Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jacek Gollob w Stali Gorzów
Autor Wiadomość
Ucho 

Wysłany: 2009-02-03, 11:58   Jacek Gollob w Stali Gorzów

http://www.sportowefakty....w-stali-gorzow/

W tym momencie granica dobrego smaku została przekroczona. Robimy problemy własnym wychowankom, a żużlowego emeryta przygarniamy tylko dlatego, że to braciszek Tomeczka. I co z tego, że prawdopodobnie nie odjedzie żadnego biegu w naszych barwach, w kartach klubu został zapisany.Władysław Gollob na trenera!

boberGW 

Wysłany: 2009-02-03, 12:37   

Ale nie rozumiem o co tyle krzyku. To umowa warszawska pewnie prawie każdy kto by sie do klubu zgłosił otrzymał by taka możliwość. Jak to mówią leży jeść nie woła.
Przecież wiadomo, że nie będzie jeździł w naszych barwach.
Żałuje natomiast, że takiej umowy nie podpisał Rajkers, bo bardzo bym chciał, żeby powrócił na polskie tory, np. do Piły.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-02-03, 13:02   

W 100% zgadzam się z UCHO Nasz klub zamiast wyciągać pomocną dłoń zawodnikom naszego klubu, wychowankom, jak to miało miejsce za poprzednich zarządów, tym ludziom którzy pomogli naszemu klubowi w trudnych chwilach to pomaga się dziadom zupełnie nie związanych z Gorzowem, ani ze Stalą. ŻENADA...

Odechciewa mi się powoli speedway'a w wykonaniu naszego całego zarządu... :-/ Wszystko idzie zgodnie z zasadą - jest kasa, jest fajnie, ale nikt nie myśli co będzie jak kasy nie będzie...

GIĘTY 

Wysłany: 2009-02-03, 13:30   

Co Wy, w ogóle mówicie? Jak to Rajkes nie podpisał takiej umowy? Oczywiście, że podpisał. Michał Rajkowski podobnie jak Jacek Gollob są formalnie zawodnikami Stali Gorzów! I nie masz Bober czego żałować bo wszystko wskazuje na to, że właśnie w Pile wyląduje. Dobrze by było, żeby w pakiecie z Jackiem. I wcale nie będzie tak jak mówi ucho, że w kartach klubu zostanie zapisany. Bo gdy pójdzie do jakiegoś klubu na wypożyczenie to już będzie zanotowany jako zawodnik tamtego klubu. Tak samo Świst rok temu podpisał "warszawski" w Bydgoszczy a później stał się zawodnikiem Lokomotivu.
A Ty crx myślisz, że ktoś Jacusiowi zapłacił za ten kontrakt, że tak martwisz się o skarbonke klubu? Opamiętajcie się, bo nie ma co robić burzy w szklance wody.

Thorgal 

Wysłany: 2009-02-03, 13:33   

Być może był to warunek Tomka gdy dogadywał się z Komarem w listopadzie. "Władek, podpisuję kontrakt ze Stalą, ale za 3 miesiące podpisujesz umowę z Jackiem".

Dla mnie spoko. Już przyzwyczaiłem się, że zawodnikami Stali są zawodnicy mający mało wspólnego z Gorzowem. Jacek to przynajmniej Polak jest :-) No i zawsze miał na pieńku z nielubianym przez większość z Was Świstem. Powinniście go więc kochać. :)

Stal zrobiła mu przysługę i jak dla mnie nie ma problemu. Ten kontrakt nie godzi w wychowanków bo Jacek nie będzie walczył o skład z nimi - tylko (jeśli w ogóle) z Okoniem i Ruudem. Moim zdaniem jednak nie ma szans na jazdę w elidze. Może zagra jakiś rockowy koncert przed MDMP lub Gorzowskim Domu Kultury.

boberGW 

Wysłany: 2009-02-03, 13:41   

A skąd wiesz Gięty, że Rajkers ma kontrakt warszawski w naszym klubie, bo nigdzie mi nie udało się dojść do takiej informacji. Jeśli rzeczywiście tak jest to bardzo mnie to cieszy, bo uważam, że Michał jeszcze nie jest stracony.
Ja nie wiem po co te lamenty, że zarząd nie pomaga itd Wy panowie chyba nie rozumiecie co to jest kontrakt warszawski.
marcin_crx napisał/a:
W 100% zgadzam się z UCHO Nasz klub zamiast wyciągać pomocną dłoń zawodnikom naszego klubu, wychowankom, jak to miało miejsce za poprzednich zarządów, tym ludziom którzy pomogli naszemu klubowi w trudnych chwilach to pomaga się dziadom zupełnie nie związanych z Gorzowem, ani ze Stalą. ŻENADA...

