Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Rajkowski
Autor Wiadomość
Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-02-12, 22:12   Michał Rajkowski

Zakładam temat o Michale, gdyż mam sentyment do tego zawodnika i życzę mu jak najlepiej. Pojawiła się oficjalna informacja o tym, że Rajkes podpisał kontrakt w Pile. Pamiętam jeszcze jak Rajkes szalał w parze z Zorrem w 2004 roku, potem kontuzje, zahamowany rozwój i praktycznie po karierze. Niemniej cieszę się, że Michał będzie jeździł w Polsce i mam nadzieję, że chociaż w połowie się odbuduje.

lenar 

Wysłany: 2009-02-19, 19:37   

Osobiscie uwazam, ze Michal moze w II lidze sporo namieszac. Jeszcze nie tak dawno startujac u nas w I lidze mial srednia okolo 1,8 czyli bardzo przyzwoicie. Nie wiem jakie jest teraz podejscie Michala do zuzla i jakie ma z tym sportem plany. Jesli jednak powaznie mysli o tym aby odbudowac forme i chce jeszcze cos w tym sporcie znaczy to uwazam, ze przy dobrym sprzecie ma na to duze szanse... no ja w kazdym badz razie zycze mu powodzenia !

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-02-22, 13:16   

Nie wydaje mi się, że można jakoś porównywać sezon 2005, wówczas juniorski dla Michała, do dzisiejszych realiów ligi polskiej. Szczególnie dużą zmianą jest zniesienie limitu obcokrajowców a Rajkes w 2006 nie za bardzo sobie radził, choć jest to też spowodowane pewnie małą ilością szans jakie dostawał. Wiadomo też, że jazda z rezerwy to niezbyt komfortowa sytuacja.
Żeby nie było - nie twierdzę, że Michał sobie nie poradzi w II lidze. Myślę, że jest na tym etapie kariery gdzie powinien powoli wchodzić w tą szczytową formę, jednak dwa lata przerwy startów na polskich torach mogą negatywnie odbić się na postawie Rajkesa w naszej, nawet najniższej lidze.

Trudno spodziewać się by Michał jeszcze w tym sporcie jakoś zabłysnął bo gdyby miał to zrobić, zrobiłby to już kilka lat temu. Mam jednak nadzieję, że poradzi sobie w tej II lidze, może w niedalekiej przyszłości zaangażuje go jakiś pierwszoligowy klub w którym będzie regularnie stukał średnią ok. 2.0 (albo nawet i wyższą) i ta kariera jakoś (w końcu) pójdzie do przodu.

Paki 
Soda

Wysłany: 2009-03-04, 19:10   

W temacie Rajkowskiego uwazam ze jeszcze nie wszystko stracone wciaz jest mlody i piekny :mrgreen: a co do podejscia do zuzla to mysle ze jest ono dobre skoro postanowil wrocic na polskie tory. Mozna by powiedziec ze cos jeszcze chce udowodnic tym posunieciem. 2 liga wiadomo nie jest to bajka ale jakos trzeba zaczac :-) Mysle ze Michal jest takim zawodnikiem ktory sobie spokojnie poradzi w 2 lidze a w przyszlym roku bedziemy go juz ogladac w 1 lidze:)

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-03-04, 23:12   

To było najlepsze posunięcie. Zacząć od 2 ligi, odbudować się, pokazać a nie iść od razu do pierwszej i grzać ławę.

gizmol86 

Wysłany: 2009-03-27, 23:06   

Edinburgh Monarchs pokonało na własnym obiekcie Glasgow Tigers 55:39, w piątkowym spotkaniu Scotland Troph. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Michał Rajkowski (12+2). Czyżby to był sezon RAJKESA?

Pao 

Wysłany: 2009-03-27, 23:38   

Nie sadze. Rajkes bedzie "lokalnym matadorem". Dlaczego? Bo tor w Edynburgu ma prawie identyczną geometrię jak w Mildenhall (oba tory mają długości po 260m), gdzie jeździł rok temu. Zycze mu jak najlepiej i jezeli poprawi swoja najwyzsza dotychczas srednia (6,19) to Michal chyba sam bedzie zadowolony. Wierze rowniez ze Piła bedzie miala z niego duzy pozytek

SiL 
SilzAFM

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-04-05, 09:14   

Michałowi Rajkowskiemu życzymy masy sukcesów !!!!
I wszystkiego co naj naj najlepsze !
Michał dasz rade w Piłe doskonale to wiemy.
Go gO gO

Odpowiedz do tematu