Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX kolejka Ekstraligi: GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
PavelN11 

Wysłany: 2019-06-20, 08:40   

Dodajcie go do ignorowanych, nie trzeba czytac tych idiotyzmow :) bo moderacja ma to gdzies i nie zrobia z nim porzadku.

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 17:30   

Ciekawe o której pojawią się pierwsze głosy w stylu: totalnie zaskoczył nas tor w Grudziądzu. Ciśnienie powietrza było dziwne. Podeszliśmy z duża nonszalancja do zawodów. Przeciwnik zaskoczył nas startami. Moje silniki mnie zawiodły, muszę kupić 25 nowych. Pozdrawiam żonę i bliźniaki dziś było bardzo trudno, nieznany tor. I najfajniejszy: Nie robiłem zmian bom najwspanialszy trener i nie mam zamiaru robić zmian bo robiłem je 20 lat temu Pile i nic nie dały . I wisienka na tor()cie- przedstawiciel społecznie pracującego zarządu: meczu nie widziałem, w Grudziądzu nie byłem bo nie ma kasy ale bardzo podobała mi się postawa naszych zawodników i trenera .

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-06-21, 17:32   

as35 napisał/a:
Ciekawe o której pojawią się pierwsze głosy w stylu: totalnie zaskoczył nas tor w Grudziądzu. Ciśnienie powietrza było dziwne. Podeszliśmy z duża nonszalancja do zawodów. Przeciwnik zaskoczył nas startami. Moje silniki mnie zawiodły, muszę kupić 25 nowych. Pozdrawiam żonę i bliźniaki dziś było bardzo trudno, nieznany tor. I najfajniejszy: Nie robiłem zmian bom najwspanialszy trener i nie mam zamiaru robić zmian bo robiłem je 20 lat temu Pile i nic nie dały . I wisienka na tor()cie- przedstawiciel społecznie pracującego zarządu: meczu nie widziałem, w Grudziądzu nie byłem bo nie ma kasy ale bardzo podobała mi się postawa naszych zawodników i trenera .

Tobie by się naprawdę przydała jakaś terapia, jesteś strasznym frustratem.

Mamy co mamy, jedziemy tym co mamy, na co wystarczy zobaczymy, liga jest tak wyrównana, że możemy przegrać bardzo wysoko, a możemy nawet wygrać.

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 18:05   

Mecz się nie zaczął a zajmujący miejsce trenera zaczyna tłumaczenie .
Pierwszy bieg i dno wychodzi z naszych amatorów.

[ Dodano: 2019-06-21, 18:10 ]
marcin_crx napisał/a:

Tobie by się naprawdę przydała jakaś terapia, jesteś strasznym frustratem.

Wystarcza inne mecze gdzie jada zawodnicy profesjonalni i ambitni. Trenerzy znają się na pracy a toromistrz to nie ciągnikowy.

marcin_crx napisał/a:
Mamy co mamy, jedziemy tym co mamy, na co wystarczy zobaczymy, liga jest tak wyrównana, że możemy przegrać bardzo wysoko, a możemy nawet wygrać.

BRAKUJE TYLKO AMBICJI W DRUŻYNIE. Bo o profesjonalizmie już w naszym klubie dawno zapomniano
Więcej oglądania- dwaj nasi amatorzy- kur.. kto ich uczy tego oglądania się? W lidze młodzierzowej przeciwnicy naszych orłów muszą jeździć na komarkach. Nie można inaczej wyjaśnić ich wygranych na torach młodzieżowych i totalnego blamażu na zawodach ligowych.

[ Dodano: 2019-06-21, 18:14 ]
Przebudzenie Kasprzaka - może czyta moje posty a nie te lizusowsko tłumaczące?
Anders drugi raz w żyću na tym torze- to jest odpowiedz. Bo ma ambicje ...

[ Dodano: 2019-06-21, 18:15 ]
Wożniak - popatrz jak się jeździ z jajem!