Myślisz, że gdyby zgłosił się jakiś wychowanek i poprosił o podpisanie umowy warszawskiej to by mu odmówiono? Moim zdaniem fakt, że nasi pomagają zawodnikom w taki sposób, który nic nie kosztuje, a polepsza wizerunek klubu u samych zawodników jest bardziej na plus dla zarządu.

Jacek nie przyszedł tu jeździć, ani walczyć o skład tylko uniknąć karencji i na spokojnie szukać sobie klubu w niższej lidze.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-02-03, 13:46   

O co takie halo? Klub poszedł Jackowi na rękę...musiał podpisać kontrakt gdziekolwiek, żeby nie ominął go sezon..odjedzie góra kilka trenigów i odejdzie na wypożyczenie do niższej ligi..

I nie wydaje mi się, żeby Stal odmówiła w podobnej sytuacji któremuś ze swoich wychowanków.

Peace.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-02-03, 13:53   

Widzę, że nuda komuś doskwiera, że tak piana leci na widok kontraktu WARSZAWSKIEGO, Jacusia w Stali. Jaka historia? Jakie zapisanie sie? Jakie nie pomaganie wychowankom?? Co komu szkodzi podpisać taki kontrakt? Dlaczego nie pomóc bratu Tomka, skoro on tyle dla nas robi? Tym bardziej, że koszt zerowy...
Nie wiem, czy Rajkes podpisał, czy nie, ale to chyba zawodnik powinien prosić klub o "Warszawke" a nie klub latać za kimś tylko dlatego, że to wychowanek?? Niech sobie nawet Bajer podpisuje. Ja mam to w dupie. Kadre drużyny każdy zna i chyba chodzi o to, kto będzie reprezentował naszą Stal, a nie komu się podaje rękę. Ja nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie, nie widać wśród działaczy żadnych urazów do "Śpiącego". Mi się to podoba.

Widzę, że niektórzy by woleli taki przebieg sytuacji;

Tomek: Władek, pomożesz Jackowi?
Władek: Niech spier***a, jemu nie :!:

Tak ma to wyglądać??

mirko14 

Wysłany: 2009-02-03, 14:25   

Witam kibicow stali Gorzow dawno nie pisalem juz na forum bo uwazalem ze to juz nie ma sensu.Klub spokojnie przygotowuje sie do nowego sezonu , wiec po co pisac a co niektorzy to gorzej jak baby no i co ze Jacek podpisal juz wszyscy mysla ze bedzie jezdzil i wygryzie okonia rywalizacja sie przyda a po drugie Jacek zapewne przyda sie nam swoim doswiadczeniem i rada .Co do niektorych to radze juz nie pisac komentarzy , kto nie kupil karnetu niech kupi tak moze jedynie pomoc klubowi a nie spekulowac jeszcze piszac takie glupoty.W zuzlu roznie bywa moga dojsc kontuzje i co wtedy niech sobie bedzie Jacek klub wie co robi rozliczony bedzie po zakonczeniu sezonu jak bedzie medal to nikt niech nie pisze glupot czekajmy na rozpoczaecie sezonu nie osmieszajmy sie przed innymi klubami jaki bedzie ten sezon zobaczymy napewno bedzie wyrownany i mam nadzieje ze dla Gorzowa przełomowy pozdrawiam i prosze nie pisanie glupot

luka$ 
Nygus'08

Wysłany: 2009-02-03, 15:14   

Śmiech na S(T)ALI !!!

Dla czego trafiło na Gorzów mógł podpisać kontrakt z macierzystym klubem, a nie iść za braciszkiem.

Jeszcze parę lat temu można było sie spodziewać ze kupując Tomka dostaje sie Jacka gratis !
Gdy już Jacek nie błyszczał odstawiono Go, a jego miejsce zastąpił Rysiu Holtański i jakoś tam sobie kluby radziły

Teraz mamy ICH TROJE.

I czas pokaże czy klub pójdzie w ich ślady.

tak na koniec Ten kontrakt

jest jeden PLUS tego będziemy mieli darmowy klej do wulkanizacji band :D

Ucho 

Wysłany: 2009-02-03, 17:10   

mirko14 napisał/a:
czekajmy na rozpoczaecie sezonu nie osmieszajmy sie przed innymi klubami

Właśnie o to chodzi, że teraz cała żużlowa Polska naśmiewa się jak to Stal Gorzów się wzmacnia
mirko14 napisał/a:
rywalizacja sie przyda a po drugie Jacek zapewne przyda sie nam swoim doswiadczeniem i rada

Jaka rywalizacja?Jakie doświadczenie i rada? Rywalizować to on może z amatorami z Gorzowa
Stal Gorzów to jest Klub sportowy czy przytułek dla emerytów? Może Staszewski się jescze zgłosi?
mirko14 napisał/a:
Klub spokojnie przygotowuje sie do nowego sezonu

Apropo przygorowań do sezonu to po cholerę wyjeżdzają na obóz integracyjno-libacyjny?Co można zrobić w 3 dni?

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-02-03, 17:25   

Cytat:
Jacek podpisal juz wszyscy mysla ze bedzie jezdzil i wygryzie okonia rywalizacja sie przyda a po drugie Jacek zapewne przyda sie nam swoim doswiadczeniem i rada .Co do niektorych to radze juz nie pisac komentarzy , kto nie kupil karnetu niech kupi tak moze jedynie pomoc klubowi a nie spekulowac jeszcze piszac takie glupoty.W zuzlu roznie bywa moga dojsc kontuzje i co wtedy niech sobie bedzie Jacek klub wie co robi rozliczony bedzie po zakonczeniu sezonu

Rywalizacja? Jaka rywalizacja? To jest kontrakt warszawski i myślę, że takim pozostanie. A ja myślę, że Jacek się nam DO NICZEGO nie przyda, bo od rad i doświadczenia mamy już jego brata. A jak będą kontuzje to mamy jeszcze Ruuda i naszą młodzież, która mogłaby w końcu dostawać jakieś realne szanse. Mam nadzieje, że Jacek jak najszybciej znajdzie sobie nowy klub, bo nie chcę aby nasza Stal kojarzyła się z domem emerytów i rencistów, choć po części już tak jest.

pozdro!

GIĘTY 

Wysłany: 2009-02-03, 17:32   

Naczyta się taki komentarzy na sf.pl i myśli, że cała Polska się naśmiewa. Człowieku, gwarantuje Ci, że ktoś kto w jakimś stopniu zna się na tym sporcie wie też na czym polega kontrakt warszawski i wie też w jakim celu jest on podpisywany. A to, że Jacenty podpisał go w Gorzowie a nie w Bydgoszczy. Cóż... Widocznie posprzeczał się z Milicjantami i nie chciało mu się prosić Tylingera o łaske, więc wolał wykonać jeden telefon do brata. Też tak bym zrobił.

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2009-02-03, 20:21   

ludzie co się porobiło.i wracają dawne układziki.ja tobie to, ty mi tamto.panie komarnicki STAL to nie jest pana prywatny folwark.co zyskamy że robimy taki ukłon w stronę tego zawodnika.Tomek to jedno,a Jacek to zupełnie coś innego.proponuję Papę na kierownika zawodów,żonę na rzeczniczkę a teściową i teścia do kasy biletowej lub do ogródka do obsługi grilla.przeniescie go do wawrowa,ten sam poziom.

mirko14 

Wysłany: 2009-02-03, 20:36   

Czemu niektorzy sie nienormalni co tu pisza ze Jacek podpisal nie oznacza ze bedzie startowal w naszym klubie zapewne zostanie wypozyczony czy wy nie macie innych problemow tak jak zwracacie uwage ze klub udaje sie na oboz 3 dniowy a niech jada dla mnie moga tam pic i balowac ile popadnie jezeli beda wyniki nikt nie bedzie im wypominal kto podpisal gdzie byli i co robili .Naprawde zobaczcie jeszcze pare lat wstecz jak klub wygladal ile mial dlugow i jaki stadion teraz jak juz wszystko wychodzi na prosta niektorzy zaczynaja krytykowac bez powodow .Fakt mozna miec zastrzezenia co do pracy z mlodzieza dlatego apeluje do prawdziwych kibicow poruszajmy tematy inne moze bardziej optymistyczne badzmy na prezentacji 6 marca naszej druzyny i przyjmijmy wszystkich chlopakow bardzo cieplo i nie robmy juz smrodu wokol kluby jakimis tematami ktore i tak nic nie zmienia a tylko wprowadzaja zamieszanie . Uwazam ze stal w tym sezonie naprawde stac na medal liga jest wyrownana co cieszy i juz nie moge sie doczekac rozpoczecia sezonu zapewne jak wy pozdrowienia dla wszystkich ktorzy z klubem sa zwiazani

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-02-03, 20:42   

Czy ktoś w minimalnym stopniu znający się na żużlu mógłby podejrzewać Komarnickiego, że aż tak kocha Golloba, że za jego namową (jak coniektórzy powyżej stwierdzili) wziąłby Jacka jako kolejnego kandydata (straszaka dla Ruuda i Okonia) do składu Stali??? Ludzie, ochłońcie! Nawet jeśli poszedł Jackowi na rękę podpisując papier (za wstawiennictwem Tomka), to co takiego się stało??? Czy wam nigdy nie zdarzyło się coś sobie "załatwić"? Czy Stal poniosła (poniesie) przez to jakieś straty??? Wątpię a wręcz jestem pewien, że żadne. Proponuję więc nie zawracać sobie więcej głowy "hitem transferowym" ;-) tylko spokojnie poczekać do 5 kwietnia,wtedy nareszcie się zacznie! A Jacek do tego czasu może już będzie w Pile :mrgreen:

Podsumowując: TUTAJ Komarnicki mówi to o czym każdy, nawet średnio inteligentny szympans wiedział od dawna...

staleczka_1990 

Wysłany: 2009-02-15, 21:01   

Czy ja wiem a może bedzie miał odpał i pojedzie dobrze :-P
Słyszałam ze czasem dobrze jeżdził ;-)

Blokers:
Pisanie jedno-linijkowych postów na siłę źle Ci się skończy. Przed napisaniem kolejnego postu przemyśl dobrze co chcesz napisać i czy Twój post wniesie coś do dyskusji. Więcej słownych ostrzeżeń nie będzie.
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-02-15, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-02-15, 21:07   

no fakt, mnie też sie zdaje że Jacek zostanie kapitanem Stali, będzie miał minimum trzecią średnia w nadchodzącym sezonie. Wogóle jakieś Crumpy czy Pederseny przy nim to jest nic. To nic że Sz.P jacek Gollob miał 50-którąś średnią w 1 lidze, ważne że teraz będzie miał ODPAŁ i da rade hahaha ;DD
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 08:40   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2009-04-27, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-02-16, 09:39   

Cytat:
jeszcze raz powtarzam wszystkim nam zycze abysmy Jacka w barwach Stali nie ujrzeli, ale niestety coraz bardziej taki scenariusz wydaje sie prawdopodobny..

Ale sobie wkręcasz Grzesiu ;-) Wszyscy Ci mówią (włącznie z menago, prezesem i Bóg wie kim jeszcze), że NIE MA TEMATU Jacka w Stali, a Ty uparcie twierdzisz, że jest on coraz bliżej składu... To już zakrawa na kpinę :mrgreen:

Wojtek 

Wysłany: 2009-02-16, 10:16   

Ja się zastanawiam, czemu temat o nazwie "Jacek Gollob w Stali Gorzów" jest jeszcze nie zamknięty? Przecież wyraźnie zostało powiedziane, przez włodarzy klubu, że starty tego zawodnika w barwach naszej drużyny nie będą miały miejsca... Więc o czym wy tutaj dyskutujecie w ogóle?

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 10:27   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2009-04-27, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-02-16, 12:13   

Teoretycznie wszystko jest możliwe, nawet to, że wypożyczymy Bajera z Torunia żeby jeszcze zmobilizować Ruuda, Okonia i JaJacka ;-) Ale trzeba sobie powiedzieć, na ile to jest prawdopodobne? W taki sposób można siać panikę w nieskończoność. Ja ze swojej strony jestem w 100% pewien, że żaden nowy zawodnik poza Ruudem, Okoniem i Zagarem w składzie Stali się poprostu nie pojawi. Nie wiem, może jestem naiwny, ale no niewyobrażalne jest, że walcząc o "czwórkę" na śmierć i życie, ktoś będzie w stanie wpuszczać Jacka do składu. Sorry, ale to poprostu NIE JEST MOŻLIWE.

Thorgal 

Wysłany: 2009-04-19, 22:16   

Patrząc na poczynania "Słabego Rafała" nie wiem czy obecność w składzie JaJacka nie jest taka niemożliwa. :-) Dziś jest bardziej możliwa niż wczoraj.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-04-19, 22:23   

Totalnie bez sensu, że poruszyłeś ten temat. Jacuś nie nadaję się do e-ligi, a jeśli ma jeździć stary i słabiutki dziad to sorki, ale wolę żeby był to nasz prawdziwy kapitan Piotrek Paluch ;)

Odpowiedz do tematu