Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2019

Kto powinien zasilić Stal Gorzów 2019?
Vaclav Milik
28%
 28%  [ 14 ]
Andrzej Lebedev
2%
 2%  [ 1 ]
Michael Jepsen Jensen
12%
 12%  [ 6 ]
Jarosław Hampel
2%
 2%  [ 1 ]
Peter Kildemand
2%
 2%  [ 1 ]
Paweł Przedpełski
4%
 4%  [ 2 ]
Chris Holder
8%
 8%  [ 4 ]
Mikkel Michelsen
8%
 8%  [ 4 ]
Anders Thomsen
20%
 20%  [ 10 ]
Jakub Jamróg
6%
 6%  [ 3 ]
Kenneth Bjerre
0%
 0%  [ 0 ]
Inny
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
poro

Wysłany: 2018-11-13, 13:56   

9. Adam Ellis 2 9 3 1 2 3 0 0 0 0 1,556 6,50

9 wsrod niesklasyfikowanych w 2 lidze - Ostrovia 2018

-------------------------------------------------------------------------

30. Adam Ellis 8 38 9 10 9 6 0 0 2 2 1,605 7,00

w 2017 w 2 lidze .

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-11-13, 15:08   

No to teraz przed każdym startem w zawodach Bartka i Krzycha wszyscy do kościoła i różaniec na kolanach. Pachnie mi pamiętnymi kiełbaskami z grila (nie mylić z tym mięsnym shitem jaki nam serwują na własnym stadionie w dzisiejszych czasach) i "Majteczkami w kropeczki" z głośników na pewnym nieodległym stadionie :-) Sentyment mam ale nie chciałbym do tego wracać w tak drastyczny sposób po sezonie.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-11-13, 15:41   

Ciekawe co z tym Ellisem będzie... chciałbym go zobaczyć na torze, czy gość potrafi jeździć, czy średnia z II ligi potwierdza to, że gość jest po prostu słaby...

sensowny

Wysłany: 2018-11-13, 16:14   

marcin_crx napisał/a:
Ciekawe co z tym Ellisem będzie... chciałbym go zobaczyć na torze, czy gość potrafi jeździć, czy średnia z II ligi potwierdza to, że gość jest po prostu słaby...

Albo nie dysponuje odpowiednim sprzętem

Pytanie jaki plan jest na Szczotke i Czerniawskiego ktoś wie ?

Szczotka ponoć wypożyczony do Gdańska ma być (tak twierdzą ludzie z Gdańśka),Nowacki do Ostrowa,Studziński za słaby na 2 lige nawet zostaje Czerniawski. A wróciła instytucja gościa w 2 lidze. Ktoś wie jakie plany

boberGW 

Wysłany: 2018-11-13, 16:15   

Nic nie będzie, zobaczymy go tyle razy co Hjemlanda w minionym sezonie. Pewnie większość sezonu z ósemką będzie widniał Czerniawski.
Jest tak mało wartościowych zawodników, że kogo by nie wzięli byłaby lipa. Ale ten Ellis miał już w Anglii udane występy.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

poro

Wysłany: 2018-11-13, 17:15   

17.06.2018 2 Liga: MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz (9 kolejka) (0,0,3,0,) 3

27.05.2018 2 Liga: MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów vs Iveston PSŻ Poznań (7 kolejka) (1*,1*,3,3,2) 10+2

no nie urywa...

Marek 

Wysłany: 2018-11-13, 17:26   

Cytat:
Nie pisz bzdur o jakichś kontraktach warszawskich.

A co to za różnica jaki ?????? Klub od samego początku twierdził że stawia na Linusa i tyle . Mógł mieć Ljung nawet ku. .....kontrakt argentyński kogo to ?
Cytat:
Chomski odpowiada medalem????!!! buahaha
Kontrakt Ljunga warszawski???!!!

Co ty kolego bierzesz??? Daj namiar na swojego dilera :-) )))

A przepraszam srebro w DMP to nie jest medal ???
Co do kontraktu mogłem się mylić jak każdy i tyle .
Cytat:
Czyli rezerwowym w Stali wraz z Chomskim mówisz: "Precz"?

Nigdy nie mówiłem rezerwowym precz .... w tym roku był młodzieżowec i było ok . Teraz będzie Ellis i też będzie ok . Na lepszych zawodników pod numerem 8 i 16 nas nie stać .

Ps. I tak do samego sezonu będzie płacz...... :-D

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-11-13, 17:44   

Marek napisał/a:

Ps. I tak do samego sezonu będzie płacz......
Nie myl płaczu z irytacją.
Marek napisał/a:
A przepraszam srebro w DMP to nie jest medal ???
Oczywiście, że jest i to bardzo cenny. Zresztą każdy medal się liczy.
Marek napisał/a:
Co do kontraktu mogłem się mylić jak każdy i tyle .
Jak widzisz każdy się nie pomylił, tylko Ty :-)
sensowny napisał/a:
Pytanie jaki plan jest na Szczotke i Czerniawskiego ktoś wie ?

Szczotka ponoć wypożyczony do Gdańska ma być (tak twierdzą ludzie z Gdańśka),Nowacki do Ostrowa,Studziński za słaby na 2 lige nawet zostaje Czerniawski.
Dobre pytanie. Sam jestem ciekaw jak te kwestie juniorskie się rozwiążą. Osobiście zostawiłbym trójkę Nowacki, Bartkowiak, Karczmarz, a resztę puścił w świat po naukę żużlowego rzemiosła.

marcin_crx napisał/a:
Ciekawe co z tym Ellisem będzie...
Ja natomiast zastanawiam się co z E. Rissem? Niby młody, niby usprzętowiony i niby też był na 3 sezony. Okazuje się, że wszystko na niby. W tym klubie, za czasów tego prezesa, to jednak żadna nowość. Niby. :roll:

boberGW 

Wysłany: 2018-11-13, 22:46   

Tak na prawdę kłócenie się czy Ljung miał kontrakt warszawski, czy inny jest bez sensu, bo jak ten kontrakt był traktowany pokazał nasz zarząd wypożyczając Ljunga na samym początku sezonu.

Jesteśmy po okresie transferowym, który był najsłabszy od czasu tego po sezonie 2012, kiedy to doszedł Nermark i Zarząd nam wmawiał, że będzie na tym samym poziomie co Zagar. Jedyny plus to, że mogliśmy wtedy stosować za niego ZZ. Mieliśmy wtedy mega PUKA, który prezentował wtedy formę jak teraz Bartek.

Skład nie rokuje za bardzo na powtórzenie sukcesu z minionego sezonu. Najgorsze jest to, że my nie mamy pieniędzy po sezonie, gdzie byliśmy w finale, było GP i jeszcze, w którym jechaliśmy odchudzonym składem (PUK i Przemek). Teraz odchodzi Vaculik i gwarantuje Wam, że za rok lepiej nie będzie. Zmora nie ma żadnego pomysłu na klub, on już nawet kibiców ma w dupie, bo nie jesteśmy godni usłyszeć jego żadnej wypowiedzi. Finanse klubu są ściśle tajne, co rodzi plotki.
Po super udanym sezonie pozostał niesmak. Nie wykorzystano tego w żaden sposób, premie pewnie wpłynęły, ale na zewnątrz nie działo się nic.
Był wcześniej Jacek Gumowski (moim zdaniem marketing stał wtedy na wysokim poziomie), był Kugler, był Iversen, był Vaculik, a wkrótce nie będzie nic. Pamiętajmy, że KK też nie jest głupi i wie co się święci, dlatego kontrakt tylko na rok. Inne kluby podpisują kontrakty wieloletnie, a my za rok znów będziemy mieli sraczkę.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Thorgal 

Wysłany: 2018-11-14, 22:01   

Marek napisał/a:

Cytat:
Czyli rezerwowym w Stali wraz z Chomskim mówisz: "Precz"?

Nigdy nie mówiłem rezerwowym precz .... w tym roku był młodzieżowec i było ok . Teraz będzie Ellis i też będzie ok . Na lepszych zawodników pod numerem 8 i 16 nas nie stać .

Ps. I tak do samego sezonu będzie płacz...... :-D

No właśnie w 2018 bylo nas stać na dobrych rezerwowych: Bartosz Zmarzlik. Jesli junior pod nr 8 jest OK to co w tym jest OK prócz tego, ze wyjdzie do prezentacji? Jest OK dla rywali.

mazinho 

Wysłany: 2018-11-15, 00:35   

[quote="Marek"]
Cytat:

Serio Marek dla Ciebie kompletnie przespany okres transferowy + dodatkowe zawalenie wyboru/podejscia do rezerwowego jest OK? Poza piątką seniorów zostajemy z:

1) Erik Riss - rocznik 1995 (w przyszłym sezonie 24 lata)
2) Adam Ellis - rocznik 1996 (w przyszłym sezonie 23 lata)
3) Filip Hjelmland - rocznik 1998 (w przyszłym sezonie 21 lat)

Żaden z tych zawodników nie nadaje się na Ekstraligę. Żeby kogoś wypuścic w biegu - ten zawodnik musi być lepszy od Rafała Karczmarza (pierwszy w kolejce do zastąpienia seniora). A kto z tej trójkę na chwilę obecna jest lepszy od naszego Rafała? No żaden! Takie kontraktowanie na "sztukę" nie ma sensu.

Nasz klub nie ma kompletnie żadnej koncepcji co do rezerwowego. Zobaczcie jaką droga idzie LEszno. Kontraktują do Rawicza zdolnych 15-16 latków i będą ich objezdzać. Inne kluby prowadza rozeznania i są w stanie wyhaczyć perełki jak np. Bewleya - Rybnik. To pokazuje, że jak się chce, ma się odpowiednią filozofie, rozeznanie to można zakontraktować ciekawego zawodnika.

Obecny regulamin stwarzałby nam świetne możliwości. Przecież możemy "wyhaczyc" jakas perełkę, podpisac kontrakt na parę lat i go wypożyczać do klubu, gdzie będzie miał zagwarantowany start. Taki zawodnik byłby przez rok, dwa, trzy przygotowywany do naszej Stali. Żeby to miało sens, to ten zawodnik miałby mieć maksymalnie w przyszłym roku 20 lat (roczniki do 1998).

A na rynku było kilka perełek - szczególnie tych z Danii: Jacobsen (rocznik 98), Seifert - Salk (rocznik 98 - wzial go na 2 lata Gdansk i wypozyczy do nizszej ligi), czy dla mnie najlepszy kąsek - Christian Thaysen (rocznik 2001 - wziął go Kolejarz Opole). Przecież z takim 17-latkiem można bylo podpisać kontrakt na 5 lat i go w pierwszych 2-3 latach sukcesywnie wypożyczać do drugiej ligi. W tym czasie zapraszać go na treningi i pilnować rozwoju. Uciekł nam też ten Bangs (rocznik 2003), co bedzie debiutowal w doroslym żużlu - ponoć talent.

Jak widać zarząd/sztab szkoleniowy nie ma żadnego rozeznania, żadnej taktyki co do rezerwowego. Takiego zawodnika można byłoby wychować i wprowadzić za jakiś czas do pierwszego zespołu. Przecież z części takich młodzianów kiedyś muszą "wyjść" dobrzy żużlowcy, kwestia odpowiedniego wyboru.

Poza transferem Kildemanda, daliśmy "ciała" z rezerwowym. Za Chomskiego nie ma tez miejsca dla solidnego "6" seniora. W 2017 roku nie było miejsca dla Jonassona, rok później dla Ljunga (tu nie chciał go trener i to był olbrzymi BŁĄD który został zatuszowany srebrem). Teraz Stal nie wyciaga żadnych wniosków, bo tylko w 2016 roku w ostatnim czasie jechaliśmy bez żadnej kontuzji. Znając zycie jeszcze w kwietniu będziemy musieli wyrzucic kasę za wypożyczenie jakiegoś seniora, który nie bedzie mieścił się w składzie innej drużyny. Zapewne takim wyborem może byc znów...Linus Sundstroem.

Czy nasz zarząd/sztab szkoleniowy nie rozumie, że kontraktowanie na sztukę nie ma sensu, a Ellis, Riss, czy Hjelmland nie nadają się na E-ligę i są zwykłymi zuzlowymi "odpadami"? Zakontraktowanych powinno być dwóch rezerwowych - jeden sensowny i objezdzony (Taki Ljung z 2018 roku) a drugi 16-19 latek z kontraktem kilkuletnim, którego powinniśmy szlifować. A tak jesteśmy z niczym, wszak sensowny rezerwowy w tym klubie jest niepotrzebny.

pimpsson 

Wysłany: 2018-11-15, 08:07   

No właśnie - zadajmy sobie pytanie co to znaczy sensowny rezerwowy? Dla mnie to gość, który zagwarantuje zdobycz punktową na poziomie drugiej linii w meczu ligowym. Ilu jest takich zawodników na rynku? Na tą chwilę jest przynajmniej wg mojej oceny dwóch - Holder i Fricke. Cała reszta nie gwarantuje kompletnie niczego. Z tego wynika, że każdy kontraktowany przez kluby (nie tylko przez nas) zawodnik jest jednym wielkim eksperymentem. Przestańmy więć się napinać, że klub jest be, bo wziął akurat Ellisa. Taka sama wielka niewiadoma jak każdy inny. A szlifować i wychowywać to powinniśmy swoich chłopaków, bo jest kogo całe szczęście. Co do Ljunga to nie wydaje mi się, że koleś chciałby cały sezon czekać na swoją szansę, bo pod ósemkę to chyba się nie nadaje
Je...ał ich pies!!!"

Danonek920

Wysłany: 2018-11-15, 15:29   

Nie ma kasy na seniorów , a wam się jeszcze jakiś rezerwowy dobry marzy pod 8. Widziałem, że wymieniacie tutaj nazwiska Lamberta czy Bawleya, którzy są prawdopodobnie drożsi od Kildemanda. Może jeszcze powinni powalczyć o Fricka i Holdera? Niech mi ktoś poda jedno realne nazwisko, że byłby dobrym rezerwowym ,nie drogim, aby nas było na niego stać. Ja takiego nazwiska nie widzę. Mazinho, ciągle chyba zapominasz, że jakby Zmarzlik był pod 8 to pod jego seniorskim numerem jeździłby prawdopodobnie Sundstroem, więc Zmarzlik i tak by za niego musiał jeździć, więc wychodzi na to samo. Jedynie Zmarzlik mógłby pojechać w 14 biegu ze zwykłej w nominowanym, ale to w 15 nie miałby kto jechać. Ciągle wspominasz nasz złoty sezon , co Zmarzlik wchodził z rezerwy, ale my wtedy mieliśmy również zdecydowanie silniejszą formację seniorską.

GM 

Wysłany: 2018-11-15, 15:36   

mazinho dobrze napisane, mam podobne zdanie. Zero spojrzenia w przyszłość - juniorzy są na samym końcu hierarchii finansowej, nie interesujemy się dobrze zapowiadającymi się dzieciakami. Leszno jest o krok przed nami. Pierwszy lepszy przykład z brzegu:
https://www.przegladsport...-bedzie/hllmdej
Mamy chody w postaci Flisa i nic. Ale to nie w naszym stylu, u nas się potem kupuje takich zawodników za grubą kasę jak się wypromują w innym klubie. Młody trafił do Piły. A powinien mieć już z nami kilkuletnią umowę i jeździć tam na zasadzie wypożyczenia. A tak to Piła może zrobić na nim interes i zarobić bo wzięli go na dwa lata.

sensowny

Wysłany: 2018-11-16, 14:47   

A w Łodzi Ben Ernst. Można ? Można

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-11-16, 17:48   

Toruńskie Nowości widzą nas po sezonie na 7 miejscu.

Faktycznie chyba kadrowo patrząc nie sposób się nie zgodzić...

leszek 

Wysłany: 2018-11-16, 20:21   

marcin_crx napisał/a:
Toruńskie Nowości widzą nas po sezonie na 7 miejscu.

Torunskie nowosci raczej niech nic nie wroza :):)

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2018-11-17, 00:02   

Kadrowo patrząc to jak dla mnie Lublin 8 a właśnie Toruń 7 - mnie totalnie ich skład nie przekonuje
Doylr - po MŚ już nic nie zostało, Chris holder - już dawno upadły zawodnik, nie wróci do dawnej formy, a na pewno nie w Toruniu, Iversen - powiedzmy ze jedyny pewny lider, ale tez niekoniecznie, do poziomu sprzed kilku lat nie wróci, nie oszukujmy się, jack Holder - potencjał na lidera ale na razie tylko potencjał, rune holta - czy muszę coś tu pisać? Kosciuch - transfer roku, jeszcze gorszy strzał niż nasze Kildemandy
W Toruniu jak dla mnie nie ma takiego nazwiska jak u nas chociażby Zmarzlik czy Kasprzak
Totalnie mnie Toruń nie przekonuje i prędzej według mnie my awansujemy do PO niż oni

Danonek920

Wysłany: 2018-11-17, 06:37   

Co sezon każdy nas nie widzi w top 4 , a potem po sezonie zdziwienie. Mamy dwóch bardzo mocnych liderów, Woźniak i Thomsen mogą być mocną drugą linią do tego jedni z lepszych juniorów. Stać nas na awans do top 4.

