Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MASKOTKA KLUBU
Autor Wiadomość
fragles 

Wysłany: 2009-03-05, 12:32   

Może kot ! Kot zjada myszy a ten z kreskówek idealnie by pasował pokolorować go na żółto niebiesko i git majonez.

Yankes 

Wysłany: 2009-03-05, 13:02   

Nie wiem, czy kiedyś oglądałeś tą przezajebistą skądinąd kreskówkę, ale w 99% przypadkach to kot dostawał wp.... i to ostro :P

Co nie zmienia faktu, że jest najlepszą postacią animowaną w historii amerykańskich kreskówek ;)

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-03-05, 23:24   

Jesli chodzi o najlepsza animowana postac, to mysle, ze Coyote jest najlepszy! :P

Co do maskotki...az strach zagladac do tego tematu, czego to nie wymyslacie, aby tylko cos napisac!! :evil:
A co myslicie o skunksie??Wszyscy sie go boja u uciekaja?Fajny pomysl, nie?? :-?

Yankes 

Wysłany: 2009-03-05, 23:58   

masters, pisałem o amierykańskich kreskówkach. Wszyscy dobrze wiemy, że największym kozakiem globalnie był Wilk (z sowieckiej kreskówki) w swoich dzwonach, różowej koszuli i z nieodłącznym skrętem :mrgreen:

No ale niestety, Wilki zajęte przez Krosno :[

darkis 

Wysłany: 2009-03-06, 09:14   

Mam mam, ludzie szukamy i szukamy , prezciez wczesniej juz ktos napisal ze szukamy czegos co by nas utazsamialo, co wprawialo by nas do dumy, cos wyjatkowego.
Choc moja propozycja ma kolor rozowy, to mozna bylo by cos zrobic aby ubarwnic TO w kolor zolto-niebieski...
Tak wiec ..moja propozycja....chwila napiecia...

KOŃ JOLKI RUTOWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przeciez jest piekny, popularny...W tej chwili jest znakiem-symbolem NAJBARDZIEJ inteligentnej osoby na Polskiej scenie szol-bisnesowej( :evil: )wiec z cala pewnoscia KON by pasil na maskote..
No i jakby tak bylo to od razu TV i inne Fakty od razu by pisaly o NAS....no i sama gwiazda intelektu by sie zapewne zjawila...wiec nie ma co czekac...tylko BRAC...

masters napisał/a:
Co do maskotki...az strach zagladac do tego tematu, czego to nie wymyslacie, aby tylko cos napisac!!

Ja osoboscie probuje aby w tych "czasch zuzlowej posuchy " aby cos sie dzialo..przyznawac forumowe maliny/...cos na wzor anty-oskarow...
No wiec moja propozycja do "forumowych malin" jest dla kolego ktory wymyslil ten temat..
BZDURA,GLUPOWA..ETC....

Stalowiec1947 

Wysłany: 2009-03-06, 09:52   

darkis napisał/a:
Mam mam, ludzie szukamy i szukamy , prezciez wczesniej juz ktos napisal ze szukamy czegos co by nas utazsamialo, co wprawialo by nas do dumy, cos wyjatkowego.
Choc moja propozycja ma kolor rozowy, to mozna bylo by cos zrobic aby ubarwnic TO w kolor zolto-niebieski...
Tak wiec ..moja propozycja....chwila napiecia...

KOŃ JOLKI RUTOWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przeciez jest piekny, popularny...W tej chwili jest znakiem-symbolem NAJBARDZIEJ inteligentnej osoby na Polskiej scenie szol-bisnesowej( :evil: )wiec z cala pewnoscia KON by pasil na maskote..
No i jakby tak bylo to od razu TV i inne Fakty od razu by pisaly o NAS....no i sama gwiazda intelektu by sie zapewne zjawila...wiec nie ma co czekac...tylko BRAC...

masters napisał/a:
Co do maskotki...az strach zagladac do tego tematu, czego to nie wymyslacie, aby tylko cos napisac!!

Ja osoboscie probuje aby w tych "czasch zuzlowej posuchy " aby cos sie dzialo..przyznawac forumowe maliny/...cos na wzor anty-oskarow...
No wiec moja propozycja do "forumowych malin" jest dla kolego ktory wymyslil ten temat..
BZDURA,GLUPOWA..ETC....

Czy ja napisałem ze MASKOTKA MUSI BY.!? Ja sie tylko zapytałem czemu Stal Gorzów niema maskotki i czy jest mozliwosc zeby cos takiego było Idio** ;/

Najpierw przeczytaj a potem pisz tu i sie podlizuj.!

Na tym forum połowa ludzi sie nieudziela bo sie boi ze zaraz zostanie wyzwana lub skretykowana ;/

Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi ktorzy zawsze dadzą odpowiec :)

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-03-06, 11:29   

Stalowiec1947, nie cytuj całych postów.

