nikt nie bierze pod uwage. ludzie zal. Zrobil rekord tomek wiec po co mial sie meczyc. Byl by wypadek pisali by ze po co puszczal . Za ten manewr stasiu ma plusa jak i za ten tor . Nie bede ocenial zawodnikow kazdy widzial naocznie kto i jak jechal . Powiem tak ze neich trener i dzialacze powiedza okoniewskiemu ze to nie jest 1 liga . Dzis wlasnie tak jechal . Nie ma przymykania gazu an wejscie w drugi łuk. A jak bedzie pzrymykanie to bedzie ława. Nad morze z nadziejami na dobry mecz.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-13, 19:33   

Dokładnie..trochę pomyśleć nie zaszkodzi. W ostatnim biegu jadą TYLKO I WYŁĄCZNIE najlepsi, a ewentualna zmiana to tylko zawodnicy z nr 7/15, więc pojechać mógł właśnie Jonasson.

Co do samego spotkania, nie ma się co rozpisywać. Już przed meczem zakładałem że czwórka Lindbaeck/Chrzanoś/Buczkowski/Davidsson nie wyjdą razem z 15 pkt. Walczył tylko Antonio i Emil. Jonsson też ładnie zapunktował, lecz toru nie gryzł tak jak dwaj wcześniej wspomniani.

O ile się nie mylę, Zagar ma po tych 2óch kolejkach najlepszą średnią w naszej drużynie 8-) Matej pokazał kawał naprawdę solidnego speedwaya, bardzo dobra jazda razem z PiKejem.

Holta w końcu pokazał to co powinien pokazywać w każdym meczu.

Gollob klasa, szkoda że dopiero dzisiaj..w Lesznie tor był za szybki podobno, a dzisiaj rekord na Jancarzu i cisza ;-)

Okoniewski..hmm, gdyby w każdym meczu zdobywał 6+2, to bylibyśmy zadowoleni. Przegrał tylko z Jonssonem i Lindbaeckiem, więc się nie czepiam mimo wszystko. Trochę farta jednak miał (dzwon Antonio).

PS. Szkoda, że wypuściliśmy ich z 30 ;-)

JEDZIEMY DO GDAŃSKA!!

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-13, 19:38   

Jest super, ale by nie "zagłaskać" tym zwycięstwem zawodników poczekajmy do meczu w Gdańsku. Wreszcie wygrywamy starty, a nawet gdy któryś z zawodników nieco zaśpi nadrabia to znakomitym dojazdem do pierwszego łuku, no a walka Zagara na dystansie to po prostu poezja, a ręce same składają się do oklasków. Widać ogromną konsolidację po Lesznie i zaangażowanie kapitana zespołu- oddaje bieg "Juniorssonowi"- a niech sobie chłopak pośmiga. Pewnie nie tylko ja obawiałem się tego meczu, jednak widać że presja może przynieść całkiem dobre skutki i przekłada się pozytywnie na wynik 8-)

Scot fzg 

Wysłany: 2009-04-13, 19:43   

Wielkie brawa dla was za te wycie o jakims psie który zdycha.Jeśli to było przygotowanie do derbów to moge wam powiedziec że jesteście wzorowo przygotowani.Tą ballade śpiewają u was już wszyscy wliczając nawet osoby po 60. :shock:

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-04-13, 19:52   

MECZ fajny -TOMEK, HOLTA ZAGAR, PIKEJ , na duzy plus.
THJ nawet dzisiaj fajnie pijechał okon noo powoli jakos idzie oby w dobra strone ;-)
ADIk naprawde w tym sezonie leżał juz 8 raz liczac treningi . Chciałbym zeby w koncu ktos od nas z jun. dostał szanse ZMARzlik , CYRAN ja wole bardziej cyrana jest waleczny . bydgoszcz ma naprawde talet w zespole EMIL SWIETNIE JEZDZI I JUZ W TYM ROKU W GP UTRZE NOSA NIE JEDNEMU ZAWODNIKOWI ;-)

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-04-13, 20:10   

Te 6+2 Okoniewskiego to by i JaJacek dzisiaj zrobił. Zobaczymy co będzie w Gdańsku. Nie ma się co podniecać. Zrobili to co powinni zrobić i tyle. Jakbyśmy mieli przegrywać z Chrzanowskimi i Buczkowskimi to lepiej od razu do I ligi się kierować.