[ Dodano: 2019-06-21, 18:33 ]
Woźniak zdaj sprzęt chłopie, zdaj sprzęt...... Kildemand kto tobie daj sprzęt i wpuścił na tor w kelwarze Stali?
W normalnym zespole trener wytłumaczyłby amatorom jak należy jechać...

[ Dodano: 2019-06-21, 18:35 ]
Tragedia, zlepek amatorów z przebłyskami.
Zaraz przewalimy bonus bo mecz zostanie przerwany.

[ Dodano: 2019-06-21, 18:37 ]
8 bieg i koniec marzeń o bonusie...
Łaguta może nas uratować znaczy odwlec kare

[ Dodano: 2019-06-21, 18:38 ]
Turowski jedzie .. duzę szanse na 3:3

[ Dodano: 2019-06-21, 18:38 ]
I jest tu ktoś kto nie powie ze mamy amatorów a nie zawodników?

[ Dodano: 2019-06-21, 18:53 ]
Wstyd i żenada ...
Nie pamiętam sezonu w którym mieliśmy drużynę takich cienioli bez ambicji i rozumu! Jak tak można rozegrać pierwszy łuk. Na naukę do Wawrowa tam 5 latkowie lepiej rozgrywają łuki
Czy ktoś obserwuje tor? Amatorzy !!!!!!!!!!!!

Wonnn z tej drużyny!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 18:56 ]
Leja nas ..strasznie..

[ Dodano: 2019-06-21, 18:56 ]
Fej forumowi klakierzy :-) zaczynamy Staleczko NIc sie Nie stało !!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 19:00 ]
A nasz zajmujacy miejsce trenera z córeczka uchahcani wpatrzeni w program. A na torze nasi pokaz amatorki i bezmyślności... i bonuj poszedł sie...

Zmarlizk dostosowuje sie do poziomu drużyny.... amatorka i żenada

lomboNET 

Wysłany: 2019-06-21, 19:02   

Leczą mnie z żużla perfekcyjnie. Chodzę na tych kolarzy od dziecka ale pierwszy raz w życiu mam tak że nie mogę się doczekać końca sezonu.

Żenada co mecz.

Bartek komplety w Szwecji, GP wygrywa a u nas jeździ jak Zagar. Daje się wozic na 1:5 i z góry wiadomo że będą bęcki.

Co do reszty - żal.pl

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 19:10   

Kasprzak - nózka hamuje....

[ Dodano: 2019-06-21, 19:12 ]
Jeśli po tym meczu chomski zostanie z córka w drużynie to będzie potwierdzenie tylko tegoż e Stal Gorzów stała się klubem wzajemnej adoracji i dojenia miasta i Kibiców.

[ Dodano: 2019-06-21, 19:14 ]
Zmarzlik oddaj kasę i zacznij jeździć na stawce ze Szwecji.
Karczmarz to obraza tradycji Stali.

[ Dodano: 2019-06-21, 19:18 ]
Wożniak pod prysznic, przestań pier... Pisałem wcześniej :-) dzisiaj jest bardzo trudno! Facetowi bez ambicji zawsze trudno
Teraz cczas na guru chomskiego... won z klubu!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 19:27 ]
Pamiętam sezon jak spadliśmy do 1 ligi... miałem nadpiję, że już drugi raz takich amatorów bez honoru w kevlarach Stali nie zobaczę...

Klakierzy ; Skaczemy? Staleczko nic się nie stało!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 19:35 ]
Wstyd i żenada.
Klakierzy do ataku!!!!!!!!!!!!!!
Czekam na wasze analizy jak to było nam dziś ciężko i na pewno nie mieliśmy szans bo: pogoda, gęstość powietrza, itp... a o ustawieniach magicznych bym zapomniał.

mazinho 

Wysłany: 2019-06-21, 19:37   

Brawo dla Kildemanda. Przed nosem ma zegar i sobie w ostatniej chwili odjeżdża od taśmy. Brawo za danie mu w nagrodę przejechanie się w 11 biegu i pozwiedzania. Brawo za taktyczna n Wieczorka wszak Szymon lub ewentualnie.thomsen nie daliby sobie rady z takim asem. Brawo za 3 start Rafała..jechał świetnie i należał mu się bieg! Brawo za walkę ambicje, odważny zestawiony skład po dwóch ostatnich zepsutych końcówkach na wyjeździe. Świetne poprowadzenie taktyczne meczu był team spirit. Świetnie to się z trybun oglądało. Nagroda za Kildemanda jako jedyny wiedząc o porażce zaoszczędził na oponach i sprzęcie.

