Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unial Leszno - Stal Gorzów (I kolejka) - Czas zacząć. . .
Autor Wiadomość
coolbigman 

Team: <<< Stal >>>
Wysłany: 2009-03-30, 00:35   Unial Leszno - Stal Gorzów (I kolejka) - Czas zacząć. . .

Przypuszczalne składy:

Unia Leszno:

1 Leight Adams
2 Troy Batchelor/Adam Shields
3 Krzysztof Kasprzak
4 Damian Baliński
5 Jarosław Hampel
6 Sławomir Musielak
7 Jurica Pavlic

Stal Gorzów:

9 Tomasz Gollob
10 Rafał Okoniewski/David Ruud
11 Matej Zagar
12 Peter Karlsson
13 Rune Holta
14 Adrian Szewczykowski
15 Tomas H. Jonasson

Moim Zdaniem mecz będzie bardzo wyrównany.Mniej/więcej znamy formę naszych zawodników, co pokazały nam sparingi i treningi. Leszno jest w tej niekomfortowej sytuacji ponieważ prawie wcale nie mieli okazji do jazdy. Co może się okazać naszym atutem. Drugi "plus" kontuzja P.Pawlickiego.

T.Gollob - bardzo lubi ten tor co pokazywał w meczy z UL jak i podczas DMŚ. Będzie naszym mocnym punktem.

R.Okoniewski(myślę ze jednak on pojedzie) - dlaczego w parze Gollobem?! bo jeżeli wyjdzie mu start to powinni dowieść te punkty do mety. Największa nasza niewiadoma. Tak naprawdę od niego będą zalecieć losy tego meczu. Bo bez punktów 2 lini nic nie wywalczymy.

M.Zagar - Z tego co widziałem i co prezentował w tamtym sezonie powinien być dosyć pewnie i skutecznie punktującym zawodnikiem. Agresywna i waleczna postawa.

P.Karlsson - On razem z Zagaram będą tworzyć parę na 3-3 czy też 4-2. Doświadczony i nadal jeżdżący na wysokim poziomie, co pokazują wyniki na początku sezonu.

R.Holta - Ma bardzo szybki sprzęt i na tle naszych zawodników dosyć dobre starty. Moim zdaniem 2 osoba od której będą zależeć losy tego meczu. Jeżeli pojedzie na swoim poziomie(czyli powyżej 10 punktów) a nie jak w tamtym roku jesteśmy w stanie naprawdę skutecznie powalczyć.

A.Szewczykowski - Na swoim torze bardzo ładnie sobie radzi. Nie wiem jak na wyjeździe. Bo pamiętam jego mecze z tamtego sezonu daleko za cała stawką. Lecz myślę że na Musielaka wystarczy a może i więcej. . . =]

T.H.Jonasson - Na pewno nie powtórzy meczu z tamtego sezonu. Widać ze na początku sezonu brakuje mu siły i miota go po torze. Choć z nim nigdy nic nie wiadomo. . .!

Mój Wynik: 43-47 dla STALI.! Jako że jestem Gorzowskim Szowinistą.! I mam nadzieje ze będąc w Lesznie zobaczę triumf NASZEJ STALI.!

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-03-30, 01:54   

Brak treningów Byków może okazać się kluczowym atutem Stali. W zeszłym roku kiedy inni ostro trenowali, my odliczaliśmy minuty do końca modernizacji i początku sezonu a tor pływał i pływał.... i nikt z tego powodu nie płakał. I co? Przyjechał taki Włókniarz i gładko naszych nowych asów przejechał jak walec.
Dlatego dobra dyspozycja nowej drugiej linii Stali plus różnica w przygotowaniu do sezonu obu ekip = ZWYCIESTWO STALI. No jeszcze zapomniałem dodać , że odrobina żużlowego szczęścia też nie zaszkodzi :mrgreen:

Jak przegrać, to po walce i minimalnie. Tak widzę ten mecz.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-03-30, 05:59   

Cytat:
A.Szewczykowski - Na swoim torze bardzo ładnie sobie radzi. Nie wiem jak na wyjeździe. Bo pamiętam jego mecze z tamtego sezonu daleko za cała stawką. Lecz myślę że na Musielaka wystarczy a może i więcej. . . =]

Akurat w tym zremisowanym meczu w Lesznie, Szewczykowski z THJem wieźli parę leszczyńską na 2:4 w pierwszym biegu praktycznie przez cały dystans.. Adrian dał się wyprzedzić Pavlicowi dopiero na mecie i zrobiło się 3:3. Spokojnie można to powtórzyć.

Ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wybór zawodnika z dwójki Okoniewski/Ruud. Rafał miał już nieco więcej okazji do jazdy i nie przewyższa Davida niczym szczególnym. Szwed odjechał wczoraj swój pierwszy poważny trening (wyścig we czterech), więc nie można go zbyt pochopnie oceniać. Decyzja zapadnie pewnie po sparingu w Częstochowie lub/i po kilku treningach przy Śląskiej.

Jeśli chodzi o Zagara, to wygląda to bardzo dobrze. Widać, że Matej jest już przygotowany do sezonu a jego jazda jest już na bardzo dobrym poziomie. Peter Karlsson, o nim można powiedzieć w sumie to samo, ma za sobą już pokaźną liczbę startów w Anglii, wypadałoby jeszcze tylko, aby zawitał na jakiś trening do Gorzowa ;-)

Rune Holta w KA nie zachwycił, jednak nie przejmowałbym się zbytnio. Wiadomo, że to nie były zawody o mistrzostwo świata a Rune nie chciał pewnie dodatkowo eksploatować jakoś szczególnie swojego sprzętu.

Bez wątpienia mamy szansę osiągnąć w Lesznie przyzwoity rezultat. Jeśli miałbym typować wynik to zadowoli mnie jeśli przekroczymy 40 pkt. Wiadomo jednak, iż liczę na zwycięstwo, tak więc 44:46 biorę w ciemno :-)

1.Gollob
2.Ruud
3.Zagar
4.Karlsson
5.Holta
6.Szewczykowski
7.THJ

Pozdrawiam!

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-03-30, 09:29   

Do meczu coraz blizej.. emocje już rosną. Po treningach i sparingach (az 3 w porównaniu do innych ekip, co napewno jest na "+" dla nas, bo Leszno niemiało okazji) wydaje się ze Matej Zagar będzie bardzo silnym naszym wzmocnieniem, póki co oceniam jego sprowadzenie do Gorzowa jako strzał w "10" zobacyzmy co bedzie w lidze. Para Gollob - Okoniewski (bo to raczej Okon pojedzie a nie Ruud takie jest moje zdanie.. CHomski napwno postwi na Okonia.) stać to pare na 4:2 a nawet na 5:1, wszystko zalezy od Rafała, który jak widac prezentuja sie srednio, jak dobrze wyjdzie spod tasmy to moze byc naprawde ciekawie.. nastepna para to Zagar i Karlsson uważam ze ta para bedzie nasza najsilniejsza w Lesznie.. moze nie wygra podówjnie, ale te 4:2 jest w stanie do przywiesc. Holta z Szewczykowwskim. Hmm. Jeżeli Holta powtórzy mecz z ubiegłego sezonu to my ten mecz przegramy, jezeli pojedzie na takim poziomie na jakim go stac czyli w ok. 10-11 pkt to moim zdaniem możemy sprawic niespodzianke. Szewczyk hmm u siebie prezentuja sie ładnie.. zobacyzmy co jeszcze pokaze w sparingu z Czewa u nich. Jonasson - wielka niewiadoma.. ma lekkie przebłyski ale to za mało.. to jego ostatni sezon w gronie juniorów.. Musi się obudzić! Tak więc jezeli szczęscie będzie po naszej stronie i nasi riderzy spiszą się tak jak powinni, stawiam wynik 44:46 dla Nas. ! KSSG 1947 ! jedziemy do leszna! Walczyć, Walczyc i jeszcze raz Walczyc !

Taki skład moim zdaniem

1. Gollob
2. Okon
3. Zagar
4. Karlsson
5. Holta
6. Szewczyk
7. THJ

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-03-30, 09:35   

Ja bym tu nie przekreślał Musielaka. Jeszcze może tak być, że na stałe wygryzie Pawlickiego ze składu, który z koleji zaczyna nie potwierdzać swojego niby wielkiego talentu u progu sezonu. Także poczekajmy i nie czujmy się, że w I biegu mamy pewne 3-3 ;-)

Co do samego meczu musimy pamiętać, że Leszno raczej drugi raz tam słabo nie pojedzie jak z nami. Realnie mogliby się poprawić o 10 punktów, ale z drugiej strony wzmocnienie Zagarem powinno zniwelować tą "stratę" do 4-6 punktów.

Liczę na zwycięstwo, ale obstawiam 48(47) - 42(43) 8-)

Aha. I tak od siebie dodam, że ciężki sezon będzie dla mnie, bo do dziś nie mogę zdzierżyć Okoniewskiego w naszym klubie :mrgreen: Próbowałem bić mu brawo, zmuszałem się, ale nie potrafię. Ruuda raczej nie zobaczę w Lesznie, wiec Okoniewski popsuje mi trochę radość z wyjazdu :-/ Ale co zrobić, może jeszcze znajdzie się ktoś, kto mu przebije w niedziele opony i nie dojedzie na Smoka :mrgreen: :mrgreen:

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-03-30, 14:15   

Cóż mecz będzie bardzooooo trudny to wiemy nie od dziś. Liczę na dobrą postawę naszej "eksportowej" dwójki z poprzedniego sezonu: Gollob - Holta. Do tego kilka oczek na pewno dołoży Zagar. Ważne będzie chociaż utrzymanie poziomu z poprzedniego sezonu przez Pikeja. Jeśli ta czwórka pojedzie na swoim poziomie powinno być dobrze.

Wielką niewiadomą jak pisałem w temacie o sparingach będą juniorzy i zawodnik spod numeru dwa. Jak pisze Bovit raczej będzie to Okoniewski. Tutaj na zbyt wiele punktów bym jednak nie liczył.

PS. Również uważam, że Musielak na własnym torze może spokojnie naszych dwóch "asów" spod 14 i 15 objechać.

Podsumowując, patrząc realnie na możliwości oby ekip obstawiam wynik 49:41 niestety dla Leszna, chociaż chciałoby się inaczej ;)

Czy jest w tym roku joker? :) Głupio się pytać, ale nie do końca mam pewność :)

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2009-03-30, 15:49   

Mimo wielkich apetytów nie możemy zapominać, że to Unia Leszno będzie faworytem niedzielnego pojedynku. Przede wszystkim to oni będą gospodarzami tego meczu, a poza tym "na papierze" wydają się być faworytami całej ligi. Na naszą korzyść przemawia fakt, że nasi zawodnicy mają w tym roku trochę więcej wykręconych kółek, ale czy to wystarczy? Przestrzegam niektórych przed sugerowaniem się wynikiem sprzed roku, bo każdy mecz jest inny, a w niedzielę liczyć się będzie tylko "tu i teraz".

Co do składów, to te podane przez Coolbigmana wydają się być wielce prawdopodobne. W Lesznie pewnie pojedzie Batchelor, a u nas (ku uciesze Bovita :-P ) Okoniewski.

A wynik? Każdy inny niż wygrana Unii będzie niespodzianką i ja po taką niespodziankę wybieram się do Leszna. :-D

marcin_crx napisał/a:
Czy jest w tym roku joker? :) Głupio się pytać, ale nie do końca mam pewność :)

Głupio się przyznać, ale też nie miałem. Ale sprawdziłem, nie ma!

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-03-30, 16:55   

Mecz coraz blizej zostało tylko 6 dni cóz powiedzieć na papierze silniejsze wydają się byki .Leszczynianie jednak nierozegrali nawet jednego sparingu oba z Falubazem zostały odwołane mozna cos powiedziec po wynikach w Anglii.Bardzo dobrze tam smiga Leigh Adams napewno niezawiedzie Hampel trudno coś powiedziedziec o Balinskim Shieldsu i Kasprzaku ,ciekawa jest też forma Pavlica .Mysle ze Leszczynianie pojadą nierówno ze wględu wlasnie na małą ilość jazdy.

Jezeli chodzi o nas to po tych sparingach można być spokojnym o Tomasza Gollob ,ale czy takze o Rune Holte? Wlasnie jest to ''ale'' Holta pojechał wczoraj bardzo słabo w Kryterium Asów zdobywając 5 pkt i zajmując przedostatnie miejsce .Mam nadzieje ,ze to był tylko wypadek przy pracy i pojedzie na miare swoich mozliwoscie w Lesznie.Druga linia wydaje sie ze w calkiem dobrej formie jest Pikey mysle ze na 7-8 pkt spokojnie mozemy liczyć ,Zagar tez niepowinien zawieść.Natomiast jezeli chodzi o Okonia lub Ruuda tu bym się obawiał . Widać ze Rafał po przegranym starcie nie umie za wiele zrobić zresztą on zawsze taki był :D ,Ruud zresztą podobnie było to widac we wczorajszym sparingu ...Juniorzy musze sie szczerze przyznac ze bardzije w Lesznie licze na naszego ''Adika'' niz Jonassona jest w zdeycdowanie lepszej formie i jezeli wygra start jest wstanie sie obronic przed atakami takich zaw jak Pavlic,Shields a juz napewno Musielak ;p

Pozdro ! Typuje wynik 43-47 oczywiscie dla Stali !:D

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-30, 17:21   

A jak dla mnie głównym powodem naszej wygranej jest brak Pawlickiego w składzie Unii. Zdaje mi się że gdyby jechał to małe szanse byśmy mieli na wygraną.
Tymczasem jst nieźle, Holtą bym się nie przejmował, bo to KA to dla mnie wypadek przy pracy, Adik ma forme i to widac, a pan Jonasson powinien dostać w Lesznie ostatnią szanse, albo zaczyna jeździć albo Zmarzlik wskakuje do składu. Typuje wynik 43-47 dla nas, gdyby jechał Pawlicki to bym typował 47-43 dla nich
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

misioo23 

Wysłany: 2009-03-30, 19:07   

Witam .
Wybieram sie samochodem w niedziele do leszna , ale nie mam pojecia ile kosztuje bilet na stadion . Ma moze ktos pojecie jaka jest cena biletow ??

Edit by moderator:
Na przyszlosc - takie informacje mozna znalezc na oficjalnych stronach klubowych.
Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-03-30, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  

Kazimierz 

Wysłany: 2009-03-30, 20:20   

misioo23 napisał/a:
Witam .
Wybieram sie samochodem w niedziele do leszna , ale nie mam pojecia ile kosztuje bilet na stadion . Ma moze ktos pojecie jaka jest cena biletow ??

Ceny biletów na inauguracyjny mecz sezonu 2009:
Bilet ULGOWY 20 złotych
Bilet NORMALNY 35 złotych
Bilet Sektor „O” – numerowany 60 złotych

Proszę bardzo ;)
Pozdrawiam!

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-03-30, 21:31   

Cytat:
A jak dla mnie głównym powodem naszej wygranej jest brak Pawlickiego w składzie Unii. Zdaje mi się że gdyby jechał to małe szanse byśmy mieli na wygraną.

A mi się zdaje, że brak Pawlickiego stawia Leszno w lepszej sytuacji obecnie. Większość z Was pamięta jego wyczyn z meczu z Czewą. Wystarczy się jednak chłopakiem zainteresować trochę, żeby wiedzieć, że to co obecnie prezentuje Pawlicki jest nieadekwatne do jego postawy z zeszłego roku. A Musielak naprawdę może nam więcej krzywdy wyrządzić.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-30, 21:49   

Bovit napisał/a:
. Wystarczy się jednak chłopakiem zainteresować trochę, żeby wiedzieć, że to co obecnie prezentuje Pawlicki jest nieadekwatne do jego postawy z zeszłego roku

Co masz na myśli ? Przecież on w żadnym sparingu nawet nie pojechał, więc skąd możesz wiedzieć takie rzeczy ?
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-03-31, 10:59   

Cytat:
Co masz na myśli ? Przecież on w żadnym sparingu nawet nie pojechał, więc skąd możesz wiedzieć takie rzeczy ?

Dlatego pisze, że jak się zainteresujesz to też będziesz wiedział... Poza tym nie patrzę na suche wyniki ze sparringów, mam za to znajomych tu i tam i troszkę czasu spędziłem na rozmowach z nimi...

Przemek póki co ma za gorącą głowę i jest cieniem zawodnika z zeszłego sezonu, którego prowadzi motor a nie na odwrót.

boberGW 

Wysłany: 2009-03-31, 11:36   

Też uważam, że taka kontuzja na pewno nie pozostanie bez sladu u tak młodego zawodnika. Tym bardziej, że ledwo wrócił na tor i znów zaliczył dzwona.
Co do Musielaka, nie olewałbym go. Leszno ma naprawde mocnych juniorów, zwłaszcza na swoim torze. W biegu juniorskim chciałbym remis i będę wtedy w pełni usatysfakcjonowany.

Co do meczu pamiętajmy, że jedziemy do głównego faworyta rozgrywek i nawet minimalna porażka nie będzie złym wynikiem, byle potem zdobyć bonusa. Szanse na zwyciestwo sa zawsze, jednak więcej tych szans w tym spotkaniu ma Unia.

Nie wiemy jak będzie się spisywał Zagar, czy nasi juniorzy, bo w sparingach z nikim szczególnym sie nie scigali. Holta widzieliśmy jak wypadł w Kryterium Asów, mimo że w sparingach rządził i dzielił. Plus dla Okonia może być fakt, że startował w Lesznie i zna dość dobrze tor, tylko że Lesznianie znają go lepiej.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-03-31, 14:42   

Cytat:
Też uważam, że taka kontuzja na pewno nie pozostanie bez sladu u tak młodego zawodnika.

Już nie pozostała. Pawlicki ledwo utrzymuje się na motorze, nie mówiąc o jakiejkolwiek walce i przemyślanych akcjach. Najmniejsza koleina i dzwon gotowy. Musielak będzie chyba na dzień dzisiejszy pewniejszy, co nie oznacza wcale, że młodzieżowy mamy 5-1 w plecy. Wręcz przeciwnie, nie zdziwię się, jak będzie odwrotnie...

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-03-31, 15:32   

Ruud czy Okoniewski? Wydaje się raczej pewne, że wystąpi jednak Okoń. Dlaczego? Okoń jest bardziej objeżdżony na e-ligowych torach, zwłaszcza, że w sezonie '03 (jeśli się nie mylę) reprezentował barwy Unii Leszno. To drugie wg mnie powinno zaważyć na wystepie Okoniewskiego w meczu. Jeśli da plamę to w drugim meczu już wystąpi David. Jak zadecyduje Stanley? Przekonamy się niedługo...
Gdzieś widziałem hasło: "Czas ujażmić tego byka!".
Jestem tego samego zdania!

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-03-31, 15:58   

W meczu z Lesznem tak jak slusznie zauwazono to mimo wszystko Leszno bedzie faworytem. Ja jednak licze na dobre widowisko i pozytywny wynik. Wynik z ubieglego roku biore w ciemno i myasle ze kazdy by sie tym zadowolil ;-)
Tak jak wspomnialem licze na dobre widowisko i nie mam zamiaru ogladac meczu w tv i wlasnie dlatego wybieram sie do Leszna 8-)

W kwesti Okoń czy Ruud wybieram Okonia !!!

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-03-31, 16:16   

A ja tam bym zaryzykował i remisu w ciemno nie brał :P Najwyżej skończy się porażką 46-44 :-P Jest szansa wygrać w końcu w tym Lesznie i tego się będę trzymał.

Okoń - Ruud?
Stawiam na Okonia... Ale na trybunach ;-) Choć pewnie Stanley zdecyduje inaczej...

BASCO 

Wysłany: 2009-03-31, 16:27   

Ja z kolei obejrzę te zawody w TV, tylko nie wiem czy moja TV. Reg/SZCZECIN będzie to nadawać. Na kolejnym meczu na Śląskiej jedziemy paczką, Pogoń gra w sobotę, więc nie widzę problemu , aby w niedzielę dopingować STAL :-D

Pozdro dla Gorzowa od Szczecina :!:

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-03-31, 18:04   

Slyszlalem na Teletopie, ze prawdopodobnie zostanie wystawiony telebim w centrum miasta i mecz bedzie mozna obejrzec na swiezym powietrzu. :-)
Co do samego meczu - slaba forme, jak na razie, prezentuje Jurica Pavlic.Walczy bardziej z torem niz z przeciwnikami.
Za to Troy Batchelor, ktory zapewne pojedzie w tym meczu, od poczatku sezonu wykazuje sie bardzo dobra forma i oby to nie byl "czarny kon" leszczynskich bykow w tym meczu jak i sezonie.
Co do naszego skladu - optymalny wydaje sie byc z Okoniem...Ruud jak na razie na laweczke.
Wiadomo, sercem bede za Stala, jednak martwi mnie zbyt dobra forma mlodego australijczyka...

bir11 
KSSG 1947

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-03-31, 18:06   

Tak. na sparingu z Częstochową była mowa ze nowy prezes OSiR ostro zaczyna
i wystawi telebim na bulwarze ... a co do I rundy też stawiam na Okonia
moim zdaniem ma więcej doświadczenia od Davida....

Mtz 

Wysłany: 2009-03-31, 19:32   

Moim zdaniem argumenty typu , że Leszno będzie "niewpasowane" do toru , to całkowity niewypał. Skład Leszczynian od paru sezonów jest niezmienny. Podczas przerwy zimowej ( poza wymianą bandy - nie mające wpływu) nie zmieniano geometrii toru , więc zawodnicy nie będą mieli z nim problemu , bo znają go prawie tak dobrze , jak Tomek G. tor w Bydzi :).
Wynik będzie zależał od postawy Holtańskiego i Okoniewskiego , bo Gollob , Zagar i PiKej powinni pojechać na swoim poziomie.

Jeszcze pokrótce dodam , że większość Byków przejechała sporo sparingów i pokazała się w jakichś tam turniejach, prezentując niezłą formę.
Wynik będzie oscylował koło remisu , bądź nieznacznie na korzyść jednego z zespołów.
Całym sercem wierzę , że z Leszczyńskiego byczka zostanie tylko wołowinowy kotlet :)

Pao 

Wysłany: 2009-03-31, 21:17   

Jutro poznamy awizowane sklady na mecz. O ile zestawienie Stali jest raczej znane, to tyle ciekawi mnie, kto pojedzie z nr 10 w Unii. Jeżeli Czesio miałby sugerować sie dotychczasowymi meczami w Anglii, w ciemno postawilby na Batchelora, jezeli sugeruje sie sezonem 2008 - pojedzie Shields.

Chyba niestety wygra Unia, ale to taka zasłona dymna. Zawsze jak nie wierze w zwyciestwo to zdobywaja chociaz remis ;) Rozegrałem ten mecz w SIM-ie i wyszło 51:42, ale to troche nierealny wynik.

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2009-03-31, 21:59   

Moim zdaniem forma Batchelora u progu sezonu nie pozostawia złudzeń i to właśnie jego zobaczymy w niedzielę. Jeśli przełoży dyspozycję z Anglii również na polskie tory, to Unia będzie chyba poza zasięgiem wszystkich drużyn w SE. Wiele się wyjaśni po jutrzejszym sparingu Leszna z Toruniem, w którym szykuje się zacięta rywalizacja o miejsce w składzie między Shieldsem i właśnie Batchelorem.

Zakładam, że podobnie jak w ubiegłym roku, parę będą stanowili Baliński z Kasprzakiem i od ich postawy będzie bardzo wiele zależało. Tak jak przed rokiem - jak zawalali, to Unia była do objechania i sądzę, że w tym roku będzie podobnie.

Pao napisał/a:
Rozegrałem ten mecz w SIM-ie i wyszło 51:42, ale to troche nierealny wynik.

Z uwagi na to, że nie ma już złotej rezerwy, to powiedziałbym, że bardzo nierealny. ;-)

Odpowiedz do tematu