Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII kolejka Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-05-31, 13:09   VII kolejka Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

Jak nastawienia przed najbliższym meczem ligowym? Jakie jest Wasze zdanie, pozostaniemy niepokonaną ekipą czy pierwsza porażka?

Zobaczymy co Częstochowa pojedzie z Toruniem w piątek.

Martwi mnie to, że o ile Linus i juniorzy u siebie coś jeszcze pojadą tak obawiam się, że na wyjeździe może to być 1 oczko, a przy takiej postawie 45 oczek 4 seniorów nam nie zrobi.

Może być ciekawy mecz, szkoda tylko że go nie będzie w TV.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-06-04, 07:47   

Jak pokazał ostatni mecz Włókniarz u siebie jest mocny.Co prawda był to Toruń,
ale widać że Holta jest w niesamowitym gazie,Zagar też mocno punktuje,do tego
Madsen i nieobliczalny Ułamek.
U nas pierwsze skrzypce powinni grać Zmarzlik i Vaculik.
Gdyby jeszcze pojechał Przemek tak jak potrafi na 9-10 pkt,
i Iversen ,to możemy powalczyć o zwycięstwo.
Młodzieżowców mamy na podobnym poziomie.Polis wydaje się poza zasięgiem,ale
Gruchalski jest do ogrania.
A może będzie jakaś niespodzianka ze strony Linusa.
Liczę że wypadniemy lepiej niż Toruń przed dwoma dniami i te 40 pkt powinniśmy
przekroczyć,aby zgarnąć ewentualnie bonusa u siebie.
Pogoda w Cz-wie ma być wg yr.no - OK.
Lekki deszczyk przed godz.20 - 0,2 mm
https://www.yr.no/sted/Po...howa/varsel.pdf

a, i w TV będzie mecz
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/691514/zmiana-planow-nsport-pokaze-mecz-wlokniarza-vitroszlif-crossfit-z-cash-broker-st

Teppis 
_________

Team: SG
Wysłany: 2017-06-04, 12:00   

Myślę, że ten mecz jest spokojnie do wygrania. Bartek jest w dużym gazie co pokazał we wczorajszym turnieju, Martin tez zdobył chyba 13 pkt w 5 startach więc fajnie. Liczę na 25 pkt tej dwójki, a Pawlicki i Iversen powinni dołożyć te 18. Juniorzy Częstochowy bez szału, myśle ze po dobrym starcie któregoś z naszych chłopaków nawet Polis jest do ogrania. Cała seniorka Czewy to równia pochyla, mogą pojechać znakomicie tak jak ostatnio Holta, który otarł się o komplet, ale mogą tez pojechać fatalnie. Stawiam na pewną wygraną naszych chłopaków 48-42.

RAFIK 

Wysłany: 2017-06-04, 12:05   

Być może pomoże nam pogoda i pokrzyżuje torowe sprawy Lwom.Niech każdy z seniorów zdobędzie po 10 pkt,Linus dorzuci 5,juniorka 1 i mecz wygrany.Nawet gdybyśmy przegrali bo Jonsson może mieć dzień konia to płakać nie będę.

Thorgal 

Wysłany: 2017-06-04, 20:03   

Jesli mecz sie odbędzie to mysle ze zdecyduje dyspozycja dnia. Kluczem będą dobre starty i szybsze pokonywanie czterech okrazen.

frans04 

Team: Stal
Wysłany: 2017-06-04, 20:08   

Thorgal napisał/a:
Jesli mecz sie odbędzie to mysle ze zdecyduje dyspozycja dnia. Kluczem będą dobre starty i szybsze pokonywanie czterech okrazen.

A ja jeszcze dodam, że albo wygramy albo nie.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-06-04, 20:21   

Thorgal napisał/a:

---cenna uwaga.Bravo.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-06-04, 21:50   

Myślę, że dobrze że mecz został odwołany.

Po co nam jazda na ciężkim torze i kolejna kontuzja. Za niedługo KK dojdzie do zdrowia i pojedziemy na mecz w pełnym zestawieniu.

Mamy dobry czas na to aby odskoczyć reszcie peletonu - za mecz z Toruniem u siebie i w piątek z GKM możemy sobie śmiało dopisać 5 oczek.

To będą też dobre mecze na lepszy wjazd w nasz tor dla liderów i dobre mecze aby KK uwierzył, że sezon nie jest jeszcze stracony.

[ Dodano: 2017-06-22, 16:46 ]
Jak nastawienie przed meczem?

Okazuje się, że przełożenie meczu poszło nam na rękę - my w komplecie, Włókniarz bez Jonssona i z poobijanym Ułamkiem. Nie ma jednak co lekceważyć rywala.

Na swoim torze Holta, Zagar i Madsen są w stanie zrobić we trzech 35 oczek. Oby jednak taki scenariusz nie miał miejsca.

Liczę na spokojną wygraną 41:49.

sensowny

Wysłany: 2017-06-22, 22:54   

Styl porażki tragiczny. Przegrać z Włókniarzem który ma w składzie Ułamka i Barana :shock: Nigdy bym sie nie spodziewał ze jak juniorzy zrobia 4 pkt a Kasprzak 9 to Stal może przegrac mecz

mekto72 

Wysłany: 2017-06-22, 22:56   

Nie wiem czy się cieszyć, ale wszystko wskazuje na to,że zakończymy na drugim miejscu. Pewnie spotkamy się z Wrockiem i myślę ze to lepsze niż jechalibyśmy z Lesznem. Po dzisiejszym meczu zaczynam się trochę obawiać, że mamy niestety regres. Na plus zasłużył Rafał, oby tak dalej! O Bartku nie pisze, bo jak zwykle ciągnie nam wynik. Krzysiek też dobrze pojechał. Brakło dosłownie jednego punkciku i mamy remis,cóż może to i lepiej, może to drugie miejsce będzie korzystniejsze.

frans04 

Team: Stal
Wysłany: 2017-06-22, 23:04   

Tak naprawdę to mieliśmy trochę pecha... 2 razy Martinowi motor odmówił posłuszeństwa, tych punktów zabrakło. Przemek chyba najgorzej w sezonie, ale ja bym się o niego nie martwił. 2. miejsce po zasadniczym też by mnie specjalnie nie martwiło, ale spokojnie, jeszcze mamy prawie pół sezonu zasadniczego i wcale nie jest wykluczone, że znowu nie będziemy regularnie wygrywać (począwszy od niedzieli). Karczmarz zaskakuje pozytywnie z tego co słyszałem w radio. Hubert przez okres kary mógł trenować? Jeżeli nie, to i tak dobrze pojechał, a przed karą wg mnie prezentował się nawet lepiej od Rafała. Nie spuszczamy głów i jedziemy dalej do przodu :)

Thorgal 

Wysłany: 2017-06-23, 00:06   

No to forum nam się teraz troche rozkręci! Sa wiec plusy tej porażki. Dzis zawiedli Vacul i Przemek. Wlokniarz bez Jonssona z Ulamkiem, Baranem, juniorami, Ryszardem drwalem. Troche to jednak obciach tam wtopić.

Pech nie istnieje. Sprawny sprzęt to tez element ich pracy i umiejętności.

To nam komplikuje sprawę rewanżu finalu w Gorzowie. Trzeba będzie wygrac w ZG. Co nie jest niemożliwe a nawet bardzo realne :)

Dziadek 

Wysłany: 2017-06-23, 00:15   

Thorgal, martwisz się już finałowym meczem rewanźowym???

Thorgal 

Wysłany: 2017-06-23, 00:21   

O to chyba jechaliśmy w Czewie. Czy o cos innego?

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2017-06-23, 00:27   

Trzeba trochę ponarzekać bo jest na co. Nasi ostatnio jeżdżą jak ostatni frajerzy.

Przyjechał Falubaz to Protasiewicz robił naszych jak panienki a nasi tylko się dziwili. Jak to? Skąd on?

Przyjechał Grudziądz to Buczek, Lindbaeck i Laguta robili z naszymi co chcieli po trasie, nasi znów szoku. No nie potrafili wyprzedzić po trasie nikogo, na własnym torze. Z Grudziądzem!!!

Teraz Czewa i po wygranych startach jesteśmy ośmieszani po trasie. Tylko Rafał powalczył i dał radę Ułamkowi na dystansie.

Nasi nikogo nie wyprzedzają tylko sami są objeżdżani co jest już śmieszne.
Smieszny jest też nasz tor, ponoć nasz atut. Taki atut, że nikogo z Grudziądza nie potrafią wyprzedzić. No i miały być widowisko i mijanki. Były na początku, już się skończyły. Chyba że jedzie Protasiewicz.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-06-23, 09:30   

Nie zawsze się wygrywa, ale martwi mnie styl tej porażki.

Obawiam się, że ta porażka obnażyła wszystkie nasze słabości z ostatnich tygodni, które były już widoczne w meczu z Grudziądzem.

W tej sytuacji wydaje się, że pierwsze miejsce przed PO nam mocno odskakuje, poza tym mamy w niedzielę mecz w Rybniku, który moim zdaniem jest mocniejszy od Częstochowy, poza tym po wczorajszej porażce będzie na gwałt potrzebowała punktów.

Szczerze? Przy stanie 42:42 byłem niemal pewny, że w 15 sobie poradzimy...

yagr

Wysłany: 2017-06-23, 11:28   

Wczorajszy mecz był spokojnie do wygrania i powinien być wygrany. Niestety ale najprawdopodobniej ta porażka odbije nam się czkawką w dalszej części rozgrywek. Straciłem wiarę , patrząc na ostatnie męczarnie naszych, że utrzymamy bardzo istotne pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Gdybym był pracodawcą a w pewnym sensie w części ułamkowej jestem - powiedziałbym - panowie , zawiedliście mnie , zawiedliście kibiców i nie ma tłumaczenia. Jedynie dwóch zawodników nie zawiodło - Bartek ( wreszcie doczekałem się dobrych startów ) i Rafał. Reszta średnio i słabo. Do szewskiej pasji doprowadza mnie ta nieumiejętność wykorzystywania okazji i jakieś takie a co tam , no przecież nic się nie stało itd. A właśnie , że się stało - po wczorajszym można się spodziewać dalszej obsuwy formy i zjazdu po równi pochyłej w dół. Ciężko mi to przychodzi ale powiem tak , niech nasi wezmą przykład od sąsiadów z południa naszego województwa. Ci nie przepuszczą żadnej okazji i są w tym cholernie skuteczni. No i na koniec - tor który jest atutem gospodarzy tylko nie u nas. Naprawdę tak ciężko jest potrenować ? To taki kłopot ? To tyle kosztuje ? Czy zwyczajnie się nie chce i jedziemy na zasadzie jakoś to będzie. No to na koniec będzie właśnie te jakoś czyli nijak , czyli do d..y ! Mistrzostwo Polski wygra drużyna sprytna, cwana i niestety nie będzie to Stal Gorzów.

zino 
Miszczu

Team: Spiryt
Wysłany: 2017-06-23, 11:46   

Dżizas co za malkontenctwo, bez przesady, ludzie. Pierwsza porażka w sezonie, na wyjeździe minimalna. Co by nie mówić, to pechowa bo defekt Vacula tuż przed metą na prowadzeniu + kolejny na starcie no i wykluczenie z kapelusza trochę Przemka. Naprawdę nie przesadzajmy z tymi lamentami. Sytuacja nasza jest wciąż co najmniej dobra, zobaczymy co w Rybniku. Jak tam polegniemy, to wtedy można zacząć się martwić. Póki co zalecałbym spokój. To nie są maszyny, Przemo ostatnio jeździ po Europie ciągle, inne drużyny są nieomylne? Nie. Calm down :)

yellow-blue

Wysłany: 2017-06-23, 12:06   

yagr napisał/a:
Mistrzostwo Polski wygra drużyna sprytna, cwana i niestety nie będzie to Stal Gorzów

Ot wiara godna kibica Stali. Jeśli dalej się takowym nazywasz to przestań się ośmieszać i przerzuć się na falubaz. Były wygrane - forum milczało. Pierwsza (pechowa) przegrana i wysyp frustratów. Przeciez jakby Vacul nie zdefektował w jednym z wyścigów na prowadzeniu i wynik byłby w drugą stronę, to temat by nie istniał, bo przecież chwalić nikt nie będzie naszych.

yagr

Wysłany: 2017-06-23, 12:33   

Do mojego przedmówcy. Kompletnie się nie rozumiemy. Jesteśmy jak PIS i PO od "jednego ojca i jednej matki" ale żyjemy-kibicujemy jakby w dwóch rożnych światach. Kiedy jest za co chwalić to chwalmy , kiedy jest za co krytykować to krytykujmy i nie ma co się głupio i prymitywnie obrażać tylko wziąć to na klatę wyciągnąć z tego wnioski. I jeszcze to gdybanie - że Vacul to , że Vacul tamto , a Przemo z Baranem to też coś nie halo itd . Tu nie ma co gdybać. Przegraliśmy mecz z tych które przynajmniej na papierze powinniśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść koniec i kropka. Na każdej pozycji mieliśmy zawodników lepszych. A swoje rady kto i komu ma kibicować czy gdzie się przerzucać to sobie wiesz co.

PavelN11 

Wysłany: 2017-06-23, 12:46   

Ale yellow-blue ma rację, bo wyciągasz jakieś wnioski totalnie z dupy. Sorry ale to jest Ekstraliga a nie jakaś liga ogórkowa, czy to jest takie dziwne że gospodarz wygrywa mecz? A tymczasem ty już obwieściłeś, że nie wygramy DMP bo przegraliśmy w Częstochowie, no litości :lol: Nie mówię, że na pewno wygramy ligę, ale pisać takie coś po jednym przegranym meczu to ładnie Cię poniosło.
To kto niby jest tym "sprytnym i cwanym"? Falubaz który nie wyszedł z 30 w Lesznie? Wrocław który przegrał z nami u siebie wygrany mecz czy Leszno które regularnie daje dupy?
Ludzie nie da się wszystkiego wygrywać, jesteśmy na pierwszym miejscu, do żadnego z seniorów nie można się ostro przyczepić, juniorzy jadą lepiej niż od nich wymagano, a tutaj smuty bo przegraliśmy mecz na wyjeździe.

yagr

Wysłany: 2017-06-23, 12:55   

Do powyżej. Z tym obwieszczeniem , że po wczorajszym nie zdobędziemy DMP pełna zgoda. "Wisielczo" poniosło mnie. Swoją drogą, że też zawsze jak w kopanej znajdzie się jakiś Lineker albo Rossi i padnie na nas.

lomboNET 

Wysłany: 2017-06-23, 14:47   

Przed sezonem nie było pewne czy wejdziemy do play off. Dwa zwycięstwa na wyjeździe dały nam komfort ze tak się stanie.

Doznalismy pierwszej porażki dwoma punktami w sezonie i to po defektach a tu lament...

Szanujmy to co mamy do jasnej cholery. Pokory powinny nas nauczyć sezony kiedy regularnie zajmowaliśmy 6 miejsce w lidze a jeszcze dawniej marzylismy o ekstralidze.
Poprzednich dwóch tytułów tez nikt nie wrozyl.

Opanujcie się. ..

Pomyślcie gdzie jesteśmy dziś a gdzie Leszno czy o zgrozo Toruń. ..

mekto72 

Wysłany: 2017-06-23, 17:11   

Wiecie jak jest. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz mamy szansę praktycznie z każdego wyjazdowego meczu przywozić choć punkt, a to daje nam myślę co najmniej drugie miejsce. Niestety należę do tej grupy która była pewna (a to błąd) wygrania z zespołem typowanym do spadku. A przecież Czewa mogła rozegrać najlepsze spotkanie w sezonie.

leszek 

Wysłany: 2017-06-23, 23:00   

lomboNET napisał/a:
Przed sezonem nie było pewne czy wejdziemy do play off

Ty teraz zazartowales mam nadzieje Lombonet .
lomboNET napisał/a:
Doznalismy pierwszej porażki dwoma punktami w sezonie i to po defektach a tu lament...

No tak zgadzam sie , ale styl mnie martwi . Baran kpi sobie z Iversena :) I nie tylko :)
lomboNET napisał/a:
Szanujmy to co mamy do jasnej cholery

A co mamy ? Aha narazie pierwsze miejsce . Co nie zmienia faktu co nas czeka . 5 wyjazow 2 mecze u siebie jak sie nie myle . Z takim pasowaniem sie przez naszych do toru to nie wroze im nic dobrego .
Do swojego ciezko sie spasowac , do obcego to samo !!! To ja sie do ku........ nedzy pytam - gdzie ???
A jak sie nie idzie spasowac to zapierdalac treningi , a nie jezdzic w ligach ogorkowych !
lomboNET napisał/a:
Pomyślcie gdzie jesteśmy dziś a gdzie Leszno czy o zgrozo Toruń. ..

No tak o ile Leszno rozczarowujue to Torun byl do przewidzenia . Trzeba byc Terminskim , zeby wierzyc w cuda . Birac emeryta do skladu( Walaska ) + MJJ w miejsce Vaculkika to trzeba byc nawiedzonym , zeby myslec o sukcesie . :)

Odpowiedz do tematu