Tomash148 

Wysłany: 2019-06-21, 19:37   

Tu nawet ciężko jest mieć pretensje do zawodników, bo oni są zwyczajnie słabi. Włącznie z Bartkiem, w którym co to poniektórzy widzą mistrza świata (chyba w jeździe na wrotkach). Pretensje trzeba mieć do Zmory, który celowo dąży do zniszczenia tego klubu (wraz ze mną w ciągu jednego roku wycofało się 5 sponsorów, w sumie koło 2 mln PLN), a także do Chomskiego.
Ostatnio zmieniony przez poro 2019-06-22, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2019-06-21, 19:39   

Ostatni bieg to potwierdzenie- brak ambicji i honoru przez cały mecz. Dlaczego wcześniej tak nie było? Kur.. jedno oczko amatorów. jaki był kurs u buków na taki wynik?
Ostatnio zmieniony przez poro 2019-06-22, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  

TOMEK

Wysłany: 2019-06-21, 19:44   

Jak widzę tą uśmiechnięta gębę w okularach gapiącą się tępo w program, na której rysuje się wyraźnie tęsknota za rozumem. I tą pseudo-psycholog, która ustawiona przez wspomnianego wcześniej tatulka chapie kasę z klubu, to mi się flaki wywracają. Na pohybel "państwu" Ch.!

Podziękujcie chomskiemu za brak bonusa. Teraz trzeba kibicować spadkowi z ligi i wierzyć, że szkodnicy gorzowskiego żużla w osobach wyżej wymienionych oraz tzw. prezesa odejdą w niebyt, a na ich miejsce przyjdą ludzie rozumiejący sport i potrafiący wytworzyć wokół niego pozytywną atmosferę, którym leży na sercu dobro klubu.

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

lupus 

Wysłany: 2019-06-21, 19:45   

ciekawe co zarząd na to... jak zazwyczaj nie komentuje to teraz aż się nóż w kieszeni otwiera. Tracimy cenne punkciki przez głupoty. Może ich w końcówce zabraknąć

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-06-21, 19:48   

A czego wy .urwa oczekujecie.
Zwycięstw.Podziękujcie Zmorze i Chomskiemu za skład AD 2019.
To jest MIZERIA jeżeli nie MINIMIZERIA.
Nasze srodowisko naturalne w tym roku to Toruń i Lublin.
Kto myśli inaczej jest Fantastą.
--------------------------------------------
Karczmarz jak Hućko.To samo hamowanie nogą.
Pewnie też tak skończy jak Marek..
Chłodząc wiatrakiem jakiegoś żużlowca.
Cytując klasyka.
Kończ waść ten sezon,wstydu oszczędz.
--------------------------------------------
Na sżczęście nie dołożyłem w tym roku ani złotówki do
tej parodii.Skorzystało kilka browarów.
Ostatnio zmieniony przez marhyl 2019-06-21, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-06-21, 19:53   

Znając nasze niewyobrażalnie debilne (sorry mod ale nie mogę tego inaczej ująć w słowa) szczęście to teraz Lublin wygra w Toruniu. A my tradycyjnie zawalimy ostatni mecz. Tradycja w tym sezonie musi być.

