Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery 2017
Autor Wiadomość
leszek 

Wysłany: 2016-11-04, 20:43   

Don Lucas napisał/a:
Nowacki/Czerniawski/Szczotka. Żadnych juniorów z zewnątrz, będę powtarzał to jak mantrę

A no jak najbardziej . Nawet mi nie w glowie jakies posilki na pozycje juniorow . Napisalem Karczmarz + ?????? , ale tyczylo sie to kogos z naszych .
Mamy swoich i jak DonLucas stwierdzil , twarda reka , sporo tlumaczenia + sprzet i jedziemy .
Jak dla mnie sklad marzenie .

sprii 

Wysłany: 2016-11-04, 20:56   

sensowny napisał/a:
Niby czemu Zamrzlik ma byc doparowym ??? pod 5 go z juniorem

Wiem, że może to kontrowersyjny pomysł.. Lecz wydaje mi się, że Bartek sobie spokojnie poradzi w tej roli.. .
Kasprzak -raczej na drugą linie nie pójdzie i będzie dym od początku sezonu :mrgreen:
Vacul -przychodzi jako strzelba, więc też odpada
Ivera po prostu mi szkoda :-P można byłoby go nagrodzić że wciąż jest z nami ;-)
Takie moje odczucia:)
leszek napisał/a:
No raczej !!! Trzeci zawodnik SGP ma byc doparowym ??? Ewidentny lider pod numer 5 .
1 Kasprzak
2 Iversen
3 Vaculik
4 Pawlicki
5 Zmarzlik
6 Karczmarz
7 ??????

Bywało i że Mistrz Świata jeździł jako druga linia:)

leszek 

Wysłany: 2016-11-04, 21:23   

sprii napisał/a:
Bywało i że Mistrz Świata jeździł jako druga linia:)

No tak , ale nie w takiej formie jak na dzien dzisiejszy jest Bartus :)

kiełbasa 

Wysłany: 2016-11-04, 22:05   

A ja bym tak to zestawił:

1. Vaculik
2. Pawlicki
3. Iversen
4. Zmarzlik
5. Kasprzak
6. ?
7. ?

Myślę, że Bartek sobie poradzi z torów zewnętrznych na początku meczu. Przemek ma najsłabszą średnią i raczej zdawał sobie sprawę z tego, że będzie doparowym. Bartek każdą misję przyjmie z pokorą. Wystawianie kogoś z trójki Vaculka, PUK, KK jako doparowy mogło by być dla nich bardzo demotywujące.

Ale piękny skład nam zafundował nasz Prezes i sponsorzy. Niektórzy się śmieją, że jest bileterem ale dzięki tej drużynie na pewno sprzeda więcej biletów :mrgreen:

leszek 

Wysłany: 2016-11-04, 22:21   

kiełbasa napisał/a:
Wystawianie kogoś z trójki Vaculka, PUK, KK jako doparowy mogło by być dla nich bardzo demotywujące.

Powiedz mi przyjacielu . Ty idac do pracy wybierasz sobie co bedziesz robil , jak i kiedy ?
Nie zapoinajmy , że mimo wszystko Ci Panowie sa w pracy , szefem jest Stanislaw i on ustawia to taktycznie i w porozumieniu . Ja sobie nie wyobrazam , aby mial sie sprzeciwic pracodawcy ( oczywiscie rozmawiamy o normalnosci ) .

kiełbasa 

Wysłany: 2016-11-04, 22:49   

Ale pamiętajmy, że Krzychu i Iversen mieli fochy do Staszka, jeśli chodzi o obsadę biegów nominowanych. A zepsuta atmosfera w parkingu nie służy drużynie. Bartek często zastępował w zeszłym sezonie MJJ i jeździł z pól zewnętrznych i pięknie wychodziło. Z resztą jemu jest wszystko jedno ;-)

Thorgal 

Wysłany: 2016-11-05, 10:12   

Bartek jako teoretycznie najlepszy musi byc ustawiony tak, by w razie slabszego wyniku drużyny zastepowac Przemka w taktycznej co oznacza ze oni nie powinni byc w parze.

A z juniorem powinien jechac w parze zawodnik który rozumie co to wsparcie i pomoc. Wg mnie Vaculik.

PS. Vaculik podpisał na 1 czy na 2 sezony?

PavelN11 

Wysłany: 2016-11-05, 10:16   

Don Lucas napisał/a:

A tak btw. Pamiętam jak niektórzy z Was się śmiali, że przyjście Vaculika do Stali to mission impossible i że fantazjuję. A tu proszę nr 1 z mojej listy życzeń będzie jeździł w Gorzowie dla Stali :-P

U mnie tak samo :) W ogóle ten nasz skład przebił mój podawany skład marzeń, nie wiedziałem że możliwe jest zakontraktowanie piątki tak fajnych seniorów :)
Wielkie brawa dla zarządu, nie mogę się doczekać sezonu.
A ja bym pary ustawił tak:
1. Bartek
2.PP
3. Iversen
4. Vaculik
5. KK
Pierwsza para młode wilki, wydaje mi się że jest między nimi nić porozumienia i na pewno by sobie pomagali. Druga to petarda, może udałoby się stworzyć taką jak Zagar Iversen sprzed kilku sezonów..
Ostatnio zmieniony przez poro 2016-11-05, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

Thorgal 

Wysłany: 2016-11-05, 10:25   

PavenN11

Bartek w żadnym biegu w programie nie powinien byc ustawiony z Przemkiem. Przemek jest teoretycznie najslabszym seniorem a wiec pierwszym kandydatem do zmiany taktycznej.

adamz 
obserwator

Team: STAL GW,
Wysłany: 2016-11-05, 10:39   

Pamietajcie jednak, ze to wlasnie para Bartek-Przemek miala najlepsze wyniki biegowe. Z nikim innym Bartkowi tak dobrze nie szlo w parze

sprii 

Wysłany: 2016-11-05, 11:10   

Dla mnie bezwzględnie Bartek musi jechać w 1 biegu żeby od razu podpowiedzieć kolegą.
Ustawienie optymalne według mnie:
1 Iversen
2 Zmarzlik
3 Vaculik
4 Pawlicki
5 Kasprzak
8-)

Danonek920

Wysłany: 2016-11-05, 13:28   

Kasprzak z juniorem to nie jest dobry pomysł. Z tym podpowiadaniem ustawień to nie działa to w ten sposób. Zmarzlik wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że żużlowcy mają inaczej dopasowane motocykle, od innych tunerów, inna jest waga zawodnika oraz każdy ma swoje preferencje jeżeli chodzi o styl jazdy. To Zmarzlik powinien jeździć z juniorem moim zdaniem. Swoją drogą bardzo interesuje mnie sytuacja na rynku transferowym. Wychodzi na to , że Toruń ściągnie Jensena i zostanie przegranym okienka transferowego. Gorzów, Leszno, Toruń, Grudziądz, Wrocław, Zielona Góra mają zamknięte składy. Rybnik ponoć jest dogadany z Lindgrenem więc już nie powinien szukać obcokrajowca (mają też Łagutę oraz Fricke) . Czyżby Częstochowa zupełnie zaszalała na rynku i miałaby ściągnąć Pedersena i Zagara ? Bardzo w to wątpię, ponieważ wcześniej doszedł Madsen oraz Holta. Prędzej ściągną Jonssona oraz jednego z dwójki Zagar/Pedersen. Z moich obserwacji wychodzi więc, że jeśli to prawda, że Lindgren jest dogadany z Rybnikiem, a Częstochowa jest po prostu za biedna , aby ściągnąć Zagara i Pedersena w pakiecie to dla kogoś z tej dwójki zwyczajnie zabraknie miejsca w Ekstralidze. Wydaje mi się, że coś ciekawego się jeszcze wydarzy. Może Falubaz w ostatniej chwili ściągnie Zagara, a Karpov pójdzie w odstawkę?

p.s. Swoją drogą to niektóre zespoły wyglądają przy nas bardzo mizernie. Mam nadzieję, że zarząd zaplanował, że Stal może zdobywać więcej niż 52 pkt (z bonusami) na mecz.

Thorgal 

Wysłany: 2016-11-05, 13:51   

Skoro to "nasza drużyna", to w połowie sezonu ruszy akcja o pomocy w dopłatach do wynagrodzeń zawodników. :-)

Mam tylko nadzieję, że Vaculik widząc napięcia po biegach KK z BZ lub na linii Stachu - Iversen nie opuści szybko naszego pokładu. :) Stal to nie jest normalna drużyna pod tym względem. Dlatego dobrze, że jest Martin. Powinien wnieść jakąś normalność.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2016-11-05, 14:17   

Cóż powiedzieć - podsumowując nasz skład R-E-W-E-L-A-C-J-A!!

Mamy zespół zbudowany na obronę tytułu, mamy w zasadzie czterech liderów, a i piąty Przemek jeżeli zaskoczy z formą może być silnym punktem zespołu.

Ja bym zespół zestawił tak jak poniżej:

1. Vaculik (liczę, że będzie miał lepszy sezon niż w Toruniu)
2. Pawlicki (jako najsłabszy senior)
3. Iversen
4. Kasprzak - ta dwójka jako mega silna z wyrównanym poziomem
5. Zmarzlik (najsilniejsze ogniwo do juniora)
6. Karczmarz
7. Czerniawski (chyba ma największy talent z pozostałej grupy juniorów)

Co do całej ligi - wydaje się, że będzie bardzo, ale to bardzo wyrównana. Szczerze mówiąc z ligowych drużyn składem wybijamy się my, pomimo słabego sezonu Leszno i Wrocław, która jedyna razem z Rybnikiem będzie miała bardzo silnych juniorów.

Thorgal 

Wysłany: 2016-11-05, 16:39   

Oby tylko Stachu nie popsuł tego. :)

Te ćwiczenia z podawaniem piłki są OK. Przynajmniej się nie kłócą. :)

Vaculika trzeba przekonać do pozostania u nas na długo. Mam nadzieję, że sekcja "miłości" w klubie ma już opracowany plan. Warto zacząć od pokazania mu galerii sław i kto jeżdżąc w Stali zdobywał medale IMŚ.

PS. Ciekawe czy Zagar i Peder trafią do jednej drużyny (Czewa)?

Michu1947 

Wysłany: 2016-11-05, 21:15   

No to skład taki jaki chciałem. Niczego w tym składzie nie brakuje. Mamy trzech wychowanków + dwóch rodzinnych trenerów. Skład Polskojęzyczny + sympatyczny Duńczyk, który będzie z nami już 7. lat! Mimo wszystko szkoda mi Mateja Żagara, który był z nami poza Zmarzlikiem najdłużej. Drużyny prawie skompletowane i szczerze...znów nie mogę się doczekać. Ładnie to wszystko wygląda.

Stal Gorzów
1. Zmarzlik
2. Przemek Pawlicki
3. Niels K. Iversen
4. M. Vaculik
5. Kasprzak
6. Karczmarz
7. Czerniawski/K.Nowacki
Rez. Thomas H. Jonasson

Włókniarz Częstochowa
1. Matej Zagar
2. R.Holta
3. L.Madsen
4. S. Ułamek
5. N.Pedersen
6.
7.

Apator Toruń
1. G.Hancock
2. Jepsen Jensen
3. Przedpełski
4. A. Miedziński
5. Holder
6. Igor-Kopeć
7.
Rez. Grzegorz Walasek
Rez. Jack Holder

Falubaz Zielona Góra
1. J.Doyle
2. Protasiewicz
3. P.Dudek
4. A.Karpow/J.Thorssell
5. J.Hampel
6. A.Zgardziński
7. Potoniec/Niedźwiedź

Sparta Wrocław
1. T. Woffinden
2. T. Jędrzejak/Woźniak
3. V.Milik
4. A.Lebediew
5. M.Janowski
6. M.Drabik
7. Oskar Bober

Unia Leszno
1. Piotr Pawlicki
2. G.Zengota
3. Sajfutdinow
4. P.Kildemand
5. J.Kołodziej
6. B.Smektała
7. D.Kubera

Największą niewiadomą jest ROW Rybnik. Tutaj skład aktualnie wygląda bardziej niż tragicznie. Miały być wielkie nazwiska, a na chwilę obecną nikt nie przychodzi, a wszyscy odchodzą.

ROW Rybnik
1. T.Musielak/D.Baliński/R.Szombierski
2. F.Lindgren

3. ?
4. M.Fricke
5. G.Łaguta
6. K.Woryna
7.

Nicki Pedersen równie dobrze może wybrać ROW Rybnik, który poza Łagutą w składzie nie ma nikogo kto mógłby gwarantować jakiekolwiek punkty. Druga sprawa to finanse. Włókniarz jak na swoje możliwości i tak ma bardzo dobry skład. Na papierze najbardziej podoba mi się Unia Leszno, która stara się także pozyskać nowego młodego utalentowanego zawodnika, który stara się o Polskie obywatelstwo. Oczywiście sezon zweryfikuje formę zawodników 'Byków'. Najbardziej podoba mi się skład Stali Gorzów tak jak już na początku wspominałem. Apator Toruń po odejściu Vaculika może cierpieć, ale ni musi. Wystarczy że Jepsen Jensen złapie formę, a do tego wszystkiego mają dużo perspektyw na rotację składem. Jack Holder - kolejny młody utalentowany zawodnik, który będzie jeździł na sprzęcie Chrisa. To może się udać. Ciekawie jak to wszystko będzie wyglądało w pierwszych zmaganiach ligowych w 2017 roku :))

Ostatnio zmieniony przez Michu1947 2016-11-06, 10:53, w całości zmieniany 1 raz  

Teppis 
_________

Team: SG
Wysłany: 2016-11-05, 21:48   

Skład jest jak dla mnie wręcz szokująco mocny i nie wiem, czy biorąc pod uwagę sytuację panującą na rynku dało się stworzyć mocniejszy.. raczej nie. Moim zdaniem liga podzieli się na dwie części, mocniejszą: Stal, Unia, Falubaz, Wrocław oraz na słabszą: Częstochowa, GKM, Toruń (!!!!!) i Rybnik.. Moim zdaniem podział będzie bardzo mocno widoczny i martwi mnie to, bo..
znowu będziemy świadkami zwycięstw 55+, co przy tak niesamowicie silnym składzie straszliwie obciąży budżet.. Mam jednak nadzieję, że w klubie siedzą tęgie głowy, wszystko jest przemyślane i że po najprawdopodobniej kolejnym medalowym sezonie nie będziemy musieli zadowolić się gwiazdami typu THJ pod numerem 1..
Koniec zamartwiania się, TO MOJA DRUŻYNA, która będzie walczyła o złoto!

RAFIK 

Wysłany: 2016-11-05, 23:17   

Michu1947 napisał/a:
ROW Rybnik
1. T.Musielak
2. D.Baliński
3. R.Szombierski/S.Łogaczow
4. M.Fricke
5. G.Łaguta
6. K.Woryna
7.
Łogaczow zostaje w Łodzi.
Teppis napisał/a:
znowu będziemy świadkami zwycięstw 55+, co przy tak niesamowicie silnym składzie straszliwie obciąży budżet..
Dlatego od poniedziałku cały stadion będzię zapełniany karnetami :mrgreen:

Pao 

Wysłany: 2016-11-06, 00:28   

Michu1947 napisał/a:
7. Czerwiński/K.Nowacki

Czerwiński? Zbyszek Czerwiński? Nie jest juniorem od jakichś 13 lat :mrgreen:

Danonek920

Wysłany: 2016-11-06, 06:07   

RAFIK napisał/a:
Michu1947 napisał/a:
ROW Rybnik
1. T.Musielak
2. D.Baliński
3. R.Szombierski/S.Łogaczow
4. M.Fricke
5. G.Łaguta
6. K.Woryna
7.
Łogaczow zostaje w Łodzi.
Teppis napisał/a:
znowu będziemy świadkami zwycięstw 55+, co przy tak niesamowicie silnym składzie straszliwie obciąży budżet..
Dlatego od poniedziałku cały stadion będzię zapełniany karnetami :mrgreen:

Lindgren jest dogadany z Rybnikiem ponoć od dawna. Chociaż do tego zespołu dużo bardziej pasowałby Pedersen aktualnie. Na pewno nie będą jechać w skadzie Musielak/Baliński/Szombierski :)

Michu1947 

Wysłany: 2016-11-06, 10:55   

Pao napisał/a:
Czerwiński? Zbyszek Czerwiński? Nie jest juniorem od jakichś 13 lat

Oj tam, oj tam :-D

Danonek920 napisał/a:
Lindgren jest dogadany z Rybnikiem ponoć od dawna. Chociaż do tego zespołu dużo bardziej pasowałby Pedersen aktualnie.

Według mnie bardziej pasowałby do Włókniarza, ale oczywiście musi coś być na rzeczy skoro jeszcze nie ma potwierdzenia informacji. Nicki wyląduje, albo we Włókniarzu, albo w Rybniku.

Kto z ciekawych nazwisk został jeszcze na rynku?

bosky 
harmonica man

Team: spiryt
Wysłany: 2016-11-06, 11:01   

Thorgal napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że Vaculik widząc napięcia po biegach KK z BZ lub na linii Stachu - Iversen nie opuści szybko naszego pokładu. :) Stal to nie jest normalna drużyna pod tym względem. Dlatego dobrze, że jest Martin. Powinien wnieść jakąś normalność.

e tam, tyle o tym było gadania już w poprzednim sezonie, a popatrzmy chociażby na Toruń i Gomólskiego czy Zieloną i Karpowa. Prawda jest taka, że kapitalny junior Bartek powodował mnóstwo dobrego dla wyniku sportowego, ale to, że co mecz musiał kogoś zmieniać powodowało pewne napięcia. I nie ma sensu tego porównywać do żadnego innego klubu, bo nie ma takiego, w którym junior odjechałby taką ilość biegów jak Bartek.

Sporo myślałem wczoraj o tym składzie i podłączam się pod peany nad nim. To powinien być kolejny sezon Stali i nawet jeśli nie zdobędziemy złota, to do czwórki powinniśmy wlecieć z palcem w d...

Gdyby bawić się we wróżbitę, to widzę:

plusy

Kasprzak, który chociaż ponoć co drugi sezon ma zły, to w ubiegłym indywidualnie nie osiągnął GP więc prawdopodobnie wciąż ma bardzo duże ambicje na progres (przypominam jego słowa o mistrzostwie świata już z 10 lat temu - ostatnio o tym ciszej, ale nadal należy założyć, że ten zawodnik ma ambicję sportową)

Bartek, który jest w pełni profesjonalistą, a i wydaje się że jego ambicja sięga wyżej niż brąz, to powinien być kapitalny sezon (chociaż obawiam się co będzie za rok, ale to inna historia)

potencjalne minusy lub może bardziej wątpliwości

Iversen, tak jak to zostało wspomniane w trakcie poprzedniego sezonu, możemy zapomnieć o Iversenie robiącym komplet 18 punktów na wyjazdach. Rok rocznie ten zawodnik robi - niewielki bo niewielki - ale regres formy. Tak, jak również nie wyobrażałem sobie Stali bez Iversena, tak trzeba powiedzieć że ten zawodnik nam powoli gaśnie. Być może on rzeczywiście potrzebuje w przyszłości nowego otoczenia.

Przemek Pawlicki - zostanie teraz zepchnięty do pozycji piątego seniora i teraz rola w tym Staszka Chomskiego, żeby tak się nie stało bo to z pewnością podziała na niego demotywująco. W moim odczuciu niech pozostanie kapitanem, niech nie ma tej "10", niech jedzie z Bartkiem jeśli to się sprawdza. Potrzebujemy go wbrew pozorom bardzo, zwłaszcza, że będzie jeździł prawdopodobnie więcej niż Jepsen w minionym sezonie.

Karczmarz - już pokazał charakterek, a w tym sezonie wygląda na to, że będzie skazany na 3 starty w meczu. Przy takim składzie nie widzę innej opcji. Szkoda mi w tym wszystkim dwóch rzeczy. Po pierwsze, że przez przypadek wiele rzeczy w Stali jest mu nie na rękę oraz że nie jest typem zawodnika, który próbuje swoje racje udowodnić sportowo. On jak dotąd pojechał w jednym meczu ekstraligi, a już zdążył stać się stroną mniejszej afery. Nie lubię takiego czegoś. Przed nim cały sezon startów - niech udowodni że zdobywa punkty również z seniorami i wtedy trener powinien stawiać na niego nie tylko 3 razy w meczu, bo z pewnością jego talent na to zasługuje. Oby już bez afer i z medalem na szyi ;-)

Na koniec Martin, którego nie wrzucam do żadnej grupy. Nie zmienia to faktu, że jestem przeszczęśliwy że w końcu mamy tego sympatycznego Słowaka. Paradoks polega na tym, że bitwa między Gorzowem, a Toruniem (Vaculik - Iversen) była z góry przez tych drugich przegrana. O ile Vaculik kręcił w Gorzowie kapitalne wyniki, to Iversen za Motoareną co najmniej nie przepada. Argumentów za Vaculikiem jest dużo, ale również nie będzie to dla niego łatwy sezon. Dodatkowo zastanawia mnie dlaczego sam zawodnik powiedział, że klubu nie ogłosi do połowy listopada, a tymczasem mamy 6. i już wszystko wiemy. I kolejna sprawa - powiedział, że z Torunia nie odchodzi przez pieniądze - zatem przez co? Być może to prywatna sprawa zawodnika, ale w obliczu tych wszystkich wypocin ostafińskiego fajnie by było gdyby motywy ujrzały światło dzienne.

Danonek920

Wysłany: 2016-11-06, 13:30   

Ogłosili wcześniej skład, aby szybciej sprzedawać karnety. Wygląda na to, że chcą w krótkim czasie zdobyć pieniądze, aby zapłacić nowym zawodnikom pierwsze transze za kontrakty. Skład jest bardzo dobry, ale też drogi. Wydaję mi się, że nasi działacze, aby zrealizować wszystkie obietnice zakładają bardzo optymistyczny scenariusz czyli na przyszły sezon sprzedać 6 tysięcy karnetów, średnia frekwencja na poziomie 12 tysięcy na mecz, komplet widzów na GP, awans do finału drużynowych mistrzostw polski, wysoka frekwencja na finale IMP oraz brak wielu pogromów rywali. Plan do zrealizowania, ale żużel to nieprzewidywalny sport i zawsze coś może się wydarzyć. Ktoś może się ze mną oczywiście nie zgodzić i pisać, że w zeszłym sezonie wydaliśmy nawet więcej pieniędzy na kontrakty dla zawodników , ale mi się wydaję, że przyszły sezon będzie najbardziej kosztowny. 1. Zmarzlik ( po sezonie życia nie ma opcji , aby zgodził się jeździć na takich samych warunkach. 2. Kasprzak ( W minionym sezonie zgodził się na obniżkę kontraktu po fatalnym 2015 roku, ale teraz wraca do kontraktu na gwiazdorskim poziomie) 3. Vaculik ( Żeby go odbić z Torunia nasi musieli go przelicytować o minimum 100 k. Zielona Góra po zobaczeniu jego oferty złapała się za głowę. Wydaje mi się, że to jeden z wyższych kontraktów w lidze). 4. Iversen ( W najgorszym wypadku może jeździć na takich samych warunkach. Toruń mocno go kusił, więc mógł on dostać małą podwyżkę.) 5. Pawlicki ( Po niezłym sezonie zapewne chciał podwyżki. Mógł wykorzystać fakt, że jest Polakiem, a obecnie jest coraz mniej polskich żużlowców jeżdżących na przyzwoitym poziomie). Podsumowując według mnie te 5 kontraktów jest więcej warte niż zeszłoroczne 6.

yellow-blue

Wysłany: 2016-11-07, 10:26   

Danonek920 napisał/a:
Wydaję mi się, że nasi działacze, aby zrealizować wszystkie obietnice zakładają bardzo optymistyczny scenariusz czyli na przyszły sezon sprzedać 6 tysięcy karnetów, średnia frekwencja na poziomie 12 tysięcy na mecz, komplet widzów na GP, awans do finału drużynowych mistrzostw polski, wysoka frekwencja na finale IMP oraz brak wielu pogromów rywali.

Nie wydaje mi się, żeby działacze liczyli na to, że wszystko to się spełni, a jak nie to będą długi. Zmora by sobie na to nie pozwolił. Okej play-offy pewnie są konieczne, GP to 100% pewności, że będzie komplet, średnia frekwencja poniżej 10tys. też nie zejdzie. I to jest bardzo realny scenariusz. Co do pogromów rywali to żeby uniknąć w trakcie sezonu kłótni o biegi nominowane w pojedynkach, w których gromimy, to należało jasno powiedzieć, że w razie czego jadą juniorzy, którzy bardzo potrzebują jazdy.

Danonek920 napisał/a:
Vaculik ( Żeby go odbić z Torunia nasi musieli go przelicytować o minimum 100 k. Zielona Góra po zobaczeniu jego oferty złapała się za głowę

Nie wierzę w to ani trochę. To nie w stylu Zmory. Owszem Vaculika chciał już wcześniej, ale skoro rok temu mu się nie udało, to i w tym roku pogodziłby się z tym. Jeszcze gdyby to chodziło o Woffindena to można byłoby coś przebić. A tak myślę, że sam Vaculik chciał uciec z Torunia.

Thorgal 

Wysłany: 2016-11-07, 11:46   

Hej,

Jeszcze w sprawie Mazinho. Proszę adminów, by odwiesili jego obecność w tym miejscu.
Większość kibiców na forum zajmuje się spekulowaniem i formułowaniem zdecydowanych sądów przed ogłoszeniem faktów przez klub.

Mazinho podnosił poziom tego forum i jakość dyskusji poprzez rzeczowe wpisy i na jego ocenę nie powinien wpłynąć jeden post, który jak się okazuje mógł być prawdziwy. Tego nie wiem. Takie bany zamiast nas jednoczyć - dzielą. Myślę, że Mazi też wyciągnął jakieś wnioski z tego i na pewno bardziej skupi się na rzeczowej analizie meczowej niż na naśladowaniu pana Ostafińskiego :)

W imieniu forumowiczów, którzy się z tym zgadzają. Z poważaniem,

Thorgal
:-)

Odpowiedz do tematu