Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2019

Kto powinien zasilić Stal Gorzów 2019?
Vaclav Milik
28%
 28%  [ 14 ]
Andrzej Lebedev
2%
 2%  [ 1 ]
Michael Jepsen Jensen
12%
 12%  [ 6 ]
Jarosław Hampel
2%
 2%  [ 1 ]
Peter Kildemand
2%
 2%  [ 1 ]
Paweł Przedpełski
4%
 4%  [ 2 ]
Chris Holder
8%
 8%  [ 4 ]
Mikkel Michelsen
8%
 8%  [ 4 ]
Anders Thomsen
20%
 20%  [ 10 ]
Jakub Jamróg
6%
 6%  [ 3 ]
Kenneth Bjerre
0%
 0%  [ 0 ]
Inny
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
Marek 

Wysłany: 2018-11-09, 13:33   

Cytat:
Czekamy jeszcze na bombę transferową z rezerwowym do lat 23

A ja bym postawił znowu na Filipa Hjelmlanda ;-)

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2018-11-09, 14:22   

A ja stawiam na Adama Ellisa
Je...ał ich pies!!!"

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2018-11-09, 15:36   

Rafał sam wyjaśnił swoją przyszłość:

http://www.stalgorzow.pl/...u-druzyny-.html

Podsumowując już oficjalnie:

1. Kasprzak
2. Kildemand
3. Woźniak
4. Thomsen
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Bartkowiak
8. Pierdzisson/Dupersson

Na co to wystarczy? Ja sądzę, że czeka nas walka o miejsca 5-7. Awans do Play-Off przy tak mocnej lidze uważałbym za cud...

Marek 

Wysłany: 2018-11-09, 17:33   

Cytat:
8. Pierdzisson/Dupersson

Na co to wystarczy? Ja sądzę, że czeka nas walka o miejsca 5-7. Awans do Play-Off przy tak mocnej lidze uważałbym za cud...

Skład na play-off. A jeśli się potwierdzi że jednak Pierdzisson albo Dupersson nas wzmocni to powiem że play-off mamy na wyciągnięcie ręki :) ;)
Zaczynam się co raz bardziej przekonywać do tego składu :) Chciałbym tylko , i to bardzo żeby Stasiu Chomski naprawdę robił tor do super walki bo tylko tego Nam teraz brakuje .

Ps. I proszę prezesa o podanie konta gdzie można będzie płacić karę za wyzywanie sędziów :):) mam odłożone trochę grosza i na posłanie paru ch....... starczy :);)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-11-09, 17:59   

Marek, a wyobrażasz sobie taką historię, że Kildemand jedzie to co rok temu, a Thomsen okazuje się wtopą na warunki e-ligowe?

Wtedy nawet przy zachowaniu wysokiej formy Bartka i KK walczymy o utrzymanie.

Tak scenariusz wcale nie jest nierealny...

as35 

Wysłany: 2018-11-09, 18:16   

Marek napisał/a:

Ps. I proszę prezesa o podanie konta gdzie można będzie płacić karę za wyzywanie sędziów :):) mam odłożone trochę grosza i na posłanie paru ch....... starczy :);)

POPIERAM- i wpłacę.

Marek 

Wysłany: 2018-11-09, 19:10   

Cytat:
Marek, a wyobrażasz sobie taką historię, że Kildemand jedzie to co rok temu, a Thomsen okazuje się wtopą na warunki e-ligowe?

Wtedy nawet przy zachowaniu wysokiej formy Bartka i KK walczymy o utrzymanie.

Tak scenariusz wcale nie jest nierealny...

Marcin ja Cię rozumiem i wiem że mogą być różne warianty . Ale taki jestem że NIGDY nie zwątpiłem i NIGDY nie zwatpie w swój klub . Pamiętam jak płakałem na stadionie po spadku i pamiętam jak po 6 porażkach, wierzyłem w zwycięstwo w Toruniu :);) Dla mnie nie jadą nazwiska i wcale nie muszą co roku medali zdobywać , będę najszczesliwszym kibicem Staleczki , jeżeli w każdym meczu Nasi zawodnicy będą walczyli i zostawiali serce na torze .
I przepraszam bo może inni mają inne zdanie , ale dla mnie transfer Kildemanda jest na plus . Nie wiem dlaczego ale jest :);) Pozdrawiam i w następnym sezonie możecie się po mnie ....przejechać albo ja po Was :-D :-D

