Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe pomysły odnośnie strony
Autor Wiadomość
ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-10-23, 08:47   Nowe pomysły odnośnie strony

Cześć Wam, jeżeli macie jakiekolwiek uwagi do strony www.StalGorzow.pl piszcie tutaj. Może chcecie aby coś dodać do witryny lub zmodernizować. Od razu piszę że odnośnie szerokości strony już pracujemy nad tym. Człowiek, który odpowiada za to już wie co robić. Jednak troszkę czasu mu to zajmie.

Może jakieś materiały Wam brakują, które były na poprzedniej stronie.

Z góry dziękuję za uwagi

fragles 

Wysłany: 2008-10-23, 14:16   

+ Poprawić kolorystykę Logo i tło ok ale to w środku zbyt pospolite... zamienić biały na żółty ??
+ Dodać emotki Stali które były wcześniej
+ Usunąć możliwość zakładania tematów gościom ktoś na syfi..

Na razie wszystko później zobaczymy..

lomboNET 

Wysłany: 2008-10-23, 23:14   

Odnośnie wyglądu to niedługo będzie zmieniony. Cierpliwości.

neonlol 

Wysłany: 2008-10-25, 20:52   

Można by było np wprowadzić taką rzecz żeby ludzi pisali nazwe klubów z dużej litery Bo jednak jest to nazwa własna a tym bardziej jakiś szacunek też powinniśmy oddać temu klubowi chociaż nie musimy go lubić. A i jeszcze fajnie by było jakbyśmy nie pisali Atlas Tylko Sparta i Wybrzeże a nie Lotos.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2008-10-26, 21:01   

W tle mogłby lecieć hymn Stali a gdy się nacisnie na podstrone np. galeria . to zeby pojawił się dzwiek motocykla :D Ten motyw co był kiedyś.Tyle moich rad :-)

DON 

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2008-10-26, 21:58   

Rogos94 napisał/a:
W tle mogłby lecieć hymn Stali

Stal Gorzów NIE MA HUMNU :!:

tyle odemnie 8-)

k 

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2008-10-27, 21:21   

neonlol napisał/a:
A i jeszcze fajnie by było jakbyśmy nie pisali Atlas Tylko Sparta i Wybrzeże a nie Lotos.

To chyba jedna z mądrzejszych wypowiedzi na tym forum, która ostatnio padła. Ale to nie zależy od obsługi forum tylko od użytkowników wiec obawiam się że będzie z tym ciężko

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 23:23   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2008-12-02, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2008-10-30, 16:24   

Może to nie jest nowy pomysł co do strony, ale post tyczy się strony :)

Do Ekstraligi weszliśmy 30 września. Finał odbył się we wrześniu, a świętowanie Ekstraligi 13 października. Tyczy się to newsa z TEGO linku. Dziwi mnie to tym bardziej, że w newsie jest wspomniana data 30.9, a dzisiaj mamy 30.10 ;) No chyba, że o czymś nie wiem ;P

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-30, 19:44   

błędy się zdarzają. Oczywiście już poprawiłem.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2008-10-30, 21:32   

Cytat:
jest taka funkcja w tym skrypcie jak "cenzura słów" może by tak powprowadzać atlas -> Sparta lotos->Wybrzeże stal->Stal itp.

poza tym czy jest mozliwosc opublikowania jakiegoś regulaminu forum i powrotu do ostrzezeń banów etc.?
nowe forum dziala tydzien a już sie syf robi straszny :(

To chyba jakis rodzaj.. cenzury? A jak ktos chce napisac Lotos? Jego wola, jego prawo.

Zawarcie1947

Wysłany: 2008-10-31, 16:12   

A chcialbys, zeby nasz klub nazywali Caleum? Szanujmy innych kibicow.

Yankes 

Wysłany: 2008-10-31, 18:14   

Mam propozycję aby zmienić herb klubowy (na całej witrynie) tak aby nie było tego dziwacznego efektu połysku (?) bo to wygląda tak, jakby był wygiety od spodu :P

Jest to jakby nie patrzeć nasz herb, a do herbów stosujemy zasady heraldyki (choćby te najprostsze). A jedna z zasad mówi że herb powinien być płaski, tzn. bez światłocieni i efektów 3D (co sprawia że np. nasze godło narodowe jest błędne - popatrzcie na herbi Hiszpanii, Francji, Anglii...)

A najlepiej by było, jakby ktoś pogadał w klubie żeby przywrócić taki herb jak mam w avatarze - skoro takie firmy jak Lech, Legia, Korona mogły zmienić herby będąc spółkami w ekstraklasie, to czemu nie my? :)

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-11-01, 11:17   

Yankes napisał/a:
Mam propozycję aby zmienić herb klubowy (na całej witrynie) tak aby nie było tego dziwacznego efektu połysku (?) bo to wygląda tak, jakby był wygiety od spodu :P

w chwili obecnej taki jest prezentowany i uznany za oficjalny. Nie mogę go sobie tak zmienić.

Yankes napisał/a:
A najlepiej by było, jakby ktoś pogadał w klubie żeby przywrócić taki herb jak mam w avatarze - skoro takie firmy jak Lech, Legia, Korona mogły zmienić herby będąc spółkami w ekstraklasie, to czemu nie my? :)

To wówczas kibice już kompletnie nie będą mogli korzystać z loga. Fakt marka Stal Gorzów jest zastrzeżona, jednak nie chcę się wypowiadać i rozgrzewać towarzystwa. Niektórzy wiedzą o co chodzi więc może na priv tobie to wytłumaczą.

Dzięki za pytania, propozycje :)

Planuję kilka zmian na stronie bo wieje wiochą w niektórych momentach. Jednak w niektórych sytuacjach mam to narzucone z góry i tak to wychodzi.

Yankes 

Wysłany: 2008-11-01, 18:18   

ejko napisał/a:
w chwili obecnej taki jest prezentowany i uznany za oficjalny. Nie mogę go sobie tak zmienić.

ok rozumiem.

ciekawi mnie jednak, dlaczego już np. na plastronach jest herb z jednolitym odcieniem niebieskiego i bez cienia pod literkami "STAL"? Czy to znaczy że ten na plastronie jest nieoficjalny?

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-11-02, 09:12   

W niektórych momentach jest to nie wykonalne, więc wówczas jest normalne logo. W projekcie każdego elementu jest logo mieniące się.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2008-11-03, 18:09   

Nie mozna by dac w tle, zamiast tych znaczkow Stali na zolto zuzlowca w luku??
Np z lewej strony jakies archiwalne zdjecie np Eddy"ego, a z prawej jakies aktualne, Palucha albo Hliba??

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 00:53   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2008-12-02, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 18:06   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2008-12-02, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2008-12-02, 00:14   

Tabaskokssg napisał/a:
klub żużlowy z Wrocławia się nazywa Sparta

Klub żużlowy z Wrocławia nazywa się WTS (albo WKS - nie wiem jak tam to teraz jest). Ja osobiście wolę używać nazwy Lotos Gdańsk, Atlas Wrocław i Unibax Toruń, nie zważając na to, że Lotos to tradycyjnie Wybrzeże a Atlas to Sparta. A to czy ktoś napisze Caelum Gorzów czy Caelum Stal Gorzów czy jakkolwiek inaczej to chyba nie grzech? My, gorzowianie, używajmy tradycyjnej nazwy STAL. Myślę, że lepiej kwestię tych tradycyjnych nazw, zostawić samym użytkownikom. Niech każdy pisze jak mu wygodniej.

Podejrzewam, że ze zrobieniem takiej "cenzurki" byłoby dużo roboty. I wydaje mi się, że zupełnie bez sensu. Ejko czy inny administrator będzie wpisywał wszelakie kombinacje dotyczące polskich klubów przez jakiś tam, długi czas, a forumowicze i tak szybko odnajdą pojedyncze błędy które będą wykorzystywali. Tak jak wpisywanie cenzurowanych przekleństw na bilardzie na WP czy w wiadomościach na epulsie ;P
Ostatnio zmieniony przez masters 2008-12-02, 12:13, w całości zmieniany 2 razy  

Bonsai 

Wysłany: 2009-03-15, 18:51   

Lepiej by było, jakby zdjęcia w galeriach były podpisane- kto jest na zdjęciu i gdzie, żeby nie trzeba było się za długo głowić i zastanwiać :-)

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-16, 10:39   

[ciach]

Bzyku_24

Wysłany: 2009-06-15, 12:30   

stalgorzow.pl napisał/a:
Aktualny rekordzista gorzowskiego toru - Tomasz Gollob
foto i podpis juz nieaktualne :/

kris_77 

Wysłany: 2009-07-14, 19:48   

Mozna by na stronie Stali zamieścić czysty program. Taki z Excella, zeby po wpisaniu pod numerami startowymi nazwisk zawodników, pozostałe pola wypelniły sie z automatu, Mam coś takiego od jakiegoś kibica chyba z Leszna czy Rzeszowa (są tam tez barwy klubów, kadry tak, zeby wybierac tylko nazwiska, itd) jakby to dopracować i dać do sciagania, Ci którzy nie mają jak jechac na mecz wyjazdowy, albo nie chca płacic 10 zeta ze reklamy w klubowym programie, mogliby sobie sciagnąc, wydrukowac i wypełniac?

Zainteresowanym moge przesłać wzór na meila. Piszcie na kris_1977@wp.pl

Pozdrawiam

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-07-15, 22:40   

Na stronie Stali coś takiego na pewno się nie pojawi z prostego względu, że będzie to pokusa do nie kupowania programów a wiadomo że są to dodatkowe przychody dla klubu z których ten tak łatwo nie zrezygnuje ;-)
Wrzuć na jakiś serwer np: www.sendspace.com, podaj tutaj linka i po sprawie ;-)

Odpowiedz do tematu