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2018-11-17, 08:23   

Danonek920 napisał/a:
Co sezon każdy nas nie widzi w top 4 , a potem po sezonie zdziwienie. Mamy dwóch bardzo mocnych liderów, Woźniak i Thomsen mogą być mocną drugą linią do tego jedni z lepszych juniorów. Stać nas na awans do top 4.

Dokładnie, tak jak piszesz! Co rok jest pitolenie, że Stal słaba, a na torze wychodzi zupełnie inaczej. W końcu, ktoś kto na tym forum widzi to podobnie jak ja. Tak na prawdę poza falubazem i unia leszno, liga będzie bardzo wyrównana. no, może Lublin będzie trochę odstawał.
Tak to, każdy ma szanse na czwórkę. I tez falubazu bym tak nie wywyższał, bo przypominam, że totalnie nie maja juniorki, a bez solidnych juniorów, to nie jeden dream team się już przejechał, gdzie Falubaz wcale nie ma aż tak jebitnego dream teamu

Ja czekam na sezon z optymizmem i wiarą, że ten skład fajnie wypali. Wtedy większość tego forum będzie piała z zachwytu... i tak w kółko.

Thorgal 

Wysłany: 2018-11-17, 16:35   

Jeśli nasi juniorzy odpalą, to będzie OK.

W sumie - słabszy skład - więcej życia na tym forum. Razem w niedoli zawsze raźniej. :)

pimpsson 

Wysłany: 2018-11-17, 22:25   

W każdym razie jeśli chodzi o mnie to karnety już czekają :-)
Je...ał ich pies!!!"

leszek 

Wysłany: 2018-11-18, 19:56   

Pawel Hlib jest tez do wziecia :) :shock:

