Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Iman
2009-03-08, 14:16
Treningi gorzowskiej Stali
Autor Wiadomość
GrandGw 

Wysłany: 2009-03-05, 16:09   Treningi gorzowskiej Stali

Witam orientuje sie ktos z Was kiedy pierwszy trening jest planowany?:) pogoda jak najbardziej ladna juz od kilku dni wiec mysle ze grzechem byloby marnowac taką aure...:) moze wiecie tez cos na temat prac prowadzonych na torze? osobiscie w tygodniu przebywac w szczecinie wiec niezabardzo mam mozliwosc sledzenia tego w bardziej indywidualny sposob ;) pozdrawiam (aha byc moze jest juz taki temat ale nie zauwazlem ;p )
Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-03-08, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-05, 21:46   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2009-04-28, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-03-05, 23:17   

Po raz kolejny pytam, po co zakladac temat o treningu, skoro mozna o to zapytac w temacie Stal 2009??Zamykam, wygasnie za niedlugo!

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2009-03-06, 17:05   

I przez cały sezon mamy wszystko pisać o Stali w temacie Stal 2009? Wszystkie mecze opisywać też będziemy tam? Bez przesady! Otwieram.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-03-06, 19:56   

Popieram otwarcie tematu, mam jednak nieco szerszy pomysł. Może zmienić nazwę na "ogólnie o żużlu" lub coś mniej więcej w ten deseń?. Wiadomo, że poza ligą jest wiele różnych imprez żużlowych, do tego właśnie dochodzą wspomniane treningi. Byłby to temat, w którym luźno dyskutujemy np. o wynikach w Ekstralidze, 1 lidze, terminach i godzinach treningów itd.

Pozdrawiam.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-03-06, 22:32   

A ja myślę Gracku, że tak! Po to jest temat SG 2009, żeby tam o wszystkim pisać, co jest związane z tym sezonem i Stalą Gorzów. Dziwię się, że nikt jeszcze nie założył tematu "prezentacja"

Bartek89 napisał/a:
"ogólnie o żużlu"

O to byłoby dobre :idea:

kryzys78 

Wysłany: 2009-03-06, 23:28   

Masters swoimi zagrywkami bardzo mnie śmieszysz już od dawna. Kim Ty jesteś? Bogiem??
Skoro ktoś tworzy nowy post na czasie tzn. "pierwszy trening" to jasne jest że będzie dotyczył on pierwszych treningów etc. a nie np. tego czy Jacek Gollob będzie jeździł w SG czy nie. Nie uważasz że bardziej powinniśmy rozdzielać pewne kwestie??Temat Stal Gorzów 2009 jest zbyt rozbudowanym tematem aby ktoś szukał interesującego go wątku lub rozmowy wertując kilkanaście stron zbyt rozbudowanego postu. Więc Masters trzy razy się zastanów zanim ZAMKNIESZ cokolwiek.

GrandGw 

Wysłany: 2009-03-07, 11:59   

po pierwsze bardzo dziekuje za ponowne otwarcie tematu:) po drugie z tego co widze to wg Mastersa wszystko powinnismy wrzucac do tematu Stal 2009... to ja mam lepszy pomysl po co tworzyc jakies glupie tematy? skoro mamy glowny 'KS Stal Gorzów' lepiej tam wszystko wrzucac a niech sie miesza tez bedzie fajnie ;] a tak juz na powaznie... po to otworzylem ten temat zeby uzyskac konkretne informacje od osob ktore są zorientowane. sam jestem czlonkiem klubu i czesto bywam w bazie jednak przez to ze studiuje w szczecinie nie zawsze moge byc na bierzaco... tym bardziej wielkie dzieki dla przychylnych i dobrze nastawionych ludzi ;) P.S. mam nadzieje ze ten temat nie wygasnie tak jak to jest napisane czyli 8 marca

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-03-07, 12:27   

Temat jest o treningach, nie o mastersie, takze jak macie jakies sapy to na pw lub gg.

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-03-07, 12:59   

Ludzie bez przesady.. Jak ma być tak jak chce masters to po co forum będzie na stronie stali tzw. Księga wpisów i tam będzie toczyła sie dyskusja.. Po to jest forum aby tworzyć sensowne tematy...

Co do treningu. Jestem bardzo ciekawy kiedy nasi wyjadą na tor.. Pogoda całay czas jest nie pewna. Raz deszcz raz słońce.. Myślę że wyjazd na tor może się odbyć w dniach 14-19 marca..

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-03-07, 18:59   

Maciex napisał/a:
Co do treningu. Jestem bardzo ciekawy kiedy nasi wyjadą na tor.. Pogoda całay czas jest nie pewna. Raz deszcz raz słońce.. Myślę że wyjazd na tor może się odbyć w dniach 14-19 marca..

Każdy jest ciekawy. Pogoda jaka jest, każdy widzi. Każdy sobie coś myśli, jaki jest sens pisania takich rzeczy na forum?? Ja sobie myślę, że złotówka będzie się powoli umacniać, ale kogo to obchodzi?

Robisz tu za jakąś pogodynkę i piszesz oczywiste rzeczy. Ja moge napisać, że pierwszy wyjazd na tor odbędzie się po 20-tym i co to wnosi do dyskusji?

