Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Iman
2009-03-08, 14:16
Treningi gorzowskiej Stali
Autor Wiadomość
zecke 

Wysłany: 2009-05-28, 18:24   

Odnośnie tematu treningów to jeśli pogoda pozwoli to w sobotę odbędzie się treningu, po którym to nasz trener-manager podejmie decyzje który z juniorów wystartuje w meczu.

Gorzej, że coach też nie jest pewien tego, czy pojedzie Ruud czy Okoń i też to się rozstrzygnie po treningu.

marek87 

Wysłany: 2009-06-06, 18:59   

Dziaj gdy bylem na treningu na szczegolne brawa zasługuje łukasz cyran. Z naszymi juniorami poprostu nie walczył na 7 startow z pod tasmy wygrał wszystkie! . Zmarzlik to dno po 1 okrazeniu odpuszczał bo jechał z 10 metrow za łuaszam i Adikiem .Jedynie Adik probował powalczyc , ale słabo to wygladało, raz wygrał start ale na 2 łuku juz łukasz wszedł pod Adika bylo po . 2 Razy jechał z holta raz nawet wygrał. Naprawde az łza sie w oku kreci , kibice ktorzy byli bili brawo , naprawde widc ze teraz ten 17 ltni chłopak sie rozkreca i to na dobre. Dzisj Chomski po kazdym starcie podchodił i rozmawiał z łukaszrm wylada na to ze moze pojechac. Martwi i dziwi mnie postawa Golloba jezdzał na tor zrobił poł kułka i jezdzał zero dłuzszej jazdy

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-06-06, 19:32   

marek87 napisał/a:
Martwi i dziwi mnie postawa Golloba jezdzał na tor zrobił poł kułka i jezdzał zero dłuzszej jazdy

A po co mu dłuższa jazda tor zna poprostu wyjezdza bada nawieszchnie a potem kombinuje przy ustawieniach i wprowadza jakies poprawki.To nie junior który potrzebuje jak najwiecej jazdy aby małymi krokami udoskonalac swoją technike i umiejetnosci.

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-06-06, 19:50   

Teraz gdy właśnie zaczęło padać na Zawarciu zastanawiam się czy po dzisiejszym treningu zakryto tor folią?

MikeKS

Wysłany: 2009-06-06, 22:08   

Do Marek87
Jestem tylko ciekaw kto i ile Ci placi za pisanie takich glupot. Bo to co napisales o treningu odnoscie juniorow to jest jakas Twoja chora fantazja. Rozumiem ze sie kochasz w Lukaszu ale trzeba tez miec jakis umiar, rozsadek i pisac poprostu prawde. Fakt ze radzil sobie dobrze wygrywal z Adikiem ale to co napisales odnoscie Zmarzlika to chcesz poprostu tylko zrobic mu zla opinie.
Odnosnie Golloba to to jest to takiej klasy zawodnik ze nie musi jezdzic bo juz niczego sie nie nauczy tylko ciagle proboje roznych ustawien i silnikow

PROFESOR 

Wysłany: 2009-06-06, 22:39   

No faktycznie gościu przesadzil z Cyranem i uwierzył że po prawdziwej walce wygrał z Holtą:)
Poszedł kolega na stadion a tu Gollob tylko startuje z pod taśmy i koniec:)

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-06-06, 22:51   

Holta potrafił przegrać z Celmerem, więc wszystko jest możliwe i nic mnie nie zdziwi ;-) Należy jednak pamiętać, że to tylko trening, a zawodnicy po prostu testują sobie sprzęt i różne ustawienia. Wiadomo, że taki Cyran może traktuje to nieco inaczej i zależy mu na tym, żeby pościgać się z bardziej doświadczonymi kolegami, jednak to nie prawdziwe zawody. Holta przecież nie będzie się pocił, żeby jakiegoś juniora wyprzedzić, bo po co?

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-06-07, 11:54   

Do mikeks płaca tobie za pisanie głupot! Ostatnie wyniki mowia same za siebie , łukasz dopiero sie rozkreca i jezdzi bardzo widowiskowo , i pewnie ,a na treningach i jun.. zawodach jedzie dobrze bo mu zalezy na 1 składzie . Byłem tez wczoraj na treningu duzo smigał holta i jun.. z pod tasmy bez apelacyjnie łukasz wygrał wszystkie starty

wks
Leigh Adams Raing

Team: Leigh Adams
Wysłany: 2009-06-07, 13:37   

Adik w czwartek najprawdopodobniej bedzie scigał się w szwecji

tom 

Team: STAL
Wysłany: 2009-06-07, 14:07   

wg mnie Cyran i Zmarzlik powinni dostac szanse juz nawet w najblizszym meczu ... THJ i tak nie jedzie jak powinien ... wiec moze ambicja pozwoli Cyranowi wiecej punktow przywiezc :)

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-06-07, 14:19   

Zmarzlik i tak nic nie pojedzie na tym swoim sprzęcie a Jonasson ma przebłyski więc wstawianie Zmarzlika to tylko strata ... Chciałbym zobaczyć tego Cyrana w meczu ligowym. Wtedy się okaże czy jest to rzeczywiście jakiś przyszłościowy zawodnik czy osoba pokroju Adika czy Zmarzlika... :roll:

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-06-07, 15:02   

Z tego co wiem cyran na ta chwile dysponuje 1 motorem!!! w miare dobrym na 2 nie jezdzi bo na roweze sie nie da! Zmrzlik ma nowe 3 motoy tylko jak przywyczaił nas zawsze zgania na sprzet . Taka sama sytuacja u Adriana 2 stare motoy 2 letnie na sezon PARANOJA u nas chyba zawsze tak bedzie ze jun ie pierd..i!!

mc_kssg

Wysłany: 2009-06-07, 15:11   

seba_90 napisał/a:
Zmrzlik ma nowe 3 motoy

Skad takie info ? Dostal jeden nowy motor i niczym innym raczej nie dysponuje.. A to, ze klub leci w kulki od kilku lat to wiemy. Brak inwestycji w mlodziez moze nam sie szybko odbic, z tym, ze co zrobil Hlib, Brzozowski ? Mieli wszystko, tylko sie na klub wypieli, trzeba rowno inwestowac we wszystkich bo potem patrzy sie tylko na zmiarnowane talenty jak Rajkowski.

MikeKS

Wysłany: 2009-06-07, 16:55   

Ooo 3 nowe potem ze 1 nowy. A z tego co wiem to nie ma zadnego nowego. tylko dostal jeden silnik od sponsorow nie nowy tylko tez uzywany.

marek87 

Wysłany: 2009-06-07, 18:59   

hhhaaa widze ze koledzy maja dobre info, otuz Pawel dysponuje 4 lub 5 motorami ,,Wejdz n strone CZARNY SPORT -MASZ WYWIAD Z ZMARZLIKIEM I ON SAM powiedza.ł ze dyponuje 3 motorami i te ktore dostał teraz od Sponsora KOZARYNA . ;-) Wiec przykro mi ale sie mylisz . Ma najlepszy sprzed z jun a te gadki sa tylko do kibicow by zatrzec niepowodzenia na torze ;-) Pozdrawiam

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-06-07, 19:19   

seba_90 napisał/a:
Zmrzlik ma nowe 3 motoy tylko jak przywyczaił nas zawsze zgania na sprzet

Paweł nie szedłby chyba w zaparte i nie wmawiał wszystkim dookoła, że klub źle go traktuje i nie ma sprzętu podczas gdyby ten sprzęt miał. Chodzi mi tu oczywiście o sprzęt dobrej jakości.
Według mnie Zmarzlik mówi prawdę i trzeba mu (oraz pozostałym juniorom) po prostu uwierzyć. A klub powinien wziąć się do roboty i zapewnić naszym talentom takie warunki jakie mają juniorzy chociażby w Lesznie. Gdzieś (możliwe, że nawet na tym forum) przeczytałem, że Musielak jeździ na motorach od Briana Kargera. A nasi?! Szkoda gadać...