Na razie cieszy to, że chociaż u siebie jedziemy dobrze. Żeby coś więcej powiedzieć, poczekajmy na Gdańsk.

PS. Wystawienie Jonassona w 15 biegu jak najbardziej na +

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 20:24   

Nie widziałem w jakim stylu te 6 pkt zdobył. Czy śledzi kto z Was poczynania Ruuda w innych ligach? Po takim wspaniałym występie Okonia i spektakularnych zwycięstwach nad Buczkiem i Chrzankiem pewnie Stan nie prędko sięgnie po Szweda. Okoń potrzebuje częstych występów (a Ruud niekoniecznie) :)

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-13, 20:30   

Liga szwedzka jeszcze nie wystartowała, także nie zobaczysz Ruuda na innych torach ;-) Okoń w swoich biegach szału nie zrobił, po prostu wykonał swoje zadanie. Miał wygrywać z drugą linią przeciwnika i wygrywał. Należy jednak pamiętać że to była Bydgoszcz a nie Toruń czy Leszno, także poczekajmy na mecz w Gdańsku..

Dzisiaj najlepszy był Zenon Plech przed meczem, "43-47 zwycięży Bydgoszcz" :mrgreen:

Oczywiście po udanym meczu nie pojawia się krytyka pod adresem trenera 8-)

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2009-04-13, 20:39   

Rogos94 napisał/a:
Nie rób parodii z rzeczy mało ważnych tylko ciesz się ze zwycięstwa

A czy Ja się nie cieszę??? bardzo Mnie zadowala ten wynik i mam nadzieję, że chlopaki każdy mecz będą wygrywać podobnym bilansem... chciał bym tego aby każda drużyna przyjezdna czuła sie jakby przyjechała do jaskini lwa, czuła respekt przed WIELKĄ STALĄ... ten wynik pokazuje, że jest to możliwe i oby tak dalej...
a chodziło mi bardziej o małe punkty których mogło być ciut więcej :-> ale z tym wynikiem i tak mamy bonusa myślę...

AVE STAL!!! FORZA STAL!!!

paraz 

Wysłany: 2009-04-13, 20:56   

Cóż co ja mogę napisać - tylko mogę pogratulować Wam takiego zwycięstwa. Świetnie zawodnicy Stali byli spasowani z torem, fakt głównie start się liczył i zawody ogólnie troszkę nudne. Heh ja mam dziwne wrażenie, że jakby nie taka wysoka przegrana w Lesznie to my byśmy też nie dostali takiego lania. Cóż niestety, ale mam nadzieję, że u nas będzie mecz ciekawy i wygramy nawet 46:44 :) Ja krótko skomentuję postawy naszych zawodników AJ - słabo bez zwycięstwa jakoś bezbarwny, Jonas tutaj u niego jest problem z psychiką po kontuzji już ktoś mu proponował nawet psychologa, może ma rację? bo koleś ma talent. Toninho waleczny, ale kurna co on ma z tymi defektami 2 mecze a on 3 defekty? to jakieś jaja. Buczek tutaj nie ma czego komentować, bo to jest zawodnik jednego toru. Chrzanowski jeździ jakby miał kija w dupie. Curyło poszalał pod bandą. Emil trzyma fason rzeczywiście nie zna tego toru, pewnie następnym razem będzie lepszy wynik. Nie będę się napinał, ale myślałem, że nasi zdobędą więcej pkt a po cichu liczyłem na zwycięstwo, ale jak każdy kibic jestem ślepo zapatrzony w swoją drużynę. No nic jeszcze raz gratuluję zwycięstwo i powodzenia w Gdańsku, bo jeśli im zabierzecie pkt to lepiej dla nas:)

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-13, 21:17   

Bartek, musimy być konsekwentni i trenera wciąż krytykować. :) Nie możemy pozwolić by kibicom zasłonił wzrok wynik meczu. Ruud powinien otrzymać szansę po meczu w Gdańsku gdzie jak mniemam Okoń zrobi "swoje" 0,1,-, 0.