Cytat:
Na tym forum połowa ludzi sie nieudziela bo sie boi ze zaraz zostanie wyzwana lub skretykowana ;/

Jeżeli będziesz mądrze pisał to nikt Ci nic nie zarzuci a co najwyżej może z tego wyjść ciekawa dyskusja.
Stalowiec1947 napisał/a:
Najpierw przeczytaj a potem pisz tu i sie podlizuj.!

Forum nie jest do podlizywania się nikomu. Poza tym post darkis, na pewno taki nie był.
Stalowiec1947 napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi ktorzy zawsze dadzą odpowiec :)

Niektórych śmieszy/załamuje to co niektórzy tutaj piszą i po prostu nie da się inaczej odpowiadać jak tylko ironią.
Będę się powtarzał, ale sam temat uważam, że może sobie być. Zaszkodzić nie zaszkodzi a może z tego wyjść coś ciekawego. Już wyszła ciekawa propozycja konia Joli Rutowicz. Ja jestem jak najbardziej ZA :!: :lol:
Poza tym coś się dzieje na forum w martwym sezonie. :-P

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-03-06, 13:12   

Nie smiejcie sie z tego konia Joli Rutowicz, bo jeszcze wejdzie jakis mniej rozgarniety zielonogorzanin i bedzie myslal, ze to tak serio :)

Mysle, ze najbardziej pasuje ten niedzwiedz :) albo jakis orzel jako brat Gorzusia :) Ale chyba i tak nic z tego nie bedzie, chociaz jak ktos wspomnial taki symbol przydalby sie do opraw, gadzetow czy vlepek moim zdaniem.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-03-06, 22:37   

Jak dla mnie RYCERZ w stalowej lśniącej zbroi byłby w sam raz.

Poza tym stary dobry niedźwiedź nie jest zły ;-)

Z jednej strony można pomyśleć, że na tą maskotkę jest trochę jakby za późno z historycznego punktu widzenia (nigdy wcześniej jej nie było i nikt o tym nie myslał - nie była potrzebna). Z drugiej strony nigdy nie jest tak, aby nie można czegoś zmienić i od nowa tworzyć historię. Kto by pomyślał, że Apator nie będzie już Apatorem, a Sparta zostanie na amen Atlasem. Można zacząć tworzyć nową historię Klubu z maskotką.

Tylko nic na siłę :!: :idea: :!:

Stalowiec1947 

Wysłany: 2009-03-07, 15:22   

Ja mysle ze to są najlepsze propozycje ;-)
Ale to jest tylko moje zdanie ;-)
- RYCERZ w stalowej lśniącej zbroi
-niedzwiedz
-orzel jako brat Gorzusia

Bonsai 

Wysłany: 2009-03-07, 22:02   

Jak ma być rycerz w lśniącej zbroi to niech jeszcze będzie na siwym(ewentualnie karym)koniku! Rycerze przecież z buta nie chodzili. :mrgreen:

A tak serio z tych wszystkich pomysłów jakie tu widziałam to chyba najlepszy z nich to niedźwiedź. Zwierzak ten budzi respekt i jeszcze ładnie wygląda. Tylko jaki niedźwiedź? Polarny? Brunatny? Grizzly?
Nic na siłę, bo wyjdzie tak samo jak "hymn".

PS. Tak mnie teraz olśniło, że jest jeszcze takie coś jak myszołów, ale wtedy już by była 100%owa prowokacja.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-03-08, 00:30   

Tylko z tym niedźwiedziem, to nie wiem czy zespół z Opola tak nie był kiedyś nazywany... i nadal nie jest??

Co do konia, to ewentualnie Rumak, taki czarny coś a'la znaczek Ferrari :mrgreen:

Poza tym jaką metodą wybierzemy maskotkę (jeżeli się już na poważnie do tego weźmiemy?) i jaką metodą wybierzemy metodę głosowania (tradycyjnie ankieta?) :mrgreen:

I tak sie zastanawiam czy ten temat maskotki klubu, to nie 8-) jest jeden wielki suchar na zimową porę :-> 8-)

niedzwiad

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2009-03-08, 09:50   

Don Lucas napisał/a:
Tylko z tym niedźwiedziem, to nie wiem czy zespół z Opola tak nie był kiedyś nazywany... i nadal nie jest??

z Rawicza

Po co wlasiwe ma byc ta maskotka? Jesli byla by czyms "naturalnym" to by byla od razu akceptowana (jak Smok Wisły, Lajkonik Cracovii czy dawno temu, ok roku 99 ziemniak w Poznaniu :) )
A jesli bedzie to jakis twor "na sile" to wszyscy to oleja, wiec nic na siłe.
Chyba ze chcemy za wszelka cene orła brandenburskiego, jako Gorzusia wrzucic :)

