Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów-Polonia Bydgoszcz 13.04.2009 (II kolejka)
Autor Wiadomość
Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-06, 12:59   Stal Gorzów-Polonia Bydgoszcz 13.04.2009 (II kolejka)

O wczorajszym spotkaniu lepiej zapomnieć jak najszybciej. Dobrze, że z fantastycznej strony pokazaliśmy się my, kibice. Zawodnicy mają tydzień na przemyślenie swoich popisów i dojście do jakichś mądrych wniosków.

Przeciwnikiem będzie Polonia Bydgoszcz-beniaminek SE. Na dobrą sprawę żaden to beniaminek, część zawodników jeździła w Bydgoszczy przed spadkiem. Trzon zespołu stanowią AJ oraz Emil Sajfutdinov, wsparci przez Lindbaecka, Chrzanowskiego, Buczkowskiego oraz Davidssona.

W żadnym wypadku nie należy lekceważyć tego rywala! Z pewnością przyjadą do nas z zamiarem wywiezienia dwóch pkt, co przy znakomitej dyspozycji Emila, może być w ich zasięgu.

Nasz skład zapewne bez zmian. Oby zawodnicy pomogli nam zapomnieć o wczorajszej kompromitacji.

Zapraszam do dyskusji. Zamiast irytować się wczorajszym dniem i strzępić nerwy, skupmy się na następnym spotkaniu! ;-)

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-04-06, 13:04   

Iż będziemy jechać na własnym torze, po tym co pokazali nasi zawodnicy wczoraj = totalne dno, stwierdzam ze nawet u siebie moze być ciezko, ale mysle ze wygramy. po tym pogromie przydała by sie wysoka wygrana z Bydzia.. no ale jak bedzie to sie okaze. No skład raczej sie nie zmieni a ja jednak bym go zmienil. Okon = Ruud, Jonasson = Zmarzlik i jazda!

adamo 

Wysłany: 2009-04-06, 14:41   

mam pytanie kiedy beda sprzedawane bilety na ten mecz??

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-04-06, 16:26   

Pewnie wygramy spokojnie, ale ta wygrana nie zmieni nastrojów po pierwszym meczu. Myślę, że potrzebne będą ze 3 zwycięstwa, żeby przywrócić wiarę wśród kibiców... A najbardziej uduwodnić swoją wartość musi Holta. Bo zawodnik za 1,5 melona nie moze wozic samych dwójek, a do tego mnie przynajmniej przyzwyczaił od zeszłego sezonu. To powinna być petarda na 12-13 pkt...a nie na 6-7...

PROFESOR 

Wysłany: 2009-04-06, 17:34   

Również mam nadzieje że wygraja po tej niespotykanej chłoście w Lesznie. Jednak jedno zrozumialem i jedno pokazal mi ten mecz - chyba nie mamy co liczyć na medale w tym sezonie. Leszno, Toruń i ...niestety Falubaz będą rozdawać karty w tym sezonie.
To oczywiście moje zdanie.
Drużyna która mysli o medalach nie moze sobie pozwolić na tak druzgocacą porażkę.
W pełni sie zgadzam z Prezesem Komarnickim - mam nadzieje że zawodnicy po tym meczu nie ośmielą sie przyjśc do kasy klubu po wynagrodzenie, z reszta nie tylko sami zawodnicy

Pao 

Wysłany: 2009-04-06, 18:26   

PROFESOR napisał/a:
W pełni sie zgadzam z Prezesem Komarnickim - mam nadzieje że zawodnicy po tym meczu nie ośmielą sie przyjśc do kasy klubu po wynagrodzenie, z reszta nie tylko sami zawodnicy

Kogo masz na mysli: sekretarke, gracarzy, sprzataczy?

Mecz raczej bedzie do przodu, ale niewiele. Jestem bardzo ciekawy jak spisze sie Emil, ktory ostatni raz byl tu w 2006 r. i byl to jego pierwszy sparing w Polsce. Taki zawodnik jak AJ tez powinien pokazac klase. Co zaprezentuje "Taki-z-niego-Szwed-jak-ze-mnie-niemiec"? Zapraszam w poniedziałek. Nawet ceny biletow nie za wysokie.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-04-06, 21:04   

Co tu dużo mówić, w Lesznie mieliśmy swój Belfast, teraz Bydgoszcz powinna robić za nasze San Marino, ale tak słodko nie będzie. Jonasson choćby zdzierał dmuchane bandy z zakrętów miotając się na 4 pozycji i tak ma pozycję nietykalną, nie wiem jak nisko powinen upaść, zeby stracić pozycję 1 juniora. Czy ktos ma jeszcze nadzieję, że będzie dla nas tym, kim są Holder dla Torunia, czy Emil dla Bydgoszczy? Chłopak miewa "momenty", ale nie widać, żeby z sezonu na sezon szedł do przodu.
Zmian w składzie nie będzie, bo póki co Ruud czeka na rozpoczęcie sezonu w Szwecji i raczej jest na etapie wchodzenia w sezon. Stam nic nie będzie kombinował, chyba że KOmar dostanie jakiegoś szału i podziękuje któremuś z asów (który pewnie i tak ma w umowie zapis, że ryczałt się należy nawet za siedzenie na trybunach).
Będzie wyrównany mecz i obyśmy wygrali.

TomaszGollobFan 

Wysłany: 2009-04-06, 21:35   

Witam wszystkich Gorzowian. W końcu gdy będziemy jechać w tym kierunku to ominiemy tą obskurną zieloną dziure.

Nie ma co ukrywać nie jesteśmy faworytem w poniedziałek ale liczę że napsujemy Wam troszkę krwi. Przede wszystkim u nas wyjazdy (oprócz Gdańska i Czewy) to mecze w którym tylko coś możemy, nie musimy. I to może być atut. Wy będziecie pod presją ostatniego meczu w Lesznie.

Osobiście typowałbym Waszą wygraną ale 40 punktów powinniśmy zdobyć. Będziecie mieli też okazje zobaczyć Emila i odmienionego Antonio. Wasz tor preferuje mijanki także nie powinno ich zabraknąć.

Nie mogę doczekać się obejrzenia Tomka w akcji. Jestem też ciekaw jak go przyjmiecie i jak prezentuje się Wasz nowy stadion bo ostatni raz w Gorzowie byłem daaawno ;-)

Pozdrawiam i niech wygra lepszy.

P.S. Liczę na 15 (3,3,3,3,3) Tomka !

PROFESOR 

Wysłany: 2009-04-07, 08:02   

Pao napisał/a:
PROFESOR napisał/a:

Kogo masz na mysli: sekretarke, gracarzy, sprzataczy?

Zastanów sie choć chwile zanim napiszesz jakiegoś suchara. Mialem na mysli np naszego menagera, ktory pełni funkcję w pewnym stopniu odpowiedzialną za zaistnialą sytuacje. A jeśli tak nie jest (jak twierdzą niektórzy) to pytanie - czy jest on niezbędny w naszym klubie?
Za takie poraszki powinni odpowiadać wszyscy: i zawodnicy, i trenerzy i menager i kierownik drużyny. Wszyscy powinni mieć pensje uzależnione od wynikow w meczach. Taki jest sport.
Ale to tylko moje zdanie

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-07, 12:48   

A dlaczego mają nie otrzymać wynagrodzeń???!!!! Czy złamali warunki kontraktu???!!!!

Dlaczego Zagar na "dzień dobry" ma widzieć, że jazda Stal Gorzów to jedna wielka presja i gdy robi się 7 pkt to prezes oczekuje, że nie ma co oczekiwać zapłaty???

Za każdy 1 marny pkt prezes powinien wywiązywać się ze swoich zobowiązań. A jeśli zawodnicy robią ten 1 pkt to tylko ich strata. Niech to jednak nie rzutuje na wizerunku Stali Gorzów i lojalności prezesa. Bo okaże się, że za rok w Stali Gorzów nikt nie będzie chciał jeździć bo prezes krzywo patrzy jak zawodnicy chcą tego im się (zgodnie umową) NALEŻY.

Łączę się z Komarnickim w jego rozczarowaniu, ale nie tędy droga do odbudowy morale w drużynie.

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-04-07, 14:40   

Z pewnością niebędzie to łatwy mecz jednak mysle ze go wygramy róznicą 8-10 pkt . Mysle ze Gollob z Holtą są swiadomii tego ze muszą odzyskać zaufanie nas kibiców i Komara więc powinna być poprawa o Zagara jestem spokojny podobnie o Pikeya .Natomiast mam dwie obawy.Pierwsza to Okoń bo zapewne on pojedzie nieiwerze aby Chomski po jednym meczu go skresil patrząc na jego znajomość z Okoniem .Mam nadzieje ze chociaz na wlasnym torze zrobi z 6-7 pkt i niebędzie lamił.Druga obawa to juniorzy .Zdecydowanie bardzije licze na wlasnym torze na Adika niz Jonassona .Jonasson jest w fatalnej formie i mysle ze to kazdy widzi no ,ale coz co poradzić .Mam nadzieje ze oboje zrobią z 9 pkt łącznie i będzie ok

Jezeli chodzi o druzyne Bydgoską to zapewne swoje zrobią były nasz zawodnik Jonsson i Sasjfutdinov ktory pokazał w meczu z Wroclawiem ze jest w wysmienitej formie .Duzo bedzie zalezalo od reszty zawodikow.Dobrze w pierwszym meczu pojechjal Buczkowski ale to bylo u siebie ja uwazam ze on na wyjazdach niebedzie za bardzo istniał . Mysle jednak ,ze grozny moze byc Linbaeck niewiem jak Davidsson bo to wielka niewiadoma .Chrzanowski hmmm.. tu jest duzy znak zapytania . Ogolnie Polonia niewydaje się za mocna ale jest to chyba najmlodszy zespol w lidze i ma wole walki i wielką ambicje którą wygrali z Wroclawiem.

Stawiam wytnik 49-41 dla nas porazki wogle niedopuszczam do mysli bo to będzie dramat !

Pozdrawiam !

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-07, 17:20   

Thorgal napisał/a:
A dlaczego mają nie otrzymać wynagrodzeń???!!!! Czy złamali warunki kontraktu???!!!!

Dlaczego Zagar na "dzień dobry" ma widzieć, że jazda Stal Gorzów to jedna wielka presja i gdy robi się 7 pkt to prezes oczekuje, że nie ma co oczekiwać zapłaty???

Za każdy 1 marny pkt prezes powinien wywiązywać się ze swoich zobowiązań. A jeśli zawodnicy robią ten 1 pkt to tylko ich strata. Niech to jednak nie rzutuje na wizerunku Stali Gorzów i lojalności prezesa. Bo okaże się, że za rok w Stali Gorzów nikt nie będzie chciał jeździć bo prezes krzywo patrzy jak zawodnicy chcą tego im się (zgodnie umową) NALEŻY.

Łączę się z Komarnickim w jego rozczarowaniu, ale nie tędy droga do odbudowy morale w drużynie.

Nie, nie złamali warunków kontraktu ale pojechali fatalnie. Czy jak ktoś coś źle zrobi w pracy to dostaje podwyżke ? Nie, nie dostaje raczej obcinają mu pensje. Klub nie może im tego zrobić ale nasi zawodnicy zrobili wstyd sobie i klubowi i powinni być honorowi i nie brać wynagrodzenia za ten nie szczęsny mecz.Nie sądze,żeby to był jakiś wielki cios dla ich budżetów.

A twoim zdaniem jak odbudować morale Stali ? Podwyżką ?

Teraz co do meczu z Bydzią. Będzie ciężko ale sądzę,że wygramy. Emil Saifudinov ostatnio jeździ swietnie , dorzucić do tego punkty A.J to będzie ciekawie.
Oczywiście nie wyobrażam sobie ,żeby Okoniewski po takim meczu jak w Lesznie mógł jechać w poniedziałek,chyba ,że dzisiaj w Finale krajowych Indywidualnych Eliminacji do Gp 2010 pojędzie dobrze.

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-07, 19:15   

Piotraseczek_KS napisał/a:
Jonasson jest w fatalnej formie i mysle ze to kazdy widzi no ,ale coz co poradzić .

Nie wiuem moze tylko ja zwrocilem na to uwagę, ale wg mnie to Jonasson troszeczkę się spasł :lol: nie zebym go obrazac chciał ale tak jakby na zime zaczął jesc i nie zrzucił nic, moze to jest powod choc nie sądze :-P Wg mnie grubszy jest i tyle ; p Nie sądzę by fizycznie trenował w przerwie przedsezonowej

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-04-07, 19:52   

Mecz z Lesznem , jest troszke szok,ale miejmy nadzieje ze 1 śliwki robaczywki, myśle ze nie mamy się co obawiac u nas na torze jestemy wygrac w stanie z kazdym rywalem tym bardziej z bydzią!!!! 8-) , okon pewnie pojedzie , ale na juniorce bym widział Ł. Cyran , P. zmarzlik i za Jonassona = za duzo pizzy i sa efekty!!! mysle ze na naszym torze bedzie to łatwy dosyc mecz i stawiam wynik 55-35 da Miejscowiej Staleczki !!! :-D

mirko14 

Wysłany: 2009-04-07, 22:04   

Mecz z Lesznem to juz historia trzeba wyciagnac wnioski i jechac dalej dziwi mnie tylko ze tacy zawodowcy jak Gollob tlumacza sie ze spodziewali sie innego toru mogl ktos z Gorzowa pojechac w sobote do Leszna i zobaczyc jaki szykuja tor i zdac relacje ale co by to dalo .Przed nami kolejne zawody sadze ze okon dostanie kolejana szanse i musi jak wykorzystac jak chce zarabiac kase wynik stawiam 50-40 dla nas mam nadzieje ze pogoda dopisze i kibice naprawde nie ma co sie juz rozpisywac na temat Leszna bylo minelo teraz kolejny mecz i chwila prawdy naszych zawodnikow pozdrawiam

paraz 

Wysłany: 2009-04-08, 10:14   

seba_90 napisał/a:
mysle ze na naszym torze bedzie to łatwy dosyc mecz i stawiam wynik 55-35 da Miejscowiej Staleczki !!! :-D

Oj chyba przesadzasz, masz do tego prawo :) Ale bardziej realnie obstawiać wynik niż bujać w obłokach. Pamiętaj że są rezerwy taktyczne i na pewno przy nich po 12 pkt zdobędą AJ i Emil a Toninho pewnie dorzuci z 10 pkt w 6 :) Więc reszta Buczkowski Davidsson i Chrzanowski też coś dorzucą ;) No zobaczymy ja obstawiam 48:42 i bonus trafia do Bydgoszczy :)
Po drugie nie sądzę by tor byłby przyczepny czy kopny .. Zawsze tam gdzie startował Gollob tor był robiony pod niego, więc w Gorzowie jest na pewno tak samo, a jeszcze Władek i Gollob publicznie pokazują "miłość" do siebie więc na pewno tor będzie twardy ale taki by się odsypał :) Tutaj nie będzie niespodzianki

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-04-08, 11:47   

Zwycięstwo 50-40 będzie dla mnie naszą porażką. Niestety taka prawda. Jeśli ze słabą bydgoszczą mamy wygrywać u siebie 48-42 to módlmy się o 6 miejsce. Jeśli nie będzie +16 to ja wysiadam ;-)

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-04-08, 11:52   

Odnoszac sie do nadchodzacego meczu uwazam iz powinnismy go wygrac nie bedzie jednak latwo.

Wynik 51-39 jest moim zdaniem realny ale po ciekawej walce na torze.
W mlodziezowym biegu nie ma co liczyc ze ktos objedzie Emila. w pozostalych biegach bedzie ciekawie. Licze na dobra jade Holty bo musi udowodnic ze ejst wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu. Tomek katastrofalna wpadka w Lesznie u nas musi byc 15 pkt. Co do reszty O Zagara i Petera jestem spokojny! Okon coz dla mnie to on powinien pojechac w tym meczu mimo slabego wystepu w Lesznie, jesli zawali to witaj David w ekipie na mecz z Gdanskiem!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-04-08, 12:03   

Tak czytam te Wasze i posty i nie wierzę. Wiem, że drużyna jest w bardzo kiepskiej formie, ale wygrana z Bydzią różnicą 10 punktów można by traktować w kategorii porażki. Jeśli mamy walczyć o medale Bydgoszcz powinniśmy odprawiać z kwitkiem na poziomie 20-25 punktów.

Jednak faktycznie patrząc na formę też nie wierzę w wyższą wygraną niż 10 punktów.

pozdr

Fenix 

Wysłany: 2009-04-08, 12:24   

Witam nie chcę siać fermentu i wyjść na jakiegoś czarnowidza, ale każdy widzi jak jest po 1 kolejce a jest niedobrze. Nie ma co się oszukiwać Stal, a właściwie nasi zawodnicy prezentują się mizernie.

O ile o Tomka jestem jednak spokojny o tyle strasznie mnie martwi od początku sezonu forma naszego drugiego asa atutowego, mianowicie Rune Holty. Ostatnie 3 jego występy zakończyły się klapą. Póki co to niestety wg. mnie mamy najgorszą juniorkę w lidze i to może być naszą bolączką... Dlatego póki co nie stawiałbym że Stal wygra z kimś więcej niż 50:40...

Mam nadzieje że w końcu coś się zmieni cała drużyna "zatrybi", Holta przypomni sobie jak się jeździ i wygrywa. To tylko sport i wszystko się może zmienić jak w kalejdoskopie. Jest jeszcze sprawa Jonassona obawiam się że może się powtórzyć sytuacja jaka miała miejsce z Adreasem Jonnsonem czy Hansem Adnersenem, w Gorzowie za juniora też nie błyszczeli w jakim są teraz miejscu każdy widzi.

Na dzień dzisiejszy jakbym miał oceniać tylko i wyłącznie po pierwszej kolejce i po formie danych zawodników to pierwsza trójka wygląda wg mnie tak:

1. Unia Leszno
2. Falubaziaki :evil:
3. Unibax

Stal nie wiem czy łapie się do pierwszej szóstki... Cóż żyje nadzieją że jednak coś się zmieni w końcu to tylko sport a liga jest naprawdę bardzo wyrównana. Nie oszukując nikogo ani siebie wiem że Stal stać w tym składzie na medal (nawet złoty) ale również (tfu tfu) na spadek, jak i każdego.

Mój osobisty typ na wynik z Bydzią jest 50:40

paraz 

Wysłany: 2009-04-08, 12:38   

Ja tam nie wiem jak prezentuje się Peter Karlsson na Waszym torze, bo widziałem go tylko raz w Gorzowie, nie strzelajcie:) Zdobył 9 pkt wtedy. Nie sądzę by Tomek zrobił komplet myślę, że raz utrze mu nosa Emil lub AJ :) Holta w tym roku jest w beznadziejnej formie, lecąc od początku sezonu to KA słabo, mecz w Lesznie słabo, we wtorek w Gdańsku średnio, ale powinien przynajmniej awansować, a jak ktoś tutaj zaznaczył że przegrał z Buczkiem, ale z drugiej strony Krzysiu po kontuzji jeździ bardzo dobrze.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-08, 14:13   

