Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złamany obojczyk Kasprzaka. Co dalej?
Autor Wiadomość
mazinho 

Wysłany: 2017-05-11, 23:43   

Kiper napisał/a:
Mazinho, bój się :-)

Czego tu się bać? Niemiec miał tu być, przyjechał dziś do klubu o czym pisałem, a jeśli gra na dwa fronty i zamiast Gorzowa wybierze Grudziądz, to droga wolna.

Zresztą mówiłem, że ma byc u nas dwóch obcokrajowców. Może równie być tak jak pisze Ostafiński, że bedzie Sundstroem, ale przecież to nie wyklucza Huckenbecka.

Chyba, że Niemiec widząc zainteresowanie dwóch polskich klubów, przeholował w negocjacjach i chciał dziś ugrać "coś ekstra". I mu grzecznie podziękowano.

W Gorzowie miałby pewnośc paru meczów, a w Grudziądzu co będzie miał? Nic pewnego, bo w Grudziądzu wszyscy seniorzy prezentują się dobrze.

lomboNET 

Wysłany: 2017-05-11, 23:46   

gorzowski Ostafiński ;) napisał/a:
Po pierwsze nie gadają, tylko Niemiec juz jest dogadany. Warunki były ustalone już w 24 h od upadku Kasprzaka w meczu ligowym, a dziś Kai był w klubie załatwić formalnosci, ale nie wziął jeszcze udziału w treningu. Jutro prezes Zmora oficjalnie potwierdzi podpisanie umowy z Niemcem. Brawo dla zarządu, bo to była najlepsza z możliwych opcji.

Czkamy na podpis Niemca. Skoro ma być dwóch.
Niby Linus dostał 4 mecze. Ciekawe ile Kai :)
Ostatnio zmieniony przez lomboNET 2017-05-12, 00:03, w całości zmieniany 3 razy  

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-05-11, 23:52   

Pisalem od dawna, że mazinho wypisuje bzdury, a już szczególnie na temat końca sezonu KK to jeszcze po mnie pojechał.

Ktoś fajnie napisał gorzowski Dariusz O. i tyle, chłopie przestań bajki pisać! Najgorsze, że inni to lykaja ;)

mazinho 

Wysłany: 2017-05-12, 00:09   

lomboNET napisał/a:
Pisałeś że jest klepniety :)

Bo wszystko na to wynika/ło. Do Gorzowa to dziś na grzyby przyjechał, tak? Jak grał na dwa fronty i chciał wynegocjować za pięć dwunasta coś ekstra, to dobrze, że prezes Zmora się nie ugiął. Ale nawet potencjalne przyjście Sundstroema nie wyklucza przyjscia Huckenbecka.

Cytat:

Pisalem od dawna, że mazinho wypisuje bzdury, a już szczególnie na temat końca sezonu KK to jeszcze po mnie pojechał.

Ktoś fajnie napisał gorzowski Dariusz O. i tyle, chłopie przestań bajki pisać! Najgorsze, że inni to lykaja ;)

Pisałem, że taki scenariusz jest zakładany w najgorszym scenariuszu. Jak widzisz nasz klub jutro ogłasza nowego zawodnika + będzie jeszcze ktoś następny, to przerwa może trochę potrwać i czwarty raz łamany obojczyk w tym samym miejscu, to nie przelewki. Dobrze, że dzisiejsze informacje są dla nas bardzo pozytywne co do stanu KejKeja.

Gdyby moje informacje całkowicie mijały się z prawdą to rozumiem. A, że na niektore rzeczy nie mam wpływu, nie jestem prezesem Zmorą, czy nie siedzę w umysle poszczególnych zawodników. Mógłbym równie dobrze siedzieć cicho i nie pisać tego, co gdzies tam do mnie dociera...A jednak się z tym dzielę, narażając się nie raz na przykre konsekwencje. Dzięki temu jest o czym pisać/dyskutowac.

Zawsze możecie czekac na potwierdzone info z klubu. Albo w ogóle nie dyskutować o niczym tylko czekać na gotowe rozstrzygnięcia na torze.

Cytat:

Niby Linus dostał 4 mecze. Ciekawe ile Kai :)

Ciekawe, że w przypadku, gdy nie wiadomo ile potrwa przerwa Kasprzaka ktoś miałby dawać gwarancje Szwedowi czterech meczów. No chyba, że Ostafiński zakłada uraz jeszcze jednego naszego żużlowca.

A Kai na pewno nie mniej niż w Grudziądzu :)

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2017-05-12, 00:52   

Ja mam nadzieję, że info z Linusem nie wyklucza Kaia Huckenbecka, bo przy całej sympatii dla Szweda Ekstraliga to za wysokie progi dla niego... Chyba, że znowu mechanicy PUK-a zajmą się regulacją i obsługą jego sprzętu :)
Tak sobie myślę, że Sundstroem woli być rezerwowym w Ekstralidze niż w Nice PLŻ.

Czepianie się mazinho i wnioskowanie o bany dla usera, który ożywia to forum i pisze niebanalne posty z analizą taktyczną oraz kadrową to krotochwila lub sabotaż. Przecież czasami w prosektorium panuje większe ożywienie wśród jego rezydentów niż tutaj :] No ale jak ktoś chce by to forum zajmowało się tylko przepychankami między poszczególnymi użytkownikami i jedynym czynnym wątkiem był ten o Piotrku Świście - to faktycznie ban dla mazinho jest konieczny.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-05-12, 07:13   

mazinho napisał/a:
lomboNET napisał/a:
Pisałeś że jest klepniety :)

Bo wszystko na to wynika/ło.

Problem polega na tym, że przesłanki zamieniasz na pewniki. Nie piszesz "wszystko na to wskazuje, moim zdaniem, najprawdopodobniej, itp.", tylko podajesz rzekome "fakty". Zamiast pisać "Jutro prezes Zmora oficjalnie potwierdzi podpisanie umowy z Niemcem." napisz "Jutro prezes Zmora ma oficjalnie potwierdzić podpisanie umowy z Niemcem." Twój informator nie po raz pierwszy robi Cię w bambuko i przez to Twoje wpisy stają się "pudelkowe". No bo jak w świetle powyższego traktować dywagacje na temat udziału Kaia w treningach na Jancarzu? Ja wiem, że fajnie jest być dobrze poinformowanym i być pierwszym z newsami, ale jeśli te newsy okazują się babolami, to sam wiesz... Wiarygodność spada, narażenie na kpiny itd. Jedyne, co Cię może teraz uratować, to faktyczne podpisanie umowy z Kaiem :-)
Co innego natomiast Twoje analizy, koncepcje składu itp. O, na ten temat to można podyskutować!

PavelN11 

Wysłany: 2017-05-12, 08:19   

Bardzo się cieszę z Linusa, super wybór, nawet nie wiedziałem że taka opcja jest możliwa, zresztą z tego co pisano tutaj to chyba żaden z nas się tego nie spodziewał. Sportowo pewnie podobnie do Kaia, ale to nasz chłopak i zna nasz tor, może odpali tak jak w PO trzy lata temu :)
Ciekawe co poszło nie tak przy negocjacjach z Niemcem, bo to że był w klubie już chyba każdy wie.

lomboNET 

Wysłany: 2017-05-12, 09:07   

Latał z klubu do klubu i podbijal stawkę. Tyle.

Mazinho Twoje analizy są rewelacyjne i świetnie się to czyta wiec oby tak dalej!

Natomiast jeśli chodzi o newsy od informatorów to odpuść sobie bo ryzykujesz poślizg :)

sensowny

Wysłany: 2017-05-12, 10:32   

Dla mnie dramat. Poziom Linusa to poziom THJ średnio sobie radzi NICE plż. Huckenbeck jest za to błyskotliwy. Może zrobić i 0 pkt ale i z 8-10 :-x :-x
Ostatnio zmieniony przez sensowny 2017-05-12, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2017-05-12, 11:08   

Dokładnie tak, jak mówisz Sensowny. Może w przyszłym roku uda się ściągnąć ponownie Tomka Gapińskiego ? Może uda się namówić Simona Gustafssona na powrót do żużla ?

Nie rozumiem po co te odgrzewane kotlety. Linus nie sprawdził się totalnie i nawet jeden mecz nie może tego zmienić, choćby nie wiem, jak ważny był. Po co ściągać kogoś, kogo znamy i wiemy, że nic z tego nie będzie. Trzeba sprawdzać innych, stawiać na nowych, próbować innych rozwiązań.

Pisaliście, że Kai pewnie podbijał stawki. A Linus będzie za talerz zupy jechał tak ? Pewnie było tak, że Kai chciał więcej, ale chyba warto zainwestować w kogoś, kto mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę.

Szczerze mówiąc, wole Kamila Nowackiego albo Alana Szczotkę w składzie, bo to przyniesie korzyści w przyszłości, niż oglądać drewnianego Linusa.

mariano901229 

Wysłany: 2017-05-12, 11:50   

Dla mnie osobiście Linus to opcja bardzo dobra. Dlaczego lepsza niż Kai, a no dlatego, że zna nasz tor, chłopak którego my znamy. Ma motywację dodatkowo by wrócić na stałe do nas. Poza tym wierzę, że mu PUK pomoże dobrać przełożenia jeżeli nie będzie szło na nasz tor. Linus zachwalał w 2013 jazdę z nim w parze więc... Dlaczego się nie sprawdził ? w 2013, 2014 jeździł całkiem całkiem. Ja od niego nie wymagam dwu cyfrówki. Na obecną chwilę to Linus > THJ.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-05-12, 12:00   

Ja na to patrzę inaczej, moim zdaniem Linus nie ma być poziomem KK, ale w tym wypadku liczy się każde oczko - i tutaj jeżeli Linus przywiezie 3-4 oczka, one mogą zaważyć na wygranym meczu. Rolą trenera jest już odpowiednie ustawienie jego tak aby trafiał na najsłabszych zawodników rywala.

Nie zgadzam się z opinią o wystawieniu Szczotki lub Nowackiego. Linusa stać żeby przynajmniej pokonywać Smektałę i Kuberę, a już z juniorów Falubazu to pewnie wciągnie nosem, a i pewnie z Karpovem i Hampelem będzie w stanie powalczyć. Nowacki ze Szczotką tego nie gwarantują.

Ja myślę, że dla nas wobec absencji KK najważniejsze jest pokonanie Leszna i Zielonej Góry nawet minimalnie bez perspektywy bonusa tak aby zapewnić już sobie Play Off, bo to jest najistotniejsza część sezonu.

Mazinho, ja wcale nie chciałem Cię atakować w poście w którym napisałem o banie dla Ciebie. Ja po prostu chciałem Ci uzmysłowić, że niekiedy przekraczasz granice dobrego smaku. Pisanie o końcu sezonu KK było postem na poziomie Ostafińskiego. Nie pisz o Twoich wiadomościach w sposób tak butny i pewny. Jeżeli byś pisał w formie "być może, coś słyszałem" brzmiałoby to inaczej.

Fajnie analizujesz pewne sprawy, jesteś forumowiczem na poziomie tylko przestań pisać bajki wyssane z palca, bo naprawdę nie przynosi to renomy takiemu forumowiczowi jak Ty.

PS. Nadal uważasz, że nie mam nic konstruktywnego do napisania ;-)
PS2. Huckenbeckowi się nie dziwie - on dobrze wie, że w Stali pojedzie w jednym, góra w dwóch meczach - natomiast GKM ma na tyle słabą kadrę, że łatwiej będzie mu przebić się do zestawienia.
Ostatnio zmieniony przez marcin_crx 2017-05-12, 12:03, w całości zmieniany 2 razy  

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-05-12, 12:01   

A ja uważam, że lepszy Linus niż THJ i podobnie jak Kai może okazać się dobrym rozwiązaniem, ale czy lepszym? Tego nie wiemy. Wylewacie tutaj pomyje na chłopaka, że drewniany, że lepiej juniora, a co napiszecie jak zrobi 6-8 punktów? A Kai w Grudziądzu pojedzie i zrobi (0,0,1).
Wiadome jest to, że żaden z wyborów nie zastąpi Kasprzaka, a jak pojedzie Linus? Zobaczymy w meczu z Lesznem.
Osobiście po tym kontrakcie, nie wierzę, że Niemiec też do nas dołączy. Pewnie wyląduje w Grudziądzu bądź jakimiś klubie z Nice.

lomboNET 

Wysłany: 2017-05-12, 14:00   

Pamiętajcie że KK nie wiadomo kiedy wróci a nie daj Boże jeszcze jakaś kontuzja i jesteśmy w d...

Trzema zawodnikami nic nie wygramy i lecimy z ligi.
Gadanie o jeździe ze Szczotkami jest niepoważne. To okienko jest ostatnie by wziąć kogoś kto coś potrafi.

Wzięli Linusa? W porządku. Widać uważają że jest to najlepsze rozwiązanie na ta chwile. Skąd wiecie jak wyglądały negocjacje z Kaiem? Może zażądał kosmosu?
Zarząd wie co robi. Nie raz to udowodnił. Także więcej spokoju i mniej koncertów życzeń bo to bezcelowe.

A Linusowi należy się wsparcie bo pokazał juz ze potrafi. Bez niego nie było by DMP 2014.

Thorgal 

Wysłany: 2017-05-12, 14:39   

Forma Linusa i Kaia to ta sama niewiadoma. Zawodnik na 0 lub na 6 pktów.
Różnica między nimi tkwi gdzie indziej. Niemiec to zawodnik perspektywiczny jak Fricke. Linus to zawodnik, który w tym sporcie już wiele nie zawojuje niczym THJ. Akcje Niemca mogą iść tylko w górę. Szweda w dół lub na tym samym poziomie.

Osobiście, nie znając szczegółów, uważam, że można było powalczyć o Niemca może trochę mocniej. A nuż wypaliłby i mielibyśmy ciekawego kandydata do składu na przyszłe lata. Opcja z Linusem jest z góry ustaloną tymczasową zapchajdziurą. W Wybrzeżu też nie błyszczy w tym sezonie.

Wiadomo, lepsze to niż junior na seniorkę. Może jeszcze udałoby się o Cooka zawalczyć?

mariano901229 

Wysłany: 2017-05-12, 14:59   

Thorgal napisał/a:
Niemiec to zawodnik perspektywiczny jak Fricke. Linus to zawodnik, który w tym sporcie już wiele nie zawojuje niczym THJ. Akcje Niemca mogą iść tylko w górę. Szweda w dół lub na tym samym poziomie.

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że Kai to zawodnik perspektywiczny, a Linus już nie... po zawodach w Best Pairs ? W 2016 Niemiec odjechał raptem dwa mecze w Polonii Bydgoszcz, dwa które rewelacyjne nie były dając mu średnią biegową 1,364 w I lidze no wynik oszałamiający. Różnica w wieku ? 3 lata między nimi. Nie jestem obrońcą Linusa, ale dlaczego tak nisko cenicie jego umiejętności, a tak przeceniacie Niemca ?

Równie dobrze można było w 2010 roku powiedzieć, że z takiego Iversena to już nic nie będzie.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-05-12, 16:28   

Też mi się wydaje że Huckenbeck byłby lepszy od Sundstroema.
Ale czy faktycznie by tak było,o tym już się nie przekonamy.
Chyba że Niemiec pokaże się w GKM i wtedy zobaczymy jego zdobycze punktowe.
Niemiec to nowa nie odkryta jeszcze karta z dużymi nadziejami,które pompują kibice.
Dobrze wypadł w pierwszym turnieju SBP i głównie to powoduje że wszyscy uważają że
stać Go na skuteczną jazdę w Elidze.
Natomiast Szwed już jeżdził w naszych barwach i jakby to powiedzieć--latawcem nie był.
Owszem wypalił w finale 2014,ale był to jedyny taki super mecz,kilka razy zakręcił się też
koło 5-6 pkt,czyli przedział jaki potrzebujemy po utracie KK.
Teraz jednak ma za zadanie pojechać skutecznie w meczach u nas i zrobić jak najwięcej
punktów się da.Myślę że po treningach w Gorzowie stać go będzie na te 4-5 pkt.
Czas pokaże czy zarząd postawił na właściwego konia.
Szkoda by było roztrwonić taki dobry początek ligi.

pimpsson 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-05-12, 16:40   

Sprawa jest prosta - Linus ma za zadanie zdobyć 5 pkt. Pozostali seniorzy muszą zrobić 40 i juniorzy 1 pkt. Plan minimum i 46 jest
Je...ał ich pies!!!"

bolo73 

Wysłany: 2017-05-12, 17:23   

A nie mówiłem (pisałem), że Kai za drogi a włodarze gadają z Linusem?
Info zawsze u źródła. Poza tym Linus bardziej agresywny od Szkopiny a najbliższe mecze to nie przebieżka dla grzecznych chłopców.

sensowny

Wysłany: 2017-05-12, 18:00   

mariano901229 napisał/a:

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że Kai to zawodnik perspektywiczny, a Linus już nie... po zawodach w Best Pairs ? W 2016 Niemiec odjechał raptem dwa mecze w Polonii Bydgoszcz, dwa które rewelacyjne nie były dając mu średnią biegową 1,364 w I lidze no wynik oszałamiający. Różnica w wieku ? 3 lata między nimi. Nie jestem obrońcą Linusa, ale dlaczego tak nisko cenicie jego umiejętności, a tak przeceniacie Niemca ?

Równie dobrze można było w 2010 roku powiedzieć, że z takiego Iversena to już nic nie będzie.

Wystarczy poczytać forum wybrzeża co sądzą kibice Wybrzeza na temat Linusa. Posty typu "Uff że sobie poszedł" ... Różnica miedzy Sundstroemem jest taka że gość ostro się przygotowywał do ligi polskiej i nie zachwycał a Huckenbeck praktycznie wcale sie nie przygotowywal i nie zachwycał. Nie ma co Niemca oceniać po wystepach w NICE bo na elige na pewno został by poważnie dosprzętowiony.

rav_gorzow

Wysłany: 2017-05-12, 18:40   

pimpsson napisał/a:
Sprawa jest prosta - Linus ma za zadanie zdobyć 5 pkt. Pozostali seniorzy muszą zrobić 40 i juniorzy 1 pkt. Plan minimum i 46 jest

1pkt to mają z urzędu . Do tej pory robili jakiś punkty na przeciwnikach ; więc i tym razem proponuję wymagac od nich choc 2 pkt.

As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-05-12, 20:16   

A ja powiem tylko tyle że jestem zawiedziony postawą naszego prezesa jak można tak sobie upraszczać prezesowanie zamiast spiąć poślady i ściągnąć na te dwa trzy mecze kogoś kto ma ochotę coś w żużlu osiągnąć młodego z jajcem i ochotą do walki. Linus to dno i najgorsze że każdy z nas wie na co go stać czyli na wielki G.....o

darkis 

Wysłany: 2017-05-12, 20:19   

hahahah, co niektorym to nigdy nie mozna dogodzic, jest Linus i koniec!!!!
Mam nadzieje ze zdobytymi puktami zamknie co niektorym tutaj usta.!!

Marek 

Wysłany: 2017-05-12, 21:27   

Cytat:
A ja powiem tylko tyle że jestem zawiedziony postawą naszego prezesa jak można tak sobie upraszczać prezesowanie zamiast spiąć poślady i ściągnąć na te dwa trzy mecze kogoś kto ma ochotę coś w żużlu osiągnąć młodego z jajcem i ochotą do walki. Linus to dno i najgorsze że każdy z nas wie na co go stać czyli na wielki G.....o

Młodego z jajcem ? Oprócz Linusa i Kaia to ........ Ale super podejście zbluzgać SWOJEGO zawodnika że jest dnem ... Brawo !

Cytat:

Zgadzam się tylko co poniektórzy mają krótką pamięć :)

Osobiście nie byłem i nie jestem zwolennikiem powrotu Linusa ale nie wolno skreślać chłopaka tak od razu :-| Tylko Prezes i zarząd wiedzą dlaczego niema u Nas Niemca . My tylko możemy się domyślać że chodziło o ....kasę ;-) Pozdrawiam

Thorgal 

Wysłany: 2017-05-12, 22:05   

A co z Cookiem? Wędruje gdzies czy dalej niechętny?

Odpowiedz do tematu