Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak podziękować Chomskiemu?
Autor Wiadomość
sprii 

Wysłany: 2020-07-03, 09:06   

Staszka jeszcze nie zwolnili, a Wy już go żegnacie i myślicie co ma być na banerze. Serio?
Czyżbyśmy nie mieli większych problemów od tego jak ma wyglądać owy baner;/

leszek 

Wysłany: 2020-07-03, 16:39   

Zenujace jest to Marcinku _cx co pierdzielisz . Niedawno kilka postow wczesniej jechales po psedo - trenerze jak po burej suce , jak i po zawdonikach nazywaja ich dupossonami itp i to bez wyjatku , teraz piszesz o zenadzie ? Zmienny kolego jestes jak choragiewka , a to trylko swiadczy zes falyszywy jak pies !!!!
Zebujacy tez jest P. Stanislaw ! Biarac sowite wynagrodzenie za swoja prace ( prace ?? hm tu polemika ) .
Za takie jaja jakbym ja odpierda;lal dostalbym kopa w dupe juz po miesiacu swojego zaangazowania .
Jeszcze raz napisze - podziekowac , dac funkcje na stadionie np. wirazowy , podprowadzajacy , chronometrazysta i podziekowac .

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-07-03, 16:52   

leszek napisał/a:
Zenujace jest to Marcinku _cx co pierdzielisz . Niedawno kilka postow wczesniej jechales po psedo - trenerze jak po burej suce , jak i po zawdonikach nazywaja ich dupossonami itp i to bez wyjatku , teraz piszesz o zenadzie ? Zmienny kolego jestes jak choragiewka , a to trylko swiadczy zes falyszywy jak pies !!!!
Zebujacy tez jest P. Stanislaw ! Biarac sowite wynagrodzenie za swoja prace ( prace ?? hm tu polemika ) .
Za takie jaja jakbym ja odpierda;lal dostalbym kopa w dupe juz po miesiacu swojego zaangazowania .
Jeszcze raz napisze - podziekowac , dac funkcje na stadionie np. wirazowy , podprowadzajacy , chronometrazysta i podziekowac .

Czy ja mogę prosić o ostrzeżenie dla kolegi za obrażanie mojej osoby?

TOMEK

Wysłany: 2020-07-03, 16:58   

marcin_crx napisał/a:
TOMEK napisał/a:
Ubawiłem sie do lez czytajac niektore wypowiedzi. Z calym szacunkiem, ale Chomski jest sowicie oplacanym (a patrzac na jakość pracy przeplacanym) najemnikiem, który nikomu nie robi łaski. Więcej. Nigdy żaden poważny klub nawet przez chwilę nie zabiegał o tego guru taktyki i wszechwiedzy żużlowej. Szacunek? Tak pod warunkiem, ze sa efekty. Tymczasem Chomski w Stali to pasmo nieszczęść i kompromitacji. Partaczy przygotowanie toru, transfery, szkolenie i taktyke. Gdyby miał honor sam podałby sie do dymisji. A jeśli nie, to mocno licze ze wyleci z klubu po przegranym meczu z Czewą.

Chomski won

To żenujące jest co piszesz. Okey, robi błędy, sadzi babole, ale na pewno leży mu na sercu dobro Stali i to nie ulega wątpliwości to po pierwsze. Po drugie jakbyś przepracował 30 lat w jednym miejscu też byłoby Ci miło jak ktoś zrobiłby Ci godne pożegnanie.

Na to liczę i w tym przypadku.

Żenujący jest Chomski i jego poplecznicy. Owszem. Lezy mu na sercu. Stan portfela jego i rodziny. Tak na marginesie gdzie jest Pani psycholog? Gdyby faktycznie chcial działać dla dobra Stali, to juz dawno podałby sie do dymisji i w ten sposób pomogl klubowi. No ale trudno. Skoro sam nie potrafi odejść, to wyleci z hukiem za jakieś 4 godziny. Amen.

Przy okazji uwaga do moda, który bezsensowne połączył dwa wątki ws Chomskiego i w ten sposób mamy tu odgrzewane kotlety z jakimiś banerami i inne pierdoly.