Jakos klub przez kilkadziesiat lat zadnej "maskotki" nie miał, tak samo nie mial "hymnu" i wbrew zamierzeniom zarządu popisy wokalne tenora jako taki sie nie przyjeły

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-03-11, 13:39   

a kto powiedzial ze to musi byc zwierzak...moze banan ogorek lub pomidorek :mrgreen:

Yankes 

Wysłany: 2009-03-11, 14:13   

Banan? :D

http://www.albinoblacksheep.com/flash/banana

i to od razu załatwia kwestię hymnu :lol:

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-11, 22:15   

A ci dalej kombinują z ta maskotką :-D Weźcie sie ogarnijcie, zyjemy tyle lat bez maskotki i jakoś gra gitara, a wy już na siłe musicie znaleźć problem.
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Staleczka 

Wysłany: 2009-03-12, 19:51   

Tabaskokssg napisał/a:
A ci dalej kombinują z ta maskotką Weźcie sie ogarnijcie, zyjemy tyle lat bez maskotki i jakoś gra gitara, a wy już na siłe musicie znaleźć problem.

Ja osobiście nie widze tutaj problemu-to raczej ludzie tacy jak ty stwarzają problem, że czepiają się każdego co próbuje coś nowego wymyślec. Jeśli nie podoba ci się ten temat to po co tutaj wchodzisz i piszesz? Ja zauważyłam tutaj kilka ciekawych propozycji. A maskotka byłaby fajna - dużo dzieci chodzi na żużel i chociażby dla nich to by była frajda. POZDRAWIAM;*

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-12, 19:58   

Staleczka napisał/a:
Jeśli nie podoba ci się ten temat to po co tutaj wchodzisz i piszesz?

Żeby wyrazić własne zdanie :-P

Staleczka napisał/a:
ludzie tacy jak ty stwarzają problem, że czepiają się każdego co próbuje coś nowego wymyślec

WSZYSTKIEGO ? Nie, ja krytykuje pomysł robienia na siłe klubowej maskotki . A klubowa maskotka to nie WSZYSTKO

I git majonez
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Staleczka 

Wysłany: 2009-03-12, 20:03   

Może i nie wszystko ale fajnie byłoby ja miec. US zrobili dużo fajnych gadżetów i maskotka to byłby fajny dodatek do tej kolekcji. A nikomu przecież by nie przeszkadzała prawda? :-P

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-12, 20:16   

Całe życie żylismy bez "hymnu", bez głupawych piosenek nt. Stali, bez numerowanych miejsc (O zgrozo !) i przezylismy. Ale komuś to przeszkadzało, no bo inne kluby mają hymn ojej to my tez musimy. Podobnież z maskotką. Nie mamy nawet nic w logu, żadnego zwierzęcia, żadnego symbolu, naszym symbolem sa żółtoniebieskie barwy i uważam że żadna maskotka nam nie potrzebna, bo by nie wywodziła się z tradycji żadnej.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-03-12, 20:28   

Cytat:
Nie mamy nawet nic w logu

Ile jeszcze czasu minie, zanim do wszystkich dotrze, że Stal Gorzów posiada herb, a nie jakieś logo :-| ? Logo to posiada Nike, McDonalds albo Gazeta Wyborcza..

I skończcie tą dyskusję, bo takie argumenty do niczego nie prowadzą. Każdy wie, że maskotki nie było i nie ma i że nikomu nie jest przykro z tego powodu.

Jak już mamy pisać, to może jakieś konkretne pomysły? Inaczej najlepiej zamknąć ten temat. Po co nabijać posty tylko w celu napisania "nie potrzebujemy maskotki" albo "fajnie byłoby ją mieć" ?

Cytat:
A nikomu przecież by nie przeszkadzała prawda?

Hymn też nikomu nie przeszkadza 8-)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-12, 20:30   

[]
Ostatnio zmieniony przez Tabaskokssg 2010-05-20, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  

Stalowiec1947 

Wysłany: 2009-03-16, 14:35   

Ten orzeł by były fajny jako maskotka

derby%20(40).jpg
Plik ściągnięto 366 raz(y) 175,72 KB

TOMEK

Wysłany: 2009-03-16, 15:35   

Ja proponuję Chomskiego. Trzy argumenty:

- nie można się go pozbyć z klubu,
- po odsunięciu od trenerki ma więcej czasu,
- i tak wiecznie siedzi na płycie stadionu.

Styrcu 

Team: Stal Gorzów/ Manchester United
Wysłany: 2009-03-16, 20:34   

Zapomniałeś o jednym :D Gania po płycie boiska i op******* polewaczkowego co 5 sekund ;P

Ostatnio zmieniony przez Gracku 2009-03-16, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu