Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV Runda DMP - Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

Jak przywitacie Martina Vaculika na derbach?
Brawa
23%
 23%  [ 6 ]
Gwizdy
26%
 26%  [ 7 ]
Bez reakcji
50%
 50%  [ 13 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
PavelN11 

Wysłany: 2019-05-05, 23:33   

Widzę na forum apogeum wkurw...., mi jednak już dawno przeszło bo największe rozczarowanie przeżyłem zimą widząc co wyczynia na rynku transferowym nasz prezes sabotażysta. Z takim składem nie ma jak wygrać meczu z trudnym rywalem, a takim jest w tym roku falubaz. Sorry ale chyba każdy trzezwo myślący kibic spodziewał się, że w tym roku czeka nas rozpaczliwa walka o utrzymanie. Pan prezes z roku na rok ciągnie nas na dno i boję się, że po tym sezonie osiągnie swój cel.
W klubie dzieje się źle chyba na każdej płaszczyźnie, ale czy ten człowiek będzie miał chociaż jaja powiwdzieć dość i podać się do dymisji? Wątpie.

Sytuacje z klubem kibica, ktora wyzej przytoczyli koledzy w ogóle ciężko jakkolwiek skomentować...

przemek1221

Wysłany: 2019-05-05, 23:46   

Co do Thomsena to zaczął świetnie ale w 3 starcie stracił najlepszy silnik.

O Kildemandzie pisalem juz w 2018r ze to niewypał i to sie niestety potwierdziło. Puszczenie Walaska to był błąd, nie byl to lider ale te wazne 5-6 pkt wozil i tego zabrakło.

Kasprzak dla mnie na plus i to mowie szczerze. Nie jest to prawdziwy KK ale spodziewałem sie gorszego wyniku.

Zmarzlik nie pamietam tak slabego występu Bartka na Jancarzu. WTF?

PS: za Kildemanda trzeba kogos szukać. Nikogo konkretnego nie znajdziemy ale wystarczy ktos kto bedzie w stanie przywiezc te 3-4 pkty na rywalach.

Trzeba zawitac do Rybnika bo tam wciaz do wziecia jest Dan Bewley? Ktos wie co z Cookiem? Albo (uwaga) Robert Miskowiak? Z tego co wiem Robert ma kontrakt warszawski z klubem motocrossowym we wschowie, jezdzic umie a gorzej niz Kildemand sie jechac nie da? Albo Daniel Jeleniewski z Łodzi? A moze Lublin po odpaleniu Miesiaca stwierdzi ze Zengota im nie jest potrzebny?

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-05-06, 07:50   

Czy ktoś wie kto jest właścicielem akcji w spółce akcyjnej pod nazwą "Stal Gorzów"? Bo tak długo jak tymże właścicielom będzie się podobały te pożal się Boże widowiska, atmosferka wokół klubu, traktowanie ogółu kibiców tak długo będziemy musieli oglądać dramatyczny tor zrobiony pod wszystkich tylko nie pod naszych zawodników, odtrącanie sponsorów i ceny z kosmosu rzekomo na transfery (swoją drogą nie myślałem, że Kildemand jest taki drogi ;-) ). Tylko właściciel może zrobić z tym porządek poprzez powołaną przez siebie Radę Nadzorczą, która jest władna odwołać prezesa. Śmiem twierdzić, że pan Zmora się najzwyczajniej sprał. To jest niestety dość powszechne zjawisko występujące u ludzi sprawujących stanowiska kierownicze, że po pewnym czasie zaczynają wierzyć w swoją nieomylność. Oddać mu trzeba, że przez ostatnich parę lat klub osiągał spore sukcesy, ale to jak widać chyba już kres jego możliwości. Czas na zmiany. Sezon i tak jest stracony więc apeluję do właścicieli - obudźcie się drodzy państwo, bo wczorajszy mecz obnażył wszystkie nasze braki: tor będący zagadką (żeby Bartek nie mógł się spasować???!!!!), oddanie Vaculika (bo w tej chwili wersja pana prezesa w moich oczach jakby straciła), pozyskanie Kildemanda, brak opieki nad Bartkowiakiem (i niestety wygląda na to, że słaba współpraca z Wawrowem), triumfalne ogłoszenie, że jest nas na stadionie 12100 gdzie normalnie klub występował o pozwolenie na sprzedaż miejsc stojących. Poza tym jak wróble ćwierkają coraz więcej osób odchodzi z BSC niestety. Jesteśmy na równi pochyłej i tylko właściciel może to zatrzymać. Szczęście w nieszczęściu, że w Toruniu mają gigantyczne kłopoty kadrowe i dzięki temu może załapiemy się na baraże, chociaż z drugiej strony patrząc zawsze to jeden mecz więcej i można wystrzelić z cenami biletów na transfery
Je...ał ich pies!!!"

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-05-06, 09:04   

pimpsson - cała Twoja (rozsądna z resztą) wypowiedź nie ma sensu, właścicielem Stali Gorzów S.A. jest... Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Stał Gorzów", którego prezesem jest Ireneusz Maciej Zmora.

Jeszcze taka mała ciekawostka - w KRS jest podane, że w marcu zostały wycofane sprawozdania finansowe Stali za 2018, 2017 i 2016 rok. Także w sumie nie wiadomo co się dzieje w kasie spółki od 2015 roku ;-)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-05-06, 10:23   

Zacznę może od aspektu sportowego.

Przegraliśmy kluczowy pod kątem sezonu mecz, w tej chwili nie ma już nawet możliwości nawet marzyć o PO. Częstochowa, Grudziądz, Zielona Góra i Leszno są poza naszym zasięgiem, do tego jeszcze jest silny Wrocław.

Szczerze, nie pamiętam meczu kiedy wysoko prowadziliśmy w połowie zawodów i tak usiedliśmy w końcówce, można powiedzieć że w dużej mierze przegraliśmy dobrze układający się mecz.

Co do składu - Kildemand out - niech za niego jadą juniorzy po dwa biegi, próbować Rissa, Ellisa kogokolwiek, nie chce mi się już patrzeć na tego paralitę.

Jedziecie po Chomskim, w kwestii toru i przygotowania może i słusznie, ale z drugiej strony i pustego i Salomon nie naleje, więc może po prostu my nie mamy kim jechać?

Jedziecie po Zmorze, w kwestii organizacyjnej pewnie słusznie, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest w Gorzowie i okolicy ktoś kto może pociągnąć ten klub? Tutaj chyba tylko Komarnicki może pomóc...

Jedziemy o 6 miejsce z Toruniem i Motorem.

Aspekt organizacyjny, bo to zaczyna być największym kłopotem, stowarzyszenie kibiców pisze, że Zmora zabrania opraw, że zabrania dopingu - co się dzieje?

Dalej - pisałem o tym już dwa sezony temu - chytry dwa razy traci, nie mamy lidera (poza Bartkiem), tracimy co roku zawodników i odbije się to nie tylko na wyniku sportowym, ale przede wszystkim na frekwencji.

Mówiąc kolokwialnie - idziemy na dno...
Ostatnio zmieniony przez marcin_crx 2019-05-06, 10:31, w całości zmieniany 3 razy  

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-05-06, 10:24   

Czyli jak się nie obrócisz d..pa zawsze z tyłu. W stowarzyszeniu zarząd może odwołać tylko Walne Zebranie Członków Klubu. To musiałby być pierwszy krok. Tylko kto w tej chwili jest członkiem? A jak znam życie to pewnie w statucie jest zapis, że Zarząd zatwierdza kandydatów na członków klubu i tym samym zapewnia sobie nietykalność i nieusuwalność, bo wystarczy odrzucić wszystkich niepewnych chętnych, a wpuścić tylko swoich i można rządzić przez wieki wieków. Czyli pozostaje tylko jedna, ale bardzo bolesna droga - przymus ekonomiczny, tzn. odejście sponsorów. Niestety to może spowodować odejście zawodników i dalsze łatwe do przewidzenia konsekwencje
Je...ał ich pies!!!"

Thorgal 

Wysłany: 2019-05-06, 11:09   

Stanisław Chomski (Truly.work Stal Gorzów): - To jest sport. Każdy chce wygrywać u siebie. W ubiegłym roku to my wygraliśmy. Teraz przyszła zmiana warty.

yagr

Wysłany: 2019-05-06, 11:15   

Panie Chomski coś pan najlepszego zrobił ??? Wczoraj "zabiłeś" pan Zmarzlika !!! To ma być ten super tor ? Nasza twierdza ? Tor na którym podobno magicznie wszyscy się odbudowują ? Bajki , bajki , bajki … A gdzie prezes ? Pod ziemię się zapadł ? Chętnie posłuchałbym co ma do powiedzenia. A jeszcze chętniej posłuchałbym co zamierza z tym wszystkim zrobić bo , że jest źle to już wszyscy widzą i wiedzą. Należę do tych niepoprawnych optymistów który liczył na te magiczne odbudowania a miałem szczególnie na myśli Kildemanda. Przeliczyłem się. Mój błąd.
Mamy już trójkę Leszno , Zielona, Częstochowa w play-off następnie grupę pościgową Wrocław z Grudziądzem i grupę spadkową czyli My , Lublin i Toruń. Może coś się jeszcze zmieni , jakieś kontuzje czy inne zawirowania. Teraz jedziemy do osłabionego Wrocławia i stamtąd w normalnych warunkach powinniśmy wywieźć punkty. Tylko to co prezentują aktualnie nasi w niczym te normalne warunki nie przypominają. Więc można założyć kolejne bęcki a jakby jakimś cudem się nam coś tam udało to tylko wyrzucimy Wrocław z play -off na rzecz Grudziądza. Panie Zmora czy ma pan świadomość , że coś się kończy, że coś się wali ? Zawodników personalnie nawet nie będę oceniać bo jaki jest koń to każdy widzi. Zawsze byłem zwolennikiem , że koniec sezonu to jest po to , żebyśmy sobie wszyscy podziękowali i WYMIENILI NAJSŁABSZE OGNIWO w drużynie. No i co nasi decydenci zrobili ? Wyrzucili jedno z dwóch najmocniejszych ogniw. Pozbycie się Vaculika cyt. klasyka to nie był BŁĄD to był WIELBŁĄD. I teraz za to wszyscy płacimy. Panie Zmora rusz pan tą swoją głową bo jeszcze nie wszystko stracone !!!

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-05-06, 11:35   

Thorgal napisał/a:
Stanisław Chomski (Truly.work Stal Gorzów): - To jest sport. Każdy chce wygrywać u siebie. W ubiegłym roku to my wygraliśmy. Teraz przyszła zmiana warty.

Tego się spodziewałem. Czyli po naszemu: przegraliśmy ale nie wiem czemu, nie wiem, nie znam się. Wypełniłem program i odłożyłem na półkę. Po co analizować, zmiana warty i tyle.

Cytat:
Możesz rozwinąć?

Komentatorzy w TV mówili, że 3 godziny przed startem Chomski stwierdził, że start jest zbyt miękki i nakazał wysypać tam taczkę suchego materiału.

poro

Wysłany: 2019-05-06, 12:54   

marcin_crx napisał/a:
Zacznę może od aspektu sportowego.

Jedziecie po Zmorze, w kwestii organizacyjnej pewnie słusznie, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest w Gorzowie i okolicy ktoś kto może pociągnąć ten klub? Tutaj chyba tylko Komarnicki może pomóc...

tak, p. Maszoński
nawet na mieście da się slyszec ze byla taka proba ale zablokowana przez obecnie panujacego prezesa. ale ile w tym prawdy nie wiem. ale kandydatura dla mnie jest.

Speedway-Fan 

Wysłany: 2019-05-06, 13:16   

W sumie ten wynik i tak nie jest najgorszy biorąc pod uwagę, że Bartek nie pojechał na swoim poziomie. Tu w teorii mogło być znacznie gorzej. Przespaliśmy okres transferowy i teraz są tego owoce. Falubaz wymienił dwa najsłabsze punkty (Thorsell/Zengota) na dwie petardy (Nicki i Vaculik). W tamtym roku oni mieli tą sytuacje co my dziś.

Przede wszystkim trzeba pozbyc sie Kildemanda i wziąć za niego chociażby Pawła Hliba nawet jesli miałby przywozić zera to wole jego zera niż tego Duńskiego najemnika bez jaj. Dosprzętowić Bartkowiaka bo ma chłopak potencjał ale widać gołym okiem że nie ma na czym jeździć.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-05-06, 14:02   

Jak chcesz wziąć Hliba, który ma już odjechane mecze w 2 lidze i zdobyte punkty?

Nie ma kogo wziąć, chyba że postawimy na naszych Ellisa lub Rissa.

Ja jestem tego zdania, że Kildemand po prostu powinien być plastronem w zespole - za niego po dwa starty Karczmarza i Bartkowiaka.

Pao 

Wysłany: 2019-05-06, 14:22   

marcin_crx napisał/a:
Ja jestem tego zdania, że Kildemand po prostu powinien być plastronem w zespole - za niego po dwa starty Karczmarza i Bartkowiaka.

I klub ma płacić za to żeby Kildemand przyjechał sobie na wycieczkę? Wolne żarty! To lepiej zaprosić na taką wycieczkę Ellisa/Rissa/Hjelmlanda (wstyd się przyznać ale nie wiem czy on jeszcze jest naszym zawodnikiem)

Danonek920

Wysłany: 2019-05-06, 15:00   

Najłatwiej napisać tor zły, Chomski won, Kildemand won, ale trzeba jakoś znaleźć jakieś rozwiązanie nieciekawej sytuacji. Ja największe pretensje to mam do Zmory, fatalnie rozegrał okres transferowy. Nie dość, że ściągnął najgorszego zawodnika ekstraligi tamtego sezonu to klub nie zakontraktował nikogo kto mógłby powalczyć o skład z Kildemandem. Hlib zapewne był do wyciągnięcia za czapkę śliwek , kiedy było widać, że w sparingach przedsezonowych ładnie sobie radzi to trzeba było wyciągnąć do niego rękę. Nie mówię , że Hlib to byłaby rewelacja ligi, ale trzeba też dodać, że Kildemand wiedząc, że ma rywala do składu to też by się bardziej przyłożył, a teraz pomimo tego, że "Pająk" jedzie kompletne dno to nie ma nikogo kto mógłby go zastąpić. Co do Stana to pomimo, że tor od paru sezonów jest gówniany to jednak broniły go wyniki przez te ostatnie lata. W tym sezonie słabo to wygląda, ale jaki on by tor nie przygotował to z takim składem raczej nie idzie nic zrobić. Niestety też nie widzę nikogo kto mógłby zastąpić Stana i trochę też mi go szkoda, bo w końcu to nasz człowiek. Moim prywatnym zdaniem to nie tor wczoraj przeszkadzał Zmarzlikowi, tylko złapał on jakąś zadyszkę w ostatnim czasie, to jeszcze nie jest ten Bartek z ubiegłych lat.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2019-05-06, 16:59   

Tak jak koledzy pisali,ten sezon mamy z głowy.
Tym składem nie zrobimy żadnego wyniku w lidze.
Porażka z Falubazem u siebie to dopiero preludium.
Przyjedzie do nas Leszno,Częstochowa,Grudziądz i
też wygrają.
Słabo to wygląda w perespektywie kolejnych meczy.
Niestety aby liczyć się w lidze trzeba mieć trzech grajków
którzy zrobią powyżej 10 pkt.
My mamy jednego,no może drugiego na 1/2 etatu.
To za mało.
A pier..... o torze,przełożeniach i strukturze powietrza
polecam naiwnym i cierpliwym słuchaczom z ilorazem
inteligencji równym numerowi noszonego buta.

as35 

Wysłany: 2019-05-06, 18:31   

marhyl napisał/a:

A pier..... o torze,przełożeniach i strukturze powietrza
polecam naiwnym i cierpliwym słuchaczom z ilorazem
inteligencji równym numerowi noszonego buta.

Ile razy o tym pisałem, jak grochem o ścianę. Choć zwolenników czarnej magii jakby tu już mniej.

Wracając do tematu potrząśnięcia- pomysł jest taki - Prezydent. Miasto podżyrowało kredyt. W sytuacji gdy Klub wycofał (o ile to prawda) sprawozdania z KRS to miasto jako żyrant winno zainteresować się sytuacja finansową klubu. Pojawia się problem jak dotrzeć do Prezydenta? Normalnie to przez jakiegoś dziennikarza. Niestety w Gorzowie nie ma dziennikarzy. Są pracownicy redakcji co boja sie ruszyć temat bo to potem nie dostana wejściówki za darmo....

A teraz żart dnia , na facebook Stal Gorzów w imieniu zarządu stwierdziła że pracują oni (zarząd) społecznie ;-) .

yellow-blue

Wysłany: 2019-05-06, 18:41   

Cytat:
A to teraz żart dnia , na facebook Stal Gorzów w imieniu zarządu stwierdziła że pracują oni (zarząd) społecznie .