Chomski won

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-07-03, 16:59   

Panowie, dbajmy o poziom dyskusji. To, że ktoś zmienia zdanie to jego sprawa. Używanie słów: "to trylko swiadczy zes falyszywy jak pies" jest nie na miejscu.

TOMEK napisał/a:

Przy okazji uwaga do moda, który bezsensowne połączył dwa wątki ws Chomskiego i w ten sposób mamy tu odgrzewane kotlety z jakimiś banerami i inne pierdoly.

Oba wątki były podobne, więc po co tworzyć kolejny post ? ;)

leszek 

Wysłany: 2020-07-03, 17:37   

marcin_crx napisał/a:
Czy ja mogę prosić o ostrzeżenie dla kolegi za obrażanie mojej osoby?

Kolego zejdz na ziemie prosze ! Piszesz jedno dzis , jutreo inaczej . Masz rozdwojenie jazni ? Moze jest marcin_cx i Marcin . Spokojnie to nie Twoja wina . Znam spezjalistow - pomoge .
Prosisz o ostrzezenie za prawde ? No sorry , czlek , ktory pisze w przeciagu dwoch dni co innego to dla mnie człek faluszywy - dodam jak PIES !
Maciex napisał/a:
Panowie, dbajmy o poziom dyskusji. To, że ktoś zmienia zdanie to jego sprawa. Używanie słów: "to trylko swiadczy zes falyszywy jak pies" jest nie na miejscu.

Maciezx ja tylko odkurzylem wpis choragiewki , nic wiecej . Jak nazwac inaczej czlowieka co jest zwiewny jak choragiewka ? Ja starej babcinej szkoly jestem - a babcia mawiala ( czlowiek taki to faluszywy jak pies ) i tyle . Kolega w/w zmienil zdanie jak nazwal zawodnikow duupsonami i innymi tego typu . Wczesnije niewybrednie zrugal Stanislawa naszego goru . Po poscie jednego z kolegow , zmienil front ! Czyli ? Faluszywy jak pies !
Ps . Mam to centralnie w dupie jak Pan Stanislaw czy dostane ostrzezenie , bana itp . Pisze co mysle , chociaz mam honor sie przyznac i nie zmieniac zdania co 24h !!!!

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-06, 19:13   

Pyt. Jak podziękować Chomskiemu?
Odp. Odważnie, krótko i stanowczo.

Pyt. Czego mu życzyć?
Odp. Twardych podkładek, precyzyjnych stoperów, solidnych długopisów.

Pyt. Co mu wręczyć na pożegnanie?
Odp. Podkładkę, stoper i długopis.

TOMEK

Wysłany: 2020-07-27, 12:57   

Proponuje okolicznościowe transparenty na najbliższy mecz:

1 luk
CHOMSKI AMATORZE, TAKIM JESTEŚ MENEDŻEREM JAKIM BYŁEŚ ZAWODNIKIEM NA TORZE.

2 luk
CHOMSKI, JANUSZU SPEEDWAY’A. ZOSTAW STAL W SPOKOJU. W TYM CAŁA NADZIEJA.

Chomski won

lupus 

Wysłany: 2020-07-27, 16:23   

up dobre i ze smakiem, bez chamstwa :mrgreen:

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-27, 16:43   

Chomski - ty języczku u wagi.
Zmień teczkę i długopis na iPada!

Albo:

Chomski! Analityku!
Przestań budować! Zacznij wygrywać!

TOMEK

Wysłany: 2020-07-27, 17:23   

Rozochocony mam jeszcze 2 na obie proste:

CHOMSKI - KONTUZJA NA TORZE SIĘ ZDARZA, WARTO MIEĆ SWOJEGO LEKARZA.
CHOMSKI - TO PRZEPIS NIE NOWY, POD 8 REZERWOWY

W ogóle mam taki pomysł, aby powstała ilustrowana książeczka „ABC żużla dla Chomskiego„ z prostymi hasłami, aby intelekt naszego guru za mocno nie został obciążony. Coś w stylu:

POMYSŁ UWAGI WARTY: TRENUJMY STARTY
albo
NA NIC ZE STOPEREM BIEGNIE, GDY ZAPOMNISZ O ZMIANIE

Chomski won

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-03, 11:14   

Patrząc na Chomskiego wydaje mi się, że głównym problemem jest mentalność przetrwania, a nie zwycięzcy.