yagr

Wysłany: 2018-11-19, 12:54   

PESYMISTYCZNYM OKIEM ( na podstawie dotychczaasowych różnych artykułów na FB, SF i PS )
LESZNO - stuprocentowy kandydat do finału i obrony tytułu DMP. Zwycięskiego składu się nie zmienia to i nie zmienili. Mogli wymienić najsłabsze ogniwo czyli Kurtza tylko na kogo ? Gdyby go wymienili to "ukaraliby" swoich super juniorów Smektałę i Kuberę bo chlopaki już by sobie raczej nie pojeździli a tak jest ich za kogo wstawić.
ZIELONA GÓRA - przy obecnych wzmocnieniach brak finału to bedzie jak w filmie "Grek Zorba" - jaka piękna katastrofa. Od siebie dodam, że nie podzielam tego entuzjazmu pismaków z bardzo prostego powodu. Vaculik wie , że kolejnego dzikusa na SGP nie dostanie i będzie musiał się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności a to nie wróży niczego dobrego dla drużyny. Pedersen już nie poszaleje po dużej - limit kontuzji wyxczerpał już dawno, Protasiewicz - swoje lata ma , kariera syna kosztuje a głupi nie jest . On wie , że co jak co ale akurat jemu limit kontuzji też się dawno wyczerpał co oznacza ni mniej ni więcej , że w przyszłym sezonie jeśli chodzi o upadki będzie musiał być bezbłędny.
WROCŁAW - duecik Kloc i Rusko zrobią wszystko albo więcej niż wszystko żeby zdobyć ten upragniony tytuł. Ściągnięcie Darka Śledzia ma w tym zdecydowanie pomóc i uważam to za niezłe na początek posunięcie. Wchodzi do ekipy Jamróg jako drugi senior Polak i niestety ale uważam , że sam Jamróg jako zawodnik a do tego TYLKO dwóch Polaków to zdecydowanie za mało na finał. Pani Kloc i pan Rusko po kolejnym nieudanum podejściu chyba wpadną w przewlekła depresję a wystarczyłoby przytulić którykolwiek nowy nabyteg z Zielonej Góry.
CZĘSTOCHOWA - czwarty do brydża z ... aż trzema zawodnikami w SGP. Aż strach się bać czekając na wieści po każdym GP. Zagar tak jak Vaculik ma ostatnią szansę a to znowu nie wróży nic dobrego. Na duży plus toruńska druga linia z oczywistym znakiem zapytania. Czy Torunianie będą chcieli "umierać" za Cżestochowę ? Obstawiam , że jednak nie.
Duże pole do popisu i wielka presja na Marka Cieślaka. Zamiast synka prezesa dostał młodego utalentowanego Miśkowiaka. Jeśli w przyszłym roku nie będzie przynajmniej play-offu to będzie to prawdopodobnie koniec pana Marka i pozostaną mu długie dni i wieczory na pogaduchy ze swoją papugą.
TORUŃ - pierwszy oczekujący co pewnie sami Torunianie uznają za zniewagę. Oni zawsze są pewni , że ich chłopacy zdobędą DMP. Akurat w ich przypadku słowa ich chłopacy to już teraz wyraźnie nadużycie. Ten klub to duża , bardzo duża kasa i sami najemnicy. Jacek Frątczak może sobie żonglować ile chce ale osobiście na taką bandę najemników nie związaną z moim miastem w życiu bym nie poszedł i nie wydałbym ani złotówki. Aż patrzeć żal. Do tego tylko dwóch Polaków w składzie a i to jest kolejnym nadużyciem bo z Holty to taki Polak jak z koziej d..y trąba. Tyle lat z polskim paszportem i żeby nie nauczyć się choć trochę mówić w naszym języku to naprawdę trzeba mieć talent.
GORZÓW WLKP. - no i teraz my czyli miejsce szóste, może siódme.
Najbardziej nieobliczalna drużyna w lidze. Trzech Polaków w składzie seniorskim, tylko jeden w SGP i to taki który w przeciwieństwie do innych na drugi dzień w lidze zawsze jedzie - to musi się oplacić. Tylko Leszno ma też trójeczkę więc mamy margines na wypadek W. Jestem przekonany, że w przeciwieństwie do ekspertów po zasadniczej będziemy w czwórce. A jeśli tam sie znajdziemy to mamy autostradę do finału. O torze już wszystko zostało powiedziane i napisane - ma się zmienić. Nie może być tak , że Bartek będąc wyraźnie szybszym nie jest w stanie wyprzedzić rywala bo ten jedzie jedyną słuszną ścieżką tego dnia. Mój typ - w przeciwieństwie do ekspertów ścisły finał.
GRUDZIĄDZ- drużyna wzmocniona Bjerre i juniorem Rolnickim czy to wystarczy ? Zależy do czego wysytarczy, może do utrzymania tak ale na więcej to raczej bym nie liczył. Jeden mecz na koniec sezonu na wyjeździe to za mało , kiedy wiadomo było , że wszystkie karty zostały juz dawno porozdawane. Moim skromnym zdaniem niewiele się zmieni - u siebie będą wygrywać a na wyjazdach jak zwyle bęcki. Znowu podobnie jak u innych tylko dwóch Polaków w składzie i o ile Buczkowski to taka wańka-wstańka upadnie i wstanie to takiej pewności co do Pawlickiego to ja już nie mam. Jak któryś z nich "zaboleje" to będą musieli jechać Wawrzyniakiem czy Wieczorkiem a wtedy to i Boże nie pomoże.
LUBLIN - ciekawy egzotyczny skład w sam raz na spadek. O tej drużynie nie da się za wiele cokolwiek powiedzieć. W maju kolejne okienko transferowe i pewnie będą się ratować czym popadnie. Na dzisiaj to nie wiem na kim mogliby zrobić jakiegoś bonusa bo to że z kimś u siebie wygrają to pewne. Oby nie z nami.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-11-19, 14:40   

Absolutnie czysto obiektywnie patrząc na składy:

1. Leszno
2/3 Wrocław, Zielona Góra (kolejność przypadkowa)
4/5 Toruń, Częstochowa (kolejność przypadkowa)
6/7 Gorzów/Grudziądz (kolejność przypadkowa)
8. Lublin

Nas na czwórkę stać wtedy jeżeli Bartkowiak będzie u siebie robił chociaż po 5-6 oczek i wypali ktoś z dwójki Thomsen/Kildemand.

Kadrowo wyglądamy słabo, nie mamy marginesu w razie kontuzji liderów (choć tutaj każda drużyna przy stracie lidera wygląda słabo) - może prócz Leszna, Wrocławia i Zielonej tam jednak jest kim ukleić lepszy wynik.

Tak na dobrą sprawę przed nami ciężki sezon i bardzo ważne, wręcz kluczowe do walki o bezpieczne 6 miejsce będą mecze u siebie.

Odpowiedz do tematu