Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno biletów w punktach partnerskich
Autor Wiadomość
sprii 

Wysłany: 2017-06-07, 08:47   Kupno biletów w punktach partnerskich

Witam,

chciałbym spytać jak jest w innych miastach jeśli chodzi o kupowanie biletów na Staleczkę?
Bo to co dzieje się w Szczecinie to jaja jakieś. Otóż chciałem wczoraj kupić bilety na Toruń.
Są dwa punkty partnerskie.....No to w pierwszym kobieta jest akurat pierwszy dzień w pracy oczywiście nie ma bladego pojęcia o czym mówię ma tylko segregator z instrukcjami co należy zrobić w tej sytuacji gdzieś tam dzwoni po radę ostatecznie....proponuję przyjść za kilka dni;/
Jest pierwszy dzień mówię dobra jadę do drugiego punktu. Z kolei w tym kobieta mówi, że nie sprzeda do nie ma jakiegoś programu:D Ogóle, że nie sprzedaje biletów, a w zeszłym sezonie sprzedała tylko 1 sztukę. Spytałem czy może zadzwonić do manager czemu dzieje się tak a nie inaczej...To odpowiedziała, że jest już późno (godz 19) i o tej porze może dzwonić tylko jak zepsuje się lodówka:D W poprzednim sezonie było podobnie jeśli chodzi o kupno biletów w Szczecinie. Nie wiem może ja mam takiego pecha...;p
Dlatego chciałbym spytać czy podobne historię są w innym punktach/miastach?
W ogóle ktoś to weryfikuję z klubu trzyma nad tym pieczę?
Czy po prostu są punkty i tyle?:D
Wiem, że można przez neta kupić, ale chyba jestem starej daty i wolę jednak mieć go w ręku za gotówkę:D...

RAFIK 

Wysłany: 2017-06-07, 15:32   

No cóż,wydaje mi się ,że to wina punktów partnerskich którzy nie wywiązują się z umowy.W Gorzowie nie ma problemu.Idę kupuję i po kłopocie,może się zdarzyć jakaś awaria typu komp czy też net się zawiesił ale generalnie jest ok.Oczywiście sprzedający musi pewnie mieć odpowiednie oprogramowanie no i być przeszkolony.

Odpowiedz do tematu