Zobaczcie, że 90% wypowiedzi Chomskiego to filozofie zbitego psa, przegranego filozofa, który tłumaczy światu dlaczego jest przegrany i że w zasadzie jest to, coś, co się PRZYDARZA. Nie ma w tym naszego udziału. To wszystko robi sport i życie.

Nasz trener po prostu chce przetrwać w świecie, w którym sport stał się biznesem. A jak przetrwać? W normalnym środowisku - miarodajnym czynnikiem są twoje wyniki. W niezdrowym środowisku - czynnikiem są układziki. I tu p. Stanisław jest mistrzem! Żużlowcy uwielbiają jeździć pod jego skrzydłami. Pan Stasiu nigdy nie zostawi ich bez możliwości zarobku, nie lubi kwasów w parkingu, rywalizacji o skład. Chodzi o... przetrwanie.

Pamiętacie co mówił przed rewanżowym finałem w Lesznie, gdy Bartka można było dać na nr 8? Że nie może psuć atmosfery drużynie. Mecz się skończy, a on zostanie z kwasami w zespole. Nie chodzi o zwycięstwo! Chodzi o przetrwanie.

Jeśli prezes Grzyb przyszedł do Stali po konkret, a więc powrót do DMP, to należy odsunąć wszystkich, którzy nie mają mentalności zwycięzcy, bo ważniejsza jest dla nich ciepła posadka i porządne uposażenie. Chomski jest na pierwszy miejscu na liście.
Ostatnio zmieniony przez Thorgal17 2020-08-03, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  

TOMEK

Wysłany: 2020-08-03, 11:48   

Thorgal17 to wszystko co piszesz prawda, tyle że ryba psuje się od głowy. Tak, przyznaję, że z optymizmem przyjąłem wiadomość o zmianie na stanowisku Prezesa i dobrze odebrałem pierwsze kroki Grzyba. Okazuje się jednak, że Grzyb nie posiada:

a) wiedzy
b) kompetencji
c) zapału
d) wyczucia

do zarządzania klubem sportowym, w szczególności tak specyficznym jak klub żużlowy. Nie wiem czy wszystkie powyższe są prawdziwe, czy tylko wybrane. Na dodatek ostatnie wypowiedzi świadczą o tym, że Prezes delikatnie mówiąc stracił kontakt z bazą, a jeśli tak, to wolę nawet nie myśleć co będzie dalej.

Chomski won

WojtekG 

Wysłany: 2020-08-03, 12:31   

Bez przesady Prezesowi zapału nie brakuje, a reszta przyjdzie, co by nie patrzeć Świeżak jest

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-03, 12:44   

Tomek, co to znaczy, że prezes stracił kontakt z bazą? Czyli z kim?

Wojtek, właśnie to jest problem. Prezes jest świeżakiem. Nie wystarczy przyjść i sypnąć pieniędzmi. Chodzi o całą filozofię budowania drużyny. Dlaczego Leszno walczy o 4 tytuł pod rząd? Ponieważ tam są inteligentni ludzie, którzy mają wizję budowania zespołu z ludzi, którzy mają ułożony charakter. Narwaniec Pawlicki wręcz szuka kolegi z pary w biegu. Kołodziej oddaje biegi juniorom. Emil wpasował się w koleżeński układ. To jest drużyna ponieważ tworzą ją kumaci ludzie. U nas mamy kapitana, który walczy z gościem w naszym składzie o 3 pkty. O reszcie nie wspomnę, bo to nie jest żadna drużyna.

TOMEK

Wysłany: 2020-08-03, 16:02   

Thorgal17 napisał/a:
Tomek, co to znaczy, że prezes stracił kontakt z bazą? Czyli z kim?