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2018-11-09, 21:25   

Toruń i Lublin jak na moje maja jeszcze gorsze składy od nas. Myśle, ze skład jaki mamy stać na Play Off i co niektórzy tutaj tak odlatują z czarnowidzctwem, ze ciężko się to czyta. Poczekajmy na sezon, tor zweryfikuje. Spadek myśle ze nam nie grozi, a przy dobrych wiatrach znajdziemy się w PO. Jeśli nie, to środek tabeli nie będzie żadna tragedia, po tylu latach sukcesów, presji na medal nie ma. Tak jak ktoś wyżej napisał, przeżywałem również i czasy w I lidze i lata starań o powrót do Eligi i pamietam radość po awansie w XIV biegu z KMO i pamietam trzy szóste miejsca z rzędu i bekę ze Stali na forach, sezon z 6 porażkami, gdzie ostatecznie zabrakło minimalnie do Play Off. Na prawdę, żyjemy obecnie w świetnych czasach dla Stali. Ostatnie lata mogliśmy być dumni jak cholera, laliśmy Falubaz jak chcemy. Słabsze sezony tez przeżyje, nawet spadek przeżyje i będę chodził na ten piękny stadion w I lidze, jak i II lidze. Tez nie jestem zachwycony tymi transferami, tez mi się nie podoba że Zmora dowalił ceny na finał a skład teoretycznie wydaje się słabszy. Ale trudno, Zmora kiedyś odejdzie, a my kibice zostaniemy, gdziekolwiek Stal by nie jeździła... ja ze spokojem czekam na sezon 2019, z umiarkowanym optymizmem, ale przede wszystkim z ogromna wiara w ta drużynę. Wiele osób pisze, że jak możemy wierzyć ze Kildemand odbuduje się jak PUK. A, ktoś wierzył w to ze PUK u nas stanie się czołowym żużlowcem świata? Ktoś pamięta gwizdy i śmiechy, gdy przedstawiano go na scenie w Askanie? Po kilku kolejkach, jedyne gwizdy jakie mógł słyszeć iversen, to gwizdy wiwatów łączące się z oklaskami ja stojąco. Ludzie, trochę wiary w WASZA drużynę. Kildemand, ze tego co wiadomo ma zamiar wymienić cały team, ma zainwestować w całkiem nowy sprzęt. A jeździć potrafi, ma papiery. Kto wie czy u nas nie złapie wiatru w żagle. Ja w to wierze. Jak tak się nie stanie, to trudno. Ale cholera, dopiero co skończyliśmy sezon srebrnym medalem, do następnego sezonu pol roku. Czy musimy naszym chłopakom, już teraz podcinać skrzydła?

As17 

Team: stal
Wysłany: 2018-11-09, 22:01   

Ja chcę tor do walki nic innego mnie nie przyciągnie na stadion i koniec!!!!

Jak będzie taki tor jak teraz to zapomnijcie, że się u nas ktoś odbuduje i że zawojujemy 2019r.
Musi być tor do walki od kredy aż po bandę to nawet przegrana za przegraną nie boli Ale musi być walka zwłaszcza przy naszym obecnym składzie.

Tak nudnego sezonu jak 2018r nie chcę i nie strawię kolejnego sezonu start kreda meta nuda nuda nuda.

Jedyne co może mnie napawać optymizmem co do Kildemanda to to że KK w Tarnowie też jechał totalny piach a w Gorzowie od ośmiu lat błyszczy.

Danonek920

Wysłany: 2018-11-10, 12:09   

każdy to powtarza od czasów Paluchostrady , później mija zima, tęskni się za żużlem , a i tak się chodzi na mecze :)

sensowny

Wysłany: 2018-11-10, 12:34   

pimpsson napisał/a:
A ja stawiam na Adama Ellisa

Też dziś słyszałem ze tym u23 ma być Adam Ellis

Thorgal 

Wysłany: 2018-11-11, 01:27   

Kto to jest Adam Ellis i dlaczego go chcemy?

pimpsson 

Wysłany: 2018-11-11, 09:10   

Thorgal napisał/a:

Wygooglaj sobie gościa. A chcemy go pewnie tak samo jak chcieliśmy Hjelmlanda i Rissa
Je...ał ich pies!!!"