PavelN11 

Wysłany: 2019-06-21, 19:56   

Tomash148 napisał/a:
Tu nawet ciężko jest mieć pretensje do zawodników, bo oni są zwyczajnie słabi. Włącznie z Bartkiem, w którym co to poniektórzy pomyleńcy widzą mistrza świata (chyba w jeździe na wrotkach). Pretensje trzeba mieć do zmory, który celowo dąży do zniszczenia tego klubu (wraz ze mną w ciągu jednego roku wycofało się 5 sponsorów, w sumie koło 2 mln PLN), a także do chomskiego

W sumie to właśnie to chciałem napisać.
Ciężko było wymagać cudów od drużyny z drugim najsłabszym składem w lidze z trenerem na czele. Jak można było zimą do tego dopuścić?
Mam już dosyć tej bezjajecznej drużyny, tego trenera i przede wszystkim TEGO PREZESA. Rozgonić to towarzystwo póki jeszcze żużel w Gorzowie istnieje..

Chciałbym tylko jeszcze wspomnieć o największym rozczarowaniu sezonu czyli Karczmarzu. Ostatnie 5 meczy naszego super jeźdźca (w nawiasie totalne kompromitacje):
GKM wyjazd 0 0 0 (przegrana 2x z Wieczorkiem :lol: )
Toruń dom 2 3 0 0 (przegrana z Kościuchem :lol: )
Toruń wyjazd 3 0 3 0 0 (przegrane z Kościuchem i Kopciem :lol: )
GKM dom 3 0 0 0 (przegrana z Turowskim :lol: )
Wrocław dom 2 0 0 (przegrana z Liszką :lol: )
Co do naprawdę udanych meczy to właściwie jeden jedyny z Lublinem. Jakiś protest żeby odejść do tego swojego ukochanego Rzeszowa czy on jest po prostu tak słabym żużlowcem?

Nic tylko czekać na Marka, aż walnie milion wykrzykników i uświadomi wszystkich że nie mamy prawa być źli i wszystko jest super, jedziesz :-)
Ostatnio zmieniony przez poro 2019-06-22, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-06-21, 20:03   

Ja śmiem twierdzić że młody Bartkowiak już przeskoczył Karczmarza.
Nie widać tego jeszcze po wynikach,ale mentalnie już tak.
Uwidoczni się to już niebawem.
Karczmarz to stracona karta.Ma potencjał ale z takim stylem
jazdy,ala' Hucko daleko nie zajdzie.
---------------------------------------------------------------------
Kolejna porażka.Kiedyś bym się wściekał,denerwował.
Teraz rutyna.Spokój ,piweczko.Luz
Wyżej dupy nie podskoczysz.To przychodzi z czasem.
Tylko gdzieś głęboko żal.
Serducho zawsze bije dla Stali.
Na Stal chodziłem od 1982 roku.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2019-06-21, 20:17   

marcin_crx napisał/a:
Kiper myślę, że mocno przesadzasz.
Play-Off masz rację już dawno poza nami, ale utrzymanie mamy powiedziałbym na 95% pewne. Musiałby się wydarzyć kataklizm żebyśmy nie zajęli przynajmniej 7 miejsca. Patrząc na terminarz Lublina i obecny ich stan punktowy nie ma opcji żebyśmy ich nie wyprzedzili w tabeli.
Realnie patrząc jak ujedziemy bonus z GKM i wygramy za 3 z CKM to bez kłopotu zajmiemy 6 miejsce, a i może się okazać że stan obecny wystarczy do zajęcia 7 miejsca.

I jak, przesadzam? Sorry, nic więcej nie napiszę.

rav_gorzow

Wysłany: 2019-06-21, 20:21   

z forum SF :
Wypowiedzi po meczu:
B. Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów): Gratuluję gospodarzom. Byli dziś zdecydowanie szybsi od nas. Ja cały czas szukałem odpowiednich przełożeń i dopiero trafiłem w ostatnim wyścigu. Może nie powinienem tego mówić publicznie, ale zaległości wobec mojej osoby są i to sprawia, że gdzieś w głowie to siedzi i odbija się na mojej formie.

Sz. Woźniak (truly.work Stal Gorzów): Jeśli tak ma wyglądać prowadzenie drużyny, to ja dziękuję. Udało się ustawić motor na mój trzeci start, który wygrałem zdecydowanie, a za chwilę dowiaduję się, że zostanę zastąpiony.

oli falubaz 

Wysłany: 2019-06-21, 20:26   

rav_gorzow napisał/a:
z forum SF :
Wypowiedzi po meczu:
B. Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów): Gratuluję gospodarzom. Byli dziś zdecydowanie szybsi od nas. Ja cały czas szukałem odpowiednich przełożeń i dopiero trafiłem w ostatnim wyścigu. Może nie powinienem tego mówić publicznie, ale zaległości wobec mojej osoby są i to sprawia, że gdzieś w głowie to siedzi i odbija się na mojej formie.

Sz. Woźniak (truly.work Stal Gorzów): Jeśli tak ma wyglądać prowadzenie drużyny, to ja dziękuję. Udało się ustawić motor na mój trzeci start, który wygrałem zdecydowanie, a za chwilę dowiaduję się, że zostanę zastąpiony.

Zaczyna się sranie do własnego gniazda. Niedobrze...Ale może to coś zmieni?

GM 

Wysłany: 2019-06-21, 20:26   

[quote="marhylNa Stal chodziłem od 1982 roku.[/quote]

Ło panie, mnie wtedy za majtka za darmo wpuszczali - brałem ich na litość :-) Nawet w parku maszyn parę razy latałem. Pamiętam akcję jak jeden dzieciak stał na treningu w tej strefie przy samej siatce i trzymał ją rękami. Jakiś zawodnik mu po palcach maznął kołem tak że jednego stracił. Majtek od razu w nogi i biegiem z krzykiem do domu z krwawiącą ręką bez palca (gdzieś w stronę Fabrycznej przebierał nogami). Za nim cały park maszyn i zawodnicy. Nie mogli dzieciaka dogonić tak zapierniczał. Teraz się z tego śmieję, ale młodemu do śmiechu nie było. To były czasy. Drzewa na drugim łuku, zapach spalanego paliwa, Ira Butelkara czyściła stadion z butelek co mecz... To se nie wrati...

23matys 

Wysłany: 2019-06-21, 20:27   

Jeżeli tak jest to już dramat jak zawodnicy publicznie o tym się wypowiadają, więc chyba nie 1 liga a będzie 2 liga od zera :(

PavelN11 

Wysłany: 2019-06-21, 20:29   

Przecież to ktoś robi sobie jaja.
Jakby tak faktycznie powiedzieli to właściwie już można by było odpuścić sobie sezon, bo i tak zaczynalibyśmy od 2 ligi :-P Chociaż z drugiej strony fajnie jakby żużlowcy mówili prawdę, a tak co tydzień czytamy te same nic nie znaczące frazesy.
Ostatnio zmieniony przez PavelN11 2019-06-21, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  

rav_gorzow

Wysłany: 2019-06-21, 20:32   

PavelN11 napisał/a:
Przecież to ktoś robi sobie jaja. Jakby tak faktycznie powiedzieli to właściwie już można by było odpuścić sobie sezon, bo i tak zaczynalibyśmy od 2 ligi :-P

oby to były jaja , ja tylko zacytowałem . Kiedy będą jakieś oficjalne wypowiedzi z konferencji ?

GM 

Wysłany: 2019-06-21, 20:35   

Może chodzi o to by nie robić taktycznych żeby zawodnicy sobie nie zarobili za dużo. Skoro sam Bartek tak palnął to jesteśmy w czarnej d...e (jeśli to nie plota). Może rzeczywiście Zmora z Chomskim chcą spuścić klub do 1 ligi z premedytacją? Bo jeśli budżet jest dziurawy to uratowanie E-ligi nic nie da bo zawodnicy uciekną i będziemy czerwoną latarnią - to będzie tylko odroczenie wyroku.
Ostatnio zmieniony przez GM 2019-06-21, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  

23matys 

Wysłany: 2019-06-21, 20:38   

Może dlatego Kildwmand tyle jedzie bo jest tani :D

rav_gorzow

Wysłany: 2019-06-21, 20:44   

23matys napisał/a:
Może dlatego Kildwmand tyle jedzie bo jest tani :D

na pewno tańszy od Walaska

Odpowiedz do tematu