Już odpowiadam: ze zdrowym rozsądkiem. Zachowuje się jak kapryśne dziecko i podejmuje irracjonalne decyzje, lub ich podjęcie akceptuje. Przykłady można mnożyć: od wypożyczenia Nowackiego i pozwolenia na jego start w meczu ze Stalą, przez żądanie zaliczenia wyniku meczu z Włókniarzem, a skończywszy (i to najlepsze) na inicjatywie okrągłego stołu w sprawie meczu z GKM i to już po zatwierdzeniu wyniku końcowego. Nie wiem czy jest osobą konsyliacyjną, czy nie. Nie wiem czy chłodnym strategiem, czy narwańcem. Nie znam go osobiście i mogę oceniać przez pryzmat podejmowanych decyzji. A te najlepsze nie są.

Chomski won

leszek 

Wysłany: 2020-08-03, 16:04   

PRZEGLĄD SPORTOWY: - Słaby Rune Holta był wściekły, gdy pan go zmieniał w trakcie meczu. Mocno zaiskrzyło między wami?

MAREK CIEŚLAK: - Sytuacja meczowa wymagała takiej, a nie innej decyzji. To jego problem ja reaguje nie mój. Na pewno wszystko w drużynie jest w porządku.

lupus 

Wysłany: 2020-08-03, 16:23   

leszek napisał/a:
PRZEGLĄD SPORTOWY: - Słaby Rune Holta był wściekły, gdy pan go zmieniał w trakcie meczu. Mocno zaiskrzyło między wami?

MAREK CIEŚLAK: - Sytuacja meczowa wymagała takiej, a nie innej decyzji. To jego problem ja reaguje nie mój. Na pewno wszystko w drużynie jest w porządku.

hehe nic dodać nic ująć. Piękny przykład profesjonalnego podejścia. Trzeba zrobić zmianę to trzeba i nikogo nie powinno obchodzić, że ktoś ma rodzinę czy nie ma. Takie myślenie jak dla mnie jest kosmicznie niesamowite. Jest podział zadań w profesjonalnej drużynie, za wykonywanie tych zadań mamy płacone, a decyduje o tym kto jakie ma zadanie trener/manager i nikt więcej. Miny robić możemy ale polecenia wykonywać musimy. Jak się nie przygotowaliśmy do sezonu i mamy kiepską formę to nasza wina a nie trenera. Jak dla mnie inne podejście wiązało by się z rozwiązaniem kontraktu z taki zawodnikiem ( a i pewnie odpowiednie klauzule w kontraktach są).

leszek 

Wysłany: 2020-08-03, 18:03   

Lupus kolego !! Wlasnie to mialem na mysli . Ja podsunolem tekst - Ty to opisales centralnie wymownie . Na tym powinny sie zakonczyc dywegacje miedzy nami wszystkimi o kompetencji naszego MAGA STANISLAWA .
Tak powinny wygladac relacje trener - zawodnik .

Thorgal17 

Wysłany: 2020-08-06, 16:22   

Stanisław to inna szkoła. Bardziej relacyjna - tak się teraz robi. Nawiązuje relacje w biznesie. Cieślak to stara szkoła, sucha, bezuczuciowa. Chomski ma od Julii materiały coachingowe i tam jest jasno rozrysowane jak budować wizerunek, markę. Przez relacje! Emocje! Serce.

lupus 

Wysłany: 2020-08-06, 16:36   

us sorki ale piszesz banialuki??? Biznes i relacje uczuciowe??? Właśnie to co robi Cieslak to jest czysty biznes. Tam gdzie są takie "rodzinne" i "familijne" relacje tam są uczucia, wątpliwości i różne szemrane układy. Tam nie ma biznesu. Sory ale takie są realia. Szacunek, wiedza, umiejętności, profesjonalizm to co innego.
Tak na marginesie o jakości tych materiałów od Julii... gdzie jest Stal i w jakim stanie biznesowym, marketingowym i sportowym. Wybacz ale odpowiedź jest jedna. Na samym końcu tabeli.

Odpowiedz do tematu