Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złamany obojczyk Kasprzaka. Co dalej?
Autor Wiadomość
mekto72 

Wysłany: 2017-05-09, 12:39   

Mazinho pisze bardzo sensownie,to po pierwsze.Po drugie jeśli sprawdzi się opcja z Kaiem to ja już bym był spokojny. Od dawna obserwuje tego zawodnika i powiem wam, że jest duża szansa ,iż w Gorzowie by się rozwinął. Dla samego żużla do też dobra promocja,toć Niemcy za miedzą. Trzymajmy kciuki za ten transfer i serdecznie go tu powitajmy. NIECH POCZUJE MOC STALECZKI.

coolbigman 

Team: <<< Stal >>>
Wysłany: 2017-05-09, 12:43   

Zapewne zakontraktują Kaia Huckenbecka... 

Ciekawe opcje któe jeszcze zostają to: 

- Jurica Pavlic
- Mikkel Bech

mazinho 

Wysłany: 2017-05-09, 12:49   

marcin_crx napisał/a:
Może tu jest nasze wzmocnienie?

http://www.przegladsporto...2587,1,984.html

Ja byłbym za!

To jest opcja nierealna. Oczywiście Szymon dobrze się czuje u nas na torze, wywalczył tu kiedyś nawet tytuł najlepszego juniora w Polsce. Jednak prezes Rusko nie jest taki głupi i będzie bronił interesów własnego klubu. Poza tym, jakby już go mieli wypożyczyć to do 1 ligi (np. rodzinna Bydgoszcz) lub do Rybnika (który się po niego zgłosił), bo miałby tam zapewnione starty. A u nas mógłby liczyć na dwa starty i nic więcej.

Tak jak pisałem, Huckenbeck jest dogadany, ale wiadomo jak to jest, gdy jeszcze nie ma nic na papierze. Nie jest wykluczone (jak po operacji Kasprzaka nastąpią jakieś komplikacje i dłuższa przerwa), to zabezpieczymy się i podpiszemy umowę z jeszcze jednym obcokrajowcem. Chodzi tu o Craiga Cooka, jednak ten zawodnik nie bardzo się pali do startów w Polsce...

[ Dodano: 2017-05-09, 13:51 ]
coolbigman napisał/a:

Ciekawe opcje któe jeszcze zostają to: 

- Jurica Pavlic
- Mikkel Bech

Tylko Pavlic od dwóch lat jeździ już bardziej amatorsko, startując jedynie w jakiś słabo obsadzonych turniejach/zawodach. Bech też zanotował ostry zjazd w dół i w tym roku za wiele startów nie miał, a podobnie jak przy Pavlicu "kuszące" jest tylko nazwisko..

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2017-05-09, 16:07   

Lekarze szacują na 4 tygodnie przerwę KK.

Nie jest dobrze, wygląda na to, że z Lesznem bez niego, a i prawdopodobnie z Falubazem też będziemy musieli sobie radzić w osłabieniu.

Jedyne marne pocieszenie jest takie, że KK był w zdecydowanie w najsłabszej formie z naszej 5 seniorów i faktycznie jeżeli zatrudnimy Kai'a Huckenbecka to wystarczy 5-6 oczek to nadrobi szacunkowy wynik KK.

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2017-05-09, 18:13   

marcin_crx napisał/a:
Lekarze szacują na 4 tygodnie przerwę KK.

Nie jest dobrze, wygląda na to, że z Lesznem bez niego, a i prawdopodobnie z Falubazem też będziemy musieli sobie radzić w osłabieniu.

Jedyne marne pocieszenie jest takie, że KK był w zdecydowanie w najsłabszej formie z naszej 5 seniorów i faktycznie jeżeli zatrudnimy Kai'a Huckenbecka to wystarczy 5-6 oczek to nadrobi szacunkowy wynik KK.

