Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bartek Zmarzlik - nasz diament w Grand Prix
Autor Wiadomość
Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-09-09, 11:12   

Kiper napisał/a:
Większość twierdziła, że Bartek będzie wielokrotnym mistrzem Polski, bo młody itd. Oby. Ale póki co wystąpił już w wielu finałach (liczył ktoś, w ilu?) i jakieś fatum ciąży na nim jeśli chodzi o te zawody. Najczęściej zawalał decydującą fazę. W tym roku było podobnie. Nie czarujmy się, szansę dostał w prezencie raz od sędziego (powinien być wykluczony za ponowne ruszanie się na starcie) i drugą (w tym samym biegu zresztą) od Dudka i Pawlickiego. Gdyby nie to, nie wystąpiłby nawet w finale. I tak z roku na rok presja będzie rosła, aż może w końcu się uda. Ale nie wygląda to dobrze. Wszyscy liczący się obecnie zawodnicy mają ten tytuł oprócz niego. Janowski, Dudek, Woźniak, Kasprzak, Protasiewicz, Holta, Pawlicki, Kołodziej, Hampel, Walasek... Tylko Bartek jeszcze nie. Czy to nie jest frustrujące? Dla niego, dla rodziny, dla kibiców... Jak on nie ogarnie tego tematu i nie zachowa w końcu zimnej krwi, to może być jak Świst, któremu 35 lat jazdy na żużlu nie pomogło. I niech nikt nie pisze, że jest to tytuł bez znaczenia.

Post w stylu jakby Bartek z IMŚ stał się zawodnikiem 2 ligi :mrgreen: Spokojnie... Od dawna wiemy, że w tych zawodach decyduje jeden bieg. Co to za Mistrz Polski, który wygra jeden bieg? Gdyby były stare zasady to Bartek miałby już kilka IMP.

lupus 

Wysłany: 2020-09-09, 11:14   

No tak a ilu z wymienionych ma tytuł IMŚ??? I ilu z nich może go kiedykolwiek mieć. Może zacząć się stresować jak zaczniemy pompować balonik i robić z tego problem.

miszarus 
STAL!

Wysłany: 2020-09-09, 11:20   

Kiper napisał/a:
Większość twierdziła, że Bartek będzie wielokrotnym mistrzem Polski, bo młody itd. Oby. Ale póki co wystąpił już w wielu finałach (liczył ktoś, w ilu?) i jakieś fatum ciąży na nim jeśli chodzi o te zawody. Najczęściej zawalał decydującą fazę. W tym roku było podobnie. Nie czarujmy się, szansę dostał w prezencie raz od sędziego (powinien być wykluczony za ponowne ruszanie się na starcie) i drugą (w tym samym biegu zresztą) od Dudka i Pawlickiego. Gdyby nie to, nie wystąpiłby nawet w finale. I tak z roku na rok presja będzie rosła, aż może w końcu się uda. Ale nie wygląda to dobrze. Wszyscy liczący się obecnie zawodnicy mają ten tytuł oprócz niego. Janowski, Dudek, Woźniak, Kasprzak, Protasiewicz, Holta, Pawlicki, Kołodziej, Hampel, Walasek... Tylko Bartek jeszcze nie. Czy to nie jest frustrujące? Dla niego, dla rodziny, dla kibiców... Jak on nie ogarnie tego tematu i nie zachowa w końcu zimnej krwi, to może być jak Świst, któremu 35 lat jazdy na żużlu nie pomogło. I niech nikt nie pisze, że jest to tytuł bez znaczenia.

A ilu z tych co wymieniłeś ma tytuł IMŚ? Myślisz, że dla nich nie ma to znaczenia?

mazinho 

Wysłany: 2020-09-09, 11:35   

Wytykanie Bartkowi, że nie ma złota IMP, czyli w turnieju, gdzie decyduje o wszystkim jeden bieg jest po prostu śmieszne. Tym jarać się moga zakompleksieni kibice innych drużyn, którym nieprzeciętny talent Zmarzlika sprawia ból czterech liter. To tak jakby Piotr Żyła miałby się cieszyć że złota MP w skokach i że na tym turnieju pokonał Stocha..bo akurat wiatr mu podwinął w jednym skoku. Ten tytuł - podobnie jak w żużlu nie ma większego znaczenia. Dla mnie ważniejsze jest, żeby Bartek wywalczył kolejny, drugi tytuł IMS. To, że ma trzy srebrne medale IMP nie znaczy, że od kilku lat jest najlepszym polskim żużlowcem. Zdobędziemy w przyszłości na pewno jakiś tytuł DMP, to Bartek po złoto sięgnie na Jancarzu i zamknie usta tym krzykaczom z Leszna.

Danonek9200 

Wysłany: 2020-09-09, 12:52   

Prawdziwą wykładnią zawodnika jest średnia biegowa w lidze oraz Grand prix , tam decyduje kilkadziesiąt jak nie kilkaset biegów i realnie ocenia wartość zawodnika. W IMP jest niesprawiedliwa formuła w której decyduje ostatni bieg o wszystkim, akurat teraz Bartkowi nawet nie należało się to srebro obiektywnie mówiąc, ale gdyby były wcześniejsze zasady, które były bardzo sprawiedliwe to Zmarzlik miałby już bodaj 3 złota.

sprii 

Wysłany: 2020-09-09, 13:01   

Tak to już jest ze starszymi Panami;) nigdy nie dogodzisz. Zawsze znajdzie się temat do zaczepki i czepiania się... oby wygrał za rok IMP:) wówczas odpuścisz?
W tygodniu pewnie Kiper siedzisz w oknie i doglądasz czy wszystko jest w porządku na Twojej dzielni:D

Shreks 

Wysłany: 2020-09-09, 13:16   

Panowie, Ale Bartek to nie jest zawodnik pokroju Skórnickiego, który siadzie kiedyś i będzie opowiadał byłem kiedyś mistrzem Polski ! (choć uważam że będzie jeszcze niejednokrotnie, nawet Gollob w swoim Prime też kilka sezonów nie mógł go zdobyć bo sie wszyscy na niego nastawiali). Bartek będzie miał pomnik i będzie legendą Jest 3 krotnym medalistą Indywidualnych Mistrzostwa Swiata - narazie , 3 krotnie z rzędu najlepszym zawodnikiem najlepszej ligi świata - narazie mistrzem World Games IMMEx 2 - narazie, liderem zespołu ktory zdobył dzieki niemu 2x DMP - narazie . Zostawcie chłopaka w spokoju z tym IMP bo to nie jest wykładnią jego talentu umiejętności ani pozycji jaką juz w historii tego sportu wywalczył !!!

leszek 

Wysłany: 2020-09-09, 18:23   

Danonek9200 napisał/a:

Prawdziwą wykładnią zawodnika jest średnia biegowa w lidze oraz Grand prix , tam decyduje kilkadziesiąt jak nie kilkaset biegów i realnie ocenia wartość zawodnika. W IMP jest niesprawiedliwa formuła w której decyduje ostatni bieg o wszystkim, akurat teraz Bartkowi nawet nie należało się to srebro obiektywnie mówiąc

Nalezalo sie jak najbardziej . Taka formula i tyle . Byly czasy ze Bartek nie byl do zlapania i co ? W finale przegrywał , czyli tamtym sie nalezalo , teraz Bartkowi nie ?? No bez jaj .
sprii napisał/a:
W tygodniu pewnie Kiper siedzisz w oknie i doglądasz czy wszystko jest w porządku na Twojej dzielni:D

Ale to co robi , czego doglada Kiper to jego sprawa ! Co Ciebie to interesuje . Mnie to tutaj na tym forum dziwi pewna rzecz . Kto sie w kolku wzajemnej adoracji nie zgadza to zaraz jest traktowany jak piate kolo u woza .
Na dodatek nie daj Bog skrytykowac trenera , zawodnika wow wtedy cham i prostak . Jeden z drugim popatrz na siebie , zanim zaczniesz oceniac innych . Ot prostota Polak - Katolik
Shreks napisał/a:
Zostawcie chłopaka w spokoju z tym IMP bo to nie jest wykładnią jego talentu umiejętności ani pozycji jaką juz w historii tego sportu wywalczył !!!

Dokladnie !!! I tu masz 100% racji !! Piotrek Swist ani razu nie bym mistrzem Polski , ale jezdzcem zajebistym , wiec nie tytruly IMP sa wykladnia jazdy i umiejetnosci :-)

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-09-10, 16:33   

Ja pisze o IMP i problemach Bartka ze zdobyciem tego tytułu, a tu już nieletni wyskakują z tekstami, że jest IMŚ i że nie zleży mu na IMP. No bo przecież już by miał parę razy, gdyby nie regulamin. No to zapytajcie Bartka, czy mu nie zależy i po co startuje w tych zawodach od lat. Aha, i jeszcze mam się tym nie interesować :-) A, i jeszcze ponoć deprecjonuję osiągnięcia Zmarzlika :-) Widzę, że tu można dyskutować tylko o sukcesach i o transferach. Dorośnijcie trochę.

sprii 

Wysłany: 2020-09-11, 09:07   

Czyli zdobycie 3 razy wicemistrzostwa w IMP w tak młodym wieku można uznawać za porażkę??;)

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-09-11, 09:19   

Kiper napisał/a:
Ja pisze o IMP i problemach Bartka ze zdobyciem tego tytułu, a tu już nieletni wyskakują z tekstami, że jest IMŚ i że nie zleży mu na IMP.

Ja a tym forum nie widzę nikogo nieletniego ale za to widzę z 60 latków z ego większym niż ilość dosypanej nawierzchni w Częstochowie ;)

lupus 

Wysłany: 2020-09-11, 09:22   

sprii napisał/a:
Czyli zdobycie 3 razy wicemistrzostwa w IMP w tak młodym wieku można uznawać za porażkę??;)

Nie, po prostu wg Kipera Bartek powinien być załamany, że nie ma jeszcze tytułu IMP. Wg Kipera każdy tak powinien mieć . A krytyka tego co pisze Kiper to dziecinada. Nieważne że można się skupić na innym wyższym celu poświęcając niższy. No ale jako małolat nie mam nic do powiedzenia.

Maciex napisał/a:

Ja a tym forum nie widzę nikogo nieletniego ale za to widzę z 60 latków z ego większym niż ilość dosypanej nawierzchni w Częstochowie ;)

To menopauza 🤣😂

Shreks 

Wysłany: 2020-09-11, 10:32   

Szanowny Panie Kiper, bardzo mi mi przykro ale nie podzielam Pana opinii i zdania i nie zamierzam, krytykować obecnie najlepszego jeżeli chodzi o umiejętności zawodnika na świecie za brak tytułu IMP, który powtórzę uważam że i tak ten tytuł zdobędzie. Rozumiem że o wiele bardziej ceni Pan umiejetnosci Skórnickiego, ŚP Tomka Jędrzejaka czy nawet naszego Szymona. nie rozumiem ale szanuje Pana prawo do oceny wielkości zawodników i ich karier.
Pisze Pan że można nam zarzucić pisanie tylko o transferach i sukcesach ... odsyłam do czytanie wielu postów ze zrozumieniem, bo tyle ile tu było krytyki i negatywnych opinii w ostatnich kliku miesiącach to mało gdzie można było przeczytać.
Ja sam przyznaje że bardzo dziecinne było ze Strony Bartka, kiedy w 3 czy 4 wywiadach z rzędu mówił o napiętej atmosferze i krytyce, pisałem o tym i na SB i w postach, ale jednak co do jego wielkości umiejętności woli walki chęci wygrywania każdych zawodów każdego biegu bycia profesjonalistą pewności że będzie legendom Stali i nie tylko ... nie mam wątpliwości i nie zmieni tego fakt że miałby nawet nigdy (napisze jeszcze raz jestem przekonany że bedzie nie raz) nie byc IMP

Z wyrazami Szacunku 20 lat młodszy gówniarz

[ Dodano: 2020-09-11, 10:44 ]
PS Dodoam jeszcze jedną rzecz, Do Kiper

czy uprawiał Pan kiedyś sport zawodowo ? Czy patrzyło kiedyś na Pana przynajmniej 100 osob jak Pan coś robił ?? To z jaką presją mierzy sie ten chłopak to jest dla nas coś niebywałego i coś z czym nigdy nie będziemy mieli do czynienia. Na niego w każdych zawodach patrzy min 100000 ludzi z czego min 10% życzy mu przegranej a on to wszystko dzwiga !!!! Także sorry ale nie ma Pan racji

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-09-11, 14:54   

Shreks napisał/a:
Szanowny Panie Kiper, bardzo mi mi przykro ale nie podzielam Pana opinii i zdania i nie zamierzam, krytykować obecnie najlepszego jeżeli chodzi o umiejętności zawodnika na świecie za brak tytułu IMP, który powtórzę uważam że i tak ten tytuł zdobędzie. Rozumiem że o wiele bardziej ceni Pan umiejetnosci Skórnickiego, ŚP Tomka Jędrzejaka czy nawet naszego Szymona. nie rozumiem ale szanuje Pana prawo do oceny wielkości zawodników i ich karier.
Pisze Pan że można nam zarzucić pisanie tylko o transferach i sukcesach ... odsyłam do czytanie wielu postów ze zrozumieniem, bo tyle ile tu było krytyki i negatywnych opinii w ostatnich kliku miesiącach to mało gdzie można było przeczytać.
Ja sam przyznaje że bardzo dziecinne było ze Strony Bartka, kiedy w 3 czy 4 wywiadach z rzędu mówił o napiętej atmosferze i krytyce, pisałem o tym i na SB i w postach, ale jednak co do jego wielkości umiejętności woli walki chęci wygrywania każdych zawodów każdego biegu bycia profesjonalistą pewności że będzie legendom Stali i nie tylko ... nie mam wątpliwości i nie zmieni tego fakt że miałby nawet nigdy (napisze jeszcze raz jestem przekonany że bedzie nie raz) nie byc IMP

Z wyrazami Szacunku 20 lat młodszy gówniarz

[ Dodano: 2020-09-11, 10:44 ]
PS Dodoam jeszcze jedną rzecz, Do Kiper

czy uprawiał Pan kiedyś sport zawodowo ? Czy patrzyło kiedyś na Pana przynajmniej 100 osob jak Pan coś robił ?? To z jaką presją mierzy sie ten chłopak to jest dla nas coś niebywałego i coś z czym nigdy nie będziemy mieli do czynienia. Na niego w każdych zawodach patrzy min 100000 ludzi z czego min 10% życzy mu przegranej a on to wszystko dzwiga !!!! Także sorry ale nie ma Pan racji

Fajnie, mądrze, rzeczowo i w punkt.

Panowie frustraci, bo widzę że takich nie brakuje tutaj uczcie się od nas (gówniarzy) podejścia, dystansu i szacunku!!

yagr

Wysłany: 2020-09-11, 17:57   

Byłbym za tym żeby finał IMP rozgrywany był w formule dwudniowej. Np. sobota u wicemistrza a niedziela u DMP z zeszłego roku. Byłoby to może bardziej miarodajne. Ktoś powie ale co to ma wspólnego z tradycją ? Tylko do jasnej cholery o jakiej my tu mówimy tradycji jak o tytule IMP decyduje tak naprawdę jeden bieg. Proszę sobie posłuchać Cieślaka co mówił w studio podczas ostatnich IMP, że Bartek jedzie z wody. W zasadzie to może nie zwróciłbym na to uwagi ale skoro "narodowy" to mówi to pomyślałem sobie , że chyba wie co mówi. No to gapię się w ten monitor - Bartek z czwartego , polewaczka leje wodę już na prostej startowej jakby miały tam za chwilę kaczki pływać . Następna seria - Bartek przechodzi na pierwsze pole ... normalnie oczom nie wierzę. Gdzie leje polewaczka wodę jak szalona - na prostej startowej przy krawężniku. Po co tam ? Przecież do cholery w trakcie wyścigu nikt tamtędy nie jedzie. Miejscowi robili wszystko co tylko się dało , żeby tylko Bartek tytułu nie zdobył . Ot taka nasza polska mentalność zawiść - każdy tylko nie on. Na pocieszenie powiem , że ten brakujący do kolekcji tytuł i tak prędzej czy później trafi do Bartka czy to się komuś podoba czy też nie.

boberGW 

Wysłany: 2020-09-12, 17:22   

A ja bym zrobił małe GP na torze każdego ekstraligowych :) a jakby nie było terminów to u mistrza, burmistrza, beniaminka i zwycięzcy 2ligi. Myślę że cztery turnieje już by sprawiedliwie pokazały kto jest najlepszy.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Thorgal17 

Wysłany: 2020-09-19, 13:19   

Bartosz rozsławia nasz klub na świecie i walczy o 2 z rzędu tytuł IMŚ, a tu cisza. Prorok nie jest doceniany we własnej ojczyźnie :)

No więc: brawo Bartek!

Ten chłopak to diament w tym jak jeździ, jak panuje nad motocyklem i jak się wypowiada - o swoich błędach, jak z szacunkiem mówi o rywalach, swoim teamie, rodzinie... Nic tylko naśladować - również w tym jakim jest sportowcem poza torem.

Tak trzymać Miszczuniu! :))

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2020-09-19, 22:07   

Shreks napisał/a:
Szanowny Panie Kiper, bardzo mi mi przykro ale nie podzielam Pana opinii i zdania i nie zamierzam, krytykować obecnie najlepszego jeżeli chodzi o umiejętności zawodnika na świecie za brak tytułu IMP (...)

Cały ten wywód potwierdza jedno: umiejętność czytania ze zrozumieniem totalnie upadła. Ktoś, kto w moim wpisie dostrzegł krytykę Zmarzlika, po prostu rozumie słowa, a nie rozumie zdań i sensu wypowiedzi. Dlatego nie podejmuję polemiki. Proszę przeczytać jeszcze raz mój pierwszy wpis i ZROZUMIEĆ.

lupus 

Wysłany: 2020-09-20, 07:58   

Kiper napisał/a:
Shreks napisał/a:
Szanowny Panie Kiper, bardzo mi mi przykro ale nie podzielam Pana opinii i zdania i nie zamierzam, krytykować obecnie najlepszego jeżeli chodzi o umiejętności zawodnika na świecie za brak tytułu IMP (...)

Cały ten wywód potwierdza jedno: umiejętność czytania ze zrozumieniem totalnie upadła. Ktoś, kto w moim wpisie dostrzegł krytykę Zmarzlika, po prostu rozumie słowa, a nie rozumie zdań i sensu wypowiedzi. Dlatego nie podejmuję polemiki. Proszę przeczytać jeszcze raz mój pierwszy wpis i ZROZUMIEĆ.

Jak widać nie tylko Shreks ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo większość tu odczytała Twoje zdania podobnie.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-09-20, 16:24   

Skoro Bartek jest IMŚ, to logiczne jest, że jest najlepszy i w Polsce. Nawet bez IMP.

Nie wiem ile razy Mauger byl mistrzem Nowej Zelandii :)
To nie ma znaczenia.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2020-09-20, 17:59   

lupus napisał/a:
Jak widać nie tylko Shreks ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo większość tu odczytała Twoje zdania podobnie.

To właśnie potwierdza tę tezę, że czytanie ze zrozumieniem leży. Proszę wskazać choć jedno sformułowanie w moim wpisie, na podstawie którego można wyciągnąć wniosek, że ja krytykuję Zmarzlika za brak tytułu IMP. JEDNO!

lupus 

Wysłany: 2020-09-20, 18:10   

Kiper napisał/a:
lupus napisał/a:

To właśnie potwierdza tę tezę, że czytanie ze zrozumieniem leży. Proszę wskazać choć jedno sformułowanie w moim wpisie, na podstawie którego można wyciągnąć wniosek, że ja krytykuję Zmarzlika za brak tytułu IMP. JEDNO!

Dosłownie tego nie robisz ale dwuznacznie dajesz znać, że tak jest. Pean pochwalny to nie jest.
Ostatnio zmieniony przez lupus 2020-09-21, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  

Shreks 

Wysłany: 2020-09-21, 13:05   

Kiper napisał/a:
Shreks napisał/a:

... No i co ja mam napisać, ok przepraszam postaram sie poprawić i bardziej oczytać

z wyrazami szacunku

lupus 

Wysłany: 2020-10-04, 08:36   

Świetny filmik, składanka Canal+
https://www.facebook.com/...8/?vh=e&extid=0

Speedway-Fan 

Wysłany: 2020-10-04, 21:56   

Thorgal17 napisał/a:

Nie wiem ile razy Mauger byl mistrzem Nowej Zelandii :)
To nie ma znaczenia.

2 razy :-)

A co do postu Kipera to ja nie widzę aby krytykował Bartka. Zresztą IMP to kwestia szczęścia jak i każde jednodniowe zawody. Gary Havelock nawet kiedyś zdobył mistrza. A wygrać Grand Prix 2 razy z rzędu to już inna galaktyka. Teraz to ja mam nadzieje że Bartek przebije Tony'ego w ilości złotych krążków

Odpowiedz do tematu