Pewnie ze Zmorą na czele: https://po-bandzie.com.pl/ireneusz-zmora-zuzel-mnie-pochlonal/

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-05-06, 19:30   

Cytat:
W sytuacji gdy Klub wycofał (o ile to prawda) sprawozdania z KRS to miasto jako żyrant winno zainteresować się sytuacja finansową klubu.

Obawiam się, że skoro sprawozdania zostały usunięte (dość bezprecedensowa sytuacja) to ktoś już się naprawdę poważnie zainteresował finansami klubu. Skarbówka, banki... Nie wiem.

leszek 

Wysłany: 2019-05-06, 20:55   

marcin_crx napisał/a:
Jedziecie po Chomskim, w kwestii toru i przygotowania może i słusznie, ale z drugiej strony i pustego i Salomon nie naleje, więc może po prostu my nie mamy kim jechać?

A po kom mam jechac ?? Ja ustalam sklad , robie tor , puszczam w skladzie z uporem maniaka Kildemanda ????? Ja ??? !!!!
Pomijam transfery bo duzo juz wody w warcie poplynelo na ten temat . Ale kurde kto usilnie chce budowac kildeemanda ? Ja ?? NIE!!! Wiec stanwczo Pan Ch i K powinni wyyy......... jak najdalej !
Jeszcze dodam , szukacie tez przyczyn porazki w osobach ktore nic nie gwarantuja swoja jazda ( wozniak , thomsen ) . Moi drodzy nasz lider BZ wygral tylko 1 raz !
Ostatnio zmieniony przez poro 2019-05-06, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  

pyton162

Wysłany: 2019-05-06, 21:18   

Witam, sąsiadów. Spokojnie myśmy w zeszłym roku dostali od Was dwa razy i świat się nie skończył. Jechaliśmy baraże, utrzymalismy się w lidze. Zarząd zobaczył swoje błędy i jest teraz nadzieja na lepszy rezultat. Nawet jak pojedzie baraże to spokojnie sie utrzymacie.. Zrobicie czystki w klubie i będziecie dalej w top 4 ligi.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2019-05-06, 21:20   

leszek napisał/a:
eszcze dodam , szukacie tez przyczyn porazki w osobach ktore nic nie gwarantuja swoja jazda ( wozniak , thomsen ) . Moi drodzy nasz lider BZ wygral tylko 1 raz !

Dwa razy, w 8 biegu 2+1 za Karczmarzem.
A z opieraniu składu i wyniku sezonu na jednym czy dwóch zawodnikach to chyba już wszyscy dawno się wyleczyli od czasu pary Gollob + Holta, która dawała nam 6. miejsce w ekstralidze.

przemek1221

Wysłany: 2019-05-06, 22:29   

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale wczoraj chodziło tylko 3 pole. Z pozostałych pół w zasadzie to tylko Vaculik potrafił wygrywać biegi. I o uj tu chodzi?

Fakty są takie że mamy tylko jednego lidera. Jak KK nie wszedł dobrze w sezon to będzie cały sezon męczył. Woźniaka stać na dobry wynik, no właśnie - stać. Raz odpali, a raz nie. Totalny brak przewidywalności.

Teraz wyjazd do Wrocławia, gdzie nie liczę na zbyt wiele. Natomiast 24 maja mamy u siebie Grudziądz, a Grudziądz ma kim jechać. Jak ten mecz wdupimy to będziemy już serio w czarnej dupie. Po tej porażce to w zasadzie czeka nas dwumecz z Toruniem o utrzymanie.

Zapiszcie to co powiem ale w 14 kolejce cały Gorzów będzie sercem, słowem i uczynkiem wspierał i kibicował .... Falubazowi. Bo od tego jak pojadą w Toruniu może zależeć to gdzie skończy Stal.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-05-07, 13:49   

Przemek obyś się mylił, oby w 14 kolejce utrzymanie było już pewne, ale biorąc pod uwagę obecne składowe to raczej będzie bardzo ciężko.

Ja raz jeszcze nie mogę odżałować Grześka Walaska, z nim w składzie zamiast Kildemanda byłaby szansa na wygraną z Falubazem u siebie.

Tymczasem kolejna ważna kolejka przed nami, musimy trzymać kciuki za Falubaz i za GKM żeby wysoko pokonali kolejno Lublin i Toruń.

Ja w naszą wygraną z mega osłabionym Wrocławiem już nie wierzę...

Odpowiedz do tematu