Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy na forum....
Autor Wiadomość
ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-10-19, 21:14   Błędy na forum....

W tym temacie wrzucajcie wszystko to co zauważyliście że jest nie tak. Pewnie ja i moderatorzy postarają się Wam wytłumaczyć co i jak.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2008-10-23, 16:17   

Ejko, dlaczego nie wyswietlaja sie podpisy??
Wstawilem sobie zdjecie, dodam ze odpowiedniego formatu, ale nie pokazuje sie...

Wojtek 

Wysłany: 2008-10-23, 17:17   

Trochę dziwne, u mnie wszystko gra, więc to nie jest wina forum, a raczej wstawianych przez Ciebie zdjęć, być może za duży rozmiar, a być może złe rozszerzenie ; >

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-23, 17:22   

Podpisy się wyświetlają. Tylko należy grafikę wrzucić na jakiś serwer i napisać specjalną składnię
Kod:
 [img]adres_obrazka[/img]

Po prostu usunąłem tylko możliwość wrzucania na ten serwer. Sorki ale muszę o to dbać :( bo zostanę z tego rozliczony.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2008-10-23, 18:03   

Dziala, jednak chyba zrezygnuje z podpisu w formie zdjecia.Wyglada gorzej niz na starym forum, male i nie na cala szerokosc posta :cry:

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-24, 09:21   

Pomyślę i zaraz coś zmienię w tych podpisach byście mogli spokojnie działać.

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-10-24, 17:05   

Masters jak to zrobiłeś, że Twój podpis jest pełnowymiarowy? Ja kombinuję na wszelkie sposoby i cały czas mi pomniejsza... :-/

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2008-10-24, 20:39   

Zebym to ja wiedzial :) Pewnie to Ejko cos zrobil.Moze masz po prostu mniejszy od mojego?Ja mam 600x120.

lomboNET 

Wysłany: 2008-10-26, 01:30   

Też nie mam pojęcia o co chodzi bo w panelu dłubałem i niby przyjmuje szerokie podpisy. Ale takiemu Grąćkówi zmniejsza... Jedyne co różni Wasze podpisy to serwery na których stoją :roll:

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-10-26, 13:54   

Lomb to zrób coś jeszcze, żeby maksymalne przyjmowane zdjęcie miało nie więcej niż powiedzmy 600x150 pikseli, bo niektórzy walą zdjęcia 600x600 i im to przechodzi. A to jak wiemy robi niezłą rozpierduchę na forum. ;-) Kilka takich już usunąłem i prosiłem użytkowników o zmianę w profilu, ale takie działanie to walka z wiatrakami. Musi być to uregulowane odgórnie.

_________
Loooz 8-)
Ostatnio zmieniony przez lomboNET 2008-10-26, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-29, 08:26   

Na forum w profilu dodałem takie coś jak TEAM - chodzi o to jakiej drużynie kibicujecie.

Barti 

Wysłany: 2008-10-31, 22:30   

Mam pytanie..
Otóż chciałem sobie zmienić podpis, który ma rozmiary wys.100pikseli i szer.400.. i wyskoczył komunikat: "Obrazek musi być mniejszy niż 200 pikseli szerokości i 600 pikseli wysokości" Nie powinno być przypadkiem na odwrót? Że wysokość 200, a szerokość 600?

Wcześniej miałem podpis większy i dało rade, a tego już nie.. :->

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-11-01, 11:13   

podeslij mi na email ten obrazek - ejko@quest.pl lub m.szarejko@stalgorzow.pl

Brytt 

Wysłany: 2009-05-04, 10:29   

Zmieńcie datę spotkania Stali z Włókniarzem na głównej stronie, bo wygląda to niechlujnie i może wprowadzić w błąd co niektórych

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-07-08, 09:32   

Nowy regulamin już jest na forum od kilku dni. :-)

Oto i on:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności tak samo jak Klub Sportowy Stal Gorzów.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem oraz dobrymi obyczajami. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz) lub otrzymaniem ostrzeżenia, za które użytkownikowi będzie zablokowana możliwość pisania postów po otrzymaniu 3 ostrzeżeń a po 4 ostrzeżeniach serwer będzie blokował możliwość wejścia na forum dla danego numeru IP. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Tak więc jeżeli ktoś z was się z nim nie zgadza, to proszę o info a jego konto zostanie usunięte.
Jeżeli chodzi o kwestię wykropkowanych przekleństw, to nie chciałem nic pisać o tym w regulaminie i pozostawiam to waszemu zdrowemu rozsądkowi i naszej subiektywnej ocenie. Najlepiej jest więc nie używać takich wybiegów wcale ;-) Pamiętajcie, że zaglądają tutaj różne osoby. Kobiety, dzieci, a także inni użytkownicy, którzy będą musieli czytać wasze posty, więc pohamujcie się czasami.

O czymś zapomniałem :?: ;-)

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-07-12, 20:59   

Ja chciałem tylko zapytać jak długo obowiązuje ostrzeżenie??

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-07-12, 21:02   

60 dni.
Możesz sobie zawsze to sprawdzić klikając na swoje ostrzeżenie. Tam masz wszystkie informacje na ten temat.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że więcej ich nie nałapiesz ;-)

Wojtek 

Wysłany: 2009-07-30, 20:12   

Co prawda nie na forum znalazłem chochlika, ale na stronie: click

Z bólem serca, no ale zdjęcie nieaktualne ;-)

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Andre 

Wysłany: 2009-09-03, 14:55   

Co prawda nie na forum, a na stronie głównej! w dziale Klub...

Rekord toru: 60,60 - Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) - podczas zawodów Finał Krajowych eliminacji do IMŚJ = do poprawy!

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-09-04, 11:24   

z rekordem i innymi błędami na stronie Stali Gorzów, napiszcie maila na adres
redakcja@stalgorzow.pl
albo
rzecznik@stalgorzow.pl

napewno poprawią

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2010-07-17, 09:43   

Nie wiem czy mi sie wydaje tylko, ale wydaje mi sie ze w dziale Typer jest maly blad. Otoz pisze ze jest klasyfikacja koncowa po 13 kolejkach, gdy tymczasem 13 kolejka bedzie jutro ;) Tak samo obstawiamy mecze z 13 kolejki w temacie "14 kolejka", tak samo obstawialismy mecze 12 kolejki w temacie "13 kolejka" i tak po kolei. Ktos sie walnal od momentu 2 kolejki, gdzie jest juz napisane jako "3 kolejka" ;)

mumak 
ktoś

Wysłany: 2010-07-17, 12:01   

bo raz typowalismy mecze zalegle; ] + 11 kolejka 1 ligi

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2010-07-17, 12:42   

To powinno byc napisane "Mecze zalegle + 11 kolejka I ligi". No ale ok mi to tam roznicy nie robi tylko, zeby pozniej sie ktos nie pogubil i przez przypadek nie ominal w typowaniu jakiejs kolejki, albo co gorsza puscil dwa razy ta sama kolejke hehe ;)

Kaczy

Wysłany: 2010-08-11, 15:32   

Czy ktoś z moderów przegląda wiadomości pw ??!!
Trzy dni temu napisałem o wywaleniu konta i nic , czy mam zacząć wyzywać , bluzgać iti aby dostać bana ?

zabulaF

Team: Falubaz
Wysłany: 2011-08-03, 09:43   

Na innym forum o całkiem innej tematyce została zamieszczona informacja od admina tego forum:

Cytat:
Z uwagi na sygnalizowany brak dalszych planów rozwojowych oprogramowania, na którym bazowało nasze Forum (phpBB by Przemo) zmuszony zostałem do zmiany systemu obsługującego "ForumXxxxxxxx". Od tej chwili Forum oparte jest na programie phpBB, które jest stale rozwijane (pojawiają się kolejne, ulepszone wersje)
Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że zmiana oprogramowania wynikła nie z mojego "widzi mi się" i chorobliwej chęci poświęcenia pięciu ostatnich dni urlopu na konwersję bazy danych, lecz z obawy, że prawdopodobnie w najbliższym czasie Forum przestałoby w ogóle funkcjonować. Od dwóch lat poprzednie oprogramowanie przestało być rozwijane. Główny Twórca w ogóle wycofał się z prac programistycznych. A czas nieubłaganie leci, dostawcy usług internetowych wprowadzają nowe oprogramowanie serwerów i coraz bardziej narzekają na "nieoptymalność" zapytań do bazy danych zaimplementowanych w "phpbb by przemo". Tylko patrzeć, aż np. nowa wersja PHP zasygnalizuje jakąś niekompatybilność w oprogramowaniu "phpbb by przemo", która nie zostanie poprawiona przez Twórców i zamiast okienka Forum zobaczylibyśmy listę komunikatów o błędach.

Następnie na forum zmieniło sie wszystko - od szaty graficznej po zmianę sposobu wyszukiwania i wyświetlania tematów - ogólnie mówiac forum to stało się mniej czytelne. Może to być tylko subiektywne odczucie jednak narzeka zdecydowana większość uzytkowników.
Ponieważ takie zmiany zostały wprowadzone już na kilku znanych mi forach i wszędzie uzasadniano je obawą nagłego "wyłączenia" forum mam pytania:
1. Czy to forum: http://forum.stalgorzow.pl jest bezpieczne i nie grozi mu jakieś wyłączenie lub ograniczenie działalnośći?
2. Czy planowane jest odejście od "phpbb by przemo" a jeżeli tak, to kiedy to może nastąpić?

Odpowiedz do tematu