Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafał Okoniewski
Autor Wiadomość
Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2008-12-29, 22:44   

Myslę Mastero, że to co powyżej napisał Bovit może mieć duże szanse zaistnieć. Należy pamiętać, że Okoń to człowiek GOLLOBA i CHOMSKIEGO, a gadki, że w składzie meczowym są tylko najlepsi sam wiesz, że mozna wsadzić między bajki.
Jeżeli coś nie będzie szło Okoniowi, to zawsze może liczyć na przychylność i podpowiedzi Tomka Golloba. Poza tym jezeli beda jechać w jednej parze ze sobą, to Tomek zapewne będzie chciał Okoniowi pomagać także na torze.

Przypuszczam jednak, że Okoń przy Śląskiej będzie śmigał aż miło. Co do wyjazdów, to generalnie cudów nie ma.

Co do Davida, to duuuzo cierpliwości, ambicji, treningu przy Śląskiej i samozaparcia, a może ze składu poleci Zagar lub PiKej:-)

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2008-12-29, 22:56   

Nie mowie ze nie, zycze jak najlepiej Davidowi, ale przypomnijcie sobie pierwszy jego sezon w Stali?Wystapil w memoriale Jancarza i w eligowej stawce, zdobyl 7 pkt, przy czym jedna 2-ojke na defektach rywali...czyli wychiodzi 5 pkt...a byl, jak pamietamy z meczow ligowych, w bardzo dobrej formie.
A Okoniowi uklada sie wszystko coraz lepiej, dopasowal juz wszystkie klocki puzzli do siebie, zabawy pod tytulem "samodzielny speedway" i jak sam mowil, chce i liczy na jeszcze wieksze postepy i zwyzki formy!Takze, Bovit, to nie tylko Ruud chce isc do przodu...pisales, ze Okon dobrze jezdzil, bo mial slabszych przeciwnikow w biegu...przeciez Ruud tak samo i wcale nie zachwycal, oddawal czolowe pozycje bez walki.
Jak bedzie, czas pokaze, oby sprawdzil sie i moj i Wasz wariant, wtedy pojedziemy po medal...

Pozdro!

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2008-12-29, 23:19   

Ja również Okoniowi życzę jak najlepiej, to chyba oczywiste. Tak samo Davidowi i Matejowi.
Dobrze Masters prawisz, jak sie spełnią oczekiwania każdego z nas to będzie medal ;-)

Chcę tylko, żeby o miejscu w składzie decydowały wyniki, nie znajomości (Zagar ma najmniejsze) :-P

Pao 

Wysłany: 2008-12-30, 12:34   

I tu sie mylicie - po konferencji prasowej z 12 grudnia mozna stwierdzic, ze cala trojak nowych zawodnikow to "ludzie Golloba", z ktorych chyba najwieksze fory ma Zagar, potem Ruud jako byly zawodnik Vastervik i dopiero na koncu Okoniewski. Niemniej mysle ze to Rafal bedzie czesciej w skladzie od Davida.

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2008-12-30, 14:50   

U Golloba największe (choć nie wiem, na jakiej podstawie tak oceniasz), ale juz u Chomskiego? Okoń ma zdecydowanie największe... Ruud z Zagarem pewnie na równo, bo choć Zagar lepszy to Davida dłużej zna :)

PS. To tylko takie żarty :) Nie wierzę w jakiekolwiek fory wobec któregokolwiek zawodnika.

Marek 

Wysłany: 2008-12-30, 16:38   

Cytat:
Chcę tylko, żeby o miejscu w składzie decydowały wyniki, nie znajomości (Zagar ma najmniejsze) :-P

Cytat:
U Golloba największe (choć nie wiem, na jakiej podstawie tak oceniasz), ale juz u Chomskiego? Okoń ma zdecydowanie największe... Ruud z Zagarem pewnie na równo, bo choć Zagar lepszy to Davida dłużej zna :)

Kolego nawet nie masz pojęcia ile Tomek G. może w Stali .... a ile Chomski :-/

Moim skromnym zdaniem najbardziej o skład powinien się zacząć obawiać Pikej i ....Holta :lol: Zagar i Ruud to mogą być zawodnicy którzy mogą być w klubie jeszcze pare latek ... a Pikej jak wszyscy pamiętają z poprzedniego sezonu miał wahania formy ;-)
Także Pikej na ławę i walczymy o brąz ( minimum :mrgreen: ) ...

POZDRAWIAM

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2008-12-30, 19:46   

Cytat:
Kolego nawet nie masz pojęcia ile Tomek G. może w Stali .... a ile Chomski

Marek, daj już spokój, skoro nie potrafisz odczytać tonu mojej wypowiedzi. Każdy dobrze wie, kto ile może. Chomski figurantem też nie jest, jak zdajesz się tu sugerować.

Cytat:
a Pikej jak wszyscy pamiętają z poprzedniego sezonu miał wahania formy

Za to David, Rafał i Matej z uporem maniaka będą wozić stałą liczbę punktów. Nie będzie meczów gorszych, lepszych. Zawsze tak samo :) Póki co cała trójeczka Zezolowi może mówić "dzień dobry". :mrgreen:

Andy54

Wysłany: 2009-01-01, 22:14   

Witam wszystkich zapalenców żużla w Gorzowie po bardzo długiej nieobecności. Czytam Wasze wypowiedzi na temat ewentualnych szans poszczególnych zawodników i ewentualnych zdobyczy punktowych w nadchodzącym sezonie. Wasze wypowiedzi sa niejednokrotnie moim zdaniem słuszne. Chciałbym dorzucić swoje zdanie na ten temat. Otóż wydaje mi się że jednak największe szanse na pokaźną zdobycz punktową w każdym meczu ligowym będzie miał chyba jednak Zagar. Jest to Słoweniec jak Ferjan lecz znacznie wyżej punktujacy tak w lidze jak i w innych imprezach.Proponowałbym zwrócić baczniejszą uwage właśnie na tego zawodnika, choć także uważam że wymiana Monberga i Ferjana na Okonia i Ruuda jest ze wszech miar słuszna. Okoniewski myślę że wróci do swojej "normalnej" czyli dawnej formy w Gorzowie, natomiast Ruud to mimo wszystko bardzo ambitny i bojowy zawodnik i potrafi nawet z najlepszymi wygrywać choć nie za każdym razem. Myślę że siła rażenia Stali jest w tym roku znacznie większa niż w minionym. Ale jak słusznie większość pisze, najbliższe mecze to zweryfikują. Jestem jednak dużym optymistą czego i Wam życzę.

Marek 

Wysłany: 2009-01-02, 23:00   

Cytat:
Marek, daj już spokój, skoro nie potrafisz odczytać tonu mojej wypowiedzi. Każdy dobrze wie, kto ile może. Chomski figurantem też nie jest, jak zdajesz się tu sugerować.

O moje czytanie nie musisz się martwić ... daje sobie jakoś radę ;-) A co do Chomskiego to jest powoli bo powoli ale skutecznie usuwany na boczny tor .
Cytat:
Za to David, Rafał i Matej z uporem maniaka będą wozić stałą liczbę punktów. Nie będzie meczów gorszych, lepszych. Zawsze tak samo :) Póki co cała trójeczka Zezolowi może mówić "dzień dobry". :mrgreen:

Jeszcze pod koniec sezonu się okaże kto komu będzie mówił "dzień dobry " .... :mrgreen:
Pikej nie powinien być taki pewny o miejsce w składzie bo się może szybko zdziwić ;-)

I postaraj się dopuścić do siebie myśli że nie wszyscy muszą podzielać Twoje zdanie .
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu