Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unial Leszno - Stal Gorzów (I kolejka) - Czas zacząć. . .
Autor Wiadomość
skaut20 

Wysłany: 2009-04-06, 14:04   

A ja uważam że to jakiś rodzaj strajku zawodników nie wiadomo o co dokładnie się rozchodzi ale coś tu jest nie tak nie wieże żeby Gollob przywiózł tylko 4 punkty z powodu słabszego dnia czy coś takiego jeśli chodzi o maszynę to czy on ma jedną ???
TU CHODZI O KASĘ I TYLKO O KASĘ.
Być może to jest jakiś rodzaj protestu za obniżenie kontraktów - tak szczerze mówiąc jak by się nie zgodzili to mogli by być w jeszcze gorszej sytuacj niż niki czy grek - mam nadzieję że lada moment to się wyjaśni.

master

Wysłany: 2009-04-06, 14:13   

mateusz napisał/a:
Witam serdecznie fanów z Gorzowa :)
Tak czytam Wasze wypowiedzi, czytam relacje z tego meczu i przyszła mi na myśl jedna zasadnicza rzecz; w moim odczuciu tor na wczorajszy mecz był ewidentnie spreparowany a gospodarze byli idealnie do niego dopasowani i wiedzieli jak jechać. Dziwne jest to, że po równym początku meczu nagle liderzy Stali zaczynają po prostu odstawać. Wątpię aby byli przygotowani gorzej sprzętowo czy kondycyjnie do sezonu od żużlowców Unii Leszno.
Podobną praktykę stosowała Unia Tarnów od połowy sezonu 2005....tor był tak przygotowywany, że jedynie miejscowi wiedzieli jak na nim jechać - nie mówiąc już o szybkim dopasowywaniu się do niego.

jak leszno final przegralo bo zle przygotowali tor to nikt nie pisal bo to i tak, ale jak jest na odwrot to tak puiszecie, wlasny tor to jest handicap gospodarza i moze sobie robic z tym torem co chce, gorzow przegral bo byl slabszy, 0 taktyki, jak mozna slabego holte z juniorem puszczac (pomijajac wyniki z meczu), komarnicki obiecywal kupe kasy a potem renegocjuje, bez urazy ale tez by sie wkurzyl i zastrajkowal jak bym np. zarabial 3000zl miesieczniem jest kryzys i mi obnizaja i zarabiam 1800 nmiesiecznie....gorzow mial aspiracje na medal a tu alka o utrzymanie...

TYLKO UNIA!

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-04-06, 14:15   

Ja jestem gotów zgodzić się ze zdaniem kolegi wyżej, skauta20. To przecież niemożliwe, że wszyscy nasi zawodnicy pojechali poniżej krytyki. No może z wyjątkiem Zagara, który tak naprawdę pierwszy raz jeździ w Stali i naprawdę chciał się pokazać. Nie wiem, inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć.
Co do wyjazdu to trapi mnie jedno pytanie. Czy już za każdym razem będziemy jechać z mentownią i to oni będą decydować kiedy będzie postój i gdzie??? Jeśli tak to wyjazdy autokarami stracą trochę swój urok ;-)
Ale ogólnie to co my, kibice pokazaliśmy w Lesznie to ekstraklasa, no może poza tą bójką :-/
..."Unia sia pali!" :mrgreen:

master

Wysłany: 2009-04-06, 14:24   

w lesznie byl ciezki tor, a zawsze byl twarty lekki i latwy a gorzow jest slaby i sobie poradzic nie moze

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-04-06, 14:25   

Cytat:
w moim odczuciu tor na wczorajszy mecz był ewidentnie spreparowany a gospodarze byli idealnie do niego dopasowani i wiedzieli jak jechać. Dziwne jest to, że po równym początku meczu nagle liderzy Stali zaczynają po prostu odstawać.

To tutaj wypowiedz Golloba: "Przegrala cala Stal, nie tylko Gollob, wiec nie wincie wylacznie mnie za ten wynik. Ze swojej strony moge powiedziec, ze juz na poczatku zawodow stracilem najlepszy silnik na ten tor. W tym momencie bylo praktycznie po herbacie".

To jednak nie tor a sprzet, bo skoro mozna przygotowac jeden to mozna i inne. Pytanie tylko czy nasz kapitan, lider.. powinien miec jeden silnik - motocykl na ten tor? :roll: Czy warto bylo oddawac biegi w sparingach po dwoch gonitwach?

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-04-06, 14:44   

Z wysokości trybun tor się wydawał przyczepny i to nawet bardzo. Nie szukałbym przyczyn porażki w torze, bo ten akurat był szybki i w moim odczuciu do walki. Zresztą pokazał to Jarek Hampel i to na do widzenia w 15 biegu, jak gładko z 4 miejsca przesunął się na 2 i jeszcze odstawił naszych. Jak się jedzie na osiołkach, to nie ma się prawa wygrać meczu czy biegu.
Zresztą przygotowanie sprzętowe Hampela i Adamsa do meczu, to była poezja. Rakiety nie z tej ziemii i tylko żal i wstyd było patrzeć, jak Gollob nie dawał rady Shieldsowi czy Pavlicowi

Tak więc torem nie ma się co tłumaczyć, bo to tylko świadczy o kompletnym braku przygotowania do meczu i tylko powoduje frustracje nas kibiców. To samo tłumaczenia Golloba co do sprzętu - 1 motor na całe zawody???? No i testowanie 4 maszyn w 5 biegach podczas meczu ligowego - (??????????????????????????????????????)

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-04-06, 15:04   

Tor był bardzo dobry i to nie powinien być problem. Zastanawia mnie coś innego. Rok temu Unia przygotowała tor twardy i ewidentnie walczaki typu Baliński, Pavlic słabo sobie na nim radzili... Czernicki przed meczem w wywiadzie w połowie tygodnia powiedział, że tym razem takiej wpadki nie będzie. Ja nie wiem, nie znam się na przygotowaniu sprzętu, ale od razu pomyślałem sobie, że w takim razie tor będzie bardzo przyczepny. A ja po meczu słyszę komentarze, że spodziewaliśmy się twardszego toru :shock: JAK TO JEST MOŻLIWE? Może to są faktycznie dzieci we mgle?

master

Wysłany: 2009-04-06, 15:30   

Cytat:
No i testowanie 4 maszyn w 5 biegach podczas meczu ligowego

on mial wyjebane na mecz, komarnicki kase odcial to jakis protest musi byc, mimo ze sie zgodzil i mowil ze nie ma problemu...on testowal na gp a mecz mial gleboko w dupie

maxmatecki 
Stal Gorzów!

Team: Coca C...a
Wysłany: 2009-04-06, 15:37   

Heja!Moze ktos wie czemu Ho;ta i Zagar przebrali kewlary?To tez ich protest?

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-06, 15:56   

Zawodnicy dali dupy a wy gadacie o protestach .. Tak nie wyplacalny jest nasz klub już przed pierwszym meczem.Jak Gollob sobie testuje 4 motocykle w 5 biegach i tłumaczy się brakiem silnika . To co tylko jeden silnik ma przygotowany ? a na Gp ma 3-4 ... Smiech. Gollob myślal ,że jak co roku robi 15 -16 punktów w GP i w lidze to i ,że w tym roku tak będzie.Podobała mi się wypowiedź Komara o tym,że ma nadzieje,że zawodnicy nie przyjdą do kasy klubowej po tym spotkaniu. Ja też mam taką nadzieje.

Pao 

Wysłany: 2009-04-06, 16:05   

Po tym co nasi kolarze pokazali wczoraj w Lesznie, z usta pana prezesa wlasciwe byloby tylko jedno zdanie: "W niedziele moi zawodnicy jechali za darmo". Z taka jazde (a w sumie jej brak) powinni wracac do Gorzowa na kleczkach, a do elementow przygotowania zima powinni wlaczyc "trening na kolanach" (ksieza z Joba byliby ich trenerami). Z takie mecze nie nalezy sie nawet odrobina pochwaly, rowniez tyczy sie to Zagara - jak wygrywal start to chociaz mogl dowiezc dobra pozycje do mety. U zuzlowcow co podobo jezdza w Stali zauwazalny byl brak mozgu na torze. Rozwiniecie tej mysli zajeloby ze 3 strony, wiec jezeli ktos jest zainteresowany co mam na mysli - zapraszam na pw

mateusz 

Wysłany: 2009-04-06, 16:15   

no cóż, widać, nie wszyscy zrozumieli mojego wcześniejszego posta ale trudno - może faktycznie nie była to kwestia toru ale jeśli mam być szczery to od kiedy w Lesznie robią tor na przyczepnie, nawet Kasprzak mówił w wywiadzie w telewizji(dzisiaj była retransmisja w TVP Sport), że tor był przyczepny. Widać jest więcej do przemyślenia niż można było by się spodziewać.

Przypomina mi się sytuacja analogiczna z Polonią Piła w 2001 roku, kiedy zgrzyt nastąpił po meczu na ich torze z Apatorem Toruń, przegranym nomen omen 32:58...ówczesny prezes Polonii Piła(nie pamiętam jego nazwiska) mówił po meczu, że ,,zawodnicy(Louis, Hampel, Drabik, Karlsson, Jabłoński, Jacek Gollob - takimi nazwiskami dysponowali wtedy) dostali bardzo dużo pieniędzy na przygotowania do sezonu"....mam nadzieję, że przynajmniej krajowa część Gorzowa nie przehulała tych pieniędzy.

Unia_L 
Speedway Fan

Team: Unia Leszno
Wysłany: 2009-04-06, 16:22   

Nie przesadzajcie.

Nasi podeszli z wielkim respektem do tego meczu i solidnie sie do niego przygotowali, bo doskonale pamiętali, ze ledwo co zremisowalismy z wami na własnym torze w zeszłym sezonie.

Jako kibic Unii, ale i zuzla ogółem jestem zniesmaczony postawą Tomka G. Rozumiem, mozna przegrać start i moze w meczu po prostu nie isc, ale udawanie, ze motocykl zdefektował i po 2 kółku zjazd do boksów to juz mocno nie przystoi tak utytulowanemu sportowcowi. Poza tym jestem pełen uznania dla Pavlica, za tą akcje z Gollobem, wg mnie najlepszy wyscig.

Nasi wczoraj nie mieli słabych punktów i pokazali moc. Nie mniej jednak jako kibic Unii nie skreslałbym Stali, bo to tylko pierwszy mecz i na pewno u siebie gollob, holta i cała reszta pojadą lepiej niz w Lesznie.

Co do Was kibiców to spoko, zachowanie bylo praktycznie wzorowe i pomimo, że siedziałem bardzo blisko waszego sektora nie widziałem żadnych bujek. Doping ok, atmosfera miła.

Natomiast zlewke miałem z tej gasnicy i strażaków. Jednostka specjalna z niedziałającą (daje głowe ze podbitą) gaśnicą :D To był śmiech na sali jak ten strazak podleciał z jedną gaśnicą do palącej sie bandy i myślał ze ona wystarczy,nie wspomne ze gaśnica była zaschnięta....... i zonk....to śwadczy o marnym przygotowaniu służb technicznych. Pali sie z dobre 5 minut i 0 reakcji. Ciekawe czy ambulans miał sprawny akumulator, czy brali by go na "pych"... wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd.

Pzdr

lukasz 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-04-06, 17:01   

Można się było spodziewać, że przegramy, no ale żeby aż tyle!? Zawiedli wszyscy zawodnicy, może najmniej krytyki dla PK i Zagara. Jak dla mnie widać było, że po prostu nie radzimy sobie na tym torze, a do tego Tomek jakoś nie może wybrać dobrego sprzętu. Jak on nie jedzie, to czego oczekiwać od reszty? Te 4pkt. Golloba to chyba największa porażka. No trudno, przegraliśmy i trzeba z tym żyć, to dopiero początek sezonu. Oby teraz było lepiej. Jednak chyba nic nie tłumaczy tego, że zawodnicy nie wyszli do nas po meczu... Ale ogólnie bardzo fajny wyjazd. Najważniejsze, że liga już ruszyła ;-)

mc_kssg

Wysłany: 2009-04-06, 17:45   

Jedno slowo - przesadzacie. Owszem jestem zdegustowany postawa naszych, ale nie mozna przekreslac calej pracy zespolu. Traktuje wczorajszy blamaz jako wypadek przy pracy i mam nadzieje, ze ten zimny prysznic podziala mobilizujaco na Stalowcow.

Co do zawodnikow, to nie moge zgodzic sie z Wami i 'jechac' po Gollobie. Zawiodl owszem, jak wiekszosc, tylko, ze byla w tym jakas przyczyna, a nie chce mi sie wierzyc, ze tak nieudane spotaknie w wykonaniu Tomka potworzy sie..A chyba lepiej na poczatku, anizeli w pozniejszych miejmy nadzieje duzo wazniejszych meczach..
Nie mam pojecia jakie sa powody slabej dyspozycji Holty i PK'a .. Brak walki.. tak nie moze byc.. Z kolei nasza juniorka kompletnie nie istniala. Bezbarwny Jonasson, ktory cos tam probal i kompletnie beznadziejny Szewczykowski.. - zle rozwija sie ten chlopak.. zawodnik swojego toru i nic poza tym. Chlopak odstawal od Musielakow(z caly szacunkiem) o 10m po starcie i jeszcze jego wypowiedz po 1 biegu, ze mial dobry moment startowy.. blagam..
Mysle tez, ze leszczynski tor delikatnie ujmujac byl typowo przygotowany pod gospodarza..

Co do kibicow. Liczebnosc znakomita, jakosc tez bardzo dobra..Wiecej takich wyjazdow..Z drugiej strony mysle, ze postawa co niektorych kibicow (wydawoloby sie majacych dawac przyklad) pozostawia wiele do zyczenia.. - mowie tu o incydencie w naszym sektorze.. I jeszcze jedno chcialbym aby regulamin byl przestrzegany i jednoczesnie egzekwowany przez wszystkich uczestnikow ! Mowie tu o naduzywanie alkoholu.. Rozumiem, ze to moze sa 'wazne' osoby, ale prawo jest rowne dla kazdego.
Gorzej byc nie moze.. Walczymy chyba dalej? ;>

marianoitaliano 

Wysłany: 2009-04-06, 18:00   

Co do meczu powoli mi przechodzi bol serca, to poczatek sezonu i przyda sie taki prysznic wiec glowy do gory i musi byc lepiej.
Jedynie za co mam zal do calej drużyny to ze pomimo takiej porazki nie wyszli do nas, wkoncu chociaz tyle nam sie należalo, od tego takze jest MENAGER pan Chomski powinien wziasc wszystkich za D... zeby ruszyli w nasza strone tak jak bylo w zeszlym roku w zielonej i to boli bardziej niz porażka.
KIBICE, LICZEBNOŚĆ, ZORGANIZOWANIE OGÓLNIE DOPING na 5+, a jeden minus za mala zadymnke chociaz nalezalo sie cwaniakowi przyjechal na mecz uchlany jak swinia i jeszcze dymil.

PS. Jak wygramy to sie zchlamy, jak przegramy to sie zchlamy, jak zremisujemy to sie naje..... :mrgreen:

wiczek1 

Team: Stal Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2009-04-06, 18:16   

Krótko:

- silników to można sobie mieć 150 szt. w ale o ile się nie mylę to nie zmienił się przepis że tylko 3 w meczu są dopuszczone. Na GP macie treningi i dzieki temu można dobrac sobie to co najlepsze na same zawody a w lidze co założysz przed meczem i weźmiesz na zawody na tym jedziesz. Wybierzesz źle (za mocne lub za słabe) i przy wymagającym przeciwników leżysz i piszczysz jak my wczoraj

- tor był BARDZO przyczepny - mokry, zbronowany i nasiaknięty wodą - nie wiem ale chyba rano w niedzielę przeszło nad Lesznem (nad samym stadionem) oberwanie chmury ;). Stan Ch. kwestionował stan toru sporo przed meczem i stąd te pseudo prace na torze - dosłowna "kosmetyka" :). Ale nie mniej jednak był on równy dla wszystkich tyle tylko że dla niektórych równiejszy. Generalnie tor jak u Rydzyków tylko w wersji miss mokrego podkoszulka (tak na wszelki wypadek jakby nasi dali radę się spasować do powyższego w wersji suchej :) )

- co się wiąże z powyższym - na taki tor fury muszą być ekstremalnie mocne ale jak się zakłada (jakimś kosmicznym optymizmem), ze że będzie lekko pod koło to ni chu, chu na samym meczu nie da się nic już z tego zrobić - poprostu ewidentny błąd taktyczny lub inaczej - niefrasobliwość, w osądzie ze Leszno nam się podłoży i zrobi tor pod Golloba jak to drzewiej bywało. Niestety Czecze mimo miłości do Tomka jest przede wszystkim odpowiedzialny za wynik swojej drużyny i poprostu słusznie (choć paskudnie pod względem jakości widowiska) wyciągnął wnioski i uderzył w same najsłabsze punkty naszych kolarzy.

- Czecze nie urwał się z choinki bo średnio rozgarnięty kibic (o wiekszości trenejrów nie wspomnę) już wie że na kopie gdzie tylko start i krawężnik to Staleczki nie ma bo niestety większość z naszych to "prawie" jak startowcy a przy tym kondycha słaba i po torze ciąga niemiłosiernie a to przecież takie niebezpieczne a gnaty trzeba szanować (vide: Okoń, Jonasson, Holta) ;)

- ogólnie nasze chopaki wczoraj to dzieci we mgle - problem ze startem, z dopasowaniem do toru, z koncepcją jazdy, z jazdą parową (vide: zajeżdzanie drogi przez Zagara PiKejowi i Holcie) czy w końcu z obserwacją i wyciąganiem wniosków z rozmów i obserwacji jazdy innych (próby szukania czegoś ciekawego w połowie łuku czy nawet jeszcze blizej pod bandą gdzie już tylko metr mułu i tylko wilczych dołów i kolczatek brakuje co by lepiej zatrzymywało :) )

- na koniec Tomek G. - fura w pierwszym wypadku ewidentnie mu siadła bo to było słychać - no chyba że aż tak dobrze zamarkował defekt ;), w drugim przypadku to ściema i zwyczajne zamkniecie gazu - ogólnie wyglądało to nieelegancko - duuuży minus

- dodatkowy minus (oprócz blamażu jako takiego) to olanie kibica ciepłym moczem - jakby był na meczu Prezes to batem i pałą zagnał by tych baranków aby pochylić łby przed kibicem za taki wstyd i policzek po tym śmiesznym meczu, a tak to wzieli, wypięli poślady i pouciekali jak szczury do busów i za bramę. Przecież kibic głupi i tak przyjdzie na kolejny mecz bo przecież nadzieja umiera ostatnia....

Ps. szkoda mi Prezesa - robi co może aby jakoś skompletować drużynę i dopiąć budżet a oni wywijają mu (i nam) taki numer... ;(

Ps.2 Tor dziś u nas to kopia wczorajszego Leszna (od rana był bronowany i lany), Tomek już od dziś (a reszta sukcesywnie) odrabia zadanie domowe - oby tym razem z dobrym skutkiem.

Ps.3 Jedyny plus to wygraliśmy ten mecz na trybunach - szkoda ze o DMP się w tym nie walczy :)

Pozdr.
Marcin

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-04-06, 18:29   

Wstrzymywalem sie z komentarzem do momentu, kiedy zobacze mecz/tor w tv, bo przyznaje sie bez bicia, na wyjezdzie nie bylem. :-P
Dziwie sie troche wiekszosci, przeciez nie od wczoraj wiadomo, ze Tomek Gollob nie lubi takiej nawierzchni jaka byla wczoraj na Smoczyku...
Tak wiec Tomek w normie na takim torze, zawiedli Okon i Holta, reszta na swoim poziomie.
Bo przeciez od Zagara tyle pkt oczekiwalismy, a ze ktos wpadl w euforie po sparingach i zrobil z niego lidera...no coz.
A ze Unisci uciekali naszym rajderom...w naszym zespole pewnie byly rozmowy, jak ustawic motocykle na ten tor.A jesli doradzal kapitan i kazdy sie przelozyl na taki tor, jaki najczesciej w Lesznie byl, a wczoraj zrobili mega przyczepnie, to dziwne nie jest, ze na trasie odjezdzali naszym niczym TGV zwyklej spalinowce.
Przegrana boli, ale dobrze ze tak sie stalo, moze teraz nabierzemy wiecej pokory, posciagamy te wirtualne medale, ktore wiekszosc juz sobie pozakladala, nawet koloru zlota i skonczy sie ta napinka na wszystkich mozliwych forach. :-P

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-04-06, 18:50   

masters napisał/a:

Dziwie sie troche wiekszosci, przeciez nie od wczoraj wiadomo, ze Tomek Gollob nie lubi takiej nawierzchni jaka byla wczoraj na Smoczyku...

Nie lubi a jakoś sobie dobrze radził w tamtym roku 16 punktów w meczu ligowym i 11 w Gp to chyba dobrze jak na tor którego nie lubi

Jak się testuje motory zamiast jeździć to tak jest

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-04-06, 18:54   

Wez dobrze poczytaj wypowiedzi zawodnikow, trenerow itp itd.
Tor w tamtym roku przygotowany byl inaczej, a na GP przygotowuja pod Polakow.
Wiedzieli rowniez, jak przygotowac wczoraj, zeby najwieksze kuku zrobic Tomkowi i udalo im sie!

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-04-06, 18:59   

Troszke inaczej kazdy z nas to sobie wyobrazał wynik ,alke .ak jak fachowiec Cze cze mowi wyciagneli wnioski wspolnie. Wynik niemilosierny pokazujacy nasza słabosc. Nie mozna zwinac wszytkiego na tor. Był do walki. Teraz macie roznice miedzy Cze-Cze a naszym stasiem . powiem tak mi nigdy na slaskiej w takich rozmiarach nie wygarmy nigdy. a moze byc tak jak z zielona gora rok temu stasiu zorbi tor ale dla gosci w tym jest dobry. Zero startow a i dojazd masakryczny to jest nasza bolaczka nie od tego meczu . Zal troche nas kibicow bo znowu jestesmy nabijani w butelke ktroj etykietka jest medal dmp 200? ktos napisla tez ze no o tym planie kalkulacji o fakt unia zdobula 61 punktow plus jakies bonusy to tzreba wyplacic. Nikt tego nie zakladal a w dobie kryzysu nie raz lepiej cos przmyslec niz isc na hura. tak tylko dodac okolo 6 oczek tomka i nagle sie robi juz te 35 i ta łamaga okoniewski z jedno dwa oczka i mecz okolo 40 by bylo czytli to co oczekiwalem . ale opcja pieniezna jest dzis waqzna wiec takie zwyciestwo uni moze sie odbic w maju my to przerabialismy za mars rtv agd. te zwyciestwa do 20 z krosnem opolem . wiec spokojnie niech wyciagna dobrze wnioski gdzie byly błedy . to jest wazne. wiec licze na tego wielkiego menago ze to zrobi to wspolnie z zawodnikami Caleum Stal Gorzow. Za dwa tygodnie nad morzem zobacze nasza Stal ktora lsni w blasku nadmorskiego słonca a nie jest zardzewiala jak na smoczyku

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-04-06, 19:02   

Powiem tak jak pewien kibic po meczu w drodze powrotnej do Gorzowa.

"Chu..wa byla ta koncowka te 11 biegów"
Cóz tez nie spodziewalem sie takie spotkania. gdy bylo 12-12 pomyslalem ze jest dobrze chociaz przegrywamy starty. Przeciez mozna sie jeszcze spasowac i spasowali sie tlyko ze Leszczynianie :shock: Nasi przesiedli sie na rowery bez przezutek :-/ Gollob potrzebowal nawigacji zeby jechac odpowiednia sciezka...coz 30% nizszy kontrakt i nie starczylo :-P

Dobrze te taki zimny prysznic na dzien dobry niz u nas z Bydzia mial by byc.

Generalnie jestem dobrej mysli spasc raczej nie spadniemy ale liga zapowiada sie ciekawie :-)

Robson 

Wysłany: 2009-04-06, 19:58   

Moim skromnym zdaniem żadna wymówka typu protesty przeciw czemu kolwiek itp.Po prostu wszyscy dali ciała niczym amatorzy.A wypowiedzi co po niektórych zawodników typu tor był bardzo szybki i warunki na nim często się zmieniały kładą na kolana oni chyba zapomnieli że są na meczu wyjazdowym.A co do S.Chomskiego brak mi słów niech się uczy przygotowania własnego toru od Leszna bo na dobrą sprawę dalej starty wszystkie w plecy mamy,na sparingu z Częstochowa ich juniorka miała lepsze starty niż nasze asy.I przyjdzie do tego że na własnym torze będziemy się męczyć z Polonią,a z Toruniem i falubazami dalej baty.pozdro.

MOLU 

Wysłany: 2009-04-06, 20:38   

No nic przegraliśmy w fatalnym stylu i nic nie zrobimy.
Nie można mieć pretensji do toru,sprzętu i do menadżera bo to zawodnicy jeżdżą,którzy są zawodowcami!
Zawiodła cała drużyna jednak myślę,że w pierwszej kolejności należy mieć pretensje do naszego kapitana. Wkurza mnie,że jak mu nie idzie to zwala winę na sprzęt, symuluje te defekty i nie potrafi przegrać z honorem. Żal mi tych kibiców co na to patrzyli jak również za to,że nie doczekali się swoich idoli pod ich sektorem po meczu....
Może i dobrze,że kubeł zimnej wody spadł na początek bo teraz może już być tylko lepiej!
Nie ma co się załamywać,myślę że niepotrzebne są zbyt gwałtowne ruchy w klubie i gadanie Władka do opini publicznej....
Przed nami mecz z Bydgoszczą i powinno być spokojne zwycięstwo,jedziemy dalej i walczymy o medale.

TOMEK

Wysłany: 2009-04-06, 21:45   

I nareszcie w komentarzu pomeczowym Prezes zjechał Chomskiego.

http://www.sportowefakty....icy-nie-przyjd/

Dość świętych krów w Stali! Menedżerom nieudacznikom zdecydowane NIE i mam nadzieję, że pożegnamy w końcu pana S.Ch. Oby jak najszybciej!

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

Odpowiedz do tematu