Cyran to bez wątpienia ogromny talent co pokazał w ostatnich tygodniach i przyznam, że myliłem się co do niego. Myślałem, że będzie to raczej kolejny wynalazek typu Mikorski czy Kozdraś. Fajnie by było gdyby Chomski już teraz znalazł dwie okazje do wystawienia go zamiast Zmarzlika lub Szewczykowskiego.
Tak samo było z Pawlickim - brylował w juniorce, Czernicki znalazł okazję pod postacią meczu z osłabionym Wrocławiem i Przemek zaprezentował co potrafi (11 pkt). Nie zdziwiłbym się gdyby podobnie było z Cyranem. Łukasz powinien więc otrzymać jak najszybciej szanse w lidze i sprzęt dobrej jakości, żeby mieć okazję do wykorzystania tej szansy. Bo ja osobiście nie chciałbym w przyszłym roku oglądać Makinena.

MikeKS

Wysłany: 2009-06-07, 19:24   

Kolego Marku do przedszkole radze sie wybrac i na nowo nauczyc sie czytania ze zrozumieniem. Specjanie zobaczylem tam wywiad i czy cos tam pisze o 4 albo 5 motocyklach?? A to ze dostal 2 nowe motory od Kozaryna to jest poprostu jakis wymysl. Co do kwestii sprzetowych zgadzam sie z kolega Bula.

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-06-07, 21:04   

troche kolega marek przesadził, ale kto wie moze ma racje? zmarzlik powiedział w wyiadzie ,, na ten sezon przygotowalem 3 motory!! . jezeli i dostał od kozaryna to wychodzi na to ze marek ma racje, ale to nasze domysły tylko :->

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-06-07, 21:35   

Nawet jak ma te trzy motory to co z tego nie liczy sie ilośc ale jakosc To juz powoli robi sie naprawde żenujące czy nikt z klubu nie widzi problemu jakim jest brak sprzetu naszych juniorów którzy(mam taką nadzieje)za kilka lat będą stanowic trzon extraligowej Stali?? Czy dalej chcą iśc w kierunku wynajmowania sobie przypadkowych pracowników którzy mają głęboko nasz klub?? Miałem nadzieje ze zarząd po przegranej w ZG wkońcu dostrzeże jak wazne jest wychowanie sobie swoich dobrych zawodników którzy w takich mometach jak derby potrafią sie zmobilizowac i pojechac na 110% swoich umiejetności
seba_90 napisał/a:
na ten sezon przygotowalem 3 motory!!

. Ja w piwnicy tez mam trzy motory dwa komarki i ogara jeden wolniejszy od drugiego...

PROFESOR 

Wysłany: 2009-06-07, 23:24   

Dajcie spokoj już z tymi motorami. Co to za różnica czy ma 3 czy 5? Nie wierze że ma 1 motor i 1 silnik. Każdy wypala jakieś swoje mądrości, każdy uważa że jest super poinformowany, a potem kogiel-mogiel i nie wiem nic

kris_77 

Wysłany: 2009-06-08, 22:59   

Rogos94 napisał/a:
Zmarzlik i tak nic nie pojedzie na tym swoim sprzęcie a Jonasson ma przebłyski więc wstawianie Zmarzlika to tylko strata ... Chciałbym zobaczyć tego Cyrana w meczu ligowym. Wtedy się okaże czy jest to rzeczywiście jakiś przyszłościowy zawodnik czy osoba pokroju Adika czy Zmarzlika... :roll:

Rogos czytam Cie regularnie na forum, to ze bijesz posty to inna sprawa, czasami masz racje, czasami Twoje opinie nie przeszkadzaja w dyskusji, ale to co cytuje to chyba jakies nieporozumienie. Co to znaczy pokroju Adika czy Zmarzlika. A Tobie jeden mecz Cyrana na lidze starczy żeby okreslic jego POKRÓJ?