Parę lat temu, gdy można było Z/ztkę za KejKeja zrobić już Falubazy miałyby sraczkę :P
Pamiętacie jaką przysługę oddał nam kiedyś D. Nermark :)

coolbigman 

Team: <<< Stal >>>
Wysłany: 2017-05-09, 21:00   

Tomas H. Jonasson 0,0,0,0 = 0

Jonasson na własnym torze w Szwecji pojechał fenomenalnie. Jak by został to było by bardziej osłabienie niż wzmocnienie. I pewnie by pojechał... Nic by nie stracił bo zapewne by nie przekroczył granicy punktowej zabraniającej wypożyczenie. :P A tak realna jest opcja Kaia Huckenbecka której staje się zwolennikiem. :)

S.Chomski widział jego dyspozycje i na pewno nie była ona Extaligowa a i nie wiadomo czy na 1 ligę starczy bo w tym roku jest mocna. :)

mazinho 

Wysłany: 2017-05-09, 22:23   

coolbigman napisał/a:

S.Chomski widział jego dyspozycje i na pewno nie była ona Extaligowa a i nie wiadomo czy na 1 ligę starczy bo w tym roku jest mocna. :)

cool ja mówiłem o podejściu trenera do funkcji rezerwowego. Chodziło mi o przygotowanie go do tej funkcji poprzez zabranie na zgrupowanie, danie zaufania, dopasowania sprzętu do toru, trenowania, czy zapewnienia większej ilości sparingów. Jestem przekonany, że przy odpowiednim podejściu by gwarantował walkę z juniorami przeciwnej drużyny, a także walkę z najsłabszym seniorem rywala.

A jeszcze jedno. Rozmawiałem dziś z osobą będącą blisko naszego klubu i na prawdę obawiają się o tą czwartkową operację Kasprzaka. Ponoć w najczarniejszej wizji w grę wchodzi nawet....odpukać koniec sezonu. Nikt teraz przed tą operacją nie chce się wypowiadać ile Kasprzakowi zajmie czasu dojście do siebie, bo trzeba poczekać jeszcze parę dni. Jednak na 95 % KK-eja zabraknie w meczach z Unią i Falubazem.

A co do Huckenbecka. On dostał ofertę tylko wysokiej kasy za punkty, bez żadnej kasy za podpis i bez kasy na przygotowanie sprzętowe do ligi. Niby na gębe wszystko dogadane, ale póki papierka nie ma, to nic nie jest pewne. Bo nie zdziwie się, jak może Niemiaszek grać na dwa fronty i czekać na ofertę, która da mu kasę za podpis i jeszcze zagwarantuje mu skład. U nas tego na pewno nie dostanie. W przypadku przedłużającej sie rekonwalescencji Kasprzaka możemy zakontraktować dwóch nowych seniorów. Z tego co też wiem ofertę otrzymał Craig Cook. Jedno jest pewne - nie zazdroszcze Zmorze.

W naszym przypadku kluczowa będzie czwartkowa operacja Kasprzaka. Choć nikt z naszego klubu się oficjalnie nie wypowiada na temat powrotu Kasprzaka, to jest spora niepewność...Trzeba trzymać kciuki, że aż tak źle nie będzie. W 2014 roku równiez była groźba końca sezonu, a Krzysiek zacisnął zeby i odjechał najlepszy swój sezon w karierze.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-05-10, 15:11   

mazinho napisał/a:
coolbigman napisał/a:

A jeszcze jedno. Rozmawiałem dziś z osobą będącą blisko naszego klubu i na prawdę obawiają się o tą czwartkową operację Kasprzaka. Ponoć w najczarniejszej wizji w grę wchodzi nawet....odpukać koniec sezonu. Nikt teraz przed tą operacją nie chce się wypowiadać ile Kasprzakowi zajmie czasu dojście do siebie, bo trzeba poczekać jeszcze parę dni. Jednak na 95 % KK-eja zabraknie w meczach z Unią i Falubazem.

Przyznam szczerze - Ciebie naprawdę powinni zbanować za pisanie takich głupot.

Skąd Ty masz takie źródła i takie bzdury rozsiewasz?

mazinho 

Wysłany: 2017-05-10, 17:16   

Cytat:

Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania, to czasami lepiej zamilczeć.

Dla mnie też absurdalny wydaje się fakt, że obojczyk, który można wyleczyc w 2 tygodnie może spowodowac koniec sezonu. Jednak nie jestem medykiem, nie wiem jak wygląda dokładnie sytuacja zdrowotna Kasprzaka. Podałem tylko informację, że w najczarniejszych wizjach, taka sytuacja jak koniec sezonu jest brana pod uwagę. Jutro wieczorem będzie wszystko wiadome, miejmy nadzieję, że nie jest az tak źle, a w tej poznańskiej klinice KK-eja dobrze poskładają.

A co do źródeł zostawie to dla siebie.

leszek 

Wysłany: 2017-05-10, 22:09   

marcin_crx napisał/a:

No widzisz . Nie do konca . Wystarczylo dzisiaj posluchac magazynu zuzlowego . Opowiedzial P. Chomski jak wyglada sytuacja . Wcale to rozowo nie wyglada i przychylabym sie do Mazinho . Nie chcialem sie w to zaglebiac , ale jezeli juz to jutro postaram sie pogadac z kims i napisze .
Żrodlo mam 100% pewne , jak nie mylilem sie o pozostaniu Pawlickiego i Puka . To i w tym teamacie sie zorientuje . Oby jednak wszyskie dywegacje wziely w łeb i Krzychu jednak szybko wrocil na tor .

mekto72 

Wysłany: 2017-05-11, 07:14   

Oby jednak wszyskie dywegacje wziely w łeb i Krzychu jednak szybko wrocil na tor .[/quote]
Albo, żeby pozyskali Niemiaszka. Nie wiadomo jaka będzie forma Krzyśa po rehabilitacji, już teraz nie było najlepiej a myślę, że Kai wcale nie zrobi mniej punktów od KK.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2017-05-11, 09:28   

Moim zdaniem do poprawki powinien być regulamin Z/Z.

Nie może tak być żeby za drugiego w zeszłym sezonie zawodnika klub nie mógł stosować Z/Z.

Moim zdaniem trzech zawodników to przesada, ale za dwóch jak najbardziej powinna być możliwość stosowania wspomnianej rezerwy.

bolo73 

Wysłany: 2017-05-11, 15:35   

Jak wiadomo nasi gadają z Kaiem, który za dwa starty chce osiemdziesiąt tysi, Linusem i Cookiem. Na poważnie też myślą o trzecim juniorze bo coś przebąkują, że żaden z tych trzech muszkieterów nie gwarantuje satysfakcjonującej zdobyczy. Robi się naprawdę ciekawie bo jak nie podejmą decyzji w tym tygodniu to każdemu z nich będzie naprawdę ciężko wjeździć się w nasz tor w kilka dni. KK dzisiaj operacja w Rehasporcie tak więc jutro będzie wszystko wiadomo.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2017-05-11, 16:54   

Czyżby to była prawda?
Chyba najlepsza opcja.
http://m.gorzow.eska.pl/s...-ma-plan/438849

A tu taka ciekawostka.....Bartek i Kai
http://sportowefakty.wp.p...yscig-2-lublana
Ostatnio zmieniony przez marhyl 2017-05-11, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  

diego'K 

Wysłany: 2017-05-11, 17:03   

Chyba mozna juz pogratulowac zarządowi bardzo slusznej decyzji jaką jest zakontraktowanie Kaia!
Własnie 15 min temu mijałem busa Niemca ktory zmierzal w kierunku stadionu.
8-)

Wierze w chlopaka mocno i mam nadzieje że szybko połapie się z torem.

yellow-blue

Wysłany: 2017-05-11, 17:38   

bolo73 napisał/a:
Jak wiadomo nasi gadają z Kaiem, który za dwa starty chce osiemdziesiąt tysi.

Za sam przyjazd? Nawet jak zrobi 0,0? To jak zrobi komplet 15 to będzie chciał 100 tys? Jakoś nie chce mi się wierzyć w tak duże kwoty. W końcu to dla niego szansa też, żeby się pokazać.

mazinho 

Wysłany: 2017-05-11, 17:55   

bolo73 napisał/a:
Jak wiadomo nasi gadają z Kaiem, który za dwa starty chce osiemdziesiąt tys.

Po pierwsze nie gadają, tylko Niemiec juz jest dogadany. Warunki były ustalone już w 24 h od upadku Kasprzaka w meczu ligowym, a dziś Kai był w klubie załatwić formalnosci, ale nie wziął jeszcze udziału w treningu. Jutro prezes Zmora oficjalnie potwierdzi podpisanie umowy z Niemcem. Brawo dla zarządu, bo to była najlepsza z możliwych opcji. Niemca będzie można zobaczyć pierwszy raz na torze w Gorzowie na najbliższym treningu Stali, który odbędzie się...dopiero w przyszły czwartek, na 3 dni mecz meczem z Unią. Miejmy nadzieję, że trzy dni treningów starczy, aby się dopasować do tego toru.

Po drugie, Niemiec za podpis, ani ekstra kasy za udział nie dostanie. Dostanie za to bardzo wysoką kasę za punkt, zgodnie z nasza filozofią - ten dobrze zarabia, co dobrze punktuje. I faktycznie tyle zarobi, pod warunkiem przywiezienia 8-10 punktów z bonusami w jednym meczu.

I jeszcze jedno. Trwa jeszcze rozglądanie się za drugim zawodnikiem. Tak jak pisałem wcześniej nasz klub chce się ubezpieczyć na wypadek jeszcze jakiegoś odpukać urazu w drużynie. I nie będę rzucać nazwiskami, bo na razie nic jeszcze nie wiadomo, a później jeden z drugim mi wytknie, że pisze głupoty.

PS I całe szczęście, że wszystko dobrze jest z Kasprzakiem. Jednak nie ma co na niego wywierać presji, aby wracał na mecz z Falubazem. Niech nie przyspiesza powrotu na tor, a niech weźmie udział w meczu, kiedy będzie w 100% sprawny.
Ostatnio zmieniony przez mazinho 2017-05-11, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

yellow-blue

Wysłany: 2017-05-11, 18:15   

mazinho napisał/a:
Po drugie, Niemiec za podpis, ani ekstra kasy za udział nie dostanie. Dostanie za to bardzo wysoką kasę za punkt, zgodnie z nasza filozofią - ten dobrze zarabia, co dobrze punktuje. I faktycznie tyle zarobi, pod warunkiem przywiezienia 8-10 punktów z bonusami w jednym meczu.

No i to rozumiem. Prawidłowo. Płacenie z góry takiej kasy byłoby co najmniej głupie.

mazinho napisał/a:
Niemca będzie można zobaczyć pierwszy raz na torze w Gorzowie na najbliższym treningu Stali, który odbędzie się...dopiero w przyszły czwartek, na 3 dni mecz meczem z Unią. Miejmy nadzieję, że trzy dni treningów starczy, aby się dopasować do tego toru.

Może w czwartek dzisiaj jednak? :-| cały tydzień będzie marnował czas zamiast się wjeździć w tor? Coś nie tak.

mazinho 

Wysłany: 2017-05-11, 18:26   

Cytat:

Może w czwartek dzisiaj jednak? :-| cały tydzień będzie marnował czas zamiast się wjeździć w tor? Coś nie tak.

Dzisiaj nie wziął udziału, bo zapewne umowa z naszym klubem zacznie oficjalnie obowiązywać od poniedziałku (bo od 15 oficjalnie okienko transferowe się otwiera). A jakby wziął udział w treningu i jakby sobie coś zrobił - to miałby problem.

A w nastepnym tygodniu w poniedzialek i wtorek są DMPJ, gdzie jeździ cała nasza juniorska kadra. Do tego we wtorek jedzie liga szwedzka. Najbliższy trening będzie dopiero właśnie za tydzien. I wtedy pojawi się Huckenbeck.

yellow-blue

Wysłany: 2017-05-11, 18:35   

mazinho napisał/a:
A w nastepnym tygodniu w poniedzialek i wtorek są DMPJ, gdzie jeździ cała nasza juniorska kadra. Do tego we wtorek jedzie liga szwedzka. Najbliższy trening będzie dopiero właśnie za tydzien. I wtedy pojawi się Huckenbeck.

Ale Kai nie jeździ w Szwecji, ani nie jedzie w DMPJ, więc liczę na to, że od poniedziałku będzie trenował ;-) nie trafia do mnie argument, że muszą być wszyscy, żeby zorganizować trening.. Spod taśmy pojadą sobie w czwartek, a tymczasem niech ogarnia sam tor.

Shizer12 

Wysłany: 2017-05-11, 20:29   

Bardzo dobry wybór zarządu, mocno wierzę w chłopaka.
Ciekawi mnie teraz tylko jak rozstawi pary Pan Chomski :D

Jeszcze jedno, moim zdaniem Prezes Zmora zakontraktowanie Niemca ogłosi dopiero 15 maja. :-P

lomboNET 

Wysłany: 2017-05-11, 20:40   

Ciekawe po co pojechał do Grudziądza. ..

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2017-05-11, 21:32   

Mazinho - widzę, że ban jednak Cie niczego nie nauczył :-)

Cytat:
Jutro prezes Zmora oficjalnie potwierdzi podpisanie umowy z Niemcem.

Czekamy... Oby tak było.

lomboNET 

Wysłany: 2017-05-11, 22:06   

Jak okaże się to nieprawdą to Iman umieścisz mu status pod nickiem "gorzowski Ostafiński" :)

No nic, czekamy do jutra.

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-05-11, 22:28   

Już Ostaf na SF wybija nam Kaia z głowy. Ma być Linus. Mazinho, bój się :-)

Odpowiedz do tematu