Po pierwszej kolejce nie można oceniać tego kto będzie na pudle.Wszystko się może zmienić to tylko a może i aż sport. Dobra co się w Lesznie stało wszyscy wiedzą ale nie trzeba spuszczać głowy i pokazać ,że się umie jeździć. Jeśli Fenix masz taką wiare w zawodników po pierwszym meczu to tylko pogratulować :D
Ostatnio zmieniony przez Rogos94 2009-04-08, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  

Fenix 

Wysłany: 2009-04-08, 14:37   

Rogos jakbyś próbował chociaż czytać ze zrozumieniem, moglibyśmy podyskutować na dłuższą mete. Tak więc proszę cie przeczytaj mojego posta jeszcze raz ale dokładnie i wtedy stawiaj zarzuty z kosmosu wzięte. Napisz mi na przykład w którym miejscu napisałem że nie wierze w naszych zawodników?? Chyba wręcz przeciwnie ot co...

Sorki za OT ale nie lubie jak mi ktoś wsadza w usta słowa których nie powiedziałem

boberGW 

Wysłany: 2009-04-08, 16:11   

Fenix napisał/a:
Stal nie wiem czy łapie się do pierwszej szóstki...

Panowie ale nie przesadzajmy za nami dopiero jeden mecz. Jesteśmy nadal jednym z faworytów ligi, a najbliższy mecz wygramy.

Dla mnie Bydzia to 2,5 zawodnika. Jonsson też jakoś nie błyszczał w ostatnim meczu. Myślę, że nie jest wcale lepszy od Holty. Pamiętajmy też, że w słabej drużynie łatwiej o punkty. Sajfutdinow jest rewelacyjnym juniorem i liderem Bydzi, jednak czy na wyjazdach jest w stanie jeździć tak skutecznie jak na swoim torze? Wątpię w to choc dwucyfrówkę powinien strzelić. Antonio moim zdaniem powinien być takim czarnym koniem ligi jednak to koniec atutów tej drużyny. Drugiego juniora też nie mają, więc o czym tu mowa. W pierwszym biegu powinien być remis i to minimum :!:
U siebie będą na pewno bardzo mocni, jednak na wyjazdach nie stanowia zagrożenie dla faworytów.
Jednak tak troche na przekór moich słów, trzeba pamiętać, że to tylko sport i zawsze może zdarzyć się coś niespodziewanego.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-08, 16:23   

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Stal po dramacie w Lesznie na pewno zechce udowodnić kibicom, że był to przypadek i według mnie wyjadą od razu zmobilizowani na 110%.

Polonia po wygranej na własnym torze ze Spartą jest zapewne w optymistycznych nastrojach i nie przyjedzie do Gorzowa łatwo oddać punktów.

Skład Stali raczej pozostanie bez zmian. Ja nie widzę innej możliwości niż zdobycie przez naszych liderów(Holta, Gollob) powyżej 12 punktów, w końcu jedziemy u siebie i musimy być spasowani w 100% z torem i przynajmniej w pierwszych biegach wyrobić sobie przewagę. Jednak będzie o to niezmierni trudno, gdyż od razu w 1 biegu naszą juniorkę czeka konfrontacja z Sajfutdiovem. Może w tym meczu odpali w końcu Adik i razem z Jonassonem pokuszą się o przynajmniej 10 pkt.(oczywiście sumując ich wyniki 8-) ).

Polonia dysponuje fajnym składem, który na pewno jest dużo młodszy od naszego i ich zawodnicy mają więcej woli walki i głodu zwycięstw.

Ja obstawiam( a raczej chciałbym) aby nasi rajderzy wygrali w okolicach 10-12 punktów, co w ich obecnej formie byłoby dużym sukcesem.

Pozdrawiam! :-)

Odpowiedz do tematu