Zastanów sie Rogos. Adikowi, Zmarzlikom, Cyranom, Mikorskiemu i pozostałym trzeba czasu i sprzętu, a nie jednego meczu w lidze, bo na treningu wygrał start z seniorem

Kiedyś w Gorzowie podziękowali Brzozie, Rajkesowi, Cegielskiemu.............

Rogos94 

Wysłany: 2009-06-08, 23:06   

Drogi Krisie szanuję Cię jako użytkownika ale chyba przesadzasz. Szewczykowski miał cały tamten rok do pokazania co potrafi. I nic nie pokazał. Zmarzlik jeździ już też kilka kolejek i jakoś rewelacji nie ma :roll: Nie zwalajmy winy na sprzęt bo Komar wyraźnie podkreślił w jednym z wywiadów,że na juniorów i ich sprzęt inwestujemy bardzo dużo kasy nawet więcej niż Toruń. Gorzów to nie kuźnia talentów i trzeba się z tym pogodzić. Wiadomo wiele wielkich zawodników jeździło czy jeździ którzy są wychowankami naszej Stali ale no to nie to samo co Falubaz czy Unia gdzie połowa składu to wychowankowie.

Bzyku_24

Wysłany: 2009-06-08, 23:17   

Rogos94 napisał/a:
Szewczykowski miał cały tamten rok do pokazania co potrafi. I nic nie pokazał.

cały sezon?? po jednym biegu w kazdym meczu to nie caly sezon..

Rogos94 napisał/a:
Nie zwalajmy winy na sprzęt bo Komar wyraźnie podkreślił w jednym z wywiadów,że na juniorów i ich sprzęt inwestujemy bardzo dużo kasy nawet więcej niż Toruń.

taaa Komar moze mowic co chce ale kto jest blisko klubu ten wie ze bredzi i na juniorow nie daja praktycznie nic

Rogos94 napisał/a:
Gorzów to nie kuźnia talentów i trzeba się z tym pogodzić.
Rogos94 napisał/a:
to nie to samo co Falubaz czy Unia

szczegolnie toto pierwsze to taka kuznia ze az wiory leca :-D
ilu w historii masz takich wychowankow??
niezyjacych nie ruszajmy dla ich spokoju
a poza tym jeden zengota no i moze dudek ale to na razie przeblyski jak pawlickiego i nie wiadomo co z tego wyniknie dalej..

kris_77 

Wysłany: 2009-06-08, 23:19   

Więc co proponujesz ROGOS? Żeby THJ walczył z torem? I może ten hakinen jakinen pośmigał?

Ja zdecydowanie wole oglądać Naszych gorzowskich juniorów, którzy za rok dwa będą musieli jeździc, A to czy to bedą Cyrany, Zmarzliki, Mikorski, czy inni to niech zadecyduje pożal sie Boże SZTAB trenerski. W weekendowym wydaniu PS był wywiad z dziadem Chomskim, żali sie że błedem było ............ (polecam lekture)

Błąd to jest Chomski. Gdyby nie on byśmy mieli tak jak w Lesznie i Zielonej Górze.
Żeby sie odbić, trzeba poczuć dno.

Rogos94 

Wysłany: 2009-06-08, 23:23   

Na pewno wolę oglądać THJ który ostatnio się rozjeździł. Jest naprawdę nie obliczalny.Może wygrać naprawdę z każdym co pokazał w tamtym roku w Lesznie czy w 12 biegu w meczu z Włókniarzem. Ja bym dał szansę Cyranowi. Jak się pokaże to niech jeździ. Może z niech coś będzie. Nie przekreślam oczywiście szans na dalszy rozwój dla Adika i Zmarzlika ale i tak bez sprzętu nic nie pojadą :roll:

Odpowiedz do tematu