Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV kolejka Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
kiełbasa 

Wysłany: 2017-05-05, 23:03   IV kolejka Sparta Wrocław - Stal Gorzów

W niedzielę jedziemy następny mecz.

O ile jeszcze dzisiaj o godzinie 20 myślałem, że możemy wygrać we Wrocławiu to po kilku biegach w Lesznie zacząłem mieć lęki:-)

Albo Wrocław taki mocny albo Leszno słabe. Ale biorąc pod uwagę wynik Falubazu w Lesznie i Torunia we Wrocławiu ale też Stali w Toruniu to już naprawdę ciężko jest przewidzieć wyniki w tym sezonie. Wynik ROWu z GKM-em też jest nieoczekiwanie wysoki.

Miejmy nadzieję, że w niedzielę nasze chłopaki pojadą jak trzeba. Niestety nasza młodzież w porównaniu do Sparty jest znacznie słabsza. Dzisiaj w Lesznie juniorzy wrocławscy zdobyli 18 pkt.

Bedę na meczu i liczę na dobre widowisko. I wynik 44:46

bosky 
harmonica man

Team: spiryt
Wysłany: 2017-05-05, 23:35   

etam trudno... 8-)

a tak na serio, to do przewidzenia, że Leszno nie jest aż takie mocne, jak w 1. meczu. Co nie zmienia faktu, że jest koszmarnie niebezpieczne. A z drugiej strony, że nasze mecze z Lesznem będą na żyletki (i u siebie, i na wyjeździe).

Co do dzisiejszego wyniku, trzeba uwzględnić, że takim zawodnikom jak Drabik, Woffinden czy Jędrzejak w Lesznie jeździ się bardzo dobrze. Ale tor torowi nierówny i nie ma co wyrokować za wiele po tym meczu. Ani Wrocław nie nie do objechani, ani Leszno słabe. Tak myślę.

Natomiast nasz mecz z Wrocławiem należy traktować w kategoriach bardzo trudnych. Taki niewygodny rywal dla nas, bo na pozycjach juniorskich jesteśmy raczej niestety przegrani. Z drugiej strony pogromu raczej nie będzie, bo mamy bardzo solidnych seniorów i wszystkich poza Woffym jesteśmy w stanie przywozić. Teraz pytanie ile zrobią wrocławscy juniorzy i to ten czynnik rzutujący na wyniku. Ja tam jednak przewiduję w okolicach 12, 14 w torbę i potem heroicznego boju o bonus w rewanżu. Aczkolwiek już czekam z wypiekami na ten mecz :)

mariano901229 

Wysłany: 2017-05-06, 09:00   

Zadałem wczoraj sobie pytanie kto jest w końcu mocny, a kto słaby ? Z jednej strony Leszno zlało Falubaz do 26, wczoraj dały o sobie znać ich koszmary z zeszłego roku. Czy Wrocław jest taki silny ? Proszę zwrócić uwagę ile tam punktów zrobili juniorzy. Czeka nas ciężki bój w niedzielę.

Chciałbym również pozdrowić serdecznie zwolenników przyjścia Piotra Pawlickiego przed sezonem.

Heavyman 

Wysłany: 2017-05-06, 09:41   

Według yr.no jutro we Wrocławiu będzie lekko padać praktycznie przez cały dzień. To raczej dobrze dla nas, nawet jeśli przed zawodami zakryją tor plandeką.

Ale bez względu na pogodę, jutro nastąpi weryfikacja naszej siły uderzeniowej. Wrocław w Lesznie nie miał w zasadzie słabych punktów, a my teoretycznie mamy kilka dziur - juniorzy i Kasprzak. Jak zawsze liczę na naszą wygraną, ale każdy wynik powyżej 40 uznam za przyzwoity.

mazinho 

Wysłany: 2017-05-06, 22:07   

Czeka nas chyba najtrudniejszy wyjazd w sezonie. Tor, który będzie dla nas zagadką, do tego Sparta opromieniona wygraną w Lesznie i wzmocniona ZZ-tkką za Milika. Za Czecha może jechać Janowski, Woffinden i 2 razy Drabik (jako ZZ i jako RZ). Do tego Sparta ma sporą przewagę na juniorce. Dobrze jedynie, że ma padac jutro deszcz i o ile mecz dojdzie do skutku, to tor nie będzie wielkim atutem gospodarzy. Sparta w ostatnich latach nam leżała i trzeba podtrzymać dobrą passę i jechać tam po wygraną. Jednak będzie piekielnie trudno, plan minimum to 41-42 punkty.

as35 

Wysłany: 2017-05-07, 15:57   

Oglądam i kurde nie wierze oczom. Nasi super rajderzy nie mogą spasować się z torem. żenada. Ręce opadają na takich zawodowców.

[ Dodano: 2017-05-07, 17:08 ]
Jedynie Iver i Pawlicki lekcje odrobili.

[ Dodano: 2017-05-07, 17:22 ]
Zmarzlik- żenada.

[ Dodano: 2017-05-07, 17:32 ]
Teraz tylko zmniejszać stratę

... bonus jest najważniejszy :-)

lomboNET 

Wysłany: 2017-05-07, 16:47   

Ciekawe czy mogą cofnąć wypożyczenie Juniorssona. ..

RAFIK 

Wysłany: 2017-05-07, 16:55   

Spokojnie,meczyk nie wychodzi.Wrocław widać nieżle już poznał tor.Na Zmarzlika nie psioczyć i tak jest drugim zawodnikiem w drużynie.Więcej spodziewałem się po Vaculu.Na razie to wygląda,że w Toruniu to był wypadek przy pracy :lol:Wciąż wierzę że uda się do 40 dojść.A teraz Zmora niech zmusi Spartę do wypożyczenia Wożniaka :mrgreen:

as35 

Wysłany: 2017-05-07, 17:10   

Tragedia nie mecz.....

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-05-07, 17:11   

Trzeba czekać co z Kasprzakiem. Mam nadzieję że obejdzie się na strachu.

as35 

Wysłany: 2017-05-07, 17:13   

Mamy taka samo nawierzchnie (granit) i coooooo nie można u nas potrenować na luźnym granicie? I znów uśmiech prezesa Zmory klubu naszego. Nic się nie stało. Stało się zawodowcom (biorą kasę jako zawodowcy) taka popelina nie przystoi.
I proszę tylko bez mitologi o ustawianiu silników.

[ Dodano: 2017-05-07, 18:16 ]
Niestety z KK - obojczyk. 2-3 tygodnie .. bez seniora

PavelN11 

Wysłany: 2017-05-07, 17:22   

Rece opadaja to na takich "kibicow" jak ty. Chlopaki jada caly mecz w czworke, na mega kijowym torze, walcza ile sil ale tacy jak ty zdobeda sie jedynie na psioczenie, bo nie wygrali meczu. Idz sie chlopie przewietrz czy cos nastepnym razem zanim zaczniesz cos piaac bo przynosisz tylko wstyd sobie i calemu temu forum.
Ostatnio zmieniony przez PavelN11 2017-05-07, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  

boberGW 

Wysłany: 2017-05-07, 17:22   

Stary jak to jest, że ty się uaktywniasz zawsze jak naszym nie idzie?
Nie jadą źle, teraz nawet są szybsi, więc wylewaj frustrację gdzie indziej.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

RAFIK 

Wysłany: 2017-05-07, 17:24   

Panowie,poczekajmy do końca.Jak będzie 40 pkt lub więcej to nie będzie źle.Pytanie kto za KK z Lesznem i na derby.To jest w tej chwili ból pewnej części ciałka. :-?

miszarus
STAL!

Wysłany: 2017-05-07, 17:26   

Ja mam nadzieję że Kasprzak wróci na Leszno....To jest możliwe, Kasprzak to twardziel i to jest możliwe.

PavelN11 

Wysłany: 2017-05-07, 17:27   

Rafik spokojnie, na derby na pewno wroci, a moze i poskladaja go wczesniej, obojczyk to wcale nie jest jakas skomplikowana kontuzja.

as35 

Wysłany: 2017-05-07, 17:28   

boberGW napisał/a:
Stary jak to jest, że ty się uaktywniasz zawsze jak naszym nie idzie?
Nie jadą źle, teraz nawet są szybsi, więc wylewaj frustrację gdzie indziej.

A kiedy ma się uaktywniać? Jak robi to za co biorą kasę to po co? Moja kasę bo na stadionie bywam na każdym praktycznie meczu. Na młodzieżówkach i innych tego typu imprezach też.
Jeśli bierzesz kasą za zawodowstwo- zachowuj się jak zawodowiec. Czerniawski może się tłumaczyć torem ale nie Zmarzlik czy inni w 2 starcie. Pomijam fakt ze zawodowiec po to chodzi po torze aby go poznać a nie paplać z kolegą o doopie maryny.

[ Dodano: 2017-05-07, 18:32 ]
OOOO chyba naszym ktoś przeczytał moje wpisy (hahahaahahh) i przypomnieć sobie za co biorą kasę.
Krzychu zdrowia- jesteś potrzebny !!!!!!!

RAFIK 

Wysłany: 2017-05-07, 17:32   

No i jest pięknie,to już mnie zadowala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D

as35 

Wysłany: 2017-05-07, 17:37   

Chyle czoło za walkę. To był horror i po co? Nie można. Za to bierzecie Panowi kasę :-) było tak od razu!!!!!!

bosky 
harmonica man

Team: spiryt
Wysłany: 2017-05-07, 17:44   

RAFIK napisał/a:
Panowie,poczekajmy do końca.Jak będzie 40 pkt lub więcej to nie będzie źle.Pytanie kto za KK z Lesznem i na derby.To jest w tej chwili ból pewnej części ciałka. :-?

z/z? :p jest drugim najlepszym w drużynie więc możemy korzystać :) piękny mecz, bajeczka. jestem pod wrażeniem i bardzo się cieszę, że po raz kolejny 'wykrakałem' :)

RAFIK 

Wysłany: 2017-05-07, 17:48   

Boże jaki ja głupek.Obstawiałem minimalną przegraną ale wierzyłem w wygraną do końca.Jestem nienormalny. :oops: :cry: :roll:

boberGW 

Wysłany: 2017-05-07, 17:51   

bosky napisał/a:
z/z? :p jest drugim najlepszym w drużynie więc możemy korzystać :)

Nie możemy. W przypadku kontuzji można robić zz tylko za najlepszego zawodnika. Drugi i trzeci jest w przypadku przełożonych zawodów FIM.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-05-07, 18:46   

as35 napisał/a:
Chyle czoło za walkę. To był horror i po co? Nie można. Za to bierzecie Panowi kasę :-) było tak od razu!!!!!!

Żenada

mekto72 

Wysłany: 2017-05-07, 18:49   

Jaaaaaka jazda!!! Marzyłem o 42 pkt. ale jak zobaczyłem pierwsze 4 biegi to się załamałem. Wiedziałem ,że jak taki Bartek i Vacul się nie spasowali to juz nic nie uchroni nas od blamażu.
I co z tego, ze parę punktów dostaliśmy za darmo Szczęście sprzyja lepszym. Nie analizowałem zdobyczy punktowych,ale czy to prawda ,że gdyby jechał Kasper to nie moglibyśmy wykorzystać tyle RT i przegralibyśmy?

mariano901229 

Wysłany: 2017-05-07, 19:17   

as35 napisał/a:
Oglądam i kurde nie wierze oczom. Nasi super rajderzy nie mogą spasować się z torem. żenada. Ręce opadają na takich zawodowców.

[ Dodano: 2017-05-07, 17:08 ]
Jedynie Iver i Pawlicki lekcje odrobili.

[ Dodano: 2017-05-07, 17:22 ]
Zmarzlik- żenada.

Proszę jak ładnie powiewa cebulą spod tych sandałów ze skarpetkami.

Co do meczu to brawo, brawo taki horror. Wrocław stadion ładny tor to dramat póki co.

Odpowiedz do tematu