Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I kolejka: Get Well Toruń - Stal Gorzów (17 kwietnia)
Autor Wiadomość
mekto72 

Wysłany: 2017-04-18, 14:55   

Jak dla mnie bohaterem meczu Hubert. W zasadzie ten jego jeden punkt zadecydował o zwycięstwie. Przewieść Przedpełskiego na Motoarenie to tak jakby taki np. Niedzwieć przewiózł Zmarzlika w Gorzowie. Miejmy nadzieję że wpłynie to in+ na jego psychikę, bo być może te uciułane punkciki będą decydowały o wyniku.

mariano901229 

Wysłany: 2017-04-18, 16:08   

PUK nie wyglądał tak źle, był szybki i cały czas trzymał kontakt. Punktowo to jednak nie oddaje. Lepsza jazda niż wynik. Zaskakujące jest to, że na MA trzymał tylko krawężnik i mijanek jak na lekarstwo.

Mam nadzieję, że Stachu nie zmieni od razu układu par. Taka dyskusja powinna się odbyć po 3,4 meczach.

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2017-04-18, 17:02   

PUKa załatwił wyjątkowo startowy tor w pierwszej fazie meczu - zewnętrzne pola były tragiczne.

mazinho 

Wysłany: 2017-04-18, 17:38   

mariano901229 napisał/a:

Mam nadzieję, że Stachu nie zmieni od razu układu par. Taka dyskusja powinna się odbyć po 3,4 meczach.

Mariano, a wiesz jak w ostatnich dwóch sezonach spisywał się w Grudziądzu Niels K. Iversen? Moim zdaniem PUK nie może być prowadzącym parę w Grudziądzu. I dlaczego nie chcesz zamiany Czerniawskiego z Karczmarzem? Przecież Hubert powinien mieć w biegu młodziezowym pole A lub B, bo jest lepszym startowcem od Karczmarza, do tego można wykorzystac jego atuty (dobrze rozpycha się na pierwszym łuku). Dlatego pod numer 6 powinien iść Czerniawski.

mariano901229 

Wysłany: 2017-04-18, 18:48   

mazinho pamiętam doskonale, ale nie chodzi mi o prowadzących parę, ale o ich układ. Uważam, że dyskusja odnośnie zmiany w parach powinny być brane pod uwagę dopiero po kilku meczach i wtedy można ocenić formę zawodników.

Mecz meczowi nierówny, patrzmy KK w Grudziądzu w 2015 gdzie miał dołek formy 12+1, w 2016 - 4+1.

Ja bym dał mimo wszystko Iversena pod 1 do Grudziądza:
- teoretycznie lepsze pola startowe,
- bieg 12 z juniorami.

boberGW 

Wysłany: 2017-04-18, 21:39   

Mariano nie martwiłbym się tym, bo znając Stacha cały sezon już tak będą jeździć ;) Stasiu rzadko zmienia ustawienie par, ewentualnie prowadzący się zmieni. Dla mnie w Grudziądzu mogą jechać takie same pary. Ewentualnie dałbym Przemka z Pukiem, a Vaculika z KK, jednak nie widzę takiej konieczności.
Do przemyślenia byłoby przeniesienie Bartka pod 1 numer startowy, a Puka pod 5. Bartek jest najmocniejszy i jest szansa, że jak pojedzie z 1 to po dwóch biegach nie będzie 9:3.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

RAFIK 

Wysłany: 2017-04-19, 10:17   

Witam,cieszę się z wygranej mimo że byłem pesymistą i obstawiałem przegraną.Na deser mam tu linki do biegów z perspektywy fanatyków Torunia co napis wywiesili na Vacula,oglądam i przestać nie mogę ,taka wisieńka https://www.youtube.com/watch?v=zai5i_67e5U
https://www.youtube.com/watch?v=YdaUIJTKQb4
A tu z drugiego łuku gdzie naszych kibiców Torunianie nie potrafią uciszyć :))
https://www.youtube.com/watch?v=2OkflZdJwjo

Odpowiedz do tematu