Piszcie pewne konkrety w tym temacie, np. kiedy trening sie ma odbyć, o której godzinie, kto ma trenować itd. itp. komentujcie postawę zawodników na treningu a nie na siłe próbujecie zaistnieć i robić za wróżkę.

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-03-08, 03:48   

A ja po raz kolejny zamkne!! Wąt...gg, PW,kom.... :-P
Gracku, otorzysz znowu??

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-03-08, 14:18   

Tym razem ja otworze, tyle ze zmienilem tez temat watku.

Co ciekawe trener Chomski dla Radia Zachod powiedzial, ze tor nadawal sie do jazdy juz przed wyjazdem zawodnikow do Szklarskiej Poreby, wiec jezeli poswieci slonce byc moze wyjada juz w nastepnym tygodniu - oby :)

szogun58 
RECYDYWA!!!

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-03-08, 15:10   

No i nareszcie jest z powrotrm na swoim miejscu....nie rozumiem niektórych osób i stawiają na swoje (będzie tak jak ja chcę :!: )przecież nie można wszystkiego pakować do jednego gora,chyba lepiej wyglada jak jest posegregowane i wszystko ma swoje miejsce...
A jeśli temat naprawde nie jest związany z Forum Gorzowskiego Speedwaya to won :!: i będzie spokój...Jednak myślę,że może być i jest co pisać o nim , jeśli ktoś ma chęć.
wracając do tematu- to sam czekam z utensknieniem na warkot maszyn i ich zapachem...
Własnie na takich treningach,można zobaczyć kto i w jakiej formie jest.....

Edit by moderator:
Kolejne posty odbiegajace od tematu beda kasowane.

Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-03-08, 15:48, w całości zmieniany 2 razy  

Ann 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-03-12, 17:02   

Szkoda, że nikt nie poinformował nas kibiców, że właśnie dzisiaj o godz. 14.30 odbył się pierwszy trening naszej drużyny na obiekcie Stali...no cóż widocznie tak miało być. Jednak następny trening na całe szczęście odbędzie się w poniedziałek, pewnie o tej samej porze (oczywiście przy dopisującej aurze).

Jednak kolejny najbliższy trening ma sie odbyć w sobotę o godz 11

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-03-12, 22:57   

Super ze nasi krecili pierwsze kolka :-)
Szkoda ze nastepny trening odbedzie sie akurat tego dnia w ktory pracuje...chcial bym juz poczuc zapach spalin :mrgreen:

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-03-13, 09:34   

Cytat:
chcial bym juz poczuc zapach spalin

Rano sąsiad będzie odpalał trabanta, możesz wpaść na seansik :mrgreen:

Ja mam tylko nadzieję, że w tym roku nawierzchnia troszkę się zmieni, bo ta z zeszłego była strasznie nudnawa. Tym bardziej, jak się posiada zawodników typu Gollob, Holta, Karlsson, Zagar... Każdy z nich bardzo dobrze czuje sie na przyczepnych nawierzchniach...

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-03-13, 13:29   

Co do toru zgadzam sie z przedmówcą :-)

a co do trabanta to wole nie :-P

Ann 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-03-13, 22:07   

Z tego co wiadomo możliwe, że najbliższe treningi sie nie odbędą ze względu na beznadziejną pogode. I co się z tym wiąże tor nie będzie się mógł nadawać do jazdy. ale wtedy nasi zawodnicy prawdopodobnie mają "trenować" na crossach gdzieś w okolicy GW :D

PROFESOR 

Wysłany: 2009-03-14, 12:08   

Sobotni trening przełozony na poniedzialek i wtorek.stwierdzili że tor nie wyglada źle ale szkoda by go zepsuc do poniedzialku, a na poniedzialek są umowieni z większoścą zawodnikow. Oby w koncu, bo czas leci nieubłaganie. Tylko żeby pogoda nie popsuła planów.
Pozdro

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-03-14, 12:29   

Troche dziwne wytłumaczenie ''żeby się niezespsół '' ehhh

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-03-14, 12:35   

Niech powiedza ze idą chlać z Komarem a nie hyhy :D

PROFESOR 

Wysłany: 2009-03-14, 12:37   

Piotraseczek_KS napisał/a:
Troche dziwne wytłumaczenie ''żeby się niezespsół '' ehhh

Wiesz skoro tor na scisłość nadaje sie do jazdy ale potem trzeba nad nim sporo pracować żeby doprowadzić go do ladu to lepiej wstrzynac sie 2 dni

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-03-14, 12:38   

no niby tak a kto był wogle przyjechal ktos np Ruud, Karlsson itp ?

PROFESOR 

Wysłany: 2009-03-14, 12:48   

Jak mam byc szczery to nie wiem kto by przyjechał, ale dziś byl obecny Paluch i Szewczykowski- to chyba nie wielu?:)

a poza tym nie wiem dlaczego terminy treningów nie sa ogłaszane na stronie Klubu?
Czy moze mi to przeoczenie wytłumaczyc ktoś zajmujący sie prowadzeniem strony?
Czy musimy sie opierac na tzw. pocznie pantoflowej?

Odpowiedz do tematu