Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: adagio
2012-05-15, 11:03
Wawrzyniec - nie czuje forum i ma odejść, czy ma zostać.

Wawrzyniec - ma odjeść z pozycji moderatora, bo nie czuje forum, czy robi swoje i ma zostać?
Odejść
6%
 6%  [ 3 ]
Zostać
93%
 93%  [ 42 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2012-05-14, 09:52   Wawrzyniec - nie czuje forum i ma odejść, czy ma zostać.

Drodzy Forumowicze!
Ponieważ po wydarzeniach na ostatnich derbach mam sporo roboty z banowaniem i ostrzeżeniami, co spotyka się z gwałtownymi reakcjami i pretensjami, uznałem że musi zapanować demokracja.
Moim zdaniem robię wszystko zgodnie z regulaminem forum, na który godzą się jego użytkownicy, a nawet przymykam oko, biorąc pod uwagę poziom emocji. Jednak forum to Wy, więc nie uzurpuję sobie pozycji wszechmocnego i wszystkowiedzącego moda. Jeżeli uważacie, że moje działanie nie idzie w parze z waszymi oczekiwaniami, dajcie temu wyraz. Jeżeli do końca dnia większość będzie przeciwko mnie, zdam sprzęt, podziękuję za moderowanie i aktywny udział w tym forum, bo będzie to oznaczało, że to już nie jest miejsce dla mnie.
Ankieta do końca dnia. Dodaję +2 głosy od osób zbanowanych, bo oni nie zagłosują, a przeczuwam, że znam ich zdanie.
Dyskusja zbędna, proszę tylko o głosy.

Thor 

Team: phpBB
Wysłany: 2012-05-14, 11:20   

Ja dałem na "Nie" żebyś został :lol: Tak,żeby nie było,że są wszyscy za pozostaniem :mrgreen:
Robisz dobrą robotę,także spoko ;-) :-)

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-05-14, 11:28   Re: Wawrzyniec - nie czuje forum i ma odejść, czy ma zostać.

FAQ napisał/a:
Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie czuwają aby ludzie nie schodzili z tematu w dyskusjach oraz nie publikowali nieodpowiednich materiałow.

Mogę się zgadzać albo nie z wawrzyńcem. Moge go lubić albo mieć w d..ie. Jednak po to jest moderatorem aby trzymać w ryzach różnych forumowiczów. Co to znaczy: "Do czasu rozstrzygnięcia wstrzymuję się od moderowania". Albo się jest moderatorem albo nie. To nie konkurs piękności czy wybory prezydenta. Jeżeli moderator nie wywiązuje się ze swoich obowiązków lub narusza regulamin to administrator go wywala z moderowania albo z forum. Jeżeli moderator nie chce (bo też ma takie prawo) to prosi admina o wykluczenie z grona moderatorów. Pytanie forumowiczów to tak jakby klawisz chodził po celach z ankietą "czy chcesz abym tu klawiszował".
wawrzyniec: moderuj a nie pytaj czy masz moderować. Jak kogoś chcesz ukarać to wal i nie oglądaj się na piski i żale. Jeżeli ktoś poczuje się skrzywdzony to może zwrócić się do admina - on jest tu władcą absolutnym. To admin ma decydować czy moderator ma pełnić tę funkcję czy też nie.
Likwiduj tę durną ankietę i przy okazji tych, co Cię wkurzyli :mrgreen: .

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2012-05-14, 11:59   

zabulaF napisał/a:
Likwiduj tę durną ankietę i przy okazji tych, co Cię wkurzyli .

Ja jestem stary człowiek, mnie ciężko wkurzyć tak, żebym od razu likwidował za obrazę majestatu. Za obrazę dobrych manier raczej. A ankieta jest mi potrzebna nie do ustalenia, czy jestem piękny i mądry, tylko czy chcemy takiego czy innego forum. Póki co wygląda na to, że jednak trochę porządku trzeba robić, ale poczekam, może gdy zapadnie zmrok pojawią się mroczne siły :mrgreen:
A komu to obojętne, może temat zignorować, musu nie ma. W zasadzie to jakieś moje prywatne wątpliwości co do przyszłości tego miejsca i mojej roli. A moderatorów jest kilku, ktoś na pewno na czas pauzy przejmie gorejący miecz i będzie ciął.

leszek 

Wysłany: 2012-05-14, 12:06   

Heheheehh tak jesteś piękny i mądry :) Luzik wodzu ! WAWRZYNIEC MUSI ZOSTAĆ !!!!!

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2012-05-14, 12:28   

Pozwolę sobie wkleić tu tekst osoby "ukaranej" gdyż myślę, że w tym miejscu będzie bardziej adekwatny.
Tomash148 napisał/a:
A Ty sie przestań wygłupiać. Sam dostałem od Ciebie ostrzeżenie , za co nie mam pretensji. Ja też kiedyś kolegom z podwórka wlepiałem mandaty , ale nigdy za nic. Taka praca. I nie przejmuj się tym, co jeden, czy drugi napisze. Usuń tą ankietę i przestań się wygłupiać.

Poza Thorem który bardziej dla jaj niż na poważnie wpisał "Nie" raczej jest jednomyślność a to oznacza, że jednak ta ankieta na nic Ci się nie przyda :mrgreen:

Maestro 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-05-14, 21:15   

Niestety, ale ktoś musi szambo wywozić, inaczej śmierdziałoby wszystkim;P Krok do tyłu, dwa wdechy, zero wydechów, papierosek i do przodu!;P

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2012-05-15, 07:30   

Dzięki, mam jasność w temacie. Postaram się nie zawieść i dam Wam teraz 3 razy więcej ostrzeżeń i banów :mrgreen:
Ale żebym nie został źle zrozumiany - wiem, że moderowanie to nie tylko chłosta dla niegrzecznych.
Maestro napisał/a:
Niestety, ale ktoś musi szambo wywozić, inaczej śmierdziałoby wszystkim

Wolę siebie widzieć jako Anioła Zemsty z Klawiaturą Ogniem Gorejącą niż operatora szambowozu. Nie odbieraj mi złudzeń.

Maestro 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-05-15, 08:14   

Każdy z nas jest inny i inaczej postrzega te same (wydawać by się mogło) rzeczy. Sam napisałeś o złudzeniach...;P Oboje użyliśmy przenośni, jeśli miałbym nazwać Twoją funkcję, to zamiast 'operatora szambowozu' napisałbym Operator Klawiatury Eliminującej Szambo Pisane, ale skoro wolisz 'Anioł Zemsty z Klawiaturą Ogniem Gorejącą' - niech będzie - przecież po to jest forum, żebyśmy wymieniali różne poglądy, inaczej mielibyśmy wiec, jeden by mówił, reszta klaskała;) Mam tylko nadzieję, że tym razem jeszcze mnie oszczędzisz;P

adagio

Wysłany: 2012-05-15, 11:03   

Chyba nikt się nie obrazi jak zamknę temat. Wszystko zostało już napisane, nie ma wątpliwości -> Wawrzyniec zostajesz i tyle :)
Jeżeli chodzi o pracę moderatorów to z wszelkimi uwagami i zastrzeżeniami zapraszam tu - http://forum.stalgorzow.pl/viewtopic.php?t=21
Pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi