Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VI kolejka: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Autor Wiadomość
marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-05-29, 16:27   

Przykro to stwierdzić ale czterech grajków z Z.Góry mogło nam popędzić kota.
Iversen,od kilku męczy w niczym nie przypomina tego gościa,który potrafił zrobić dwucyfrówkę.
Widać że w jego jeździe czegoś brakuje i to nie tylko w Gorzowie.
Vaculik,znakomity na wyjazdach,średni w Gorzowie.Co jest tego powodem.
To jest zawodnik drugi po Zmarzliku,a wczoraj poza jednym biegiem nic nie pokazał.
No i Przemek,pogubiony w końcówce meczu.
Tu zgubiliśmy punkty,które dały by zwycięstwo.
Teraz należy wyciągnąć wnioski.
A trener i zarząd powinni tego dopingować.

mariano901229 

Wysłany: 2017-05-29, 16:42   

Ja chciałbym się zapytać Stacha kiedy ta duża zacznie chodzić. Nasi szukali jakichś ścieżek, które w ogóle nie niosły np. Vacul,a tymczasem Mr Falubaz środkiem toru sobie przejeżdżał jak koło uczniaków.

Nie będę wieszał psów na zawodnikach, bo to tak naprawdę pierwsza wpadka. Po 5 meczach mamy 9 punktów, więc nie ma się czym martwić. PO mamy pewne.

PUK faktycznie wygląda od dwóch meczów słabo, to znaczy poza świetnym startem potem jest blado - jest wolny i jeździ asekurancko. Nie tak dawno we Wrocławiu zrobił nam 14+2 i wygrał mecz. Mimo swoich występów ma 11 średnią ligi i 2 w zespole. Na sparingach wyglądał super i z Rybnikiem u siebie też chyba 12+1, więc nie wiem w czym rzecz.

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-05-29, 21:10   

Wlasnie dlatego napisalem , ze 3 Panow na dywanik . Poskladany Zmarzli kuma czacze , bardziej doswiadczeni zawodnicy juz nie do konca , jezeli biega o tor! Ja Wiem , ze nadal jestesmy na pierwszym miejscu , meczu ani jednego nie przegralismy , ale na milosć Boska - ludzie trzeba na cos spojrzec i krytycznie . Pytanie zasadnicze brzmi ! ? Co by sie stalo gdyby nasza perlica nie mogla pojechac ? No co ? 30 BLASZKI PEWNIE W PLECY JAK DOWHAN NAPISAŁ ! Oby jak najszybciej wrocił Kasper i zapominamy o plastronie ( wiem co do niego to zrobil swoje ) - ale Kasprzakiem to Jasiu nie bedzie nigdy . Jaki by Kasprzak nie był to potrafi sie w najgoretszych chwilach ogarnąć . Uwierzcie oportunisci - to nie jest najazd na chlopakow i klub . Czysta obserwacja nic wiecej .

mariano901229 

Wysłany: 2017-05-30, 19:55   

leszek napisał/a:
Wlasnie dlatego napisalem , ze 3 Panow na dywanik . Poskladany Zmarzli kuma czacze , bardziej doswiadczeni zawodnicy juz nie do konca , jezeli biega o tor! Ja Wiem , ze nadal jestesmy na pierwszym miejscu , meczu ani jednego nie przegralismy , ale na milosć Boska - ludzie trzeba na cos spojrzec i krytycznie .

Żużel to nie cięcie kabli w fabryce na akord. Generalnie liderujemy i nie przegraliśmy meczu. Jednakże jak widać już zawodnicy muszą iść na dywanik, a zwolnijmy ich co tam dajmy dyscyplinarkę albo potrąćmy z kontraktu. To takie podejście typowego zjadacza cebuli normalnie niczym Termiński w Toruniu. Może zmienimy nazwę na Janusz-Cebula Speedway Gorzów ?

Osobiście mam tylko jedną uwagę - mianowicie co do toru ? Gdzie te wspaniałe widowiska ? I ta szeroka co niesie ?

GM 

Team: Stal Gorzów

Wysłany: 2017-05-30, 20:42   

mariano901229 napisał/a:
To takie podejście typowego zjadacza cebuli normalnie niczym Termiński w Toruniu. Może zmienimy nazwę na Janusz-Cebula Speedway Gorzów ?

Wypraszam sobie - uwielbiam cebulkę z chlebkiem i z odrobiną soli :evil:

Odpowiedz do tematu