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-11-11, 10:58   

Thorgal napisał/a:
To taki brytyjski żużlowiec, który w ostatnim czasie reprezentował barwy elektryków z Ostrowa Wlkp. Był również w składzie Anglików podczas DPŚ w Lesznie. To żadne wzmocnienie na ekstraligę i bezsensowny transfer na pozycję nr 8. Pod tym numerem powinien jechać w tym przypadku nasz kolejny junior. Przecież trener Chomski i tak nie będzie potrafił skorzystać z zawodnika, który tam się znajdzie. :lol:

poziomek24 

Wysłany: 2018-11-11, 16:10   

Thorgal napisał/a:

To taki ktoś, kto nic nie kosztuje i zupełnie nic nie wniesie do zestawienia punktowego w potencjalnych meczach:) Chyba, że Prezes Zmora miał w zamyśle jajka:)

Danonek920

Wysłany: 2018-11-11, 16:55   

Don Lucas napisał/a:
Thorgal napisał/a:
To taki brytyjski żużlowiec, który w ostatnim czasie reprezentował barwy elektryków z Ostrowa Wlkp. Był również w składzie Anglików podczas DPŚ w Lesznie. To żadne wzmocnienie na ekstraligę i bezsensowny transfer na pozycję nr 8. Pod tym numerem powinien jechać w tym przypadku nasz kolejny junior. Przecież trener Chomski i tak nie będzie potrafił skorzystać z zawodnika, który tam się znajdzie. :lol:

a jak niby Twoim zdaniem Chomski miałby korzystać z zawodnika, który się znajdzie pod 8 ? przecież to oczywiste, że nie będzie z niego korzystał, bo ten zawodnik nic nie wnosi. Aby w ogóle móc mówić czy ktoś potrafi czy nie potrafi skorzystać z "8" to trzeba mieć tam ustawionego zawodnika typu Holder czy też Fricke.

Marek 

Wysłany: 2018-11-11, 19:59   

Zakontraktują kogoś na rezerwę to źle bo to jakiś Ellis , Riss lub inny .....Nie zakontraktują jeszcze gorzej !!!! Tak Panowie Zmora przecież gdyby chciał zapunktowac u kibiców Stali to powinien za wszelką cenę ściągnąć Lamberta , Fricke czy choćby młodego Drabika :-D :-D A tak to każdy inny to będzie....masakra i jeszcze bardziej Nas osłabi :mrgreen:

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-11-12, 00:45   

Danonek920 napisał/a:
a jak niby Twoim zdaniem Chomski miałby korzystać z zawodnika, który się znajdzie pod 8 ? przecież to oczywiste, że nie będzie z niego korzystał, bo ten zawodnik nic nie wnosi.
Kurczę, rozwaliłeś mnie swoją logiką, że ja głupi na to nie wpadłem? :roll: :lol: A to zamiarem przy tworzeniu tego przepisu nie było, żeby wnosił?? Wiem, wiem, pierwotnie to miało być tylko na wypadek kontuzji kogoś z podstawy, żeby taki meczowy rezerwowy wskoczył do składu i nie było problemu podczas zawodów. Ale znakomicie ten przepis próbowali wykorzystać inni. Toruń potrafił, Wrocław potrafił, Leszno próbowało, nawet Grudziądz próbował, a w Gorzowie nie i ciul? Zawzięli się, że nie będą korzystać z rezerwowego podczas meczu, kiedy podstawowi zawodnicy są zdrowi. Naprawdę honorowa postawa. Zastanawiam się czemu Stal nie dostała nagrody fair play na gali Ekstraligi, za nie naginanie przepisu o zawodniku rezerwowym, a mieliśmy ku temu najlepsze, by nie rzec doskonałe predyspozycję z całej Ekstraligi! Bartosz Zmarzlik pod nr 8 i po zabawie :-)

Przecież to trzeba chcieć znaleźć takiego zawodnika, który by wnosił dodatkową wartość na wypadek niedyspozycji meczowej któregoś z zawodników. Że niby takowych teraz nie ma? Lambert, Bewley, przykłady pierwsze z brzegu i to takie, co by mogły coś wnieść, ale po co? Przecież rozbiliby atmosferę, trener nie mógłby budować zawodników, jak mięśni na siłowni i w ogóle byłby chaos, a Stasiu Chomski nie lubi chaosu. Dla niego najlepiej by było, jakby rezerwy taktyczne wycofali z regulaminu, bo wtedy łatwiej się prowadzi mecz i wypełnia program. Przecież to też rozbija atmosferę w drużynie, bo kogoś za karę trzeba pozbawić startu w wyścigu. Oj nieładnie, widzę tu sporą niekonsekwencję w budowaniu atmosfery. 8-)

mazinho 

Wysłany: 2018-11-12, 14:40   

Danonek920 napisał/a:
Don Lucas napisał/a:
[quote="Thorgal":

a jak niby Twoim zdaniem Chomski miałby korzystać z zawodnika, który się znajdzie pod 8 ? przecież to oczywiste, że nie będzie z niego korzystał, bo ten zawodnik nic nie wnosi. Aby w ogóle móc mówić czy ktoś potrafi czy nie potrafi skorzystać z "8" to trzeba mieć tam ustawionego zawodnika typu Holder czy też Fricke.