Trzeba za rok starać się o Cieślaka.

Póki co delektujmy się wysoką wygraną. Mniam!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-04-13, 21:25   

Tak wysokiej wygranej się nie spodziewałem. Kapitan super, ale dla mnie i tak najlepszym zawodnikiem Stali od początku sezonu jest Zagar i oby tak dalej Matej!! Ktoś tutaj mówił, że Ferjan jest od niego lepszy :lol: :mrgreen:

Pikej na swoim poziomie, podobnie jak Holta. Okoń nie pokazał nic szczególnego niestety, dlatego uważam że do Gdańska powinien jechać Ruud. Zresztą z tego co pamiętam w zeszłym sezonie pięknie pojechał na tamtym torze w barwach Ostrowa. Tak jak pisze Torgal - Okoń w Gdańsku gwarantuje nam góra 1 punkt. Tymczasem tam nam potrzeba kompletnego składu, gdzie każdy będzie punktował, tylko wtedy możemy wygrać.

Bydzia, cóż z całym szacunkiem chyba kandydat numer 1 do miejsc 1-8. Tym nie mniej potencjał ten zespół ma, jednak jeśli lider zawodzi to nie ma szans na powalczenie z rywalem.

PS. Podziękujmy sobie sami za frekwencję, OBY TAK DALEJ!!

pozdr
Ostatnio zmieniony przez marcin_crx 2009-04-13, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  

dwski 

Wysłany: 2009-04-13, 21:30   

Nareszcie dobrze ze startu czyli tak jak powinno być na własnym torze. U mnie malego plusa ma dzis Jonasson za punkty na seniorach, tego oczekuje się od juniorów. Reszta na takim poziomie jakiego od nich oczekujemy. Gollob pewnie nie chciał jechać w 15 wyścigy i Chomski miał mało do gadania. Akcja "jesteśmy na prostej" rewelacje. Świetne ożywienie trybun na prostej. Dobrze by się sprawdziło przy meczach na styku.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-04-13, 21:34   

Cieszy zwyciestwo, choc musze przyznac nie spodziewalem sie, ze przyjdzie nam tak latwo. Tak naprawde w druzynie bydgoskiej mozna bylo sie spodziewac takiej jazdy Buczkowskiego, Chrzanowskiego czy Davidssona. Ladnie pojechal Antonio, chociaz na swoim koncie nie zapisal az tak pokaznej zdobyczy punktowej, jednak mial w tym wszystkim sporo pecha.

U nas cieszy bardzo dobra postawa Zagara. Widac, ze gorzowski tor bardzo mu pasuje. Oby tak w kolejnych meczach. Bardzo dobrze Gollob, Holta i PiKej. Okoniewski? Coz... niby bez rewelacji, ale tez nie bylo zle. Przeciez przegrywal tylko z tymi lepszymi - Jonsson i Lindback. Obawiam sie jednak, ze w pojedynkach z druga linia Torunia, Leszna czy ZG bedzie przegrywal. Obym sie mylil.

Doping jak na pierwszy mecz po przerwie pozytywny :) niestety muzyka z glosnikow dalej przeszkadza.. w tym nic sie nie zmienilo przez zime :-/ sporo tez kibicow, biorac pod uwage, ze mecz byl pokazywany na zywo w tv. Mam nadzieje, ze ceny zostana na takim poziomie to trybuny nie beda swiecily pustkami.

A Gollob tak jakby przegladal forum, bo cos tlumaczyl sie na konferencji za swoja wypowiedz o tym, ze mial niby jeden silnik dobry w Lesznie :)

Odpowiedz do tematu