Przecież my mieliśmy najskuteczniejszego zawodnika, który się tam mógł znaleźć!!! Nie wykorzystaliśmy tego w żadnym spotkaniu. Mecze się wygrywa końcówkami i szczególnie na wyjeździe nie wykorzystaliśmy opcji z liderem ani razu. Chomski zapomnial jaką różnicę robil junior Zmarzlik i wlasnie m.in. robilismy różnice w 2016 roku.

Do tego mieliśmy 6 seniora - Petera Ljunga. Gośc na zapleczu mial 5 średnią w całej I lidze, jechał życiowy sezon, a trener Chomski nie chciał go w drużynie nie biorąc na obóz przedsezonowy, nie zapraszajac na pierwsze treningi i sparingi. Trener pozbyl się go nie myslac o tym, że Linus moze cieniowac a ktos inny może odnieść kontuzje.

Mało Ci argumentow?

Kontraktowanie rezerwowego na sztuke nie ma w naszym przypadku sensu. Ma to sens jedynie, gdy ten obcokrajowiec będzie prezentowal wyższy poziom sportowy od Rafała Karczmarza. Takiego na rynku po prostu nie ma.

Thorgal 

Wysłany: 2018-11-12, 14:56   

Rezerwowy w Stali ma sens, gdy zmieni sie trener, który potrafi z niego korzystać. Nasz nie chce i nie potrafi. Zmiany obrażają zawodników, którzy musza zapłacić teamowi i czynsz spółdzielni mieszkaniowej.

Marek 

Wysłany: 2018-11-12, 16:03   

Chomski osiągnął z drużyną srebro. Także Wasze płacze że nie było Bartka ma rezerwie są. ....żałosne już z lekka . Mazinho cały sezon płakałeś a na koniec sezonu Chomski Ci odpowiada medalem :-D Teraz zaczynacie płakać znowu z rezerwowym . Macie dużo kasy to idźcie do klubu i sponsorujcie taki transfer . A to co zrobił Chomski z Ljungiem to postąpił słusznie. Szwed podpisał kontrakt warszawski i nie był brany pod uwagę. Teraz gdybanie bo mu sezon wyszedł. ...W następnym sezonie zdarzy się cud i Cyfer zacznie punktować , to już widzę na forum ten płacz że Chomski przecież mógł go wziąść :-D

Thorgal 

Wysłany: 2018-11-12, 23:32   

Czyli rezerwowym w Stali wraz z Chomskim mówisz: "Precz"?

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2018-11-13, 08:52   

Marek napisał/a:
A to co zrobił Chomski z Ljungiem to postąpił słusznie. Szwed podpisał kontrakt warszawski i nie był brany pod uwagę.

Nie pisz bzdur o jakichś kontraktach warszawskich. Na warszawskim to był u nas Jacek Gollob, a nie Ljung. http://www.stalgorzow.pl/...iej-stali-.html Po prostu Chomski dał z Ljungiem ciała.

Speedway-Fan 

Wysłany: 2018-11-13, 11:56   

Marek napisał/a:
Chomski osiągnął z drużyną srebro. Także Wasze płacze że nie było Bartka ma rezerwie są. ....żałosne już z lekka . Mazinho cały sezon płakałeś a na koniec sezonu Chomski Ci odpowiada medalem :-D Teraz zaczynacie płakać znowu z rezerwowym . Macie dużo kasy to idźcie do klubu i sponsorujcie taki transfer . A to co zrobił Chomski z Ljungiem to postąpił słusznie. Szwed podpisał kontrakt warszawski i nie był brany pod uwagę. Teraz gdybanie bo mu sezon wyszedł. ...W następnym sezonie zdarzy się cud i Cyfer zacznie punktować , to już widzę na forum ten płacz że Chomski przecież mógł go wziąść :-D

Chomski odpowiada medalem????!!! buahaha
Kontrakt Ljunga warszawski???!!!

Co ty kolego bierzesz??? Daj namiar na swojego dilera :-) )))

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2018-11-13, 13:30   

Nie bardzo mogę nic odszukać na temat Ellisa, kto ma jakieś info co on prezentował w ostatnich latach?

Odpowiedz do tematu